kdelibs4 - en to et translation catalogue (2251 entries)

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
et: 
        %1 plugin märgiti automaatselt sõltuvuse tõttu %2 pluginast

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
et: 
        %1 pluginalt eemaldati automaatselt märge sõltuvuse tõttu %2 pluginast

en: 
    %1 options:
et: 
    %1 võtmed:

en: 
    Arguments:
et: 
    Argumendid:

en: 
    Generic options:
et: 
    Üldised võtmed:

en: 
    Options:
et: 
    Võtmed:

en: 
    Please correct.
et: 
    Palun korrigeeri seda.

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
et:    <a href="%1">[omadused]</a>

en:  (In new window)
et:  (uues aknas)

en:  (In other frame)
et:  (teises paneelis)

en:  - Subject:
et:  - Teema:

en:  Stalled
et: Seiskunud

en: %1 &Handbook
et: %1 &käsiraamat

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
et: %1 (%2 - %3x%4 pikslit)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
et: %1 (%2x%3 pikslit)

en: %1 (Link)
et: %1 (viit)

en: %1 - %2x%3 Pixels
et: %1 - %2x%3 pikslit

en: %1 - unknown type
et: %1 - tundmatu tüüp

en: %1 - unknown type of userpath
et: %1 - tundmatu kasutaja otsingutee tüüp

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
et[0]: %1 pilt %2-st laaditud.
et[1]: %1 pilti %2-st laaditud.

en: %1 file | %1 files
et[0]: %1 fail
et[1]: %1 faili

en: %1 folder | %1 folders
et[0]: %1 kataloog
et[1]: %1 kataloogi

en: %1 is already assigned to %2
et: %1 on juba omistatud: %2

en: %1 is not a function and cannot be called.
et: %1 ei ole funktsioon ja seda ei saa välja kutsuda.

en: %1 is not an Object type
et: %1 ei ole objekti tüüp

[ctx: %1 is the number of ambigious shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
et[0]: Kiirklahv "%2" on mitmetähenduslik järgmise kiirklahvi suhtes.
    Kas omistada sellele toimingule tühi kiirklahv?
    %3
et[1]: Kiirklahv "%2" on mitmetähenduslik järgmiste kiirklahvide suhtes.
    Kas omistada neile toimingutele tühi kiirklahv?
    %3

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
et[0]: Kiirklahvi konflikt
et[1]: Kiirklahvide konflikt

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
et[0]: Kiirklahv '%2' on konfliktis järgmise klahvikombinatsiooniga:
et[1]: Kiirklahv '%2' on konfliktis järgmiste klahvikombinatsioonidega:

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
et[0]: X11 RGB värvistringide lugemine nurjus. Otsiti järgnevatest kohtadest:
    %2
et[1]: X11 RGB värvistringide lugemine nurjus. Otsiti järgnevatest kohtadest:
    %2

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
et[0]: Konflikt registreeritud globaalse kiirklahviga
et[1]: Konflikt registreeritud globaalsete kiirklahvidega

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
et[0]: %1 plugina lisati automaatselt plugina sõltuvuste tõttu
et[1]: %1 pluginat lisati automaatselt plugina sõltuvuste tõttu

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
et[0]: %1 plugin eemaldati automaatselt plugina sõltuvuste tõttu
et[1]: %1 pluginat eemaldati automaatselt plugina sõltuvuste tõttu

en: %1% of %2
et: %1%/%2

en: %1/s (done)
et: %1/s (tehtud)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
et[0]: %2 (%1 bait)
et[1]: %2 (%1 baiti)

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
et[0]: %2 / %1 fail
et[1]: %2 / %1 faili

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
et[0]: %2 / %1 kataloog
et[1]: %2 / %1 kataloogi

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
et[0]: %2 %3-st valmis
et[1]: %2 %3-st valmis

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
et[0]: %2% 1 failist
et[1]: %2% %1 failist

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
et[0]: %2/s (%3 jäänud)
et[1]: %2/s (%3 jäänud)

en: &About
et: &Info

en: &About %1
et: %1 &info

en: &Actual Size
et: &Tegelik suurus

en: &Add
et: &Lisa

en: &Add Bookmark
et: &Lisa järjehoidja

en: &Add to Custom Colors
et: &Lisa kohandatud värvidele

en: &Allow storing passwords for this site
et: Selle s&aidi paroolide salvestamise lubamine

en: &Apply
et: &Rakenda

en: &Automatic spell checking enabled by default
et: Vaikimisi õigekirja &automaatne kontroll

en: &Available:
et: &Võimalikud:

en: &Back
et: Ta&gasi

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: &Break at Next Statement
et: &Katkestus järgmisel direktiivil

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Close
et: S&ulge

en: &Close Document
et: &Sulge dokument

en: &Close Wallet
et: S&ulge turvalaegas

en: &Close Window
et: &Sulge aken

en: &Configure %1...
et: %1 &seadistamine...

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
et: &Seadista JavaScripti uue akna reegleid...

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Copy Email Address
et: &Kopeeri e-posti aadress

en: &Copy Full Text
et: &Kopeeri täielik tekst

en: &Copy Link Address
et: &Kopeeri lingi aadress

en: &Copy Text
et: &Kopeeri tekst

en: &Debug
et: Silu&mine

en: &Defaults
et: &Vaikeväärtused

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Details
et: Üksikasja&d

en: &Disable Error Reporting
et: &Keela vigadest teatamine

en: &Discard
et: &Unusta

en: &Do Not Save
et: Ä&ra salvesta

en: &Do not show this message again
et: Se&da teadet rohkem ei näidata

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &Edit Bookmarks...
et: &Redigeeri järjehoidjaid...

en: &Edit...
et: &Muuda...

en: &File
et: &Fail

en: &Find
et: &Otsi

en: &Find in Frame...
et: &Otsi paneelist...

en: &Find...
et: &Otsi...

en: &Finished
et: Lõ&petatud

en: &First Page
et: &Esimene lehekülg

en: &Fit to Page
et: &Mahuta leheküljele

en: &Forward
et: &Edasi

en: &Game
et: &Mäng

en: &Go
et: &Liikumine

en: &Go To...
et: &Mine...

en: &Go to Line...
et: &Mine reale...

en: &Go to Page...
et: &Mine leheküljele...

en: &Grant All
et: Lu&ba kõik

en: &Help
et: &Abi

en: &Hide Errors
et: &Peida vead

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
et: Teksti &peitmine, kui tööriistaribal näidatakse ikoonide kõrval teksti

en: &Ignore
et: &Ignoreeri

en: &Join KDE
et: &KDE-ga ühinemine

en: &Keep password
et: &Parool hoitakse alles

en: &Keep this window open after transfer is complete
et: A&ken jäetakse pärast ülekannet avatuks

en: &Language:
et: &Keel:

en: &Last Page
et: &Viimane lehekülg

en: &Launch Bug Report Wizard
et: &Käivita vearaporti nõustaja

en: &License Agreement
et: &Litsentsileping

en: &Mail...
et: &Saada kirjaga ...

en: &Minimize
et: &Minimeeri

en: &New
et: &Uus

en: &Next
et: &Järgmine

en: &Next Page
et: &Järgmine lehekülg

en: &No
et: &Ei

en: &Open...
et: &Ava...

en: &Order by:
et: Järjek&orra alus:

en: &Overwrite
et: K&irjuta üle

en: &Password:
et: &Parool:

en: &Paste
et: &Aseta

en: &Pause
et: &Paus

en: &Previous
et: &Eelmine

en: &Previous Page
et: &Eelmine lehekülg

en: &Print...
et: &Trüki...

en: &Prompt on replace
et: Asendamisel küsi&takse

en: &Quit
et: &Välju

en: &Redisplay
et: &Näita uuesti

en: &Redo
et: &Tee uuesti

en: &Redo: %1
et: &Tee uuesti: %1

en: &Reject All
et: Lükka kõik ta&gasi

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Replace
et: &Asenda

en: &Replace...
et: &Asenda...

en: &Report Bug...
et: Saada vea&raport...

en: &Report Bugs or Wishes
et: &Vearaportid või teated soovidest

en: &Reset
et: &Lähtesta

en: &Restore
et: &Taasta

en: &Resume
et: &Jätka

en: &Rotate Clockwise
et: Pöö&ra päripäeva

en: &Save
et: &Salvesta

en: &Save Link As...
et: &Salvesta link kui...

en: &Save Settings
et: &Salvesta seadistused

en: &Search
et: &Otsi

en: &Selected text
et: &Valitud tekst

en: &Selected:
et: Vali&tud:

en: &Send
et: &Saada

en: &Send Email
et: &Saada kiri

en: &Send File | &Send Files
et[0]: &Saada fail
et[1]: &Saada failid

en: &Send Unencrypted
et: &Saada krüptimata

en: &Settings
et: &Seadistused

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
et[0]: &Näita blokeeritud hüpikakent
et[1]: &Näita %1 blokeeritud hüpikakent

en: &Show tips on startup
et: Nõuandeid näidatakse käivitami&sel

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: &Source:
et: Allika&s:

en: &Spelling...
et: Õi&gekirja kontroll...

en: &Stop Script
et: Peata &skript

en: &Store
et: &Salvesta

en: &Submit Anyway
et: &Saada igal juhul

en: &Support KDE
et: KDE &toetamine

en: &Text to find:
et: Otsitav &tekst:

en: &Thanks To
et: &Tänud

en: &Toolbar:
et: &Tööriistariba:

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Try
et: &Proovi

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Undo: %1
et: V&õta tagasi: %1

en: &Up
et: Ü&les

en: &Verify:
et: &Kontroll:

en: &View
et: &Vaade

en: &Whole words only
et: &Ainult terved sõnad

en: &Yes
et: &Jah

en: &Zoom...
et: &Suurendus ...

en: '%1' is not a valid QLayout.
et: '%1' ei ole korrektne QLayout.

en: '%1' is not a valid QWidget.
et: '%1' ei ole korrektne QWidget.

en: 'ai_family' not supported
et: 'ai_family' pole toetatud

en: 'ai_socktype' not supported
et: 'ai_socktype' pole toetatud

en: (C) 2000 Stephan Kulow
et: (C) 2000: Stephan Kulow

en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
et: (C) 2004-2005: Ian Reinhart Geiser

en: (C) 2005 Jeroen Wijnhout
et: (C) 2005: Jeroen Wijnhout

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
et: (C) 2005-2006: KJSEmbedi autorid

en: (C) 2006 Sebastian Sauer
et: (C) 2006: Sebastian Sauer

en: (No logo available)
et: (Logo puudub)

en: (c) 1999-2002 KDE Developers
et: (c) 1999-2002: KDE arendajad

en: (c) 2001, Waldo Bastian
et: (c) 2001: Waldo Bastian

en: (c) 2006-2009, Sebastian Trüg
et: (c) 2006-2009: Sebastian Trüg

en: --- separator ---
et: --- eraldaja ---

en: -default-
et: -vaikimisi-

en: -unnamed-
et: -nimetu-

en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
et: ... <b>vikane</b> sõna kontekstis ...

en: 1 download | %1 downloads
et[0]: 1 allalaadimine
et[1]: %1 allalaadimist

en: 1 match found. | %1 matches found.
et[0]: Leiti üks kokkulangevus.
et[1]: Leiti %1 kokkulangevust.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
et[0]: Tehti 1 asendus.
et[1]: Tehti %1 asendust.

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
et: süsteemi viga: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
et: Tundmatu pere %1

en: << Add to Dictionary
et: << Lisa sõnaraamatusse

en: <Low Surrogate>
et: <Alumine surrogaat>

en: <Merge %1>
et: <%1 liitmine>

en: <Merge>
et: <Liitmine>

en: <Non Private Use High Surrogate>
et: <Mitte-erakasutuses ülemine surrogaat>

en: <Private Use High Surrogate>
et: <Erakasutuses ülemine surrogaat>

en: <Private Use>
et: <Erakasutuses>

en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
et: <a href="http://opendesktop.org">Kodulehekülg</a>

en: <b>misspelled</b>
et: <b>vikane</b>

en: <br />Provider: %1
et: <br />Pakkuja: %1

en: <br />Version: %1
et: <br />Versioon: %1

en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
et: <h1>KJSEmbedi dokumentatsiooni näitaja</h1>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
et: <h2>Kiirklahvid lisatud (lihtsalt teadmiseks)</h2>

en: <h2>Accelerators changed</h2>
et: <h2>Kiirklahvid muudetud</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
et: <h2>Kiirklahvid eemaldatud</h2>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide network of software engineers, artists, writers, translators and facilitators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. This community has created hundreds of Free Software applications as part of the KDE Development Platform and KDE Software Distribution.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise in which no single entity controls the efforts or products of KDE to the exclusion of others. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%2">%2</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
et: <html><b>KDE</b> on loodud KDE meeskonna poolt. KDE meeskond on ülemaailmne <a href="%1">vaba tarkvara</a> arendamisele pühendunud tarkvara arendajate, kunstnike, tõlkijate ja muude abiliste ühendus. See ühendus on loodud KDE arendusplatvormi ja KDE tarkvaradistributsiooni raames sadu vaba tarkvara rakendusi.<br /><br />Mitte ühelgi konkreetsel grupil, ettevõttel ega organisatsioonil ei ole kontrolli KDE lähteteksti üle. Kõik on teretulnud kaasa aitama KDE arengule, kaasa arvatud sina.<br /><br />Täpsema teabe saamiseks KDE projekti kohta külasta KDE kodulehekülge <a href="%2">%2</a>.</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
et: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versioon %2</b><br />&nbsp;</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
et: <html><font size="5">%1</font><br/><b>versioon %2</b><br/>KDE %3</html>

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
et: <html><font size="5">KDE - tunneta vabadust!</font><br /><b>Platvormi versioon %1</b></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(pole veel teada)</p></body></html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
et: <html>KDE tarkvara on kasutajale alati tasuta, kuid selle loomine nõuab ometi vaeva.<br /><br />Seepärast on KDE kogukond loonud mittetulundusühingu KDE e.V., mis on registreeritud Saksamaal. KDE e.V. esindab KDE projekti juriidilistes ja finantsküsimustes. KDE e.V. kohta leiab rohkem infot aadressil <a href="%1">%1</a>.<br /><br />KDE kogukond elatub mitmesugustest toetustest, sealhulgas rahalisest. Suurem osa rahast kulub liikmete ja teiste arendamisele kaasaaidanute vaeva ja kulude hüvitamiseks, samuti juriidilisteks küsimusteks ning konverentside ja kohtumiste korraldamiseks.<br /><br /> Ka sina võid toetada KDE-d rahaliselt, kasutades mõnda viisi, mida on kirjeldatud aadressil <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Me täname sind toetuse eest juba ette.</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
et: <html>Alati on võimalik tarkvara paremaks teha ja KDE meeskond on valmis seda tegema. Aga sina - kasutaja - pead meile teatama, kui midagi ei tööta nii, nagu vaja või kui midagi saaks paremaks teha.<br /><br />KDE-l on oma avastatud vigade haldamise süsteem. Külasta KDE töökeskkonna rakendustes leitud vigadest teatamiseks lehekülge <a href="%1">%1</a> või kasuta veateate dialoogi, mille leiad alati menüüst "Abi".<br /><br />Kui sul on KDE meeskonnale KDE täiustamise kohta soovitusi, siis registreeri need raskusastmega "Wishlist".</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
et: <html>KDE meeskonda kuulumiseks ei pea kindlasti olema programmeerija. Sa võid ühineda näiteks rahvuslike meeskondadega, kes tegelevad kasutajaliidese tõlkimisega. Samuti võid sa aidata kaasa graafika, töölaua teemade, helide ja dokumentatsiooni loomisele. See on sinu otsustada!<br /><br />Kui soovid infot projektide kohta, mis vajaksid kaasalööjaid, siis külasta aadressi <a href="%1">%1</a>.<br /><br />Kui vajad rohkem infot või dokumentatsiooni, siis külasta aadressi <a href="%2">%2</a>.</html>

en: <not assigned>
et: <omistamata>

en: <p>Downloads: %1</p>
et: <p>Allalaadimisi: %1</p>

en: <p>No Downloads</p>
et: <p>Allalaadimisi pole</p>

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
et: <p>Sa väidad, et viga on <b>Kriitiline</b>. Palun arvesta, et see raskusaste on mõeldud selliste vigade tarbeks, mis</p><ul><li>põhjustavad asjasse mittepuutuvale tarkvarale (või kogu süsteemile) suuri probleeme</li> <li>põhjustavad andmekadu</li> <li>avavad turvaaugu süsteemis, kuhu rakendus on paigaldatud</li></ul>
    <p>Kas raporteeritav viga põhjustab sellist kahju? Kui ei, siis vali palun madalam raskusaste. Täname.</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
et: <p>Sa väidad, et viga on <b>Tõsine</b>. Palun arvesta, et see raskusaste on mõeldud selliste vigade tarbeks, mis</p> <ul><li>teevad antud rakenduse (suuremalt jaolt) kasutamiskõlbmatuks</li> <li>põhjustavad andmekadu</li> <li>põhjustavad ohtu tarkvara kasutava kasutaja turvalisusele</li></ul>
    <p>Kas raporteeritav viga põhjustab sellist kahju? Kui ei, siis siis vali palun madalam raskusaste. Täname.</p>

en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Klõpsa siia, et tundmatu sõna jääks kõigil esinemiskordadel teksti senisel kujul.</p>
    <p>See on abiks siis, kui sõna on nimi, lühend, võõrkeelne sõna või mingi muu selline tundmatu sõna, mida sa soovid kasutada, aga mitte sõnaraamatusse lisada.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Klõpsa siia, et tundmatu sõna jääks teksti senisel kujul.</p>
    <p>See on abiks siis, kui sõna on nimi, lühend, võõrkeelne sõna või mingi muu selline tundmatu sõna, mida sa soovid kasutada, aga mitte sõnaraamatusse lisada.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Klõpsa siia, et asendada tundmatu sõna kõik esinemiskorrad vasakul asuvale tekstiväljale kirjutatud tekstiga.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Klõpsa siia, et asendada tundmatu sõna ülal vasakul asuva tekstikasti sisuga.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Siin näidatakse tekstikatket, kus tundmatu sõna esineb kontekstis. Kui sellest ei piisa tundmatule sõnale parima asenduse leidmiseks, võib klõpsata kontrollitaval dokumendil, lugeda pikema lõigu ja siis naasta õigekirja kontrolli juurde.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Kui tundmatu sõna on valesti kirjutatud sõna, võiksid kontrollida, kas sõnaraamat pakub sellele asendust ja kui pakub, klõpsata sellel. Kui ükski nimekirja sõnadest ei ole korrektne asendus, võid kirjutada õige sõna ülalasuvasse tekstikasti.</p>
    <p>Sõna parandamiseks klõpsa nupule <b>Asenda</b>, kui soovid selle asendada ainult antud juhul, või <b>Asenda kõik</b>, et asendada kõik selle esinemiskorrad.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Kui tundmatu sõna on valesti kirjutatud sõna, võiksid kirjutada selle korrektse asenduse siia tekstikasti või valida selle allolevast nimekirjast.</p>
    <p>Sõna parandamiseks klõpsa nupule <b>Asenda</b>, kui soovid selle asendada ainult antud juhul, või <b>Asenda kõik</b>, et asendada kõik selle esinemiskorrad.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Siin saab valida dokumendi õigekirja kontrollimisel kasutatava keele.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
et: <qt>
    <p>Tuvastati sõna, mida peetakse tundmatuks, sest seda ei esine sõnaraamatus.<br>
    Klõpsa siia, kui arvad, et sõna ei ole tegelikult valesti kirjutatud. Sellisel juhul peetakse seda edaspidi igati korralikuks sõnaks. Kui sa soovid jätta sõna senisele kujule, aga ei soovi seda sõnaraamatusse lisada, klõpsa <b>Ignoreeri</b> või <b>Ignoreeri kõiki</b>.</p>
    </qt>

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
et: <qt><b>Viga</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
et: <qt><b>Viga</b>: sõlm %1: %2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
et: <qt><p><strong>'Päise trükkimine'</strong></p><p>Selle märkimisel sisaldab HTML-dokumendi väljatrükk iga lehekülje ülaosas päiserida. See toob ära parajasti kehtiva kuupäeva, trükitava lehekülje asukoha URL-i ja lehekülje numbri.</p><p>Kui see jätta märkimata, ei sisalda HTML-dokumendi väljatrükk päiserida.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
et: <qt><p><strong>'Piltide trükkimine'</strong></p><p>Selle märkimisel trükitakse HTML-leheküljel leiduvad pildid. Trükkimine võtab tõenäoliselt kauem aega ja kulutab rohkem tinti või tahma.</p><p>Kui see jätta märkimata, trükitakse ainult HTML-lehekülje tekst ilma sellel leiduvate piltideta. Trükkimine on kiirem ning tinti või tahma kulub vähem.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
et: <qt><p><strong>'Printerisõbralik režiim'</strong></p><p>Selle märkimisel on HTML-dokumendi väljatrükk ainult mustvalge ning igasugune värviline taust muudetakse valgeks. Trükkimine on kiirem ning tinti või tahma kulub vähem.</p><p>Kui see jätta märkimata, kasutatakse HTML-dokumendi trükkimisel kõiki neid värviseadistusi, mida võid näha ka rakenduses. Seetõttu on võimalik, et osa väljatrükist on täisvärvis (või halltoonis, kui sul on mustvalge printer). Trükkimine on tõenäoliselt aeglasem ja kulutab rohkem tinti või tahma.</p> </qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
et: <qt><p>Riistvara või tarkvara, mida moodul seadistab, ei ole kättesaadav või on administraatori mooduli keelanud.</p></qt>

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
et: <qt><p>Võimalikud põhjused:<ul><li>KDE viimasel uuendamisel juhtus viga, mis jättis järele orvukesest juhtimismooduli</li><li>Kuskil vedelevad mingid vanad võõrad moodulid</li></ul></p><p>Kontrolli mõlemat võimalust hoolikalt ning püüa eemaldada kõik veateates mainitud moodulid. Kui see ei anna tulemust, võta ühendust oma distributsiooni või paketi valmistajaga.</p></qt>

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
et: <qt><p>Diagnoos:<br />desktop-faili %1 ei leitud.</p></qt>

en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
et: <qt><p>Seda sõna peetakse "tundmatuks sõnaks", sest see ei sobi kokku ühegi praegu kasutatavas sõnaraamatus esineva sõnaga. See võib olla ka võõrkeelne sõna.</p>
    <p>Kui see ei ole valesti kirjutatud ehk "vikane", võid lisada selle sõnaraamatusse klõpsuga nupule <b>Lisa sõnaraamatusse</b>. Kui sa ei soovi tundmatut sõna sõnaraamatusse lisada, kuid tahad, et seda ei muudetaks, klõpsa <b>Ignoreeri</b> või <b>Ignoreeri kõiki</b>.</p>
    <p>Kui aga sõna on valesti kirjutatud, võid vaadata, ega alltoodud nimekiri paku sellele korrektset vastet. Kui sa seda sealt ei leia, võid kirjutada selle tekstikasti ning klõpsata <b>Asenda</b> või <b>Asenda kõik</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
et: <qt>Ebausaldusväärsele leheküljele<br /><b>%1</b><br />  keelati ligipääs.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti soovid väljuda rakendusest <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
et: <qt><i>gpg</i> käivitamine ja faili ehtsuse kontroll nurjus. Kontrolli, kas <i>gpg</i> on ikka paigaldatud, sest muidu pole allalaaditud ressursside kontroll üldse võimalik.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
et: <qt><i>gpg</i> käivitamine ja võtmete hankimine nurjus. Kontrolli, kas <i>gpg</i> on ikka paigaldatud, sest muidu pole allalaaditud ressursside kontroll üldse võimalik.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
et: <qt><i>gpg</i> käivitamine ja faili signeerimine nurjus. Kontrolli, kas <i>gpg</i> on ikka paigaldatud, sest muidu pole ressursside signeerimine üldse võimalik.</qt>

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas otsida internetist <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
et: <qt>Suurenda fonti<br /><br />Muudab näidatava kirjatüübi suuremaks. Hoia hiirenuppu menüül klõpsates all, nii näed kõiki võimalikke fondi suurusi.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
et: <qt>Sisesta paroolifraas võtmele <i>0x%1</i>, mille omanik on <i>%2 &lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
et: <qt>Kas otsida järgmist '<b>%1</b>' esinemist?</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
et: <qt>Otsi järgmine<br /><br />Otsi selle teksti järgmist esinemiskohta, mis on leitud võimalust <b>Otsi teksti</b> kasutades.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
et: <qt>Otsi eelmine<br /><br />Otsi selle teksti eelmist esinemiskohta, mis on leitud võimalust <b>Otsi teksti</b> kasutades.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
et: <qt>Otsi teksti<br /><br />Näitab dialoogi, kus saab otsida teksti näidataval leheküljel.</qt>

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
et: <qt>Sisselülitamisel asendatakse kõik <code><b>\N</b></code> esinemised, kus <code><b>N</b></code> on täisarv, mustri vastava lõiguga ("sulgudes alamstring").<p>Kui soovid kaasata asendusse otseselt <code><b>\N</b></code>, pane selle ette täiendav längkriips (näiteks <code><b>\\N</b></code>).</p></qt>

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
et: <qt>Kui klõpsad nupule <b>Otsi</b>, otsitakse dokumendist ülal määratud teksti.</qt>

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
et: <qt>Kui klõpsad nupule <b>Asenda</b>, otsitakse dokumendis määratud teksti ning leidmisel asendatakse see samuti määratud asendustekstiga.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
et: <qt>Info puudub.<br />Infot pakkuvat KAboutData objekti ei ole olemas.</qt>

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
et: <qt>Ei leitud ühtegi '<b>%1</b>' kokkulangevust.</qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
et: <qt>Trüki paneel<br /><br />Mõnel leheküljel on mitu paneeli, neist ainult ühe trükkimiseks klõpsa paneelis ja seejärel kasuta seda käsku.</qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
et: <qt>Vähenda fonti<br /><br />Muudab näidatava kirjatüübi väiksemaks. Hoia hiirenuppu menüül klõpsates all, nii näed kõiki võimalikke fondi suurusi.</qt>

en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
et: <qt>Määrab, kuidas Jovie peab sündmuse korral selle ette lugema. Kui valid "Kohandatud teksti ettelugemine", sisesta vastav tekst. Tekstis saab kasutada järgmisi asendatavaid stringe:<dl><dt>%e</dt><dd>sündmuse nimi</dd><dt>%a</dt><dd>rakendus, mis sündmuse saatis</dd><dt>%m</dt><dd>sõnum, mille rakendus saatis</dd></dl></qt>

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
et: <qt>Klahvikombinatsioon '%1' on juba kasutusel toiminguks <b>%2</b>.<br>Palun vali mõni muu.</qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />%1<p>Possible reasons:</p><ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
et: <qt>Diagnoos:<br />%1<p>Võimalikud põhjused:</p><ul><li>KDE viimasel uuendamisel juhtus viga, mis jättis järele orvukesest juhtimismooduli</li><li>Kuskil vedelevad mingid vanad võõrad moodulid</li></ul><p>Kontrolli mõlemat võimalust hoolikalt ning püüa eemaldada kõik veateates mainitud moodulid. Kui see ei anna tulemust, võta ühendust oma distributsiooni või paketi valmistajaga.</p></qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
et: <qt>Diagnoos:<br />desktop-fail %1 ei määra teeki.</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
et: <qt>Vorm saadetakse kohalikus failisüsteemis asuvale aadressile <br /><b>%1</b><br />Kas saata vorm?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
et: <qt>Lehekülg püüab JavaScripti kasutades avada<p>%1</p>uues veebilehitseja aknas.<br />Kas soovid seda lubada?</qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
et: <qt>Lehekülg püüab edastada vormi, mis JavaScripti kasutades avab <p>%1</p> uues veebilehitseja aknas.<br />Kas soovid lubada vormi edastamist?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
et: <qt>See ebausaldusväärne lehekülg sisaldab viita<br /><b>%1</b>.<br />Kas soovid seda järgida?</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
et: <qt>Vearaporti saatmiseks klõpsa alloleval nupul, mille peale avatakse 
    uues brauseri aknas aadress <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>, 
    kust leiad täidetava vormi. Ülaltoodud info saadetakse sellesse serverisse.</qt>

[ctx: @action]
en: &Justify
et: Rööp&joonda

[ctx: @action]
en: &Strike Out
et: Lä&bikriipsutatud

[ctx: @action]
en: About Application
et: Rakenduse info

[ctx: @action]
en: About KDE
et: KDE info

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
et: Aktiveeri järgmine kaart

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
et: Aktiveeri eelmine kaart

[ctx: @action]
en: Actual Size
et: Tegelik suurus

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
et: Lisa järjehoidja

[ctx: @action]
en: Align &Center
et: Joonda &keskele

[ctx: @action]
en: Align &Left
et: Joonda &vasakule

[ctx: @action]
en: Align &Right
et: Joonda &paremale

[ctx: @action]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: @action]
en: Backward Word
et: Eelmine sõna

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
et: Rea algus

[ctx: @action]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: @action]
en: Close
et: Sulge

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
et: Märguannete seadistamine

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

[ctx: @action]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @action]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
et: Vähenda taanet

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
et: Kustuta eelmine sõna

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
et: Kustuta järgmine sõna

[ctx: @action]
en: Deselect
et: Tühista valik

[ctx: @action]
en: Document Back
et: Dokumendis tagasi

[ctx: @action]
en: Document Forward
et: Dokumendis edasi

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
et: Redigeeri järjehoidjaid

[ctx: @action]
en: End of Line
et: Rea lõpp

[ctx: @action]
en: Find
et: Otsi

[ctx: @action]
en: Find Next
et: Otsi järgmine

[ctx: @action]
en: Find Prev
et: Otsi eelmine

[ctx: @action]
en: Fit To Height
et: Mahuta kõrgusele

[ctx: @action]
en: Fit To Page
et: Mahuta leheküljele

[ctx: @action]
en: Fit To Width
et: Mahuta laiusele

[ctx: @action]
en: Font &Size
et: Fondi &suurus

[ctx: @action]
en: Format Painter
et: Vormingupintsel

[ctx: @action]
en: Forward
et: Edasi

[ctx: @action]
en: Forward Word
et: Järgmine sõna

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

[ctx: @action]
en: Go to Line
et: Mine reale

[ctx: @action]
en: Goto
et: Liigu

[ctx: @action]
en: Goto Page
et: Mine leheküljele

[ctx: @action]
en: Help
et: Abi

[ctx: @action]
en: Increase Indent
et: Suurenda taanet

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
et: Lisa kontrolljoon

[ctx: @action]
en: Key Bindings
et: Kiirklahvid

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
et: Vasakult paremale

[ctx: @action]
en: Link
et: Lingi

[ctx: @action]
en: Mail
et: Saada e-kirjaga

[ctx: @action]
en: New
et: Uus

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
et: Järgmine lõpetamise kokkulangevus

[ctx: @action]
en: Next Item in List
et: Järgmine element nimekirjas

[ctx: @action]
en: Open
et: Ava

[ctx: @action]
en: Open Recent
et: Ava viimati kasutatud

[ctx: @action]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: @action]
en: Paste Selection
et: Aseta valik

[ctx: @action]
en: Preferences
et: Eelistused

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
et: Eelmine lõpetamise kokkulangevus

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
et: Eelmine element nimekirjas

[ctx: @action]
en: Print
et: Trüki

[ctx: @action]
en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

[ctx: @action]
en: Prior
et: Eelmine

[ctx: @action]
en: Quit
et: Välju

[ctx: @action]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: @action]
en: Reload
et: Laadi uuesti

[ctx: @action]
en: Replace
et: Asenda

[ctx: @action]
en: Report Bug
et: Saada vearaport

[ctx: @action]
en: Revert
et: Lähtesta

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
et: Paremalt vasakule

[ctx: @action]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: @action]
en: Save As
et: Salvesta kui

[ctx: @action]
en: Save Options
et: Salvesta valikud

[ctx: @action]
en: Select All
et: Vali kõik

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
et: Menüüriba näitamine

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
et: Olekuriba näitamine

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
et: Tööriistariba näitamine

[ctx: @action]
en: Spelling
et: Õigekirja kontroll

[ctx: @action]
en: Subscript
et: Alakiri

[ctx: @action]
en: Substring Completion
et: Alamstringide lõpetamine

[ctx: @action]
en: Superscript
et: Ülakiri

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
et: Rakenduse keele vahetamine

[ctx: @action]
en: Text &Color...
et: Teksti &värv...

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
et: Teksti &esiletõstmine...

[ctx: @action]
en: Text Completion
et: Teksti lõpetamine

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
et: Päeva nõuanne

[ctx: @action]
en: To Plain Text
et: Lihttekstiks

[ctx: @action]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: @action]
en: Up
et: Üles

[ctx: @action]
en: What's This
et: Mis see on?

[ctx: @action]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: @action]
en: Zoom In
et: Suurenda

[ctx: @action]
en: Zoom Out
et: Vähenda

[ctx: @action Beginning of document]
en: Begin
et: Algus

[ctx: @action End of document]
en: End
et: Lõpp

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
et: Kodu

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
et: &Rasvane

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
et: Kaldk&iri

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
et: Alla&joonitud

[ctx: @action:button]
en: &Finished
et: Lõ&petatud

[ctx: @action:button]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: @action:button]
en: Close
et: Sulge

[ctx: @action:button]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
et: Puhasta tekst

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
et: &Kõik

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
et: Jätka

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
et: Peata

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit F&ull Screen Mode
et: Välju täisekraani režii&mist

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
et: Täisekraanirežii&m

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
et: Ava &rakendusega %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Exit Full Screen
et: Välju täisekraanist

[ctx: @action:intoolbar]
en: Full Screen
et: Täisekraan

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
et: Kuupäev ei saa olla varasem kui %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
et: Kuupäev ei saa olla hilisem kui %1

[ctx: @info]
en: Delete tag
et: Sildi kustutamine

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
et: Kas avada "%1"?

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
et: Kas tõesti kustutada kõigil failidel silt <resource>%1</resource>?

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
et: Sisestatud kuupäev on vigane

[ctx: @info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
et: Sisestatud kuupäev ja kellaaeg on hilisemad kui maksimaalselt lubatud kuupäev ja kellaaeg.

[ctx: @info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
et: Sisestatud kuupäev ja kellaaeg on varasemad kui minimaalselt lubatud kuupäev ja kellaaeg.

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
et: Sisestatud kellaaeg on vigane

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
et: Kellaaeg ei saa olla varasem kui %1

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
et: Kellaaeg ei saa olla hilisem kui %1

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
et: '%1' puudub.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Development Platform: %2
    %3: %4
et: Qt: %1
    KDE arendusplatvorm: %2
    %3: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
et: Fondi perekonna muutmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
et: Fondi suuruse muutmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
et: Fondi stiilii muutmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the window in full screen
et: Akna näitamine täisekraanirežiimis

[ctx: @info:tooltip]
en: Exit full screen mode
et: Väljumine täisekraanirežiimist

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
et: Lülita see valik sisse, kui soovid fondi perekonda muuta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
et: Lülita see valik sisse, kui soovid fondi suurust muuta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
et: Lülita see valik sisse, kui soovid fondi stiili muuta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
et: Siin saad määrata kasutatava fondi perekonna.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
et: Siin saad määrata kasutatava fondi stiili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
et: Siin saad valida kasutatava fondi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
et: See on serveri pakutud failinimi

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
et: Muu kodeering (%1)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
et: <application>ASpell</application> vaikimisi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
et: <application>Hunspell</application> vaikimisi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
et: <application>ISpell</application> vaikimisi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
et: Valgevene

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
et: Brasiilia portugali

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
et: Tšehhi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
et: Taani

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
et: Inglise

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
et: Prantsuse

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
et: Saksa

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
et: Saksa (uus ortograafia)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
et: Ungari

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
et: Leedu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
et: Norra

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
et: Poola

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
et: Portugali

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
et: Vene

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
et: Slovaki

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
et: Sloveeni

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
et: Hispaania

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
et: Rootsi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
et: Šveitsi saksa

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
et: Türgi

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
et: Ukraina

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
et: Vaikimisi - %1

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
et: Vaikimisi - %1 [%2]

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
et: Araabia

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
et: Balti

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
et: Kesk-Euroopa

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
et: Lihtsustatud Hiina

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
et: Traditsiooniline Hiina

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
et: Kirillitsa

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
et: Keelatud

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
et: Kreeka

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
et: Jaapani

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
et: Korea

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
et: Põhjasaami

[ctx: @item Text character set]
en: Other
et: Muu

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
et: Kagu-Euroopa

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
et: Tai

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
et: Türgi

[ctx: @item Text character set]
en: Universal
et: Universaalne

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
et: Lääne-Euroopa

[ctx: @item font]
en: Bold
et: Rasvane

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
et: Rasvane kaldkiri

[ctx: @item font]
en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: @item font]
en: Oblique
et: Viltune (obliikva)

[ctx: @item font size]
en: Relative
et: Suhteline

[ctx: @item license]
en: Artistic License
et: Artistic litsents

[ctx: @item license]
en: BSD License
et: BSD litsents

[ctx: @item license]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
et: GNU Üldine Avalik Litsents, versioon 2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
et: GNU Üldine Avalik Litsents, versioon 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
et: GNU Vähem Üldine Avalik Litsents, versioon 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
et: GNU Vähem Üldine Avalik Litsents, versioon 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
et: Pole määratud

[ctx: @item license]
en: Q Public License
et: Q Avalik litsents

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
et: Artistic litsents

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
et: BSD litsents

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
et: Rahvusvaheline <application>Ispell</application>

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
et: Ripploend

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
et: Ripploendiga automaatne

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
et: Käsitsi

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
et: Lühike automaatne

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
et: Ring

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
et: Ketas

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
et: Ruut:

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
et[0]: %1 millisekund
et[1]: %1 millisekundit

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
et[0]: 1 tund
et[1]: %1 tundi

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: %1 minutit

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: %1 sekundit

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
et: %1 päeva

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
et: %1 tundi

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
et: %1 minutit

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
et: %1 sekundit

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
et: %1 ja %2

[ctx: @label]
en: Add Tags...
et: Lisa silte...

[ctx: @label]
en: Change...
et: Muuda...

[ctx: @label]
en: Create new tag:
et: Uus silt:

[ctx: @label]
en: Show all tags...
et: Näita kõiki silte...

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
et: Nimi: %1

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
et: Tüüp: %1

[ctx: @label center justify]
en: Center
et: Keskele

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
et: Rööpjoondus

[ctx: @label left justify]
en: Left
et: Vasakule

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
et: Vasakult paremale

[ctx: @label right justify]
en: Right
et: Paremale

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
et: Paremalt vasakule

[ctx: @label stroke color]
en: Color
et: Värv

[ctx: @label:button]
en: &Open
et: &Ava

[ctx: @label:button]
en: &Open with
et: &Ava rakendusega

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
et: &Ava rakendusega %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
et: &Ava rakendusega...

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
et: Toiming jäetakse selle failitüübi jaoks meelde

[ctx: @label:listbox]
en: &Client:
et: &Klient:

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
et: Sõnaraama&t:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
et: Kod&eering:

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
et: Määramine, milliseid silte rakendada.

[ctx: @note-with-label/plain %1 is the note label, %2 is the text]
en: %1: %2
et: %1 %2

[ctx: @note/plain]
en: Note: %1
et: Märkus: %1

[ctx: @note/rich]
en: <i>Note</i>: %1
et: <i>Märkus</i>: %1

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
et: Kuupäev puudub

[ctx: @option last month]
en: Last Month
et: Eelmine kuu

[ctx: @option last week]
en: Last Week
et: Eelmine nädal

[ctx: @option last year]
en: Last Year
et: Eelmine aasta

[ctx: @option next month]
en: Next Month
et: Järgmine kuu

[ctx: @option next week]
en: Next Week
et: Järgmine nädal

[ctx: @option next year]
en: Next Year
et: Järgmine aasta

[ctx: @option today]
en: Today
et: Täna

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
et: Eile

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
et: Kokku&jooksnud sõnu tõlgendatakse vigadena

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
et: Luuakse juu&re/lisandi kombinatsioonid, mida ei leidu sõnaraamatus

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
et: Automaatse kontrolli keelamine

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
et: Õigekirja kontroll

[ctx: @option:check]
en: Font style
et: Fondi stiil

[ctx: @option:check]
en: Size
et: Suurus

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
et: Dokumendid

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
et: Pildid

[ctx: @option:check A filter on file type - audio files]
en: Audio
et: Heli

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
et: Kontaktid

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
et: E-kirjad

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tags
et: Sildid

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
et: Ülesanded

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
et: Rohkem...

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
et: Muu

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
et: Failid

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
et: Viimati muudetud

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
et: Kõige tähtsamad

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
et: Mitte kunagi avatud

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
et: Prioriteet puudub

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
et: 1 või rohkem

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
et: 2 või rohkem

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
et: 3 või rohkem

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
et: 4 või rohkem

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
et: Suvaline hinnang

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
et: Maksimumhinnang

[ctx: @resource/rich]
en: “%1”
et: «%1»

[ctx: @title]
en: Delete tag
et: Sildi kustutamine

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
et: Muu

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
et: Päringu tulemused

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
et: "%1" päringu tulemused

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
et: Ressurss

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
et: Ressursi tüüp

[ctx: @title:group]
en: Find
et: Otsing

[ctx: @title:group Document information]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:menu]
en: List Style
et: Loendi stiil

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
et: Teksti näitamine

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
et: Teksti lõpetamine

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
et: Tööriistariba seadistused

[ctx: @title:menu Game move]
en: &Move
et: &Liikumine

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
et: Paneel

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
et: Siltide lisamine

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
et: Siltide muutmine

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
et: Õigekirja kontroll

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
et: Dr. Klashi kiirklahvide diagnoos

[ctx: @title:window]
en: Print
et: Trükkimine

[ctx: @warning-with-label/plain %1 is the warning label, %2 is the text]
en: %1: %2
et: %1 %2

[ctx: @warning/plain]
en: WARNING: %1
et: HOIATUS: %1

[ctx: @warning/rich]
en: <b>Warning</b>: %1
et: <b>Hoiatus</b>: %1

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
et: Käsurearakendus, millega saab käivitada KUnitTest'i mooduleid.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas oled kindel, et soovid selle üle kirjutada?

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
et: Muu

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
et: Annetuse tegemine

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
et: Kodulehekülg

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
et[0]: Teadmusbaas (kirjed puuduvad)
et[1]: Teadmusbaas (%1 kirjet)

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
et: Külasta veebisaiti

en: A little program to output installation paths
et: Väike programm paigaldamisasukohtade näitamiseks

en: A network error has occurred. The request has failed.
et: Tekkis võrguviga. Päring nurjus.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
et: Tekkis protokolli viga. Päring nurjus.

en: A scheme with this name already exists.
et: Sellise nimega skeem on juba olemas.

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
et: Sellel lehel olev skript põhjustab KHTML-i hangumise. Kui see jätkab tööd, võivad teised rakendused jääda aeglasemaks.
    Kas soovid skripti töö peatada?

[ctx: A type of link.]
en: Blog
et: Ajaveeb

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
et: Kodulehekülg

en: A&uthor
et: A&utor

en: A&uthors
et: A&utorid

en: A&vailable actions:
et: &Võimalikud toimingud:

en: About %1
et: %1 info

en: About &KDE
et: &KDE info

en: About KDE
et: KDE info

[ctx: About KDE]
en: &About
et: &Info

en: Accept
et: Aktsepteeri

en: Access Keys activated
et: Kiirklahvid aktiveeritud

en: Action
et: Tegevus

en: Action Name
et: Toimingu nimi

en: Action takes 2 args.
et: Action nõuab 2 argumenti.

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
et: Saada autorile e-kiri

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
et: Saada autorile e-kiri
    %1

en: ActionGroup takes 2 args.
et: ActionGroup nõuab 2 argumenti.

en: ActionList: %1
et: Toimingute nimekiri: %1

en: Actual Font
et: Tegelik font

en: Actually generate the code.
et: Koodi tegelik genereerimine.

en: Add
et: Lisa

en: Add Comment
et: Lisa kommentaar

en: Add Fallback Language
et: Lisa tagavarakeel

en: Add Rating
et: Lisa hinnang

en: Add URL to Filter
et: URL-i lisamine filtrisse

en: Add a new script.
et: Uue skripti lisamine.

en: Add to Dictionary
et: Lisa sõnaraamatusse

en: Add to Toolbar
et: Lisa tööriistaribale

en: Add to ignores...
et: Lisa eiratavate hulka...

en: Add...
et: Lisa...

en: Additional Information: %1
et: Lisainfo: %1

en: Address is already in use
et: Aadress on juba kasutusel

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
et: Võimaldab lisada ühe või enama keele, mida kasutatakse siis, kui määratud keel ei sisalda vajalikku tõlget.

en: Administrator &Mode...
et: A&dministraatori režiim...

en: After
et: Pärast

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
et: pärast lõunat

[ctx: After Noon KLocale::NarrowName]
en: P
et: p.l.

[ctx: After Noon KLocale::ShortName]
en: PM
et: p.l.

en: Alert
et: Hoiatus

en: Alias names:
et: Aliase nimi:

en: All Categories
et: Kõik kategooriad

en: All Pages
et: Kõik leheküljed

en: All Providers
et: Kõik pakkujad

en: All Visible Columns
et: Kõik nähtavad veerud

en: Allow
et: Luba

en: Allow Tabulations
et: Tabeldusmärkide lubamine

en: Alpha:
et: Alfa:

en: Already opened.
et: Juba avatud.

en: Alternate
et: Alternatiiv

en: Alternate:
et: Alternatiiv:

en: Ambiguous shortcut detected
et: Tuvastati mitmetimõistetav kiirklahv

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
et: Tekkis viga skripti käivitamise katsel sellel leheküljel.
    
    %1, rida %2:
    %3

en: Annotations and Cross References
et: Annotatsioonid ja ristviited

en: Any Character
et: Suvaline sümbol

en: Anytime
et: Suvaline aeg

en: Applet "%1" started
et: Aplett "%1" käivitatud

en: Applet "%1" stopped
et: Aplett "%1" peatatud

en: Applet Parameters
et: Apleti parameetrid

en: Application Language Changed
et: Rakenduste keel on muudetud

en: Application sounds
et: Rakenduste helid

en: Application:
et: Rakendus:

en: Applications menu (.desktop files)
et: Rakenduste menüü (.desktop-failid)

en: Apply Settings
et: Rakenda seadistused

en: Apply changes
et: Rakenda muudatused

en: Approximate equivalents:
et: Ligilähedased vasted:

en: Archives
et: Arhiivid

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
et: See moodul on juba avatud rakenduses %1

en: As-you-type spell checking disabled.
et: Õigekirja kontroll kirjutamise ajal välja lülitatud.

en: As-you-type spell checking enabled.
et: Õigekirja kontroll kirjutamise ajal sisse lülitatud.

en: Ask before replacing each match found.
et: Enne asendamist küsitakse luba.

en: Authentication error.
et: Autentimise viga.

en: Author
et: Autor

en: Author:
et: Autor:

en: Auto Spell Check
et: Õigekirja automaatne kontroll

en: Autocorrect
et: Automaatne korrigeerimine

en: Automatic Detection
et: Automaatne tuvastamine

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
et: Plugina sõltuvuste tõttu võeti ette automaatseid muudatusi. Klõpsa siia lisainfo nägemiseks

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
et: Plugina sõltuvuste rahuldamiseks võeti ette automaatseid muudatusi:

en: Autostart directories
et: Autostardi kataloogid

en: Available KDE resource types
et: Saadaolevad KDE ressursside tüübid

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
et: Saadaolevad testid: %1 (eirati: %2)

en: Available Tests: 0
et: Saadaolevad testid: 0:

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
et: Halb sündmuse käitleja: objekt %1 identifikaator %2 meetod %3 tüüp: %4.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
et: Halb pesa käitleja: objekt %1 identifikaator %2 meetod %3 signatuur: %4.

en: Banner Pages
et: Prinditiitel

[ctx: Banner page]
en: Classified
et: Salastatud

[ctx: Banner page]
en: Confidential
et: Konfidentsiaalne

[ctx: Banner page]
en: None
et: Puudub

[ctx: Banner page]
en: Secret
et: Salajane

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
et: Ülisalajane

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
et: Salastamata

[ctx: Banner page at end]
en: End
et: Lõpetav

[ctx: Banner page at start]
en: Start
et: Alustav

en: Base URL
et: Baas-URL

en: Basic Page Style
et: Lehekülje põhistiil

en: Become a Fan
et: Hakka fänniks

en: Before
et: Enne

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
et: enne lõunat

[ctx: Before Noon KLocale::NarrowName]
en: A
et: e.l.

[ctx: Before Noon KLocale::ShortName]
en: AM
et: e.l.

en: Beginning of document reached.
et: Jõuti dokumendi algusesse.

en: Billing information:
et: Arvestusinfo:

en: Block IFrame...
et: Blokeeri sisepaneel...

en: Block Image...
et: Blokeeri pilt...

en: Block Images From %1
et: Blokeeri %1 pildid

en: Block:
et: Plokk:

en: Blue:
et: Sinine:

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
et: and ja

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
et: or või

en: Bottom to Top, Left to Right
et: Alt üles, vasakult paremale

en: Bottom to Top, Right to Left
et: Alt üles, paremalt vasakule

en: Break at Next
et: &Katkestus järgmisel direktiivil

en: Breakpoint
et: Katkestuspunkt

en: Bug report sent, thank you for your input.
et: Vearaport on saadetud, suur tänu abi eest.

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
et: Loob Qt elemendi pluginad stiilikirjelduse ini-faili põhjal.

en: C octal escaped UTF-8:
et: C kaheksandkoodis väljendatud UTF-8:

en: C&ase sensitive
et: Tõ&stutundlik

en: C&lear
et: Pu&hasta

en: C&ontinue
et: J&ätka

en: CGIs to run from kdehelp
et: CGI-d käivitamiseks kdehelp'is

en: CJK Ideograph Information
et: CJK ideograafi info

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
et: Puhverdatud teave (nt. lemmikikoonid, veebileheküljed)

en: Call
et: Väljakutse

en: Call Stack
et: Väljakutsete pinu

en: Call to '%1' failed.
et: '%1' väljakutsumine nurjus.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
et: Meetodi '%1' väljakutsumine nurjus, ei suudetud hankida argumenti %2: %3

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel?
et: Kas loobuda?

en: Cannot create memory segment for file %1
et: Failile %1 mälusegmendi loomine nurjus

en: Cannot find testregression executable.
et: Regressioonitesti käivitatavat faili ei leitud.

en: Cannot open %1 for reading
et: %1 avamine lugemiseks nurjus

en: Cannot seek past eof
et: Otsimine üle faili lõpu (EOF) pole võimalik

en: Cantonese Pronunciation:
et: Kantoni hääldus:

en: Captured Text (%1)
et: Tekstilõik (%1)

en: Category:
et: Kategooria:

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
et: Rakendus paigaldab oma värvikaardi 8-bitisel ekraanil

en: Certificate (validation: %1)
et: Sertifikaat (valideerimine: %1)

en: Change &Icon...
et: Muuda &ikooni...

en: Change Icon
et: Ikooni muutmine

en: Change Te&xt...
et: Muu&da teksti...

en: Change Text
et: Teksti muutmine

en: Changelog
et: Muutuste logi

en: Changelog:
et: Muutuste logi:

en: Changing annotations
et: Annotatsioonide muutmine

[ctx: Character]
en: In decimal:
et: Kümnendkujul:

en: Character used for indicating positive numbers
et: Positiivsete arvude näitamiseks kasutatav sümbol

en: Character:
et: Sümbol:

en: Check Spelling
et: Õigekirja kontroll

en: Check Spelling...
et: Õigekirja kontroll...

en: Check Sycoca database only once
et: Sycoca andmebaasi kontrollitakse ainult korra

en: Check file timestamps
et: Failide ajatemplite kontroll

en: Check spelling in document
et: Dokumendi õigekirja kontroll

en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
et: Märkimisel logitakse lõime tegevus. Logiinfot näeb konsooliväljundis.

en: Check whether config file itself requires updating
et: Kontroll, kas seadistustefail ise vajab uuendamist

en: Checking login...
et: Sisselogimise kontrollimine...

en: Choose...
et: Vali...

en: Class
et: Klass

en: Clear &History
et: Tü&hjenda ajalugu

en: Clear List
et: Puhasta nimekiri

en: Clear input
et: Puhasta sisendväli

en: Clear the input in the edit field
et: Eemaldab kogu sisendi redigeerimisväljalt

en: Click for a menu of available captures.
et: Klõpsa võimalike lõikude menüü avamiseks.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
et: Klõpsa siia oma regulaaravaldise redigeerimiseks graafiliselt.

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
et: Klõpsa nupule ja sisesta meelepärane kiirklahv.
    Näide Ctrl+a kohta: hoia all Ctrl-klahvi ja vajuta klahvi a.

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
et: Klõpsa dialoogi ahendamiseks, üksikasjade peitmiseks

en: Click this to expand the dialog, to show details
et: Klõpsa dialoogi laiendamiseks, üksikasjade näitamiseks

en: Click to select a font
et: Klõpsa fondi valimiseks

en: Close
et: Sulge

en: Close Document
et: Dokumendi sulgemine

en: Close Message
et: Sulge teade

en: Close Script
et: Sulge skript

en: Close and discard
    edited message?
et: Kas sulgeda ja unustada
    muudetud teade?

en: Close document
et: Dokumendi sulgemine

en: Close script...
et: Sulge skript...

en: Close source
et: Sulge lähtetekst

en: Close the current document.
et: Aktiivse dokumendi sulgemine.

en: Close the current window or document
et: Aktiivse akna või dokumendi sulgemine

en: Close the current window.
et: Aktiivse akna sulgemine.

en: Close window?
et: Kas sulgeda aken?

en: Collaborate
et: Koostöö

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Color for links
et: Linkide värv

en: Color for visited links
et: Külastatud linkide värv

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
et: %1. veerg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment on entry
et: Kirje kommentaar

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Communication error
et: Sideviga

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
et: Kompileeritud KDE teekide exec_prefix'iga

en: Compiled in library path suffix
et: Kompileeritud teegi asukoha sufiksiga

en: Compiled in prefix for KDE libraries
et: Kompileeritud KDE teekide prefiksiga

en: Compiled in version string for KDE libraries
et: Kompileeritud KDE teekide versioonistringiga

en: Compiler:
et: Kompilaator:

en: Complete Match
et: Täielik sobivus

en: Confi&gure...
et: Sea&dista...

en: Configuration description files
et: Konfiguratsiooni kirjeldusfailid

en: Configuration file "%1" not writable.
et: Seadistustefaili "%1" ei saa kirjutada.

en: Configuration file is invalid: "%1"
et: Seadistustefail on vigane: "%1"

en: Configuration file not found: "%1"
et: Seadistustefaili ei leitud: "%1"

en: Configuration files
et: Seadistustefailid

en: Configure
et: Seadistamine

en: Configure &Notifications...
et: Märgua&nnete seadistamine...

en: Configure Email...
et: Seadista e-posti...

en: Configure Notifications
et: Märguannete seadistamine

en: Configure S&hortcuts...
et: Kiirkla&hvide seadistamine...

en: Configure Shortcut...
et: Seadista kiirklahvi...

en: Configure Shortcuts
et: Kiirklahvide seadistamine

en: Configure Tool&bars...
et: Tööriistari&bade seadistamine...

en: Configure Toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

en: Confirm
et: Kinnitus

en: Confirm Quit From System Tray
et: Süsteemsest dokist väljumise kinnitus

en: Confirmation Required
et: Vajalik kinnitus

en: Confirmation: JavaScript Popup
et: Kinnitus: JavaScripti hüpikaken

en: Conflict With Registered Global Shortcut
et: Konflikt registreeritud globaalse kiirklahviga

en: Conflict with Global Shortcut
et: Konflikt globaalse kiirklahviga

en: Conflict with Standard Application Shortcut
et: Konflikt rakenduse standardse kiirklahviga

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Console
et: Konsool

en: Contact author
et: Võta autoriga ühendust

en: Contact on Jabber
et: Võta ühendust Jabberis

en: Continue
et: Jätka

en: Continue from the beginning?
et: Kas jätkata algusest?

en: Continue from the end?
et: Kas jätkata lõpust?

en: Continue operation
et: Jätka tegevust

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Image
et: Kopeeri pilt

en: Copy Image Location
et: Kopeeri pildi asukoht

en: Copy selection to clipboard
et: Valiku kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Copyright 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>
et: Autoriõigus 2001-2011: David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Could not Launch Help Center
et: Abikeskuse käivitamine nurjus

en: Could not construct value
et: Väärtuse konstrueerumine nurjus

en: Could not create temporary file.
et: Ajutise faili loomine nurjus.

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
et: Kiirklahviskeemi eksport nurjus, sest asukoht oli vigane.

en: Could not find '%1' executable.
et: Käivitatavat faili '%1' ei leitud.

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
et: Failist '%1' ei leitud funktsiooni 'kdemain'.
    %2

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
et[0]: MIME tüüpi <resource>%2</resource> ei leitud.
et[1]: MIME tüüpe
    <resource>%2</resource> ei leitud.

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
et: Rakendusele "%2" ei leitud pluginat "%1"

en: Could not find service '%1'.
et: Teenust '%1' ei leitud.

en: Could not install "%1": file not found.
et: "%1" paigaldamine nurjus: faili ei leitud.

en: Could not install %1
et: %1 paigaldamine nurjus

en: Could not launch Browser
et: Brauseri käivitamine nurjus

en: Could not launch Mail Client
et: E-posti kliendi käivitamine nurjus

en: Could not launch Terminal Client
et: Terminalikliendi käivitamine nurjus

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
et: KDE abikeskuse käivitamine nurjus:
    
    %1

en: Could not launch the browser:
    
    %1
et: Brauseri käivitamine nurjus:
    
    %1

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
et: E-posti kliendi käivitamine nurjus:
    
    %1

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
et: Terminalikliendi käivitamine nurjus:
    
    %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
et: Uue kuuma kraami pakkujate laadimine failist nurjus: %1

en: Could not load print preview part
et: Trükkimise eelvaatluse komponendi laadimine nurjus

en: Could not open file '%1'
et: Faili '%1' avamine nurjus

en: Could not open file '%1': %2
et: Faili '%1' avamine nurjus: %2

en: Could not open library '%1'.
    %2
et: Teeki '%1' pole võimalik avada.
    %2

en: Could not read data from %1 into shm
et: %1 andmete lugemine jagatud mällu nurjus

en: Could not read file '%1'
et: Faili '%1' lugemine nurjus

en: Could not set non-blocking mode
et: Mitteblokeeriva režiimi määramine nurjus

en: Could not verify login, please try again.
et: Sisselogimine nurjus, palun proovi uuesti.

en: Create Web Shortcut
et: Loo veebikiirklahv

en: Create content on server
et: Sisu loomine serveris

en: Create global database
et: Globaalse andmebaasi loomine

en: Create new document
et: Uue dokumendi loomine

en: Critical
et: Kriitiline

en: Cu&t
et: L&õika

en: Curr&ent actions:
et: Valitud to&imingud:

en: Current scheme:
et: Aktiivne skeem:

[ctx: Custom color]
en: Custom...
et: Kohandatud...

en: Custom:
et: Kohandatud:

en: Cut
et: Lõika

en: Cut selection to clipboard
et: Valiku lõikamine lõikepuhvrisse

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
et: D-Busi taustaprogrammi viga: ühendus abiprogrammiga nurjus. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
et: D-Busi taustaprogrammi viga: ühenduse loomine abiprogrammiga nurjus. Ühenduse viga: %1. Veateade: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
et: D-Busi taustaprogrammi viga: abiprogrammilt saadi vigased andmed %1 %2

en: Dante SOCKS client
et: Dante SOCKS klient

en: Date and Time: %1
et: Kuupäev ja kellaaeg: %1

en: Day (06:00 to 17:59)
et: Päev (06:00 kuni 17:59)

en: Default Font Size (100%)
et: Fondi suurus vaikimisi (100%)

en: Default color
et: Vaikevärv

en: Default language:
et: Vaikekeel:

en: Default widget group name to display in designer
et: Disaineris näidatav elemendigrupi nimi vaikimisi

en: Default:
et: Vaikeväärtus:

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
et: Piirkond

en: Definition in English:
et: Definitsiooni inglise keeles:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete item(s)
et: Kustuta elemendid

en: Dependency Check
et: Sõltuvuste kontroll

en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Dese&lect
et: Tühista va&lik

en: Desktop %1
et: Töölaud %1

en: Desktop Exchange Service
et: Töölaua vahetusteenus

en: Detach
et: Haagi lahti

en: Details
et: Üksikasjad

en: Details for %1
et: %1 üksikasjad

en: Details of the Request:
et: Päringu detailid:

en: Details view mode
et: Üksikasjade vaate režiim

en: Did you know...?
et: Kas sa teadsid...?

en: Digit
et: Number

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
et: Teste, baaskataloogi ja väljundkatalooge sisaldav kataloog.

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
et: Teste, baaskataloogi ja väljundkatalooge sisaldav kataloog. Arvestatakse ainult siis, kui pole antud võtit -b.

en: Disable checking files (dangerous)
et: Failide kontrolli keelamine (ohtlik)

en: Disable crash handler, to get core dumps
et: Krahhitõmmiste saamiseks keelatakse krahhide käsitleja

en: Disable incremental update, re-read everything
et: Inkrementuuenduse keelamine, kõik loetakse uuesti sisse

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
et: Keelab silumise salvestamise. Tavaliselt mõttekas GUI kasutamise korral.

en: Disallow
et: Ära lisa

en: Discard changes
et: Unusta muudatused

en: Display Images on Page
et: Näita leheküljel pilte

en: Displays Thread Activity
et: Näitab lõime tegevust

en: Distance between desktop icons
et: Töölaua ikoonide vahemaa

en: Do &not store this time
et: See&kord ei salvestata

en: Do Not Allow
et: Ära luba

en: Do Not Download
et: Ära laadi alla

en: Do Not Fill Out
et: Ära täida

en: Do Not Suppress Debug Output
et: Silumisväljundi näitamine

en: Do not ask again
et: Rohkem ei küsita

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
et: Avaldist ei osata kuidagi hinnata. Palun peata skript või ava lähtefail.

en: Do not run in the background.
et: Taustal ei käivitata.

en: Do not save data
et: Andmeid ei salvestata

en: Do not show the window while running tests
et: Testide ajal ei näidata akent

en: Do not show this message again
et: Seda teadet rohkem ei näidata

en: Do not signal applications to update
et: Rakendustele ei anta korraldust uuendada

en: Do not suppress debug output
et: Silumisväljundi näitamine

en: Do not use Xvfb
et: Xvfb-d ei kasutata

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
et: Kas lubada Java apletile sertifikaatidega:

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
et: Kas tõesti kustutada skeem %1?
    Arvesta, et eemaldada ei saa ühtegi süsteemset kiirklahviskeemi.

en: Do you really want to execute '%1'?
et: Soovid sa tõesti käivitada '%1'?

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
et: Kas tõesti lähtestada rakenduse kõik tööriistaribad vaikeväärtustele? See muudatus rakendatakse otsekohe.

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
et: Kas lisada järjehoidja, mis osutab asukohta "%1" ("%2"), järjehoidjate kogusse?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
et: Kas lisada järjehoidja, mis osutab asukohta "%1", järjehoidjate kogusse?

en: Do you want to restart search at the beginning?
et: Kas jätkata otsingut algusest?

en: Do you want to restart search from the end?
et: Kas jätkata otsingut lõpust?

en: Do you want to store this password for %1?
et: Kas salvestada see %1 parool?

en: Do you want to store this password?
et: Kas salvestada see parool?

[ctx: Dock this window]
en: Dock
et: Doki

en: Document Information
et: Dokumendi info

en: Document encoding:
et: Dokumendi kodeering:

en: Domain:
et: Domeen:

en: Done.
et: Valmis.

en: Double Line
et: Topeltjoon

en: Double Thick Line
et: Jäme topeltjoon

en: Download
et: Laadi alla

en: Download File
et: Laadi fail alla

en: Download New Stuff...
et: Laadi alla uut kraami...

en: Download of "%1" failed, error: %2
et: "%1" allalaadimine nurjus, viga: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
et: Allalaadimine nurjus: "%1" allalaadimise URL puudus.

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
et: Allalaaditud fail oli HTML-fail. See avati veebibrauseris.

en: Downloads:
et: Tõmmatud:

en: Edit
et: Muuda

en: Edit selected script.
et: Valitud skripti muutmine.

en: Edit...
et: Muuda...

en: Editor Chooser
et: Redaktori valimine

en: Email
et: E-posti aadress

en: Email address:
et: E-posti aadress:

[ctx: Email receiver address]
en: To:
et: Kellele:

[ctx: Email sender address]
en: From:
et: Kellelt:

en: Email to:
et: E-kiri aadressile:

en: Embeddable HTML component
et: Põimitav HTML-komponent

en: Embeddable component for multipart/mixed
et: Multipart/mixed põimitav komponent

en: Emoticons
et: Emotikonid

en: Enable &background spellchecking
et: Õigekirja kontrollimise lu&bamine taustal

en: Enable SOCKS support
et: SOCKS toetuse lubamine

en: Enable component
et: Komponentide lubamine

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
et: Automaatne tuvastamine

[ctx: Encodings menu]
en: Default
et: Vaikimisi

en: End of Line
et: Rea lõpp

en: End of document reached.
et: Jõuti dokumendi lõppu.

en: End of options
et: Võtmete lõpp

en: Enlarge Font
et: Suurenda fonti

en: Enter
et: Sisene

en: Enter Administrator Mode
et: Mine administraatori režiimi

en: Enter Search Terms...
et: Kirjuta siia otsingumõiste

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
et: Sisesta otsitav muster või vali nimekirjast mõni varasem muster.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
et: Sisesta asendusstring või vali nimekirjast moni varasem.

en: Enter a search term or character here
et: Kirjuta siia otsingumõiste või märk

en: Enter search phrase here
et: Kirjuta siia otsingumõiste

en: Enter the URL:
et: URL:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
et: Sisesta vearaportiga saadetav tekst (kui võimalik, siis inglise keeles).
    Vajutades nupule "Saada" saadetakse e-kiri selle rakenduse hooldajale
    ning ka KDE vigade nimekirja.

en: Entries failed to load
et: Kirjete laadimine nurjus

en: Equivalents:
et: Vasted:

en: Error
et: Viga

en: Error during rename.
et: Viga ümbernimetamisel.

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
et: Nähti viga päise '%1' rea %2 töötlemisel: %3

en: Error initializing provider.
et: Viga pakkuja initsialiseerimisel.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
et: Viga rakenduse %1 käivitamisel. KLauncher ei tööta enam või ei suutnud see rakendust käivitada.

en: Error loading '%1'.
et: Viga '%1' laadimisel.

en: Error opening PTY
et: Viga PTY avamisel

en: Error reading from PTY
et: Viga PTY-st lugemisel

en: Error writing to PTY
et: Viga PTY-sse kirjutamisel

en: Error: %1 - %2
et: Viga: %1 - %2

en: Error: java executable not found
et: Viga: java käivitatavat faili ei leitud

en: Escape
et: Paoklahv

en: Evaluation error
et: Viga hindamisel

en: Evaluation threw an exception %1
et: Hindamine tekitas erindi %1

en: Even Pages
et: Paarisleheküljed

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
et: Erind '%1' funktsiooni väljakutsumisel %2:%3:%4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
et: Erind '%1' pesa väljakutsumisel %2:%3:%4

en: Executables in $prefix/bin
et: Käivitatavad failid asukohas $prefix/bin

en: Execute
et: Käivita

en: Execute File?
et: Kas käivitada fail?

en: Execute script without gui support
et: Skripti käivitamise graafilise kasutajaliidese toetuseta

en: Execute the selected script.
et: Valitud skripti käivitamine.

en: Export Scheme...
et: Ekspordi skeem...

en: Export to Location
et: Ekspordi asukohta

en: F&ind:
et: Ots&ing:

en: F&ull Screen Mode
et: Täisekraanirežii&m

en: Failed to create Action.
et: Action'i loomine nurjus.

en: Failed to create ActionGroup.
et: ActionGroup'i loomine nurjus.

en: Failed to create Layout.
et: Layout'i loomine nurjus.

en: Failed to create Widget.
et: Widget'i loomine nurjus.

en: Failed to create script for interpreter "%1"
et: Skripti loomine interpretaatorile "%1" nurjus

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
et: Skriptifaili "%1" interpretaatori tuvastamine nurjus

en: Failed to load file '%1'
et: Faili '%1' laadimine nurjus

en: Failed to load interpreter "%1"
et: Interpretaatori "%1" laadimine nurjus

en: Failed to open scriptfile "%1"
et: Skriptifaili "%1" avamine nurjus

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
et: %1 väärtuse määramine tüübiga %2 (%3) nurjus

en: Fallback language:
et: Tagavarakeel:

en: Fetch content link from server
et: Sisu lingi hankimine serverist

en: Fetching content data from server finished.
et: Sisuandmete hankimine serverist on lõpetatud.

en: Fetching content data from server...
et: Sisuandmete hankimine serverist...

en: Fetching license data from server...
et: Litsentsiandmete hankimine serverist...

en: Fetching your previously updated content finished.
et: Sinu varem üles laaditud sisu hankimine on lõpetatud.

en: Fetching your previously updated content...
et: Sinu varem üles laaditud sisu hankimine...

en: File
et: Fail

en: File %1 does not exist
et: Faili %1 ei ole olemas

en: File %1 not found.
et: Faili %1 ei leitud.

en: File not found: %1
et: Faili ei leitud: %1

en: File to read update instructions from
et: Uuendamise instruktsioone sisaldav fail

en: File to upload:
et: Üleslaaditav fail:

en: File:
et: Fail:

en: Fill Out
et: Täida

en: Filter error
et: Filtri viga

en: Find
et: Otsi

en: Find &Next
et: Otsi &järgmine

en: Find &backwards
et: Otsimine ta&gasisuunas

en: Find &links only
et: Ainult &linkide otsimine

en: Find Links as You Type
et: Viitade leidmine kirjutamise ajal

en: Find Next
et: Otsi järgmine

en: Find Pre&vious
et: Otsi &eelmine

en: Find Text
et: Teksti otsimine

en: Find Text as You Type
et: Teksti leidmine kirjutamise ajal

en: Find filename inside the resource type given to --path
et: Faili leidmine asukohaga --path antud ressursitüübis

en: Finish
et: Lõpeta

en: First argument must be a QObject.
et: Esimene argument peab olema QObject.

en: Fit to Page &Height
et: Mahuta lehekülje &kõrgusele

en: Fit to Page &Width
et: Mahuta lehekülje &laiusele

en: Fixed width font
et: Fikseeritud laiusega font

en: Follow
et: Järgi

en: Font for menus
et: Menüüde font

en: Font for the taskbar
et: Tegumiriba font

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
et: Fondi suurus keskkonna suhtes: <br /><i>fikseeritud</i> või <i>suhteline</i><br />.

en: Font style:
et: Fondi stiil:

en: Fonts for toolbars
et: Tööriistaribade font

en: Frame Information
et: Paneeli info

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
et: Fikseeri

en: From c&ursor
et: &Kursorist alates

en: Function must be called from the main thread.
et: Funktsioon tuleb välja kutsuda pealõimest.

en: GUI based example for the Weaver Thread Manager
et: Weaveri lõimehalduri graafiline näide

en: GUI for the khtml regression tester
et: KHTML-i regressioonitesti graafiline kasutajaliides

en: General Character Properties
et: Sümboli üldised omadused

en: Generate simple and fast wrapper classes not based on Nepomuk::Resource which do not provide any data integrity checking
et: Lihtne ja kiire kestklasside genereerimine Nepomuk::Resource alusel, mis ei paku vähimatki andmete ühtluse kontrollimise võimalust

en: Get Hot New Stuff
et: Uue kuuma kraami hankimine

en: Get Hot New Stuff!
et: Uue kuuma kraami hankimine

en: Get help...
et: Küsi abi...

en: Global
et: Globaalne

en: Global Alternate
et: Globaalne alternatiiv

en: Global:
et: Globaalne:

en: Go back in document
et: Liikumine dokumendis tagasi

en: Go back one step
et: Mine sammu võrra tagasi

en: Go forward in document
et: Liikumine dokumendis edasi

en: Go forward one step
et: Mine sammu võrra edasi

en: Go to first page
et: Liikumine esimesele leheküljele

en: Go to last page
et: Liikumine viimasele leheküljele

en: Go to next page
et: Liikumine järgmisele leheküljele

en: Go to previous page
et: Liikumine eelmisele leheküljele

en: Go up
et: Liikumine üles

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
et: Järgmine ajaloos

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
et: Eelmine ajaloos

en: Grave
et: Tõsine

en: Green:
et: Roheline:

en: HTML Settings
et: HTML-i seadistused

en: HTML Toolbar
et: HTML-riba

en: HTML documentation
et: HTML-dokumentatsioon

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
et: Peaaegu standardne

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Quirks
et: Uurderežiim

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Strict
et: Range

en: HTTP Headers
et: HTTP päised

en: Here you can choose the font size to be used.
et: Siin saad määrata kasutatava fondi suuruse.

en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
et: Siin näed kiirklahvide nimekirja, s.t seoseid vasakul olevate tegevuste (nt. Kopeeri) ja paremal olevate klahvikombinatsioonide (nt. CTRL+V) vahel.

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
et: Siin saad lülitada kahe valiku vahel: fontide suurus on kas fikseeritud või arvutatakse see vastavalt keskkonnale (nt. kasutajaliidese elementide või paberi suurus).

en: Hide %1
et: %1 peitmine

en: Highest Rated
et: Kõige hinnatumad

en: Highlight toolbar buttons on mouse over
et: Tööriistariba nuppude esiletõstmine hiire all

en: Hold Indefinitely
et: Hoidmine lõputult

en: Homepage
et: Kodulehekülg

en: Host
et: Masin

en: Hot New Stuff Providers
et: Uue kuuma kraami pakkujad

en: Hue:
et: Toon:

en: Huge (%1x%2)
et: Hiiglaslik (%1x%2)

en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
et: Kinnitan, et see sisu ei riku ühtegi kehtivat autoriõigust, seadust ega kaubamärki. Nõustun oma IP-aadressi logimisega. (Sisu levitamine ilma autoriõiguse omaniku loata on ebaseaduslik.)

en: I&gnore All
et: I&gnoreeri kõiki

en: Icon Size
et: Ikooni suurus

en: Icon te&xt:
et: I&kooni tekst:

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Icons
et: Ikoonid

en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

en: Icons view mode
et: Ikoonivaate režiim

en: If enabled, search for a regular expression.
et: Sisselülitamisel otsitakse regulaaravaldise vastavust.

en: Ignore
et: Ignoreeri

en: Ignored Words
et: Eiratavad sõnad

en: Image - %1x%2 Pixels
et: Pildifail - %1x%2 pikslit

en: Image Operations
et: Pilditoimingud

en: In context '%1' for action '%2'
et: Kontekstis '%1' toiminguks '%2'

en: In which language did you describe the above?
et: Millises keeles oli eelnev kirjeldus?

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Include path prefix (deprecated)
et: Kaasatu asukoha prefiks (iganenud)

en: Includes/Headers
et: Päised

en: Incorrect number of arguments.
et: Vigane argumentide arv.

en: Incremental Spellcheck
et: Täpsustav õigekirja kontroll

en: Information
et: Info

en: Initializing
et: Initsialiseerimine

en: Initializing Applet "%1"...
et: Apleti "%1" initsialiseerimine...

en: Input file
et: Sisendfail

en: Insert
et: Lisa

en: Insert Place&holder
et: Lisa ko&hatäitja

en: Install
et: Paigalda

en: Install Again
et: Paigalda uuesti

en: Installation prefix for Qt
et: Qt paigaldamise prefiks

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Installing
et: Paigaldamine

en: Insufficient permissions in target directory.
et: Ebapiisavad õigused sihtkataloogis.

en: Internally added if launched from Finder
et: Finderist käivitamisel lisatakse sisemiselt

en: Internet Search
et: Internetiotsing

en: Interpreter:
et: Interpretaator:

en: Invalid item.
et: Vigased element

en: Invalid regular expression.
et: Vigane regulaaravaldis.

en: Invalid type in Database
et: Vigane tüüp andmebaasis

en: JS Calculator
et: JS-i kalkulaator

en: Japanese Kun Pronunciation:
et: Jaapani kun-hääldus:

en: Japanese On Pronunciation:
et: Jaapani on-hääldus:

en: JavaScript &Debugger
et: JavaS&cripti silur

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
et: JavaScript püüab lisada järjehoidjat

en: JavaScript Debugger
et: JavaScripti silur

en: JavaScript Error
et: JavaScripti viga

en: JavaScript Errors
et: JavaScripti vead

en: Job
et: Töö

en: Job Control
et: Tööde juhtimine

en: Job Options
et: Töö valikud

en: Job priority:
et: Töö prioriteet:

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
et: Aafrika kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
et: Kesk-Aasia kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
et: Diakriitiliste märkide kombinatsioonid

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
et: Ida-Aasia kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
et: Euroopa tähestikud

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
et: Matemaatikasümbolid

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
et: Lähis-Ida kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
et: Muu

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
et: Muud kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
et: Filipiini kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
et: Foneetikasümbolid

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
et: Lõuna-Aasia kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
et: Kagu-Aasia kirjad

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
et: Sümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
et: Alfabeedi esitusvormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
et: Araabia

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
et: Araabia esitusvormid A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
et: Araabia esitusvormid B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
et: Araabia lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
et: Armeenia

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
et: Nooled

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
et: Bali

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bamum
et: Bamumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
et: Ladina elementaarne

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Batak
et: Bataki

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
et: Plokkelemendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
et: Bopomofo laiendatud

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
et: Joonestuselemendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
et: Braille'i mustrid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buginese
et: Bugi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
et: CJK-ga ühildumine

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
et: CJK-ga ühilduvad vormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
et: CJK-ga ühilduvad ideograafid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
et: CJK radikaalide lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
et: CJK kriipsud

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
et: CJK sümbolid ja kirjavahemärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
et: CJK ühendatud ideograafid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
et: CJK ühendatud ideograafide laiendus A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
et: Tšerokii

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
et: Kombineeritud diakriitilised märgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
et: Kombineeritud diakriitiliste märkide lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
et: Sümbolite kombineeritud diakriitilised märgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
et: Kombineeritud poolmärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
et: Üldised india arvuvormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
et: Juhtmärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
et: Kopti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
et: Valuutasümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
et: Kirillitsa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
et: Kirillitsa laiendatud A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
et: Kirillitsa laiendatud B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
et: Kirillitsa lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari
et: Devanaagari

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
et: Laiendatud devanaagari

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
et: Piltmärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
et: Ümbritsetud tärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
et: Ümbritsetud CJK tähed ja kuud

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
et: Etioopia

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
et: Etioopia laiendatud

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
et: Etioopia laiendatud A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
et: Etioopia lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
et: Üldised kirjavahemärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
et: Geomeetrilised kujundid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
et: Gruusia

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
et: Gruusia lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
et: Glagoolitsa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
et: Kreeka laiendatud

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
et: Kreeka ja kopti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
et: Gudžarati

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
et: Pool- ja täislaiuses vormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
et: Hanguliga ühilduv jamo

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo
et: Hangul

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
et: Hangul Jamo laiendatud A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
et: Hangul Jamo laiendatud B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
et: Hanguli silbid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
et: Erakasutuses ülemised surrogaadid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
et: Ülemised surrogaadid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
et: IPA laiendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
et: Ideograafilised kirjeldavad märgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
et: Jaava

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
et: Kangxi radikaalid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
et: Katakana foneetilised laiendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer
et: Khmeeri

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
et: Khmeeri sümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
et: Ladina laiendatud lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
et: Ladina laiendatud A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
et: Ladina laiendatud B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
et: Ladina laiendatud C

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
et: Ladina laiendatud D

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
et: Latin-1 lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lepcha
et: Leptša

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
et: Tähelaadsed sümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
et: Alumised surrogaadid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
et: Malajalami

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mandaic
et: Manda

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
et: Matemaatilised tehted

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
et: Muud matemaatilised sümbolid A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
et: Muud matemaatilised sümbolid B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
et: Muud sümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
et: Muud sümbolid ja nooled

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
et: Muud tehnilised sümbolid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
et: Toonimuutmistähed

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
et: Mongoli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
et: Birma

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
et: Birma laiendatud A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: NKo
et: N'Ko

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
et: Uus Tai Lue

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
et: Numbrivormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
et: Optiline märgituvastus

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Oriya
et: Orija

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
et: Foneetilised laiendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
et: Foneetliste laiendite lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
et: Erakasutuses ala

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
et: Ruunid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
et: Samaaria

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Saurashtra
et: Sauraštra

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
et: Singali

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
et: Väikevormide variandid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
et: Iseseisvad muutemärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Specials
et: Spetsiaal

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
et: Sunda

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
et: Üla- ja alapaigutus

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
et: Lisanooled A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
et: Lisanooled B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
et: Matemaatiliste tehete lisa

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
et: Lisakirjavahemärgid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syriac
et: Süüria

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
et: Tagalogi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tamil
et: Tamili

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thai
et: Tai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
et: Tiibeti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tifinagh
et: Tifinagi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
et: Kanada pärismaalaste silpkiri

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
et: Laiendatud Kanada pärismaalaste silpkiri

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
et: Variandivalijad

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
et: Veda laiendid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
et: Püstvormid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
et: Yi radikaalid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
et: Yi silbid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
et: Yijingi heksagrammid

en: KConf Update
et: KConf uuendamine

en: KDE Application
et: KDE rakendus

en: KDE Daemon
et: KDE deemon

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
et: KDE deemon - lubab Sycoca andmebaasil end vajadusel uuendada

en: KDE Java Applet Plugin
et: KDE Java apleti plugin

en: KDE Test Program
et: KDE testprogramm

en: KDE Tool for updating user configuration files
et: KDE kasutaja seadistustefailide uuendamise rakendus.

en: KDE application to run Kross scripts.
et: KDE rakendus Krossi skriptide käivitamiseks.

en: KDEInit could not launch '%1'
et: KDEInit ei suutnud käivitada rakendust %1

en: KHTML Regression Testing Utility
et: KHTML-i regressioonitesti tööriist

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
et: KLauncher pole D-Busi kaudu kättesaadav, viga %1 väljakutsumisel:
    %2

en: KLibLoader: Unknown error
et: KLibLoader: tundmatu viga

en: KNewStuff contributions
et: KDE uue kraami kaastööd

en: KUnitTest ModRunner
et: KUnitTest'i moodulikäivitaja

en: Keep output results from scripts
et: Skripti väljundi tulemused säilitatakse

en: Key Conflict
et: Klahvikonflikt

en: Key Generator
et: Võtmegeneraator

en: Key used for signing:
et: Signeerimiseks kasutatav võti:

en: Korean Pronunciation:
et: Korea hääldus:

en: Language Selection
et: Keele valimine

en: Language:
et: Keel:

en: Large (%1x%2)
et: Suur (%1x%2)

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Launching %1
et: %1 käimapanek

en: Leave a comment
et: Jäta kommentaar

en: Left for legacy support
et: Jäetud pärandvara toetuseks

en: Left to Right, Bottom to Top
et: Vasakult paremale, alt üles

en: Left to Right, Top to Bottom
et: Vasakult paremale, ülalt alla

en: Legacy pixmaps
et: Pärandvara pikselrastrid

en: Letter, Lowercase
et: Täht, väike

en: Letter, Modifier
et: Täht, modifikaator

en: Letter, Other
et: Täht, muu

en: Letter, Titlecase
et: Täht, kapitaal

en: Letter, Uppercase
et: Täht, suur

en: Level of safety of the Ruby interpreter
et: Ruby interpretaatori turvatase

en: Libraries
et: Teegid

en: Library "%1" not found
et: Teeki  "%1" ei leitud

en: License Agreement
et: &Litsentsileping

en: License:
et: Litsents:

en: License: %1
et: Litsents: %1

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
et: Värvikuubikus määratud värvide arvu piiratakse
    8-bitisel ekraanil, kui rakendus kasutab värvi
    kirjeldust QApplication::ManyColor

en: Line
et: Rida

en: Link Text:
et: Lingi tekst:

en: Link URL:
et: Lingi URL:

en: List all header files that will be generated via the --writeall command.
et: Kõigi päisefailide loend, mis genereeritakse käsuga --writeall.

en: List all includes (deprecated).
et: Kõiki kaasatute loend (iganenud).

en: List all source files that will be generated via the --writeall command.
et: Kõigi lähtefailide loend, mis genereeritakse käsuga --writeall.

en: Loadable modules
et: Laaditavad moodulid

en: Loaded Scripts
et: Laaditud skript

en: Loading Applet
et: Apleti laadimine

en: Loading Preview
et: Eelvaatluse laadimine

en: Loading data
et: Andmete laadimine

en: Loading data from provider
et: Andmete laadimine pakkujalt

en: Loading of providers from file: %1 failed
et: Pakkujate laadimine failist %1 nurjus

en: Loading one preview | Loading %1 previews
et[0]: Ühe eelvaatluse laadimine
et[1]: %1 eelvaatluse laadimine

en: Loading provider information
et: Pakkuja teabe laadimine...

en: Local Variables
et: Kohalikud muutujad

en: Location of installed Qt binaries
et: Paigaldatud Qt binaarfailide asukoht

en: Location of installed Qt libraries
et: Paigaldatud Qt teekide asukoht

en: Location of installed Qt plugins
et: Paigaldatud Qt pluginate asukoht

en: Lock Toolbar Positions
et: Tööriistariba asukoha lukustamine

en: Log thread activity
et: Lõime tegevuse logimine

en: Log to a file
et: Logimine faili

en: Low Password Strength
et: Parooli vähene tugevus

en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Main:
et: Peamine:

en: MainWindow
et: Peaaken

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Major cleanup - Personal hero of maintainer
et: Võimas puhastamine - hooldaja suur kangelane

en: Manage Link
et: Lingi haldamine

en: Mandarin Pronunciation:
et: Mandariini hääldus:

en: Mark &taskbar entry
et: &Tegumiriba kirje märkimine

en: Mark, Enclosing
et: Märk, ümbritsev

en: Mark, Non-Spacing
et: Märk, mitteiseseisev

en: Mark, Spacing Combining
et: Märk, iseseisev kombineeritud

en: Medium (%1x%2)
et: Keskmine (%1x%2)

en: Mime types
et: MIME tüübid

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Mirror Pages
et: Lehekülgede peegeldamine

en: Mirror pages along vertical axis
et: Lehekülgede peegeldamine piki püsttelge

en: Missing Plugin
et: Puuduv plugin

en: More Actions
et: Rohkem toiminguid

en: Most Downloads
et: Kõige tõmmatumad

en: Most countries have no character for this
et: Enamikus riikides pole selleks spetsiaalset sümbolit

en: Most downloads
et: Kõige enam alla laaditud

en: Mouse Button Gesture
et: Hiirenupu žest

en: Mouse Shape Gesture
et: Hiire liigutamise žest

en: Move &Down
et: Liiguta &alla

en: Move &Up
et: Liiguta ü&les

en: Must supply a filename.
et: Tuleb anda failinimi.

en: Must supply a layout name.
et: Tuleb anda paigutuse nimi.

en: Must supply a valid parent.
et: Tuleb anda korrektne eellane.

en: Must supply a widget name.
et: Tuleb anda vidina nimi.

en: NEC SOCKS client
et: NEC SOCKS klient

en: Name
et: Nimi

en: Name for New Scheme
et: Uue skeemi nimi

en: Name for new scheme:
et: Uue skeemi nimi:

en: Name of the file as it will appear on the website
et: Faili nimi, nagu see on nähtav veebisaidil

en: Name of the plugin class to generate
et: Tekitatava pluginaklassi nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Name:
et: Nimi:

en: Named Colors
et: Nimega värvid

en: Ne&ver store for this site
et: Mitte kunagi selle sai&di puhul

en: Nepomuk Resource Class Generator
et: Nepomuki ressursi klassi generaator

en: Network Transmission
et: Võrguedastus

en: Network error. (%1)
et: Võrgu viga. (%1)

en: New Scheme
et: Uus skeem

en: New Upload
et: Uus üleslaadimine

en: New Web Shortcut
et: Uus veebikiirklahv

en: New search provider
et: Uus otsingupakkuja

en: New...
et: Uus...

en: Newest
et: Uusimad

en: Next Character in History
et: Järgmine sümbol ajaloos

en: Next month
et: Järgmine kuu

en: Next year
et: Järgmine aasta

en: Night (18:00 to 05:59)
et: Öö (18:00 kuni 05:59)

en: No
et: Ei

en: No Entries
et: Kirjed puuduvad

en: No Preview
et: Eelvaatlus puudub

[ctx: No border line]
en: None
et: Puudub

en: No classname specified
et: Klassinime pole määratud

en: No classname specified.
et: Klassinime pole määratud.

en: No further items in the history.
et: Rohkem kirjeid ajaloos pole.

en: No handler found for %1.
et: %1 jaoks ei leitud käsitit.

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
et: Info puudub.
    Infot pakkuvat KAboutData objekti ei ole olemas.

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
et: Sellele rakendusele pole litsensitingimusi määratud.
    Täpsema info saamiseks vaata dokumentatsiooni või
    lähteteksti faile.

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
et: Ei leitud ühtegi '<b>%1</b>' kokkulangevust.

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
et: MIME tüüpe pole paigaldatud. Kontrolli, kas shared-mime-info on paigaldatud ning XDG_DATA_DIRS määramata või sisaldab /usr/share.

en: No more matches for this search direction.
et: Otsingusuunas pole rohkem sobivusi.

en: No password, use anonymous (or guest) login
et: Parool puudub, sisse logitakse anonüümse või külaliskontoga

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
et: '%1' jaoks ei leitud pluginat.
    Kas soovid mõne alla laadida aadressilt %2?

en: No provider selected.
et: Pakkujat pole valitud.

en: No service matching the requirements was found
et: Nõuetele vastavat teenust ei leitud

en: No service matching the requirements was found.
et: Nõuetele vastavat teenust ei leitud.

[ctx: No shortcut defined]
en: None
et: Puudub

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
et: Liikuv

en: No such file or directory
et: Sellist faili ega kataloogi ei ole olemas

en: No such function "%1"
et: Funktsiooni "%1" ei ole olemas

en: No such interpreter "%1"
et: Interpretaatorit "%1" ei ole olemas

en: No such method '%1'.
et: Meetodit '%1' ei ole olemas.

en: No suggestions for %1
et: '%1' jaoks soovitused puuduvad

en: No target filename has been given.
et: Sihtfailinime pole antud.

en: No text
et: Tekst puudub

en: No text was replaced.
et: Midagi ei asendatud.

en: Non-printable
et: Mittenäidatav

en: Not a directory
et: Ei ole kataloog

en: Not enough arguments.
et: Argumente napib.

en: Not found
et: Rohkem ei leitud

en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
et: Märkus: sa võid muuta, uuendada ja kustutada oma sisu veebisaidil.

en: Notes:
et: Märkused:

en: Nothing to spell check.
et: Pole midagi kontrollida.

en: Number, Decimal Digit
et: Number, kümnendarv

en: Number, Letter
et: Number, täht

en: Number, Other
et: Number, muu

en: Odd Pages
et: Paaritud leheküljed

en: Old upload information found, fill out fields?
et: Leiti vana üleslaadimisinfo, kas täita sellega väljad?

en: Only 'ReadOnly' allowed
et: Lubatud on ainult lugemisõigus

en: Only Run HTML Tests
et: Ainult HTML-i testid

en: Only Run JS Tests
et: Ainult JS testid

en: Only local files are supported.
et: Praegu on toetatud ainult kohalikud failid.

en: Only run .html tests
et: Ainult .html-i testid

en: Only run .js tests
et: Ainult .js-i testid

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
et: Ainult üks test. Lubatud on mitu võtit.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
et: Ainult regulaaravaldisele vastavate moodulite käivitamine.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
et: Ainult kataloogis leiduvate moodulite testi käivitamine. Võtmega query saab tuvastada võimalikud moodulid.

en: Only search within the current selection.
et: Ainult aktiivses valikus otsimine.

en: Open
et: Ava

en: Open &Destination
et: A&va sihtkoht

en: Open &File
et: Ava &fail

en: Open &Recent
et: Ava &viimati kasutatud

en: Open '%1'
et: Ava "%1"

en: Open Script
et: Ava skript

en: Open a document which was recently opened
et: Viimati avatud dokumendi avamine

en: Open a script...
et: Ava skript...

en: Open an existing document
et: Olemasoleva dokumendi avamine

en: Open file
et: Faili avamine

en: Open in &New Tab
et: Ava &uuel kaardil

en: Open in &This Window
et: Ava selles a&knas

en: Open in New &Window
et: A&va uues aknas

en: Opens the print dialog to print the current document
et: Trükkimisdialoogi avamine aktiivse dokumendi trükkimiseks

en: Operation not supported
et: Toiming ei ole toetatud

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
et: &Edasi

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
et: Edasi

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
et: &Järgmine

en: Opt&ions
et: Val&ikud

en: Option
et: Valik

en: Optional
et: Mitte tingimata vajalik

en: Optionally specify the classes to be generated. Use option multiple times (defaults to all classes)
et: Lisavõimalusena genereeritavate klasside määramine. Vajadusel kasuta võtit mitu korda (vaikimisi kõik klassid).

en: Options
et: Valikud

en: Order by:
et: Järjekorra alus:

en: Other Contributors:
et: Teised toetajad:

en: Other, Control
et: Muu, juhtmärk

en: Other, Format
et: Muu, vorming

en: Other, Not Assigned
et: Muu, omistamata

en: Other, Private Use
et: Muu, erakasutuses

en: Other, Surrogate
et: Muu, surrogaat

en: Output file
et: Väljundfail

en: Output to File...
et: Saada väljund faili...

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: Overwrite existing file?
et: Kas kirjutada olemasolev fail üle?

en: PTY operation timed out
et: PTY toiming aegus

en: Page Border
et: Lehekülje piire

en: Page Label
et: Lehekülje pealdis

en: Page Set
et: Leheküljevalik

en: Page loaded.
et: Lehekülg laaditud.

en: Pages
et: Leheküljed

en: Pages Per Sheet
et: Lehekülgi lehel

en: Parameter
et: Parameeter

en: Parse error at %1 line %2
et: Parsimisviga: %1, rida %2

en: Password
et: Parool

en: Password Input
et: Parooli sisestamine

en: Password echo type
et: Parooli kajastamise tüüp

en: Password is empty
et: Parool on tühi

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
et[0]: Parool peab koosnema vähemalt 1 sümbolist
et[1]: Parool peab koosnema vähemalt %1 sümbolist

en: Password strength meter:
et: Paroolitugevuse mõõdik:

en: Password:
et: Parool:

en: Passwords do not match
et: Paroolid ei sobi kokku

en: Passwords match
et: Paroolid klapivad

en: Paste
et: Aseta

en: Paste clipboard content
et: Lõikepuhvri sisu asetamine

en: Path cannot be used
et: Seda asukohta ei saa kasutada

en: Path to custom SOCKS library
et: Kohandatud SOCKS teegu asukoht

en: Path to the autostart directory
et: Autostardi kataloogi asukoht

en: Path to the directory containing executables to be run on session login
et: Kataloogi asukoht, mis sisaldab seansi sisselogimisel käivitatavaid programme

en: Pause
et: Paus

en: Pause/Continue regression testing process
et: Paus/Jätka regressioonitesti

en: Payload
et: Ressurss

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
et: Otsib tõstutundlikult: kui otsida 'Juhan', siis sobib ainult 'Juhan', mitte aga 'juhan' või 'JUHAN'.

en: Perform menu generation test run only
et: Ainult menüü genereerimise test

en: Permission denied
et: Õigustest ei piisa

en: Play
et: Esitus

en: Play a &sound
et: Heli e&sitamine

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
et: Palun vali korrektne 'khtml/' ehitamiskataloog.

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
et: Palun vali korrektne 'khtmltests/regression/' kataloog.

en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
et: Vali palun teksti redigeerimise komponent, mida sa selles rakenduses kasutada soovid. Kui valid <B>Süsteemne vaikeväärtus</B>, kasutatakse Süsteemi seadistuste valikut. Kõigil muudel juhtudel seda, mida valisid.

en: Please choose the language which should be used for this application:
et: Keel, mida selle rakenduse puhul kasutada:

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
et: Palun klõpsa ja vali hiirt lohistades sind huvitav piirkond:

en: Please contact your system administrator.
et: Palun võta ühendust süsteemiadministraatoriga.

en: Please describe your upload.
et: Palun kirjelda oma laaditavat kraami.

en: Please fill out the information about your upload in English.
et: Palun anna teavet oma üleslaadimise kohta (inglise keeles).

en: Please give some information about yourself.
et: Palun anna veidi teavet enda kohta.

en: Please put in a name.
et: Palun sisesta nimi.

en: Please report bugs to %1.
et: Vigadest teatamiseks kasuta palun %1.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
et: Palun kasuta vigadest teatamiseks aadressi <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: Please select one of the providers listed below:
et: Palun vali mõni alltoodud pakkujatest:

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
et: Vigadest teatamiseks kasuta veebilehte <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
et: Vigadest teatamiseks kasuta veebilehte http://bugs.kde.org.

en: Popup Window Blocked
et: Hüpikaken blokeeritud

en: Possible Causes:
et: Võimalikud põhjused:

en: Possible Solutions:
et: Võimalikud lahendused:

en: Possibly bad download link
et: Võib-olla vigane allalaadimislink

en: Prefix in $HOME used to write files
et: Failide kirjutamiseks kasutatav $HOME prefiks

en: Prefix to install resource files to
et: Ressursifailide paigaldamise prefiks

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
et: Sellele nupule vajutamisel unustatakse kõik viimati tehtud muudatused selles dialoogis.

en: Preview Images
et: Piltide eelvaatlus

en: Preview URL:
et: Eelvaatluse URL:

en: Preview of the "%1" font
et: Fondi "%1" eelvaatlus

en: Preview of the selected font
et: Valitud fondi eelvaatlus

en: Previous Character in History
et: Eelmine sümbol ajaloos

en: Previous month
et: Eelmine kuu

en: Previous year
et: Eelmine aasta

en: Price
et: Hind

en: Price:
et: Hind:

en: Primary language:
et: Esmane keel:

en: Print
et: Trükkimine

en: Print DOM Tree to STDOUT
et: DOM-puu saadetakse standardväljundisse

en: Print Frame...
et: Trüki paneel...

en: Print Immediately
et: Trükkimine otsekohe

en: Print Previe&w
et: Trükkimise eel&vaatlus

en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

en: Print Rendering Tree to STDOUT
et: Renderdamispuu saadetakse standardväljundisse

en: Print document
et: Dokumendi trükkimine

en: Print frame tree to STDOUT
et: Paneelipuu saadetakse standardväljundisse

en: Print header
et: Päise trükkimine

en: Print images
et: Piltide trükkimine

en: Printer friendly mode (black text, no background)
et: Printerisõbralik režiim (must tekst, taust puudub)

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
et: Lisandi %1 paigaldaja

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
et: Lisandi %1 üleslaadija

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
et: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versioon %2</b><br />KDE arendusplatvorm %3</html>

en: Progress Dialog
et: Edenemisdialoog

en: Properties
et: Omadused

en: Property
et: Omadus

en: Protocol: %1
et: Protokoll: %1

en: Provider information
et: Pakkuja info

en: Provider:
et: Pakkuja:

en: Provider: %1
et: Pakkuja: %1

en: Punctuation, Close
et: Kirjavahemärk, sulgev

en: Punctuation, Connector
et: Kirjavahemärk, konnektor

en: Punctuation, Dash
et: Kirjavahemärk, kriips

en: Punctuation, Final Quote
et: Kirjavahemärk, sulgev jutumärk

en: Punctuation, Initial Quote
et: Kirjavahemärk, alustav jutumärk

en: Punctuation, Open
et: Kirjavahemärk, avav

en: Punctuation, Other
et: Kirjavahemärk, muu

en: Put output in &lt;directory&gt; instead of &lt;base_dir&gt;/output
et: Väljund saadetakse kataloogi &lt;directory&gt;, mitte &lt;base_dir&gt;/output

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
et: QML JS siluri teave. Rakendus peab olema
    ehitatud võtmega -DQT_DECLARATIVE_DEBUG,
    et silur saaks töötada

en: Qt plugins
et: Qt pluginad

en: Question
et: Küsimus

en: Quit
et: Välju

en: Quit application
et: Rakendusest väljumine

en: Quit application...
et: Välju rakendusest...

en: R&eplace All
et: Asenda &kõik

en: Range error
et: Viga piirkonnas

en: Rate this entry
et: Hinda seda kirjet

en: Rating
et: Hinnang

en: Rating for entry
et: Kirje hindamine

en: Rating:
et: Hinnang:

en: Rating: %1
et: Hinnang: %1

en: Rating: %1%
et: Hinnang: %1%

en: Re&do
et: &Tee uuesti

en: Re&vert
et: &Lähtesta

en: Re: %1
et: Vastuseks: %1

en: Read-only filesystem
et: Kirjutuskaitstud failisüsteem

en: Ready
et: Valmis

en: Reason for price:
et: Hinna põhjendus:

en: Reassign
et: Asenda

en: Rebuilds the system configuration cache.
et: Süsteemi seadistuste puhvri ümberehitamine.

en: Red:
et: Punane:

en: Redisplay document
et: Dokumendi taasnäitamine

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo last undone action
et: Viimase tagasivõetud toimingu uuesti sooritamine

en: Redo: %1
et: Tee uuesti: %1

en: Reference
et: Viide

en: Reference error
et: Viga võrduses

en: Regenerate baseline (instead of checking)
et: Baseline'i regenereerimine (kontrollimise asemel)

en: Register a new account
et: Uue konto registreerimine

en: Regression Testing Status
et: Regressioonitesti olek

en: Regression tester for khtml
et: KHTML-i regressiootest

en: Regression testing output
et: Regressioonitesti väljund

en: Regular e&xpression
et: &Regulaaravaldis

en: Reindent Sources
et: Trepi lähtekood uuesti

en: Reject
et: Keeldu

en: Relative path to testcase, or directory of testcases to be run (equivalent to -t).
et: Testi suhteline asukoht või käivitatavate testide kataloog (sama, mis võti -t).

en: Reload Frame
et: Laadi paneel uuesti

en: Remaining number of jobs:
et: Jäänud tööde arv:

en: Remember password
et: Parool jäetakse meelde

en: Removal of entry
et: Kirje eemaldamine

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove from ignores...
et: Eemalda eiratavate hulgast...

en: Remove password for form %1
et: Eemalda vormi %1 parool

en: Remove selected script.
et: Valitud skripti eemaldamine.

en: Rendering mode:
et: Renderdamise viis:

en: Repeats, One or More Times
et: Kordus, üks või rohkem korda

en: Repeats, Zero or More Times
et: Kordus, null või rohkem korda

en: Replace
et: Asenda

en: Replace &with:
et: Asendatakse &järgnevaga:

en: Replace '%1' with '%2'?
et: Kas asendada '%1'->'%2'?

en: Replace With
et: Asendatakse järgnevaga

en: Replace&ment text:
et: &Asendustekst:

en: Report Exceptions
et: Teata erinditest

en: Report bad entry
et: Teata halvast kirjest

en: Requested Font
et: Soovitud font

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
et: Nõuab teviklikku sõna.

en: Reserved Shortcut
et: Reserveeritud kiirklahv

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset Toolbars
et: Tööriistaribade lähtestamine

en: Reset all items to their default values
et: Kõigi elementide väärtuste ennistamine vaikeväärtustele.

en: Reset configuration
et: Seadistuse lähtestamine

en: Reset to Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Restore the application for the given 'sessionId'
et: Taastatakse rakendus seansihalduse võtmega 'sessionId'

en: Revert unsaved changes made to document
et: Dokumenti tehtud salvestamata muudatuste tühistamine

en: Right to Left, Bottom to Top
et: Paremalt vasakule, alt üles

en: Right to Left, Top to Bottom
et: Paremalt vasakule, ülalt alla

en: Rotate &Counterclockwise
et: Pööra &vastupäeva

en: Run
et: Käivita

en: Run &command
et: &Käsu käivitamine

en: Run Kross scripts.
et: Krossi skriptide käivitamine.

en: Run Single Test...
et: Käivita üksiktest...

en: Run Tests...
et: Käivita testid...

en: Run To...
et: Käivita kuni...

en: Run script...
et: Käivita skript...

en: Run test...
et: Käivita test...

en: Run to breakpoint...
et: Käivita katkestuspunktini...

en: S&earch:
et: &Otsing:

en: S&kip run-together words
et: &Kokkujooksnud sõnad jäetakse vahele

en: S&ubject:
et: T&eema:

en: S&uggest
et: S&oovita

[ctx: SSL error]
en: No error
et: Vigu pole

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaat ei kehti

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaat on märgitud seda otstarvet spetsiaalselt vältima

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
et: Sertifikaati ei saa sisemistel põhjustel kontrollida

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
et: Sertifikaadiahel on liiga pikk

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
et: Sertifikaat ei rakendu antud masinale

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
et: Sertifikaat on tühistatud

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
et: Sertifikaat on aegunud

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
et: Sertifikaat ei ole kehtiv

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
et: Sertifikaati ei ole allkirjastanud ükski usaldusväärne sertifitseerimiskeskus

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
et: Sertifikaat ei sobi selleks otstarbeks

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
et: Partner ei esitanud ühtegi sertifikaati

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
et: Sertifitseerimiskeskuse juursertifikaat ei ole selleks otstarbeks usaldusväärne

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Saturation:
et: Küllastus:

en: Save &As...
et: Salvesta &kui ...

en: Save &Background Image As...
et: Salvesta &taustapilt kui...

en: Save &Frame As...
et: Salvesta &paneel kui...

en: Save As
et: Salvestamine

en: Save Background Image As
et: Taustapildi salvestamine

en: Save Frame As
et: Paneeli salvestamine

en: Save Image As
et: Pildi salvestamine

en: Save Image As...
et: Salvesta pilt kui...

en: Save Link As
et: Lingi salvestamine

en: Save as Scheme Defaults
et: Salvesta vaikeskeemina

en: Save data
et: Andmete salvestamine

en: Save document
et: Dokumendi salvestamine

en: Save document under a new name
et: Dokumendi salvestamine uue nimega

en: Save file with another name
et: Faili salvestamine teise nimega

en: Scheduled printing:
et: Ajastatud trükkimine:

en: Script to execute
et: Käivitatav skript

en: Scriptfile
et: Skriptifail

en: Scriptfile "%1" does not exist.
et: Skriptifaili "%1" ei ole olemas.

en: Se&verity
et: &Raskusaste

en: Search
et: Otsi

en: Search &provider name:
et: Otsingu&pakkuja nimi:

en: Search Columns
et: Otsinguveerud

en: Search Plugins
et: Pluginate otsimine

en: Search backwards.
et: Otsimine tagasisuunas.

en: Search for '%1' with
et: Otsi '%1' mootoriga

en: Search for '%1' with %2
et: Otsi '%1' mootoriga %2

en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
et: Siia kirjutades saab interaktiivselt otsida kiirklahvi nime (nt. Kopeeri) või klahvikombinatsiooni (nt. Ctrl+C) järgi.

en: Search path for resource type
et: Ressursitüübi otsimistee

en: Search:
et: Otsing:

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
et: Teine vahetus (16:00 kuni 23:59)

en: Security Alert
et: Turvahoiatus

en: Security Warning
et: Turvahoiatus

en: See also:
et: Vaata ka:

en: Select &All
et: Va&li kõik

en: Select Color
et: Värvi valimine

en: Select Components
et: Komponentide valimine

en: Select Files...
et: Vali failid...

en: Select Font
et: Vali font

en: Select Preview...
et: Vali eelvaatlus...

en: Select Region of Image
et: Pildi piirkonna valik

en: Select Signing Key
et: Signeerimisvõtme valik

en: Select a block to be displayed
et: Vali näidatav plokk

en: Select a category
et: Vali kategooria

en: Select a month
et: Vali kuu

en: Select a week
et: Vali nädal

en: Select a year
et: Vali aasta

en: Select preview image
et: Eelvaatluse pildi valimine

en: Select the command to run
et: Vali käivitatav käsk

en: Select the current day
et: Vali tänane päev

en: Select the sound to play
et: Vali esitatav heli

en: Select zoom level
et: Suurendustaseme valimine

en: Send Confirmation
et: Saatmise kinnitus

en: Send Image...
et: Saada pilt...

en: Send Mail
et: Saada kiri

en: Send bug report.
et: Saada vearaport.

en: Send document by mail
et: Dokumendi saatmine e-postiga

en: Send this bug report to %1.
et: Vearaporti saatmine aadressile %1.

en: Separator, Line
et: Eraldaja, rida

en: Separator, Paragraph
et: Eraldaja, lõik

en: Separator, Space
et: Eraldaja, tühik

en: Serialization used in the ontology files. Will default to primitive file extension detection.
et: Ontoloogiafailides kasutatud serialiseerimine. Vaikimisi primitiivne faililaiendi tuvastamine.

en: Service '%1' is malformatted.
et: Teenus '%1' on vigase vorminguga.

en: Service '%1' must be executable to run.
et: Teenus '%1' peab töötamiseks olema käivitatav.

en: Service types
et: Teenusetüübid

en: Services
et: Teenused

en: Set &Encoding
et: Määra &kodeering

en: Set a price for this item
et: Hinna määramine sellele elemendile

en: Set font
et: Määra font

en: Set font size
et: Määra fondi suurus

en: Set of Characters
et: Sümbolite grupp

en: Set the used visibility in case the classes are to be used in public API. <visibility-name> will be used to construct the export macro name and the export header. By default classes will not be exported.
et: Nähtavuse määramine, kui klasse kasutatakse avalikus API-s. <visibility-name> abil konstrueeritakse eksportmakro nimi ja eksportpäis. Vaikimisi klasse ei ekspordita.

en: Settings
et: Seadistused

en: Share Hot New Stuff
et: Uue kuuma kraami jagamine

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Shortcut '%1' for action '%2'
et: Kiirklahv '%1' toiminguks '%2'

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
et: Kiirklahv '%1' rakenduses %2 toimingule %3

en: Shortcut Schemes
et: Kiirklahviskeemid

en: Shortcut conflict
et: Kiirklahvi konflikt

en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
et: Arvuti kinnituseta seiskamise kiirklahv

en: Shortcut for taking screenshot
et: Ekraanipildi tegemise kiirklahv

en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
et: Lõikepuhvri toimingute sisse- ja väljalülitamise kiirklahv

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Show %1
et: %1 näitamine

en: Show %1 specific options
et: %1 spetsiifilised võtmed

en: Show &Menubar
et: &Menüüriba näitamine

en: Show &Toolbar
et: &Tööriistariba näitamine

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
et: &Näita blokeeritud akna passiivset märguannet

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
et: Menüüriba näitamine<p>Menüüriba näitamine, kui on peidetud</p>

en: Show St&atusbar
et: &Olekuriba näitamine

en: Show Statusbar<p>Shows the statusbar, which is the bar at the bottom of the window used for status information.</p>
et: Olekuriba näitamine<p>Näitab olekuriba ehk riba akna allservas, kus näeb mitmesugust infot oleku kohta.</p>

en: Show a message in a &popup
et: Teate näitamine hü&pikaknas

en: Show a print preview of document
et: Dokumendi trükitava eelvaatluse näitamine

en: Show all options
et: Kõik võtmed

en: Show author information
et: Info autori(te) kohta

en: Show directories first
et: Kataloogide näitamine esimesena

en: Show file preview in file dialog
et: Faili eelvaatluse näitamine failidialoogis

en: Show help
et: Näitab abi

en: Show help about options
et: Abiinfo võtmete kohta

en: Show hidden files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show license information
et: Litsentsiinfo

en: Show or hide menubar
et: Menüüriba näitamine või peitmine

en: Show or hide statusbar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

en: Show or hide toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: Show speedbar
et: Kiirriba näitamine

en: Show text on toolbar icons
et: Teksti näitamine tööriistariba ikoonidel

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
et: (autor: <i>%1</i>)

en: Show version information
et: Versiooniinfo

en: Shrink Font
et: Vähenda fonti

en: Signed by (validation: %1)
et: Signeerinud (valideerimine: %1)

en: Single Line
et: Üks joon

en: Single Thick Line
et: Üks jäme joon

en: Skip all &uppercase words
et: Kõik S&UURTÄHELISED sõnad jäetakse vahele

en: Small (%1x%2)
et: Väike (%1x%2)

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
et: aadress on juba kasutusel

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
et: sokkel on juba seotud

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
et: sokkel on juba loodud

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
et: ühendusest keelduti otseselt

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
et: ühendus aegus

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
et: toiming juba käib

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
et: nimeotsing nurjus

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
et: tekkis võrguviga

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
et: viga puudub

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
et: sokkel ei ole seotud

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
et: soklit pole loodud

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
et: toiming ei ole toetatud

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
et: server sulges ühenduse

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
et: ajastatud toiming aegus

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
et: tekkis tundmatu/ootamatu viga

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
et: toiming blokeerib

en: Sorry
et: Vabandust

en: Sp&eech
et: &Ettelugemine

en: Speak Custom Text
et: Kohandatud teksti ettelugemine

en: Speak Event Message
et: Sündmuse sõnumi ettelugemine

en: Speak Event Name
et: Sündmuse nime ettelugemine

en: Speak Text
et: Kõnele teksti

en: Specific Time
et: Konkreetne aeg

en: Specified socket path is invalid
et: Määratud sokli asukoht on väär

en: Specify Output Directory...
et: Määra väljundi kataloog...

en: Specify khtml Directory...
et: Määra KHTML-i kataloog...

en: Specify tests Directory...
et: Määra testide kataloog...

en: Specify the target folder to store generated files into.
et: Sihtkataloogi määramine, kuhu salvestada genereeritud failid.

en: Spell Checker
et: Õigekirja kontroll

en: Spell Checking
et: Õigekirja kontroll

en: Spell Checking Configuration
et: Õigekirja kontrolli seadistamine

en: Spell check canceled.
et: Õigekirja kontroll katkestatud.

en: Spell check complete.
et: Õigekirja kontroll valmis.

en: Spell check stopped.
et: Õigekirja kontroll peatatud.

en: Stalled
et: Seiskunud

en: Start
et: Käivita

en: Start Upload
et: Alusta üleslaadimist

en: Start of Line
et: Rea algus

en: Start replace
et: Alusta asendamist

en: Start searching
et: Alusta otsingut

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
et: Alustab otsimist kursori praegusest asukohast, mitte algusest.

en: Starting Applet "%1"...
et: Apleti "%1" käivitamine...

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
et: Jovie teksti ettelugemise teenuse käivitamine nurjus

[ctx: State of the notified event]
en: State
et: Olek

en: Step
et: Astu

en: Step Into
et: Astu sisse

en: Step Out
et: Astu välja

en: Step Over
et: Astu üle

en: Step execution...
et: Peata täitmine...

en: Step to next line...
et: Astu järgmisele reale...

en: Stop
et: Peata

en: Stop Animated Images
et: Peata animeeritud pildid

en: Stop Animations
et: Peata animatsioonid

en: Stop execution of the selected script.
et: Valitud skripti täitmise peatamine.

en: Submit
et: Saada

en: Submit Bug Report
et: Vearaporti saatmine

en: Submit Confirmation
et: Saatmise kinnitus

en: Subscribe
et: Telli

en: Subscription to entry
et: Kirje tellimine

en: Success
et: Õnnestus

en: Suggested Words
et: Soovitused

en: Suggestion List
et: Soovituste nimekiri

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Supply a username and password below.
et: Anna allpool kasutajanimi ja parool.

en: Suspend
et: Peata

en: Switch Application &Language...
et: Vaheta rakenduse kee&lt...

en: Switch Application Language
et: Rakenduse keele vahetamine

en: Switch version
et: Lülitu versiooni

en: Symbol, Currency
et: Sümbol, valuuta

en: Symbol, Math
et: Sümbol, matemaatika

en: Symbol, Modifier
et: Sümbol, modifikaator

en: Symbol, Other
et: Sümbol, muu

en: Symbolic Link
et: Nimeviit

en: Synchronization to disk failed
et: Sünkroniseerimine kettaga nurjus

en: Syntax error
et: Viga süntaksis

en: System Default (currently: %1)
et: Süsteemne vaikeväärtus (praegu: %1)

en: System wide font
et: Süsteemne font

en: T&ranslation
et: Tõl&ge

en: Tang Pronunciation:
et: Tangi hääldus:

en: Task
et: Tegum

en: Technical Reason:
et: Tehniline põhjus:

en: Templates
et: Mallid

en: Templates to be used (deprecated).
et: Kasutatavad mallid (iganenud).

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
et: Ajutised failid (spetsiifilised nii aktiivsele masinale kui aktiivsele kasutajale)

en: Tests
et: Testid

en: Text Alongside Icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text Only
et: Ainult tekst

en: Text Position
et: Teksti asend

en: Text Under Icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
et: Tekstikatke, mis näitab tundmatut sõna kontekstis.

en: Text:
et: Tekst:

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
et: Klahvikombinatsioon '%1' on juba kasutusel globaalseks toiminguks "%2" (%3).
    Kas soovid selle tõesti asendada praegu valitud toiminguga?

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
et: Klahvikombinatsioon '%1' on juba kasutusel standardseks toiminguks "%2", mida kasutavad mitmed rakendused.
    Kas soovid seda kasutada ka globaalse kiirklahvina?

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
et: Klahvikombinatsiooni '%1' kasutab rakendus %2 toiminguks %3:

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
et: Klahvikombinatsiooni '%1' kasutab rakendus %2.
    %3

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
et: Hiirenupužest '%1' on juba kasutusel tegevuseks "%2".
    Kas soovid selle tõesti asendada praegu valitud tegevusega?

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
et: Žest '%1' on juba kasutusel toiminguks "%2".
    Kas soovid selle tõesti asendada praegu valitud toiminguga?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
et: Allalaadimise haldurit (%1) ei leitud otsinguteelt ($PATH).

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
et: Klahv F12 on reserveeritud Windowsile ja seda ei saa kasutada globaalse kiirklahvina.
    Palun vali mõni muu klahv.

en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
et: Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist Ciqo külmetas kehvas garaažis

en: The URLs recently visited
et: Viimati külastatud URL-id

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
et: Rakendus, mille kohta sa soovid vearaporti saata - kui see ei ole korrektne, siis kasuta vearaporti saatmiseks õige rakenduse menüüd.

en: The comment could not be submitted.
et: Kommentaari edastamine nurjus.

en: The comment was submitted successfully.
et: Kommentaar edastati edukalt.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
et: Lõpetamine on kahtlane, võimalikke variante
    on rohkem kui üks.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
et: Aktiivset kiirklahviskeemi on muudetud. Kas salvestada enne uuele lülitumist?

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: The distance between icons specified in pixels.
et: Ikoonide vahemaa pikslites.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Kas soovid selle salvestada või muudatused unustada?

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
et: Allalaaditud fail on HTML-fail. See on ilmselt link veebisaidile, mitte fail ise. Kas avada hoopis sait veebibrauseris?

en: The email address this bug report is sent to.
et: E-posti aadress, kuhu saata vearaport.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
et: Baas ei toeta määratud tüüpi komponentide loomist.

en: The fake user-agent '%1' is in use.
et: Kasutusel on libaidentifikaator '%1'.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
et: Rakenduse avatud failid/URL-id kustutatakse pärast kasutamist

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
et: Järgmisi faile ei saa üles laadida, sest neid ei leitud.
    Kas soovid jätkata?

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
et: Klahvikombinatsioon '%1' on mitmetähenduslik. Lahenda probleem, valides menüüst 'Seadistused' käsu 'Kiirklahvide seadistamine'.
    Ühtegi toimingut ei käivitata

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
et: Qt ei toeta klahvi, mida sa praegu vajutasid.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
et: Rakenduse keel on muudetud. Muudatus jõustub rakenduse järgmisel käivitamisel.

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
et: Teek %1 ei paku KDE4-ga ühilduvat baasi.

en: The library does not export a factory for creating components.
et: Teek ei ekspordi baasi komponentide loomiseks.

en: The module %1 could not be found.
et: Moodulit %1 ei leitud.

en: The module %1 is disabled.
et: Moodul %1 on keelatud.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
et: Moodul %1 pole korrektne seadistustemoodul.

en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
et: Vidinastiili nimi, nt. "keramik" või "plastik" (ilma jutumärkideta).

en: The ontology files containing the ontologies to be generated, a space separated list (deprecated: use arguments instead.)
et: Ontoloogiaid sisaldavad genereeritavad ontoloogiafailid tühikutega eraldatud loendi kujul (iganenud: kasuta parem argumente).

en: The ontology files containing the ontologies to be generated.
et: Ontoloogiaid sisaldavad genereeritavad ontoloogiafailid.

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
et: Paroolitugevuse riba annab aimu sisestatud parooli tugevusest. Parooli tugevuse suurendamiseks:
     - kasuta pikemat parooli;
     - kasuta väike- ja suurtähtede kombinatsiooni;
     - kasuta lisaks tähtedele ka numbreid ja sümboleid, näiteks #.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
et: Sisestatud parool ei ole just kuigi tugev. Parooli tugevuse suurendamiseks:
     - kasuta pikemat parooli;
     - kasuta väike- ja suurtähtede kombinatsiooni;
     - kasuta lisaks tähtedele ka numbreid ja sümboleid.
    Soovid sa vaatamata selle nõrkusele just seda parooli kasutada?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
et: Partneri SSL-sertifikaadi ahel tundub olevat vigane.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
et: Plugin '%1' kasutab ühildumatut KDE teeki (%2).

en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
et: Programm käivitab 100 tööd 4 lõimes. Iga töö ootab juhusliku hulga millisekundeid vahemikus 1 kuni 1000.

en: The provided service is not valid
et: Määratud teenus ei ole korrektne

en: The rating could not be submitted.
et: Hinnnagut ei olnud võimalik edastada.

en: The rating was submitted successfully.
et: Hinnang edastati edukalt.

en: The removal request failed.
et: Eemaldamispäring nurjus.

en: The removal request was successfully registered.
et: Eemaldamispäring registreeriti edukalt

en: The requested operation could not be completed
et: Soovitud toimingut polnud võimalik lõpetada.

en: The selected category "%1" is invalid.
et: Valitud kategooria "%1" on vigane.

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
et[0]: Server ei tunnista kategooriat %2, millesse püüad üles laadida.
et[1]: Server ei tunnista ühtegi kategooriat, millesse püüad üles laadida: %2

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
et: Teenus '%1' ei paku liidest '%2' võtmesõnaga '%3'

en: The service '%1' provides no library or the Library key is missing
et: Teenus '%1' ei paku teeki või puudub võti Library

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
et: Teenus ei palu teeki, .desktop-failis puudub võti Library.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
et: Aktiivse mooduli seadistusi on muudetud.
    Kas muudatused rakendada või tühistada?

en: The size of the dialog
et: Dialoogi suurus

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
et[0]: Pesa soovis %1 argumenti
et[1]: Pesa soovis %1 argumenti

en: The socket operation is not supported
et: Sokli toiming ei ole toetatud

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
et: Lähtekoht:

en: The style '%1' was not found
et: Stiili '%1' ei leitud

en: The subscription request failed.
et: Tellimispäring nurjus.

en: The subscription was successfully completed.
et: Tellimine sooritati edukalt.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
et: Mallid vajavad teavet sinu kohta, mis on salvestatud aadressiraamatusse.
    Vajaliku plugina laadimine nurjus.
    
    Palun paigalda KDEPIM-i/Kontacti pakett

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
et: Rakenduse versioon - enne vearaporti saatmist veendu, et vahepeal pole ilmunud uuemat versiooni.

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
et: Turvalaegas '%1' on avatud, seda kasutatakse vormiandmete ja paroolide jaoks.

en: There is no matching item available.
et: Sobivat elementi pole saadaval.

en: There was a network error.
et: Tekkis võrguga seotud viga.

en: There was an error loading data providers.
et: Andmepakkujate laadimisel tekkis viga.

en: There was an error loading the module.
et: Mooduli laadimisel tekkis viga.

en: There was an error reading the file '%1'
et: Faili '%1' lugemisel tekkis viga

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
et: Kolmas vahetus (00:00 kuni 07:59)

en: This Month
et: See kuu

en: This Week
et: See nädal

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
et: Selle rakenduse on kirjutanud keegi, kes soovib jääda anonüümseks.

en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
et: See dialoog näitab veebilehekülgedel ettetulevate skriptivigade üksikasju. Enamasti on tegemist juba veebilehekülje autori tehtud vigadega. Mõnikord võib siiski olla tegu ka Konquerori programmeerimisveaga. Kui arvad, et tegemist on esimesega, võid ühendust võtta antud veebilehekülje autoriga. Kui aga arvad, et süüdi on Konqueror, anna palun veast teada aadressil http://bugs.kde.org. Väga kasulik oleks kaasa panna ka viga selgitav näide.

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
et: See element asendatakse põimitud komponendi kõigi elementidega.

en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
et: Font juhuks, kui vaja on fikseeritud fonti. Fikseeritud fondil on kindel laius.

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
et: See on dünaamiline toimingute nimekiri. Sa võid seda liigutada, kuid pärast eemaldamist pole seda võimalik uuesti lisada.

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
et: See näitab, milline font "%1" hakkab välja nägema. Seda saab muuta klõpsuga nupule "Vali...".

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
et: See näitab, milline valitud font välja hakkab nägema. Seda saab muuta klõpsuga nupule "Vali...".

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
et: See on otsimisvõimalusega indeks. Sisesta otsingusõnad:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
et: Väärtus:

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
et: See on keel, mida kasutatakse juhul, kui ükski eelnev keel ei sisalda vajalikku tõlget.

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
et: See on rakenduse põhikeel, mida kasutatakse enne kõiki teisi keeli.

en: This operation requires authentication.
et: See toiming vajab autentimist.

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
et: Lehekülg üritas avada hüpikakent, kuid see blokeeriti.
    Olekuribal asuvale ikoonile klõpsates saad seda käitumist muuta või hüpikakent avada.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
et: Leheküljel takistati JavaScripti abil uut akent avada.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
et: Seda rakendust levitatakse vastavalt %1 litsentsis toodud tingimustele.

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
et: See näide illustreerib aktiivseid seadistusi. Sa võid seda teksti muuta, et testida vajalikke erisümboleid.

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
et: See kiirklahv avab otsimisriba ja sätestab valiku "ainult linkide otsimine".

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
et: See kiirklahv avab otsimisriba, kus saab otsida aktiivselt lehelt teksti. See tühistab valiku "linkide otsimine kirjutamise ajal", mis sätestab valiku "ainult linkide otsimine".

en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
et: See peaks selgelt kirjeldama faili sisu. Tekst võib olla sama nagu kvtml-faili pealkiri.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
et: See sait üritas vormi andmetega panna kaasa ka faili sinu arvutist. Fail eemaldati sinu kaitseks.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
et: See sait üritab saata vormi andmeid e-postiga.
    Kas soovid jätkata?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
et: Lehekülg püüab JavaScripti kasutades avada uut veebilehitseja akent.
    Kas soovid seda lubada?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
et: Lehekülg püüab edastada vormi, mis JavaScripti kasutades avab uue veebilehitseja akna.
    Kas soovid lubada vormi edastamist?

en: This web page contains coding errors.
et: Sellel veebileheküljel esineb koodivigu.

en: ThreadWeaver Jobs Examples
et: ThreadWeaveri tööde näited

[ctx: Time zone]
en: Region
et: Regioon

en: Timed out trying to connect to remote host
et: Aegumine ühendumisel kaugmasinaga

en: Timeout. Check Internet connection.
et: Aegumine. Kontrolli internetiühendust.

en: Tip of the &Day
et: P&äeva nõuanne

en: Tip of the Day
et: Päeva nõuanne

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
et: Nimetus

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Today
et: Täna

en: Toggle Caret Mode
et: Lülita redigeerimisrežiimi

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
et: Liiga palju vigaseid sõnu. Õigekirja kontroll kirjutamise ajal lülitatakse välja.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
et: Liiga palju päringuid serverile. Palun proovi mõne minuti pärast uuesti.

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
et: Paigutus

en: Toolbars Shown
et: Näidatavad tööriistaribad

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
et: Avamine veebibrauseri aknas

en: Top to Bottom, Left to Right
et: Ülalt alla, vasakult paremale

en: Top to Bottom, Right to Left
et: Ülalt alla, paremalt vasakule

en: Track menu id for debug purposes
et: Menüü ID jälgimine silumise huvides

en: Translate
et: Tõlgi

en: Translate this entry
et: Tõlgi see kirje

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation files for KLocale
et: KLocale'i tõlkefailid

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
et: Proovi see uuesti paigaldada.
    
    Konqueroriga integreerimine on seni välja lülitatud.

en: Type error
et: Tüübi viga

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
et: UNIX-i soklid (spetsiifilised nii aktiivsele masinale kui aktiivsele kasutajale)

en: UR&I shortcuts:
et: UR&I kiirklahvid:

en: URI error
et: URI viga

en: URL to open
et: Avatav URL

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
et: Uue protsessi loomine nurjus.
    Võib-olla on süsteem juba loonud maksimaalse arvu protsesse või vähemalt nii palju protsesse, kui sa oled maksimaalselt lubanud luua.

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
et: Kate redaktori komponenti ei leitud,
    palun kontrolli KDE paigaldust.

en: Unable to open temporary file. Error was: %1.
et: Ajutise faili avamine nurjus. Tõrge oli: %1.

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
et: Vearaporti saatmine nurjus.
    Pead raporteerima veast käsitsi...
    Juhiste saamiseks vt. http://bugs.kde.org/.

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
et: Uue protsessi käivitamine nurjus.
    Võib-olla on süsteem juba avanud maksimaalse arvu faile või vähemalt nii palju faile, kui sa oled maksimaalselt lubanud avada.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Undo last action
et: Viimase toimingu tühistamine

en: Undo: %1
et: Võta tagasi: %1

en: Unexpected argument '%1'.
et: Ootamatu argument '%1'.

en: Unicode category:
et: Unicode kategooria:

en: Unicode code point:
et: Unicode koodipunkt:

en: Uninstall
et: Eemalda

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Application
et: Tundmatu rakendus

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
et: Tundmatu avatud koostööteenuste API viga. (%1)

en: Unknown View
et: Tundmatu vaade

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown option '%1'.
et: Tundmatu võti '%1'.

en: Unknown protocol '%1'.
et: Tundmatu protokoll '%1'.

en: Unknown socket error
et: Tundmatu sokli viga

en: Unknown word
et: Tundmatu sõna

en: Unknown word:
et: Tundmatu sõna:

en: Unsupported Key
et: Toetamata klahv

en: Untitled
et: Nimetu

en: Update
et: Värskenda

en: Updating
et: Uuendamine

en: Upload Failed
et: Üleslaadimine nurjus

en: Upload content
et: Sisu üleslaadimine

en: Upload failed: %1
et: Üleslaadimine nurjus. %1

en: Upload first preview
et: Esimese eelvaatluse üleslaadimine

en: Upload second preview
et: Teise eelvaatluse üleslaadimine

en: Upload third preview
et: Kolmanda eelvaatluse üleslaadimine

en: Uploading Failed
et: Üleslaadimine nurjus

en: Usage: %1 %2
et: Kasutamine: %1 %2

en: Use &lt;directory&gt; as reference instead of &lt;base_dir&gt;/baseline
et: Võrdluseks kasutatakse kataloogi &lt;directory&gt;, mitte &lt;base_dir&gt;/baseline

en: Use 'caption' as name in the titlebar
et: Tiitliribal kasutatakse nime 'caption'

en: Use 'icon' as the application icon
et: Rakenduse ikoonina kasutatakse ikooni 'icon'

en: Use --help to get a list of available command line options.
et: Käsurea võtmete kohta info saamiseks kasuta võtit --help.

en: Use S&tylesheet
et: Kasu&ta laaditabelit

en: Use alternative configuration file
et: Kasutatakse alternatiivset seadistustefaili.

en: Use p&laceholders
et: Kasutataks&e kohatäitjaid

en: Use the PC speaker
et: Arvutikõlari kasutamine

en: Use the QWS display 'displayname'
et: Kasutatakse QWS ekraani 'ekraani_nimi'

en: Use the X-server display 'displayname'
et: Kasutatakse X'i serveri ekraani 'ekraani_nimi'

en: Use this password:
et: Selle parooli kasutamine

en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
et: Kasutatakse näiteks failidialoogis automaatseks lõpetamiseks

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
et: Teave %1 kohta

en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
et: Määrab, kuidas näidata näiteks arve, valuutat ning kellaaega ja kuupäeva

en: User comments
et: Kasutaja kommentaarid

en: User path: desktop|autostart|document
et: Kasutaja otsingutee: desktop|autostart|document

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Utility for running KJSEmbed scripts
et: KJSEmbedi skriptide käivitamise tööriist

en: Value
et: Väärtus

en: Various Useful Representations
et: Mitmesugused kasulikud esitused

[ctx: Verb]
en: &Insert
et: L&isa

en: Verbose output debugging mode.
et: Jutuka väljundi silumisrežiim.

en: Version %1
et: Versioon %1

en: Version:
et: Versioon:

en: Version: %1
et: Versioon: %1

en: View Comments
et: Vaata kommentaare

en: View Do&cument Source
et: Vaata do&kumendi lähteteksti

en: View Document Information
et: Vaata dokumendi infot

en: View Frame Information
et: Vaata paneeli infot

en: View Frame Source
et: Vaata paneeli lähteteksti

en: View HTML Output
et: Vaata HTML-väljundit

en: View Image (%1)
et: Näita pilti (%1)

en: View document at its actual size
et: Dokumendi näitamine tegelikus suuruses

en: Visit contributor's blog
    %1
et: Külasta autori ajaveebi
    %1

en: Visit contributor's homepage
et: Külasta autori kodulehekülge

en: Visit contributor's homepage
    %1
et: Külasta autori kodulehekülge
    %1

en: Visit contributor's page
    %1
et: Külasta autori lehekülge
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
et: Külasta autori %1 profiili
    %2

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
et: WM_NET ühilduva aknahalduri eeldamine

en: Wallpapers
et: Taustapildid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
et: Hoiatus: vorm on turvaline, kuid sinu andmeid üritatakse saata krüptimata.
    Kõrvalised isikud võivad selle info kinni püüda ning seda vaadata.
    Kas soovid kindlasti jätkata?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
et: Hoiatus: andmed saadetakse üle võrgu krüptimata.
    Kas soovid kindlasti jätkata?

en: Week %1
et: %1. nädal

en: Weekend (Saturday to Sunday)
et: Nädalavahetus (laupäev ja pühapäev)

en: What color links should be that have not yet been clicked on
et: Linkide värv, millele ei ole veel klõpsatud

en: What country
et: Riik

en: What font to use for menus in applications.
et: Rakenduste menüüdes kasutatav font.

en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
et: Font ekraani allservas paiknevale paneelile, kus asuvad parajasti töötavad rakendused.

en: What language to use to display text
et: Määrab, millises keeles kuvada teksti

en: What terminal application to use
et: Kasutatav terminalirakendus

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
et: Sisend

en: What time is it? Click to update.
et: Milline on aeg? Klõpsa uuendamiseks.

en: What's &This?
et: Mis &see on?

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
et: Pärast klõpsu nupule <b>Administraatori režiim</b> palutakse anda administraatori (root) parool, et saaks võtta ette muudatusi, mis nõuavad administraatori õigusi.

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
et: Klõpsuga nupul <b>Rakenda</b> jõustuvad rakenduse seadistused, kuid dialoogi ei suleta.
    Kasuta seda erinevate seadistuste proovimiseks.

en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
et: Terminalirakenduse käivitamisel kasutatakse alati siin määratud terminaliemulaatorit.

en: Where applications store data
et: Asukoht, kuhu rakendused salvestavad andmed

en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
et: Kas lubada KDE alamsüsteemides SOCKS versioon 4 ja 5

en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
et: Kas näidata failide näitamisel esimesena katalooge

en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
et: Määrab, kas näidata punktiga algavaid ehk peidetud faile

en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
et: Kas näidata tööriistaribal lisaks ikoonidele ka teksti

en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
et: Kas kasutada KDE märguannete süsteemi asemel tavalist arvutikõlarit.

en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
et: Kas näidata failidialoogis vasakul paiknevaid kiirikoone

en: White Space
et: Tühimärk

en: Widget style to use
et: Kasutatav vidinastiil

en: Wishlist
et: Soov

en: Wrong object type.
et: Vale objekti tüüp.

en: XDG Application menu (.desktop files)
et: XDG rakenduste menüü (.desktop-failid)

en: XDG Icons
et: XDG ikoonid

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
et: XDG menüü kirjeldused (.directory-failid)

en: XDG Menu layout (.menu files)
et: XDG menüü paigutus (.menu-failid)

en: XDG Mime Types
et: XDG MIME tüübid

en: XDG autostart directory
et: XDG Autostardi kataloog

en: XML decimal entity:
et: XML-i kümnendsüsteemi olem:

en: XML parsing error
et: Viga XML-i parsimisel

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday
et: Eile

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
et: Järgnevaid faile hakatakse saatma sinu arvutist Internetti.
    Kas soovid kindlasti jätkata?

en: You are not allowed to save the configuration
et: Sul ei ole õigust seadistust salvestada

en: You are now a fan.
et: Oled nüüd fänn.

en: You entered two different passwords. Please try again.
et: Sa sisestasid kaks erinevat parooli. Palun proovi uuesti.

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
et: Muudatuste rakendamiseks tuleb dialoog uuesti käivitada

en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
et: Enne regressioonitesti alustamist tuleks valida fail, kuhu on salvestatud logi sisu.

en: You must enter some text to search for.
et: Sa pead sisestama mingi teksti, mida otsida.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
et: Enne vearaporti saatmist pead sa sisestama nii teema kui ka vea kirjelduse.

en: You reached the end of the list
    of matching items.
et: Sa jõudsid sobivate elementide
    nimekirja lõppu.

en: You will be asked to authenticate before saving
et: Sul palutakse enne salvestamist autentida

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
et: Sinu konto seis on liiga kehv.
    Sinu konto: %1
    Hind: %2

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
et: Sinu e-posti aadress. Kasuta nuppu 'Seadista e-posti', kui see pole korrektne.

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
et: Asendusstring viitab tekstilõigule, mis on suurem kui '\%1',

en: Zoom &In
et: &Suurenda

en: Zoom &Out
et: &Vähenda

en: Zoom to fit page height in window
et: Lehekülje sobitamine akna kõrgusega

en: Zoom to fit page in window
et: Lehekülje sobitamine akna suurusega

en: Zoom to fit page width in window
et: Lehekülje sobitamine akna laiusega

en: [%1-options]
et: [%1-võtmed]

en: [options]
et: [võtmed]

en: a basic web browser using the KHTML library
et: KHTML-i teeki kasutav elementaarne brauser

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
et: Hoia all %1, seejärel vajuta alla %2

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
et: vigane nupp

en: address family for nodename not supported
et: sõlme nime aadressipere pole toetatud

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
et: Qt laaditabeli rakendamine rakenduse vidinatele

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
et[0]: aga ainult %1 on saadaval
et[1]: aga ainult %1 on saadaval

en: but your pattern defines no captures.
et: aga muster ei määratle ühtegi tekstilõiku.

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
et[0]: aga muster määratleb ainult 1 tekstilõigu.
et[1]: aga muster määratleb ainult %1 tekstilõiku.

en: defines the application font
et: Rakenduse font

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
en: Latest
et: Kõige uuemad

[ctx: dictionary name. %1-language and %2-country name]
en: %1 (%2)
et: %1 ( %2 )

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
et: -ise sufiksid

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
et: -ise sufiksid ja rõhumärgid

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
et: -ise sufiksid ja ilma rõhumärkideta

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
et: -ize sufiksid

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
et: -ize sufiksid ja rõhumärgid

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
et: -ize sufiksid ja ilma rõhumärkideta

[ctx: dictionary variant]
en: extended
et: laiendatud

[ctx: dictionary variant]
en: large
et: suur

[ctx: dictionary variant]
en: medium
et: keskmine

[ctx: dictionary variant]
en: small
et: väike

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
et: rõhumärkidega

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
et: jeega

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
et: jee ja jooga

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
et: jooga

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
et: ilma rõhumärkideta

[ctx: digit set]
en: Arabic
et: Araabia

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
et: Araabia-india

[ctx: digit set]
en: Devanagari
et: Devanaagari

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
et: Ida-araabia-india

[ctx: digit set]
en: Gujarati
et: Gudžarati

[ctx: digit set]
en: Khmer
et: Khmeeri

[ctx: digit set]
en: Malayalam
et: Malajalami

[ctx: digit set]
en: Oriya
et: Orija

[ctx: digit set]
en: Tamil
et: Tamili

[ctx: digit set]
en: Thai
et: Tai

en: disable XIM
et: XIM'i kasutamise keelamine

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
et[0]: 1 fänn
et[1]: %1 fänni

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
et: fataalne viga parsimisel: %1 reas %2, veerg %3

en: forces the application to run as QWS Server
et: Rakendus sunnitakse käivituma QWS serverina

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
et: Rakendust sunnitakse kasutama TrueColor värve
    8-bitisel ekraanil

[ctx: go back]
en: &Back
et: &Tagasi

[ctx: go forward]
en: &Forward
et: &Edasi

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
et: Rakenduse %1 kiirklahvid

[ctx: home page]
en: &Home
et: &Kodu

en: i18n() takes at least one argument
et: i18n() nõuab vähemalt üht argumenti

en: i18nc() takes at least two arguments
et: i18nc() nõuab vähemalt kaht argumenti

en: i18ncp() takes at least three arguments
et: i18ncp() nõuab vähemalt kolme argumenti

en: i18np() takes at least two arguments
et: i18np() nõuab vähemalt kaht argumenti

en: include only takes 1 argument, not %1.
et: päis nõuab ainult 1 argumenti, mitte %1.

en: invalid flags
et: vigased lipud

en: invalid value for 'ai_flags'
et: vigane 'ai_flags' parameetri väärtus

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
et: Nool alla

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
et: Nool vasakule

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
et: Nool paremale

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
et: Tühikuklahv

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
et: Nool üles

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
et: klauncher: seda programmi ei peaks käsitsi käivitama.
    klauncher: selle käivitab automaatselt kdeinit4.

[ctx: left mouse button]
en: left button
et: vasak nupp

en: library only takes 1 argument, not %1.
et: teek nõuab ainult 1 agrumenti, mitte %1.

en: load the testability framework
et: Testimisraamistiku laadimine

en: loading %1
et: %1 laadimine

en: memory allocation failure
et: viga mälu eraldamisel

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
et: keskmine nupp

en: mirrors the whole layout of widgets
et: Kogu kasutajaliidese vidinate paigutuse
    peegeldamine

en: modified
et: muudetud

en: name or service not known
et: tundmatu nimi või teenus

en: no address associated with nodename
et: sõlme nimega pole aadressi seostatud

en: no error
et: vead puuduvad

en: no version set (programmer error)
et: versioon puudub (programmeerija viga)

en: non-recoverable failure in name resolution
et: taastamatu nime lahendamise viga

[ctx: normal severity]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
et: * Kohandatud värvid *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
et: * Viimati kasutatud värvid *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
et: 40 värvi

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
et: Oxygeni värvid

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
et: Vikerkaare värvid

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
et: Royal

[ctx: palette name]
en: Web Colors
et: Veebivärvid

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
et: Käib õigekirja kontroll...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
et: Suvaline aeg

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
et: Viimane kuu

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
et: Viimane nädal

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
et: Viimane aasta

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
et: See kuu

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
et: See nädal

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
et: See aasta

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
et: Täna

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
et: Eile

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
et: Kohandatud...

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
et: <p>Tänu tõlkemeeskondade tööle üle kogu maailma on KDE tõlgitud paljudesse keeltesse.</p> <p>KDE tõlkimise kohta täpsema info saamiseks külasta lehekülge <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

en: request was canceled
et: soovist loobuti

en: requested family not supported
et: soovitud perekond pole toetatud

en: requested family not supported for this host name
et: soovitud perekond pole antud masinanime jaoks toetatud

en: requested service not supported for this socket type
et: soovitud teenus pole antud soklitüübi jaoks toetatud

en: requested socket type not supported
et: soovitud soklitüüp pole toetatud

[ctx: right mouse button]
en: right button
et: parem nupp

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
et: Siluris käivitamine võib põhjustada -nograb
    rakendumise, selle vältimiseks kasuta võtit
    -dograb

en: servname not supported for ai_socktype
et: servname pole ai_socktype jaoks toetatud

en: set XIM server
et: XIM serveri määramine

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
et: XIM (X Input Method) sisestamise stiil, võimalikud
    väärtused on onthespot, overthespot, offthespot
    ja root

en: sets the application GUI style
et: Rakenduse GUI stiil

en: sets the application name
et: Rakenduse nimi

en: sets the application title (caption)
et: Rakenduse tiitel (akna tiitliribal)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
et: Kliendi peamise akna geomeetria - argumendi vormingu (tavaliselt LaiusxKõrgus+XPos+YPos) kohta vaata man X

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
et: Tausta vaikevärv ja rakenduse palett (heledamad
    ja tumedamad astmed arvutatakse)

en: sets the default button color
et: Nupu vaikevärv

en: sets the default foreground color
et: Esiplaani vaikevärv

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
et: Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist Ciqo külmetas kehvas garaažis

[ctx: show help]
en: &Help
et: &Abi

en: start interactive kjs interpreter
et: Interaktiivse KJS interpretaatori käivitamine

en: start without KDE KApplication support.
et: Käivitamine KDE KApplicationi toetuseta.

en: switches to synchronous mode for debugging
et: Lülitumine sünkroonrežiimi (silumiseks)

en: system error
et: süsteemne viga

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
et: Qt'l kästakse mitte kunagi haarata hiirt ja
    klaviatuuri enda valdusesse

en: temporary failure in name resolution
et: ajutine nime lahendamise viga

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
et: %1 on kirjutanud
    %2

en: the document is not in the correct file format
et: dokument ei ole korrektses failivormingus

en: the following permission
et: järgmised õigused

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
et: See läheb maksma %2 %1.
    Kas soovid osta?

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
et: All

[ctx: toolbar position string]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: toolbar position string]
en: Right
et: Paremal

[ctx: toolbar position string]
en: Top
et: Üleval

en: unknown error
et: tundmatu viga

[ctx: unknown program name]
en: unknown
et: tundmatu

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
et: Mõne muu graafikasüsteemi kasutamine, valikuteks on raster ja opengl (eksperimentaalne)

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
et: Sinu hääl salvestati.

en: without name
et: nimetu
