kdeqt - en to et translation catalogue (1739 entries)

en: "%1" cannot operate on "%2"
et: "%1" ei saa käidelda "%2"

en: "%1" duplicates a previous role name and will be disabled.
et: "%1" kordab eelmist rolli nime ja keelatakse.

en: "%1": no such directory
et: "%1": sellist kataloogi pole

en: "%1.%2" is not available due to component versioning.
et: "%1.%2" ei ole saadaval komponendi versiooni tõttu.

en: "%1.%2" is not available in %3 %4.%5.
et: %3 %4.%5 ei sisalda "%1.%2".

en: %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
et: %1 on juba olemas.
    Kas kirjutada see üle?

en: %1 and %2 match the start and end of a line.
et: %1 ja %2 vastavad realõpu algusele ja lõpule.

en: %1 attribute in %2 must have %3 use like in base type %4.
et: %2 %1 atribuut peab %3 kasutama nagu baastüübis %4.

en: %1 attribute in derived complex type must be %2 like in base type.
et: Tuletatud komplekstüübi %1 atribuut peab olema %2 nagu baastüübil.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3} is not a value of type %4.
et: %2 elemendi %1 atribuut sisaldab vigast sisu: {%3} ei ole tüübiga %4 väärtus.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3}.
et: %2 elemendi %1 atribuut sisaldab vigast sisu: {%3}.

en: %1 attribute of %2 element has larger value than %3 attribute.
et: %2 elemendi %1 atribuudil on suurem väärtus kui %3 atribuudil.

en: %1 attribute of %2 element must be %3 or %4.
et: %2 elemendi %1 atribuut peab olema kas %3 või %4.

en: %1 attribute of %2 element must contain %3, %4 or a list of URIs.
et: %2 elemendi %1 atribuut peab sisaldama kas %3, %4 või URI-de loendit.

en: %1 attribute of %2 element must either contain %3 or the other values.
et: %2 elemendi %1 atribuut peab sisaldama kas %3 või teisi väärtusi.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3 or %4.
et: %2 elemendi %1 atribuut peab olema %3 või %4 väärtusega.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3.
et: %2 elemendi %1 atribuut peab olema %3 väärtusega.

en: %1 attribute of %2 element must have the value %3 because the %4 attribute is set.
et: %2 elemendi %1 atribuudil peab olema väärtus %3, sest määratud on %4 atribuut.

en: %1 attribute of %2 element must not be %3.
et: %2 elemendi %1 atribuut ei tohi olla %3.

en: %1 byte(s)
et: %1 bait(i)

en: %1 bytes
et: %1 baiti

en: %1 cannot be retrieved
et: %1 hankimine nurjus

en: %1 cannot have complex base type that has a %2.
et: %1 ei saa omada kompleksbaastüüpi, nagu omab %2.

en: %1 contains %2 facet with invalid data: %3.
et: %1 sisaldab vigaste andmetega %2 aspekti: %3.

en: %1 contains invalid data.
et: %1 sisaldab vigaseid andmeid.

en: %1 contains octets which are disallowed in the requested encoding %2.
et: %1 sisaldab oktette, mis on nõutud kodeeringus %2 keelatud.

en: %1 element %2 is not a valid restriction of the %3 element it redefines: %4.
et: %1 element %2 ei ole korrektne %3 elemendi piirang, mida ta ümber defineerib: %4.

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3 or %4.
et: %1 elemendil ei tohi olla %2 atribuuti muu väärtusega kui %3 või %4.

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3.
et: %1 elemendil ei saa olla %2 atribuuti muu väärtusega kui %3.

en: %1 element has neither %2 attribute nor %3 child element.
et: %1 elemendil pole ei %2 atribuuti ega %3 järglaselementi.

en: %1 element is not allowed in this context.
et: %1 element ei ole selles kontekstis lubatud.

en: %1 element is not allowed in this scope
et: %1 element ei ole selles kehtivuspiirkonnas lubatud

en: %1 element is not allowed inside %2 element if %3 attribute is present.
et: %1 element ei ole lubatud %2 elemendis, kui esineb %3 atribuut.

en: %1 element is not allowed to have the same %2 attribute value as the target namespace %3.
et: %1 elemendil ei tohi olla sama %2 atribuudi väärtust nagu sihtnimeruumil %3.

en: %1 element must have either %2 attribute or %3 or %4 as child element.
et: %1 elemendil peab olema kas %2 atribuut või %3 või %4 järglaselemendina.

en: %1 element must have either %2 or %3 attribute.
et: %1 elemendil peab olema kas %2 või %3 atribuut.

en: %1 element must not have %2 and %3 attribute together.
et: %1 elemendil ei tohi olla korraga %2 ja %3 atribuuti.

en: %1 element requires either %2 or %3 attribute.
et: %1 element nõuab kas %2 või %3 atribuuti.

en: %1 element with %2 child element must not have a %3 attribute.
et: %1 elemendil %2 järglaselemendiga ei tohi olla %3 atribuuti.

en: %1 element without %2 attribute is not allowed inside schema without target namespace.
et: %1 element ilma %2 atribuudita ei ole lubatud skeemis ilma sihtnimeruumita.

en: %1 facet and %2 facet cannot appear together.
et: %1 aspekt ja %2 aspekt ei saa esineda koos.

en: %1 facet cannot be %2 if %3 facet of base type is %4.
et: %1 aspekt ei saa olla %2, kui baastüübi %3 aspekt on %4.

en: %1 facet cannot be %2 or %3 if %4 facet of base type is %5.
et: %1 aspekt ei saa olla %2 või %3, kui baastüübi %4 aspekt on %5.

en: %1 facet collides with %2 facet.
et: %1 aspekt on vastuolus %2 aspektiga.

en: %1 facet contains invalid regular expression
et: %1 aspekt sisaldab vigast regulaaravaldist

en: %1 facet contains invalid value %2: %3.
et: %1 aspekt sisaldab vigast väärtust %2: %3.

en: %1 facet must be equal or greater than %2 facet of base type.
et: %1 aspekt peab olema võrdne või suurem kui baastüübi %2 aspekt.

en: %1 facet must be greater than %2 facet of base type.
et: %1 aspekt peab olema suurem kui baastüübi %2 aspekt.

en: %1 facet must be greater than or equal to %2 facet of base type.
et: %1 aspekt peab olema võrdne või suurem kui baastüübi %2 aspekt.

en: %1 facet must be less than %2 facet of base type.
et: %1 aspekt peab olema väiksem kui baastüübi %2 aspekt.

en: %1 facet must be less than %2 facet.
et: %1 aspekt peab olema väiksem kui %2 aspekt.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet of base type.
et: %1 aspekt peab olema võrdne või väiksem kui baastüübi %2 aspekt.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet.
et: %1 aspekt peab olema võrdne või väiksem kui %2 aspekt.

en: %1 facet must have the same value as %2 facet of base type.
et: %1 aspektil peab olema sama väärtus nagu baastüübi %2 aspektil.

en: %1 has a different number of fields from the identity constraint %2 that it references.
et: %1 väljade arv erineb identiteedikitsendusest %2, mida see viitab.

en: %1 has attribute wildcard but its base type %2 has not.
et: %1 on atribuudi metamärgiga, kuid selle baastüüp %2 mitte.

en: %1 has inheritance loop in its base type %2.
et: %1 on pärilussilmusega baastüübis %2.

en: %1 is a directory.
    Please choose a different file name.
et: %1 on kataloog.
    Palun vali mõni muu failinimi.

en: %1 is an complex type. Casting to complex types is not possible. However, casting to atomic types such as %2 works.
et: %1 on komplekstüüp. Tüübiteisendus komplekstüüpi ei ole võimalik. Siiski toimib teisendus atomaarsesse tüüpi, näiteks %2.

en: %1 is an invalid %2
et: %1 on vigane %2

en: %1 is an invalid encoding name.
et: %1 on vigane kodeeringu nimi.

en: %1 is an invalid flag for regular expressions. Valid flags are:
et: %1 ei ole korrektne regulaaravaldise lipp. Korrektsed lipud on:

en: %1 is an invalid namespace URI.
et: %1 on vigane nimeruumi URI.

en: %1 is an invalid regular expression pattern: %2
et: %1 on vigane regulaaravaldise muster: %2

en: %1 is an invalid template mode name.
et: %1 on vigane malli tüübi nimi.

en: %1 is an unknown schema type.
et: %1 on tundmatu skeemi tüüp.

en: %1 is an unsupported encoding.
et: %1 on toetamata kodeering.

en: %1 is not a valid XML 1.0 character.
et: %1 ei ole korrektne XML 1.0 märk.

en: %1 is not a valid name for a processing-instruction.
et: %1 on vigane direktiivi täitmise nimi.

en: %1 is not a valid numeric literal.
et: %1 ei ole korrektne arviliteraal.

en: %1 is not a whole number of minutes.
et: %1 ei ole korrektne minutite esitus.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by extension as the latter defines it as final.
et: %1 ei ole lubatud tuletada %2-st laiendamise abil, sest viimane defineerib selle lõplikuna.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by list as the latter defines it as final.
et: %1 ei ole lubatud tuletada %2-st loendi abil, sest viimane defineerib selle lõplikuna.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by restriction as the latter defines it as final.
et: %1 ei ole lubatud tuletada %2-st piirangu abil, sest viimane defineerib selle lõplikuna.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by union as the latter defines it as final.
et: %1 ei ole lubatud tuletada %2-st ühendi abil, sest viimane defineerib selle lõplikuna.

en: %1 is not allowed to have a member type with the same name as itself.
et: %1 ei tohi omada liikmetüüpi, mille nimi kattub ta enda omaga.

en: %1 is not allowed to have any facets.
et: %1 ei tohi omada ühtegi aspekti.

en: %1 is not an atomic type. Casting is only possible to atomic types.
et: %1 ei ole atomaarne tüüp. Tüübiteisendus on võimalik ainult atomaarsesse tüüpi.

en: %1 is not in the in-scope attribute declarations. Note that the schema import feature is not supported.
et: %1 ei asu skoobisisese atribuudi deklaratsioonis. Pane tähele, et skeemi import ei ole toetatud.

en: %1 is not valid according to %2.
et: %1 on %2 järgi vigane.

en: %1 is not valid as a value of type %2.
et: %1 ei ole korrektne väärtus tüübiga %2.

en: %1 matches newline characters
et: %1 vastab reavahetuse märkidele

en: %1 must be followed by %2 or %3, not at the end of the replacement string.
et: %1 järel peab olema %2 või %3, aga mitte asendusstringi lõpp.

en: %1 of derived wildcard is not a valid restriction of %2 of base wildcard
et: Tuletatud metamärgi %1 ei ole korrektne baasmetamärgi %2 kitsendus.

en: %1 or %2 attribute of reference %3 does not match with the attribute declaration %4.
et: Viida %3 %1 või %2 atribuut ei sobi atribuudi deklaratsiooniga %4.

en: %1 references identity constraint %2 that is no %3 or %4 element.
et: %1 viitab identiteedipiirangule %2, mis ei ole %3 või %4 element.

en: %1 references unknown %2 or %3 element %4.
et: %1 viitab tundmatule %2 või %3 elemendile %4.

en: %1 was called.
et: %1 kutsuti välja.

en: %1, %2 not defined
et: %1, %2 on defineerimata

en: %1, %2, %3, %4, %5 and %6 facets are not allowed when derived by list.
et: %1, %2, %3, %4, %5 ja %6 aspektid ei ole lubatud, kui tuletatakse loendi abil.

en: %1: UNIX key file doesn't exist
et: %1: UNIX-i võtmefaili ei ole olemas

en: %1: already exists
et: %1: juba olemas

en: %1: bad name
et: %1: vigane nimi

en: %1: create size is less then 0
et: %1: loomise suurus on väiksem kui 0

en: %1: doesn't exist
et: %1: ei ole olemas

en: %1: doesn't exists
et: %1: ei ole olemas

en: %1: ftok failed
et: %1: ftok nurjus

en: %1: invalid size
et: %1: vigane suurus

en: %1: key is empty
et: %1: võti on tühi

en: %1: not attached
et: %1: pole kaasatud

en: %1: out of resources
et: %1: ressursse napib

en: %1: permission denied
et: %1: õigustest ei piisa

en: %1: size query failed
et: %1: suuruse päring nurjus

en: %1: system-imposed size restrictions
et: %1: süsteemi kehtestatud suurusepiirangud

en: %1: unable to lock
et: %1: lukustamine nurjus

en: %1: unable to make key
et: %1: võtme loomine nurjus

en: %1: unable to set key on lock
et: %1: võtme määramine lukustamisel nurjus

en: %1: unable to unlock
et: %1: luku eemaldamine nurjus

en: %1: unknown error %2
et: %1: tundmatu viga %2

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Close
et: S&ulge

en: &Copy
et: &Kopeeri

en: &Find in Script...
et: &Otsi skriptis...

en: &Finish
et: Lõ&peta

en: &Help
et: &Abi

en: &Move
et: &Liiguta

en: &Name:
et: &Nimi:

en: &Next
et: &Edasi

en: &Next >
et: &Edasi >

en: &Options <<
et: &Valikud <<

en: &Options >>
et: &Valikud >>

en: &Paste
et: &Aseta

en: &Print
et: &Trüki

en: &Redo
et: &Tee uuesti

en: &Restore
et: &Taasta

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Size
et: &Suurus

en: &Step up
et: &Samm üles

en: &Underline
et: Alla &joonitud

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Unshade
et: &Taasta

en: '%1' attribute contains invalid QName content: %2.
et: '%1' atribuut sisaldab vigast QName sisu: %2.

en: '%1' is an invalid ELF object (%2)
et: "%1" on vigane ELF-objekt (%2)

en: '%1' is not an ELF object
et: "%1" ei ole ELF-objekt

en: '%1' is not an ELF object (%2)
et: "%1" ei ole ELF-objekt (%2)

en: (Untitled)
et: (Nimetu)

en: , but got '
et: , aga saadi

en: - %1 is not a namespace
et: - %1 ei ole nimeruum

en: - nested namespaces not allowed
et:  - pesastatud nimeruumid ei ole lubatud

en: 0.125x
et: 0,125x

en: 0.1x
et: 0,1x

en: 0.25x
et: 0,25x

en: 0.5x
et: 0,5x

en: < &Back
et: < &Tagasi

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
et: <b>Nime  "%1" ei saa kasutada.</b><p>Proovi mõnda muud nime, milles oleks vähem tähti või puuduksid kirjavahemärgid.

en: <empty>
et: <tühi>

en: <h3>About Qt</h3><p>This program uses Qt version %1.</p>
et: <h3>Qt teave</h3><p>See programm kasutab Qt versiooni %1.</p>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
et: <html>Lülitutakse heli taasesitamise seadmele <b>%1</b><br/>, millel on suurem eelistus või mis on spetsiaalselt seadistatud sellele voole.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
et: <html>Tagasilülitumine heli taasesitamise seadmele <b>%1</b>,<br/>mis muutus äsja kättesaadavaks ja on suurema prioriteediga.</html>

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
et: <html>Heli taasesitamise seade<b>%1</b> ei tööta.<br/>Lülitutakse tagasi seadmele <b>%2</b>.</html>

en: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Search wrapped
et: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Otsing ülekandega

en: <p>Qt is a C++ toolkit for cross-platform application development.</p><p>Qt provides single-source portability across all major desktop operating systems. It is also available for embedded Linux and other embedded and mobile operating systems.</p><p>Qt is available under three different licensing options designed to accommodate the needs of our various users.</p><p>Qt licensed under our commercial license agreement is appropriate for development of proprietary/commercial software where you do not want to share any source code with third parties or otherwise cannot comply with the terms of the GNU LGPL version 3 or GNU LGPL version 2.1.</p><p>Qt licensed under the GNU LGPL version 3 is appropriate for the development of Qt&nbsp;applications provided you can comply with the terms and conditions of the GNU LGPL version 3.</p><p>Qt licensed under the GNU LGPL version 2.1 is appropriate for the development of Qt&nbsp;applications provided you can comply with the terms and conditions of the GNU LGPL version 2.1.</p><p>Please see <a href="http://%2/">%2</a> for an overview of Qt licensing.</p><p>Copyright (C) %1 The Qt Company Ltd and other contributors.</p><p>Qt and the Qt logo are trademarks of The Qt Company Ltd.</p><p>Qt is The Qt Company Ltd product developed as an open source project. See <a href="http://%3/">%3</a> for more information.</p>
et: <p>Qt on C++ tööriistakomplekt platvormiüleste rakenduste arendamiseks.</p><p>Qt võimaldab sama lähtekoodi portimist kõigisse tähtsamatesse töölaua-operatsioonisüsteemidesse. Qt on saadaval ka sardseadmetele Linuxi ja muude sard- ja moiiblseadmete operatsioonisüsteemide tarbeks.</p><p>Qt on saadaval kolme litsentsi alusel, mis peaks rahuldama erinevate kasutajate vajadusi.</p><p>Kommertslitsentsiga litsentsitud Qt sobib kommertstarkvara arendamiseks, kui arendaja ei soovi jagada lähtekoodi kolmandate osapooltega või ei suuda mingil muul põhjusel vastata GNU LGPL versiooni 2.1 või GNU LGPL versiooni 3.0 nõuetele.</p><p>GNU LGPL versiooniga 2.1 litsentsitud Qt sobib Qt rakenduste arendamiseks, kui need vastavad GNU LGPL versiooni 2.1 nõuetele ja tingimustele.</p><p>GNU LGPL versiooniga 3.0 litsentsitud Qt sobib Qt rakenduste arendamiseks, kui need vastavad GNU LGPL versiooni 3.0 nõuetele ja tingimustele.</p><p>Tutvuda tuleks Qt litsentsimise ülevaatega aadressil <a href="http://%2/">%2</a>.</p><p>Autoriõigus (C) %1: The Qt Company Ltd ja teised autorid.</p><p>Qt ja Qt logo on The Qt Company Ltd kaubamärgid.</p><p>Qt on The Qt Company Ltd toode, mida arendatakse avatud lähtekoodiga projektina. Täpsemat teavet leiab aadressilt <a href="http://%3/">%3</a>.</p>

en: <qt>Do you want to overwrite it?</qt>
et: <qt>Kas kirjutada see üle?</qt>

en: A comment cannot contain %1
et: Kommentaaris ei saa sisalduda %1

en: A comment cannot end with a %1.
et: Kommentaari lõpus ei saa seista %1.

en: A construct was encountered which is disallowed in the current language(%1).
et: Kohati tarindit, mis on keelatud aktiivses keeles (%1).

en: A default namespace declaration must occur before function, variable, and option declarations.
et: Vaikimisi nimeruumi deklaratsioon peab olema enne funktsiooni, muutuja ja valiku deklaratsioone.

en: A direct element constructor is not well-formed. %1 is ended with %2.
et: Otsene elemendi konstruktor ei ole korrektse vormiga. %1 lõpus seisab %2.

en: A function already exists with the signature %1.
et: Funktsioon allkirjaga %1 on juba olemas.

en: A library module cannot be evaluated directly. It must be imported from a main module.
et: Teegimoodulit ei saa otse hinnata. See tuleb importida põhimoodulist.

en: A parameter in a function cannot be declared to be a tunnel.
et: Parameetrit funktsioonis ei saa deklareerida tunnelina.

en: A positional predicate must evaluate to a single numeric value.
et: Positsiooniline predikaat peab lahenema üheks arvväärtuseks.

en: A required codec is missing. You need to install the following codec(s) to play this content: %0
et: Vajalik koodek on puudu. Esitamiseks on vajalikud järgmised koodekid: %0

en: A stylesheet function must have a prefixed name.
et: Laaditabeli funktsioonil peab olema prefiksiga nimi.

en: A template with name %1 has already been declared.
et: Mall nimega %1 on juba deklareeritud.

en: A value of type %1 cannot be a predicate. A predicate must have either a numeric type or an Effective Boolean Value type.
et: Väärtus tüübiga %1 ei saa olla predikaat. Predikaat peab olema kas arvutüübiga või efektiivse tõeväärtus tüübiga.

en: A value of type %1 cannot have an Effective Boolean Value.
et: Väärtus tüübiga %1 ei saa olla efektiivne tõeväärtus.

en: A value of type %1 must contain an even number of digits. The value %2 does not.
et: Väärtusel tüübiga %1 peab olema paarisarv tüvearve. Väärtusel %2 seda ei ole.

en: A variable with name %1 has already been declared.
et: Muutuja nimega %1 on juba deklareeritud.

en: A zone offset must be in the range %1..%2 inclusive. %3 is out of range.
et: Vööndiaeg peab olema vahemikus %1 kuni %2 (kaasa arvatud). %3 on vahemikust väljas.

en: A0 (841 x 1189 mm)
et: A0 (841 x 1189 mm

en: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 inches)
et: A4 (210 x 297 mm, 8,26 x 11,7 tolli)

en: About Qt
et: Qt info

en: Access denied
et: Ligipääsu ei võimaldatud

en: Actions
et: Toimingud

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate the tab
et: Aktiveeri kaart

en: Activates the program's main window
et: Aktiveerib programmi peaakna

en: Address type not supported
et: Toetamata aadressitüüp

en: Advanced
et: Muu

en: Alias property exceeds alias bounds
et: Aliase omadus ületab aliase piire

en: Aliases: %1
et: Aliased: %1

en: Align Left
et: Vasakjoondus

en: Align Right
et: Paremjoondus

[ctx: All other platforms]
en: Folder
et: Kataloog

[ctx: All other platforms]
en: Shortcut
et: Kiirklahv

[ctx: All other platforms]
en: Type
et: Tüüp

en: Already exists
et: Juba olemas

en: Ambiguous %1 not handled
et: Mitmetähenduslikku %1 ei töödeldud

en: Ambiguous rule match.
et: Mitmeti tõlgendatav reegli sobivus.

en: An %1-attribute must have a valid %2 as value, which %3 isn't.
et: %1-atribuudil peab olema väärtuseks korrektne %2, aga %3 sellele tingimusele ei vasta.

en: An %1-attribute with value %2 has already been declared.
et: %1-atribuut väärtusega %2 on juba deklareeritud.

en: An argument with name %1 has already been declared. Every argument name must be unique.
et: Argument nimega %1 on juba deklareeritud. Kõigi argumentide nimed peavad olema unikaalsed.

en: An attribute by name %1 has already been created.
et: Atribuut nimega %1 on juba loodud.

en: An attribute node cannot be a child of a document node. Therefore, the attribute %1 is out of place.
et: Atribuudisõlm ei saa olla dokumendisõlme järglane. Seepärast on atribuut %1 sobimatu.

en: An attribute with name %1 has already appeared on this element.
et: Atribuut nimega %1 asub juba selles elemendis.

en: Animation is an abstract class
et: Animation on abstraktklass

en: Another socket is already listening on the same port
et: Teine sokkel juba jälgib sama porti

en: Application is an abstract class
et: Application on abstraktklass

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply Changes to Document
et: Muudatuste rakendamine dokumendile

en: Apply Changes to QML Viewer
et: Muudatuste rakendamine QML-i näitajale

en: At least one %1 element must appear as child of %2.
et: Vähemalt üks %1 element peab olema %2 järglane.

en: At least one %1-element must occur before %2.
et: Vähemalt üks %1-element peab olema enne %2.

en: At least one %1-element must occur inside %2.
et: Vähemalt üks %1-element peab olema %2 sees.

en: At least one component must be present.
et: Peab olema vähemalt üks komponent.

en: At least one mode must be specified in the %1-attribute on element %2.
et: Elemendi %2 %1-atribuudis peab olema määratud vähemalt üks tüüp.

en: At least one time component must appear after the %1-delimiter.
et: %1-piirde järel peab olema vähemalt üks kellaajakomponent.

en: Attached properties cannot be used here
et: Kaasatud omadusi ei saa siin kasutada

en: Attempt to use IPv6 socket on a platform with no IPv6 support
et: Katse kasutada IPv6 soklit platvormil, mis ei toeta IPv6

en: Attribute %1 already defined.
et: Atribuut %1 on juba defineeritud.

en: Attribute %1 and %2 are mutually exclusive.
et: Atribuudid %1 ja %2 on teineteist välistavad.

en: Attribute %1 can't be serialized because it appears at the top level.
et: Atribuuti %1 ei saa serialiseerida, sest see asub tipptasemel.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, %4, and the standard attributes.
et: Atribuut %1 ei tohi esineda elemendis %2. Lubatud on %3, %4 ja standardsed atribuudid.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, and the standard attributes.
et: Atribuut %1 ei tohi esineda elemendis %2. Lubatud on %3 ja standardsed atribuudid.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only %3 is allowed, and the standard attributes.
et: Atribuuti %1 ei saa esineda elemendis %2. Lubatud on ainult %3 ja standardsed atribuudid.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only the standard attributes can appear.
et: Atribuuti %1 ei saa esineda elemendis %2. Esineda saavad ainult standardsed atribuudid.

en: Attribute %1 cannot have the value %2.
et: Atribuudil %1 ei saa olla väärtust %2.

en: Attribute %1 contains invalid content.
et: Atribuut %1 sisaldab vigast sisu.

en: Attribute %1 contains invalid data: %2
et: Atribuut %1 sisaldab vigaseid andmeid: %2

en: Attribute %1 does not match the attribute wildcard.
et: Atribuut %1 ei sobi atribuudi metamärgiga.

en: Attribute %1 from base type is missing in derived type.
et: Baastüübi atribuut %1 puudub tuletatud tüübis.

en: Attribute %1 has value constraint but has type derived from %2.
et: Atribuudil %1 on väärtusekitsendus, kuid selle tüüp on tuletatud %2-st.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint like in base type.
et: Tuletatud komplekstüübi atribuudil %1 peab olema %2 väärtusekitsendus nagu baastüübil.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint.
et: Tuletatud komplekstüübi atribuudil %1 peab olema %2 väärtusekitsendus.

en: Attribute %1 in derived complex type must have the same %2 value constraint like in base type.
et: Tuletatud komplekstüübi atribuudil %1 peab olema sama %2 väärtusekitsendus nagu baastüübil.

en: Attribute group %1 already defined.
et: Atribuudirühm %1 on juba defineeritud.

en: Attribute group %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
et: Atribuudirühm %1 sisaldab atribuuti %2, millel on väärtuse kitsendus, kuid tüüp, mis pärineb %3-st.

en: Attribute group %1 contains attribute %2 twice.
et: Atribuudirühm %1 sisaldab atribuuti %2 kaks korda.

en: Attribute group %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
et: Atribuudirühm %1 sisaldab kaht eri atribuuti, mille mõlema tüübid on tuletatud %2-st.

en: Attribute group %1 has circular reference.
et: Silmusega atribuudirühma %1 viit.

en: Attribute redefined.
et: Atribuut on ümber defineeritud.

en: Attribute wildcard of %1 is not a valid restriction of attribute wildcard of base type %2.
et: %1 atribuudi metamärk ei ole korrektne baastüübiga %2 atribuudi metamärgi piirang.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid extension of the attributes of base type %2: %3.
et: Komplekstüübi %1 atribuudid ei ole baastüübi %2 atribuutide korrektne laiendus: %3.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid restriction from the attributes of base type %2: %3.
et: Komplekstüübi %1 atribuudid ei ole baastüübi %2 atribuutide korrektne piirang: %3.

en: Audio or video components could not be played
et: Audio- või videokomponentide esitamine nurjus

en: Audio output error
et: Heliväljundi viga

en: B2 (500 x 707 mm)
et: B2 (500 x 707 mm

en: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 inches)
et: B5 (176 x 250 mm, 6,93 x 9,84 tolli)

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
et: Mine tagasi

en: Base attribute %1 is required but derived attribute is not.
et: Baasatribuut %1 on nõutav, aga tuletatud atribuut mitte.

en: Base attribute %1 is required but missing in derived definition.
et: Baasatribuut %1 on nõutav, aga puudub tuletatud definitsioonis.

en: Base definition contains an %1 element that is missing in the derived definition
et: Baasdefinitsioon sisaldab %1 elementi, mis puudub tuletatud definitsioonis

en: Base type %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi baastüüpi %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Base type %1 of complex type cannot be resolved.
et: Komplekstüübi baastüüpi %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Base type %1 of simple type %2 is not allowed to have restriction in %3 attribute.
et: Lihttüübi %2 baastüübil %1 ei tohi olla piirangut %3 atribuudis.

en: Base type %1 of simple type %2 must have variety of union.
et: Lihttüübi %2 baastüübil %1 peab olema ühendi variant.

en: Base type of simple type %1 cannot be complex type %2.
et: Lihttüübi %1 baastüüp ei tohi olla komplekstüüp %2.

en: Base type of simple type %1 has defined derivation by restriction as final.
et: Lihttüübi %1 baastüüp defineerib tuletamise piirangu abil lõplikuna.

en: Base type of simple type %1 must have variety of type list.
et: Lihttüübi %1 baastüübil peab olema tüübiloendi variant.

en: Baseline anchor cannot be used in conjunction with top, bottom, or vcenter anchors.
et: Alusjoone ankrut ei saa kasutada koos ülemise, alumise või vcenter ankruga.

en: Binary content does not match the length facet.
et: Binaari sisu ei sobi pikkuseaspektiga.

en: Binary content does not match the maxLength facet.
et: Binaari sisu ei sobi maxLength aspektiga.

en: Binary content does not match the minLength facet.
et: Binaari sisu ei sobi minLength aspektiga.

en: Binary content is not listed in the enumeration facet.
et: Binaari sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Binding loop detected for property "%1"
et: Omaduse "%1" puhul tuvastati seosesilmus

en: Block constraints of derived element %1 must not be more weaker than in the base element.
et: Tuletatud elemendi %1 plokikitsendused ei tohi olla nõrgemad kui baaselemendis.

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
et: Rasvane

en: Boolean content does not match pattern facet.
et: Tõeväärtuse sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Bottom
et: All

en: Breakpoint Condition:
et: Katkestuspunkti tingimus:

en: Breakpoints
et: Katkestuspunktid

en: Can not process unknown element %1, expected elements are: %2.
et: Tundmatu elemendi %1 töötlemine nurjus, oodati elemente: %2.

en: Can only assign one binding to lists
et: Loenditele saab omistada ainult ühe seose

en: Cancel
et: Loobu

en: Cannot anchor a horizontal edge to a vertical edge.
et: Horisontaalset serva ei saa ankurdada vertikaalsele servale.

en: Cannot anchor a vertical edge to a horizontal edge.
et: Vertikaalset serva ei saa ankurdada horisontaalsele servale.

en: Cannot anchor item to self.
et: Elementi ei saa ankurdada iseendale.

en: Cannot anchor to a null item.
et: Ankurdada ei saa nullelemendile.

en: Cannot anchor to an item that isn't a parent or sibling.
et: Ankurdada ei saa elemendile, mis ei ole eellane või järglane.

en: Cannot animate non-existent property "%1"
et: Olematut omadust "%1" ei saa animeerida

en: Cannot animate read-only property "%1"
et: Kirjutuskaitstud omadust "%1" ei saa animeerida

en: Cannot assign a value directly to a grouped property
et: Väärtust ei saa otse omistada rühmitatud omadusele

en: Cannot assign a value to a signal (expecting a script to be run)
et: Väärtust ei saa omistada signaalile (oodates skripti käivitamist)

en: Cannot assign multiple values to a script property
et: Skripti omadusele ei saa omistada mitut väärtust

en: Cannot assign multiple values to a singular property
et: Ühele omadusele ei saa omistada mitut väärtust

en: Cannot assign object to list
et: Objekti ei saa omistada loendile

en: Cannot assign object to property
et: Objekti ei saa omistada omadusele

en: Cannot assign primitives to lists
et: Primitiive ei saa omistada loendile

en: Cannot assign to non-existent default property
et: Ei saa omistada olematule vaikeomadusele

en: Cannot assign to non-existent property "%1"
et: Ei saa omistada olematule omadusele "%1"

en: Cannot assign to read-only property "%1"
et: Ei saa omistada kirjutuskaitstud omadusele "%1"

en: Cannot change the animation assigned to a Behavior.
et: Behavior'ile omistatud animatsiooni ei saa muuta.

en: Cannot create %1 for output
et: %1 loomine väljundiks nurjus

en: Cannot create empty component specification
et: Tühja komponendi spetsifikatsiooni ei saa luua

en: Cannot load library %1: %2
et: Teegi %1 laadimine nurjus: %2

en: Cannot open %1 for input
et: %1 avamine sisendiks nurjus

en: Cannot open %1: is a directory
et: %1 avamine nurjus: see on kataloog

en: Cannot open for output
et: Avamine väljundiks nurjus

en: Cannot open: %1
et: Avamine nurjus: %1

en: Cannot override FINAL property
et: Omadust FINAL ei saa tühistada

en: Cannot provide a certificate with no key, %1
et: Sertifikaati ei saa pakkuda ilma võtmeta, %1

en: Cannot remove source file
et: Lähtefaili ei saa eemaldada

en: Cannot resolve symbol "%1" in %2: %3
et: Sümboli "%1" lahendamine asukohas %2 nurjus: %3

en: Cannot set a duration of < 0
et: Kestuseks ei saa määrata < 0

en: Cannot specify left, right, and hcenter anchors.
et: Vasaku, parema ja hcenter ankru määramine nurjus.

en: Cannot specify top, bottom, and vcenter anchors.
et: Ülemise, alumise ja vcenter ankru määramine nurjus.

en: Cannot start playback. 
    
    Check your GStreamer installation and make sure you 
    have libgstreamer-plugins-base installed.
et: Taasesituse alustamise nurjus.
    
    Kontrolli GStreameri paigaldust ja seda, kas libgstreamer-plugins-base on ikka paigaldatud.

en: Cannot unload library %1: %2
et: Teegi %1 töö lõpetamine nurjus: %2

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Casting to %1 is not possible because it is an abstract type, and can therefore never be instantiated.
et: Tüübiteisendus tüüpi %1 ei ole võimalik, sest see on abstraktne tüüp ja seetõttu ei saa kunagi isendit luua.

en: Center
et: Keskjoondus

en: Centimeters (cm)
et: Sentimeetrid (cm)

en: Check
et: Märgi

[ctx: Check grammar with spelling context menu item]
en: Check Grammar With Spelling
et: Kontrolli õigekirja ja grammatikat

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
et: Kontrolli õigekirja

[ctx: Check spelling while typing context menu item]
en: Check Spelling While Typing
et: Kontroll õigekirja kirjutamise ajal

en: Child element is missing in that scope, possible child elements are: %1.
et: Järglaselement puudus selles kehtivuspiirkonnas, võimalikud järglaselemendid on järgmised: %1.

en: Circular group reference for %1.
et: %1 silmusega rühma viide.

en: Circular inheritance of base type %1.
et: Baastüübi %1 silmusega pärilus.

en: Circular inheritance of union %1.
et: Ühendi %1 silmusega pärilus.

en: Circularity detected
et: Tuvastati ringsõltuvus

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Console
et: Puhasta konsool

en: Clear Debug Output
et: Puhasta siluri väljund

en: Clear Error Log
et: Puhasta vealogi

en: Close
et: Sulge

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Close the tab
et: Sulge kaart

en: Closes the window
et: Sulgeb akna

en: Collate
et: Eksemplarhaaval

en: Color
et: Värv

en: Color Mode
et: Värvirežiim

en: Color Picker
et: Värvivalija

en: Commit
et: Kanna sisse

en: Complex type %1 cannot be derived by extension from %2 as the latter contains %3 element in its content model.
et: Komplekstüüpi %1 ei saa tuletada laiendamisega %2-st, sest viimase sisumudelis sisaldub %3 element.

en: Complex type %1 cannot be derived from base type %2%3.
et: Komplekstüüpi %1 ei saa tuletada baastüübist %2%3.

en: Complex type %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
et: Komplekstüüp %1 sisaldab atribuuti %2, millel on väärtuse kitsendus, kuid tüüp, mis pärineb %3-st.

en: Complex type %1 contains attribute %2 twice.
et: Komplekstüüp %1 sisaldab atribuuti %2 kaks korda.

en: Complex type %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
et: Komplekstüüp %1 sisaldab kaht eri atribuuti, mille mõlema tüübid on tuletatud %2-st.

en: Complex type %1 has duplicated element %2 in its content model.
et: Komplekstüübi %1 sisumudelis on topeltelement %2.

en: Complex type %1 has non-deterministic content.
et: Komplekstüübil %1 on mittedeterministlik sisu.

en: Complex type %1 is not allowed to be abstract.
et: Komplekstüüp %1 ei tohi olla abstraktne.

en: Complex type %1 must have simple content.
et: Komplekstüübil %1 peab olema lihtsisu.

en: Complex type %1 must have the same simple type as its base class %2.
et: Komplekstüübil %1 peab olema sama lihttüüp nagu selle baasklassil %2.

en: Complex type %1 with simple content cannot be derived from complex base type %2.
et: Lihtsisuga komplekstüüpi %1 ei saa tuletada baas-komplekstüübist %2.

en: Complex type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
et: Tuletatud elementi %1 komplekstüüpi ei saa korrektselt baaselemendist tuletada.

en: Component elements may not contain properties other than id
et: Komponendi elemendid ei või sisaldada muud omadust kui ID

en: Component objects cannot declare new functions.
et: Komponendi objektid ei saa deklareerida uusi funktsioone.

en: Component objects cannot declare new properties.
et: Komponendi objektid ei saa deklareerida uusi omadusi.

en: Component objects cannot declare new signals.
et: Komponendi objektid ei saa deklareerida uusi signaale.

en: Component with ID %1 has been defined previously.
et: Komponent ID-ga %1 on juba eelnevalt defineeritud.

en: Connection not allowed by SOCKSv5 server
et: SOCKSv5 server ei luba ühendust

en: Connection refused
et: Ühendusest keelduti

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Connection to proxy closed prematurely
et: Ühendus puhverserveriga suleti enneaegselt

en: Connection to proxy refused
et: Ühendusest puhverserveriga keelduti

en: Connection to proxy timed out
et: Ühendus puhverserveriga aegus

en: Connections: nested objects not allowed
et: Ühendused: pesastatud objektid ei ole lubatud

en: Connections: script expected
et: Ühendused: oodati skripti

en: Connections: syntax error
et: Ühendused: süntaksi viga

en: Console
et: Konsool

en: Contains commands to manipulate the window
et: Sisaldab käske akende haldamiseks

en: Content model of complex type %1 contains %2 element, so it cannot be derived by extension from a non-empty type.
et: Komplekstüübi %1 sisumudel sisaldab %2 elementi, mistõttu seda ei saa tuletada mittetühja tüübi laiendamisega.

en: Content model of complex type %1 is not a valid extension of content model of %2.
et: Komplekstüübi %1 sisumudel ei ole %2 sisumudeli korrektne laiendus.

en: Content of %1 attribute of %2 element must not be from namespace %3.
et: %2 elemendi %1 atribuudi sisu ei tohi olla nimeruumist %3.

en: Content of attribute %1 does not match defined value constraint.
et: Atribuudi %1 sisu ei sobi kokku defineeritud väärtusepiiranguga.

en: Content of attribute %1 does not match its type definition: %2.
et: Atribuudi %1 sisu ei sobi kokku selle tüübidefinitsiooniga: %2.

en: Content of element %1 does not match defined value constraint.
et: Elemendi %1 sisu ei sobi kokku määratud väärtusepiiranguga.

en: Content of element %1 does not match its type definition: %2.
et: Elemendi %1 sisu ei sobi kokku selle tüübidefinitsiooniga: %2.

en: Continue
et: Jätka

en: Copies
et: Koopiad

en: Copies:
et: Koopiad:

en: Copy &Link Location
et: Kopeeri &viida asukoht

[ctx: Copy Audio Link Location]
en: Copy Audio
et: Kopeeri heli

en: Copy Color
et: Kopeeri värv

[ctx: Copy Image Address menu item]
en: Copy Image Address
et: Kopeeri pildi aadress

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
et: Kopeeri pilt

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Link
et: Kopeeri link

[ctx: Copy Video Link Location]
en: Copy Video
et: Kopeeri video

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
et: Kopeeri

en: Could not begin transaction
et: Tehingu alustamine nurjus

en: Could not commit transaction
et: Tehingu sissekandmine nurjus

en: Could not connect
et: Ühendumine nurjus

en: Could not decode media source.
et: Meediaallika dekodeerimine nurjus.

en: Could not instantiate cursor delegate
et: Kursori delegaadi isendus nurjus

en: Could not load cursor delegate
et: Kursori delegaadi laadimine nurjus

en: Could not locate media source.
et: Meediaallika asukohta ei leitud.

en: Could not open audio device. The device is already in use.
et: Heliseadme avamine nurjus. Seade on juba kasutusel.

en: Could not open input redirection for reading
et: Sisendi ümbersuunamise avamine lugemiseks nurjus.

en: Could not open media source.
et: Meediaallika avamine nurjus.

en: Could not open output redirection for writing
et: Väljundi ümbersuunamise avamine lugemiseks nurjus.

en: Could not read footer
et: Jaluse lugemine nurjus

en: Could not read image data
et: Pildi andmete lugemine nurjus

en: Could not reset to start position
et: Alguspositsiooni lähtestamine nurjus

en: Could not rollback transaction
et: Tehingu tagasivõtmine nurjus

en: Could not seek to image read footer
et: Pildi lugemise jaluse otsing nurjus

en: Cu&t
et: L&õika

en: Current Page
et: Aktiivne lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Customize...
et: Kohanda...

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
et: Lõika

en: DRM error
et: DRM viga

en: Data of type %1 are not allowed to be empty.
et: Tüübi %1 andmed ei tohi olla tühjad.

en: Datagram was too large to send
et: Datagramm on saatmiseks liiga suur

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Date time content does not match pattern facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Date time content does not match the maxExclusive facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei sobi maxExclusive aspektiga.

en: Date time content does not match the maxInclusive facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei sobi maxInclusive aspektiga.

en: Date time content does not match the minExclusive facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei sobi minExclusive aspektiga.

en: Date time content does not match the minInclusive facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei sobi minInclusive aspektiga.

en: Date time content is not listed in the enumeration facet.
et: Kuupäeva-kellaaja sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Day %1 is invalid for month %2.
et: Päev %1 on kuu %2 korral vigane.

en: Day %1 is outside the range %2..%3.
et: Päev %1 asub väljaspool vahemikku %2 kuni %3.

en: Debug
et: Silumine

en: Debug Output
et: Silumisväljund

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: <undefined>
et: <defineerimata>

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: [Array of length %1]
et: [Massiiv pikkusega %1]

en: Decay HF ratio (%)
et: HF vaibumise suhe (%)

en: Decay time (ms)
et: Vaibumisaeg (ms)

en: Decimal content does not match in the fractionDigits facet.
et: Kümnendarvu sisu ei sobi fractionDigits aspektiga.

en: Decimal content does not match in the totalDigits facet.
et: Kümnendarvu sisu ei sobi totalDigits aspektiga.

en: Declaration for attribute %1 does not exist.
et: Atribuudi %1 deklaratsiooni ei ole olemas.

en: Declaration for element %1 does not exist.
et: Elemendi %1 deklaratsiooni ei ole olemas.

en: Decoder error
et: Dekoodri viga

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
et: Tee uuesti

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
et: Võta tagasi

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
et: Vaikimisi

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Delegate component must be Item type.
et: Delegaadi komponendi tüüp peab olema Item.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete to the end of the word
et: Kustuta sõna lõpuni

en: Delete to the start of the word
et: Kustuta sõna alguseni

en: Density (%)
et: Tihedus (%)

en: Derivation method of %1 must be extension because the base type %2 is a simple type.
et: %1 tuletusmeetod peab olema laiendamine, sest baastüüp %2 on lihttüüp.

en: Derived attribute %1 does not exist in the base definition.
et: Tuletatud atribuut %1 puudub baasdefinitsioonis.

en: Derived attribute %1 does not match the wildcard in the base definition.
et: Tuletatud atribuut %1 ei sobi baasdefinitsiooni metamärgiga.

en: Derived definition contains an %1 element that does not exists in the base definition
et: Tuletatud definitsioon sisaldab %1 elementi, mida ei leidu baasdefinitsioonis

en: Derived element %1 cannot be nillable as base element is not nillable.
et: Tuletatud element %1 ei saa olla nullsuurusega, sest baaselement ei saa olla nullsuurusega.

en: Derived element %1 has weaker value constraint than base particle.
et: Tuletatud elemendil %1 on nõrgem väärtusekitsendus kui baasosakesel.

en: Derived element %1 is missing value constraint as defined in base particle.
et: Tuletatud elemendil %1 puudub väärtusekitsendus, nagu seda defineerib baasosake.

en: Derived particle allows content that is not allowed in the base particle.
et: Tuletatud osake lubab sisu, mis ei ole lubatud baasosakeses.

en: Derived particle is missing element %1.
et: Tuletatud osakesel puudub element %1.

en: Derived wildcard is not a subset of the base wildcard.
et: Tuletatud metamärk ei ole baasmetamärgi alamhulk.

en: Destination file exists
et: Sihtfail on olemas

en: Diffusion (%)
et: Difusioon (%)

en: Disable Breakpoint
et: Keela katkestuspunkt

en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

en: Displays the name of the window and contains controls to manipulate it
et: Näitab akna nime ja sisaldab selle haldamise käske

en: Dividing a value of type %1 by %2 (not-a-number) is not allowed.
et: Väärtuse tüübiga %1 jagamine %2-ga (mittearvuga) ei ole lubatud.

en: Dividing a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus zero) is not allowed.
et: Väärtuse tüübiga %1 jagamine %2-ga või %3-ga (pluss või miinus null) ei ole lubatud.

en: Division (%1) by zero (%2) is undefined.
et: Jagamine (%1) nulliga (%2) on defineerimata.

en: Dock
et: Doki

en: Document is not a XML schema.
et: Dokument ei ole XML-skeem.

en: Done
et: Tehtud

en: Double content does not match pattern facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Double content does not match the maxExclusive facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei sobi maxExclusive aspektiga.

en: Double content does not match the maxInclusive facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei sobi maxInclusive aspektiga.

en: Double content does not match the minExclusive facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei sobi minExclusive aspektiga.

en: Double content does not match the minInclusive facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei sobi minInclusive aspektiga.

en: Double content is not listed in the enumeration facet.
et: Topelttäpsusega arvu sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
et: Salvesta pilt

[ctx: Download Linked File context menu item]
en: Save Link...
et: Salvesta link...

en: Download error
et: Allalaadimise viga

en: Duplex Printing
et: Duplekstrükk

en: Duplicate default property
et: Topelt vaikeomadus

en: Duplicate method name
et: Topelt meetodi nimi

en: Duplicate property name
et: Topelt omaduse nimi

en: Duplicate signal name
et: Topelt signaali nimi

en: Duplicated element names %1 in %2 element.
et: Topelt elemendinimed %1 %2 elemendis.

en: Duplicated facets in simple type %1.
et: Topeltaspektid lihttüübis %1.

en: Duration content does not match pattern facet.
et: Kestuse sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Duration content does not match the maxExclusive facet.
et: Kestuse sisu ei sobi maxExclusive aspektiga.

en: Duration content does not match the maxInclusive facet.
et: Kestuse sisu ei sobi maxInclusive aspektiga.

en: Duration content does not match the minExclusive facet.
et: Kestuse sisu ei sobi minExclusive aspektiga.

en: Duration content does not match the minInclusive facet.
et: Kestuse sisu ei sobi minInclusive aspektiga.

en: Duration content is not listed in the enumeration facet.
et: Kestuse sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Each name of a template parameter must be unique; %1 is duplicated.
et: Iga malli parameetri nimi peab olema unikaalne, aga %1 on topelt.

en: Effective Boolean Value cannot be calculated for a sequence containing two or more atomic values.
et: Efektiivset tõeväärtust ei saa arvutada kahe või enama atomaarse väärtuse jada puhul.

en: Effects
et: Efektid

en: Element %1 already defined.
et: Element %1 on juba defineeritud.

en: Element %1 can't be serialized because it appears outside the document element.
et: Elementi %1 ei saa serialiseerida, sest see asub väljaspool dokumendi elementi.

en: Element %1 cannot contain other elements, as it has fixed content.
et: Element %1 ei tohi sisaldada teisi elemente, sest tal on fikseeritud sisu.

en: Element %1 cannot have a sequence constructor.
et: Elemendil %1 ei saa olla jadakonstruktorit.

en: Element %1 cannot have children.
et: Elemendil %1 ei saa olla järglasi.

en: Element %1 contains invalid content.
et: Element %1 sisaldab vigast sisu.

en: Element %1 contains not allowed attributes.
et: Element %1 sisaldab lubamatuid atribuute.

en: Element %1 contains not allowed child content.
et: Element %1 sisaldab lubamatut järglassisu.

en: Element %1 contains not allowed child element.
et: Element %1 sisaldab lubamatut järglaselementi.

en: Element %1 contains not allowed text content.
et: Element %1 sisaldab lubamatut tekstisisu.

en: Element %1 contains two attributes of type %2.
et: Element %1 sisaldab kaht atribuuti tüübiga %2.

en: Element %1 contains unknown attribute %2.
et: Element %1 sisaldab tundmatut atribuuti %2.

en: Element %1 does not match namespace constraint of wildcard in base particle.
et: Element %1 ei sobi baasosakese metamärgi nimeruumi kitsendusega.

en: Element %1 exists twice with different types.
et: Element %1 esineb kahel korral erineva tüübiga.

en: Element %1 is declared as abstract.
et: Element %1 on deklareeritud abstraktsena.

en: Element %1 is missing child element.
et: Elemendil %1 puudub järglaselement.

en: Element %1 is missing in derived particle.
et: Tuletatud osakeses puudub element %1.

en: Element %1 is missing required attribute %2.
et: Elemendil %1 puudub nõutav atribuut %2.

en: Element %1 is not allowed at this location.
et: Selles asukohas ei ole element %1 lubatud.

en: Element %1 is not allowed in this scope, possible elements are: %2.
et: Element %1 ei ole selles kehtivuspiirkonnas lubatud. võimalikud elemendid on: %2.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its base type is complex.
et: Elemendil %1 ei tohi olla väärtusekitsendust, kui selle baastüüp on komplekstüüp.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its type is derived from %2.
et: Elemendil %1 ei tohi olla väärtusekitsendust, kui selle tüüp on tuletatud %2-st.

en: Element %1 is not allowed to have substitution group affiliation as it is no global element.
et: Elemendil %1 ei tohi olla asendusrühma ühendust, sest see ei ole globaalne element.

en: Element %1 is not defined in this scope.
et: Element %1 ei ole selles kehtivuspiirkonnas defineeritud.

en: Element %1 is not nillable.
et: Element %1 ei le võimaliku nullväärtusega.

en: Element %1 must come last.
et: Element %1 peab olema viimane.

en: Element %1 must have at least one of the attributes %2 or %3.
et: Elemendil %1 peab olema vähemalt üks atribuutidest %2 või %3.

en: Element %1 must have either a %2-attribute or a sequence constructor.
et: Elemendil %1 peab olema kas %2-atribuut või jadakonstruktor.

en: Element contains content although it is nillable.
et: Element sisaldab sisu, ehkki võib olla nullsuurusega.

en: Element group %1 already defined.
et: Elemendirühm %1 on juba defineeritud.

en: Element is not creatable.
et: Element ei ole loodav.

en: Empty particle cannot be derived from non-empty particle.
et: Tühja osakest ei saa tuletada mittetühjast osakesest.

en: Empty property assignment
et: Tühi omaduse omistamine

en: Empty signal assignment
et: Tühi signaali omistamine

en: Enable Breakpoint
et: Luba katkestuspunkt

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encoding %1 is unsupported
et: Kodeering %1 pole toetatud

en: Encountered incorrectly encoded content.
et: Esines vigaselt kodeeritud sisu.

en: Enter a value:
et: Sisesta väärtus:

en: Enumeration facet contains invalid content: {%1} is not a value of type %2.
et: Loendiaspekt sisaldab vigast sisu: {%1} ei ole tüübiga %2 väärtus.

en: Error %1 in %2, at line %3, column %4: %5
et: Viga %1 failis %2, real %3, veerus %4: %5

en: Error %1 in %2: %3
et: Viga %1 failis %2: %3

en: Error Log
et: Vealogi

en: Error closing database
et: Viga andmebaasi sulgemisel

en: Error creating SSL context (%1)
et: Viga SSL-i konteksti loomisel (%1)

en: Error creating SSL session, %1
et: Viga SSL-i seansi loomisel, %1

en: Error creating SSL session: %1
et: Viga SSL-i seansi loomisel: %1

en: Error decoding: %1: %2
et: Viga dekodeerimisel: %1: %2

en: Error during SSL handshake: %1
et: Viga SSL-i käepigistusel: %1

en: Error loading local certificate, %1
et: Viga kohaliku sertifikaadi laadimisel, %1

en: Error loading private key, %1
et: Viga privaatvõtme laadimisel, %1

en: Error opening URL
et: Viga URL-i avamisel

en: Error opening database
et: Viga andmebaasi avamisel

en: Error opening file
et: Viga faili avamisel

en: Error opening resource
et: Viga ressursi avamisel

en: Error opening source: media type could not be determined
et: Viga allika avamisel: meediatüübi määramine nurjus

en: Error opening source: resource is compressed
et: Viga allika avamisel: ressurss on tihendatud

en: Error opening source: resource not opened
et: Viga allika avamisel: ressurss pole avatud

en: Error opening source: resource not valid
et: Viga allika avamisel: ressurss pole korrektne

en: Error opening source: type not supported
et: Viga allika avamisel: toetamata tüüp

en: Error reading from process
et: Viga protsessist lugemisel

en: Error while downloading %1: %2
et: Viga %1 allalaadimisel: %2

en: Error while reading: %1
et: Viga lugemisel: %1

en: Error while uploading %1: %2
et: Viga %1 üleslaadimisel: %2

en: Error writing to process
et: Viga protsessi kirjutamisel

en: Execute
et: Käivita

en: Executive (7.5 x 10 inches, 191 x 254 mm)
et: Executive (7,5 x 10 tolli, 191 x 254 mm)

en: Exit
et: Välju

en: Expected
et: Oodati

en: Expected character data.
et: Oodati märkandmeid

en: Extra content at end of document.
et: Lisasisu dokumendi lõpus.

en: Failed to get image from provider: %1
et: Pildi hankimine pakkujalt nurjus: %1

en: Failed to set requested IAP
et: Nõutud IAP määramine nurjus

en: Failure to write block
et: Ploki kirjutamine nurjus

en: Failure when casting from %1 to %2: %3
et: Tüübiteisendus tüübist %1 tüüpi %2 nurjus: %3

en: False
et: Väär

en: Field %1 has no simple type.
et: Väli %1 ei ole lihtsat tüüpi.

en: File %1 is not writable.
    Please choose a different file name.
et: Fail %1 ei ole kirjutatav.
    Palun vali mõni muu failinimi.

en: File exists
et: Fail on olemas

en: File name case mismatch for "%1"
et: Failinime sobimatus "%1" korral

en: Find &Next
et: Otsi &järgmine

en: Find &Previous
et: Otsi &eelmine

en: Fixed value constraint not allowed if element is nillable.
et: Fikseeritud väärtusepiirang ei ole lubatud, kui element võib olla nullsuurusega.

en: Fixed value constraint of element %1 differs from value constraint in base particle.
et: Elemendi %1 fikseeritud väärtusekitsendus erinev baasosakese väärtusekitsendusest.

en: Float
et: Ujuvaks

en: Folio
et: Foolio

en: Folio (210 x 330 mm)
et: Foolio (210 x 330 mm)

[ctx: Font context sub-menu item]
en: Fonts
et: Fondid

en: Font st&yle
et: Fondi st&iil

en: Form
et: Vorm

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
et: Mine edasi

en: General SOCKSv5 server failure
et: Üldine SOCKSv5 serveri viga

en: GestureArea: nested objects not allowed
et: GestureArea: pesastatud objektid ei ole lubatud

en: GestureArea: script expected
et: GestureArea: oodati skripti

en: GestureArea: syntax error
et: GestureArea: süntaksiviga

en: Getting position failed
et: Asukoha hankimine nurjus

en: Go Back
et: Mine tagasi

en: Go to Line
et: Liikumine reale

en: Grayscale
et: Halltoon

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Help
et: Abi

en: Hide Details...
et: Peida üksikasjad...

en: Home
et: Kodu

en: Host not found
et: Masinat ei leitud

en: Host unreachable
et: Masin ei ole kättesaadav

en: ID illegally masks global JavaScript property
et: ID maskib lubamatult globaalse JavaScripti omaduse

en: ID value '%1' is not unique.
et: ID väärtus '%1' ei ole unikaalne.

en: IDs cannot start with an uppercase letter
et: ID-d ei saa alata suurtähega

en: IDs must contain only letters, numbers, and underscores
et: ID-d tohivad sisaldada ainult tähti, arve ja alakriipse

en: IDs must start with a letter or underscore
et: ID peab algama tähega või alakriipsuga

en: Identity constraint %1 already defined.
et: Identiteedipiirang %1 on juba defineeritud.

en: If both values have zone offsets, they must have the same zone offset. %1 and %2 are not the same.
et: Kui mõlemad väärtused on vööndiajad, peab aeg olema ühesugune. %1 ja %2 ei ole ühesugused.

en: If element %1 has no attribute %2, it cannot have attribute %3 or %4.
et: Kui elemendil %1 ei ole atribuuti %2, ei saa tal olla ka atribuuti %3 ega %4.

en: If the first argument is the empty sequence or a zero-length string (no namespace), a prefix cannot be specified. Prefix %1 was specified.
et: Kui esimene argument on tühi jada või nullpikkusega string (nimeruum puudub), ei saa prefiksit määrata. Määratud oli prefiks %1.

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
et: Eira

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
et: Eira

en: Illegal method name
et: Lubamatu meetodi imi

en: Illegal namespace declaration.
et: Lubamatu nimeruumi deklaratsioon.

en: Illegal property name
et: Lubamatu omaduse nimi

en: Illegal signal name
et: Lubamatu signaali nimi

en: Image depth not valid
et: Pildi sügavus ei ole korrektne

en: Image mHeader read failed
et: Pildi mHeaderi lugemine nurjus

en: Image type (non-TrueVision 2.0) not supported
et: Pildi tüüp (mitte-TrueVision 2.0) ei ole toetatud

en: Image type not supported
et: Pildi tüüp ei ole toetatud

en: In a namespace constructor, the value for a namespace cannot be an empty string.
et: Nimeruumi väärtus nimeruumi konstruktoris ei saa olla tühi string.

en: In a simplified stylesheet module, attribute %1 must be present.
et: Lihtsustatud laaditabeli moodulis peab esinema atribuut %1.

en: In an XSL-T pattern, axis %1 cannot be used, only axis %2 or %3 can.
et: XSL-T mustris ei saa kasutada telge %1, vaid ainult telge %2 või %3.

en: In an XSL-T pattern, function %1 cannot have a third argument.
et: XSL-T mustris ei saa funktsioonil %1 olla kolmandat argumenti.

en: In an XSL-T pattern, only function %1 and %2, not %3, can be used for matching.
et: XSL-T mustris saab võrdluseks kasutada ainult funktsiooni %1 ja %2, mitte %3.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a literal or a variable reference, when used for matching.
et: XSL-T mustris peab funktsiooni %1 esimene argument olema stringist literaal või muutuja viide, kui seda kasutatakse võrdluseks.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a string literal, when used for matching.
et: XSL-T mustris peab funktsiooni %1 esimene argument olema stringist literaal, kui seda kasutatakse võrdluseks.

en: In the replacement string, %1 can only be used to escape itself or %2, not %3
et: Asendusstringis on %1 kasutatav ainult iseenda või %2, aga mitte %3 varjestamiseks

en: In the replacement string, %1 must be followed by at least one digit when not escaped.
et: Asendusstringis peab %1 järel olema vähemalt üks arv, kui see pole varjestatud.

en: In use
et: Kasutusel

en: Inches (in)
et: Tollid (in)

en: Incorrectly specified signal assignment
et: Valesti määratud signaali omistamine

en: Indent
et: Anna taane

en: Insert
et: Lisa

en: Insert Bulleted List
et: Lisa täpploend

en: Insert Numbered List
et: Lisa numberloend

en: Insert Unicode control character
et: Unicode juhtmärgi lisamine

en: Insert a new line
et: Lisa uus rida

en: Insert a new paragraph
et: Lisa uus lõik

[ctx: Inspect Element context menu item]
en: Inspect
et: Inspekteeri

en: Inspector Mode
et: Inspektorirežiim

en: Insufficient bandwidth
et: Ribalaiust napib

en: Integer division (%1) by zero (%2) is undefined.
et: Märgiga arvude jagamine (%1) nulliga (%2) on defineerimata.

en: Interrupt
et: Katkesta

en: Invalid QName content: %1.
et: Vigane QName sisu: %1.

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: Invalid XML character.
et: Vigane XML-märk.

en: Invalid XML version string.
et: Vigane XML-i versiooni string.

en: Invalid alias location
et: Vigane aliase asukoht

en: Invalid alias reference. An alias reference must be specified as <id>, <id>.<property> or <id>.<value property>.<property>
et: Vigane aliase viide. Aliase viide peab olema määratud kui <id>, <id>.<property> või <id>.<value property>.<property>

en: Invalid alias reference. Unable to find id "%1"
et: Vigane aliase viide. ID-d "%1" ei leitud

en: Invalid attached object assignment
et: Vigane kaasatud objekti omistamine

en: Invalid attribute in XML declaration.
et: Vigane atribuut XML-deklaratsioonis.

en: Invalid component body specification
et: Vigane komponendi kehandi spetsifikatsioon

en: Invalid component id specification
et: Vigane komponendi ID spetsifikatsioon

en: Invalid configuration.
et: Vigane seadistus.

en: Invalid document.
et: Vigane dokument.

en: Invalid empty ID
et: Vigane tühi ID

en: Invalid empty URL
et: Vigane tühi URL

en: Invalid entity value.
et: Vigane olemi väärtus.

en: Invalid filename
et: Vigane failinimi

en: Invalid grouped property access
et: Vigane rühmitatud omaduse kasutus

en: Invalid hostname
et: Vigane masinanimi

en: Invalid option:
et: Vigane valik:

en: Invalid or empty cipher list (%1)
et: Vigane või tühi šifrinimekiri (%1)

en: Invalid property assignment: "%1" is a read-only property
et: Vigane omaduse omistamine: "%1" on kirjutuskaitstud omadus

en: Invalid property assignment: 3D vector expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati 3D vektorit

en: Invalid property assignment: boolean expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati tõeväärtus

en: Invalid property assignment: color expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati värvi

en: Invalid property assignment: date expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati kuupäeva

en: Invalid property assignment: datetime expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati kuupäeva-kellaaega

en: Invalid property assignment: int expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati täisarvu

en: Invalid property assignment: number expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati arvu

en: Invalid property assignment: point expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati punkti

en: Invalid property assignment: rect expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati ristkülikut

en: Invalid property assignment: script expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati skripti

en: Invalid property assignment: size expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati suurust

en: Invalid property assignment: string expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati stringi

en: Invalid property assignment: time expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati kellaaega

en: Invalid property assignment: unknown enumeration
et: Vigane omaduse omistamine: tundmatu loend

en: Invalid property assignment: unsigned int expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati märgita täisarvu

en: Invalid property assignment: unsupported type "%1"
et: Vigane omaduse omistamine: toetamata tüüp "%1"

en: Invalid property assignment: url expected
et: Vigane omaduse omistamine: oodati URL-i

en: Invalid property nesting
et: Vigane omaduse pesastamine

en: Invalid property type
et: Vigane omaduse tüüp

en: Invalid property use
et: Vigane omaduse kasutus

en: Invalid protocol
et: Vigane protokoll

en: Invalid socket descriptor
et: Vigane sokli deskriptor

en: Invalid source type.
et: Vigane allika tüüp.

en: Invalid use of id property
et: Vigane ID omaduse kasutus

en: Invalid use of namespace
et: Vigane nimeruumi kasutus

en: It is not possible to bind to the prefix %1
et: Seondamine prefiksiga %1 ei ole võimalik

en: It is not possible to cast from %1 to %2.
et: Tüübiteisendus tüübist %1 tüüp %2 ei ole võimalik.

en: It is not possible to redeclare prefix %1.
et: Prefiksi %1 taasdeklareerimine ei ole võimalik.

en: It will not be possible to retrieve %1.
et: %1 hankimine ei ole võimalik.

en: It's not possible to add attributes after any other kind of node.
et: Atribuute ei saa lisada pärast mis tahes teist laadi sõlme.

en: It's not possible to cast the value %1 of type %2 to %3
et: Väärtuse %1 tüübiga %2 teisendus tüüpi %3 ei ole võimalik

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
et: Kaldkiri

en: Item type %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi elemenditüüpi %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Item type of base type does not match item type of %1.
et: Baastüübi elemenditüüp ei sobi %1 elemenditüübiga.

en: Item type of simple type %1 cannot be a complex type.
et: Lihttüübi %1 elemendi tüüp ei saa olla komplekstüüp.

en: Items
et: Elemendid

en: JavaScript Alert - %1
et: JavaScripti hoiatus - %1

en: JavaScript Confirm - %1
et: JavaScripti kinnitus - %1

en: JavaScript Problem - %1
et: JavaScripti probleem - %1

en: JavaScript Prompt - %1
et: JavaScripti viip - %1

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Key constraint %1 contains absent fields.
et: Võtmepiirang %1 sisaldab puuduvaid välju.

en: Key constraint %1 contains references nillable element %2.
et: Võtmepiirang %1 sisaldab viitu elemendile %2, mis võib olla nullväärtusega.

en: KeyNavigation is only available via attached properties
et: KeyNavigation on saadaval ainult kaasatud omaduste kaudu

en: Keys is only available via attached properties
et: Keys on saadaval ainult kaasatud omaduste kaudu

[ctx: Label for only item in menu that appears when clicking on the search field image, when no searches have been performed]
en: No recent searches
et: Hiljuti pole otsitud

[ctx: Label text to be used when a plug-in is missing]
en: Missing Plug-in
et: Puuduv plugin

en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

en: LayoutDirection attached property only works with Items
et: LayoutDirection kaasatud omadus töötab ainult Items'iga

en: LayoutMirroring is only available via attached properties
et: LayoutMirroring on saadaval ainult kaasatud omaduste kaudu

[ctx: Learn Spelling context menu item]
en: Add To Dictionary
et: Lisa sõnaraamatusse

en: Left edge
et: Vasakus servas

[ctx: Left to Right context menu item]
en: Left to Right
et: Vasakult paremale

en: Legal (8.5 x 14 inches, 216 x 356 mm)
et: Legal (8,5 x 14 tolli, 216 x 356 mm)

en: Less
et: Vähem

en: Letter (8.5 x 11 inches, 216 x 279 mm)
et: Letter (8,5 x 11 tolli, 216 x 279 mm)

en: Level (%)
et: Tase (%)

en: Line down
et: Joon alla

en: Line up
et: Joonda

en: Line:
et: Rida:

en: List content does not match length facet.
et: Loendi sisu ei sobi kokku pikkuseaspektiga.

en: List content does not match maxLength facet.
et: Loendi sisu ei sobi kokku maxLength aspektiga.

en: List content does not match minLength facet.
et: Loendi sisu ei sobi kokku minLength aspektiga.

en: List content does not match pattern facet.
et: Loendi sisu ei sobi kokku mustriaspektiga.

en: List content is not listed in the enumeration facet.
et: Loendi sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: ListElement: cannot contain nested elements
et: ListElement: ei tohi sisaldada pesastatud elemente

en: ListElement: cannot use reserved "id" property
et: ListElement: reserveeritud "id" omaduse kasutamine ei ole lubatud

en: ListElement: cannot use script for property value
et: ListElement: skripti ei tohi kasutada omaduse väärtusena

en: ListModel: undefined property '%1'
et: ListModel: defineerimata omadus "%1"

en: Loaded Scripts
et: Laaditud skriptid

en: Loaded schema file is invalid.
et: Laaditud skeemifail on vigane.

en: Loader does not support loading non-visual elements.
et: Laadija ei toeta mittevisuaalsete elementide laadimist.

en: Loading clip failed
et: Klipi laadimine nurjus

en: Local file
et: Kohalik fail

en: Locals
et: Lokaalsed

en: Location:
et: Asukoht:

en: Logging in to %1 failed: authentication required
et: Sisselogimine masinasse %1 nurjus: vajalik on autentimine

en: Long side
et: Pikem külg

[ctx: Look Up in Dictionary context menu item]
en: Look Up In Dictionary
et: Otsi sõnaraamatust

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: About %1
et: Teave %1 kohta

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide %1
et: Peida %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide Others
et: Peida teised

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Preferences...
et: Eelistused...

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Quit %1
et: Välju rakendusest %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Services
et: Teenused

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Show All
et: Näita kõiki

en: Ma&ximize
et: Ma&ksimeeri

en: Mac OS X input method
et: Mac OS X sisestusviis

en: Makes the window full screen
et: Viib akna täisekraanirežiimi

en: Margins
et: Veerised

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
et: Laad

[ctx: Match Windows Explorer]
en: File Folder
et: Fail/kataloog

en: Matches are case insensitive
et: Vastavused on tõstutundetud

en: Maximize
et: Maksimeeri

[ctx: Media controller element]
en: Audio Element
et: Helielement

[ctx: Media controller element]
en: Audio element playback controls and status display
et: Helielemendi taasesituse juhtimine ja oleku kuvamine

[ctx: Media controller element]
en: Begin playback
et: Taasesituse alustamine

[ctx: Media controller element]
en: Current movie status
et: Filmi praegune olek

[ctx: Media controller element]
en: Current movie time
et: Filmi kulunud aeg

[ctx: Media controller element]
en: Elapsed Time
et: Kulunud aeg

[ctx: Media controller element]
en: Fullscreen Button
et: Täisekraani nupp

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber
et: Filmiaja liugur

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber thumb
et: Filmiaja liuguri märgis

[ctx: Media controller element]
en: Mute Button
et: Tumma režiimi nupp

[ctx: Media controller element]
en: Mute audio tracks
et: Heliradade muutmine tummaks

[ctx: Media controller element]
en: Pause Button
et: Pausinupp

[ctx: Media controller element]
en: Pause playback
et: Taasesituse peatamine

[ctx: Media controller element]
en: Play Button
et: Esitamise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Play movie in full-screen mode
et: Filmi esitamine täisekraanirežiimis

[ctx: Media controller element]
en: Remaining Time
et: Järelejäänud aeg

[ctx: Media controller element]
en: Remaining movie time
et: Filmi järelejäänud aeg

[ctx: Media controller element]
en: Return streaming movie to real-time
et: Filmivoo esitamine taas reaalajas

[ctx: Media controller element]
en: Return to Real-time Button
et: Reaalaega naasmise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Rewind Button
et: Tagasikerimise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Rewind movie
et: Filmi tagasikerimine

[ctx: Media controller element]
en: Seek Back Button
et: Tagasihüppamise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Seek Forward Button
et: Edasihüppamise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly back
et: Kiire tagasihüppamine

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly forward
et: Kiire edasihüppamine

[ctx: Media controller element]
en: Slider
et: Liugur

[ctx: Media controller element]
en: Slider Thumb
et: Liugurimärgis

[ctx: Media controller element]
en: Status Display
et: Olekuvaade

[ctx: Media controller element]
en: Unmute Button
et: Tumma režiimi lõpetamise nupp

[ctx: Media controller element]
en: Unmute audio tracks
et: Heliradade muutmine kuuldavaks

[ctx: Media controller element]
en: Video Element
et: Videoelement

[ctx: Media controller element]
en: Video element playback controls and status display
et: Videoelemendi taasesituse juhtimine ja oleku kuvamine

[ctx: Media controller status message when the media is loading]
en: Loading...
et: Laadimine...

[ctx: Media controller status message when watching a live broadcast]
en: Live Broadcast
et: Otseülekanne

[ctx: Media time description]
en: %1 days %2 hours %3 minutes %4 seconds
et: %1 päeva %2 tundi %3 minutit %4 sekundit

[ctx: Media time description]
en: %1 hours %2 minutes %3 seconds
et: %1 tundi %2 minutit %3 sekundit

[ctx: Media time description]
en: %1 minutes %2 seconds
et: %1 minutit %2 sekundit

[ctx: Media time description]
en: %1 seconds
et: %1 sekundit

[ctx: Media time description]
en: Indefinite time
et: Määramata aeg

en: Member type %1 cannot be derived from member type %2 of %3's base type %4.
et: Liikmetüüpi %1 ei saa tuletada %3 baastüübi %4 liikmetüübist %2.

en: Member type %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi liikmetüüpi %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Member type of simple type %1 cannot be a complex type.
et: Lihttüübi %1 liikmetüüp ei tohi olla komplekstüüp .

en: Menu
et: Menüü

en: Method names cannot begin with an upper case letter
et: Meetodi nimed ei saa alata suurtähega

en: Mi&nimize
et: Mi&nimeeri

en: Millimeters (mm)
et: Millimeetrid (mm)

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Missing codec helper script assistant.
et: Koodeki abiskripti nõustaja puudub.

en: Missing default state in history state '%1'
et: Puuduv vaikeolek ajaloo olekus '%1'

en: Missing initial state in compound state '%1'
et: Puuduv algolek ühendolekus '%1'

en: Module imports must occur before function, variable, and option declarations.
et: Mooduli import peab olema enne funktsiooni, muutuja ja valiku deklaratsioone.

en: Modulus division (%1) by zero (%2) is undefined.
et: Jäägiga jagamine (%1) nulliga (%2) on defineerimata.

en: Month %1 is outside the range %2..%3.
et: Kuu %1 asub väljaspool vahemikku %2 kuni %3.

en: More
et: Rohkem

en: More than one value found for field %1.
et: Väljale %1 leiti üle ühe väärtuse.

en: More...
et: Veel...

en: Move the cursor to the end of the block
et: Liiguta kursor ploki lõppu

en: Move the cursor to the end of the document
et: Liiguta kursor dokumendi lõppu

en: Move the cursor to the end of the line
et: Liiguta kursor rea lõppu

en: Move the cursor to the next character
et: Liiguta kursor järgmise märgi juurde

en: Move the cursor to the next line
et: Liiguta kursor järgmisele reale

en: Move the cursor to the next word
et: Liiguta kursor järgmise sõna juurde

en: Move the cursor to the previous character
et: Liiguta kursor eelmise märgi juurde

en: Move the cursor to the previous line
et: Liiguta kursor eelmisele reale

en: Move the cursor to the previous word
et: Liiguta kursor eelmise sõna juurde

en: Move the cursor to the start of the block
et: Liiguta kursor ploki algusse

en: Move the cursor to the start of the document
et: Liiguta kursor dokumendi algusse

en: Move the cursor to the start of the line
et: Liiguta kursor rea algusse

en: Moves the window out of the way
et: Liigutab akna eest ära

en: Multicast error
et: Multiedastuse viga

en: Multiple input method switcher
et: Sisestusviiside vahetaja

en: Multiple input method switcher that uses the context menu of the text widgets
et: Sisestusviiside vahetaja, mis kasutab tekstividinate kontekstimenüüd

en: Multiplication of a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus infinity) is not allowed.
et: Väärtuse tüübiga %1 korrutamine %2-ga või %3-ga (pluss või miinus lõpmatus) ei ole lubatud.

[ctx: Mute]
en: Mute
et: Tumm

en: Muted
et: Summutatud

en: Name
et: Nimi

en: Namespace %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
et: Nimeruumi %1 ainuke mõeldav seos on %2 (mis peab igal juhul olema eelnevalt deklareeritud).

en: Namespace %1 cannot be used as a type
et: Nimeruumi %1 ei saa kasutada tüübina

en: Namespace declarations must occur before function, variable, and option declarations.
et: Nimeruumi deklaratsioonid peavad olema enne funktsiooni, muutuja ja valiku deklaratsioone.

en: Namespace prefix '%1' not declared
et: Nimeruumi prefiks '%1' on deklareerimata

en: Namespace prefix of qualified name %1 is not defined.
et: Liitnime nimeruumi prefiks %1 on defineerimata

en: Network communication error
et: Võrgu sideviga

en: Network error
et: Võrgu viga

en: Network operation timed out
et: Võrgutoimingu ajaületus

en: Network timeout.
et: Võrgu ajaületus.

en: Network unavailable
et: Võrk pole saadaval

en: Network unreachable
et: Võrk ei ole kättesaadav

en: New
et: Uus

en: Next
et: Edasi

[ctx: No Guesses Found context menu item]
en: No Guesses Found
et: Pakkumisi ei leitud

en: No casting is possible with %1 as the target type.
et: Tüübiteisendus ei ole võimalik, kui sihttüüp on %1.

en: No certificates could be verified
et: Ühtegi sertifikaati ei saa verifitseerida

en: No common ancestor for targets and source of transition from state '%1'
et: Üleminekul olekust '%1' puudub sihtmärkidel ja lähtekohal ühine eellane

en: No comparisons can be done involving the type %1.
et: Tüübi %1 puhul ei saa võrdlusi sooritada.

en: No definition for element %1 available.
et: Elemendi %1 definitsiooni ei ole saadaval.

en: No error
et: Vigu pole

en: No external functions are supported. All supported functions can be used directly, without first declaring them as external
et: Välised funktsioonid pole toetatud. Kõiki toetatud funktsioone saab kasutada otse, ilma neid eelnevalt välistena deklareerimata

en: No file engine available or engine does not support UnMapExtension
et: Ühtegi failimootorit pole või ei toeta mootor UnMapExtensionit

en: No function with name %1 is available.
et: Funktsiooni nimega %1 ei ole saadaval.

en: No function with signature %1 is available
et: Funktsiooni allkirjaga %1 ei ole saadaval

en: No host name given
et: Masina nime ei ole antud

en: No namespace binding exists for the prefix %1
et: Prefiksile %1 ei ole ühtegi nimeruumi seost

en: No operand in an integer division, %1, can be %2.
et: Märgiga arvude jagamises %1 ei tohi ükski operand olla %2.

en: No program defined
et: Programmi pole määratud.

en: No property alias location
et: Omaduse aliase asukoht puudub

en: No referenced value found for key reference %1.
et: Võtmeviidale %1 ei leitud ühtegi viidatud väärtust.

en: No schema defined for validation.
et: Valideerimiseks pole skeemi määratud.

en: No suitable proxy found
et: Sobivat puhverserverit ei leitud

en: No template by name %1 exists.
et: Malli nimega %1 ei ole olemas.

en: No value is available for the external variable with name %1.
et: Välisele muutujale nimega %1 ei ole saadaval ühtegi väärtust.

en: No variable with name %1 exists
et: Muutujat nimega %1 ei ole olemas

en: Non-existent attached object
et: Olematu kaasatud objekt

en: Non-unique value found for constraint %1.
et: Piirangule %1 leiti mitteunikaalne väärtus.

en: None
et: Puudub

en: None of the pragma expressions are supported. Therefore, a fallback expression must be present
et: Ükski pragma-avaldistest ei ole toetatud. Seepärast peab olema varuavaldis

en: Not an attached property name
et: Pole kaasatud omaduse nimi

en: Not found
et: Ei leitud

en: Not ready
et: Pole valmis

en: Not ready to play
et: Pole esitamiseks valmis

en: Not supported
et: Pole toetatud

en: Notation %1 already defined.
et: Esitus %1 on juba defineeritud.

en: Notation content is not listed in the enumeration facet.
et: Esituse sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: One of the CA certificates is invalid
et: Üks SK sertifikaatidest ei ole kehtiv

en: Only %1 and %2 facets are allowed when derived by union.
et: Ainult %1 ja %2 aspektid on lubatud, kui tuletatakse ühendi abil.

en: Only one %1 declaration can occur in the query prolog.
et: Päringu proloogis saab olla ainult üks %1 deklaratsioon.

en: Only one %1-element can appear.
et: Olla võib ainult üks %1-element.

en: Only the prefix %1 can be bound to %2 and vice versa.
et: Prefiksi %1 ainuke seos saab olla %2 ja vastupidi.

en: Open
et: Ava

[ctx: Open Audio in New Window]
en: Open Audio
et: Ava heli

[ctx: Open Frame in New Window context menu item]
en: Open Frame
et: Ava paneel

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
et: Ava pilt

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
et: Open link

[ctx: Open Video in New Window]
en: Open Video
et: Ava video

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Opening clip failed
et: Klipi avamine nurjus

en: Operation canceled
et: Toiming katkestati

en: Operation on non-socket
et: Toiming mittesoklis

en: Operation on socket is not supported
et: Sokli toiming ei ole toetatud

en: Operation stopped by the user
et: Tegevus peatatud kasutaja poolt

en: Operator %1 cannot be used on atomic values of type %2 and %3.
et: Tehtemärki %1 ei saa kasutada atomaarsete väärtuste korral tüübiga %2 ja %3.

en: Operator %1 cannot be used on type %2.
et: Tehtemärki %1 ei saa tüübi %2 korral kasutada.

en: Operator %1 is not available between atomic values of type %2 and %3.
et: Tehtemärk %1 ei ole atomaarsete väärtuste tüübiga %2 ja %3 korral saadaval.

en: Options
et: Valikud

en: Orientation
et: Suund

en: Out of memory
et: Mälu napib

en: Out of resources
et: Ressursse napib

en: Outdent
et: Eemalda taane

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
et: Kontuur

en: Output &file:
et: Väljund&fail:

en: Output Settings
et: Väljundi seadistused

en: Overflow
et: Ületäide

en: Overflow: Can't represent date %1.
et: Ületäide: kuupäeva %1 esitamine ei ole võimalik.

en: Overflow: Date can't be represented.
et: Ületäide: kuupäeva ei saa esitada.

en: P&roperties
et: O&madused

en: POLICY_DB_DEFAULT must be defined before any other POLICY definitions can be used
et: POLICY_DB_DEFAULT peab olema defineeritud, enne kui on võimalik kasutada ühtegi muud POLICY definitsiooni

en: Page
et: Lehekülg

en: Page down
et: Lehekülg alla

en: Page left
et: Lehekülg vasakule

en: Page right
et: Lehekülg paremale

en: Page size:
et: Lehekülje suurus:

en: Page up
et: Lehekülg üles

en: Pages from
et: Leheküljed alates

en: Paper
et: Paber

en: Paper source:
et: Paberi allikas:

en: Parse error: %1
et: Parsimisviga: %1

en: Particle contains non-deterministic wildcards.
et: Osake sisaldab mittedeterministlikke metamärke.

en: Paste and Match Style
et: Asetamise ja vastavuse stiil

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
et: Aseta

en: Path not found
et: Asukohta ei leitud

[ctx: Pause]
en: Pause
et: Paus

en: Pause failed
et: Paus nurjus

en: Permission denied
et: Õigustest ei piisa

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
et: Hõlbustus

[ctx: Phonon::]
en: Communication
et: Side

[ctx: Phonon::]
en: Games
et: Mängud

[ctx: Phonon::]
en: Music
et: Muusika

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
et: Märguanded

[ctx: Phonon::MMF]
en: Audio Output
et: Heliväljund

[ctx: Phonon::MMF]
en: The audio output device
et: Heli väljundseade

[ctx: Play]
en: Play
et: Esita

en: Play/Pause Animations
et: Animatsioonide esitamine/paus

en: Playback complete
et: Taasesitus lõpetatud

en: Plugin codec installation failed for codec: %0
et: Koodeki %0 plugina paigaldamine nurjus

en: Plugin verification data mismatch in '%1'
et: Plugin kontrollimisandmed ei klapi asukohas '%1'

en: Points (pt)
et: Punktid (pt)

en: Portrait
et: Püstpaigutus

en: Position
et: Asukoht

en: Possible anchor loop detected on centerIn.
et: centerIn juures avastati võimalik ankrusilmus.

en: Possible anchor loop detected on fill.
et: Fill juures avastati võimalik ankrusilmus.

en: Possible anchor loop detected on horizontal anchor.
et: Horisontaalse ankru juures avastati võimalik ankrusilmus.

en: Possible anchor loop detected on vertical anchor.
et: Vertikaalse ankru juures avastati võimalik ankrusilmus.

en: Prefix %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
et: Prefiksi %1 ainuke seos saab olla %2 (mis peab igal juhul olema eelnevalt deklareeritud).

en: Prefix %1 is already declared in the prolog.
et: Prefiks %1 on juba deklareeritud proloogis.

en: Prefix of qualified name %1 is not defined.
et: Liitnime %1 prefiks pole defineeritud.

en: Premature end of document.
et: Dokumendi enneaegne lõpp.

en: Press
et: Vajuta

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Previous
et: Tagasi

en: Print
et: Trükkimine

en: Print To File ...
et: Trükkimine faili...

en: Print all
et: Kõige trükkimine

en: Print current page
et: Trüki aktiivne lehekülg

en: Print range
et: Trükivahemik

en: Print selection
et: Trüki valik

en: Print to File (PDF)
et: Trükkimine faili (PDF)

en: Print to File (Postscript)
et: Trükkimine faili (PostScript)

en: Private key does not certify public key, %1
et: Privaatvõti ei sertifitseeri avalikku võtit, %1

en: Process crashed
et: Protsessi tabas krahh

en: Process failed to start: %1
et: Protsess ei käivitunud: %1

en: Process operation timed out
et: Protsessi toiming aegus

en: Promoting %1 to %2 may cause loss of precision.
et: %1 eelistamine %2-le võib põhjustada täpsuse kadu.

en: Property assignment expected
et: Oodati omaduse omistamist

en: Property has already been assigned a value
et: Omadusele on juba omistatud väärtus

en: Property names cannot begin with an upper case letter
et: Omaduse nimed ei saa alata suurtähega

en: Property value set multiple times
et: Omaduse väärtus on mitu korda määratud

en: PropertyChanges does not support creating state-specific objects.
et: PropertyChanges ei toeta olekupõhiste objektide loomist.

en: Protocol type not supported
et: Toetamata protokollitüüp

en: Proxy authentication failed
et: Puhverserveri autentimine nurjus

en: Proxy authentication failed: %1
et: Puhverserveri autentimine nurjus: %1

en: Proxy host not found
et: Puhverserveri masinat ei leitud

en: Proxy server error
et: Puhverserveri viga

en: Proxy server not supported
et: Puhverserver pole toetatud

en: PulseAudio Sound Server
et: PulseAudio heliserver

en: Puts a maximized window back to normal
et: Taastab maksimeeritud akna tavaliseks

en: Puts a minimized window back to normal
et: Taastab maksimeeritud akna tavaliseks

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to bind variable
et: Muutuja sidumine nurjus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to execute statement
et: Lause täitmine nurjus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch first
et: Esimese hankimine nurjus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch next
et: Järgmise hankimine nurjus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch record %1
et: Kirje %1 hankimine nurjus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QDeclarativeAnimatedImage]
en: Qt was built without support for QMovie
et: Qt on ehitatud ilma QMovie toetuseta

[ctx: QDeclarativeCompiledBindings]
en: Binding loop detected for property "%1"
et: Omaduse "%1" puhul tuvastati seosesilmus

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected parameter type
et: Oodati parameetri tüüpi

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected property type
et: Oodati omaduse tüüpi

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected token `%1'
et: Oodatud märgis `%1'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected type name
et: Oodati tüübi nime

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Identifier cannot start with numeric literal
et: Identifikaator ei saa alata arviliteraaliga

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal character
et: Lubamatu märk.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal escape sequence
et: Lubamatu paojada

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal syntax for exponential number
et: Eksponentesituses arvu lubamatu süntaks

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal unicode escape sequence
et: Lubamatu Unicode'i paojada

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid import qualifier ID
et: Vigane impordi täpsusti ID

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid property type modifier
et: Vigane omaduse tüübi modifikaator.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid regular expression flag '%0'
et: Vigane regulaaravaldise lipp: '%0'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: JavaScript declaration outside Script element
et: JavaScripti deklaratsioon väljaspool elementi Script

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Library import requires a version
et: Teegi import nõuab versiooni

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Property value set multiple times
et: Omaduse väärtus on mitu korda määratud

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Readonly not yet supported
et: Kirjutuskaitstus ei ole veel toetatud

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Reserved name "Qt" cannot be used as an qualifier
et: Reserveeritud nime "Qt" ei saa kasutada täpsustina

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import qualifiers must be unique.
et: Skripti impordi täpsustid peavad olema unikaalsed.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import requires a qualifier
et: Skripti import nõuab täpsustit

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Syntax error
et: Süntaksiviga

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed comment at end of file
et: Sulgemata kommentaar faili lõpus

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed string at end of line
et: Sulgemata string rea lõpus

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected property type modifier
et: Ootamatu omaduse tüübi modifikaator

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected token `%1'
et: Ootamatu märgis `%1'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression backslash sequence
et: Lõpetamata regulaaravaldise längkriipsujada

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression class
et: Lõpetamata regulaaravaldise klass

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression literal
et: Lõpetamata regulaaravaldise literaal

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign an object to signal property %1
et: Objekti ei saa omistada signaali omadusele %1

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to interface property
et: Objekti ei saa omistada liidese omadusele

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to list
et: Objekti ei saa omistada loendile

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object type %1 with no default method
et: Objekti tüüpi %1 ei saa omistada ilma vaikemeetodita

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign value %1 to property %2
et: Väärtust %1 ei saa omistada omadusele %2

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot connect mismatched signal/slot %1 %vs. %2
et: Sobimatute signaali/pesa %1 %vs. %2 ühendamine ei ole võimalik

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot set properties on %1 as it is null
et: %1 omaduste määramine ei ole võimalik, sest see on null

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create attached object
et: Kaasatud objekti loomine nurjus

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create object of type %1
et: Objekti loomine tüübiga %1 nurjus

[ctx: QDeclarativeXmlListModel]
en: Qt was built without support for xmlpatterns
et: Qt on ehitatud ilma xmlpatternsi toetuseta

[ctx: QDeclarativeXmlRoleList]
en: An XmlListModel query must start with '/' or "//"
et: XmlListModeli päringu alguses peab seisma '/' või "//"

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
et: S&ulge

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
et: &Ei

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Save
et: &Salvesta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
et: &Jah

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
et: Katkesta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
et: Rakenda

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
et: Sulge

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
et: Sulge salvestamata

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
et: Unusta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
et: Ära salvesta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
et: Abi

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
et: Eira

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
et: E&i kõigile

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
et: Ava

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
et: Lähtesta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
et: Vaikeväärtused

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
et: Proovi uuesti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
et: Salvesta kõik

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
et: J&ah kõigile

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
et: Ketas

[ctx: QFileDialog]
en: File
et: Fail

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
et: Minu arvuti

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
et: Suvaline

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
et: Araabia

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
et: Armeenia

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
et: Bengaali

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
et: Must

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
et: Rasvane

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
et: Kirillitsa

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
et: Demi-rasvane

[ctx: QFontDatabase]
en: Devanagari
et: Devanaagari

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
et: Gruusia

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
et: Kreeka

[ctx: QFontDatabase]
en: Gujarati
et: Gudžarati

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
et: Heebrea

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
et: Kaldkiri

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
et: Jaapani

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
et: Khmeri

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
et: Korea

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
et: Ladina

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
et: Hele

[ctx: QFontDatabase]
en: Malayalam
et: Malajalami

[ctx: QFontDatabase]
en: Myanmar
et: Birma

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
et: Viltune kiri

[ctx: QFontDatabase]
en: Oriya
et: Orija

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
et: Ruunikiri

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
et: Lihtsustatud hiina

[ctx: QFontDatabase]
en: Sinhala
et: Singali

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
et: Sümbol

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
et: Süüria

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
et: Tamili

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
et: Tai

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
et: Tiibeti

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
et: Traditsiooniline hiina

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
et: Vietnami

[ctx: QHostInfo]
en: No host name given
et: Masina nime ei ole antud

[ctx: QHostInfoAgent]
en: Invalid hostname
et: Vigane masinanimi

[ctx: QHostInfoAgent]
en: No host name given
et: Masina nime ei ole antud

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
et: Tehingu alustamine nurjus

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
et: Viga andmebaasi avamisel

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
et: Tehingu sissekandmine nurjus

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
et: Tehingu tagasivõtmine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not allocate statement
et: Lause omistamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe input statement
et: Sisendlause kirjeldamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe statement
et: Lause kirjeldamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
et: Järgmise elemendi hankimine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
et: Massiivi ei leitud

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
et: Massiivi andmete hankimine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
et: Päringu teabe hankimine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
et: Lause teabe hankimine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
et: Tehingu alustamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
et: Lause lõpetamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
et: Tehingu sissekandmine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to create BLOB
et: BLOB-i loomine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
et: Päringu käivitamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to open BLOB
et: BLOB-i avamine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to read BLOB
et: BLOB-i lugemine nurjus

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to write BLOB
et: BLOB-i kirjutamine nurjus

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
et: Seadmel pole enam vaba ruumi

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
et: Sellist faili või kataloogi ei ole

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
et: Õigustest ei piisa

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
et: Liiga palju avatud faile

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind outvalues
et: Väljundväärtuste seondamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
et: Väärtuse sidumine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute next query
et: Järgmise päringu käivitamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
et: Päringu käivitamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
et: Lause käivitamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
et: Andmete hankimine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
et: Lause lähtestamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store next result
et: Järgmise tulemuse salvestamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
et: Tulemuse salvestamine nurjus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
et: Lause tulemuste salvestamine nurjus

[ctx: QMenuBar]
en: Corner Toolbar
et: Nurga tööriistariba

[ctx: QMessageBox]
en: Help
et: Abi

en: QName content does not match pattern facet.
et: QName sisu ei sobi kokku mustriaspektiga.

en: QName content is not listed in the enumeration facet.
et: QName sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

[ctx: QNetworkAccessCacheBackend]
en: Error opening %1
et: Viga %1 avamisel

[ctx: QNetworkAccessDataBackend]
en: Invalid URI: %1
et: Vigane URI: %1

[ctx: QNetworkAccessDebugPipeBackend]
en: Write error writing to %1: %2
et: Kirjutamisviga %1 kirjutamisel: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Cannot open %1: Path is a directory
et: %1 avamine nurjus: asukoht on kataloog

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Error opening %1: %2
et: Viga %1 avamisel: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Read error reading from %1: %2
et: Lugemisviga %1 lugemisel: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Request for opening non-local file %1
et: Päring mittekohaliku faili %1 avamiseks

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Write error writing to %1: %2
et: Kirjutamisviga %1 kirjutamisel: %2

[ctx: QNetworkAccessManager]
en: Network access is disabled.
et: Võrgu kasutamine on keelatud.

[ctx: QNetworkReply]
en: Network session error.
et: Võrguseansi tõrge.

[ctx: QNetworkReply]
en: Protocol "%1" is unknown
et: Protokoll "%1" on tundmatu

[ctx: QNetworkReply]
en: backend start error.
et: taustaprogrammi käivitamise tõrge.

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to begin transaction
et: Tehingu alustamine nurjus

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to commit transaction
et: Tehingu sissekandmine nurjus

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to initialize
et: Initsialiseerimine nurjus

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to rollback transaction
et: Tehingu tagasivõtmine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to alloc statement
et: Lause omistamine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind column for batch execute
et: Veeru seondamine hulgikäivitamiseks nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind value
et: Väärtuse sidumine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute batch statement
et: Hulgilause täitmine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute statement
et: Lause täitmine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to get statement type
et: Lause tüübi hankimine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to goto next
et: Järgmisele liikumine nurjus

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
et: QODBCResult::reset: 'SQL_CURSOR_STATIC' määramine lause atribuudiks nurjus. Palun kontrolli ODBC draiveri seadistust

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
et: Muutuja sidumine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
et: Lause täitmine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch
et: Hankimine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch first
et: Esimese hankimine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch last
et: Viimase hankimine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
et: Järgmise hankimine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch previous
et: Eelmise hankimine nurjus

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
et: Nimi

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
et: Päringu loomine nurjus

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
et: Lause ettevalmistamine nurjus

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
et: Trükkimine

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
et: Sulge

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PDF
et: Ekspordi PDF-ina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PostScript
et: Ekspordi PostScriptina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: First page
et: Esimene lehekülg

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
et: Mahuta leheküljele

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit width
et: Mahuta laiusele

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Last page
et: Viimane lehekülg

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Next page
et: Järgmine lehekülg

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page Setup
et: Lehekülje seadistused

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
et: Lehekülje seadistused

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
et: Püstpaigutus

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Previous page
et: Eelmine lehekülg

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
et: Trükkimine

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
et: Trükkimise eelvaatlus

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show facing pages
et: Kõrvutised leheküljed

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show overview of all pages
et: Kõigi lehekülgede ülevaade

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show single page
et: Üks lehekülg

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
et: Suurenda

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
et: Vähenda

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
et: vigane märgiklassi süntaks

[ctx: QRegExp]
en: bad lookahead syntax
et: vigane ettevaatamise süntaks

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
et: vigane kordamise süntaks

[ctx: QRegExp]
en: disabled feature used
et: kasutati keelatud võimalust

[ctx: QRegExp]
en: invalid category
et: vigane kategooria

[ctx: QRegExp]
en: invalid interval
et: vigane intervall

[ctx: QRegExp]
en: invalid octal value
et: vigane kaheksandväärtus

[ctx: QRegExp]
en: lookbehinds not supported, see QTBUG-2371
et: lookbehinds ei ole toetatud, vaata QTBUG-2371

[ctx: QRegExp]
en: met internal limit
et: jõuti sisemise rajani

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
et: puuduv vasakpoolne piiritleja

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
et: ühtegi viga ei olnud

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
et: ootamatu lõpp

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
et: Lause käivitamine nurjus

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
et: Tulemuste hankimine nurjus

[ctx: QSQLiteResult]
en: No query
et: Päring puudub

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
et: Parameetrite arv ei klapi

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
et: Parameetrite sidumine nurjus

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute multiple statements at a time
et: Mitme lause korraga täitmine nurjus

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
et: Lause käivitamine nurjus

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
et: Rea hankimine nurjus

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
et: Lause lähtestamine nurjus

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Condition
et: Tingimus

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Hit-count
et: Tabamuste arv

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Ignore-count
et: Eiramiste arv

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Single-shot
et: Ühekordne

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Name
et: Nimi

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Value
et: Väärtus

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Level
et: Tase

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Name
et: Nimi

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
et: Lisa lemmik

[ctx: QShortcut]
en: Adjust Brightness
et: Kohanda heledust

[ctx: QShortcut]
en: Away
et: Eemal

[ctx: QShortcut]
en: Battery
et: Aku

[ctx: QShortcut]
en: Browser
et: Brauser

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
et: Kalkulaator

[ctx: QShortcut]
en: Camera Focus
et: Kaamera fookus

[ctx: QShortcut]
en: Camera Shutter
et: Kaamera säriaeg

[ctx: QShortcut]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: QShortcut]
en: Close
et: Sulge

[ctx: QShortcut]
en: Code input
et: Koodi sisestus

[ctx: QShortcut]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: QShortcut]
en: Cut
et: Lõika

[ctx: QShortcut]
en: Documents
et: Dokumendid

[ctx: QShortcut]
en: Down
et: Alla

[ctx: QShortcut]
en: Eisu toggle
et: Eisu lülitamine

[ctx: QShortcut]
en: Eject
et: Väljasta

[ctx: QShortcut]
en: Finance
et: Rahaasjad

[ctx: QShortcut]
en: Game
et: Mäng

[ctx: QShortcut]
en: Go
et: Mine

[ctx: QShortcut]
en: Hangul End
et: Hanguli lõpp

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Special
et: Hanguli eri

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Start
et: Hanguli algus

[ctx: QShortcut]
en: Hibernate
et: Talveuni

[ctx: QShortcut]
en: History
et: Ajalugu

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Down
et: Klaviatuuri heledust maha

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Up
et: Klaviatuuri heledust juurde

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Light On/Off
et: Klaviatuuri valgustus sisse/välja

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Menu
et: Klaviatuurimenüü

[ctx: QShortcut]
en: Last Number Redial
et: Viimase numbri kordusvalimine

[ctx: QShortcut]
en: Left
et: Vasakule

[ctx: QShortcut]
en: Logoff
et: Logi välja

[ctx: QShortcut]
en: Mail Forward
et: Edasta kiri

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Down
et: Monitori heledust maha

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Up
et: Monitori heledust juurde

[ctx: QShortcut]
en: Multiple Candidate
et: Mitu kandidaati

[ctx: QShortcut]
en: Music
et: Muusika

[ctx: QShortcut]
en: News
et: Uudised

[ctx: QShortcut]
en: No
et: Ei

[ctx: QShortcut]
en: Paste
et: Aseta

[ctx: QShortcut]
en: Phone
et: Telefon

[ctx: QShortcut]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: QShortcut]
en: Power Off
et: Lülita välja

[ctx: QShortcut]
en: Previous Candidate
et: Eelmine kandidaat

[ctx: QShortcut]
en: Reload
et: Laadi uuesti

[ctx: QShortcut]
en: Reply
et: Vasta

[ctx: QShortcut]
en: Right
et: Paremale

[ctx: QShortcut]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

[ctx: QShortcut]
en: Select
et: Vali

[ctx: QShortcut]
en: Send
et: Saada

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
et: Unne

[ctx: QShortcut]
en: Space
et: Tühik

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
et: Õigekirja kontroll

[ctx: QShortcut]
en: Split Screen
et: Poolita ekraan

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
et: Arvutustabel

[ctx: QShortcut]
en: Suspend
et: Passiivseisund

[ctx: QShortcut]
en: Tab
et: Tabeldusmärk

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Call/Hangup
et: Call/Hangupi lülitamine

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Media Play/Pause
et: Media Play/Pause lülitamine

[ctx: QShortcut]
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: QShortcut]
en: Travel
et: Reisimine

[ctx: QShortcut]
en: Up
et: Üles

[ctx: QShortcut]
en: View
et: Vaata

[ctx: QShortcut]
en: Voice Dial
et: Häälvalimine

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
et: Ärata üles

[ctx: QShortcut]
en: WebCam
et: Veebikaamera

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
et: Juhtmeta side

[ctx: QShortcut]
en: Word Processor
et: Tekstitöötlus

[ctx: QShortcut]
en: Yes
et: Jah

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
et: Suurenda

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
et: Vähenda

[ctx: QSocks5SocketEngine]
en: Network operation timed out
et: Võrgutoimingu ajaületus

[ctx: QSql]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
et: Kas loobuda muudatustest?

[ctx: QSql]
en: Confirm
et: Kinnitus

[ctx: QSql]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
et: Kas kustutada see kirje?

[ctx: QSql]
en: Insert
et: Lisa

[ctx: QSql]
en: No
et: Ei

[ctx: QSql]
en: Save edits?
et: Kas salvestada muudatused?

[ctx: QSql]
en: Update
et: Värskenda

[ctx: QSql]
en: Yes
et: Jah

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column count
et: Viga veeru arvu hankimisel

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column name
et: Viga veeru nime hankimisel

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column type
et: Viga veeru tüübi hankimisel

[ctx: QSymSQLResult]
en: Parameter count mismatch
et: Parameetrite arv ei klapi

[ctx: QSymSQLResult]
en: Statement is not prepared
et: Lause ei ole ette valmistatud

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to bind parameters
et: Parameetrite sidumine nurjus

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to execute statement
et: Lause täitmine nurjus

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to fetch row
et: Rea hankimine nurjus

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to reset statement
et: Lause lähtestamine nurjus

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: already exists
et: %1: on juba olemas

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: does not exist
et: %1: ei ole olemas

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: ftok failed
et: %1: ftok nurjus

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: key is empty
et: %1: võti on tühi

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: name error
et: %1: nime viga

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: out of resources
et: %1: ressursse napib

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
et: %1: õigus puudub

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unable to make key
et: %1: võtme loomine nurjus

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
et: %1: tundmatu viga %2

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRE Start of left-to-right embedding
et: LRE vasakult paremale lisamise algus

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
et: LRM vasakult paremale märk

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRO Start of left-to-right override
et: LRO vasakult paremale ülekirjutamise algus

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: PDF Pop directional formatting
et: PDF Suunavorminduse lõpp

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLE Start of right-to-left embedding
et: RLE paremalt vasakule lisamise algus

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
et: RLM paremalt vasakule märkt

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLO Start of right-to-left override
et: RLO paremalt vasakule ülekirjutamise algus

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWJ Zero width joiner
et: ZWJ null-laiusega ühendaja

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWNJ Zero width non-joiner
et: ZWNJ null-laiusega lahutaja

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWSP Zero width space
et: ZWSP null-laiusega tühik

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
et: All

[ctx: QWebPage]
en: Left edge
et: Vasakus servas

[ctx: QWebPage]
en: Page down
et: Lehekülg alla

[ctx: QWebPage]
en: Page left
et: Lehekülg vasakule

[ctx: QWebPage]
en: Page right
et: Lehekülg paremale

[ctx: QWebPage]
en: Page up
et: Lehekülg üles

[ctx: QWebPage]
en: Redirection limit reached
et: Saavutati ümbersuunamise piirang

[ctx: QWebPage]
en: Right edge
et: Paremas servas

[ctx: QWebPage]
en: Scroll down
et: Keri alla

[ctx: QWebPage]
en: Scroll here
et: Keri siia

[ctx: QWebPage]
en: Scroll left
et: Keri vasakule

[ctx: QWebPage]
en: Scroll right
et: Keri paremale

[ctx: QWebPage]
en: Scroll up
et: Keri üles

[ctx: QWebPage]
en: Top
et: Ülal

[ctx: QWebPage]
en: Web Inspector - %2
et: Veebiinspektor - %2

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
et: XML-deklaratsiooni lugedes oodati kodeerimis- või autonoomset deklaratsiooni

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
et: viga välise olemi tekstideklaratsioonis

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
et: viga kommentaari parsimisel

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
et: viga sisu parsimisel

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
et: viga dokumenditüübi definitsiooni parsimisel

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
et: viga elemendi parsimisel

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
et: viga viida parsimisel

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
et: kasutaja tekitatud viga

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
et: DTD-s pole lubatud väline parsitud üldolemi viide

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
et: atribuudi väärtuses pole lubatud väline parsitud üldolemi viide

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
et: DTD-s pole lubatud sisemine üldolemi viide

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
et: vigane direktiivi täitmise nimi

[ctx: QXml]
en: letter is expected
et: oodati tähte

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
et: rohkem kui üks dokumenditüübi definitsioon

[ctx: QXml]
en: no error occurred
et: ühtegi viga ei olnud

[ctx: QXml]
en: recursive entities
et: rekursiivsed olemid

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
et: XML-deklaratsiooni lugedes oodati autonoomset deklaratsiooni

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
et: sildid ei sobi kokku

[ctx: QXml]
en: unexpected character
et: ootamatu sümbol

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
et: ootamatu faili lõpp

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
et: parsimata olemi viide vales kontekstis

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
et: XML-deklaratsioonis peaks olema ka versioon

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
et: vale väärtus autonoomse deklaratsiooni jaoks

en: Qt Script Debugger
et: Qt skripti silur

en: Read-only Transaction
et: Kirjutuskaitstud tehing

en: Redo %1
et: Tee uuesti %1

en: Reference %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi viidet %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Reflections delay (ms)
et: Peegelduse kaja (ms)

en: Reflections level (mB)
et: Peegelduse tase (mB)

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Remote host closed the connection prematurely on %1
et: Võrgumasin sulges ühenduse enneaegselt masinas %1

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove formatting
et: Eemalda vormindus

en: Required cardinality is %1; got cardinality %2.
et: Nõutav prioriteet on %1, aga saadi %2.

en: Required type is %1, but %2 was found.
et: Nõutav tüüp on %1, aga leiti %2.

en: Resource error (fork failure): %1
et: Ressursi viga (hargmiku viga): %1

en: Restore
et: Taasta

en: Restore Down
et: Taasta alla

en: Restore down
et: Taasta alla

en: Restore up
et: Taasta üles

en: Reverb delay (ms)
et: Järelkõla kaja (ms)

en: Reverb level (mB)
et: Järelkõla tase (mB)

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Reverse landscape
et: Tagurpidi rõhtpaigutus

en: Reverse portrait
et: Tagurpidi püstpaigutus

en: Revert back to device '%1'
et: Tagasilülitumine seadmele %1

en: Right edge
et: Paremas servas

[ctx: Right to Left context menu item]
en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Roaming error
et: Rändluse tõrge

en: Roaming was aborted or is not possible.
et: Rändlus katkestati või ei ole see võimalik.

en: Room HF level
et: Ruumi HF tase

en: Room level (mB)
et: Ruumi tase (mB)

en: Run to Cursor
et: Täida kursorini

en: Run to New Script
et: Täida uue skriptini

en: Running an XSL-T 1.0 stylesheet with a 2.0 processor.
et: Töötab XSL-T laaditaberl 2.0 protsessoriga.

en: S60 FEP input method
et: S60 FEP sisestusviis

en: SOCKS version 5 protocol error
et: SOCKS versiooni 5 protokolli viga

en: SOCKSv5 command not supported
et: SOCKSv5 käsk ei ole toetatud

en: SQL transaction failed
et: SQL-i tehing nurjus

en: SQL: database version mismatch
et: SQL: andmebaasi versioonid ei sobi kokku

en: Sample
et: Näide

en: Script %1 unavailable
et: Skript %1 pole saadaval

en: Scroll Left
et: Keri vasakule

en: Scroll Right
et: Keri paremale

en: Scroll down
et: Keri alla

en: Scroll here
et: Keri siia

en: Scroll left
et: Keri vasakule

en: Scroll right
et: Keri paremale

en: Scroll up
et: Keri üles

en: Search
et: Otsi

[ctx: Search The Web context menu item]
en: Search The Web
et: Otsi veebist

en: Seek failed
et: Hüppamine nurjus

en: Seek file/device for image read failed
et: Faili/seadme otsing pildi lugemiseks nurjus

en: Select
et: Vali

en: Select (Marquee)
et: Valik (valikuraam)

en: Select All
et: Vali kõik

[ctx: Select All context menu item]
en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Font
et: Fondi valik

en: Select IM
et: Sisestusviisi valik

en: Select to the end of the block
et: Vali ploki lõpuni

en: Select to the end of the document
et: Vali dokumendi lõpuni

en: Select to the end of the line
et: Vali rea lõpuni

en: Select to the next character
et: Vali järgmise märgini

en: Select to the next line
et: Vali järgmise reani

en: Select to the next word
et: Vali järgmise sõnani

en: Select to the previous character
et: Vali eelmise märgini

en: Select to the previous line
et: Vali eelmise reani

en: Select to the previous word
et: Vali eelmise sõnani

en: Select to the start of the block
et: Vali ploki alguseni

en: Select to the start of the document
et: Vali dokumendi alguseni

en: Select to the start of the line
et: Vali rea alguseni

en: Selection
et: Valik

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
et: Jada ']]>' ei ole sisus lubatud.

en: Sequential device (eg socket) for image read not supported
et: Järjestikseade (nt sokkel) ei ole pildi lugemiseks toetatud

en: Server alert
et: Serveri hoiatus

en: Session aborted by user or system
et: Kasutaja või süsteem katkestas seansi

en: Setting volume failed
et: Helitugevuse määramine nurjus

en: Sh&ade
et: V&arja

en: Shade
et: Keri kokku

en: Short side
et: Lühem külg

en: Show Details...
et: Näita üksikasju...

en: Signal names cannot begin with an upper case letter
et: Signaali nimed ei saa alata suurtähega

en: Signed integer content does not match in the totalDigits facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi totalDigits aspektiga.

en: Signed integer content does not match pattern facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Signed integer content does not match the maxExclusive facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi maxExclusive aspektiga.

en: Signed integer content does not match the maxInclusive facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi maxInclusive aspektiga.

en: Signed integer content does not match the minExclusive facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi minExclusive aspektiga.

en: Signed integer content does not match the minInclusive facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei sobi minInclusive aspektiga.

en: Signed integer content is not listed in the enumeration facet.
et: Märgiga täisarvu sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Simple type %1 can only have simple atomic type as base type.
et: Lihttüübil %1 tohib baastüübiks olla ainult lihtne atomaartüüp.

en: Simple type %1 cannot derive from %2 as the latter defines restriction as final.
et: Lihttüüpi %1 ei saa tuletada %2-st, sest viimane defineerib piirangu lõplikuna.

en: Simple type %1 cannot have direct base type %2.
et: Lihttüübil %1 ei tohi olla otsest baastüüpi %2.

en: Simple type %1 contains not allowed facet type %2.
et: Lihttüüp %1 sisaldab lubamatut aspektitüüpi %2.

en: Simple type %1 is not allowed to have base type %2.
et: Lihttüübil %1 ei tohi olla baastüüpi %2.

en: Simple type %1 is only allowed to have %2 facet.
et: Lihttüübil %1 tohib olla ainult %2 aspekt.

en: Simple type contains not allowed facet %1.
et: Lihttüüp sisaldab lubamatut aspekti %1.

en: Simple type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
et: Tuletatud elementi %1 lihttüüpi ei saa korrektselt baaselemendist tuletada.

en: Single property assignment expected
et: Oodati üksikomaduse omistamist

en: Size
et: Suurus

en: SliderHandle
et: Liuguripide

en: Socket error on %1: %2
et: Sokli viga masinas %1: %2

en: Socket is not connected
et: Sokkel pole ühendatud

en: Socket operation timed out
et: Soklitoiming aegus

en: Specified type %1 is not known to the schema.
et: Määratud tüüp %1 ei ole skeemile tuntud.

en: Specified type %1 is not validly substitutable with element type %2.
et: Määratud tüüp %1 ei ole korrektselt asendatav elemendiga tüübiga %2.

en: Specifying use='prohibited' inside an attribute group has no effect.
et: use='prohibited' kasutamine atribuudirühmas ei avalda mõju.

en: SpeedoMeter
et: Kiirusemõõdik

[ctx: Spelling and Grammar context sub-menu item]
en: Spelling
et: Õigekiri

en: Stack
et: Pinu

en: Standalone accepts only yes or no.
et: Autonoomse korral võib olla ainult jah või ei.

en: Stay on &Top
et: Jä&ta pealmiseks

en: Step &down
et: S&amm alla

en: Step Into
et: Astu sisse

en: Step Out
et: Astu välja

en: Step Over
et: Astu üle

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
et: Peata

en: Streaming not supported
et: Vood pole toetatud

en: Stri&keout
et: Läbi &kriipsutatud

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: String content does not match pattern facet.
et: Stringi sisu ei sobi kokku mustri aspektiga.

en: String content does not match the length facet.
et: Stringi sisu ei sobi kokku pikkuseaspektiga.

en: String content does not match the maxLength facet.
et: Stringi sisu ei sobi kokku maxLength aspektiga.

en: String content does not match the minLength facet.
et: Stringi sisu ei sobi kokku minLength aspektiga.

en: String content is not listed in the enumeration facet.
et: Stringi sisu ei sobi kokku loendiaspektiga.

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
et: Saada

en: Subscript
et: Alakiri

en: Substitution group %1 has circular definition.
et: Asendusrühma %1 definitsioon on silmuses.

en: Substitution group %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi asendusrühma %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Superscript
et: Ülakiri

[ctx: Switch Video to Fullscreen]
en: Enter Fullscreen
et: Mine täisekraanirežiimi

en: System
et: Süsteem

en: TTL expired
et: TTL aegus

en: Target namespace %1 of imported schema is different from the target namespace %2 as defined by the importing schema.
et: Imporditud skeemi sihtnimeruum %1 erineb sihtnimeruumist %2, nagu selle defineerib imporditav skeem.

en: Target namespace %1 of included schema is different from the target namespace %2 as defined by the including schema.
et: Kaasatud skeemi sihtnimeruum %1 erineb sihtnimeruumist %2, nagu selle defineerib kaasatud skeem.

en: Temporary network failure.
et: Ajutine võrgutõrge.

[ctx: Text direction context sub-menu item]
en: Text Direction
et: Teksti suund

en: Text nodes are not allowed at this location.
et: Selles asukohas ei ole tekstisõlmed lubatud.

en: Text or entity references not allowed inside %1 element
et: %1 elemendi sees pole lubatud teksti- või olemiviidad

en: The %1-axis is unsupported in XQuery
et: %1-telg on XQuerys toetamata

en: The 'From' value cannot be greater than the 'To' value.
et: Alguse väärtus ei saa olla suurem kui lõpu väärtus.

en: The Schema Import feature is not supported, and therefore %1 declarations cannot occur.
et: Skeemi import pole toetatud ja seepärast ei saa esineda %1 deklaratsioone.

en: The Schema Validation Feature is not supported. Hence, %1-expressions may not be used.
et: Skeemi valideerimine ei ole toetatud. Seepärast ei saa kasutada %1-avaldisi.

en: The TLS/SSL connection has been closed
et: TLS/SSL-ühendus suleti

en: The URI cannot have a fragment
et: URI-l ei saa olla fragmenti

en: The address is invalid for this operation
et: Aadress ei sobi selle toiminguga

en: The address is not available
et: Aadress ei ole kättesaadav

en: The address is protected
et: Aadress on kaitstud

en: The attribute %1 can only appear on the first %2 element.
et: Atribuut %1 tohib esineda ainult esimeses %2 elemendis.

en: The attribute %1 cannot appear on %2, when it is a child of %3.
et: Atribuut %1 ei saa esineda %2 korral, kui see on %3 järglane.

en: The attribute %1 must appear on element %2.
et: Atribuut %1 peab asuma elemendis %2.

en: The basicConstraints path length parameter has been exceeded
et: basicConstraints asukohapikkuse parameeter on ületatud

en: The bound address is already in use
et: Sidumisaadress on juba kasutusel

en: The certificate has expired
et: Sertifikaat on aegunud

en: The certificate is not yet valid
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv

en: The certificate is self-signed, and untrusted
et: Sertifikaadi on selle looja ise allkirjastanud ja see ei ole usaldusväärne

en: The certificate signature could not be decrypted
et: Sertifikaadi allkirja lahtikrüptimine nurjus

en: The certificate's notAfter field contains an invalid time
et: Sertifikaadi välja 'notAfter' ajavorming on vigane

en: The certificate's notBefore field contains an invalid time
et: Sertifikaadi välja 'notBefore' ajavorming on vigane

en: The codepoint %1, occurring in %2 using encoding %3, is an invalid XML character.
et: Koodipunkt %1, mis esineb %2 korral kodeeringuga %3, on vigane XML-märk.

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its issuer name and serial number was present and did not match the authority key identifier of the current certificate
et: Aktiivse kandidaadi väljaandja sertifikaat lükati tagasi, sest selle väljaandja nimi ja seerianumber ei sobinud aktiivse sertifikaadi autentimisvõtme identifikaatoriga.

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its subject name did not match the issuer name of the current certificate
et: Aktiivse kandidaadi väljaandja sertifikaat lükati tagasi, sest selle subjekti nimi ei sobinud aktiivse sertifikaadi väljaandja nimega.

en: The data of a processing instruction cannot contain the string %1
et: Töötlemisinstruktsiooni andmed ei tohi sisaldada stringi %1

en: The default collection is undefined
et: Vaikimisi kogu on defineerimata

en: The element with local name %1 does not exist in XSL-T.
et: XSL-T ei sisalda elementi kohaliku nimega %1.

en: The encoding %1 is invalid. It must contain Latin characters only, must not contain whitespace, and must match the regular expression %2.
et: Kodeering %1 on vigane. See tohib sisaldada ainult ladina märke, ei tohi sisaldada tähimärke ja peab vastama regulaaravaldisele %2.

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
et: Fail '%1' ei ole korrektne Qt plugin.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2.
et: %1 esimene argument ei saa olla tüübiga %2.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be a numeric type, xs:yearMonthDuration or xs:dayTimeDuration.
et: %1 esimene argument ei saa olla tüübiga %2. See peab olema arvutüübiga xs:yearMonthDuration või xs:dayTimeDuration.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
et: %1 esimene argument ei saa olla tüübiga %2. See peab olema tüübiga %3, %4 või %5.

en: The first operand in an integer division, %1, cannot be infinity (%2).
et: Märgiga arvude jagamises %1 ei tohi esimene operand olla lõpmatus (%2).

en: The focus is undefined.
et: Fookus on defineerimata.

en: The host name did not match any of the valid hosts for this certificate
et: Masinanimi ei vasta ühelegi selle sertifikaadi jaoks kehtivale masinale

en: The initialization of variable %1 depends on itself
et: Muutuja %1 initsialiseerimine sõltub temast endast

en: The issuer certificate could not be found
et: Väljaandja sertifikaati ei leitud

en: The issuer certificate of a locally looked up certificate could not be found
et: Kohalikult otsitud sertifikaadi väljaandja sertifikaati ei leitud.

en: The item %1 did not match the required type %2.
et: Element %1 ei vasta nõutavale tüübile %2.

en: The keyword %1 cannot occur with any other mode name.
et: Võtmesõna %1 ei tohi esineda koos mis tahes muu tüübi nimega.

en: The last step in a path must contain either nodes or atomic values. It cannot be a mixture between the two.
et: Asukoha viimane samm peab sisaldama kas sõlmi või atomaarseid väärtusi. Mõlema segu ei tohi esineda.

en: The module import feature is not supported
et: Mooduli import ei ole toetatud

en: The name %1 does not refer to any schema type.
et: Nimi %1 ei viita ühelegi skeemi tüübile.

en: The name for a computed attribute cannot have the namespace URI %1 with the local name %2.
et: Arvutatud atribuudi nimes ei saa olla nimeruumi URI-t %1 kohaliku nimega %2.

en: The name of a variable bound in a for-expression must be different from the positional variable. Hence, the two variables named %1 collide.
et: For-avaldisega seotud muutuja nimi peab erineva positsioonilise muutuja omast. See tähendab, et kaks muutujat, mis kannavad nime %1, on vastuolus.

en: The name of an extension expression must be in a namespace.
et: Laiendiavalduse nimi peab asuma nimeruumis.

en: The name of an option must have a prefix. There is no default namespace for options.
et: Valiku nimel peab olema prefiks. Valikute jaoks pole vaikimisi nimeruumi.

en: The namespace %1 is reserved; therefore user defined functions may not use it. Try the predefined prefix %2, which exists for these cases.
et: Nimeruum %1 on reserveeritud, mistõttu kasutaja defineeritud funktsioonid ei tohi seda kasutada. Proovi eelnevalt defineeritud prefiksit %2, mis on mõeldud just sellisteks juhtumiteks.

en: The namespace URI cannot be the empty string when binding to a prefix, %1.
et: Nimeruumi URI ei tohi olla tühi string, kui see on seondatud prefiksiga %1.

en: The namespace URI in the name for a computed attribute cannot be %1.
et: Nimeruumi URI arvutatud atribuudi nimes ei saa olla %1.

en: The namespace URI must be a constant and cannot use enclosed expressions.
et: Nimeruumi URI peab olema konstant ega tohi kasutada suletud avaldisi.

en: The namespace for a user defined function cannot be empty (try the predefined prefix %1, which exists for cases like this)
et: Kasutaja defineeritud funktsiooni nimeruum ei saa olla tühi (proovi eelnevalt defineeritud prefiksit %1, mis on mõeldud just sellisteks juhtumiteks)

en: The namespace of a user defined function in a library module must be equivalent to the module namespace. In other words, it should be %1 instead of %2
et: Kasutaja defineeritud funktsiooni nimeruum teegi moodulis peab võrduma mooduli nimeruumiga. See tähendab, et see peab olema %1, mitte %2

en: The normalization form %1 is unsupported. The supported forms are %2, %3, %4, and %5, and none, i.e. the empty string (no normalization).
et: Normaliseerimisvorm %1 on toetamata. Toetatud vormid on %2, %3, %4, %5 ja puudub, s.t tühi string (normaliseerimine puudub).

en: The parameter %1 is passed, but no corresponding %2 exists.
et: Edastati parameeter %1, aga vastav %2 puudub.

en: The parameter %1 is required, but no corresponding %2 is supplied.
et: Nõutav on parameeter %1, aga vastav %2 on andmata.

en: The peer certificate is blacklisted
et: Partneri sertifikaat on mustas nimekirjas

en: The peer did not present any certificate
et: Partner ei esitanud ühtegi sertifikaati

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
et: Plugin '%1' kasutab ühildumatut Qt teeki. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
et: Plugin '%1' kasutab ühildumatut Qt teeki. (Ei tohi segada silumis- ja väljalasteteeke.)

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
et: Plugin '%1' kasutab ühildumatut Qt teeki. Oodati ehitamisvõtit "%2", aga saadi "%3"

en: The plugin was not loaded.
et: Plugin ei olnud laaditud.

en: The prefix %1 cannot be bound.
et: Prefiksit %1 ei saa siduda.

en: The prefix %1 cannot be bound. By default, it is already bound to the namespace %2.
et: Prefiksit %1 ei saa seondada. Vaikimisi on see juba seondatud nimeruumiga %2.

en: The prefix must be a valid %1, which %2 is not.
et: Prefiksil peab olema korrektne %1, aga %2 seda ei ole.

en: The proxy type is invalid for this operation
et: Puhverserveri tüüp ei sobi selle toiminguga

en: The public key in the certificate could not be read
et: Sertifikaadi avalik võti ei ole loetav

en: The remote host closed the connection
et: Võrgumasin sulges ühenduse

en: The requested operation is not supported by the system.
et: Süsteem ei toeta soovitud toimingut.

en: The root CA certificate is marked to reject the specified purpose
et: SK sertifikaat on märgitud seda otstarvet spetsiaalselt vältima

en: The root CA certificate is not trusted for this purpose
et: SK juursertifikaat ei ole selleks otstarbeks usaldusväärne

en: The root certificate of the certificate chain is self-signed, and untrusted
et: Sertifikaadiahela juursertifikaadi on selle looja ise allkirjastanud ja see ei ole usaldusväärne

en: The root node of the second argument to function %1 must be a document node. %2 is not a document node.
et: Funktsiooni %1 teise argumendi juursõlm peab olema dokumendisõlm. %2 ei ole dokumendisõlm.

en: The script on this page appears to have a problem. Do you want to stop the script?
et: Selle lehekülje skriptiga tundub olevat raskusi. Kas peatada skript?

en: The second argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
et: %1 teine argument ei saa olla tüübiga %2. See peab olema tüübiga %3, %4 või %5.

en: The second operand in a division, %1, cannot be zero (%2).
et: Jagamises %1 ei tohi teine operand olla null (%2).

en: The session was aborted by the user or system.
et: Kasutaja või süsteem katkestas seansi.

en: The shared library was not found.
et: Jagatud teeki ei leitud.

en: The signature of the certificate is invalid
et: Sertifikaadi allkiri ei ole kehtiv

en: The specified configuration cannot be used.
et: Määratud seadistust ei saa kasutada.

en: The specified network session is not opened
et: Määratud võrguseanssi ei saa avada

en: The standalone pseudo attribute must appear after the encoding.
et: Autonoomne pseudoatribuut peab paiknema pärast kodeeringut.

en: The supplied certificate is unsuitable for this purpose
et: Sertifikaat ei sobi selleks otstarbeks

en: The target namespace of a %1 cannot be empty.
et: %1 sihtnimeruum ei saa olla tühi.

en: The value for attribute %1 on element %2 must either be %3 or %4, not %5.
et: Elemendi %2 atribuudi %1 väärtus peab olema kas %3 või %4, aga mitte %5.

en: The value of attribute %1 must be of type %2, which %3 isn't.
et: Atribuudi %1 väärtuse tüüp peab olema %2, aga %3 seda ei ole.

en: The value of the XSL-T version attribute must be a value of type %1, which %2 isn't.
et: XSL-T versiooni atribuudi väärtus peab olema tüübiga %1, mida %2 aga ei ole.

en: The variable %1 is unused
et: Muutuja %1 on kasutamata

en: There is one IDREF value with no corresponding ID: %1.
et: Ühel IDREF väärtusel puudub vastav ID: %1.

en: This platform does not support IPv6
et: See platvorm ei toeta IPv6

en: This processor is not Schema-aware and therefore %1 cannot be used.
et: See protsessor ei tunne skeeme, mistõttu ei ole %1 kasutamine võimalik.

en: Time %1:%2:%3.%4 is invalid.
et: Kellaaeg %1:%2:%3.%4 on vigane.

en: Time 24:%1:%2.%3 is invalid. Hour is 24, but minutes, seconds, and milliseconds are not all 0;
et: Kellaaeg 24:%1:%2.%3 on vigane. Tund on 24, aga minutid, sekundid ja millisekundid ei ole 0;

[ctx: Title string for images]
en: %1 (%2x%3 pixels)
et: %1 (%2x%3 pikslit)

en: Toggle
et: Lülita

en: Toggle Breakpoint
et: Lülita katkestuspunkti

[ctx: Toggle Media Controls]
en: Toggle Controls
et: Lülita juhtelemente

[ctx: Toggle Media Loop Playback]
en: Toggle Loop
et: Lülita kordamist

en: Tools
et: Tööriistad

en: Top
et: Ülal

en: Top level stylesheet elements must be in a non-null namespace, which %1 isn't.
et: Tipptaseme laaditabeli elemendid peavad asuma nullist erinevas nimeruumis, mida %1 aga ei ole.

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
et: LTR

en: True
et: Tõene

en: Two namespace declaration attributes have the same name: %1.
et: Kahel nimeruumi deklaratsiooni atribuudil on üks nimi: %1.

en: Type %1 already defined.
et: Tüüp %1 on juba defineeritud.

en: Type %1 of %2 element cannot be resolved.
et: %2 elemendi tüüpi %1 ei õnnestunud lahendada.

en: Type %1 unavailable
et: Tüüp %1 pole saadaval

en: Type error in cast, expected %1, received %2.
et: Tüübi viga tüübiteisenduses, oodati %1, saadi %2.

en: Type of %1 element must be a simple type, %2 is not.
et: %1 elemendi tüüp peab olema lihttüüp, %2 ei ole.

en: Type of derived attribute %1 cannot be validly derived from type of base attribute.
et: Tuletatud atribuudi %1 tüüpi ei saa korrektselt baasatribuudist tuletada.

en: Type of derived attribute %1 differs from type of base attribute.
et: Tuletatud atribuudi %1 tüüp erineb baasatribuudi tüübist.

en: Type of element %1 cannot be derived from type of substitution group affiliation.
et: Elemendi %1 tüüpi ei saa tuletada asendusrühma ühenduse tüübist.

en: Type:
et: Tüüp:

en: US Common #10 Envelope
et: US Common #10 ümbrik

en: US Common #10 Envelope (105 x 241 mm)
et: US Common #10 ümbrik (105 x 241 mm)

en: Unable to begin transaction
et: Tehingu alustamine nurjus

en: Unable to commit transaction
et: Tehingu sissekandmine nurjus

en: Unable to connect
et: Ühendumine nurjus

en: Unable to connect - Driver doesn't support all functionality required
et: Ühendumine nurjus - draiver ei toeta kõiki vajalikke funktsioone

en: Unable to decrypt data: %1
et: Andmete lahtikrüptimine nurjus: %1

en: Unable to disable autocommit
et: Automaatse sissekandmise keelamine nurjus

en: Unable to enable autocommit
et: Automaatse sissekandmise lubamine nurjus

en: Unable to initialize broadcast socket
et: Üldlevisokli initsialiseerimine nurjuss

en: Unable to initialize non-blocking socket
et: Mitteblokeeriva sokli initsialiseerimine nurjus nurjus

en: Unable to logon
et: Sisselogimine nurjus

en: Unable to open connection
et: Ühenduse avamine nurjus

en: Unable to open database '
et: Andmebaasi avamine nurjus

en: Unable to preserve appearance under complex transform
et: Välimuse säilitamine keerulise teisenduse tingimustes ei ole võimalik

en: Unable to preserve appearance under non-uniform scale
et: Välimuse säilitamine ebavõrdsete skaleerimisteguritega ei ole võimalik

en: Unable to preserve appearance under scale of 0
et: Välimuse säilitamine skaleerimisteguriga 0 ei ole võimalik

en: Unable to receive a message
et: Sõnumi vastuvõtmine nurjus

en: Unable to rollback transaction
et: Tehingu tagasivõtmine nurjus

en: Unable to send a message
et: Sõnumi saatmine nurjus

en: Unable to set autocommit
et: Automaatse sissekandmise kehtestamine nurjus

en: Unable to subscribe
et: Tellimine nurjus

en: Unable to unsubscribe
et: Tellimuse lõpetamine nurjus

en: Unable to use database
et: Andmebaasi kasutamine nurjus

en: Unable to write
et: Kirjutamine nurjus

en: Unable to write data: %1
et: Andmete kirjutamine nurjus: %1

en: Uncheck
et: Eemalda märge

en: Underflow
et: Alatäide

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
et: Allajoonitud

en: Undo %1
et: Võta tagasi %1

en: Unexpected '
et: Ootamatu

en: Unexpected character '%1' in public id literal.
et: Ootamatu märk '%1'  avaliku ID literaalis.

en: Unexpected object assignment
et: Ootamatu objekti omistamine

en: Unidentified Error
et: Tuvastamata tõrge

en: Union content does not match pattern facet.
et: Ühendi sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Union content is not listed in the enumeration facet.
et: Ühendi sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Union of attribute wildcard of type %1 and attribute wildcard of its base type %2 is not expressible.
et: Tüübiga %1 atribuudi metamärgi ning selle baastüübiga %2 atribuudi metamärgi ühend ei ole teostatav.

en: Unknown SOCKSv5 proxy error code 0x%1
et: Tundmatu SOCKSv5 puhverserveri veakood 0x%1

en: Unknown XSL-T attribute %1.
et: Tundmatu XSL-T attribuut %1.

en: Unknown address type
et: Tundmatu aadressitüüp

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error (%1)
et: Tundmatu viga (%1)

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown location
et: Tundmatu asukoht

en: Unknown notation %1 used in %2 facet.
et: %2 aspektis on kasutatud tundmatut esitust %1.

en: Unknown session error.
et: Tundmatu seansi tõrge.

en: Unshade
et: Keri lahti

en: Unsigned integer content does not match in the totalDigits facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi totalDigits aspektiga.

en: Unsigned integer content does not match pattern facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi mustriaspektiga.

en: Unsigned integer content does not match the maxExclusive facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi maxExclusive aspektiga.

en: Unsigned integer content does not match the maxInclusive facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi maxInclusive aspektiga.

en: Unsigned integer content does not match the minExclusive facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi minExclusive aspektiga.

en: Unsigned integer content does not match the minInclusive facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei sobi minInclusive aspektiga.

en: Unsigned integer content is not listed in the enumeration facet.
et: Märgita täisarvu sisu ei ole loendiaspektis kirjas.

en: Unsupported XML version.
et: Toetamata XML-i versioon.

en: Unsupported socket operation
et: Toetamata soklitoiming

en: Update
et: Värskenda

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%. The rightmost is %1%
et: Selle liuguriga saab muuda helitugevust. Vasakus otsas on see 0%, paremas %1%

en: Value constraint of attribute %1 is not of attributes type: %2.
et: Atribuudi %1 väärtusekitsendus ei ole atribuutide tüübi kitsendus: %2.

en: Value constraint of derived attribute %1 does not match value constraint of base attribute.
et: Tuletatud atribuudi %1 väärtusekitsendus ei sobi baasatribuudi väärtusekitsendusega.

en: Value constraint of element %1 is not of elements type: %2.
et: Elemendi %1 väärtusekitsendus ei ole elementide tüübiga: %2.

en: Variety of item type of %1 must be either atomic or union.
et: %1 elemendi tüübi variant peab olema atomaarne või ühend.

en: Variety of member types of %1 must be atomic.
et: %1 liikmetüüpide variant peab olema atomaarne.

en: Version %1 is not supported. The supported XQuery version is 1.0.
et: Versioon %1 ei ole toetatud. Toetatud XQuery versioon on 1.0.

en: Version mismatch: expected %1, found %2
et: Versioonid ei sobi kokku: oodati %1, leiti %2

en: Video display error
et: Video kuvamise viga

en: Video output error
et: Videoväljundi viga

en: View
et: Vaata

en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1%

en: W3C XML Schema identity constraint field
et: W3C XML-skeemi identiteedipiirangu väli

en: W3C XML Schema identity constraint selector
et: W3C XML-skeemi identiteedipiirangu valija

en: Warning in %1, at line %2, column %3: %4
et: Hoiatus failis %1, real %2, veerus %3: %4

en: Warning in %1: %2
et: Viga failis %1: %2

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
et: Hoiatus: paistab, et sul pole paigaldatud paketti Gstreameri baaspluginaid.
              Kogu heli ja video toetus on välja lülitatu.

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
et: Hoiatus: paistab, et sul pole paigaldatud paketti gstreamer0.10-plugins-good.
              Mõned video omadused on välja lülitatud.

en: What's This?
et: Mis see on?

en: When a parameter is required, a default value cannot be supplied through a %1-attribute or a sequence constructor.
et: Kui nõutav on parameeter, et saa vaikeväärtust edastada %1-atribuudi või jadakonstruktori abil.

en: When attribute %1 is present on %2, a sequence constructor cannot be used.
et: Kui %2 on atribuudiga %1, ei saa kasutada jadakonstruktorit.

en: When casting to %1 or types derived from it, the source value must be of the same type, or it must be a string literal. Type %2 is not allowed.
et: Tüübiteisendusel tüüpi %1 või sellest tuletatud tüüpidesse peab lähteväärtus olema sama tüübiga või stringiliteraal. Tüüp %2 ei ole lubatud.

en: When function %1 is used for matching inside a pattern, the argument must be a variable reference or a string literal.
et: Kui funktsiooni %1 kasutatakse võrdluseks mustris, peab argument olema muutuja viide või stringist literaal.

en: Whitespace characters are removed, except when they appear in character classes
et: Tühimärgid eemaldatakse, kui nad ei asu märgiklassides

en: Whole words
et: Terved sõnad

en: Width:
et: Laius:

en: Wildcard in derived particle is not a valid subset of wildcard in base particle.
et: Tuletatud osakese metamärk ei ole korrektne baasosakese metamärkide alamhulk.

en: Will not rename sequential file using block copy
et: Järjestikust faili ei nimetata ümber plokki kopeerides

en: Windows input method
et: Windowsi sisestusviis

en: Wr&iting System
et: K&irjutamissüsteem

en: Write %1 file
et: %1-faili kirjutamine

[ctx: Writing direction context sub-menu item]
en: Direction
et: Suund

en: XIM input method
et: XIM sisestusviis

en: XSL-T attributes on XSL-T elements must be in the null namespace, not in the XSL-T namespace which %1 is.
et: XSL-T atribuudid XSL-T elementides peavad asuma nullnimeruumis, mitte XSL-T nimeruumis nagu %1.

en: Year %1 is invalid because it begins with %2.
et: Aasta %1 on vigane, sest selle alguses seisab %2.

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom to &100%
et: Suurendus &100%

en: append: value is not an object
et: append: väärtus ei ole objekt

en: back is a write-once property
et: back on kirjutuskaitstud omadus

en: bottom margin
et: alaveeris

en: createObject: value is not an object
et: createObject: väärtus ei ole objekt

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
et: Lähtesta

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
et: Saada

en: empty
et: tühi

en: exactly one
et: täpselt üks

en: executeSql called outside transaction()
et: executeSql kutsuti välja väljaspool transaction()

en: front is a write-once property
et: front on kirjutuskaitstud omadus

en: id is not unique
et: ID ei ole unikaalne

en: import "%1" has no qmldir and no namespace
et: impordil "%1" puudub qmldir ja nimeruum

en: insert: index %1 out of range
et: insert: indeks %1 on vahemikust väljas

en: insert: value is not an object
et: insert: väärtus ei ole objekt

en: invalid query: "%1"
et: Vigane päring: "%1"

en: is ambiguous. Found in %1 and in %2
et: on mitmetähenduslik: Esinemiskohad: %1 ja %2

en: is ambiguous. Found in %1 in version %2.%3 and %4.%5
et: on mitmetähenduslik: Esinemiskohad:  %1 versioonis %2.%3 ja %4.%5

en: is instantiated recursively
et: on isendatud rekursiivselt

en: is not a type
et: ei ole tüüp

[ctx: label for first item in the menu that appears when clicking on the search field image, used as embedded menu title]
en: Recent searches
et: Viimased otsingud

en: left margin
et: vasakveeris

en: local directory
et: kohalik kataloog:

en: locally connected
et: kohalikult ühendatud

[ctx: menu item in Recent Searches menu that empties menu's contents]
en: Clear recent searches
et: Puhasta viimased otsingud

[ctx: menu item title]
en: Hide Spelling and Grammar
et: Peida õigekiri ja grammatika

[ctx: menu item title]
en: Show Spelling and Grammar
et: Näita õigekirja ja grammatikat

en: module "%1" is not installed
et: moodul "%1" ei ole paigaldatud

en: module "%1" plugin "%2" not found
et: mooduli "%1" pluginat "%2" ei leitud

en: module "%1" version %2.%3 is not installed
et: mooduli "%1" versioon %2.%3 ei ole paigaldatud

en: move: out of range
et: move: vahemikust väljas

en: one or more
et: üks või rohkem

en: plugin cannot be loaded for module "%1": %2
et: plugina laadimine moodulile "%1" nurjus: %2

en: processContent of base wildcard must be weaker than derived wildcard.
et: Baasmetamärgi processContent peab olema nõrgem kui tuletatud metamärk.

en: processContent of wildcard in derived particle is weaker than wildcard in base particle.
et: Tuletatud osakese metamärgi processContent on nõrgem kui baasosakese metamärk.

en: remove: index %1 out of range
et: remove: indeks %1 on vahemikust väljas

en: right margin
et: paremveeris

en: set: index %1 out of range
et: set: indeks %1 on vahemikust väljas

en: set: value is not an object
et: set: väärtus ei ole objekt

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
et: See on otsimisvõimalusega indeks. Sisesta otsingusõnad:

[ctx: text to display in <details> tag when it has no <summary> child]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: text to display in file button used in HTML forms when no file is selected]
en: No file selected
et: Faili pole valitud

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
et: Vali fail

en: to
et: kuni

en: top margin
et: ülaveeris

en: transaction: missing callback
et: ülekanne: tagasiside puudub

en: unknown
et: tundmatu

en: xsi:noNamespaceSchemaLocation cannot appear after the first no-namespace element or attribute.
et: xsi:noNamespaceSchemaLocation ei saa esineda pärast esimest mittenimeruumist elementi või atribuuti.

en: xsi:schemaLocation namespace %1 has already appeared earlier in the instance document.
et: xsi:schemaLocation nimeruum %1 esines juba varem isendi dokumendis.

en: zero or more
et: null või rohkem

en: zero or one
et: null või üks
