kdeqt - en to fa translation catalogue (456 entries)

en: %1 GB
fa: %1 گیگابایت

en: %1 Hz
fa: %1 هرتز

en: %1 KB
fa: %1 کیلوبایت

en: %1 MB
fa: %1 مگابایت

en: %1 TB
fa: %1 ترابایت

en: %1 bytes
fa: %1 بایت

en: %1, %2 not defined
fa: %1، %2 تعریف‌نشده

en: %1: permission denied
fa: %1: دسترسی رد شد

en: %1: unknown error %2
fa: %1: خطای ناشناخته %2

en: &Cancel
fa: &لغو‌

en: &Close
fa: &بستن‌

en: &Copy
fa: &رونوشت‌

en: &Finish
fa: &پایان‌

en: &Font
fa: &قلم‌

en: &Help
fa: &کمک‌

en: &Move
fa: &حرکت‌

en: &Name:
fa: &نام:‌

en: &Next
fa: &بعدی‌

en: &Next >
fa: &بعدی >

en: &Options <<
fa: &گزینه‌ها <<‌

en: &Options >>
fa: &گزینه‌ها >>‌

en: &Paste
fa: &چسباندن‌

en: &Print
fa: &چاپ‌

en: &Redo
fa: &از نو‌

en: &Restore
fa: &بازگرداندن‌

en: &Select All
fa: &برگزیدن همه‌

en: &Size
fa: &اندازه‌

en: &Underline
fa: &خط زیر‌

en: &Undo
fa: &واگرد‌

en: &Unshade
fa: &بدون سایه‌

en: < &Back
fa: >&پس‌سو‌

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
fa: <html>سودهی به دستگاه بازنواخت صوتی <b>%1</b><br/>که فقط قابل دسترس بوده و تنظیم بالاتری دارد.</html>

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
fa: <html>صدای بازنواخت صوتی <b>%1</b> کار نمی کند.<br/>اصلاح حالت عمل برای <b>%2</b>.</html>

en: About Qt
fa: درباره Qt

en: Access denied
fa: دستیابی رد شد

en: Actions
fa: کنشها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Align Left
fa: تراز چپ

en: Align Right
fa: تراز راست

[ctx: All other platforms]
en: Folder
fa: پوشه

[ctx: All other platforms]
en: Type
fa: نوع

en: Alt
fa: دگرساز

en: Apply
fa: اعمال

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
fa: برو عقب

en: Bottom
fa: پایین

en: Breakpoints
fa: نقاط انفصال

en: Cancel
fa: لغو

en: Center
fa: مرکز

en: Centimeters (cm)
fa: سانتی‌متر )cm(

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
fa: غلط‌یابی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Close
fa: بستن

en: Closes the window
fa: پنجره را می‌بندد

en: Collate
fa: مرتب

en: Color
fa: رنگ

en: Color Mode
fa: حالت رنگ

en: Color Picker
fa: برگزیننده رنگ

en: Commit
fa: تصدیق

en: Connection refused
fa: اتصال رد شد

en: Connection timed out
fa: اتمام وقت اتصال

en: Console
fa: میز فرمان

en: Continue
fa: ادامه

en: Copies
fa: نسخه

en: Copies:
fa: نسخه:

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
fa: رونوشت تصویر

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
fa: رونوشت

en: Ctrl
fa: مهار

en: Cu&t
fa: &برش‌

en: Current Page
fa: صفحه فعلی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Customize...
fa: سفارشی کردن...

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
fa: برش

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
fa: از نو

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
fa: واگرد

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Defaults
fa: پیش‌فرضها

en: Delete
fa: حذف

en: Disconnected
fa: قطع ارتباط

en: Dock
fa: پیوند زدن

en: Done
fa: انجام‌شده

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
fa: ذخیرهٔ تصویر

en: Duplex Printing
fa: چاپ دوسویه

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Execute
fa: اجرا

en: Executive
fa: اجرایی

en: Exit
fa: خروج

en: Expected
fa: مورد انتظار

en: Expected character data.
fa: داده نویسه مورد انتظار.

en: False
fa: نادرست

en: Find &Next
fa: یافتن &بعدی‌

en: Float
fa: &شناور‌

[ctx: Font context sub-menu item]
en: Fonts
fa: قلمها

en: Font st&yle
fa: &سبک قلم‌

en: Form
fa: فرم

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
fa: برو پیش

en: Getting position failed
fa: دریافت موقعیت شکست خورد

en: Go Back
fa: برو عقب

en: Go to Line
fa: برو به خط

en: Grayscale
fa: مقیاس خاکستری

en: Height:
fa: ارتفاع:

en: Help
fa: کمک

en: Home
fa: آغازه

en: Host not found
fa: میزبان یافت نشد

en: Illegal method name
fa: نام روش غیر مجاز

en: Inches (in)
fa: اینچ )in(

en: Indent
fa: تورفتگی

en: Insert
fa: درج

en: Interrupt
fa: وقفه

en: Invalid URL
fa: نشانی وب نامعتبر

en: Invalid protocol
fa: قرارداد نامعتبر

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
fa: کج

en: Justify
fa: هم ترازی

en: Landscape
fa: عرضی

[ctx: Left to Right context menu item]
en: Left to Right
fa: چپ به راست

en: Level (%)
fa: سطح (%)

en: Line up
fa: به صف کردن

en: Line:
fa: سطر:

en: Loaded Scripts
fa: دست‌نوشته‌های بارگذاری‌شده

en: Location:
fa: محل:

en: Long side
fa: سمت &بلند‌

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: About %1
fa: درباره %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide %1
fa: مخفی کردن  %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Preferences...
fa: تنظیمات...

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Services
fa: خدمات

en: Ma&ximize
fa: &بیشینه‌سازی‌

[ctx: Mac OS X Finder]
en: Alias
fa: نام‌گردان

en: Margins
fa: حاشیه‌ها

en: Maximize
fa: بیشینه‌سازی

[ctx: Media controller element]
en: Elapsed Time
fa: زمان سپری‌شده

[ctx: Media controller element]
en: Pause playback
fa: مکث بازپخش

[ctx: Media controller element]
en: Slider
fa: لغزان

[ctx: Media time description]
en: %1 seconds
fa: %1 ثانیه

en: Menu
fa: گزینگان

en: Meta
fa: فرا

en: Mi&nimize
fa: &کمینه‌سازی‌

en: Millimeters (mm)
fa: میلی‌متر)mm(

en: Minimize
fa: کمینه‌سازی

en: More
fa: بیشتر

en: More...
fa: بیشتر...

[ctx: Mute]
en: Mute
fa: خاموش

en: Muted
fa: بی‌صدا

en: Name
fa: نام

en: Network error
fa: خطای شبکه

en: New
fa: جدید

en: Next
fa: بعدی

en: No error
fa: بدون خطا

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Not ready
fa: آماده نیست

en: Not supported
fa: پشتیبانی نشد

en: OK
fa: تأیید

en: Open
fa: باز

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
fa: باز کردن تصویر

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
fa: باز کردن پیوند

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
fa: باز کردن در پنجره جدید

en: Operation stopped by the user
fa: عملیات توسط کاربر متوقف شد

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Orientation
fa: جهت

en: Out of memory
fa: خارج از حافظه

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
fa: طرح کلی

en: Output &file:
fa: پرونده خروجی

en: Output Settings
fa: تنظیمات خروجی

en: P&roperties
fa: &ویژگیها‌

en: Page
fa: صفحه

en: Page size:
fa: اندازه صفحه:

en: Pages from
fa: صفحات از

en: Paper
fa: کاغذ

en: Paper source:
fa: منبع کاغذ:‌

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
fa: چسباندن

[ctx: Pause]
en: Pause
fa: مکث

en: Permission denied
fa: دسترسی رد شد

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
fa: دستیابی‌پذیری

[ctx: Phonon::]
en: Communication
fa: ارتباط

[ctx: Phonon::]
en: Games
fa: بازیها

[ctx: Phonon::]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
fa: اخطارها

[ctx: Phonon::]
en: Video
fa: ویدیو

[ctx: Phonon::MMF]
en: Audio Output
fa: خروجی صدا

[ctx: Play]
en: Play
fa: پخش

en: Points (pt)
fa: نقطه )pt(

en: Portrait
fa: طولی

en: Position
fa: موقعیت

en: Press
fa: فشردن

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Previous
fa: قبلی

en: Print
fa: چاپ

en: Print all
fa: چاپ همه

en: Print range
fa: محدودهٔ چاپ

en: Printer
fa: چاپگر

en: PulseAudio Sound Server
fa: کارساز صدای PulseAudio

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Syntax error
fa: خطای نحوی

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
fa: &لغو‌

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
fa: &بستن‌

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
fa: &خیر

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &OK
fa: &تأیید‌

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
fa: &بله

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
fa: ساقط کردن

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
fa: اعمال

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
fa: لغو

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
fa: بستن

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
fa: دور انداختن

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
fa: ذخیره نشود

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
fa: کمک

[ctx: QDialogButtonBox]
en: OK
fa: تأیید

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
fa: بازنشانی

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
fa: تلاش دوباره

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
fa: دیسک گردان

[ctx: QFileDialog]
en: File
fa: پرونده

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
fa: هر

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
fa: ارمنی

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
fa: بنگالی

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
fa: سیاه

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
fa: سریلی

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
fa: نیم توپر

[ctx: QFontDatabase]
en: Devanagari
fa: دواناگری

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
fa: گریگوری

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
fa: یونانی

[ctx: QFontDatabase]
en: Gujarati
fa: گجراتی

[ctx: QFontDatabase]
en: Gurmukhi
fa: گورموخی

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
fa: عبری

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
fa: کج

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
fa: ژاپنی

[ctx: QFontDatabase]
en: Kannada
fa: کناده

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
fa: خمر

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
fa: کره‌ای

[ctx: QFontDatabase]
en: Lao
fa: لائویی

[ctx: QFontDatabase]
en: Malayalam
fa: مالایالام

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
fa: عادی

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
fa: مایل

[ctx: QFontDatabase]
en: Oriya
fa: اوریه‌ای

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
fa: رونی

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده‌شده

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
fa: نماد

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
fa: سریانی

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
fa: تامیل

[ctx: QFontDatabase]
en: Telugu
fa: تلوگو

[ctx: QFontDatabase]
en: Thaana
fa: ثانا

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
fa: تایلندی

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
fa: تبتی

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
fa: چینی سنتی

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
fa: ویتنامی

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
fa: روی دستگاه، فضایی باقی نمانده است

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
fa: چنین پرونده یا پوشه‌ای نیست

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
fa: دسترسی رد شد

[ctx: QMessageBox]
en: Help
fa: کمک

[ctx: QMessageBox]
en: OK
fa: تأیید

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
fa: نام

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
fa: مقدار

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
fa: بستن

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
fa: متناسب با صفحه‌

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
fa: طولی

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
fa: برپایی کاغذ

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
fa: عرضی

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
fa: پیش‌نمایش چاپ

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
fa: بزرگ‌نمایی

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
fa: کوچک‌نمایی

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
fa: خطایی رخ نداد

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Condition
fa: شرط

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: ID
fa: شناسه

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Location
fa: محل

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Name
fa: نام

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Value
fa: مقدار

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Level
fa: سطح

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Location
fa: محل

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Name
fa: نام

[ctx: QShortcut]
en: Away
fa: دور

[ctx: QShortcut]
en: Backspace
fa: پس‌بر

[ctx: QShortcut]
en: Battery
fa: باتری

[ctx: QShortcut]
en: Bluetooth
fa: بلوتوث

[ctx: QShortcut]
en: Book
fa: کتاب

[ctx: QShortcut]
en: Browser
fa: مرورگر

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
fa: حسابگر

[ctx: QShortcut]
en: CapsLock
fa: قفل تبدیل

[ctx: QShortcut]
en: Clear
fa: پاک کردن

[ctx: QShortcut]
en: Close
fa: بستن

[ctx: QShortcut]
en: Community
fa: اجتماع

[ctx: QShortcut]
en: Copy
fa: رونوشت

[ctx: QShortcut]
en: Cut
fa: برش

[ctx: QShortcut]
en: Del
fa: حذف

[ctx: QShortcut]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: QShortcut]
en: Display
fa: نمایش

[ctx: QShortcut]
en: Documents
fa: اسناد

[ctx: QShortcut]
en: Down
fa: پایین

[ctx: QShortcut]
en: Eject
fa: پس زدن

[ctx: QShortcut]
en: End
fa: پایان

[ctx: QShortcut]
en: Enter
fa: وارد کردن

[ctx: QShortcut]
en: Esc
fa: گریز

[ctx: QShortcut]
en: Escape
fa: گریز

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
fa: محبوب‌ها

[ctx: QShortcut]
en: Flip
fa: قرینه‌سازی

[ctx: QShortcut]
en: Forward
fa: پیش‌سو

[ctx: QShortcut]
en: Game
fa: بازی

[ctx: QShortcut]
en: Go
fa: برو

[ctx: QShortcut]
en: Hangul Jamo
fa: هانگول جامو

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
fa: معوق

[ctx: QShortcut]
en: Help
fa: کمک

[ctx: QShortcut]
en: Hibernate
fa: خواب زمستانی

[ctx: QShortcut]
en: Hiragana
fa: هیراگانا

[ctx: QShortcut]
en: History
fa: تاریخچه

[ctx: QShortcut]
en: Home
fa: آغازه

[ctx: QShortcut]
en: Ins
fa: درج

[ctx: QShortcut]
en: Insert
fa: درج

[ctx: QShortcut]
en: Katakana
fa: کاتاکانا

[ctx: QShortcut]
en: Left
fa: چپ

[ctx: QShortcut]
en: Meeting
fa: جلسه

[ctx: QShortcut]
en: Menu
fa: گزینگان

[ctx: QShortcut]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: QShortcut]
en: No
fa: نه

[ctx: QShortcut]
en: Num Lock
fa: کلید قفل اعداد

[ctx: QShortcut]
en: NumLock
fa: قفل اعداد

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
fa: باز کردن نشانی وب

[ctx: QShortcut]
en: Page Down
fa: صفحهٔ بعد

[ctx: QShortcut]
en: Page Up
fa: صفحهٔ قبل

[ctx: QShortcut]
en: Paste
fa: چسباندن

[ctx: QShortcut]
en: Pause
fa: مکث

[ctx: QShortcut]
en: PgDown
fa: پایین‌بر صفحه

[ctx: QShortcut]
en: PgUp
fa: بالابر صفحه

[ctx: QShortcut]
en: Phone
fa: تلفن

[ctx: QShortcut]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
fa: بازآوری

[ctx: QShortcut]
en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

[ctx: QShortcut]
en: Reply
fa: پاسخ

[ctx: QShortcut]
en: Return
fa: بازگشت

[ctx: QShortcut]
en: Right
fa: راست

[ctx: QShortcut]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: QShortcut]
en: Scroll Lock
fa: کلید قفل لغزش

[ctx: QShortcut]
en: ScrollLock
fa: قفل لغزش

[ctx: QShortcut]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: QShortcut]
en: Send
fa: ارسال

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
fa: خواب

[ctx: QShortcut]
en: Space
fa: فاصله

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
fa: غلط‌گیر

[ctx: QShortcut]
en: Stop
fa: ایست

[ctx: QShortcut]
en: Support
fa: پشتیبانی

[ctx: QShortcut]
en: Suspend
fa: معلق

[ctx: QShortcut]
en: Tab
fa: جهش

[ctx: QShortcut]
en: Terminal
fa: پایانه

[ctx: QShortcut]
en: Time
fa: زمان

[ctx: QShortcut]
en: Tools
fa: ابزارها

[ctx: QShortcut]
en: Travel
fa: سفر

[ctx: QShortcut]
en: Up
fa: بالا

[ctx: QShortcut]
en: Video
fa: ویدیو

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
fa: حجم صدای پایین

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
fa: حجم صدای بالا

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
fa: بی‌سیم

[ctx: QShortcut]
en: Yes
fa: بله

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
fa: بزرگ‌نمایی

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
fa: کوچک‌نمایی

[ctx: QSql]
en: Cancel
fa: لغو

[ctx: QSql]
en: Confirm
fa: تصدیق

[ctx: QSql]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: QSql]
en: Insert
fa: درج

[ctx: QSql]
en: No
fa: نه

[ctx: QSql]
en: Update
fa: به‌روزرسانی

[ctx: QSql]
en: Yes
fa: بله

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: name error
fa: %1: نام خطا

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
fa: %1: دسترسی رد شد

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
fa: %1: خطای ناشناخته %2

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
fa: پایین

[ctx: QWebPage]
en: Top
fa: بالا

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
fa: انتظار اعلان کدبندی یا اعلان خوداتکا هنگام خواندن اعلان XML

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
fa: خطا در اعلان متن یک هستار خارجی

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
fa: خطایی در هنگام تجزیه توضیح رخ داد

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
fa: خطایی در هنگام تجزیه محتوا رخ داد

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
fa: خطایی در هنگام تجزیه توضیح تعریف نوع رخ داد

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
fa: خطایی در هنگام تجزیه عنصر رخ داد

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
fa: خطایی در هنگام تجزیه مرجع رخ داد

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
fa: خطای راه‌انداخته توسط مصرف‌کننده

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
fa: مرجع هستار عمومی تجزیه‌شده خارجی در DTD، اجازه داده نشده است

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
fa: مرجع هستار عمومی تجزیه‌شده خارجی در مقدار خصیصه، اجازه داده نشده است

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
fa: مرجع هستار عمومی تجزیه‌شده داخلی در DTD، اجازه داده نشده است

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
fa: نام نامعتبر برای پردازش دستورالعمل

[ctx: QXml]
en: letter is expected
fa: حرفی مورد انتظار است

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
fa: بیش از یک سند تعریف نوع

[ctx: QXml]
en: no error occurred
fa: خطایی رخ نداد

[ctx: QXml]
en: recursive entities
fa: هستارهای بازگشتی

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
fa: انتظار اعلان خوداتکا هنگام خواندن اعلان XML

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
fa: عدم مطابقت برچسب

[ctx: QXml]
en: unexpected character
fa: نویسه غیرمنتظره

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
fa: پایان غیرمنتظره پرونده

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
fa: مرجع هستار تجزیه‌نشده در متن نادرست

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
fa:  نسخه منتظره هنگام خواندن اعلان XML

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
fa: مقدار نادرست برای اعلان خوداتکا

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
fa: بارگذاری مجدد

en: Remove
fa: حذف

en: Restore Down
fa: بازگرداندن به پایین

en: Reverse
fa: وارونه

en: Reverse landscape
fa: &معکوس کردن عرضی‌

en: Reverse portrait
fa: &معکوس کردن طولی‌

en: Revert back to device '%1'
fa: رجعت به عقب به دستگاه »%1«

[ctx: Right to Left context menu item]
en: Right to Left
fa: راست به چپ

en: Sample
fa: نمونه

en: Scroll Left
fa: لغزش به چپ

en: Scroll Right
fa: لغزش به راست

en: Search
fa: جستجو

en: Select All
fa: برگزیدن همه

[ctx: Select All context menu item]
en: Select All
fa: برگزیدن همه

en: Select Font
fa: برگزیدن قلم

en: Selection
fa: گزینش

en: Sh&ade
fa: &سایه‌

en: Shift
fa: تبدیل

en: Short side
fa: سمت &کوتاه‌

en: Size
fa: اندازه

en: Stack
fa: پشته

en: Stay on &Top
fa: &بالا ماندن‌

en: Step Into
fa: گام به درون

en: Step Out
fa: گام به بیرون

en: Step Over
fa: گام از رو

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
fa: ایست

en: Stri&keout
fa: &خط خورده‌

en: Strikethrough
fa: خط خورده

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
fa: ارائه

en: Subscript
fa: عضوشدن

en: Superscript
fa: لغو عضویت

en: Tabloid
fa: روزنامه با قطع کوچک

en: The certificate has expired
fa: گواهی‌نامه

en: The peer did not present any certificate
fa: طرف

en: Toggle
fa: زدن ضامن

en: Tools
fa: ابزارها

en: Top
fa: بالا

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
fa: RTL

en: True
fa: درست

en: Type:
fa: نوع:

en: Uncheck
fa: برداشتن نشانه

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
fa: خط زیر‌

en: Unexpected '
fa: غیرمنتظره »

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Unknown error (%1)
fa: خطای ناشناخته (%1)

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unshade
fa: بدون سایه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Video display error
fa: اشکال در نمایش ویدیو

en: Volume: %1%
fa: حجم صدا: %1٪

en: What's This?
fa: این چیست؟

en: Whole words
fa: کل واژه‌ها

en: Width:
fa: عرض:

en: Zoom In
fa: بزرگ‌نمایی

en: Zoom Out
fa: کوچک‌نمایی

en: am
fa: قبل از ظهر

en: bottom margin
fa: حاشیه پایین

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
fa: بازنشانی

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
fa: ارائه

en: empty
fa: خالی

en: left margin
fa: حاشیه چپ

en: pm
fa: بعد از ظهر

en: right margin
fa: حاشیه راست

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
fa: این یک نمایه قابل جستجوست. کلیدواژه‌های جستجو را وارد کنید.

[ctx: text to display in <details> tag when it has no <summary> child]
en: Details
fa: جزئیات

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
fa: انتخاب پرونده

en: to
fa: تا

en: top margin
fa: حاشیه بالا

en: unknown
fa: ناشناخته
