kdelibs4 - en to he translation catalogue (2304 entries)

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
he: 
        התוסף %1 סומן באופן אוטומטי בעקבות התלות של התוסף %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
he: 
        סימון התוסף %1 בוטל באופן אוטומטי בעקבות העובדה שהוא תלוי בתוסף %2

en: 
    %1 options:
he: 
    אפשרויות %1:

en: 
    Arguments:
he: 
    ארגומנטים:

en: 
    Generic options:
he: 
    אפשרויות כלליות:

en: 
    Options:
he: 
    אפשרויות:

en: 
    Please correct.
he: 
    יש לתקן זאת.

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
he:    <a href="%1">[מאפיינים]</a>

en:  %1/s
he:  %1 לשנייה

en:  (In new window)
he:  (בחלון חדש)

en:  (In other frame)
he:  (במסגרת אחרת)

en:  - BCC:
he:  - עותק סמוי:

en:  - CC:
he:  - עותק:

en:  - Subject:
he:  - נושא:

en:  Stalled
he:  תקוע

en: %1 &Handbook
he: &ספר ההדרכה של %1

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
he: %1 (%2 - %3 על %4 פיקסלים)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
he: ֹ%1 (%2 על %3 פיקסלים)

en: %1 (Link)
he: %1 (קישור)

en: %1 - %2x%3 Pixels
he: %1 - %2 על %3 פיקסלים

en: %1 - unknown type
he: %1 - סוג לא מוכר

en: %1 - unknown type of userpath
he: %1 - סוג נתיב משתמש לא מוכר

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
he[0]: תמונה %1 מתוך %2 נטענה
he[1]: נטענו %1 תמונות מתוך %2.

en: %1 file | %1 files
he[0]: קובץ %1
he[1]: %1 קבצים

en: %1 folder | %1 folders
he[0]: תיקייה %1
he[1]: %1 תיקיות

en: %1 is already assigned to %2
he: הקיצור %1 כבר מוקצה עבור %2

en: %1 is not a function and cannot be called.
he: %1 אינה פונקציה ולכן לא ניתן לקרוא לה.

en: %1 is not an Object type
he: %1 אינו טיפוס אובייקט

[ctx: %1 is the number of ambigious shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
he[0]: קיצור מקש "%2" מתנגש עם הקיצור הבא.
    האם ברצונך לשייך מחווה ריקה לפעולה זו? %3
he[1]: קיצור מקש "%2" מתנגש עם הקיצורים הבאים.
    האם ברצונך לשייך מחווה ריקה לפעולות אלו? %3

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
he[0]: התנגשות קיצור־דרך
he[1]: התנגשות קיצורי־דרך

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
he[0]: הקיצור "%2" מתנגש עם קיצור המקשים הבא:
he[1]: הקיצור "%2" מתנגש עם קיצורי המקשים הבאים:

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
he[0]: אין אפשרות לקרוא את מחרוזות צבעי ה־RGB של X11. מיקום הקבצים הבאים נבחן:
    %2
he[1]: אין אפשרות לקרוא את מחרוזות צבעי ה־RGB של X11. מיקומי הקבצים הבאים נבחנו:
    %2

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
he[0]: התנגשות עם קיצור גלובלי רשום.
he[1]: התנגשות עם קיצורים גלובליים רשומים

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
he[0]: התוסף %1 הוסף באופן אוטומטי בגלל תלויות של תוספים
he[1]: %1 תוספים התווספו באופן אוטומטי בגלל תלויות של תוספים

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
he[0]: התוסף %1 הוסר באופן אוטומטי בגלל תלויות של תוספים
he[1]: %1 תוספים הוסרו באופן אוטומטי בגלל תלויות של תוספים

en: %1% of %2
he: %1% מתוך %2

en: %1/s (done)
he: %1 בשנייה (הושלם)

en: %2 (%1 K)
he: %1 (%2 קילו)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
he[0]: %2 (%1 בית)
he[1]: %2 (%1 בתים)

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
he[0]: ‏‎%2/%1 קובץ
he[1]: ‏‎%2/%1 קבצים

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
he[0]: ‏‎%2/%1 תיקייה
he[1]: ‏‎%2/%1 תיקיות

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
he[0]: הושלם %2 מתוך %3
he[1]: הושלמו %2 מתוך %3

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
he[0]: %2% מתוך קובץ אחד
he[1]: %2% מתוך %1 קבצים

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
he[0]: %2 לשנייה (נותרו %3)
he[1]: %2 לשנייה (נותרו %3)

en: &About
he: &אודות

en: &About %1
he: &אודות %1

en: &Actual Size
he: גודל &אמיתי

en: &Add
he: &הוסף

en: &Add Bookmark
he: &הוסף לסימניות

en: &Add to Custom Colors
he: &הוסף לצבעים מותאמים אישית

en: &Allow storing passwords for this site
he: &אפשר שמירת סיסמאות לאתר זה

en: &Apply
he: &החל

en: &Automatic spell checking enabled by default
he: &בדיקת איות אוטומטית מופעלת כברירת מחדל.

en: &Available:
he: &זמין:

en: &Back
he: &אחורה

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: &Break at Next Statement
he: &עצור במשפט הבא

en: &Cancel
he: &בטל

en: &Close
he: &סגור

en: &Close Document
he: &סגור את המסמך

en: &Close Wallet
he: &סגור ארנק

en: &Close Window
he: &סגור את החלון

en: &Configure %1...
he: &הגדרות %1...

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
he: &הגדרות מדיניות חלונות חדשים של JavaScript...

en: &Copy
he: &העתק

en: &Copy Email Address
he: &העתק כתובת דוא"ל

en: &Copy Full Text
he: &העתק את כל טקסט

en: &Copy Link Address
he: &העתק כתובת הקישור

en: &Copy Text
he: &העתק טקסט

en: &Debug
he: &ניפוי

en: &Defaults
he: &ברירות מחדל

en: &Delete
he: &מחק

en: &Details
he: &פרטים

en: &Disable Error Reporting
he: &בטל דיווח על שגיאות

en: &Discard
he: בטל &שינויים

en: &Do Not Save
he: &אל תשמור

en: &Do not show this message again
he: &אל תציג הודעה זו שנית

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Edit Bookmarks...
he: &ערוך סימניות...

en: &Edit...
he: &עריכה...

en: &File
he: &קובץ

en: &Find
he: &חפש

en: &Find in Frame...
he: &חיפוש במסגרת...

en: &Find...
he: &חיפוש...

en: &Finished
he: &סיום

en: &First Page
he: &העמוד הראשון

en: &Fit to Page
he: &התאם לגודל העמוד

en: &Forward
he: &קדימה

en: &Game
he: &משחק

en: &Go
he: &עבור

en: &Go To...
he: &עבור אל...

en: &Go to Line...
he: &מעבר לשורה...

en: &Go to Page...
he: &מעבר לעמוד...

en: &Grant All
he: &אפשר הכל

en: &Help
he: &עזרה

en: &Hide Errors
he: &הסתר שגיאות

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
he: &הסתר טקסט כאשר סרגל הכלים מציג טקסט לצד סמלים

en: &Ignore
he: &התעלם

en: &Join KDE
he: &הצטרף לKDE

en: &Keep password
he: &שמור ססמה

en: &Keep this window open after transfer is complete
he: &השאר חלון זה פתוח לאחר סיום ההעברה

en: &Language:
he: &שפה:

en: &Last Page
he: &העמוד האחרון

en: &Launch Bug Report Wizard
he: &הפעל את אשף הדיווח על באגים

en: &License Agreement
he: &הסכם רישיון

en: &Mail...
he: ש&ליחה בדואר...

en: &Minimize
he: &מזער

en: &New
he: &חדש

en: &Next
he: &הבא

en: &Next Page
he: &העמוד הבא

en: &No
he: &לא

en: &OK
he: &אישור

en: &Open...
he: &פתיחה...

en: &Order by:
he: &מיין לפי:

en: &Overwrite
he: &שכתב

en: &Password:
he: &ססמה:

en: &Paste
he: &הדבק

en: &Pause
he: &השהה

en: &Previous
he: &הקודם

en: &Previous Page
he: &העמוד הקודם

en: &Print...
he: &הדפסה...

en: &Prompt on replace
he: &שאל לפני החלפה

en: &Quit
he: &יציאה

en: &Redisplay
he: &הצג מחדש

en: &Redo
he: &בצע שוב

en: &Redo: %1
he: &בצע שוב: %1

en: &Reject All
he: &דחה הכל

en: &Remove
he: &הסר

en: &Replace
he: &החלף

en: &Replace...
he: &החלפה...

en: &Report Bug...
he: &דיווח על באג...

en: &Report Bugs or Wishes
he: &דיווח על באגים או משאלות

en: &Reset
he: &אפס

en: &Restore
he: &שחזר

en: &Resume
he: &המשך

en: &Rotate Clockwise
he: &סובב עם כיוון השעון

en: &Save
he: &שמור

en: &Save Link As...
he: &שמר קישור בשם...

en: &Save Settings
he: &שמור הגדרות

en: &Search
he: &חפש

en: &Selected text
he: &הטקסט הנבחר

en: &Selected:
he: &נבחר:

en: &Send
he: &שלח

en: &Send Email
he: &שלח דוא"ל

en: &Send File | &Send Files
he[0]: &שלח קובץ
he[1]: &שלח קבצים

en: &Send Unencrypted
he: &שלח ללא הצפנה

en: &Settings
he: &הגדרות

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
he[0]: הצג &חלון מוקפץ שנחסם
he[1]: הצג %1 &חלונות מוקפצים שנחסמו

en: &Show tips on startup
he: &הצג עצות בעת ההפעלה

en: &Skip
he: &דלג

en: &Source:
he: &מקור:

en: &Spelling...
he: &איות...

en: &Stop Script
he: &עצור תסריט

en: &Store
he: &שמור

en: &Submit Anyway
he: &שלח בכל מקרה

en: &Support KDE
he: &תמיכה ב־KDE

en: &Text to find:
he: &טקסט לחיפוש:

en: &Thanks To
he: &תודות

en: &Toolbar:
he: &סרגל־כלים:

en: &Tools
he: &כלים

en: &Try
he: &נסה

en: &Undo
he: &בטל

en: &Undo: %1
he: &בטל: %1

en: &Up
he: &מעלה

en: &Verify:
he: &וודא:

en: &View
he: &תצוגה

en: &Whole words only
he: &מילים שלמות בלבד

en: &Yes
he: &כן

en: &Zoom...
he: &התקרבות...

en: '%1' is not a valid QLayout.
he: "%1" אינו QLayout תקף.

en: '%1' is not a valid QWidget.
he: "%1" אינו QWidget תקף.

en: 'ai_family' not supported
he: אין תמיכה ב־"ai_family"

en: 'ai_socktype' not supported
he: אין תמיכה ב־"ai_socktype"

en: (%1/s)
he: (%1 לשנייה)

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
he: כל הזכויות שמורות 2005-2006, כותבי KJSEmbed

en: (No logo available)
he: (אין סמל זמין)

en: (c) 1999-2002 KDE Developers
he: המפתחים של KDE,‏ 1999-2002 כל הזכויות שמורות

en: (c) 2006-2009, Sebastian Trüg
he: כל הזכויות שמורות 2006-2009, Sebastian Trüg

en: --- separator ---
he: --- מפריד ---

en: -default-
he: -ברירת מחדל-

en: -unnamed-
he: -ללא שם-

en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
he: ...המילה עם <b>שגיאת הכתיב</b> בהקשר שלה...

en: 1 download | %1 downloads
he[0]: הורדה אחת
he[1]: %1 הורדות

en: 1 match found. | %1 matches found.
he[0]: נמצאה התאמה אחת.
he[1]: נמצאו %1 התאמות.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
he[0]: בוצעה החלפה אחת.
he[1]: בוצעו %1 החלפות.

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
he: שגיאת מערכת: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
he: משפחה לא מוכרת %1

en: << Add to Dictionary
he: << הוסף למילון

en: <Low Surrogate>
he: <ממלאי מקום נמוכים>

en: <Merge %1>
he: <מזג %1>

en: <Merge>
he: <מזג>

en: <Non Private Use High Surrogate>
he: <ממלאי מקום גבוהים לא לשימוש פרטי>

en: <Private Use High Surrogate>
he: <ממלאי מקום גבוהים לשימוש פרטי>

en: <Private Use>
he: <שימוש פרטי>

en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
he: <a href="http://opendesktop.org">בקר באתר הבית</a>

en: <b>misspelled</b>
he: <b>שגיאת כתיב</b>

en: <br />Provider: %1
he: <br />ספק: %1

en: <br />Version: %1
he: <br />גרסה: %1

en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
he: <h1>מציג התיעוד של KJSEmbed</h1>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
he: <h2>קיצורים שהוספו (לידיעתך)</h2>

en: <h2>Accelerators changed</h2>
he: <h2>קיצורים ששונו</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
he: <h2>קיצורים שהוסרו</h2>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide network of software engineers, artists, writers, translators and facilitators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. This community has created hundreds of Free Software applications as part of the KDE Development Platform and KDE Software Distribution.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise in which no single entity controls the efforts or products of KDE to the exclusion of others. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%2">%2</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
he: <html> <b>KDE</b> היא רשת כלל־עולמית של מהנדסי תוכנה  מסורים לפיתוח <a href="%1">תוכנה חופשית</a>.קהילה זו מונה מאוד יישומי תוכנה חופשית כחלק מסביבת הפיתוח של KDE והפצת התוכנה של KDE. <br /><br /> KDE הוא קואופרטיב מסחרי שבו אף ישות שולט במאמצים או תוצרים של הקבוצה. כולם מוזמנים לתרום ל־KDE. <br /> <br /> בקר ב־<a href="%2">%2</a> למידע נוסף על קהילת KDE והתוכנה שאנחנו מייצרים. הפרוייקט של KDE.  </html>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
he: <html><font size="5">%1</font><br /><b>גרסה %2</b><br />&nbsp;</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
he: <html><font size="5">%1</font><br/><b>גרסה %2</b><br/>עם KDE %3</html>

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
he: <html><font size="5">היה חופשי! - KDE</font><br /><b>גרסת הפלטפורמה %1</b></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
he: <html dir="rtl"><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(עדיין לא ידוע)</p></body></html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
he: <html> סביבת שולחן העבודה KDE זמינה חינם אין כסף, אך תהליך ההכנה שלה עולה כסף. <br /><br /> לפיכך, הצוות של KDE הקים את העמותה של KDE, אירגון ללא מטרות רווח שנוסד בצורה חוקית בטיבינגן, גרמניה. העמותה של KDE מייצגת את הפרוייקט של KDE בעניינים משפטיים וכספיים. עיין ב־<a href="%1">%1</a> למידע אודות העמותה של  KDE.  <br /><br /> הצוות של KDE זקוק לתמיכה כספית. רוב הכסף משמש לשלם לחברים ולגורמים אחרים על הוצאות שהיו להם במסגרת התרומה שלהם ל־KDE. אתה מוזמן לתמוך ב־KDE באמצעות תרומה כספית, באחת הדרכים המפורטות בכתובת <a href="%2">%2</a>. <br /><br /> תודה רבה מראש על התמיכה שלך. </html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
he: <html> תוכנה תמיד אפשר לשפר, והצוות של KDE מוכן תמיד לעשות זאת. אבל, אתה - המשתמש - צריך לומר לנו כאשר משהו לא פועל כצפוי או כאשר ניתן לעשות אותו טוב יותר. <br /><br /> סביבת שולחן העבודה KDE משתמשת במערכת למעקב אחר באגים. בקר ב־<a href="%1">%1</a> או השתמש בדו־שיח "דיווח על באג..." מתוך התפריט "עזרה" כדי לדווח על באגים. <br /><br /> אם יש לך הצעה לשיפור, אתה מוזמן להשתמש במערכת למעקב אחר באגים כדי לרשום את המשאלה שלך. ודא שאתה משתמש בדרגת החומרה הנקראת "משאלה". </html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
he: <html> לא צריך להיות מפתח תוכנה כדי להיות חבר בצוות של KDE. באפשרותך להצטרף לאחד הצוותים הלאומיים שמתרגמים את הממשקים של התוכניות. באפשרותך לספק גרפיקה, ערכות נושא, צלילים או תיעוד משופר. ההחלטה בידיך! <br /><br /> בקר ב־<a href="%1">%1</a> למידע על פרוייקטים בהם באפשרותך ליטול חלק. <br /><br /> אם אתה זקוק למידע או תיעוד נוסף, ביקור ב־<a href="%2">%2</a> יוכל לספק את צרכיך. </html>

en: <not assigned>
he: <לא מוקצה>

en: <p>Downloads: %1</p>
he: <p>הורדות: %1</p>

en: <p>No Downloads</p>
he: <p>אין הורדות</p>

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
he: <p>בחרת בדרגת החומרה <b>קריטי</b>. שים לב כי דרגת חומרה זו מיועדת אך ורק לבאגים אשר:</p> <ul><li> מוציאים מכלל פעולה תוכניות במחשב שאינן קשורות לתוכנית זו (או את המערכת כולה)</li><li>גורמים לאבדן נתונים חמור</li><li> גורמים להופעתה של פרצת אבטחה במערכת בה מותקנת החבילה המדוברת</li></ul> 
    <p>האם הבאג עליו אתה מדווח גורם לאחד מהנזקים הנ"ל? אם לא, בחר דרגת חומרה נמוכה יותר.</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
he: <p>בחרת בדרגת החומרה <b>קשה</b>. שים לב כי דרגת חומרה זו מיועדת אך ורק לבאגים אשר:</p><ul><li> מוציאים במידה מסיימת את החבילה המדוברת מכלל שימוש</li><li> גורמים לאובדן נתונים</li><li> גורמים להופעתה של פרצת אבטחה המאפשרת גישה לחשבונותיהם של המשתמשים בחבילה המדוברת. </li></ul>
    <p>האם הבאג עליו אתה מדווח גורם לאחד מהנזקים הנ"ל? אם לא, בחר דרגת חומרה נמוכה יותר.</p>

en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחץ כאן כדי להשאיר את כל המופעים של המלה הלא מוכרת כפי שהם ולא לשנותם.</p>
    <p>פעולה זו שימושית כאשר המלה היא שם, ראשי תיבות, מילה זרה או כל מילה לא מוכרת אחרת שברצונך להשתמש בה אך לא להוסיפה למילון.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחץ כאן כדי להשאיר את המופע הזה של המלה הלא מוכרת כפי שהוא ולא לשנותו.</p>
    <p>פעולה זו שימושית כאשר המלה היא שם, ראשי תיבות, מילה זרה או כל מילה לא מוכרת אחרת שברצונך להשתמש בה אך לא להוסיפה למילון.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחץ כאן כדי להחליף את כל המופעים של הטקסט הלא מוכר בטקסט שבתיבת העריכה לעיל (בצד ימין).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>לחץ כאן כדי להחליף מופע זה של הטקסט הלא מוכר בטקסט שבתיבת העריכה לעיל (בצד ימין).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>כאן באפשרותך לראות קטע מתוך הטקסט המציג את המלה שאינה מוכרת בהקשר בו היא מופיעה. אם מידע זה אינו מספיק לך כדי לבחור את התיקון המתאים למלה הלא מוכרת, באפשרותך ללחוץ על המסמך שנמצא בבדיקה, לקרוא קטע טקסט גדול יותר ולחזור לכאן כדי להמשיך בבדיקה.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>אם איות המלה הלא מוכרת שגוי, בדוק אם התיקון הנכון זמין ואם כן, לחץ עליו. אם אף אחת מהמילים ברשימה אינה התיקון המתאים, באפשרותך להקליד את המילה הנכונה בתיבת העריכה לעיל.</p>
    <p>כדי לתקן מילה זו לחץ על <b>החלף</b> אם ברצונך לתקן מופע זה בלבד, או <b>החלף הכל</b> אם ברצונך לתקן את כל המופעים.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>אם איות המלה הלא מוכרת שגוי, באפשרותך להקליד כאן את התיקון למלה או לבחור אותו מהרשימה להלן.</p>
    <p>אחר כך באפשרותך ללחוץ על <b>החלף</b> אם ברצונך לתקן מופע זה בלבד, או <b>החלף הכל</b> אם ברצונך לתקן את כל המופעים.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>בחר כאן את שפת המסמך הנבדק.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>המלה הלא מוכרת נמצאה וסומנה כלא מוכרת כיוון שהיא לא מופיעה במילון.<br>
    לחץ כאן אם אתה סבור שאיות המלה אינו שגוי וברצונך להימנע מסימונה כשגויה בעתיד. אם ברצונך להשאיר את המצב כפי שהוא, אך לא להוסיף את המלה למילון, לחץ במקום זאת על <b>התעלם</b> או <b>התעלם מהכל</b>. </p>
    </qt>

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
he: <qt><b>שגיאה</b>: %1 %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
he: <qt><b>שגיאה</b>: צומת %1: %2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
he: <qt><p>"הדפס כותבת"<strong></strong> </p> אם תיבה זו מסומנת ההדפסה של מסמך ה־HTML תכיל את שורת הכותבת בראשית כל דף. הכותרת מכילה את התאריך הנוכחי, כתובת האינטרנט של הדף המודפס ומספר הדף.<p> </p> <p> אם תיבה זו לא מסומנת, ההדפסה של מסמך ה־HTML לא תכיל את שורת הכותבת הנ"ל. </p></qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
he: <qt><p>"הדפס תמונות"<strong></strong></p> <p> אם תיבה זו מסומנת תמונות המוכלת הדף ה־‎ׁHTML יודפסו.  ייתכן הדפסה של תמונות תשתמש ביותר טונר או דיו.</p><p> אם תיבה זו לא מסומנת, רק טקסט של הדף יודפס, ללא התמונות המוכלות. ההדפסה תהיה מהירה יותר ותשתמש בפחות דיו או טונר. </p></qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
he: <qt><p><strong>"מצב ידידותי למדפסת"</strong></p><p>אם תיבה זו מסומנת, ההדפסה של ה־HTML תהיה שחור לבן בלבד, וכל הרקע יהפוך ללבן. הדפסה זו תהיה מהירה יותר ותשתמש בפחות דיו או טונר.</p><p> אם תיבה זו לא מסומנת, ההדפסה של מסמך ה־HTML תהיה דומה למקור וכל הצבעים יודפסו כפי שאתה רואה ביישום. ייתכן וזה יגרום לאזורים גדולים של דפים להיות צבועים בצבע (או אפור אם אתה משתמש במדפסת שחור לבן). הדפסה כזאת כנראה תהיה אטית יותר ותשתמש ביותר דיו או טונר.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
he: <qt><p>החומרה או התוכנה שהמודול קובע את הגדרותיו אינם זמינים או שהמודול בוטל על ידי המנהל.</p></qt>

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
he: <qt><p>סיבות אפשריות: <ul> <li>  ארעה שגיאה בעת השדרוג האחרון של ל־KDE שהשאיר מודול מרכז בקרה יתום.</li> <li> יש לך מודול צד שלישי מותקן . </li> </ul> </p><p> בדוק את האפשרויות הללו ביסודיות ונסה להסיר את המודול המוצג בהודעה השגיאה. אם זה נכשל, נסה להתלונן על הבעיה הזאת אצל ההפצה שלך, או האורז של החבילה.  </p></qt>

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
he: <qt> <p> האבחנה היא:<br />אין אפשרות למצוא את קובץ השולחן עבודה %1. </p></qt>

en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
he: <qt><p>מלה זו היא מלה "לא מוכרת" כיוון שהיא לא מתאימה לאף ערך במילון שמשתמשים בו כרגע. ייתכן גם שזו מלה בשפה זרה.</p>
    <p>אם איות המילה אינו שגוי, ייתכן שיהיה ברצונך להוסיף את המילה למילון על ידי לחיצה על <b>הוסף למילון</b>. אם אין ברצונך להוסיף את המלה הלא מוכרת למילון, אך ברצונך להשאירה ללא שינויים, לחץ על <b>התעלם</b> או <b>התעלם מהכל</b>.</p>
    <p>עם זאת, אם איות המילה הינו שגוי, באפשרותך לנסות למצוא את התיקון המתאים מהרשימה להלן. אם אין אפשרותך למצוא שם תיקון, באפשרותך להקליד אותו בתיבת הטקסט להלן וללחוץ על <b>החלף</b> או <b>החלף הכל</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
he: <qt>הגישה מדף לא נבטח אל<br /><b>%1</b><br />  נדחתה.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שרצונך לצאת מ־<b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
he: <qt> אין אפשרות להפעיל את <i>gpg</i> ולבדוק את תוקף הקובץ. ודא ש־<i>gpg</i> מותקן, אחרת לא ניתן יהיה לוודא את תוקפם של משאבים שיורדו על ידך. </qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
he: <qt>אין אפשרות להפעיל את <i>gpg</i> ולאחזר את כל המפתחות הזמינים. ודא ש־<i>gpg</i> מותקן, אחרת לא ניתן יהיה לוודא את תוקפם של משאבים שיורדו על ידך.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
he: <qt> אין אפשרות להפעיל את <i>gpg</i> ולחתום על הקובץ. ודא ש־<i>gpg</i> מותקן, אחרת לא ניתן יהיה לחתום על משאבים. </qt>

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
he: <qt> האם ברצונך לחפש באינטרנט אחר <b>"%1"</b>?</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
he: <qt>הגדל גופנים<br /><br /> הגדלת גודל הגופנים בחלון זה. לחץ והשאר את לחצן העכבר לחוץ כדי לקבל תפריט עם כל גדלי הגופנים הזמינים. </qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
he: <qt> הזן את הססמה עבור המפתח <b>0x%1</b>, השייך ל־ <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />: </qt>

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
he: <qt>האם לחפש את המופע הבא של "<b>%1</b>"?</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
he: <qt>חפש את הבא<br /><br />חיפוש המופע הבא של הטקסט שנמצא בעזרת <b>חיפוש טקסט</b> </qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
he: <qt>חפש את הקודם<br /><br />חיפוש המופע הקודם של הטקסט שנמצא בעזרת <b>חיפוש טקסט</b> </qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
he: <qt>חפש טקסט<br /><br />הצגת חלון המאפשר לחפש טקסט בדף במוצג.</qt>

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
he: <qt>אם אפשרות זו נבחרת, כל מופע של <code><b>‎\N</b></code>, כאשר <code><b>N</b></code> הוא מספר שלם, יוחלף בלכידה המתאימה ("תת־מחרוזת בסוגריים") מתוך הביטוי לחיפוש.<p>כדי לכלול <code><b>‎\N</b></code> מפורש בטקסט להחלפה, הוסף לוכסן נוסף לפני הצירוף, כמו למשל <code><b>‎\\N</b></code>. </p></qt>

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
he: <qt>אם תלחץ על הכפתור <b>חפש</b>, התוכנית תחפש במסמך את הטקסט שהזנת לעיל.</qt>

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
he: <qt>אם תלחץ על הכפתור <b>החלף</b>, התוכנית תחפש במסמך את הטקסט שהזנת לעיל ותחליף כל מופע שלו בטקסט ההחלפה.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
he: <qt>אין מידע זמין.<br />אובייקט ה־KAboutData המסופק לא קיים.</qt>

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
he: <qt> לא נמצאו התאמות ל־"<b>%1</b>". </qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
he: <qt>הדפס מסגרת<br /><br />בדפים מסוימים יש מספר מסגרות. כדי להדפיס מסגרת בודדת, לחץ עליה ולאחר מכן השתמש באפשרות זו. </qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
he: <qt>הקטן גופנים<br /><br />הקטנת גודל הגופנים בחלון זה. לחץ והשאר את לחצן העכבר לחוץ כדי לקבל תפריט עם כל גדלי הגופנים הזמינים. </qt>

en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
he: <qt> קובע איך Jovie צריך להקריא את הטקסט כאשר האירוע מתקבל. אם תבחר "הקרא טקסט מותאם אישית", הכנס את הטקסט בתיבה. באפשרותך להשתמש בהחלפות הבאות בטקסט: <dl><dt>%e</dt><dd>השם של האירוע</dd> <dt>%a</dt><dd>היישום שיזם את האירוע</dd> <dt>%m</dt><dd>ההודעה שנשלחה על ידי היישום</dd> </dl></qt>

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
he: <qt> צירוף המקשים "%1" כבר בשימוש על ידי הפעולה<b>%2</b>. <br>אנא בחר צירוף מקשים אחר. </qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />%1<p>Possible reasons:</p><ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
he: <qt>האבחנה היא: <br />%1<p>סיבות אפשריות:</p> <ul><li> ארעה שגיאה בעת השדרוג האחרון של ל־KDE שהשאיר מודול מרכז בקרה יתום.</li><li> יש לך מודול צד שלישי מותקן.</li></ul><p> בדוק את האפשרויות הללו ביסודיות ונסה להסיר את המודול המוצג בהודעה השגיאה. אם זה נכשל, נסה להתלונן על הבעיה הזאת אצל ההפצה שלך, או האורז של החבילה. </p></qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
he: <qt> האבחנה היא:<br />קיצור הדרך %1 לא מציין ספריה</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
he: <qt>הטופס יישלח אל <br /><b>%1</b><br />במערכת הקבצים המקומית שלך.<br />האם ברצונך לשלוח את הטופס?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
he: <qt>אתר זה מנסה לפתוח חלון דפדפן חדש בכתובת <p>%1</p>באמצעות JavaScript.<br />האם ברצונך לאפשר זאת? </qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
he: <qt>אתר זה שולח טופס שיביא לפתיחת <p>%1</p> בחלון דפדפן חדש באמצעות JavaScript.<br />האם ברצונך לאפשר את שליחת הטופס?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
he: <qt> אתר לא נבטח זה מכיל קישור אל  <br /><b>%1</b>.<br />האם ברצונך להמשיך ולעבור לדף המקושר?</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
he: <qt> על מנת לשלוח דיווח על באג, לחץ על הקישור הבא. דבר זה יביא לפתיחת חלון דפדפן בכתובת <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>, שם תמצא טופס למילוי. המידע המוצג לעיל יועבר לשרת זה. </qt>

[ctx: @action]
en: &Font
he: &גופן

[ctx: @action]
en: &Justify
he: &יישור

[ctx: @action]
en: &Strike Out
he: &קו חוצה

[ctx: @action]
en: About Application
he: אודות היישום

[ctx: @action]
en: About KDE
he: אודות KDE

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
he: הפעל את הלשונית הבאה

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
he: הפעל את הלשונית הקודמת

[ctx: @action]
en: Actual Size
he: גודל אמיתי

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
he: הוסף לסימניות

[ctx: @action]
en: Align &Center
he: &מרכז

[ctx: @action]
en: Align &Left
he: ישר &שמאלה

[ctx: @action]
en: Align &Right
he: ישר &ימינה

[ctx: @action]
en: Back
he: אחורה

[ctx: @action]
en: Backward Word
he: מילה אחורה

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
he: תחילת שורה

[ctx: @action]
en: Clear
he: נקה

[ctx: @action]
en: Close
he: סגור

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
he: הגדרות הודעות

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
he: הגדרות סרגלי־כלים

[ctx: @action]
en: Copy
he: העתק

[ctx: @action]
en: Cut
he: גזור

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
he: הקטן הזחה

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
he: מחק מילה אחורה

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
he: מחק מילה קדימה

[ctx: @action]
en: Deselect
he: בטל בחירה

[ctx: @action]
en: Document Back
he: מסמך הקודם

[ctx: @action]
en: Document Forward
he: מסמך הבא

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
he: ערוך סימניות

[ctx: @action]
en: End of Line
he: סוף שורה

[ctx: @action]
en: Find
he: חפש

[ctx: @action]
en: Find Next
he: חפש את הבא

[ctx: @action]
en: Find Prev
he: חפש את הקודם

[ctx: @action]
en: Fit To Height
he: התאם לאורך העמוד

[ctx: @action]
en: Fit To Page
he: התאם לגודל העמוד

[ctx: @action]
en: Fit To Width
he: התאם לרוחב העמוד

[ctx: @action]
en: Font &Size
he: גודל &הגופן

[ctx: @action]
en: Format Painter
he: תבנית העיצוב

[ctx: @action]
en: Forward
he: קדימה

[ctx: @action]
en: Forward Word
he: מילה קדימה

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
he: מצב מסך מלא

[ctx: @action]
en: Go to Line
he: עבור לשורה

[ctx: @action]
en: Goto
he: עבור

[ctx: @action]
en: Goto Page
he: עבור לעמוד

[ctx: @action]
en: Help
he: עזרה

[ctx: @action]
en: Increase Indent
he: הגדל הזחה

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
he: הוספת שורת חוק

[ctx: @action]
en: Key Bindings
he: מיפוי תווים

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
he: שמאל־ימין

[ctx: @action]
en: Link
he: קישור

[ctx: @action]
en: Mail
he: דואר

[ctx: @action]
en: New
he: חדש

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
he: ההתאמה הבאה להשלמה

[ctx: @action]
en: Next Item in List
he: הפריט הבא ברשימה

[ctx: @action]
en: Open
he: פתח

[ctx: @action]
en: Open Recent
he: פתח אחרונים

[ctx: @action]
en: Paste
he: הדבק

[ctx: @action]
en: Paste Selection
he: הדבק בחירה

[ctx: @action]
en: Preferences
he: העדפות

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
he: ההתאמה הקודמת להשלמה

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
he: הפריט הקודם ברשימה

[ctx: @action]
en: Print
he: הדפס

[ctx: @action]
en: Print Preview
he: תצוגה לפני הדפסה

[ctx: @action]
en: Prior
he: הקודם

[ctx: @action]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: @action]
en: Redo
he: בצע שוב

[ctx: @action]
en: Reload
he: טען מחדש

[ctx: @action]
en: Replace
he: החלף

[ctx: @action]
en: Report Bug
he: דיווח על באג

[ctx: @action]
en: Revert
he: שחזר

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
he: ימין־שמאל

[ctx: @action]
en: Save
he: שמור

[ctx: @action]
en: Save As
he: שמירה בשם

[ctx: @action]
en: Save Options
he: שמור אפשרויות

[ctx: @action]
en: Select All
he: בחר הכל

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
he: הצג שורת תפריטים

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
he: הצג שורת מצב

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
he: הצג סרגל־כלים

[ctx: @action]
en: Spelling
he: איות

[ctx: @action]
en: Subscript
he: כתב תחתי

[ctx: @action]
en: Substring Completion
he: השלמת תת־מחרוזת

[ctx: @action]
en: Superscript
he: כתב עילי

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
he: החלף את שפת היישום

[ctx: @action]
en: Text &Color...
he: צבע &טקסט...

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
he: הדגשות &טקסט...

[ctx: @action]
en: Text Completion
he: השלמת טקסט

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
he: העצה היומית

[ctx: @action]
en: To Plain Text
he: לטקסט פשוט

[ctx: @action]
en: Undo
he: בטל

[ctx: @action]
en: Up
he: מעלה

[ctx: @action]
en: What's This
he: מה זה

[ctx: @action]
en: Zoom
he: התקרב

[ctx: @action]
en: Zoom In
he: התקרב

[ctx: @action]
en: Zoom Out
he: התרחק

[ctx: @action Beginning of document]
en: Begin
he: התחלה

[ctx: @action End of document]
en: End
he: סוף

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
he: בית

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
he: הבא

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
he: &מודגש

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
he: &נטוי

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
he: &קו תחתי

[ctx: @action:button]
en: &Finished
he: &סיום

[ctx: @action:button]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @action:button]
en: Close
he: סגור

[ctx: @action:button]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
he: נקה טקסט

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
he: &הכל

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
he: התחל מחדש

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
he: עצור

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit F&ull Screen Mode
he: צא ממצב מסך מ&לא

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
he: מצב מסך מ&לא

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
he: פתח &באמצעות %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Exit Full Screen
he: צא ממסך מלא

[ctx: @action:intoolbar]
en: Full Screen
he: מסך מלא

[ctx: @filename/plain]
en: ‘%1’
he: "%1"

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
he: תאריך לא יכול להיות קודם אל %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
he: תאריך לא יוכל להיות מאוחר מ־%1

[ctx: @info]
en: Delete tag
he: מחק תגית

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
he: פתח את "%1"?

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
he: האם יש למחוק את התגית <resource>%1</resource> מכל הקבצים?

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
he: התאריך שהכנסת אינו תקין

[ctx: @info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
he: התאריך שהכנסת מאוחר מהתאריך האפשרי.

[ctx: @info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
he: התאריך שהכנסת מוקדם מהתאריך האפשרי.

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
he: התאריך שהכנסת אינו תקין

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
he: הזמן לא יכול להיות מוקדם מאשר %1

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
he: הזמן לא יכול להיות מאוחר מאשר %1

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
he: "%1" חסר.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Development Platform: %2
    %3: %4
he: Qt: %1
    סביבת הפיתוח של KDE: %2
    %3: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
he: האם לשנות את סוג הגופן?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
he: האם לשנות את גודל הגופן?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
he: האם לשנות את סגנון הגופן?

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the window in full screen
he: הצג את החלון במסך מלא

[ctx: @info:tooltip]
en: Exit full screen mode
he: צא ממצב מסך מלא

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
he: בחר באפשרות זו כדי לשנות את הגדרת הגופן עצמו.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
he: בחר באפשרות זו כדי לשנות את הגדרת גודל הגופן.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
he: בחר באפשרות זו כדי לשנות את הגדרת סגנון הגופן.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
he: כאן באפשרותך לבחור את הגופן שייעשה בו שימוש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
he: כאן באפשרותך לבחור את סגנון הגופן שייעשה בו שימוש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
he: כאן באפשרותך לבחור את הגופן שייעשה בו שימוש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
he: זה שם הקובץ שהוצע על ידי השרת

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
he: קידוד אחר (%1)

[ctx: @item %1 character set, %2 encoding]
en: %1 ( %2 )
he: %1 (%2)

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
he: ברווח אחיד

[ctx: @item Font name]
en: Sans Serif
he: ללא תגים

[ctx: @item Font name]
en: Serif
he: עם תגים

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
he: ברירת המחדל של <application>ASpell</application>

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
he: ברירת המחדל של <application>Hunspell</application>

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
he: ברירת המחדל של <application>ISpell</application>

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
he: בלרוסית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
he: פורטוגזית ברזילאית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
he: צ'כית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
he: דנית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
he: אנגלית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Esperanto
he: אספרנטו

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
he: צרפתית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
he: גרמנית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
he: גרמנית (איות חדש)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
he: עברית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
he: הונגרית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
he: ליטאית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
he: נורווגית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
he: פולנית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
he: פורטוגזית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
he: רוסית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
he: סלובקית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
he: סלובנית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
he: ספרדית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
he: שבדית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
he: גרמנית שוויצרית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
he: טורקית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
he: אוקראינית

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
he: ברירת מחדל - %1

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
he: ברירת מחדל - %1 [%2]

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
he: ערבי

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
he: בלטי

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
he: מרכז אירופי

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
he: סיני מפושט

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
he: סיני מסורתי

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
he: קירילי

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
he: מבוטל

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
he: יווני

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
he: עברי

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
he: יפני

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
he: קוריאני

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
he: סאמי צפוני

[ctx: @item Text character set]
en: Other
he: אחר

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
he: דרום־מזרח אירופי

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
he: תאילנדי

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
he: טורקי

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
he: יוניקוד

[ctx: @item Text character set]
en: Universal
he: אוניברסלי

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
he: מערב אירופי

[ctx: @item Text encoding: %1 character set, %2 encoding]
en: %1 ( %2 )
he: %1 (%2)

[ctx: @item font]
en: Bold
he: מודגש

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
he: מודגש ונטוי

[ctx: @item font]
en: Italic
he: נטוי

[ctx: @item font]
en: Oblique
he: כתב נטוי

[ctx: @item font size]
en: Relative
he: יחסי

[ctx: @item license]
en: Custom
he: מותאם־אישית

[ctx: @item license]
en: Not specified
he: לא צוין

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
he: <application>Ispell</application> בינלאומי

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
he: ברירת־מחדל

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
he: אוטומטית

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
he: ברירת מחדל

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
he: רשימה נפתחת

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
he: רשימה נפתחת ואוטומטית

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
he: ידנית

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
he: ללא

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
he: אוטומטית מקוצרת

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
he: מעגל

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
he: דיסק

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
he: ללא

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
he: מרובע

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
he[0]: %1 אלפית שנייה
he[1]: %1 אלפיות שנייה

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
he[0]: יום אחד
he[1]: %1 ימים

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %1 שעות

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %1 דקות

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %1 שניות

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
he: %1 ימים

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
he: %1 שעות

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
he: %1 דקות

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
he: %1 שניות

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
he: %1 ו־%2

[ctx: @label]
en: Add Tags...
he: הוספת תגיות...

[ctx: @label]
en: Change...
he: שינוי...

[ctx: @label]
en: Create new tag:
he: צור תגית חדשה:

[ctx: @label]
en: Font:
he: גופן:

[ctx: @label]
en: Show all tags...
he: הצג את כל התגיות

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
he: שם: %1

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
he: הקלד: %1

[ctx: @label center justify]
en: Center
he: מרכז

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
he: יישור

[ctx: @label left justify]
en: Left
he: משמאל

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
he: שמאל־ימין

[ctx: @label right justify]
en: Right
he: ימין

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
he: ימין־שמאל

[ctx: @label stroke color]
en: Color
he: צבע

[ctx: @label:button]
en: &Open
he: &פתח

[ctx: @label:button]
en: &Open with
he: &פתח באמצעות

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
he: &פתח באמצעות %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
he: &פתח באמצעות...

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
he: זכור פעולה לקבצים מסוג זה

[ctx: @label:listbox]
en: &Client:
he: &לקוח:

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
he: &מילון:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
he: &קידוד:

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
he: גודל:

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
he: הגדר אילו תגיות יש להחיל.

[ctx: @note/plain]
en: Note: %1
he: הערה: %1

[ctx: @note/rich]
en: <i>Note</i>: %1
he: <i>הערה</i>: %1

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
he: אין תאריך

[ctx: @option last month]
en: Last Month
he: החודש הקודם

[ctx: @option last week]
en: Last Week
he: שבוע שעבר

[ctx: @option last year]
en: Last Year
he: השנה הקודמת

[ctx: @option next month]
en: Next Month
he: החודש הבא

[ctx: @option next week]
en: Next Week
he: השנה הבאה

[ctx: @option next year]
en: Next Year
he: השנה הבאה

[ctx: @option today]
en: Today
he: היום

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
he: מחר

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
he: אתמול

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
he: התייחס ל&מילים מחוברות בתור שגיאות איות

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
he: צור &שורש/שילובים שאינם במילון

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
he: כבה בדיקה אוטומטית

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
he: בדוק איות

[ctx: @option:check]
en: Font
he: גופן

[ctx: @option:check]
en: Font style
he: סגנון גופן

[ctx: @option:check]
en: Size
he: גודל

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
he: מסמכים

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
he: תמונות

[ctx: @option:check A filter on file type - audio files]
en: Audio
he: שמע

[ctx: @option:check A filter on file type - media video]
en: Video
he: וידאו

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
he: אנשי־קשר

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
he: דוא"ל

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
he: משימות

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
he: יותר...

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
he: אחר

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
he: קבצים

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
he: שונה לאחרונה

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
he: הכי חשוב

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
he: לא נפתח מעולם

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
he: אין עדיפות

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
he: 1 או יותר

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
he: 2 או יותר

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
he: 3 או יותר

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
he: 4 או יותר

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
he: כל דירוג

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
he: דירוג מקסימלי

[ctx: @title]
en: Delete tag
he: מחק תגית

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
he: שונות

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
he: תשובת השאילה

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
he: תשובת השאילתה מאת "%1"

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
he: משאב

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
he: סוג המשאב

[ctx: @title:group]
en: Find
he: חיפוש

[ctx: @title:group Document information]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:menu]
en: List Style
he: סגנון רשימה

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
he: הצג עזרה

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
he: השלמת טקסט

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
he: הגדרות סרגל־כלים

[ctx: @title:menu Game move]
en: &Move
he: &הזזה

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
he: מסגרת

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
he: הוסף תגיות

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
he: שנה תגיות

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
he: בדיקת איות

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
he: האבחנה של ד"ר Klash לגבי מקשי קיצור

[ctx: @title:window]
en: Print
he: הדפסה

[ctx: @warning/plain]
en: WARNING: %1
he: אזהרה: %1

[ctx: @warning/rich]
en: <b>Warning</b>: %1
he: <b>אזהרה</b>: %1

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
he: תוכנית שורת פקודה שניתן להשתמש בה כדי להפעיל מודולים של KUnitTest.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
he: כבר קיים קובץ בשם "%1". האם אתה בטוח שברצונך לכתוב עליו?

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
he: אחר

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
he: תרום

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
he: אתר בית

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
he[0]: מאגר מידע (אין כניסות)
he[1]: מאגר מידע (%1 כניסות)

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
he: בקר באתר

en: A little program to output installation paths
he: תוכנית קטנה שמציגה את נתיבי ההתקנה

en: A network error has occurred. The request has failed.
he: אירעה שגיאת רשת. הבקשה נכשלה.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
he: אירע כשל עם הפרוטוקול. הבקשה נכשלה.

en: A scheme with this name already exists.
he: כבר קיימת ערכה תחת שם זה.

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
he: תסריט הנמצא בדף זה גורם ל־KHTML לקפוא. אם הוא ימשיך לפעול, עלול הדבר להביא לזמני תגובה אטיים יותר בתוכניות אחרות.
    האם ברצונך לעצור את התסריט?

[ctx: A type of link.]
en: Blog
he: בלוג

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
he: אתר בית

en: A&uthor
he: כ&ותב

en: A&uthors
he: כ&ותבים

en: A&vailable actions:
he: פ&עולות זמינות:

en: About %1
he: אודות %1

en: About &KDE
he: אודות &KDE

en: About KDE
he: אודות KDE

[ctx: About KDE]
en: &About
he: &אודות

en: Accept
he: אשר

en: Access Keys activated
he: מקשי הנגישות הופעלו

en: Action
he: פעולה

en: Action Name
he: שם פעולה

en: Action takes 2 args.
he: פעולה מקבלת 2 ארגומנטים.

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
he: דוא"ל התורם

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
he: דוא"ל התורם
    %1

en: ActionGroup takes 2 args.
he: קבוצת פעולות מקבלת 2 ארגומנטים.

en: ActionList: %1
he: רשימת פעולות: %1

en: Actual Font
he: גופן זמין

en: Actually generate the code.
he: בעצם מחולל את הקוד.

en: Add
he: הוסף

en: Add Comment
he: הוסף הערה

en: Add Fallback Language
he: הוסף שפת גיבוי

en: Add Rating
he: הוסף דירוג

en: Add URL to Filter
he: הוסף כתובת למסנן

en: Add a new script.
he: הוספת תסריט חדש.

en: Add to Dictionary
he: הוסף למילון

en: Add to Toolbar
he: הוסף לסרגל־הכלים

en: Add to ignores...
he: הוסף לרשימת ההתעלמות...

en: Add...
he: הוספה...

en: Additional Information: %1
he: מידע נוסף: %1

en: Address is already in use
he: הכתובת נמצאת בשימוש

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
he: הוספת שפה אחת או יותר בהן ייעשה שימוש אם אין תרגומים מתאימים בשפות האחרות.

en: Administrator &Mode...
he: &מצב מנהל...

en: After
he: אחרי

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
he: אחרי הצהריים

en: Again
he: שוב

en: Alert
he: אזהרה

en: Alias names:
he: שמות נוספים:

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: All Pages
he: כל העמודים

en: All Providers
he: כל הספקים

en: All Visible Columns
he: כל העמודות הנראות לעין

en: Allow
he: אפשר

en: Allow Tabulations
he: אפשר טאבים

en: Alpha:
he: אלפא:

en: Already opened.
he: כבר פתוח.

en: Alternate
he: חלופה

en: Alternate:
he: חלופי:

en: Ambiguous shortcut detected
he: זוהתה התנגשות צירוף מקשים

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון להפעיל תסריט בדף זה.
    
    %1, שורה %2:
    %3

en: Annotations and Cross References
he: הערות והפניות

en: Any Character
he: כל תו שהוא

en: Anytime
he: בכל זמן

en: Applet "%1" started
he: היישומון "%1" מופעל

en: Applet "%1" stopped
he: היישומון "%1" נעצר

en: Applet Parameters
he: פרמטרים ליישומון

en: Application Language Changed
he: שפת היישום שונתה

en: Application sounds
he: צלילים של תכניות

en: Application:
he: תכנית:

en: Applications menu (.desktop files)
he: תפריט תכניות (קבצי ‎.desktop)

en: Apply Settings
he: החל הגדרות

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Approximate equivalents:
he: מקבילים מקורבים:

en: Archives
he: ארכיונים

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
he: סעיף הגדרות זה כבר פתוח בתוכנית %1

en: As-you-type spell checking disabled.
he: בדיקת איות תוך כדי כתיבה מבוטלת.

en: As-you-type spell checking enabled.
he: בדיקת איות תוך כדי כתיבה מופעלת.

en: Ask before replacing each match found.
he: הצגת בקשה לאישור לפני ביצוע ההחלפה עבור כל התאמה שנמצאה.

en: Authentication error.
he: שגיאת אימות.

en: Author
he: עורך

en: Author:
he: כותב:

en: Auto Spell Check
he: בדוק איות אוטומטית

en: Autocorrect
he: תיקון אוטומטי

en: Automatic Detection
he: זיהוי אוטומטי

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
he: בוצעו שינויים אוטומטיים בעקבות תלויות בין תוספים. לחץ כאן למידע נוסף.

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
he: בוצעו שינויים אוטומטיים כדי לספק תלויות של תוספים:

en: Autostart directories
he: ספריות הפעלה אוטומטית

en: Available KDE resource types
he: סוגי משאבי זמינים של KDE

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
he: בדיקות זמינות: %1 (שמתעלמים מהן: %2)

en: Available Tests: 0
he: בדיקות זמינות: 0

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
he: הליך טיפול לא תקין באירועים: אובייקט %1, מזהה %2, שירות %3, טיפוס: %4.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
he: הליך טיפול לא תקין בחריצים: אובייקט %1, מזהה %2, שירות %3, חתימה: %4.

en: Banner Pages
he: עמודי באנרים

[ctx: Banner page]
en: Classified
he: מסווג

[ctx: Banner page]
en: Confidential
he: חשאי

[ctx: Banner page]
en: None
he: ללא

[ctx: Banner page]
en: Secret
he: סודי

[ctx: Banner page]
en: Standard
he: רגיל

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
he: סודי ביותר

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
he: בלתי מסווג

[ctx: Banner page at end]
en: End
he: סוף

[ctx: Banner page at start]
en: Start
he: התחלה

en: Base URL
he: כתובת בסיס

en: Basic Page Style
he: סגנון דף רגיל

en: Become a Fan
he: הפוך לאוהד

en: Before
he: לפני

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
he: לפני הצהריים

en: Beginning of document reached.
he: החיפוש הגיע לתחילת המסמך.

en: Billing information:
he: חשבון חיוב:

en: Block IFrame...
he: חסימת מסגרת משובצת...

en: Block Image...
he: חסום תמונה...

en: Block Images From %1
he: חסום תמונות מ־%1

en: Block:
he: בלוק:

en: Blue:
he: כחול:

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
he: וגם

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
he: או

en: Bottom to Top, Left to Right
he: מטה למעלה, שמאל לימין

en: Bottom to Top, Right to Left
he: מטה למעלה, ימין לשמאל

en: Break at Next
he: עצור במשפט הבא

en: Breakpoint
he: נקודת עצירה

en: Bug report sent, thank you for your input.
he: הדיווח על הבאג נשלח. תודה על המשוב שלך.

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
he: בניית תוספי פריטים גרפיים של Qt מתוך קובץ תיאור סגנון בתבנית ini.

en: C octal escaped UTF-8:
he: ‏UTF-8 מפורש אוקטלי ב־C:

en: C&ase sensitive
he: תלוי &רישיות

en: C&lear
he: נ&קה

en: C&ontinue
he: ה&משך

en: CGIs to run from kdehelp
he: תסריטי CGI להפעלה מתוך kdehelp

en: CJK Ideograph Information
he: מידע אידאוגרמת סינית/יפנית/קוריאנית

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
he: מידע שמור במטמון (לדוגמה: אייקונים, דפי אינטרנט)

en: Call
he: קריאה

en: Call Stack
he: קריאה למחסנית

en: Call to '%1' failed.
he: הקריאה ל־"%1" נכשלה.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
he: הקריאה לשירות "%1" נכשלה, אין אפשרות לקבל את הארגומנט %2: %3

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel?
he: לבטל?

en: Cannot create memory segment for file %1
he: אין אפשרות ליצור את סגמנט הזכרון עבור הקובץ %1

en: Cannot find testregression executable.
he: אין אפשרות למצוא את היישום testregression.

en: Cannot open %1 for reading
he: אין אפשרות לפתוח את %1 לקריאה

en: Cannot seek past eof
he: אין אפשרות להציץ מעבר לסוף הקובץ

en: Cantonese Pronunciation:
he: הגייה בקנטונית:

en: Captured Text (%1)
he: הטקסט שנלכד (%1)

en: Carriage Return
he: החזרת גרר

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
he: גורם לתוכנית להתקין מפת צבעים פרטית בתצוגה של
    8 סיביות

en: Certificate (validation: %1)
he: תעודה (ווידוא תוקף: %1)

en: Change &Icon...
he: שינוי &סמליל...

en: Change Icon
he: שינוי סמליל

en: Change Te&xt...
he: משנה &טקסט...

en: Change Text
he: שינוי טקסט

en: Changelog
he: יומן שינויים

en: Changelog:
he: יומן שינויים:

en: Changing annotations
he: משנה הערות

[ctx: Character]
en: In decimal:
he: בעשרוני:

en: Character used for indicating positive numbers
he: התו המשמש לציון מספרים חיוביים

en: Character:
he: תו:

en: Check Spelling
he: בדוק איות

en: Check Spelling...
he: בדיקת איות...

en: Check Sycoca database only once
he: בדיקת מסד הנתונים של sycoca פעם אחת בלבד

en: Check file timestamps
he: בדוק חותמות זמן של קבצים

en: Check spelling in document
he: בדוק איות במסמך

en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
he: בחר באפשרות זו כדי להציג יומן רישום לגבי פעילות המטלות. צפה בפלט המסוף כדי לראות את המידע הנרשם ביומן.

en: Check whether config file itself requires updating
he: בדיקה אם קובץ ההגדרות עצמו זקוק לעדכון

en: Checking login...
he: בודק חיבור...

en: Choose...
he: בחר...

[ctx: City, Country]
en: %1, %2
he: %1, %2.

en: Class
he: מחלקה

en: Clear &History
he: נקה &היסטוריה

en: Clear List
he: נקה רשימה

en: Clear input
he: נקה קלט

en: Clear the input in the edit field
he: ניקוי הקלט שבשדה העריכה

en: Click for a menu of available captures.
he: לחץ כאן כדי לקבל תפריט של לכידות זמינות.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
he: לחץ כאן כדי לערוך את הביטוי הרגולרי שלך באמצעות עורך גרפי.

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
he: לחץ על הכפתור, ואז תוכל ליצור קיצור מקשים לשימוש בתוכנית.
    דוגמא: לקיצור Ctrl+a: לחץ על המקש Ctrl ועל המקש a

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
he: לחץ כאן כדי לצמצם את תיבת הדו-שיח, להסתרת פרטים נוספים

en: Click this to expand the dialog, to show details
he: לחץ כאן כדי להרחיב את תיבת הדו-שיח, להצגת פרטים נוספים

en: Click to select a font
he: לחץ כדי לבחור גופן

en: Close
he: סגור

en: Close Document
he: סגור את המסמך

en: Close Message
he: סגור הודעה

en: Close Script
he: סגור תסריט

en: Close and discard
    edited message?
he: האם לסגור ולבטל את
    ההודעה שבעריכה?

en: Close document
he: סגור את המסמך

en: Close script...
he: סגירת תסריט...

en: Close source
he: סגור את המקור

en: Close the current document.
he: סגירת המסמך הנוכחי,

en: Close the current window or document
he: סגירת החלון או המסמך הנוכחיים

en: Close the current window.
he: סגירת החלון הנוכחי.

en: Close window?
he: האם לסגור את החלון?

en: Collaborate
he: שיתוף פעולה

en: Collaboration
he: שיתוף פעולה

en: Color for links
he: צבע קישורים

en: Color for visited links
he: צבע קישורים שביקרו בהם

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
he: עמודה מספר %1

en: Comment
he: הערה

en: Comment on entry
he: הערה לרשומה

en: Comment:
he: הערה:

en: Comments
he: הערות

en: Communication error
he: שגיאת תקשורת

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
he: הקידומת exec_prefix המהודרת לספריות KDE

en: Compiled in library path suffix
he: הסיומת המהודרת עבור הנתיב אל ספריות KDE

en: Compiled in prefix for KDE libraries
he: הקידומת המהודרת לספריות KDE

en: Compiled in version string for KDE libraries
he: מחרוזת הגרסה המהודרת עבור ספריות KDE

en: Compiler:
he: מהדר:

en: Complete Match
he: ההתאמה המלאה

en: Confi&gure...
he: הגד&רות...

en: Configuration description files
he: קובצי תיאור הגדרות

en: Configuration file "%1" not writable.
he: קובץ ההגדרות "%1" לא ניתן לכתיבה.

en: Configuration file is invalid: "%1"
he: קובץ תצורה לא תקין: "%1"

en: Configuration file not found: "%1"
he: קובץ תצורה לא נמצא: "%1"

en: Configuration files
he: קבצי הגדרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Configure &Notifications...
he: הגדרות &הודעות...

en: Configure Email...
he: הגדרות דוא"ל...

en: Configure Notifications
he: הגדרות הודעות

en: Configure S&hortcuts...
he: הגדרות &קיצורי־מקשים...

en: Configure Shortcut...
he: הגדרות קיצורי מקשים...

en: Configure Shortcuts
he: הגדרות קיצורים

en: Configure Tool&bars...
he: הגדרות סרגלי־&כלים...

en: Configure Toolbars
he: הגדרות סרגלי־כלים

en: Confirm
he: אישור

en: Confirm Quit From System Tray
he: אישור יציאה ממגש המערכת

en: Confirmation Required
he: יש צורך באישור

en: Confirmation: JavaScript Popup
he: אישור: חלון JavaScript מוקפץ

en: Conflict With Registered Global Shortcut
he: התנגשות עם קיצורים גלובליים

en: Conflict with Global Shortcut
he: התנגשות עם קיצורים גלובליים

en: Conflict with Standard Application Shortcut
he: התנגשות עם קיצור סטנדרטי של ישומים

en: Connection refused
he: החיבור נדחה

en: Connection timed out
he: תם הזמן המוקצב לחיבור

en: Console
he: מסוף

en: Contact author
he: צור קשר עם הכותב

en: Contact on Jabber
he: צור בקשר ב־Jabber

en: Continue
he: המשך

en: Continue from the beginning?
he: האם להמשיך בו מההתחלה?

en: Continue from the end?
he: האם להמשיך מהסוף?

en: Continue operation
he: ממשיך את הפעולה

en: Copy
he: העתק

en: Copy Image
he: העתק תמונה

en: Copy Image Location
he: העתק מיקום התמונה

en: Copy selection to clipboard
he: העתק את הבחירה אל לוח העריכה

en: Copyright 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>
he: כל הזכויות שמורות 2001, David Faure ‏<email>faure@kde.org</email>

en: Could not Launch Help Center
he: אין אפשרות להפעיל את מרכז העזרה

en: Could not construct value
he: אין אפשרות לבנות ערך

en: Could not create temporary file.
he: אין אפשרות ליצור קובץ זמני.

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
he: אין אפשרות לייצא את ערכת הנושא, כי המיקום לא חוקי.

en: Could not find '%1' executable.
he: אין אפשרות למצוא את קובץ התוכנית "%1".

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
he: אין אפשרות למצוא את "kdemain" ב־"%1".
    %2

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
he[0]: אין אפשרות למצוא את טיפוס ה־Mime ‏<resource>%2</resource>
he[1]: אין אפשרות למצוא את טיפוסי ה־Mime:
    ‏<resource>%2</resource>

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
he: לא יכול למצוא את התוסף '%1' ליישום '%2'

en: Could not find service '%1'.
he: אין אפשרות למצוא את השירות "%1".

en: Could not install "%1": file not found.
he: אין אפשרות להתקין את "%1": הקובץ לא נמצא.

en: Could not install %1
he: אין אפשרות להתקין את %1

en: Could not launch Browser
he: אין אפשרות להפעיל את הדפדפן

en: Could not launch Mail Client
he: אין אפשרות להפעיל את תכנית הדוא"ל

en: Could not launch Terminal Client
he: אין אפשרות להפעיל את לקוח המסוף

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
he: אין אפשרות להפעיל את מרכז העזרה של KDE:
    
    %1

en: Could not launch the browser:
    
    %1
he: אין אפשרות להפעיל את הדפדפן:
    
    %1

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
he: אין אפשרות להפעיל את תכנית הדוא"ל:
    
    %1

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
he: אין אפשרות להפעיל את יישום המסוף:
    
    %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
he: אין אפשרות לטעון ספקים של דברים חדשים מהקובץ: %1

en: Could not load print preview part
he: אין אפשרות לטעון את רכיב התצוגה המקדימה

en: Could not open file '%1'
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ "%1"

en: Could not open file '%1': %2
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ "%1": %2

en: Could not open library '%1'.
    %2
he: אין אפשרות לפתוח את הספרייה "%1".
    %2

en: Could not read data from %1 into shm
he: אין אפשרות לקרא מידע מאיזור הזכרון המשותף %1

en: Could not read file '%1'
he: אין אפשרות לקרוא את הקובץ "%1"

en: Could not set non-blocking mode
he: אין אפשרות לעבור למצב לא חוסם

en: Could not verify login, please try again.
he: אין אפשרות להתחבר, אנא נסה שוב.

en: Create Web Shortcut
he: צור קישור אינטרנט

en: Create content on server
he: צור תוכן על השרת

en: Create global database
he: צור מסד נתונים גלובלי

en: Create new document
he: צור מסמך חדש

en: Critical
he: קריטי

en: Cu&t
he: ג&זור

en: Curr&ent actions:
he: פעול&ות נוכחיות:

en: Current scheme:
he: ערכה נוכחית:

[ctx: Custom color]
en: Custom...
he: מותאם אישית...

en: Custom:
he: מותאם אישית:

en: Cut
he: גזור

en: Cut selection to clipboard
he: גזור את הבחירה אל לוח העריכה

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
he: שגיאה במנוע הרקע של DBus: נכשל ניסיון יצירת קשר עם המסייע. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
he: שגיאה במנוע הרקע של DBus: לא ניתן ליצור קשר עם המסייע. שגיאת התקשרות: %1. הודעת שגיאה: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
he: שגיאה במנוע הרקע של DBus: התקבל מידע שגוי מהמסייע %1 %2

en: Dante SOCKS client
he: לקוח Dante SOCKS

en: Date and Time: %1
he: תאריך ושעה: %1

en: Day (06:00 to 17:59)
he: יום (06:00 עד 17:59)

en: Default Font Size (100%)
he: גודל גופן ברירת מחדל (100%)

en: Default color
he: צבע ברירת מחדל

en: Default language:
he: שפת ברירת־מחדל:

en: Default widget group name to display in designer
he: שם המשמש כברירת מחדל להצגת קבוצת הפריטים הגרפיים ב־Designer

en: Default:
he: ברירת מחדל:

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
he: איזור

en: Definition in English:
he: הגדרה באנגלית:

en: Delete
he: מחק

en: Delete item(s)
he: מחיקת פריט/ים

en: Dependency Check
he: בדיקת תלויות

en: Description
he: תיאור

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
he: תיאור

en: Description:
he: תיאור:

en: Dese&lect
he: ב&טל בחירה

en: Desktop %1
he: שולחן עבודה %1

en: Desktop Exchange Service
he: שירות שיתוף לשולחן העבודה

en: Detach
he: נתק

en: Details
he: פרטים

en: Details for %1
he: פרטים עבור %1

en: Details of the Request:
he: פרטי הבקשה:

en: Details view mode
he: תצוגת פרטים

en: Did you know...?
he: הידעת...?

en: Digit
he: ספרה

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
he: ספרייה המכילה בדיקות, ספריית בסיס וספריות פלט

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
he: ספרייה המכילה ספריות בדיקות, ספריית בסיס ופלט. נלקחת בחשבון רק אם לא מצוינת האפשרות b.

en: Disable checking files (dangerous)
he: בטל בדיקת קבצים (מסוכן)

en: Disable crash handler, to get core dumps
he: כבה את מנהל ההתרסקויות, כדי לקבל הטלות ליבה

en: Disable incremental update, re-read everything
he: אל תאפשר עדכון חלקי, קרא מחדש הכל

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
he: ביטול לכידת פלט ניפוי באגים. על פי רוב משתמשים באפשרות זו כאשר משתמשים בממשק המשתמש בגרפי.

en: Disallow
he: אל תאפשר

en: Discard changes
he: ביטול השינויים

en: Display Images on Page
he: הצג תמונות בדף

en: Displays Thread Activity
he: הצגת מטלות פעילות

en: Distance between desktop icons
he: מרחק בין סמלים על שולחן העבודה

en: Do &not store this time
he: אל &תשמור הפעם

en: Do Not Allow
he: אל תאפשר

en: Do Not Download
he: אל תוריד

en: Do Not Fill Out
he: אל תמלא

en: Do Not Suppress Debug Output
he: אל תכבה פלט ניפוי באגים

en: Do not ask again
he: אל תשאל שוב

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
he: לא יודע איפה לפענח את הביטוי. אנא עצור את התסריט או פתוח קובץ מקור.

en: Do not run in the background.
he: אל תפעל ברקע.

en: Do not save data
he: אל תשמור את הנתונים

en: Do not show the window while running tests
he: אל תציג את החלון בעת ביצוע הבדיקות

en: Do not show this message again
he: אל תציג הודעה זו שנית

en: Do not signal applications to update
he: אל תשלח איתותי עדכון ליישומים

en: Do not suppress debug output
he: אל תכבה פלט ניפוי באגים

en: Do not use Xvfb
he: אל תשתמש ב־Xvfb

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
he: האם ברצונך לתת ליישומון ה־Java עם התעודות הבאות:

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
he: האם באמת ברצונך למחוק את הערכה %1?
    שים לב כי אין באפשרותך למחוק ערכות נושא גלובליות.

en: Do you really want to execute '%1'?
he: האם אתה בטוח שברצונך להפעיל את "%1"?

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
he: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את כל סרגלי־הכלים בתוכנית זו לברירת המחדל? השינוי יחול באופן מיידי.

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
he: האם ברצונך להוסיף לאוסף הסימניות שלך סימנייה בשם "%2" המצביעה אל המיקום "%1"?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
he: האם ברצונך להוסיף לאוסף הסימניות שלך סימנייה המצביעה אל המיקום "%1"?

en: Do you want to restart search at the beginning?
he: האם ברצונך להתחיל מחדש את החיפוש בתחילת המסמך?

en: Do you want to restart search from the end?
he: האם ברצונך להתחיל מחדש את החיפוש בסוף המסמך?

en: Do you want to store this password for %1?
he: האם אתה מעוניין לשמור סיסמה זו ל%1?

en: Do you want to store this password?
he: האם אתה מעוניין לשמור ססמה זו?

[ctx: Dock this window]
en: Dock
he: עגן

en: Document Information
he: מידע אודות המסמך

en: Document encoding:
he: קידוד המסמך:

en: Domain:
he: מתחם:

en: Done.
he: הושלם.

en: Double Line
he: מסגרת כפולה

en: Double Thick Line
he: מסגרת עבה כפולה

en: Download
he: הורד

en: Download New Stuff...
he: מוריד חומר חדש...

en: Download of "%1" failed, error: %2
he: ההורדה של "%1" נכשלה, שגיאה: %2.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
he: העלאה של פריט נכשלה: אין כתובת הורדה עבור "%1".

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
he: הקובץ שהורד הוא קובץ HTML. נפתח בדפדפן.

en: Downloads:
he: הורדות:

en: Edit
he: עריכה

en: Edit selected script.
he: עריכת התסריט הנבחר.

en: Edit...
he: עריכה...

en: Editor Chooser
he: בחירת עורך

en: Email
he: דוא"ל

en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

[ctx: Email receiver address]
en: To:
he: אל:

[ctx: Email sender address]
en: From:
he: מאת:

en: Email to:
he: שלח דוא"ל אל:

en: Embeddable HTML component
he: רכיב HTML בר־הטבעה

en: Embeddable component for multipart/mixed
he: רכיב בר־שיבוץ עבור multipart/mixed

en: Emoticons
he: אמוטיקונים

en: Enable &background spellchecking
he: אפשר בדיקת איות ב&רקע

en: Enable SOCKS support
he: אפשר תמיכה ב־SOCKS

en: Enable component
he: אפשר רכיב

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
he: זהה אוטומטית

[ctx: Encodings menu]
en: Default
he: ברירת מחדל

en: End of Line
he: סוף שורה

en: End of document reached.
he: החיפוש הגיע לסוף המסמך.

en: End of options
he: סוף האפשרויות

en: Enlarge Font
he: הגדל גופנים

en: Enter
he: כנס

en: Enter Administrator Mode
he: כניסה למצב מנהל

en: Enter Search Terms...
he: הזן כאן מונח לחיפוש...

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
he: הזן כאן תבנית לחיפוש, או בחר תבנית קודמת מתוך הרשימה.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
he: הזן מחרוזת להחלפה, או בחר מחרוזת קודמת מתוך הרשימה.

en: Enter a search term or character here
he: הזן כאן מונח או תו לחיפוש

en: Enter search phrase here
he: הזן כאן מונח לחיפוש

en: Enter the URL:
he: הזן את הכתובת:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
he: הזן את הטקסט (באנגלית אם אפשר) שברצונך לשלוח בתור דיווח על באג.
    אם תלחץ על "שלח", תישלח הודעת דואר אל המתחזק של תוכנית זו

en: Entries failed to load
he: אין אפשרות לטעון את הערכים

en: Equivalents:
he: מקבילים:

en: Error
he: שגיאה

en: Error during rename.
he: אירעה שגיאה בעת שינוי שם.

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
he: אירעה שגיאה במהלך הפענוח של קובץ המוכל "%1" בשורה %2:‏ %3

en: Error initializing provider.
he: שגיאה בעת אתחול הספק.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
he: ארעה שגיאה בעת הפעלה של "%1. או ש־KLauncher לא פעילה יותר, או שהיא נכשלה בהפעלת היישום.

en: Error loading '%1'.
he: אירעה שגיאה בטעינת "%1".

en: Error opening PTY
he: אירעה שגיאה בעת פתיחת PTY

en: Error reading from PTY
he: אירעה שגיאה בעת קריאה מתוך PTY

en: Error writing to PTY
he: אירעה שגיאה בעת כתיבה ל־PTY

en: Error: %1 - %2
he: שגיאה: %1 - %2

en: Error: java executable not found
he: שגיאה: קובץ התוכנית java לא נמצא

en: Evaluation error
he: שגיאת הערכה

en: Evaluation threw an exception %1
he: הפענוח החזיר את החריגה %1

en: Even Pages
he: עמודים זוגיים

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
he: אירעה חריגה בעת קריאה לפונקציה "%1" מ־%2: %3: %4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
he: אירעה חריגה בעת קריאה לחריץ "%1" מ־%2: %3: %4

en: Executables in $prefix/bin
he: קבצי תוכניות במיקום ‎$prefix/bin

en: Execute
he: הפעל

en: Execute File?
he: האם להפעיל את הקובץ?

en: Execute script without gui support
he: הפעלת התסריט ללא תמיכה בממשק משתמש גרפי

en: Execute the selected script.
he: הפעלת התסריט הנבחר.

en: Export Scheme...
he: ייצא ערכת נושא...

en: Export to Location
he: ייצא למיקום

en: F&ind:
he: &חפש:

en: F&ull Screen Mode
he: מצב מסך מ&לא

en: Failed to create Action.
he: יצירת הפעולה נכשלה.

en: Failed to create ActionGroup.
he: יצירת קבוצת הפעולות נכשלה.

en: Failed to create Layout.
he: יצירת הסידור נכשלה.

en: Failed to create Widget.
he: יצירת ה־Wodget נכשלה.

en: Failed to create script for interpreter "%1"
he: יצירת תסריט עבור המפרש "%1" נכשלה

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
he: קביעת מפרש עבור קובץ התסריט "%1" נכשלה

en: Failed to load file '%1'
he: טעינת הקובץ "%1" נכשלה

en: Failed to load interpreter "%1"
he: נכשלה הטעינה של המפרש "%1"

en: Failed to open scriptfile "%1"
he: פתיחת קובץ התסריט "%1" נכשלה

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
he: המרת טיפוס הערך %1 מהטיפוס %2 נכשלה (%3)

en: Fallback language:
he: שפת גיבוי:

en: Fetch content link from server
he: הורד את תוכן הקישור מהשרת

en: Fetching content data from server finished.
he: קבלת המידע מהשרת הסתיימה.

en: Fetching content data from server...
he: מקבל את התוכן מהשרת...

en: Fetching license data from server...
he: מקבל את המידע של הרישיון מהשרת...

en: Fetching your previously updated content finished.
he: קבלת התוכן הקודם שלך הסתיימה.

en: Fetching your previously updated content...
he: טוען את התוכן הקודם שהעלית...

en: File
he: קובץ

en: File %1 does not exist
he: הקובץ %1 לא קיים

en: File %1 not found.
he: הקובץ %1 לא נמצא

en: File not found: %1
he: הקובץ %1 לא נמצא

en: File to read update instructions from
he: הקובץ ממנו יש לקרוא את הוראות העדכון

en: File to upload:
he: קובץ להעלאה:

en: File:
he: קובץ:

en: Fill Out
he: מלא

en: Filter
he: מסנן

en: Filter error
he: שגיאת מסנן

en: Find
he: חיפוש

en: Find &Next
he: חפש &את הבא

en: Find &backwards
he: חיפוש &לאחור

en: Find &links only
he: חפש &קישורים בלבד

en: Find Links as You Type
he: חיפוש קישורים תוך כדי כתיבה

en: Find Next
he: חפש את הבא

en: Find Pre&vious
he: חפש את הק&ודם

en: Find Text
he: חיפוש טקסט

en: Find Text as You Type
he: חיפוש טקסט תוך כדי הקלדה

en: Find filename inside the resource type given to --path
he: חפש שם קובץ בסוג המשאב המועבר ל־‎--path

en: Finish
he: סיום

en: First argument must be a QObject.
he: הארגומנט הראשון חייב להיות מסוג QObject.

en: Fit to Page &Height
he: התאם לאורך &העמוד

en: Fit to Page &Width
he: התאם לרוחב &העמוד

en: Fixed width font
he: גופן ברוחב קבוע

en: Follow
he: המשך

en: Font for menus
he: גופן לתפריטים

en: Font for the taskbar
he: גופן שורת המשימות

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
he: גודל הגופן<br /><i>קבוע</i> או <i>יחסי</i><br />לסביבה

en: Font style:
he: סגנון גופן:

en: Fonts for toolbars
he: גופני סרגלי־כלים

en: Frame Information
he: מידע אודות המסגרת

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
he: הקפא

en: From c&ursor
he: ממיקום ה&סמן

en: Front
he: חזית

en: Function must be called from the main thread.
he: יש לקרוא לפונקציה מתוך המטלה הראשית.

en: GUI based example for the Weaver Thread Manager
he: דוגמה מבוססת ממשק משתמש גרפי עבור מנהל המטלות Weaver

en: GUI for the khtml regression tester
he: ממשק משתמש גרפי לבודק הרגרסיות של khtml

en: General Character Properties
he: מאפייני תו כלליים

en: Generate simple and fast wrapper classes not based on Nepomuk::Resource which do not provide any data integrity checking
he: צור מעטפת פשוטה מהירה לא מבוססות על Nepomuk::Resource שלא מכילה בדיקת שלמות נתונים.

en: Get Hot New Stuff
he: הורד חומר חדש

en: Get Hot New Stuff!
he: הורד חומר חדש

en: Get help...
he: קבלת עזרה...

en: Global
he: גלובלי

en: Global Alternate
he: חלופה גלובלית

en: Global:
he: גלובלי:

en: Go back in document
he: חזור במסמך

en: Go back one step
he: חזרה צעד אחד אחורה

en: Go forward in document
he: התקדם במסמך

en: Go forward one step
he: מעבר צעד אחד קדימה

en: Go to first page
he: עבור לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: עובר לעמוד האחרון

en: Go to next page
he: עבור אל העמוד הבא

en: Go to previous page
he: עבור אל עמוד הקודם

en: Go up
he: עבור למעלה

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
he: הפריט הבא ברשימה

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
he: הפריט הקודם ברשימה

en: Grave
he: קשה

en: Green:
he: ירוק:

en: HTML Settings
he: הגדרות HTML

en: HTML Toolbar
he: סרגל כלים של HTML

en: HTML documentation
he: תיעוד HTML

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
he: כמעט תקני

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Strict
he: מחמיר

en: HTML:
he: ‏HTML:

en: HTTP Headers
he: כותרות HTTP

en: Here you can choose the font size to be used.
he: כאן באפשרותך לבחור את גודל הגופן שייעשה בו שימוש.

en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
he: כאן באפשרותך לראות רשימה של קישורי מקשים,  דהיינו שיוכים בין פעולות (כמו למשל "העתק") המוצגות בעמודה שמשמאל, לבין מקשים או שילובי מקשים (לדוגמה Ctrl+V) המוצגים בעמודה שמימין.

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
he: כאן באפשרותך להחליף בין גודל גופנים קבוע לבין גודל גופנים שיחושב בצורה דינמית ויותאם לסביבה המשתנה (לדוגמה ממדי פריטים גרפיים, גודל דף).

en: Hide %1
he: הסתר %1

en: Highest Rated
he: הדירוג הכי גבוה

en: Highlight toolbar buttons on mouse over
he: הדגש כפתורים בסרגלי כלים בעת מעבר עם העכבר

en: Hold Indefinitely
he: החזק לצמיתות

en: Homepage
he: אתר בית

en: Host
he: מארח

en: Hot New Stuff Providers
he: ספקי חומר חדש

en: Hue:
he: גוון:

en: Huge (%1x%2)
he: ענק (%1 על %2)

en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
he: אני מאשר שהתוכן הזה לא מפר זכויות יוצרים כלשהן, חוק או סימן רשום. אני מאשר שכתובת ה־IP שלי תירשם. (הפצה של תוכן ללא הרשות של בעלי זכויות היוצרים הוא לא חוקי.)

en: I&gnore All
he: הת&עלם מהכל

en: Icon Size
he: גודל הסמלים

en: Icon te&xt:
he: טקסט הס&מל:

en: Icon:
he: סמל:

en: Icons
he: סמלילים

en: Icons Only
he: סמלים בלבד

en: Icons view mode
he: תצוגת סמלים

en: If enabled, search for a regular expression.
he: אם אפשרות זו נבחרת, יתבצע חיפוש אחר ביטוי רגולרי.

en: Ignore
he: התעלם

en: Ignored Words
he: מילים שיש להתעלם מהן

en: Image - %1x%2 Pixels
he: תמונה - %1 על %2 פיקסלים

en: Image Operations
he: פעולות על תמונה

en: In context '%1' for action '%2'
he: בהקשר "%1" עבור פעולה "%2"

en: In which language did you describe the above?
he: באיזו שפה כתבת את התקציר לעיל?

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Include path prefix (deprecated)
he: כלול מקדם נתיב (מיושן).

en: Includes/Headers
he: קובצי הכללה/כותרות

en: Incorrect number of arguments.
he: מספר ארגומנטים שגוי.

en: Incremental Spellcheck
he: בדיקת איות מתווספת

en: Information
he: מידע

en: Initializing
he: אתחול

en: Initializing Applet "%1"...
he: מאתחל את היישומון "%1"...

en: Input file
he: קובץ קלט

en: Insert
he: הוסף

en: Insert Place&holder
he: ה&וסף דפוס

en: Install
he: התקנה

en: Install Again
he: התקן שוב

en: Installation prefix for Qt
he: קידומת התקנה עבור Qt

en: Installed
he: הותקן

en: Installing
he: מתקין

en: Insufficient permissions in target directory.
he: אין הרשאות מספיקות בספריית היעד.

en: Internally added if launched from Finder
he: נוסף באופן פנימי אם התוכנית מופעלת מתוך Finder

en: Internet Search
he: חיפוש באינטרנט

en: Interpreter:
he: מפרש:

en: Invalid item.
he: פריט שגוי.

en: Invalid regular expression.
he: ביטוי רגולרי לא תקף.

en: Invalid type in Database
he: טיפוס לא תקף במסד הנתונים

en: JS Calculator
he: מחשבון JS

en: Japanese Kun Pronunciation:
he: הגייה ביפנית (קון):

en: Japanese On Pronunciation:
he: הגייה ביפנית (און):

en: JavaScript &Debugger
he: &מנפה באגים ב־JavaScript

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
he: ניסיון להוספת סימנייה של JavaScript

en: JavaScript Debugger
he: מנפה באגים ב־JavaScript

en: JavaScript Error
he: שגיאת JavaScript

en: JavaScript Errors
he: שגיאות JavaScript

en: Job
he: משימה

en: Job Control
he: ניהול משימה

en: Job Options
he: אפשרויות המשימה:

en: Job priority:
he: עדיפות המשימה:

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
he: כתבים אפריקאים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
he: כתבים מרכז אסיאתיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
he: סימני ניקוד מחברים

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
he: כתבים מזרח אסיאתיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
he: אלפביתים אירופים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
he: סמלים מתמטיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
he: כתבים מזרח תיכוניים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
he: אחר

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
he: כתבים אחרים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
he: כתבים פיליפיניים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
he: סמלים פונטיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
he: סימנים דרום אסיאתיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
he: כתבים דרום מזרח אסיאתיים

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
he: סמלים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
he: צורות ייצוג אלפביתיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
he: ערבית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
he: צורות ייצוג ערבית - A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
he: צורות ייצוג ערבית - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
he: תוספות לערבית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
he: ארמנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
he: חצים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
he: באלית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
he: לטינית בסיסית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bengali
he: בנגלית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
he: מרכיבי בלוקים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo
he: בופומופו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
he: בופומופו מורחב

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
he: שרטוט תיבות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
he: דפוסי ברייל

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buginese
he: בוגינית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buhid
he: בוהיד

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
he: תאימות סינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
he: סימני תאימות לסינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
he: אידיאוגרמות סינית/יפנית/קוריאנית לתאימות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
he: שורשים נוספים בסינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
he: קווים בסינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
he: סמלים וסימני פיסוק סינים/יפנים/קוריאנים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
he: אידיאוגרמות מאוחדות של סינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
he: הרחבת אידאוגרמות מאוחדת סינית/יפנית/קוריאנית -א'A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
he: צ'רוקי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
he: סימני ניקוד מחברים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
he: תוספות לסימני ניקוד מחברים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
he: סימני ניקוד מחברים עבור סמלים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
he: חצאי סימנים מחברים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
he: צורות המספרים ההודית המקובלת

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
he: תמונות תווי בקרה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
he: קופטית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
he: סמלי מטבע

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
he: קירילית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
he: קירילית מורחבת - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
he: קירילית מורחבת - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
he: תוספות לקירילית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari
he: דוונגארי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
he: דוונגארי מורחבת

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
he: קישוטים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
he: תווים אלפאנומריים תחומים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
he: אותיות וחודשים תחומים לסינית/יפנית/קוריאנית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
he: אתיופית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
he: אתיופית מורחבת

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
he: אתיופית מורחבת - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
he: תוספות לאתיופית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
he: סימני פיסוק כלליים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
he: צורות הנדסיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
he: גאורגית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
he: תוספות לגאורגית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
he: גלגוליטי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
he: הרחבות ליוונית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
he: יוונית וקופטית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
he: גוג'ראטית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gurmukhi
he: גורמוקי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
he: צורות ברוחב מלא וחצי רוחב

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
he: ג'אמו של האנגול לתאימות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo
he: ג'אמו של האנגול

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
he: ג'אמו של האנגול  מורחבת - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
he: ג'אמו של האנגול  מורחבת - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
he: הברות האנגול

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hanunoo
he: האנונו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
he: עברית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
he: ממלאי מקום גבוהים לשימוש פרטי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
he: ממלאי מקום גבוהים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hiragana
he: היראגאנה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
he: הרחבות IPA

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
he: תווים לתיאור אידיאוגרפי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
he: ג'אווה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kanbun
he: קאנבון

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
he: שורשי קאנגשי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kannada
he: קנאדה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana
he: קטקאנה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
he: הרחבות פונטיות לקטקאנה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer
he: חמר

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
he: סמלים בחמר

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lao
he: לאו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
he: תוספות להרחבות ללטינית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
he: לטינית מורחבת - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
he: לטינית מורחבת - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
he: לטינית מורחבת - ג'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
he: לטינית מורחבת - ד'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
he: תוספות ללטינית־1

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lepcha
he: לפצ'ה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
he: סמלים דמויי אותיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Limbu
he: לימבו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
he: ממלאי מקום נמוכים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
he: מליאלאם

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mandaic
he: מנדעית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
he: אופרטורים מתמטיים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
he: סמלים מתמטיים שונים - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
he: סמלים מתמטיים שונים - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
he: סמלים שונים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
he: סמלים וחצים נוספים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
he: סימנים טכניים שונים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
he: אותיות שינוי טון

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
he: מונגולית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
he: מיאנמר

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
he: מיאנמרית מורחבת - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: NKo
he: נקו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
he: טאי לה חדש

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
he: צורות מספרים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ogham
he: אוגהם

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
he: זיהוי תווים אופטי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Oriya
he: אורייה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phags-pa
he: פאגספה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
he: הרחבות פונטיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
he: תוספות להרחבות פונטיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
he: תחום לשימוש פרטי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
he: רונות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
he: שומרונים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
he: סינהלה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
he: צורות משנה קטנות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
he: אותיות משנות ריווח

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Specials
he: מיוחדים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
he: ציונים עיליים ותחתיים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
he: חצים נוספים - א'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
he: חצים נוספים - ב'

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
he: אופרטורים מתמטיים נוספים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
he: סימני פיסוק נוספים

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syloti Nagri
he: סילוטי נאגרי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syriac
he: סורית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
he: טגאלוג

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagbanwa
he: טגבאנווה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Le
he: טאי לה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Tham
he: טאי טם

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tamil
he: טמילית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Telugu
he: טלוגו

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thaana
he: טאנה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thai
he: תאילנדית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
he: טיבטית

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tifinagh
he: טיפינאג

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
he: הברות קנדיות ילידיות מאוחדות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
he: Syllabics אבוריג'ינים קנדית מאוחדת ה מורחבת

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vai
he: ואי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
he: בוררי צורות משנה

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
he: הרחבות ודיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
he: צורות אנכיות

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
he: שורשי אי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
he: הברות אי

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
he: סמלי הקסגרמה של איצ'ינג

en: KConf Update
he: עדכון KConf

en: KDE Application
he: יישום של KDE

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
he: ‏KDE Daemon - מפעיל עדכונים למסד הנתונים של Sycoca בעת הצורך

en: KDE Java Applet Plugin
he: תוסף יישומוני Java עבור KDE

en: KDE Test Program
he: יישום בדיקה של KDE

en: KDE Tool for updating user configuration files
he: כלי של KDE לעדכון קבצי ההגדרות של המשתמש

en: KDE application to run Kross scripts.
he: תוכנית של KDE להפעלת תסריטים של Kross.

en: KDEInit could not launch '%1'
he: לא היה באפשרות KDEInit להפעיל את "%1".

en: KHTML Regression Testing Utility
he: כלי בדיקות רגרסיה של KHTML

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
he: אין אפשרות לגשת ל־KLauncher באמצעות D-Bus, שגיאה במהלך קריאה ל־%1:
    %2

en: KLibLoader: Unknown error
he: ‏KLibLoader: שגיאה לא מוכרת

en: KNewStuff contributions
he: תרומות ל־KNewStuff

en: Keep output results from scripts
he: שמירת תוצאות פלט של תסריטים

en: Key Conflict
he: התנגשות מקשים

en: Key Generator
he: מייצר מפתחות

en: Key used for signing:
he: מפתח המשמש לחתימה:

en: Korean Pronunciation:
he: הגייה בקוריאנית:

en: Language Selection
he: בחירת שפה

en: Language:
he: שפה:

en: Large (%1x%2)
he: גדול (%1 על %2)

en: Last modified:
he: שונה לאחרונה:

en: Launching %1
he: מפעיל את %1

en: Leave a comment
he: הוסף הערה

en: Left for legacy support
he: הושאר לתמיכה בתוכניות ישנות

en: Left to Right, Bottom to Top
he: שמאל לימין, מטה למעלה

en: Left to Right, Top to Bottom
he: שמאל לימין, מעלה למטה

en: Legacy pixmaps
he: תמונות פיקסלים ישנות

en: Letter, Lowercase
he: אות, לא רישית

en: Letter, Modifier
he: אות, משנה מצב

en: Letter, Other
he: אות, אחרת

en: Letter, Titlecase
he: אות, ברישיות כותרת

en: Letter, Uppercase
he: אות, רישית

en: Level of safety of the Ruby interpreter
he: רמת הבטיחות של המפרש של Ruby

en: Libraries
he: ספריות

en: Library "%1" not found
he: ספרייה "%1"לא נמצאה.

en: License Agreement
he: הסכם רישיון

en: License:
he: רישיון:

en: License: %1
he: רישיון: %1

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
he:  מגביל את מספר הצבעים המוקצים בקוביית הצבעים בתצוגה
    של 8 סיביות, וזאת אם התוכנית משתמשת במפרט הצבעים
    .QApplication::ManyColor

en: Line
he: שורה

en: Link Text:
he: טקסט הקישור:

en: Link URL:
he: כתובת הקישור:

en: List all header files that will be generated via the --writeall command.
he: הצג את כל קבצי ההכללות (header files) שייוצרו על ידי הפקודה ‎--writeall.

en: List all includes (deprecated).
he: רשימת כל ההכללות (מיושן).

en: List all source files that will be generated via the --writeall command.
he: הצג את כל קבצי המקור (source files) שייוצרו על ידי הפקודה ‎--writeall.

en: Loadable modules
he: מודולים הניתנים לטעינה

en: Loaded Scripts
he: תסריטים טעונים

en: Loading Applet
he: טוען יישומון

en: Loading Preview
he: טוען תצוגה מקדימה

en: Loading data
he: טוען מידע

en: Loading data from provider
he: טוען מידע מהספק

en: Loading of providers from file: %1 failed
he: טעינת הספקים מהקובץ: %1 נכשלה

en: Loading one preview | Loading %1 previews
he[0]: טוען תצוגה מקדימה
he[1]: טוען %1 תצוגות מקדימות

en: Loading provider information
he: טוען מידע אודות הספק

en: Local Variables
he: משתנים מקומיים

en: Location of installed Qt binaries
he: מיקום של קבצים בינריים מותקנים של QT

en: Location of installed Qt libraries
he: מיקום של ספריות מותקנות של Qt

en: Location of installed Qt plugins
he: מיקום של תוספים מותקנים של Qt

en: Lock Toolbar Positions
he: נעל סרגלי־כלים במקומם

en: Log thread activity
he: רישום פעילות האשכול

en: Log to a file
he: שמור רישום בקובץ

en: Low Password Strength
he: ססמה חלשה

en: Main Toolbar
he: סרגל־כלים ראשי

en: Main:
he: ראשי:

en: MainWindow
he: חלון ראשי

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Major cleanup - Personal hero of maintainer
he: שכתוב גדול - גיבור אישי של המתחזק

en: Manage Link
he: ניהול דיו

en: Mandarin Pronunciation:
he: הגייה במנדרינית:

en: Mark &taskbar entry
he: סמן &בשורת־המשימות

en: Mark, Enclosing
he: סימן, תוחם

en: Mark, Non-Spacing
he: סימן, ללא מרווחים

en: Mark, Spacing Combining
he: סימן, מאחד מרווחים

en: Medium (%1x%2)
he: בינוני (%1 על %2)

en: Mime types
he: טיפוסי Mime

en: Minimize
he: מזער

en: Mirror Pages
he: עמודי מראה

en: Mirror pages along vertical axis
he: הפוך דפים באופן מאונך

en: Missing Plugin
he: תוסף חסר

en: More Actions
he: פעולות נוספות

en: Most Downloads
he: הכי הרבה הורדות

en: Most countries have no character for this
he: ברוב המדינות אין תו כזה

en: Most downloads
he: מספר ההורדות הגדול ביותר

en: Mouse Button Gesture
he: מחוות לחצני עכבר

en: Mouse Shape Gesture
he: מחוות תנועת עכבר

en: Move &Down
he: &הורד

en: Move &Up
he: הזז מ&עלה

en: Must supply a filename.
he: יש לספק שם קובץ.

en: Must supply a layout name.
he: יש לספק שם סידור.

en: Must supply a valid parent.
he: יש לספק אב תקף.

en: Must supply a widget name.
he: יש לספק שם Widget.

en: NEC SOCKS client
he: לקוח NEC SOCKS

en: Name
he: שם

en: Name for New Scheme
he: שם לערכת הנושא חדשה

en: Name for new scheme:
he: שם לערכת הנושא החדשה:

en: Name of the file as it will appear on the website
he: השם של הקובץ כפי שיופיע באתר

en: Name of the plugin class to generate
he: שם מחלקת התוספים ליצירה

en: Name:
he: שם:

en: Name:
he: שם:

en: Named Colors
he: צבעים בעלי שמות

en: Ne&ver store for this site
he: &לעולם לא לשמור ססמאות עבור אתר זה

en: Nepomuk Resource Class Generator
he: מייצר מחלקות המשאבים של Nepomuk

en: Network Transmission
he: העברה ברשת

en: Network error. (%1)
he: שגיאת רשת. (%1)

en: New Scheme
he: ערכה חדשה

en: New Upload
he: העלאה חדשה

en: New Web Shortcut
he: קיצור אינטרנט חדש

en: New search provider
he: ספק חיפוש חדש

en: New...
he: חדש...

en: Newest
he: החדש ביותר

en: Newline
he: שורה חדשה

en: Next Character in History
he: התו הבא ברשימה

en: Next month
he: החודש הבא

en: Next year
he: השנה הבאה

en: Night (18:00 to 05:59)
he: לילה (18:00 עד 05:59)

en: No
he: לא

en: No Entries
he: אין רשומות

en: No Preview
he: אין תצוגה מקדימה

[ctx: No border line]
en: None
he: ללא

en: No classname specified
he: לא צויין שם מחלקה

en: No classname specified.
he: לא צויין שם מחלקה.

en: No further items in the history.
he: אין פריטים נוספים בהיסטוריה.

en: No handler found for %1.
he: לא נמצא הליך טיפול עבור %1.

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
he: אין מידע זמין.
    אובייקט ה־KAboutData המסופק לא קיים.

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
he: לא צוינו תנאי רישיון כלשהם לתוכנית זו.
    בדוק אם ישנם תנאי רישיון כלשהם
    בתיעוד או בקוד המקור.

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
he: לא נמצאו התאמות ל־"<b>%1</b>".

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
he: אין הותקנו טיפוסי נתונים. אנא בדוק ש־shared-mime-info מותקן, וכי XDG_DATA_DIRS לא קבוע או שכולל את ‏‎/usr/share.

en: No more matches for this search direction.
he: אין יותר התאמות עבור כיוון החיפוש הזה.

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
he: לא נמצא תוסף עבור "%1".
    האם ברצונך להוריד תוסף מ־%2?

en: No provider selected.
he: לא נבחר ספק.

en: No service matching the requirements was found
he: לא נמצא שירות מתאים לדרישות

en: No service matching the requirements was found.
he: לא נמצא שירות מתאים לדרישות

[ctx: No shortcut defined]
en: None
he: ללא

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
he: צף

en: No such file or directory
he: אין קובץ או תיקייה כזאת

en: No such function "%1"
he: אין פונקציה כזו "%1"

en: No such interpreter "%1"
he: אין מפרש כזה "%1"

en: No such method '%1'.
he: אין כזאת מתודה "%1"

en: No suggestions for %1
he: אין הצעות עבור %1

en: No target filename has been given.
he: לא צוין שם קובץ יעד.

en: No text
he: אין טקסט

en: No text was replaced.
he: לא הוחלף שום טקסט.

en: Non-printable
he: לא מוצג

en: Not a directory
he: אינה תיקייה

en: Not enough arguments.
he: אין מספיק ארגומנטים.

en: Not found
he: לא נמצא

en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
he: הערה: באפשרותך לערוך, לעדכן ולמחוק את התוכן שלך בשרת.

en: Notes:
he: הערות:

en: Nothing to spell check.
he: אין מה לבדוק איות.

en: Number, Decimal Digit
he: מספר, ספרה עשרונית

en: Number, Letter
he: מספר, אות

en: Number, Other
he: מספר, אחר

en: OS:
he: מערכת הפעלה:

en: Odd Pages
he: עמודים אי־זוגיים

en: Old upload information found, fill out fields?
he: נמצא מידע העלאה ישן. האם למלא בעזרתו את השדות?

en: Only 'ReadOnly' allowed
he: לקריאה בלבד

en: Only Run HTML Tests
he: הרץ בדיקות HTML בלבד

en: Only Run JS Tests
he: הרץ בדיקות JS בלבד

en: Only local files are supported.
he: רק קבצים מקומיים נתמכים.

en: Only run .html tests
he: ביצוע בדיקות ‎.html בלבד

en: Only run .js tests
he: ביצוע בדיקות ‎.js בלבד

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
he: ביצוע בדיקה אחת בלבד. ניתן להשתמש במספר אפשרויות.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
he: הפעלת מודולים ששם הקובץ שלהם מתאים לביטוי הרגולרי בלבד.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
he: הפעלת מודולי בדיקה שנמצאים בתיקייה בלבד. השתמש באפשרות השאילתה כדי לבחור מודולים.

en: Only search within the current selection.
he: חיפוש בתוך הבחירה הנוכחית בלבד.

en: Open
he: פתח

en: Open &Destination
he: פתח &יעד

en: Open &File
he: פתח &קובץ

en: Open &Recent
he: פתח &אחרונים

en: Open '%1'
he: פתח את "%1"

en: Open Script
he: פתח תסריט

en: Open a document which was recently opened
he: פתח מסמך שהיה בשימוש לאחרונה

en: Open a script...
he: פתיחת תסריט...

en: Open an existing document
he: פתח מסמך קיים

en: Open file
he: פתיחת קובץ

en: Open in &New Tab
he: פתח בלשונית &חדשה

en: Open in &This Window
he: פתח בחלון &זה

en: Open in New &Window
he: פתח ב&חלון חדש

en: Opens the print dialog to print the current document
he: פתיחת דו־שיח ההדפסה כדי להדפיס את המסמך הנוכחי

en: Operation not supported
he: הפעולה אינה נתמכת

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
he: &הבא

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
he: הבא

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
he: &הבא

en: Opt&ions
he: אפ&שרויות

en: Option
he: אפשרות

en: Optional
he: אופציונלי

en: Optionally specify the classes to be generated. Use option multiple times (defaults to all classes)
he: באופן אופציונאלי הגדר את המחלקות שיש ליצור השתמש באפשרות יותר מפעם אחד (ברירת המחדל היא כל המחלקות).

en: Options
he: אפשרויות

en: Order by:
he: מיין לפי:

en: Other Contributors:
he: תורמים נוספים:

en: Other, Control
he: אחר, בקרה

en: Other, Format
he: אחר, עיצוב

en: Other, Not Assigned
he: אחר, לא מוקצה

en: Other, Private Use
he: אחר, שימוש פרטי

en: Other, Surrogate
he: אחר, ממלא מקום

en: Output file
he: קובץ פלט

en: Output to File...
he: שמירת פלט לקובץ...

en: Overwrite
he: שכתב

en: Overwrite File?
he: האם לשכתב את הקובץ?

en: Overwrite existing file?
he: האם לשכתב קובץ קיים?

en: PTY operation timed out
he: תם הזמן המוקצב לפעולת PTY

en: Page Border
he: מסגרת העמוד

en: Page Label
he: כותרת העמוד

en: Page Set
he: קבוצת עמודים

en: Page loaded.
he: הדף נטען.

en: Pages
he: עמודים

en: Pages Per Sheet
he: עמודים לגיליון

en: Parameter
he: פרמטרים

en: Parse error at %1 line %2
he: שגיאת פירוק ב־%1, שורה %2

en: Password
he: ססמה

en: Password Input
he: הזנת ססמה

en: Password echo type
he: הצגת תווים בעת הקלדת ססמה

en: Password is empty
he: הססמה ריקה

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
he[0]: הססמה חייבת להיות בת תו אחד לפחות.
he[1]: הססמה חייבת להיות בת %1 תווים לפחות.

en: Password strength meter:
he: מד בטיחות הססמה:

en: Password:
he: ססמה:

en: Passwords do not match
he: הססמאות לא תואמות

en: Passwords match
he: הססמאות תואמות

en: Paste
he: הדבק

en: Paste clipboard content
he: הדבק את תוכן לוח העריכה

en: Path cannot be used
he: לא ניתן להשתמש בנתיב

en: Path to custom SOCKS library
he: נתיב אל ספרייה מותאמת אישית של SOCKS

en: Path to the autostart directory
he: הנתיב אל ספריית ההפעלה האוטומטית

en: Path to the directory containing executables to be run on session login
he: נתיב לספרייה המכילה תוכניות שיופעלו עם הכניסה למערכת

en: Pause
he: השהה

en: Pause/Continue regression testing process
he: השהה/המשך את תהליך בדיקות הרגרסיה

en: Payload
he: העלאה

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
he: ביצוע חיפוש תלוי רישיות. לדוגמה, הזנת הביטוי "Joe" לא תביא להתאמה של "joe" או "JOE", אלא רק של "Joe".

en: Perform menu generation test run only
he: בצע בדיקת יצירת תפריטים בלבד

en: Permission denied
he: הגישה נדחתה

en: Play
he: נגן

en: Play a &sound
he: נגן &צליל

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
he: בחר ספריית "khtml/‎" תקפה.

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
he: בחר ספריית "khtmltests/regression/‎" תקפה.

en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
he: בחר את רכיב עריכת הטקסט בו ברצונך להשתמש כברירת מחדל בתוכנית זו. אם תבחר ב<B>ברירת המחדל של המערכת</B>, היישום יתחשב בשינויים שתבצע במרכז הבקרה של המערכת. כל בחירה אחרת תעקוף את ההגדרה ההיא.

en: Please choose the language which should be used for this application:
he: בחר את השפה שתשמש עבור יישום זה:

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
he: מתח מלבן על גבי התמונה באמצעות לחיצה וגרירה כדי לבחור את האזור.

en: Please contact your system administrator.
he: צור קשר עם מנהל־המערכת שלך.

en: Please describe your upload.
he: תאר את ההעלאה שלך.

en: Please fill out the information about your upload in English.
he: יש לספק מספר פרטים על ההעלאה שלך באנגלית.

en: Please give some information about yourself.
he: יש לספק מספר פרטים אודותיך.

en: Please put in a name.
he: יש להזין שם.

en: Please report bugs to %1.
he: דווח על באגים אל: %1.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
he: דווח על באגים אל <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: Please select one of the providers listed below:
he: בחר אחד הספקים מהרשימה להלן:

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
he: השתמש ב־<a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> כדי לדווח על באגים.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
he: אנא השתמש ב־http://bugs.kde.org כדי לדווח על באגים.

en: Popup Window Blocked
he: נחסם חלון קופץ

en: Port
he: שער

en: Possible Causes:
he: גורמים אפשריים:

en: Possible Solutions:
he: פתרונות אפשריים:

en: Possibly bad download link
he: כנראה קישור הורדה שבור

en: Prefix in $HOME used to write files
he: הקידומת ב־‎$HOME המשמשת לכתיבת קבצים

en: Prefix to install resource files to
he: הקידומת בה יש להתקין קבצי משאב

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
he: לחיצה על כפתור זה תביא לביטול כל השינויים האחרונים שבוצעו בדו־שיח זה

en: Preview Images
he: תצוגה מקדימה לתמונות

en: Preview URL:
he: כתובת לתצוגה מקדימה:

en: Preview of the "%1" font
he: תצוגה מקדימה של הגופן "%1"

en: Preview of the selected font
he: תצוגה מקדימה של הגופן הנבחר

en: Previous Character in History
he: התו הקודם ברשימה

en: Previous month
he: החודש הקודם

en: Previous year
he: השנה הקודמת

en: Price
he: מחיר

en: Price:
he: מחיר:

en: Primary language:
he: שפה עיקרית:

en: Print
he: הדפס

en: Print DOM Tree to STDOUT
he: הדפס עץ DOM אל הפלט הסטנדרטי

en: Print Frame...
he: הדפס המסגרת...

en: Print Immediately
he: הדפס מיידית

en: Print Previe&w
he: תצוגה מקדימה לפני הדפס&ה...

en: Print Preview
he: תצוגה מקדימה לפני הדפסה

en: Print Rendering Tree to STDOUT
he: הדפס עץ רינדור אל הפלט הסטנדרטי

en: Print document
he: הדפס את המסמך

en: Print frame tree to STDOUT
he: הדפס את עץ המסגרת אל הפלט הסטנדרטי

en: Print header
he: הדפס כותרת

en: Print images
he: הדפס תמונות

en: Printer friendly mode (black text, no background)
he: מצב ידידותי למדפסת (טקסט שחור, בלי רקע)

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
he: תוסף התקנה של %1

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
he: תוסף העלאה של %1

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
he: <html><font size="5">%1</font><br /><b>גרסה %2</b><br />משתמש בסביבת הפיתוח של KDE %3</html>

en: Progress Dialog
he: חלון התקדמות

en: Properties
he: מאפיינים

en: Property
he: מאפיין

en: Props
he: מאפיינים

en: Protocol: %1
he: פרוטוקול: %1

en: Provider information
he: מידע לגבי ספק

en: Provider:
he: ספק:

en: Provider: %1
he: ספק: %1

en: Punctuation, Close
he: פיסוק, סגירה

en: Punctuation, Connector
he: פיסוק, מחבר

en: Punctuation, Dash
he: פיסוק, מקף

en: Punctuation, Final Quote
he: פיסוק, סוף ציטוט

en: Punctuation, Initial Quote
he: פיסוק, תחילת ציטוט

en: Punctuation, Open
he: פיסוק, פתיחה

en: Punctuation, Other
he: פיסוק, אחר

en: Put output in &lt;directory&gt; instead of &lt;base_dir&gt;/output
he: שמור פלט בספרייה &lt;directory&gt; מקום ב־‎&lt;base_dir&gt;/output

en: Qt plugins
he: תוספים ל־Qt

en: Question
he: שאלה

en: Quit
he: יציאה

en: Quit application
he: יציאה מהתוכנית

en: Quit application...
he: יצאה מהתוכנית...

en: R&eplace All
he: ה&חלף הכל

en: Range error
he: שגיאת טווח

en: Rate this entry
he: דרג רשומה זו

en: Rating
he: דירוג

en: Rating for entry
he: דירוג רשומה

en: Rating:
he: דירוג:

en: Rating: %1
he: דירוג: %1

en: Rating: %1%
he: דירוג: %1%

en: Re&do
he: בצע &שוב

en: Re&vert
he: שח&זר

en: Re: %1
he: בצע שוב: %1

en: Read-only filesystem
he: מערכת־קבצים לקריאה בלבד

en: Ready
he: מוכן

en: Reason for price:
he: הסיבה למחיר:

en: Reassign
he: שייך מחדש

en: Rebuilds the system configuration cache.
he: בונה מחדש את מטמון הגדרות המערכת.

en: Red:
he: אדום:

en: Redisplay document
he: הצג מחדש את המסמך

en: Redo
he: בצע שוב

en: Redo last undone action
he: בצע מחדש את הפעילות האחרונה

en: Redo: %1
he: בצע שוב: %1

en: Reference
he: התייחסות

en: Reference error
he: שגיאת התייחסות

en: Regenerate baseline (instead of checking)
he: יצירת קו בסיס מחדש (במקום בדיקה)

en: Regression Testing Status
he: מצב בדיקות רגרסיה

en: Regression tester for khtml
he: בודק רגרסיות עבור KHTML

en: Regression testing output
he: פלט בדיקות רגרסיה

en: Regular e&xpression
he: ביטוי ר&גולרי

en: Reindent Sources
he: הזח מחדש את קבצי המקור

en: Reject
he: דחה

en: Relative path to testcase, or directory of testcases to be run (equivalent to -t).
he: נתיב יחסי אל מקרה מבחן או ספריית מקרי מבחן לבדיקה (זהה ל־‎-t).

en: Reload Frame
he: טען מסגרת מחדש

en: Remaining number of jobs:
he: מספר המשימות הנותרות:

en: Remember password
he: זכור ססמה

en: Removal of entry
he: הסרת רשומה

en: Remove
he: הסר

en: Remove from ignores...
he: הסר מרשימת ההתעלמות...

en: Remove password for form %1
he: הסר סיסמה משדה %1

en: Remove selected script.
he: הסר את התסריט הנבחר.

en: Rendering mode:
he: מצב רינדור:

en: Repeats, One or More Times
he: חזרה, פעם אחת או יותר

en: Repeats, Zero or More Times
he: חזרה, אפס פעמים או יותר

en: Replace
he: החלפה

en: Replace &with:
he: החלף &עם:

en: Replace '%1' with '%2'?
he: האם להחליף את "%1" ב־"%2"?

en: Replace With
he: החלף עם

en: Replace&ment text:
he: ט&קסט להחלפה:

en: Report Exceptions
he: הודע על חריגות

en: Report bad entry
he: דווח על רשומה שגויה

en: Requested Font
he: גופן מבוקש

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
he: מחרוזת חייבת להסתיים בגבולות מילים בשני צידיה על מנת שההתאמה תצליח.

en: Reserved Shortcut
he: קיצורי מקשים שמורים

en: Reset
he: אפס

en: Reset Toolbars
he: איפוס סרגלי־כלים

en: Reset all items to their default values
he: איפוס כל הפריטים חזרה לערכי ברירות המחדל שלהם

en: Reset configuration
he: איפוס ההגדרות

en: Reset to Defaults
he: איפוס לברירות מחדל

en: Restore the application for the given 'sessionId'
he:  הנתון "sessionId" שחזר את התוכנית עבור זיהוי ההפעלה

en: Revert unsaved changes made to document
he: בטל שינויים שנעשו למסמך

en: Right to Left, Bottom to Top
he: ימין לשמאל, מטה למעלה

en: Right to Left, Top to Bottom
he: ימין לשמאל, מעלה למטה

en: Rotate &Counterclockwise
he: סובב &נגד כיוון השעון

en: Run
he: הרץ

en: Run &command
he: הרץ &פקודה

en: Run Kross scripts.
he: הפעלת תסריטים של Kross.

en: Run Single Test...
he: הרצת בדיקה בודדת...

en: Run Tests...
he: הרצת בדיקות...

en: Run To...
he: דילוג אל...

en: Run script...
he: הרצת תסריט...

en: Run test...
he: הפעל בדיקה...

en: Run to breakpoint...
he: דילוג לנקודת עצירה...

en: S&earch:
he: ח&יפוש:

en: S&kip run-together words
he: דלג על &מילים מחוברות

en: S&ubject:
he: נ&ושא:

en: S&uggest
he: ה&צע

[ctx: SSL error]
en: No error
he: אין שגיאה

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
he: אישור האבטחה של רשות אישורי האבטחה אינו תקף

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
he: אישור האבטחה של רשות אישורי האבטחה מסומן לדחות את מטרת אישור אבטחה זה

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
he: לא ניתן לאמת את אישור האבטחה מסיבות פנימיות

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
he: שרשרת אישור האבטחה ארוכה מדי

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
he: אישור אבטחה זה אינו שייך לאתר זה

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
he: אישור האבטחה בוטל

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
he: פג תוקף אישור האבטחה

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
he: אישור האבטחה אינו תקף

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
he: אישור האבטחה אינו חתום על ידי רשות אישורי אבטחה מהימנה

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
he: אישור האבטחה אינו מתאים למטרה זו

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
he: לעמית אין כלל אישור אבטחה

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
he: אישור האבטחה הראשי של רשות אישורי האבטחה אינו מהימן למטרה זו

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Saturation:
he: הרוויה:

en: Save &As...
he: שמירה &בשם...

en: Save &Background Image As...
he: שמירת תמ&ונת הרקע בשם...

en: Save &Frame As...
he: שמירת המ&סגרת בשם...

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Save Background Image As
he: שמירת תמונת הרקע בשם

en: Save Frame As
he: שמור מסגרת בשם

en: Save Image As
he: שמירת התמונה בשם

en: Save Image As...
he: שמירת התמונה בשם...

en: Save Link As
he: שמירת הקישור בשם

en: Save as Scheme Defaults
he: שמור בתור ברירת המחדל של ערכת הנושא

en: Save data
he: שמור נתונים

en: Save document
he: שמור מסמך

en: Save document under a new name
he: שמור את המסמך בשם חדש

en: Save file with another name
he: שמירת הקובץ בשם אחר

en: Scheduled printing:
he: הדפסה מתוזמנת:

en: Script to execute
he: תסריט להפעלה

en: Scriptfile
he: קובץ תסריט

en: Scriptfile "%1" does not exist.
he: קובץ התסריט "%1" לא קיים.

en: Se&verity
he: ח&ומרה

en: Search
he: חפש

en: Search &provider name:
he: שם &ספק החיפוש:

en: Search Columns
he: חיפוש בעמודות

en: Search Plugins
he: חיפוש תוספים

en: Search backwards.
he: ביצוע חיפוש לאחור.

en: Search for '%1' with
he: חפש את "%1" בעזרת

en: Search for '%1' with %2
he: חפש את "%1" בעזרת "%2"

en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
he: הקלד כאן שמות קיצורים (כגון "העתק") או שילובי מקשים (לדוגמה Ctrl+C) שברצונך לחפש.

en: Search path for resource type
he: נתיב לחיפוש סוגי משאב

en: Search:
he: חיפוש:

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
he: משמרת שנייה (16:00 עד 23:59)

en: Security Alert
he: אזעקת אבטחה

en: Security Warning
he: אזהרת אבטחה

en: See also:
he: ראה גם:

en: Select &All
he: בחר &הכל

en: Select Color
he: בחירת צבע

en: Select Components
he: בחירת רכיבים

en: Select Files...
he: בחירת קבצים...

en: Select Font
he: בחירת גופן

en: Select Preview...
he: בחר תצוגה מקדימה...

en: Select Region of Image
he: בחר את אזור התמונה

en: Select Signing Key
he: בחר מפתח לחתימה

en: Select a block to be displayed
he: בחר קטע להצגה

en: Select a category
he: בחר קטגוריה

en: Select a month
he: בחר חודש

en: Select a week
he: בחר שבוע

en: Select a year
he: בחר שנה

en: Select preview image
he: בחר תצוגה מקדימה

en: Select the command to run
he: בחר את הפקודה להרצה

en: Select the current day
he: בחר את היום הנוכחי

en: Select the sound to play
he: בחר את הצליל שיש לנגן

en: Select zoom level
he: בחר את מצב ההתקרבות

en: Send Confirmation
he: בקשה לאישור שליחה

en: Send Image...
he: שליח תמונה...

en: Send Mail
he: שלח דוא"ל

en: Send bug report.
he: שליחת הדיווח על הבאג.

en: Send document by mail
he: שלח את המסמך בדוא"ל

en: Send this bug report to %1.
he: שליחת הדיווח הזה על באג אל %1.

en: Separator, Line
he: מפריד, קו

en: Separator, Paragraph
he: מפריד, פסקה

en: Separator, Space
he: מפריד, רווח

en: Serialization used in the ontology files. Will default to primitive file extension detection.
he: הסריאליזציה שיש ליצור בקבצי האונטולוגיה. ברירת המחדל היא זיהוי פרימיטיבי של סיומות הקבצים.

en: Server: %1
he: שרת: %1

en: Service '%1' is malformatted.
he: תבנית השירות "%1" שגויה.

en: Service '%1' must be executable to run.
he: שירות "%1" חייב להיות בעל הרשאות ריצה לפעולה.

en: Service types
he: סוגי שירותים

en: Services
he: שירותים

en: Set &Encoding
he: קבע &קידוד

en: Set a price for this item
he: קבע מחיר עבור פריט זה

en: Set font
he: הגדר גופן

en: Set font size
he: הגדר גודל גופן

en: Set of Characters
he: קבוצת תווים

en: Set the used visibility in case the classes are to be used in public API. <visibility-name> will be used to construct the export macro name and the export header. By default classes will not be exported.
he: קבע את החשיפה של המחלקות ב־API הפומבי. <visibility-name> ישמש ליצור את המאקרו export והכותרת. ברירת המחדל היא שמחלקות לא יהיו פומביות.

en: Settings
he: הגדרות

en: Share Hot New Stuff
he: שיתוף חומר חדש

en: Shortcut
he: קיצור־דרך

en: Shortcut '%1' for action '%2'
he: קיצור־דרך ל־%1 עבור פעולה "%2"

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
he: קיצור־דרך ל־%1 ביישום %2 עבור פעולה %3

en: Shortcut Schemes
he: ערכות נושא של קיצור־דרך

en: Shortcut conflict
he: התנגשות קיצורי־דרך

en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
he: קיצור לכיבוי המחשב ללא בקשת אישור

en: Shortcut for taking screenshot
he: קיצור לצילום המסמך

en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
he: קיצור להפעלת או ביטול פעולות על לוח העריכה

en: Shortcuts
he: קיצורי־דרך

en: Show %1
he: הצג %1

en: Show %1 specific options
he: הצג אפשרויות ייחודיות ל־%1

en: Show &Menubar
he: הצג &שורת־תפריטים

en: Show &Toolbar
he: הצג &סרגל־כלים

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
he: ה&צג הודעה מוקפצת פסיבית לגבי חסימת חלונות קופצים

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
he: הצג שורת־תפריטים<p>הצגת שורת־התפריטים שוב לאחר שהוסתרה</p>

en: Show St&atusbar
he: הצג ש&ורת־מצב

en: Show a message in a &popup
he: הצג הודעה &מוקפצת

en: Show a print preview of document
he: הצג תצוגה מקדימה של הדפסת המסמך

en: Show all options
he: הצג את כל האפשרויות

en: Show author information
he: הצג מידע על הכותב

en: Show directories first
he: הצג ספריות תחילה

en: Show file preview in file dialog
he: הצג תצוגה מקדימה של קובץ בדו־שיח קבצים

en: Show help
he: הצגת עזרה

en: Show help about options
he: הצג עזרה על האפשרויות

en: Show hidden files
he: הצג קבצים מוסתרים

en: Show license information
he: הצג מידע אודות הרישיון

en: Show or hide menubar
he: הצג או הסתר את שורת־תפריטים

en: Show or hide statusbar
he: הצג או הסתר את שורת מצב

en: Show or hide toolbar
he: הצג או הסתר סרגל־כלים

en: Show speedbar
he: הצג סרגל־מהיר

en: Show text on toolbar icons
he: הצג טקסט על כפתורים בסרגלי כלים

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
he: על ידי<i>%1</i>

en: Show version information
he: הצג מידע אודות הגרסה

en: Shrink Font
he: הקטן גופנים

en: Signed by (validation: %1)
he: נחתם על ידי (ווידוא תוקף: %1)

en: Single Line
he: מסגרת יחידה

en: Single Thick Line
he: מסגרת עבה יחידה

en: Skip all &uppercase words
he: &דלג על כל המילים בעלות אותיות רישיות בלבד

en: Small (%1x%2)
he: קטן (%1 על %2)

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
he: הכתובת כבר נמצאת בשימוש

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
he: השקע כבר מקושר

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
he: השקע כבר נוצר

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
he: החיבור כבר נדחה

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
he: תם הזמן המוקצב לחיבור

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
he: הפעולה כבר מתבצעת

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
he: חיפוש השם נכשל

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
he: אירע כשל ברשת

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
he: אין שגיאה

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
he: השקע לא מקושר

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
he: השקע לא נוצר

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
he: הפעולה אינה נתמכת

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
he: השרת המארח המרוחק סגר את החיבור

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
he: תם הזמן המוקצב לפעולה מוגבלת בזמן

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
he: אירעה שגיאה לא מוכרת/בלתי צפויה

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
he: הפעולה תביא לחסימה

en: Sorry
he: צר לי

en: Sp&eech
he: די&בור

en: Speak Custom Text
he: הקרא טקסט מותאם אישית

en: Speak Event Message
he: הקרא את את טקסט האירוע

en: Speak Event Name
he: הקרא את שם האירוע

en: Speak Text
he: הקרא טקסט

en: Specific Time
he: זמן מסוים

en: Specified socket path is invalid
he: השקע המצויין אינו קיים

en: Specify Output Directory...
he: ציון ספריית פלט...

en: Specify khtml Directory...
he: ציון ספריית KHTML...

en: Specify tests Directory...
he: ציון ספריית בדיקות...

en: Specify the target folder to store generated files into.
he: הגדר את תיקיית היעד לשמירת הקבצים הנוצרים.

en: Spell Checker
he: בודק איות

en: Spell Checking
he: בדיקת איות

en: Spell Checking Configuration
he: הגדרת בדיקת איות

en: Spell check canceled.
he: בדיקת איות בוטלה.

en: Spell check complete.
he: בדיקת איות הושלמה.

en: Spell check stopped.
he: בדיקת איות נעצרה.

en: Stalled
he: תקוע

en: Start
he: התחל

en: Start Upload
he: התחל העלאה

en: Start of Line
he: תחילת שורה

en: Start replace
he: התחל החלפה

en: Start searching
he: התחל בחיפוש

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
he: התחלת החיפוש במיקום הסמן ולא בתחילת המסמך.

en: Starting Applet "%1"...
he: מפעיל את היישומון "%1"...

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
he: הפעלת מנוע טקסט לדיבור של Jovie נכשלה.

[ctx: State of the notified event]
en: State
he: מצב

en: Step
he: המשך צעד אחד

en: Step Into
he: צעד פנימה

en: Step Out
he: צעד החוצה

en: Step Over
he: דלג

en: Step execution...
he: הפעלה צעד צעד...

en: Step to next line...
he: המשך צעד אחד לשורה הבאה...

en: Stop
he: עצור

en: Stop Animated Images
he: עצור תמונות מונפשות

en: Stop Animations
he: עצור הנפשות

en: Stop execution of the selected script.
he: הפסקת פעולת התסריט הנבחר.

en: Submit
he: שלח

en: Submit Bug Report
he: שליחת דיווח על באג

en: Submit Confirmation
he: בקשה לאישור שליחה

en: Subscribe
he: הירשם כמנוי

en: Subscription to entry
he: הרשמה כמנוי לרשומה

en: Success
he: הצלחה

en: Suggested Words
he: מילים מוצעות

en: Suggestion List
he: רשימת הצעות

en: Summary:
he: תקציר:

en: Supply a username and password below.
he: הזן להלן שם משתמש וססמה.

en: Suspend
he: השהה

en: Switch Application &Language...
he: החלפת &שפת היישום...

en: Switch Application Language
he: החלף את שפת היישום

en: Switch version
he: החלף גרסה

en: Symbol, Currency
he: סמל, מטבע

en: Symbol, Math
he: סמל, מתמטי

en: Symbol, Modifier
he: סמל, משנה מצב

en: Symbol, Other
he: סמל, אחר

en: Symbolic Link
he: קישור סמלי

en: Synchronization to disk failed
he: סנכרון לדיסק נכשל

en: Syntax error
he: שגיאת תחביר

en: System Default (currently: %1)
he: ברירת מחדל של המערכת (כרגע: %1)

en: System wide font
he: גופן מערכת עבה

en: T&ranslation
he: ת&רגום

en: TETest
he: ניסיון

en: Tang Pronunciation:
he: הגיית טאנג:

en: Task
he: משימה

en: Technical Reason:
he: הסיבה הטכנית:

en: Templates
he: תבניות

en: Templates to be used (deprecated).
he: תבניות שבהן ייעשה שימוש (מיושן).

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
he: קבצים זמניים (ייחודי למחשב המארח הנוכחי ולמשתמש הנוכחי)

en: Test
he: ניסיון

en: Tests
he: בדיקות

en: Text Alongside Icons
he: טקסט לצד סמלים

en: Text Only
he: טקסט בלבד

en: Text Position
he: מיקום הטקסט

en: Text Under Icons
he: טקסט מתחת לסמלים

en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
he: קטע מתוך הטקסט המציג את המילה שאינה מוכרת וההקשר בו היא מופיעה.

en: Text:
he: טקסט:

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
he: שילוב המקשים "%1" כבר הוקצה לפעולה הגלובלית "%2" ב־%3.
    האם ברצונך לשנות את השיוך שלו מהפעולה הזו לפעולה לחדשה?

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
he: שילוב המקשים "%1" כבר הוקצה לפעולה הסטנדרטית "%2", בה משתמשות תוכניות רבות.
    מסיבה זו אין באפשרותך להשתמש בו עבור קיצורים גלובליים.

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
he: צירוף מקשים "%1" כבר רשום ליישום %2 עבור הפעולה %3:

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
he: צירוף המקשים "%1" עבר רשום עבור יישום %2.
    %3

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
he: מחוות הלחצנים "%1" כבר הוקצתה לפעולה "%2".
    האם ברצונך לשייך אותה מחדש מהפעולה הישנה לחדשה?

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
he: מחוות הצורה "%1" כבר הוקצתה לפעולה "%2".
    האם ברצונך לשייך אותה מחדש מהפעולה הישנה לחדשה?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
he: אין אפשרות למצוא את מנהל ההורדה (%1) בנתיב שלך, PATH$

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
he: מקש ה-F12 הוא מקש שמור בWindows, ולכן אינו יכול לשמש כמקש קיצור גלובלי.אנא לבחור מקש אחר.

en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
he: דג סקרן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה.

en: The URLs recently visited
he: הכתובות בהם ביקרת לאחרונה

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
he: התכנית שעליה ברצונך לשלוח דיווח על באג - אם זה שגוי, השתמש בפריט התפריט "דיווח על באג" של התוכנית הנכונה

en: The comment could not be submitted.
he: אין אפשרות לשלוח את ההערה.

en: The comment was submitted successfully.
he: ההערה נשלחה בהצלחה.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
he: ישנן מספר אפשרויות להשלמה מכיוון שיש
    יותר מהתאמה אחת.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
he: ערכת הנושא של קיצורי המקלדת שונתה. האם לשמור לפני המעבר לערכת הנושא החדשה?

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
he: יעד:

en: The distance between icons specified in pixels.
he: המרחק בפיקסלים בין סמלים.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
he: המסמך "%1" שונה.
    האם ברצונך לשמור את השינויים או לבטל אותם?

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
he: ההורדה היא קובץ html. זה מעיד על קישור לאתר במקום ההורדה עצמה. האם ברצונך לפתוח את האתר גם הדפדפן במקום?

en: The email address this bug report is sent to.
he: כתובת הדוא"ל אליה יישלח דיווח זה.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
he: המפעל לא תומך ביצירת רכיבים מהטיפוס המצויין

en: The fake user-agent '%1' is in use.
he: זיהוי הדפדפן המזויף "%1" נמצא בשימוש.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקבצים/כתובות שייפתחו על ידי התוכנית יימחקו לאחר השימוש

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
he: הקבצים הבאים לא יועלו מכיוון שלא ניתן למצוא אותם.
    האם ברצונך להמשיך?

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
he: צירוף המקשים "%1" לא ייחודי. השתמש ב"הגדרות קיצורי־מקשים" מתפריט "הגדרות"
    כדי לפתור את ההתנגשות.
    לא תיעשה כל פעולה.

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
he: המקש שלחצת אינו נתמך על ידי Qt.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
he: השפה של יישום זה שונתה. השינוי יחול בהפעלה הבאה של היישום.

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
he: הספרייה %1 לא מספקת מפעל תואם KDE 4.

en: The library does not export a factory for creating components.
he: הספרייה לא מייצאת מפעל ליצירת רכיבים.

en: The module %1 could not be found.
he: אין אפשרות למצוא את המודול %1.

en: The module %1 is disabled.
he: המודול %1 מבוטל.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
he: המודול %1 אינו מודול הגדרות תקף.

en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
he: השם של סגנון הפקדים הגרפיים, לדוגמה "Keramik" או "Plastik" (ללא המירכאות).

en: The ontology files containing the ontologies to be generated, a space separated list (deprecated: use arguments instead.)
he: קבצי האונטולוגיה שמכילים את האונטולוגיה שיש ליצור, רשימה מופרדת בפסיקים (לא מיושן, השתמש ב־arguments במקום).

en: The ontology files containing the ontologies to be generated.
he: קבצי האונטולוגיה המכילים את האונטולוגיות שיש ליצור.

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
he: מד בטיחות הססמה מספק לך אינדיקציה לגבי רמת האבטחה של הססמה שהזנת. כדי לשפר את בטיחות הססמה שלך, נסה:
     - להשתמש בססמה ארוכה יותר;
     - להשתמש בתערובת של אותיות  ואותיות רגילות;
     - להשתמש במספר סמלים כגון #, בנוסף לאותיות.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
he: רמת הבטיחות של הססמה שהזנת נמוכה. כדי לשפר את בטיחות הססמה שלך, נסה:
     - להשתמש בססמה ארוכה יותר;
     - להשתמש בתערובת של אותיות רישיות ואותיות רגילות;
     - להשתמש במספר סמלים כגון #, בנוסף לאותיות.
    
    האם ברצונך להשתמש בססמה זו בכל זאת?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
he: נראה שתעודת ה־SSL המרוחקת פגומה.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
he: התוסף %1 אינו מותאם לספריית KDE (%2)

en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
he: תוכנית זו מפעילה 100 משימות ב־4 מטלות. כל משימה ממתינה פרק זמן אקראי בין 1 ל־1000 אלפיות שנייה.

en: The provided service is not valid
he: השירות המסופק אינו תקף

en: The rating could not be submitted.
he: אין אפשרות לשלוח את הדירוג.

en: The rating was submitted successfully.
he: הדירוג נשלח בהצלחה.

en: The removal request failed.
he: בקשת ההסרה נכשלה.

en: The removal request was successfully registered.
he: בקשת ההסרה נרשמה בהצלחה.

en: The requested operation could not be completed
he: אין אפשרות להשלים את הפעולה המבוקשת

en: The selected category "%1" is invalid.
he: הקטגוריה "%1" לא תקינה.

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
he[0]: השרת לא מכיר קטגוריה בשם %2, שאליה אתה מנסה לשייך את ההעלאה שלך.
he[1]: השרת לא מכיר אף אחת מהקטגוריות שאליהן אתה מנסה לשייך את ההעלאה שלך: %2

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
he: השירות "%1" לא מספק ממשק "%2" עם מילת המפתח "%3"

en: The service '%1' provides no library or the Library key is missing
he: השירות "%1" לא מספק ספרייה או מפתח הספרייה חסר

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
he: השירות לא מספק ספרייה, מפתח הספרייה חסר בקובץ ‎.desktop

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
he: ההגדרות של המודול הנוכחי שונו.
    האם ברצונך להחיל את השינויים או לשכוח מהם?

en: The size of the dialog
he: גודל הדו־שיח

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
he[0]: החריץ מבקש %1 ארגומנט
he[1]: החריץ מבקש %1 ארגומנטים

en: The socket operation is not supported
he: פעולת השקע אינה נתמכת

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
he: מקור:

en: The style '%1' was not found
he: הסגנון "%1" לא נמצא

en: The subscription request failed.
he: בקשת הרישום נכשלה.

en: The subscription was successfully completed.
he: בקשת הרישום הושלמה בהצלחה.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
he: תבנית זו זקוקה למידע אודותיך שנשמר בפנקס הכתובות שלך.
    אין אפשרות לטעון את התוסף הדרוש.
    
    יש להתקין את החבילה KDEPIM/Kontact עבור המערכת שלך.

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
he: גירסת התכנית - לפני שליחת הדיווח על הבאג, ודא שלא זמינה גרסה חדשה יותר

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
he: הארנק "%1" פתוח ומשמש למילוי סיסמאות ונתונים בטפסים.

en: There is no matching item available.
he: אין אף פריט תואם.

en: There was a network error.
he: אירעה שגיאת רשת.

en: There was an error loading data providers.
he: אירעה שגיאה בעת טעינת מידע הספק.

en: There was an error loading the module.
he: אירעה שגיאה בעת טעינת המודול.

en: There was an error reading the file '%1'
he: אירעה שגיאה בעת קריאת הקובץ "%1"

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
he: משמרת שלישית (00:00 עד 07:59)

en: This Month
he: חודש נוכחי

en: This Week
he: שבוע נוכחי

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
he: התוכנית נכתבה על ידי מישהו שמעוניין להישאר בעילום שם.

en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
he: דו־שיח זה מיידע אותך ומספק לך פרטים לגבי שגיאות תסריטים בדפי אינטרנט. במקרים רבים הדבר נגרם בעקבות שגיאה באתר האינטרנט כפי שהוא תוכנן על ידי כותב האתר. במקרים אחר מדובר בשגיאה כתוצאה משגיאת תיכנות ב־Konqueror. אם אתה חושד שהאפשרות הראשונה היא הסבירה, צור קשר עם מנהל האתר המדובר. אם, לעומת זאת, אתה חושד שמדובר על שגיאה ב־Konqueror, דווח על באג ב־http://bugs.kde.org/‎. נשמח מאוד לקבל מקרה מבחן שממחיש את הבעיה.

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
he: פריט זה יוחלף על ידי כל הפריטים של רכיב משובץ.

en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
he: גופן זה משמש כאשר יש צורך בגופן ברוחב קבוע.

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
he: זוהי רשימה דינמית של פעולות. באפשרותך להזיזה, אך אם תסיר אותה לא תוכל להוסיפה בשנית.

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
he: זוהי תצוגה מקדימה של הגופן "%1". באפשרותך לשנותה על ידי לחיצה על הכפתור "בחר...".

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
he: זוהי תצוגה מקדימה של הגופן הנבחר. באפשרותך לשנותה על ידי לחיצה על הכפתור "בחר...".

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
he: זהו אינדקס שניתן לחפש בו. הזן מילות מפתח לחיפוש:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
he: ערך:

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
he: זוהי השפה שתשמש במקרה שאין תרגומים מתאימים באף שפה קודמת.

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
he: זוהי השפה הראשית של היישום, בה ייעשה שימוש לפני כל שפה אחרת.

en: This operation requires authentication.
he: פעולה זו דורשת אימות.

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
he: אתר זה ניסה לפתוח חלון מוקפץ, אך הוא נחסם.
    באפשרותך ללחוץ על הסמל בשורת המצב כדי להתאים אופן פעולה זה
    או כדי לפתוח את החלון המוקפץ.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
he: דף זה לא הורשה לפתוח חלון חדש באמצעות JavaScript.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
he: תוכנית זו מופצת תחת התנאים של %1.

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
he: טקסט דוגמה זה מציג את ההגדרות הנוכחיות. באפשרותך לערוך אותו כדי לבדוק תווים מיוחדים.

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
he: קיצור זה מציג את הסרגל, וקובע את האפשרות "חפש קישורים בלבד".

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
he: קיצור זה מציג את סרגל החיפוש המשתמש לחיפוש טקסט בדף המוצג. הוא מבטל את המצב של "חיפוש קישורים תוך כדי כתיבה" שקובע את אפשרות "חפש קישורים בלבד".

en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
he: זה צריך לתאר בבירור את תוכן הקובץ. הוא יכול להיות אותו טקסט כמו בכותרת של קובץ ה־kvtml.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
he: אתר זה ניסה לצרף לטופס הנשלח קובץ מהמחשב שלך. הקובץ המצורף הוסר מטעמי אבטחה.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
he: אתר זה מנסה לשלוח נתוני טפסים דרך הדוא"ל.
    האם ברצונך להמשיך?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
he: אתר זה מנסה לפתוח חלון דפדפן חדש באמצעות JavaScript.
    האם ברצונך לאפשר זאת?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
he: אתר זה שולח טופס אשר יביא לפתיחת חלון דפדפן חדש באמצעות JavaScript.
    האם ברצונך לאפשר את שליחת הטופס?

en: This web page contains coding errors.
he: אתר זה מכיל שגיאות קוד.

en: ThreadWeaver Jobs Examples
he: דוגמאות למשימות ThreadWeaver

[ctx: Time zone]
en: Region
he: תת־איזור

en: Timed out trying to connect to remote host
he: תם הזמן המוקצב להתחברות במהלך הניסיון להתחבר לשרת המארח המרוחק

en: Timeout. Check Internet connection.
he: תם הזמן המוקצב לפעולה. בדוק את החיבור לאינטרנט.

en: Tip of the &Day
he: &העצה היומית

en: Tip of the Day
he: העצה היומית

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: Today
he: היום

en: Toggle Caret Mode
he: החלף מצב סמן טקסט

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
he: יותר מדי שגיאות כתיב. בדיקת איות תוך כדי כתיבה מבוטלת.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
he: יותר מדי בקשות אל השרת. אנא נסה במועד מאוחר יותר.

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
he: כיוון

en: Toolbars Shown
he: סרגלי־כלים מוצגים

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
he: פותח בחלון דפדפן

en: Top to Bottom, Left to Right
he: מעלה למטה, שמאל לימין

en: Top to Bottom, Right to Left
he: מעלה למטה, ימין לשמאל

en: Track menu id for debug purposes
he: עקוב אחר זיהוי תפריטים לצורכי ניפוי באגים

en: Translate
he: תרגם

en: Translate this entry
he: תרגם רשומה זו

en: Translation
he: תרגום

en: Translation files for KLocale
he: קובצי תרגום עבור KLocale

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
he: נסה להתקין אותו מחדש  
    
    השילוב עם Konqueror לא יהיה זמין.

en: Type error
he: שגיאת טיפוס

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
he: שקעי יוניקס (ייחודי למחשב המארח הנוכחי ולמשתמש הנוכחי)

en: UR&I shortcuts:
he: קיצורי &כתובות:

en: URI error
he: שגיאת כתובת

en: URL to open
he: כתובת לפתיחה

en: URL:
he: כתובת:

en: URL: %1
he: כתובת: %1

[ctx: UTC time zone]
en: UTC
he: זמן יקום מתואם - UTC

en: UTF-16:
he: ‏UTF-16:

en: UTF-8:
he: ‏UTF-8:

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
he: אין אפשרות ליצור תהליך חדש.
    ייתכן שמספר התהליכים האפשרי במערכת שלך או מספר התהליכים בהם אתה מורשה להשתמש הגיע לגבולו המרבי.

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
he: אין אפשרות למצוא את רכיב העריכה של Kate.
    אנא בדוק את התקנת ה־KDE שלך.

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
he: אין אפשרות לשלוח את הדיווח על הבאג.
    שלח דיווח על באג באופן ידני.
    עיין ב־/http://bugs.kde.org להוראות.

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
he: אין אפשרות להפעיל תהליך חדש.
    ייתכן שמספר הקבצים הפתוחים האפשרי במערכת שלך או מספר הקבצים הפתוחים בהם אתה מורשה להשתמש הגיע לגבולו המרבי.

en: Undo
he: בטל

en: Undo last action
he: בטל את הפעילות האחרונה

en: Undo: %1
he: בטל: %1

en: Unexpected argument '%1'.
he: ארגומנט לא צפוי "%1".

en: Unicode category:
he: קטגוריית יוניקוד:

en: Unicode code point:
he: קוד נקודת יוניקוד:

en: Uninstall
he: הסרה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Application
he: יישום לא ידוע

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
he: שגיאת Open Collaboration Service API.‏ (%1)

en: Unknown View
he: תצוגה לא מוכרת

en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Unknown option '%1'.
he: אפשרות לא מוכרת "%1".

en: Unknown protocol '%1'.
he: פרוטוקול לא מוכר "%1".

en: Unknown socket error
he: שגיאת שקע לא ידועה

en: Unknown word
he: מלה לא מוכרת

en: Unknown word:
he: מלה לא מוכרת:

en: Unsupported Key
he: מקש לא נתמך

en: Untitled
he: ללא שם

en: Update
he: עדכון

en: Updating
he: מעדכן

en: Upload Failed
he: העלאת הקובץ נכשלה

en: Upload content
he: העלה תוכן

en: Upload failed: %1
he: העלאה נכשלה: %1

en: Upload first preview
he: העלה את התצוגה הראשונה

en: Upload second preview
he: העלה את התצוגה השנייה

en: Upload third preview
he: העלה את התצוגה השלישית

en: Uploading Failed
he: ההעלאה נכשלה

en: Usage: %1 %2
he: שימוש: %1 %2

en: Use &lt;directory&gt; as reference instead of &lt;base_dir&gt;/baseline
he: שמור פלט בספרייה &lt;directory&gt; במקום ב־&lt;base_dir&gt;/baseline

en: Use 'caption' as name in the titlebar
he: השתמש  ב"caption" עבור השם בכותרת החלון

en: Use 'icon' as the application icon
he: השתמש ב־"icon" בתור הסמל של התוכנית

en: Use --help to get a list of available command line options.
he: כדי לקבל רשימה של אפשרויות שורת פקודה זמינות השתמש ב־ --help.

en: Use S&tylesheet
he: השתמש ב&גיליון סגנון

en: Use alternative configuration file
he: השתמש בקובץ הגדרות חלופי

en: Use p&laceholders
he: השתמש בד&פוסים

en: Use the PC speaker
he: השתמש ברמקול של המחשב

en: Use the QWS display 'displayname'
he: "displayname" QWS השתמש בתצוגה של

en: Use the X-server display 'displayname'
he: "displayname" X-השתמש בתצוגה של שרת ה

en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
he: משמש להשלמה אוטומטית, למשל בדו־שיח קבצים

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
he: אודות %1

en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
he: קובע איך יוצגו מספרים, כסף, תאריכים שעות וכו'

en: User comments
he: הערות משתמשים

en: User path: desktop|autostart|document
he: נתיב של המשתמש: desktop|autostart|document

en: Username:
he: שם־משתמש:

en: Utility for running KJSEmbed scripts
he: כלי להפעלת תסריטים של KJSEmbed

en: Value
he: ערך

en: Various Useful Representations
he: ייצוגים שימושיים שונים

[ctx: Verb]
en: &Insert
he: &הוסף

en: Verbose output debugging mode.
he: מצג ניפוי שגיאות.

en: Version %1
he: גרסה %1

en: Version:
he: גרסה:

en: Version: %1
he: גרסה: %1

en: View Comments
he: הראה הערות

en: View Do&cument Source
he: הצג &מקור מסמך

en: View Document Information
he: הצג מידע מסמך

en: View Frame Information
he: הצג מידע מסגרת

en: View Frame Source
he: הצג מקור המסגרת

en: View HTML Output
he: הצג פלט HTML

en: View Image (%1)
he: צפה בתמונה (%1)

en: View document at its actual size
he: הצג את המסמך בגודל האמיתי שלו

en: Visit contributor's blog
    %1
he: בקר בבלוג של התורם
    %1

en: Visit contributor's homepage
he: בקר באתר הבית של התורם

en: Visit contributor's homepage
    %1
he: בקר באתר הבית של התורם 
    %1

en: Visit contributor's page
    %1
he: בקר באתר הבית של התורם:
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
he: בקר בפרופיל התורם ב־%1
    %2

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
he: WM_NET-המתן למנהל חלונות תואם

en: Wallpapers
he: רקעים

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
he: אזהרה: זהו טופס מאובטח, אך הוא מנסה לשלוח חזרה את הנתונים שלך בצורה לא מוצפנת
    צד שלישי עלול להיות מסוגל ליירט מידע זה ולצפות בו.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
he: אזהרה: הנתונים שלך עומדים להיות מועברים על גבי הרשת בצורה לא מוצפנת.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Week %1
he: שבוע %1

en: Weekend (Saturday to Sunday)
he: סוף שבוע (שבת עד ראשון)

en: What color links should be that have not yet been clicked on
he: הצבע בו יופיעו קישורים שטרם לחצו עליהם

en: What country
he: איזו מדינה

en: What font to use for menus in applications.
he: הגופן שישמש בתפריטים של יישומים.

en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
he: הגופן שישמש עבור הלוח בתחתית המסך, שם מוצגות התוכניות הפועלות כרגע.

en: What language to use to display text
he: באיזו שפה יש להציג טקסט

en: What terminal application to use
he: באיזו יישום מסוף יש להשתמש

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
he: קלט

en: What time is it? Click to update.
he: מה השעה? לחץ כדי לעדכן.

en: What's &This?
he: מה &זה?

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
he: בעת לחיצה על <b>מצב מנהל</b>, תתבקש לספק את סיסמת המנהל (root) כדי לבצע שינויים הדורשים הרשאות של root.

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
he: בעת לחיצה על <b>החל</b>, ההגדרות יועברו אל התוכנית, אך תיבת הדו־שיח לא תסגר.
    אפשרות זו יכולה לשמש לצורך ניסוי הגדרות שונות.

en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
he: כאשר מופעלת תוכנית מבוססת מסוף ייעשה שימוש בתוכנית הדמיית מסוף זו.

en: Where applications store data
he: המיקום בו תוכניות שומרות נתונים

en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
he: האם לאפשר SOCKS בגרסאות 4 ו־5 במערכות של KDE

en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
he: האם להציג תחילה ספריות בעת הצגת קבצים

en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
he: קובע האם יש להציג קבצים ששמם מתחיל בנקודה (מוסכמה לקבצים מוסתרים)

en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
he: האם להציג טקסט בנוסף לסמלים בסרגלי כלים

en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
he: האם להשתמש ברמקול הרגיל של המחשב במקום מערכת ההודעות של KDE.

en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
he: האם להציג את סמלי קיצורי הדרך שבצד שמאל של דו־שיח הקבצים

en: White Space
he: מרווח

en: Widget style to use
he: סגנון פקדים לשימוש

en: Wishlist
he: משאלה

en: Wrong object type.
he: טיפוס אובייקט שגוי.

en: XDG Application menu (.desktop files)
he: תפריט תוכניות של XDG (קבצי ‎.desktop)

en: XDG Icons
he: סמלים של XDG

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
he: תיאורי תפריטים של XDG (קבצי ‎.directory)

en: XDG Menu layout (.menu files)
he: סידור תפריטים של XDG (קבצי ‎.menu)

en: XDG Mime Types
he: טיפוסי Mime של XDG

en: XDG autostart directory
he: ספריית ההתחלה של XDG

en: XML decimal entity:
he: יישות עשרונית של XML:

en: XML parsing error
he: שגיאת פירוש XML

en: Yes
he: כן

en: Yesterday
he: אתמול

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
he: אתה עומד להעביר את הקבצים הבאים מהמחשב המקומי שלך אל האינטרנט.
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: You are not allowed to save the configuration
he: אינך מורשה לשמור את ההגדרות

en: You are now a fan.
he: כעת הנך אוהד.

en: You entered two different passwords. Please try again.
he: הזנת שתי ססמאות שונות. יש לנסות שנית.

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
he: יש להפעיל מחדש את הדו־שיח כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף

en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
he: לפני תחילת בדיקות הנסיגה, באפשרותך לבחור קובץ בו יישמר תוכן יומן הרישום.

en: You must enter some text to search for.
he: יש להזין טקסט לחיפוש.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
he: יש לציין נושא ותיאור לפני שניתן יהיה לשלוח את הדיווח.

en: You reached the end of the list
    of matching items.
he: הגעת לסוף רשימת
    הפריטים התואמים.

en: You will be asked to authenticate before saving
he: בקשה להזדהות לפני שמירה

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
he: המאזן בחשבון שלך נמוך מדי:
    המאזן שלך: %1
    מחיר: %2

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
he: כתובת הדוא"ל שלך. אם הכתובת לא נכונה, השתמש בכפתור "הגדרות דוא"ל" כדי לשנותה

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
he: המחרוזת להחלפה מתייחסת ללכידה גדולה מ־‎"\%1"‎,

en: Zoom &In
he: &התקרב

en: Zoom &Out
he: &התרחק

en: Zoom to fit page height in window
he: הגדל את המסמך כדי שאיתים לגובה החלון

en: Zoom to fit page in window
he: הגדל את המסמך כדי שיראה כולו בעמוד אחד

en: Zoom to fit page width in window
he: הגדל את המסמך כדי שיתאים לרוחב החלון

en: [%1-options]
he: [אפשרויות של %1]

en: [options]
he: [אפשרויות]

en: a basic web browser using the KHTML library
he: דפדפן בסיסי המשתמש בספרייה KHTML

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
he: החזק את %1 לחוץ, ואז לחץ על %2

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
he: לחצן לא תקף

en: address family for nodename not supported
he: משפחת הכתובות של שם הצומת אינה נתמכת

en: am
he: AM

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
he: מכיל את גיליון הסגנון של Qt על פקדי היישום

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
he[0]: אולם רק %1 זמין
he[1]: אולם רק %1 זמינים

en: but your pattern defines no captures.
he: אך הטקסט לחיפוש לא מגדיר אף לכידה.

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
he[0]: אך הטקסט לחיפוש מגדיר לכידה אחת בלבד.
he[1]: אך הטקסט לחיפוש מגדיר %1 לכידות בלבד.

en: defines the application font
he: מגדיר את הגופן של התכנית

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
en: Latest
he: העדכני ביותר

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
he: סיומות ‎-ise

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
he: סיומות ‎-ise עם מבטאים

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
he: סיומות ‎-ise בלי מבטאים

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
he: סיומות ‎-ize

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
he: סיומות ‎-ize עם מבטאים

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
he: סיומות ‎-ize בלי מבטאים

[ctx: dictionary variant]
en: extended
he: מורחב

[ctx: dictionary variant]
en: large
he: גדול

[ctx: dictionary variant]
en: medium
he: בינוני

[ctx: dictionary variant]
en: small
he: קטן

[ctx: dictionary variant]
en: variant 0
he: חלופה 0

[ctx: dictionary variant]
en: variant 1
he: חלופה 1

[ctx: dictionary variant]
en: variant 2
he: חלופה 2

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
he: עם מבטאים

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
he: עם ye

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
he: עם yeyo

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
he: עם yo

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
he: בלי מבטאים

[ctx: digit set]
en: Arabic
he: ערבי

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
he: ערבי־הודי

[ctx: digit set]
en: Bengali
he: בנגלית

[ctx: digit set]
en: Devanagari
he: דוונגארי

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
he: ערבי־הודי מזרחי

[ctx: digit set]
en: Gujarati
he: גוג'ראטית

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
he: גורמוקי

[ctx: digit set]
en: Kannada
he: קנאדה

[ctx: digit set]
en: Khmer
he: חמר

[ctx: digit set]
en: Malayalam
he: מליאלאם

[ctx: digit set]
en: Oriya
he: אורייה

[ctx: digit set]
en: Telugu
he: טלוגו

[ctx: digit set]
en: Thai
he: תאילנדי

en: disable XIM
he: XIM מבטל את

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
he[0]: אוהד אחד
he[1]: %1 אוהדים

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
he: שגיאת פירוק קריטית: %1 בשורה %2, עמודה %3

en: forces the application to run as QWS Server
he: QWS מכריח את התוכנית לפעול בתור שרת

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
he: מכריח את התוכנית להשתמש בצבע
     מלא בתצוגה של 8 סיביות

[ctx: go back]
en: &Back
he: &אחורה

[ctx: go forward]
en: &Forward
he: &קדימה

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
he: קיצורי־דרך ל־%1

[ctx: home page]
en: &Home
he: &בית

en: i18n() takes at least one argument
he: הפונקציה i18n()‎ מקבלת לפחות ארגומנט אחד

en: i18nc() takes at least two arguments
he: הפונקציה i18nc()‎ מקבלת לפחות שני ארגומנטים

en: i18ncp() takes at least three arguments
he: הפונקציה i18ncp()‎ מקבלת לפחות שלושה ארגומנטים

en: i18np() takes at least two arguments
he: הפונקציה i18np()‎ מקבלת לפחות שני ארגומנטים

en: include only takes 1 argument, not %1.
he: פקודת כלילה מקבלת ארגומנט אחד בלבד, לא %1.

en: invalid flags
he: דגלים לא תקפים

en: invalid value for 'ai_flags'
he: ערך לא תקף עבור "ai_flags"

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
he: שמאל

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
he: ימין

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
he: רווח

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
he: למעלה

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
he: ‏klauncher: תוכנית זו לא אמורה להיות מופעלת באופן ידני.
    ‏klauncher: היא מופעלת באופן אוטומטי על ידי kdeinit4.

[ctx: left mouse button]
en: left button
he: הלחצן השמאלי

en: library only takes 1 argument, not %1.
he: הספרייה מקבלת ארגומנט אחד בלבד, לא %1.

en: load the testability framework
he: טען את אפשרות הבדיקה של המנוע

en: loading %1
he: טוען %1

en: memory allocation failure
he: אירע כשל בעת הקצאת זיכרון

[ctx: memory size in 1024 bytes]
en: %1 KB
he: %1 ק"ב

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
en: %1 MB
he: %1 מ"ב

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
en: %1 GB
he: %1 ג"ב

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
en: %1 TB
he: %1 ט"ב

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
en: %1 PB
he: %1 פ"ב

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
en: %1 EB
he: %1 א"ב

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
en: %1 ZB
he: %1 ז"ב

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
en: %1 YB
he: %1 י"ב

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
he: הלחצן האמצעי

en: mirrors the whole layout of widgets
he: הופך אופקית את כל הסידור של הפריטים

en: modified
he: שונה

en: name or service not known
he: השם או השירות אינם מוכרים

en: no address associated with nodename
he: אין כתובת המשוייכת לשם הצומת

en: no error
he: אין שגיאה

en: no version set (programmer error)
he: לא הוגדרה גרסה (שגיאה של המתכנת)

en: non-recoverable failure in name resolution
he: אירע כשל בלתי ניתן לתיקון בעת הסקת שם

[ctx: normal severity]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
he: * צבעים מותאמים אישית *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
he: * צבעים אחרונים *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
he: ארבעים צבעים

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
he: צבעי Oxygen

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
he: צבעי הקשת

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
he: צבעים מלכותיים

[ctx: palette name]
en: Web Colors
he: צבעי אינטרנט

en: pm
he: PM

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
he: בדיקת איות בפעולה...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
he: בכל זמן

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
he: החודש הקודם

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
he: השבוע הקודם

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
he: השנה הקודמת

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
he: חודש נוכחי

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
he: שבוע נוכחי

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
he: שנה נוכחית

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
he: היום

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
he: אתמול

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
he: מותאם אישית...

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
he: <p> סביבת שולחן העבודה KDE תורגמה לשפות רבות הודות למאמציהם של צוותי תרגום מכל רחבי העולם. </p> <p> למידע נוסף על עברית ב־KDE, בקר באתר של KDE ישראל בכתובת <a href="http://kde.org.il">http://kde.org.il</a>.</p><p> למידע כללי על בנאום KDE, בקר באתר <a href="http://i10n.kde.org">http://i10n.kde.org</a></p >

en: request was canceled
he: הבקשה בוטלה

en: requested family not supported
he: המשפחה המבוקשת אינה נתמכת

en: requested family not supported for this host name
he: המשפחה המבוקשת אינה נתמכת עבור שם שרת מארח זה

en: requested service not supported for this socket type
he: השירות המבוקש לא נתמך עבור סוג שקע זה

en: requested socket type not supported
he: סוג השקע המבוקש אינו נתמך

[ctx: right mouse button]
en: right button
he: הלחצן הימני

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
he: הפעלה של מנפה באגים גורמת להפעלה משתמעת של
    האפשרות nograb-. השתמש ב־dograb- כדי לעקוף זאת

en: servname not supported for ai_socktype
he: אין תמיכה ב־servname עבור ai_socktype

en: set XIM server
he: XIM-מגדיר את שרת ה

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
he: הגדרת קלט נוסח XIM (שיטת קלט של X) ערכים אפשריים:
    rootו־ offthespot ,overthespot ,onthespot

en: sets the application GUI style
he: מגדיר את סגנון ממשק המשתמש הגרפי של התוכנית

en: sets the application name
he: מגדיר את שם התוכנית

en: sets the application title (caption)
he: מגדיר את כותרת התכנית

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
he: קובע את הגאומטריה של הפקד הראשי - ראה תיעוד של X עבור תסדיר הארגומנט (בדרך כלל זה WidthxHeight+XPos+YPos)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
he: מגדיר את צבע הרקע שישמש כברירת מחדל וכן את תבנית
    הצבעים של התוכנית (יחושבו גוונים בהירים וכהים)

en: sets the default button color
he: מגדיר את ברירת המחדל של צבע הכפתורים

en: sets the default foreground color
he: מגדיר את ברירת המחדל של צבע הטקסט

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
he: דג סקרן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה.

[ctx: show help]
en: &Help
he: &עזרה

[ctx: size in 1000 bytes]
en: %1 kB
he: %1 ק"ב

[ctx: size in 1024 bytes]
en: %1 KiB
he: %1 ק"ב

[ctx: size in 10^12 bytes]
en: %1 TB
he: %1 ט"ב

[ctx: size in 10^15 bytes]
en: %1 PB
he: %1 פ"ב

[ctx: size in 10^18 bytes]
en: %1 EB
he: %1 א"ב

[ctx: size in 10^21 bytes]
en: %1 ZB
he: %1 ז"ב

[ctx: size in 10^24 bytes]
en: %1 YB
he: %1 י"ב

[ctx: size in 10^6 bytes]
en: %1 MB
he: %1 מ"ב

[ctx: size in 10^9 bytes]
en: %1 GB
he: %1 ג"ב

[ctx: size in 2^20 bytes]
en: %1 MiB
he: %1 מ"ב

[ctx: size in 2^30 bytes]
en: %1 GiB
he: %1 ג"ב

[ctx: size in 2^40 bytes]
en: %1 TiB
he: %1 ט"ב

[ctx: size in 2^50 bytes]
en: %1 PiB
he: %1 פ"ב

[ctx: size in 2^60 bytes]
en: %1 EiB
he: %1 א"ב

[ctx: size in 2^70 bytes]
en: %1 ZiB
he: %1 ז"ב

[ctx: size in 2^80 bytes]
en: %1 YiB
he: %1 י"ב

[ctx: size in bytes]
en: %1 B
he: %1 ב'

[ctx: speed in bytes per second]
en: %1/s
he:  %1 בשנייה

en: start interactive kjs interpreter
he: הפעלת מפרש kjs אינטראקטיבי

en: start without KDE KApplication support.
he: הפעלה ללא תמיכה ב־KApplication של KDE.

en: switches to synchronous mode for debugging
he: עובר למצב סנכרוני בשביל ניפוי באגים

en: system error
he: שגיאת מערכת

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
he: מורה ל־Qt לא לתפוס אף פעם את העכבר או את המקלדת

en: temporary failure in name resolution
he: אירע כשל זמני בעת הסקת השם

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
he: ‏%1 נכתב על ידי
    %2

en: the document is not in the correct file format
he: המסמך אינו בתבנית הקובץ הנכונה

en: the following permission
he: את ההרשאה הבאה

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
he: הפריט הזה עולה %1 %2.
    האם ברצונך לקנות אותו?

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
he: מלמטה

[ctx: toolbar position string]
en: Left
he: משמאל

[ctx: toolbar position string]
en: Right
he: מימין

[ctx: toolbar position string]
en: Top
he: מלמעלה

en: unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

[ctx: unknown program name]
en: unknown
he: לא ידוע

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
he: השתמש במערכת גרפית שונה מזו המהווה ברירת מחדל, מערכות אפשריות הם raster וopengl (ניסויי)

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
he: הצבעתך נקלטה בהצלחה.

en: without name
he: ללא שם
