kdeqt - en to lt translation catalogue (943 entries)

en: "%1": no such directory
lt: „%1“: nėra tokio aplanko

en: %1 - [%2]
lt: %1 – [%2]

en: %1 byte(s)
lt: %1 baitai(ų)

en: %1 bytes
lt: %1 baitai(ų)

en: %1 is an invalid %2
lt: %1 yra neteisingas %2

en: %1 is an invalid encoding name.
lt: Neteisingas koduotės pavadinimas %1.

en: %1, %2 not defined
lt: %1, %2 neapibūdinta

en: %1: UNIX key file doesn't exist
lt: %1: unix raktų failas neegzistuoja

en: %1: already exists
lt: %1: jau egzistuoja

en: %1: doesn't exist
lt: %1: neegzistuoja

en: %1: doesn't exists
lt: %1: neegzistuoja

en: %1: ftok failed
lt: %1: ftok nepavyko

en: %1: invalid size
lt: %1: neteisingas dydis

en: %1: key is empty
lt: %1: tuščias raktas

en: %1: not attached
lt: %1: neprijungtas

en: %1: out of resources
lt: %1: baigėsi resursai

en: %1: permission denied
lt: %1: leidimas nesuteiktas

en: %1: size query failed
lt: %1: nepavyko dydžio užklausa

en: %1: unable to lock
lt: %1: nepavyko užrakinti

en: %1: unable to make key
lt: %1: nepavyko sukurti rakto

en: %1: unable to unlock
lt: %1: nepavyko atrakinti

en: %1: unknown error %2
lt: %1: nežinoma klaida %2

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Close
lt: &Užverti

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &Finish
lt: &Baigti

en: &Font
lt: Šri&ftas

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Move
lt: &Perkelti

en: &Name:
lt: &Vardas:

en: &Next
lt: T&oliau

en: &Next >
lt: T&oliau >

en: &Options <<
lt: &Parinktys <<

en: &Options >>
lt: &Parinktys >>

en: &Paste
lt: &Padėti

en: &Print
lt: &Spausdinti

en: &Redo
lt: Paka&rtoti

en: &Restore
lt: &Atstatyti

en: &Select All
lt: Žy&mėti viską

en: &Size
lt: Dydi&s

en: &Step up
lt: Žingsnis &aukštyn

en: &Underline
lt: Pabra&uktas

en: &Undo
lt: Atš&aukti

en: &Unshade
lt: &Pilnas langas

en: '%1' is an invalid ELF object (%2)
lt: „%1“ yra neteisingas ELF objektas (%2)

en: (Untitled)
lt: (Be pavadinimo)

en: , but got '
lt: , bet gautas „

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
lt: <b>Pavadinimas „%1“ yra netinkamas.</b><p>Mėginkite naudoti kitą pavadinimą su mažiau simbolių arba be skyrybos ženklų.

en: <empty>
lt: <tuščia>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
lt: <html>Persijungiame prie garso atgaminimo įrenginio <b>%1</b><br/>, kuris turi aukštesnį prioritetą arba yra sukonfigūruotas būtent šiam srautui.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
lt: <html>Persijungiame prie garso atgaminimo įrenginio <b>%1</b><br/>, kuris ką tik įsijungė ir turi aukštesnį prioritetą.</html>

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
lt: <html>Garso atgaminimo įrenginys <b>%1</b> neveikia.<br/>Grįžtam prie <b>%2</b>.</html>

en: A required codec is missing. You need to install the following codec(s) to play this content: %0
lt: Nerastas reikiamas kodekas. Norėdami perklausyti/peržiūrėti šį turinį turite įdiegti sekantį kodeką (ar kodekus): %0

en: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 inches)
lt: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 colių)

en: About Qt
lt: Apie Qt

en: Access denied
lt: Prieiga neleista

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Aktyvinti

en: Activates the program's main window
lt: Aktyvuoja pagrindinį programos langą

en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: Aliases: %1
lt: Slapyvardžiai: %1

en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėje

[ctx: All other platforms]
en: Folder
lt: Aplankas

[ctx: All other platforms]
en: Type
lt: Tipas

en: Already exists
lt: Jau egzistuoja

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Attached properties cannot be used here
lt: Čia negali būti naudojamos prisegtos savybės

en: Attribute redefined.
lt: Atributas pakartotinai apibrėžtas.

en: Audio or video components could not be played
lt: Nepavyko groti garso arba vaizdo komponentų

en: Audio output error
lt: Garso atgaminimo klaida

en: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 inches)
lt: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 colių)

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
lt: Atgal

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
lt: Juodas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Cancel
lt: Atsisakau

en: Cannot assign a value directly to a grouped property
lt: Negalima priskirti reikšmės tiesiogiai grupinei savybei

en: Cannot assign a value to a signal (expecting a script to be run)
lt: Negalima priskirti reikšmę signalui (tikėtasi scenarijaus, kurį reikia paleisti)

en: Cannot assign multiple values to a script property
lt: Negalima priskirti kelių reikšmių scenarijaus savybei

en: Cannot assign object to list
lt: Negalima priskirti objekto sąrašui

en: Cannot assign object to property
lt: Negalima priskirti objekto savybei

en: Cannot assign to non-existent default property
lt: Negalima priskirti neegzistuojančiai numatytajai savybei

en: Cannot assign to non-existent property "%1"
lt: Negalima priskirti neegzistuojančiai savybei „%1“

en: Cannot create %1 for output
lt: Nepavyko sukurti %1 išvedimui

en: Cannot create empty component specification
lt: Negalima sukurti tuščios komponento specifikacijos

en: Cannot load library %1: %2
lt: Nepavyko įkelti bibliotekos %1: %2

en: Cannot open %1 for input
lt: Nepavyko atverti %1 įvesčiai

en: Cannot open for output
lt: Nepavyko atverti išvedimui

en: Cannot remove source file
lt: Nepavyko pašalinti šaltinio failo

en: Cannot resolve symbol "%1" in %2: %3
lt: Nepavyko atpažinti simbolio „%1“, esančio  %2: %3

en: Cannot set a duration of < 0
lt: Negalima nustatyti trukmę, mažesnę už 0

en: Cannot start playback. 
    
    Check your GStreamer installation and make sure you 
    have libgstreamer-plugins-base installed.
lt: Nepavyko pradėti peržiūros.
    
    Patikrinkite GStreamer diegimą ir įsitikinkite,
    kad įdiegtas libgstreamer-plugins-base.

en: Cannot unload library %1: %2
lt: Nepavyko iškelti bibliotekos %1: %2

en: Center
lt: Centruoti

en: Centimeters (cm)
lt: Centimetrai (cm)

en: Check
lt: Pažymėti

[ctx: Check grammar with spelling context menu item]
en: Check Grammar With Spelling
lt: Tikrinti rašybą ir gramatiką

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

[ctx: Check spelling while typing context menu item]
en: Check Spelling While Typing
lt: Tikrinti rašybą rašant

en: Clear
lt: Valyti

en: Close
lt: Užverti

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Closes the window
lt: Uždaro langą

en: Collate
lt: Rūšiuoti

en: Color
lt: Spalvota

en: Color Mode
lt: Spalvų veiksena

en: Commit
lt: Įkelti (commit)

en: Component objects cannot declare new functions.
lt: Komponentų objektai negali apibrėžti naujų funkcijų.

en: Component objects cannot declare new properties.
lt: Komponentų objektai negali apibrėžti naujų savybių.

en: Component objects cannot declare new signals.
lt: Komponentų objektai negali apibrėžti naujų signalų.

en: Connection refused
lt: Prisijungimas atmestas

en: Connection timed out
lt: Baigėsi prisijungimui skirtas laikas

en: Connections: script expected
lt: Jungtys: tikėtasi scenarijaus

en: Connections: syntax error
lt: Jungtys: sintaksės klaida

en: Console
lt: Pultas

en: Contains commands to manipulate the window
lt: Talpina lango valdymo komandas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Copies
lt: Kopijos

en: Copies:
lt: Kopijos:

en: Copy &Link Location
lt: Kopijuoti &nuorodos adresą

[ctx: Copy Audio Link Location]
en: Copy Audio
lt: Kopijuoti audio

en: Copy Color
lt: Kopijuoti spalvą

[ctx: Copy Image Address menu item]
en: Copy Image Address
lt: Kopijuoti paveikslėlio adresą

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
lt: Kopijuoti paveikslėlį

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Link
lt: Kopijuoti nuorodą

[ctx: Copy Video Link Location]
en: Copy Video
lt: Kopijuoti video

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Could not begin transaction
lt: Nepavyko pradėti tranzakcijos

en: Could not commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti tranzakcijos

en: Could not connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Could not decode media source.
lt: Nepavyko iškoduoti daugialypės terpės šaltinio.

en: Could not locate media source.
lt: Nepavyko rasti daugialypės terpės šaltinio.

en: Could not open audio device. The device is already in use.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio. Įrenginys jau naudojamas.

en: Could not open input redirection for reading
lt: Nepavyko atverti įvedimo peradresavimo skaitymui

en: Could not open media source.
lt: Nepavyko atverti daugialypės terpės šaltinio.

en: Could not open output redirection for writing
lt: Nepavyko atverti išvedimo peradresavimo rašymui

en: Could not rollback transaction
lt: Nepavyko atšaukti tranzakcijos

en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

en: Current Page
lt: Dabartinis puslapis

en: Custom
lt: Savadarbis

en: Customize...
lt: Pasirinkti savaip...

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
lt: Iškirpti

en: DRM error
lt: DRM klaida

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Decoder error
lt: Dekoderio klaida

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
lt: Pakartoti

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
lt: Numatytoji

en: Defaults
lt: Numatyti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete to the end of the word
lt: Trinti iki žodžio pabaigos

en: Delete to the start of the word
lt: Trinti iki žodžio pradžios

en: Density (%)
lt: Tankis (%)

en: Destination file exists
lt: Paskirties failas egzistuoja

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Displays the name of the window and contains controls to manipulate it
lt: Rodo lango pavadinimą ir talpiną lango valdiklius

en: Dock
lt: Pritvirtinti

en: Done
lt: Atlikta

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
lt: Išsaugoti paveikslėlį

[ctx: Download Linked File context menu item]
en: Save Link...
lt: Išsaugoti nuorodą...

en: Download error
lt: Atsisiuntimo klaida

en: Duplex Printing
lt: Dvipusis spausdinimas

en: Duplicate method name
lt: Pasikartojantis metodo pavadinimas

en: Duplicate property name
lt: Pasikartojantis savybės pavadinimas

en: Duplicate signal name
lt: Pasikartojantis signalo pavadinimas

en: Effects
lt: Efektai

en: Element is not creatable.
lt: Elemento sukurti neįmanoma.

en: Empty property assignment
lt: Tuščias savybės priskyrimas

en: Empty signal assignment
lt: Tuščias signalo priskyrimas

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Encoding %1 is unsupported
lt: Nepalaikoma koduotė %1

en: Encountered incorrectly encoded content.
lt: Rastas neteisingai užšifruotas turinys.

en: Error Log
lt: Veiksmų žurnalas

en: Error closing database
lt: Klaida uždarant duomenų bazę

en: Error decoding: %1: %2
lt: Klaida bandant atkoduoti %1: %2

en: Error opening URL
lt: Klaida atidarant URL

en: Error opening database
lt: Klaida atidarant duomenų bazę

en: Error opening file
lt: Klaida atidarant failą

en: Error opening resource
lt: Klaida atidarant resursą

en: Error opening source: media type could not be determined
lt: Nepavyko atidaryti: nepavyko nustatyti tipo

en: Error opening source: resource is compressed
lt: Nepavyko atidaryti išeities: resursas suspaustas

en: Error opening source: resource not opened
lt: Klaida atidarant šaltinį: neatidarytas resursas

en: Error opening source: resource not valid
lt: Nepavyko atidaryti išeities: resursas netinkamas

en: Error opening source: type not supported
lt: Nepavyko atidaryti: tipas nepalaikomas

en: Error reading from process
lt: Klaida skaitant iš proceso

en: Error writing to process
lt: Klaida rašant į procesą

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Executive
lt: Vykdomasis

en: Exit
lt: Išeiti

en: Expected
lt: Tikėtasi

en: Expected character data.
lt: Tikėtasi simbolinių duomenų.

en: Extra content at end of document.
lt: Papildomas turinys dokumento pabaigoje.

en: Failure to write block
lt: Nepavyko įrašyti bloko

en: False
lt: Ne

en: File exists
lt: Failas egzistuoja

en: Find &Next
lt: Ieškoti &kito

en: Float
lt: Nepritvirtinti

[ctx: Font context sub-menu item]
en: Fonts
lt: Šriftai

en: Font st&yle
lt: Šrifto st&ilius

en: Form
lt: Forma

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
lt: Pirmyn

en: Getting position failed
lt: Nepavyko nustatyti pozicijos

en: Go Back
lt: Atgal

en: Grayscale
lt: Pilkos tonai

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide Details...
lt: Slėpti detales...

en: Home
lt: Pradžia

en: Host not found
lt: Mazgo rasti nepavyko

en: IDs cannot start with an uppercase letter
lt: Identifikatorius negali prasidėti didžiąja raide

en: IDs must contain only letters, numbers, and underscores
lt: Identifikatoriuose turi būti tik raidės, skaitmenys ir pabraukimai

en: IDs must start with a letter or underscore
lt: Identifikatorius turi prasidėti raide arba pabraukimu

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Illegal method name
lt: Neteisingas metodo pavadinimas

en: Illegal property name
lt: Neteisingas savybės pavadinimas

en: Illegal signal name
lt: Neteisingas signalo pavadinimas

en: In use
lt: Naudojamas

en: Inches (in)
lt: Coliai (in)

en: Incorrectly specified signal assignment
lt: Neteisingai nurodytas signalo priskyrimas

en: Indent
lt: Įtrauka

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert Bulleted List
lt: Įterpti suženklintąjį sąrašą

en: Insert Numbered List
lt: Įterpti sunumeruotą sąrašą

en: Insert Unicode control character
lt: Įterpti unikodo kontrolinį simbolį

en: Insert a new line
lt: Įterpti naują eilutę

en: Insert a new paragraph
lt: Įterpti naują pastraipą

[ctx: Inspect Element context menu item]
en: Inspect
lt: Tikrinti

en: Insufficient bandwidth
lt: Nepakankamas pralaidumas

en: Interrupt
lt: Pertrauktis

en: Invalid QName content: %1.
lt: Neteisingas QName turinys: %1.

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: Invalid XML character.
lt: Neteisingas XML simbolis.

en: Invalid XML version string.
lt: Neteisinga XML versijos eilutė.

en: Invalid attached object assignment
lt: Neteisingas prisegto objekto priskyrimas

en: Invalid attribute in XML declaration.
lt: Neteisingas atributas XML deklaracijoje.

en: Invalid component id specification
lt: Neteisinga komponento id specifikacija

en: Invalid document.
lt: Neteisingas dokumentas.

en: Invalid empty ID
lt: Neteisingas tuščias identifikatorius

en: Invalid empty URL
lt: Neteisingas tuščias URL

en: Invalid entity value.
lt: Neteisinga esybės reikšmė.

en: Invalid filename
lt: Neteisingas failo vardas

en: Invalid grouped property access
lt: Neteisingas priėjimas prie grupinės savybės

en: Invalid option:
lt: Neteisinga parinktis:

en: Invalid property assignment: "%1" is a read-only property
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: „%1“ yra tik skaitymui skirta savybė

en: Invalid property assignment: 3D vector expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi trimačio vektoriaus

en: Invalid property assignment: boolean expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi Būlio tipo reikšmės

en: Invalid property assignment: color expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi spalvos

en: Invalid property assignment: date expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi datos

en: Invalid property assignment: datetime expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi datos ir laiko

en: Invalid property assignment: int expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi sveiko skaičiaus

en: Invalid property assignment: number expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi skaičiaus

en: Invalid property assignment: point expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi taško

en: Invalid property assignment: rect expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi stačiakampio

en: Invalid property assignment: script expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi scenarijaus

en: Invalid property assignment: size expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi dydžio

en: Invalid property assignment: string expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi eilutės

en: Invalid property assignment: time expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi laiko

en: Invalid property assignment: unsigned int expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi sveiko skaičiaus be ženklo

en: Invalid property assignment: unsupported type "%1"
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: nepalaikomas tipas „%1“

en: Invalid property assignment: url expected
lt: Neteisingas savybės priskyrimas: tikėtasi nuorodos (url)

en: Invalid property type
lt: Neteisingas savybės tipas

en: Invalid property use
lt: Neteisingas savybės naudojimas

en: Invalid protocol
lt: Neteisingas protokolas

en: Invalid source type.
lt: Netinkamas šaltinio tipas.

en: Invalid use of id property
lt: Neteisingas identifikatoriaus savybės naudojimas

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
lt: Kursyvas

en: Items
lt: Objektai

en: JavaScript Alert - %1
lt: JavaScript įspėjimas - %1

en: JavaScript Confirm - %1
lt: JavaScript patvirtinimas - %1

en: JavaScript Problem - %1
lt: JavaScript problema - %1

en: JavaScript Prompt - %1
lt: JavaScript raginimas - %1

en: Justify
lt: Lygiuoti abi puses

[ctx: Label for only item in menu that appears when clicking on the search field image, when no searches have been performed]
en: No recent searches
lt: Nėra paskiausių paieškų

[ctx: Label text to be used when a plug-in is missing]
en: Missing Plug-in
lt: Nerastas priedas

en: Landscape
lt: Gulsčias

[ctx: Learn Spelling context menu item]
en: Add To Dictionary
lt: Įtraukti į žodyną

en: Left edge
lt: Kairysis kraštas

[ctx: Left to Right context menu item]
en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Less
lt: Mažiau

en: Level (%)
lt: Lygis (%)

en: Line down
lt: Eilute žemyn

en: Line up
lt: Lygiuoti

en: Line:
lt: Eilutė:

en: Loaded Scripts
lt: Įkelti scenarijai

en: Loading clip failed
lt: Nepavyko įkelti klipo

en: Local file
lt: Vietinis failas

en: Location:
lt: Vieta:

en: Long side
lt: Platusis kraštas

[ctx: Look Up in Dictionary context menu item]
en: Look Up In Dictionary
lt: Ieškoti žodyne

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: About %1
lt: Apie %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide %1
lt: Slėpti %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Preferences...
lt: Pasirinkimai...

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Quit %1
lt: Išjungti %1

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Services
lt: Paslaugos

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Ma&ximize
lt: Išdi&dinti

[ctx: Mac OS X Finder]
en: Alias
lt: Alternatyvusis vardas

en: Mac OS X input method
lt: Mac OS X įvesties metodas

en: Makes the window full screen
lt: Padidina langą iki pilno ekrano

en: Margins
lt: Paraštės

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
lt: Rūšis

en: Maximize
lt: Išdidinti

[ctx: Media controller element]
en: Audio Element
lt: Garso elementas

[ctx: Media controller element]
en: Begin playback
lt: Pradėti groti

[ctx: Media controller element]
en: Current movie status
lt: Dabartinė filmo būsena

[ctx: Media controller element]
en: Current movie time
lt: Dabartinio filmo laikas

[ctx: Media controller element]
en: Elapsed Time
lt: Pragrotas laikas

[ctx: Media controller element]
en: Fullscreen Button
lt: Viso ekrano režimo mygtukas

[ctx: Media controller element]
en: Mute Button
lt: Nutildymo mygtukas

[ctx: Media controller element]
en: Mute audio tracks
lt: Nutildyti garso takelius

[ctx: Media controller element]
en: Pause Button
lt: Pristabdymo mygtukas

[ctx: Media controller element]
en: Pause playback
lt: Sustabdyti grojimą

[ctx: Media controller element]
en: Play Button
lt: Grojimo mygtukas

[ctx: Media controller element]
en: Play movie in full-screen mode
lt: Rodyti filmą pilno ekrano režime

[ctx: Media controller element]
en: Remaining Time
lt: Likęs laikas

[ctx: Media controller element]
en: Remaining movie time
lt: Likęs filmo laikas

[ctx: Media controller element]
en: Rewind movie
lt: Atsukti filmą atgal

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly back
lt: Greita paieška atgal

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly forward
lt: Greita paieška pirmyn

[ctx: Media controller element]
en: Slider
lt: Šliaužiklis

[ctx: Media controller element]
en: Status Display
lt: Būsenos rodymas

[ctx: Media controller element]
en: Unmute Button
lt: Nutildymo išjungimo mygtukas

[ctx: Media controller element]
en: Unmute audio tracks
lt: Atstatyti garso takelių garsą

[ctx: Media controller element]
en: Video Element
lt: Vaizdo elementas

[ctx: Media controller status message when the media is loading]
en: Loading...
lt: Kraunama...

[ctx: Media controller status message when watching a live broadcast]
en: Live Broadcast
lt: Transliacija

[ctx: Media time description]
en: %1 days %2 hours %3 minutes %4 seconds
lt: %1 diena %2 valandos %3 minutės %4 sekundės

[ctx: Media time description]
en: %1 hours %2 minutes %3 seconds
lt: %1 valandos %2 minutės %3 sekundės

[ctx: Media time description]
en: %1 minutes %2 seconds
lt: %1 minutės %2 sekundės

[ctx: Media time description]
en: %1 seconds
lt: %1 sekundės

[ctx: Media time description]
en: Indefinite time
lt: Neaiškus laikas

en: Menu
lt: Meniu

en: Method names cannot begin with an upper case letter
lt: Metodo pavadinimas negali prasidėti didžiąja raide

en: Mi&nimize
lt: Su&mažinti

en: Millimeters (mm)
lt: Milimetrai (mm)

en: Minimize
lt: Sumažinti

en: Missing codec helper script assistant.
lt: Nerastas garso koduočių pagalbinių scenarijų asistentas.

en: More
lt: Daugiau

en: More...
lt: Daugiau...

en: Move the cursor to the end of the block
lt: Perkelti žymeklį į bloko pabaigą

en: Move the cursor to the end of the document
lt: Perkelti žymeklį į dokumento pabaigą

en: Move the cursor to the end of the line
lt: Perkelti žymeklį į eilutės pabaigą

en: Move the cursor to the next character
lt: Perkelti žymeklį prie kito simbolio

en: Move the cursor to the next line
lt: Perkelti žymeklį į kitą eilutę

en: Move the cursor to the next word
lt: Perkelti žymeklį prie kito žodžio

en: Move the cursor to the previous character
lt: Perkelti žymeklį prie ankstesnio simbolio

en: Move the cursor to the previous line
lt: Perkelti žymeklį į ankstesnę eilutę

en: Move the cursor to the previous word
lt: Perkelti žymeklį prie ankstesnio žodžio

en: Move the cursor to the start of the block
lt: Perkelti žymeklį į bloko pradžią

en: Move the cursor to the start of the document
lt: Perkelti žymeklį į dokumento pradžią

en: Move the cursor to the start of the line
lt: Perkelti žymeklį į eilutės pradžią

en: Moves the window out of the way
lt: Patraukia langą

en: Multiple input method switcher
lt: Įvedimo metodų perjungiklis

en: Multiple input method switcher that uses the context menu of the text widgets
lt: Įvedimo metodų perjungiklis, naudojantis tekstinių valdiklių kontekstinį meniu

[ctx: Mute]
en: Mute
lt: Nutildyti

en: Muted
lt: Nutildytas

en: Name
lt: Vardas

en: Network communication error
lt: Tinklo ryšio klaida

en: Network error
lt: Tinklo klaida

en: Network unavailable
lt: Tinklas nepasiekiamas

en: Network unreachable
lt: Tinklas nepasiekiamas

[ctx: No Guesses Found context menu item]
en: No Guesses Found
lt: Spėjimų nerasta

en: No error
lt: Klaidų nėra

en: No program defined
lt: Nenurodyta programa

en: Non-existent attached object
lt: Neegzistuojantis prisegtas objektas

en: None
lt: Jokio

en: Not found
lt: Nerastas

en: Not ready
lt: Nepasiruošęs

en: Not ready to play
lt: Nepasiruošęs groti

en: Not supported
lt: Nepalaikomas

en: OK
lt: Gerai

en: Open
lt: Atverti

[ctx: Open Audio in New Window]
en: Open Audio
lt: Atidaryti audio

[ctx: Open Frame in New Window context menu item]
en: Open Frame
lt: Atverti kadrą

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
lt: Atidaryti paveikslėlį

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
lt: Atverti nuorodą

[ctx: Open Video in New Window]
en: Open Video
lt: Atidaryti video

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Opening clip failed
lt: Nepavyko atverti siužeto

en: Operation canceled
lt: Operacija nutraukta

en: Operation stopped by the user
lt: Operaciją sustabdė naudotojas

en: Options
lt: Parinktys

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Out of memory
lt: Pritrūko atminties

en: Outdent
lt: Atvirkštinė įtrauka

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
lt: Apibrėžti

en: Output &file:
lt: Išvesties &failas:

en: Output Settings
lt: Išvesties nuostatos

en: Overflow
lt: Perpildymas

en: P&roperties
lt: &Savybės

en: Page
lt: Puslapis

en: Page down
lt: Psl. žemyn

en: Page left
lt: Puslapis į kairę

en: Page right
lt: Puslapis į dešinę

en: Page size:
lt: Puslapio dydis:

en: Page up
lt: Psl. aukštyn

en: Pages from
lt: Nuo puslapio

en: Paper
lt: Popierius

en: Paper source:
lt: Popieriaus šaltinis:

en: Paste and Match Style
lt: Įkelti su tokiu pačiu stiliumi

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
lt: Padėti

en: Path not found
lt: Nepavyko rasti aplanko

[ctx: Pause]
en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause failed
lt: Nepavyko padaryti pauzės

en: Permission denied
lt: Leidimas nesuteiktas

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
lt: Prieinamumas

[ctx: Phonon::]
en: Communication
lt: Bendravimas

[ctx: Phonon::]
en: Games
lt: Žaidimai

[ctx: Phonon::]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
lt: Pranešimai

[ctx: Phonon::]
en: Video
lt: Vaizdas

[ctx: Phonon::MMF]
en: Audio Output
lt: Garso atgaminimas

[ctx: Phonon::MMF]
en: The audio output device
lt: Garso atgaminimo įrenginys

[ctx: Play]
en: Play
lt: Leisti

en: Playback complete
lt: Peržiūra baigta

en: Plugin codec installation failed for codec: %0
lt: Nepavyko įdiegti garso koduočių priedo garso koduotei: %0

en: Points (pt)
lt: Taškai (pt)

en: Portrait
lt: Stačias

en: Position
lt: Padėtis

en: Premature end of document.
lt: Priešlaikinė dokumento pabaiga.

en: Press
lt: Paspausti

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print To File ...
lt: Spausdinti į failą...

en: Print all
lt: Spausdinti viską

en: Print current page
lt: Spausdinti dabartinį puslapį

en: Print range
lt: Spausdinimo rėžis

en: Print selection
lt: Spausdinti pažymėjimą

en: Print to File (PDF)
lt: Spausdinti į failą (PDF)

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Process crashed
lt: Procesas užstrigo

en: Process failed to start: %1
lt: Nepavyko pradėti proceso: %1

en: Process operation timed out
lt: Baigėsi proceso operacijos laikas

en: Property assignment expected
lt: Tikėtasi savybės priskyrimo

en: Property has already been assigned a value
lt: Savybei jau buvo priskirta reikšmė

en: Property names cannot begin with an upper case letter
lt: Savybių pavadinimai negali prasidėti didžiąja raide

en: Property value set multiple times
lt: Savybės reikšmė nustatome kelis kartus

en: Proxy server error
lt: Proxy serverio klaida

en: Proxy server not supported
lt: Proxy serveris nepalaikomas

en: PulseAudio Sound Server
lt: PulseAudio garso stotis

en: Puts a maximized window back to normal
lt: Sumažina padidintą langą iki normalaus

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to bind variable
lt: Nepavyko priskirti kintamojo

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch first
lt: Nepavyko gauti pirmo

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch next
lt: Nepavyko gauti kito

[ctx: QDeclarativeAnimatedImage]
en: Qt was built without support for QMovie
lt: Qt buvo sukompiliuotas be QMovie palaikymo

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected parameter type
lt: Tikėtasi parametro tipo

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected property type
lt: Tikėtasi savybės tipo

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected token `%1'
lt: Tikėtasi leksemos „%1“

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected type name
lt: Tikėtasi tipo pavadinimo

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Identifier cannot start with numeric literal
lt: Kintamasis negali prasidėti skaitmeniu

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal character
lt: Neteisingas simbolis

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal unicode escape sequence
lt: Neteisinga unikodinė seka

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Property value set multiple times
lt: Savybės reikšmė nustatome kelis kartus

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Syntax error
lt: Sintaksės klaida

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed comment at end of file
lt: Neuždarytas komentaras failo pabaigoje

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed string at end of line
lt: Neužbaigta eilutė eilutės pabaigoje

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected token `%1'
lt: Netikėta leksema „%1“

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression class
lt: Neužbaigta reguliariosios išraiškos klasė

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression literal
lt: Neužbaigta reguliarioji išraiška

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to list
lt: Negalima priskirti objekto sąrašui

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign value %1 to property %2
lt: Negalima priskirti reikšmės %1 savybei %2

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create attached object
lt: Nepavyko sukurti prisegto objekto

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create object of type %1
lt: Nepavyko sukurti objekto, kurio tipas %1

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
lt: &Ne

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &OK
lt: &Gerai

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Save
lt: Į&rašyti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
lt: &Taip

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
lt: Nutraukti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
lt: Pritaikyti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
lt: Užverti be išsaugojimo

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
lt: Išmesti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
lt: Neišsaugoti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
lt: N&e viskam

[ctx: QDialogButtonBox]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
lt: Atstatyti numatytus

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
lt: Bandyti vėl

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
lt: Įrašyti visus

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
lt: Taip &viskam

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
lt: Diskas

[ctx: QFileDialog]
en: File
lt: Failas

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
lt: Mano kompiuteris

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
lt: Bet koks

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
lt: Arabų

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
lt: Armėnų

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
lt: Bengalų

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
lt: Juodas

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
lt: Paryškintas

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
lt: Kirilica

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi
lt: Pusiau

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
lt: Pusiau paryškintas

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
lt: Gruzinų

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
lt: Graikų

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
lt: Japonų

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
lt: Khmerų

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
lt: Korėjiečių

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
lt: Lotynų

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
lt: Šviesus

[ctx: QFontDatabase]
en: Malayalam
lt: Malajiečių

[ctx: QFontDatabase]
en: Myanmar
lt: Mianmaro

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
lt: Įžambus

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
lt: Runos

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
lt: Simboliai

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
lt: Sirų

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
lt: Tamilų

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
lt: Tajų

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
lt: Tibetiečių

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
lt: Nepavyko pradėti tranzakcijos

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
lt: Klaida atidarant duomenų bazę

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti tranzakcijos

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
lt: Nepavyko atšaukti tranzakcijos

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
lt: Nepavyko paimti kito elemento

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
lt: Nepavyko rasti masyvo

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
lt: Nepavyko gauti masyvo duomenų

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
lt: Nepavyko gauti informacijos apie užklausą

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
lt: Nepavyko gauti informacijos apie sakinį

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
lt: Nepavyko paruošti sakinio

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
lt: Nepavyko pradėti tranzakcijos

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
lt: Nepavyko užverti sakinio

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti tranzakcijos

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
lt: Nepavyko įvykdyti užklausos

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
lt: Įrenginyje nebeliko laisvos vietos

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
lt: Toks failas arba aplankas neegzistuoja

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
lt: Leidimas nesuteiktas

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
lt: Per daug atvertų failų

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
lt: Nepavyko susieti reikšmės

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute next query
lt: Nepavyko įvykdyti kitos užklausos

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
lt: Nepavyko įvykdyti užklausos

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
lt: Nepavyko paimti duomenų

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
lt: Nepavyko paruošti sakinio

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
lt: Nepavyko atstatyti sakinio

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store next result
lt: Nepavyko išsaugoti kito rezultato

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
lt: Nepavyko išsaugoti rezultato

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
lt: Nepavyko išsaugoti sakinio rezultatų

[ctx: QMessageBox]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: QMessageBox]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Error opening %1: %2
lt: Klaida atidarant %1: %2

[ctx: QNetworkReply]
en: Protocol "%1" is unknown
lt: Nežinomas protokolas „%1“

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to begin transaction
lt: Nepavyko pradėti tranzakcijos

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti tranzakcijos

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to rollback transaction
lt: Nepavyko atšaukti tranzakcijos

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind value
lt: Nepavyko susieti reikšmės

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
lt: QODBCResult::reset: nepavyko nustatyti 'SQL_CURSOR_STATIC' kaip sakinio savybės. Prašome patikrinti jūsų ODBC tvarkyklės konfigūraciją

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
lt: Nepavyko priskirti kintamojo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch
lt: Nepavyko gauti

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch first
lt: Nepavyko gauti pirmo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch last
lt: Nepavyko gauti paskutiniojo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
lt: Nepavyko gauti kito

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch previous
lt: Nepavyko gauti ankstesniojo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
lt: Nepavyko parengti sakinio

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
lt: Nepavyko sukurti užklausos

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
lt: Nepavyko paruošti sakinio

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PDF
lt: Eksportuoti į PDF

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PostScript
lt: Eksportuoti į PostScript

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: First page
lt: Pirmasis puslapis

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
lt: Talpinti puslapį

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit width
lt: Talpinti į plotį

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
lt: Gulsčias

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Next page
lt: Kitas puslapis

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page Setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
lt: Stačias

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
lt: Spausdinimo peržiūra

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show facing pages
lt: Rodyti greta esančius puslapius

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show overview of all pages
lt: Rodyti visų puslapių peržiūrą

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show single page
lt: Rodyti vieną puslapį

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
lt: Pritraukti

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
lt: Atitolinti

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
lt: Neteisinga simbolių klasės sintaksė

[ctx: QRegExp]
en: bad lookahead syntax
lt: neteisinga žvelgimo į priekį sintaksė

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
lt: Neteisinga pasikartojimo sintaksė

[ctx: QRegExp]
en: disabled feature used
lt: naudojama išjungta savybė

[ctx: QRegExp]
en: invalid category
lt: neteisinga kategorija

[ctx: QRegExp]
en: invalid interval
lt: neteisingas intervalas

[ctx: QRegExp]
en: invalid octal value
lt: Neteisinga aštuntainė reikšmė

[ctx: QRegExp]
en: met internal limit
lt: pasiektas vidinis limitas

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
lt: trūksta dešiniojo skirtuko

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
lt: neįvyko jokia klaida

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
lt: Netikėta pabaiga

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
lt: Nepavyko paimti rezultatų

[ctx: QSQLiteResult]
en: No query
lt: Nepateikta užklausa

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
lt: Nesutampa parametrų skaičius

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
lt: Nepavyko susieti parametrų

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
lt: Nepavyko gauti eilutėss

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
lt: Nepavyko atstatyti sakinio

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Location
lt: Vieta

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Level
lt: Lygis

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Location
lt: Vieta

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
lt: Pridėti į mėgstamiausius

[ctx: QShortcut]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: QShortcut]
en: Backtab
lt: Atgal

[ctx: QShortcut]
en: Bass Boost
lt: Bosų sustiprinimas

[ctx: QShortcut]
en: Bass Down
lt: Susilpninti bosus

[ctx: QShortcut]
en: Bass Up
lt: Sustiprinti bosus

[ctx: QShortcut]
en: Battery
lt: Akumuliatorius

[ctx: QShortcut]
en: Book
lt: Knyga

[ctx: QShortcut]
en: Browser
lt: Naršyklė

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

[ctx: QShortcut]
en: Call
lt: Skambinti

[ctx: QShortcut]
en: Clear
lt: Valyti

[ctx: QShortcut]
en: Clear Grab
lt: Valyti paėmimą

[ctx: QShortcut]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: QShortcut]
en: Community
lt: Bendruomenė

[ctx: QShortcut]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: QShortcut]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: QShortcut]
en: Delete
lt: Trinti

[ctx: QShortcut]
en: Documents
lt: Dokumentai

[ctx: QShortcut]
en: Down
lt: Žemyn

[ctx: QShortcut]
en: Eject
lt: Išstumti

[ctx: QShortcut]
en: Escape
lt: Atšaukti

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

[ctx: QShortcut]
en: Finance
lt: Finansai

[ctx: QShortcut]
en: Flip
lt: Apversti

[ctx: QShortcut]
en: Forward
lt: Pirmyn

[ctx: QShortcut]
en: Game
lt: Žaidimas

[ctx: QShortcut]
en: Go
lt: Eiti

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
lt: Padėti ragelį

[ctx: QShortcut]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: QShortcut]
en: History
lt: Istorija

[ctx: QShortcut]
en: Home Page
lt: Namų puslapis

[ctx: QShortcut]
en: Hot Links
lt: Karštos nuorodos

[ctx: QShortcut]
en: Insert
lt: Įterpti

[ctx: QShortcut]
en: Launch (0)
lt: Leisti (0)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (1)
lt: Leisti (1)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (2)
lt: Leisti (2)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (3)
lt: Leisti (3)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (4)
lt: Leisti (4)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (5)
lt: Leisti (5)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (6)
lt: Leisti (6)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (7)
lt: Leisti (7)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (8)
lt: Leisti (8)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (9)
lt: Leisti (9)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (A)
lt: Leisti (A)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (B)
lt: Leisti (B)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (C)
lt: Leisti (C)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (D)
lt: Leisti (D)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (E)
lt: Leisti (E)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (F)
lt: Leisti (F)

[ctx: QShortcut]
en: Launch Mail
lt: Paleisti paštą

[ctx: QShortcut]
en: Launch Media
lt: Paleisti media

[ctx: QShortcut]
en: Left
lt: Kairėn

[ctx: QShortcut]
en: Media Next
lt: Kitas media

[ctx: QShortcut]
en: Media Pause
lt: Medios pauzė

[ctx: QShortcut]
en: Media Play
lt: Groti media

[ctx: QShortcut]
en: Media Previous
lt: Ankstesnis media

[ctx: QShortcut]
en: Media Record
lt: Įrašyti media

[ctx: QShortcut]
en: Media Stop
lt: Sustabdyti media

[ctx: QShortcut]
en: Meeting
lt: Susitikimas

[ctx: QShortcut]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: QShortcut]
en: Messenger
lt: Pranešėjas

[ctx: QShortcut]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: QShortcut]
en: News
lt: Naujienos

[ctx: QShortcut]
en: No
lt: Ne

[ctx: QShortcut]
en: Number Lock
lt: Skaičių perjungimas

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
lt: Atverti URL

[ctx: QShortcut]
en: Option
lt: Parinktys

[ctx: QShortcut]
en: Page Down
lt: Psl. žemyn

[ctx: QShortcut]
en: Page Up
lt: Psl. aukštyn

[ctx: QShortcut]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: QShortcut]
en: Pause
lt: Pauzė

[ctx: QShortcut]
en: PgDown
lt: Psl. žemyn

[ctx: QShortcut]
en: PgUp
lt: Psl. aukštyn

[ctx: QShortcut]
en: Phone
lt: Telefonas

[ctx: QShortcut]
en: Pictures
lt: Paveikslėliai

[ctx: QShortcut]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: QShortcut]
en: Print Screen
lt: Spausdinti ekraną

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
lt: Atnaujinti

[ctx: QShortcut]
en: Reload
lt: Atsiųsti iš naujo

[ctx: QShortcut]
en: Reply
lt: Atsakyti

[ctx: QShortcut]
en: Return
lt: Grįžti(Return)

[ctx: QShortcut]
en: Right
lt: Dešinėn

[ctx: QShortcut]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
lt: Ekrano užsklanda

[ctx: QShortcut]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: QShortcut]
en: Select
lt: Pažymėti

[ctx: QShortcut]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: QShortcut]
en: Shop
lt: Parduotuvė

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
lt: Užmigdyti

[ctx: QShortcut]
en: Space
lt: Tarpas

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
lt: Rašybos tikrinimas

[ctx: QShortcut]
en: Split Screen
lt: Skaidyti ekraną

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
lt: Skaičiuoklė

[ctx: QShortcut]
en: Standby
lt: Budėti

[ctx: QShortcut]
en: Subtitle
lt: Paantraštė

[ctx: QShortcut]
en: Support
lt: Pagalba

[ctx: QShortcut]
en: System Request
lt: Sistemos kvietimas

[ctx: QShortcut]
en: Terminal
lt: Terminalas

[ctx: QShortcut]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: QShortcut]
en: Travel
lt: Kelionės

[ctx: QShortcut]
en: Treble Down
lt: Aukštus pamažinti

[ctx: QShortcut]
en: Treble Up
lt: Aukštus sustiprinti

[ctx: QShortcut]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: QShortcut]
en: View
lt: Rodymas

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
lt: Patylinti

[ctx: QShortcut]
en: Volume Mute
lt: Nutildyti

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
lt: Pagarsinti

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
lt: Prikelti

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
lt: Bevielis

[ctx: QShortcut]
en: Word Processor
lt: Tekstų rengyklė

[ctx: QShortcut]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
lt: Pritraukti

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
lt: Atitolinti

[ctx: QSql]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
lt: Atsisakyti pakeitimų?

[ctx: QSql]
en: Confirm
lt: Patvirtinti

[ctx: QSql]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
lt: Ištrinti šį įrašą?

[ctx: QSql]
en: Insert
lt: Įterpti

[ctx: QSql]
en: No
lt: Ne

[ctx: QSql]
en: Save edits?
lt: Išsaugoti pakeitimus?

[ctx: QSql]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: QSql]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: QSymSQLResult]
en: Parameter count mismatch
lt: Nesutampa parametrų skaičius

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to bind parameters
lt: Nepavyko susieti parametrų

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to execute statement
lt: Nepavyko įvykdyti sakinio

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to fetch row
lt: Nepavyko gauti eilutėss

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to reset statement
lt: Nepavyko atstatyti sakinio

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: already exists
lt: %1: jau egzistuoja

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: does not exist
lt: %1: neegzistuoja

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: ftok failed
lt: %1: ftok nepavyko

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: key is empty
lt: %1: tuščias raktas

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: name error
lt: %1: rakto klaida

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: out of resources
lt: %1: pritrūko resursų

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
lt: %1: leidimas nesuteiktas

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unable to make key
lt: %1: nepavyko sukurti rakto

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
lt: %1: nežinoma klaida %2

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
lt: LRM iš kairės į dešinę žymė

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
lt: RLM iš dešinės į kairę žymė

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
lt: Apačia

[ctx: QWebPage]
en: Left edge
lt: Kairysis kraštas

[ctx: QWebPage]
en: Page down
lt: Psl. žemyn

[ctx: QWebPage]
en: Page left
lt: Puslapis į kairę

[ctx: QWebPage]
en: Page right
lt: Puslapis į dešinę

[ctx: QWebPage]
en: Page up
lt: Psl. aukštyn

[ctx: QWebPage]
en: Redirection limit reached
lt: Pasiekta peradresavimo riba

[ctx: QWebPage]
en: Right edge
lt: Dešinysis kraštas

[ctx: QWebPage]
en: Scroll down
lt: Slinkti žemyn

[ctx: QWebPage]
en: Scroll here
lt: Slinkti čia

[ctx: QWebPage]
en: Scroll left
lt: Slinkti kairėn

[ctx: QWebPage]
en: Scroll right
lt: Slinkti dešinėn

[ctx: QWebPage]
en: Scroll up
lt: Slinkti aukštyn

[ctx: QWebPage]
en: Top
lt: Viršus

[ctx: QWebPage]
en: Web Inspector - %2
lt: Žiniatinklio kontrolierius - %2

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
lt: tikėtasi kodavimo deklaracijos ar atskiras deklaracijos skaitant XML deklaraciją

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
lt: įvyko klaida analizuojant komentarą

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
lt: Įvyko klaida analizuojant turinį

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
lt: įvyko klaida analizuojant dokumento tipo apibrėžimą

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
lt: įvyko klaida analizuojant elementą

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
lt: įvyko klaida analizuojant informaciją (reference)

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
lt: klaida sukelta naudotojo

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
lt: blogas apdorojančios instrukcijos vardas

[ctx: QXml]
en: letter is expected
lt: tikėtasi raidės

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
lt: daugiau nei vienas dokumento tipo apibrėžimas

[ctx: QXml]
en: no error occurred
lt: klaidų nebuvo

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
lt: tikėtasi atskiros deklaracijos skaitant XML deklaraciją

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
lt: tag'o neatitikimas

[ctx: QXml]
en: unexpected character
lt: netikėtas simbolis

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
lt: netikėta failo pabaiga

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
lt: skaitant XML deklaraciją tikėtasi versijos

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
lt: bloga atskiros deklaracijos reikšmė

en: Read-only Transaction
lt: Tik skaitymo tranzakcija

en: Redo %1
lt: Pakartoti %1

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
lt: Atsiųsti iš naujo

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove formatting
lt: Panaikinti formatavimą

en: Resource error (fork failure): %1
lt: Resurso klaida: %1

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore Down
lt: Atstatyti

en: Reverse
lt: Atvirkščiai

en: Reverse landscape
lt: Apverstas gulsčias

en: Reverse portrait
lt: Apverstas stačias

en: Revert back to device '%1'
lt: Grįžtama prie įrenginio '%1'

en: Right edge
lt: Dešinysis kraštas

[ctx: Right to Left context menu item]
en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

en: SQL transaction failed
lt: Nepavyko SQL tranzakcija

en: SQL: database version mismatch
lt: SQL: netinkama duomenų bazės versija

en: Sample
lt: Pavyzdys

en: Script %1 unavailable
lt: Scenarijus %1 nepasiekiamas

en: Scroll Left
lt: Slinkti kairėn

en: Scroll Right
lt: Slinkti dešinėn

en: Scroll down
lt: Slinkti žemyn

en: Scroll here
lt: Slinkti čia

en: Scroll left
lt: Slinkti kairėn

en: Scroll right
lt: Slinkti dešinėn

en: Scroll up
lt: Slinkti aukštyn

en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: Search The Web context menu item]
en: Search The Web
lt: Ieškoti Internete

en: Seek failed
lt: Paieška nepavyko

en: Select All
lt: Žymėti viską

[ctx: Select All context menu item]
en: Select All
lt: Žymėti viską

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Select IM
lt: Pasirinkite įvedimo metodą

en: Select to the end of the block
lt: Žymėti iki bloko pabaigos

en: Select to the end of the document
lt: Žymėti iki dokumento pabaigos

en: Select to the end of the line
lt: Žymėti iki eilutės pabaigos

en: Select to the next character
lt: Žymėti iki kito simbolio

en: Select to the next line
lt: Žymėti iki kitos eilutės

en: Select to the next word
lt: Žymėti iki kito žodžio

en: Select to the previous character
lt: Žymėti iki ankstesnio simbolio

en: Select to the previous line
lt: Žymėti iki ankstesnės eilutės

en: Select to the previous word
lt: Žymėti iki ankstesnio žodžio

en: Select to the start of the block
lt: Žymėti iki bloko pradžios

en: Select to the start of the document
lt: Žymėti iki dokumento pradžios

en: Select to the start of the line
lt: Žymėti iki eilutės pradžios

en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
lt: Šiame turinyje seka „]]>“ neleidžiama.

en: Server alert
lt: Serverio įspėjimas

en: Setting volume failed
lt: Nepavyko nustatyti garsumą

en: Sh&ade
lt: Tik &antraštės juosta

en: Shade
lt: Tik antraštės juosta

en: Short side
lt: Siaurasis kraštas

en: Show Details...
lt: Rodyti detales...

en: Signal names cannot begin with an upper case letter
lt: Signalų pavadinimai negali prasidėti didžiąja raide

en: Single property assignment expected
lt: Tikėtasi vieno savybės priskyrimo

en: Size
lt: Dydis

en: SliderHandle
lt: Šliaužiklis

en: SpeedoMeter
lt: Spidometras

[ctx: Spelling and Grammar context sub-menu item]
en: Spelling
lt: Rašyba

en: Stay on &Top
lt: &Visada pirmame plane

en: Step &down
lt: &Žingsnis žemyn

en: Step Into
lt: Įžengti

en: Stri&keout
lt: Perbrau&ktas

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
lt: Išsiųsti

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

[ctx: Switch Video to Fullscreen]
en: Enter Fullscreen
lt: Viso ekrano režimas

en: System
lt: Sistema

[ctx: Text direction context sub-menu item]
en: Text Direction
lt: Teksto kryptis

en: The certificate has expired
lt: Baigėsi liudijimo galiojimo laikas

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
lt: Failas '%1' nėra tinkamas Qt papildinys.

en: The peer did not present any certificate
lt: Neatsiųstas joks liudijimas

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
lt: Priedas „%1“ naudoja nesuderinamą Qt biblioteką. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
lt: Priedas „%1“ naudoja nesuderinamą Qt biblioteką. (Negalima vienu metu naudoti ir derinimo, ir galutinių bibliotekų).

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
lt: Priedas „%1“ naudoja nesuderinamą Qt biblioteką. Tikėtasi kūrimo rakto „%2“, o gautas „%3“

en: The plugin was not loaded.
lt: Priedas nebuvo įkeltas.

en: The script on this page appears to have a problem. Do you want to stop the script?
lt: Šio puslapio scenarijus turi problemų. Ar norite sustabdyti scenarijų?

en: The shared library was not found.
lt: Nerasta bendro naudojimo biblioteka.

[ctx: Title string for images]
en: %1 (%2x%3 pixels)
lt: %1 (%2x%3 pikselių)

en: Toggle
lt: Perjungti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Top
lt: Viršus

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
lt: LTR

en: True
lt: Taip

en: Type %1 unavailable
lt: Tipas %1 nepasiekiamas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unable to begin transaction
lt: Nepavyko pradėti tranzakcijos

en: Unable to commit transaction
lt: Nepavyko įvykdyti tranzakcijos

en: Unable to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Unable to disable autocommit
lt: Nepavyko atjungti automatinio įvykdymo (autocommit)

en: Unable to enable autocommit
lt: Nepavyko įjungti automatinio įvykdymo (autocommit)

en: Unable to open database '
lt: Nepavyko atidaryti duomenų bazės '

en: Unable to rollback transaction
lt: Nepavyko atšaukti tranzakcijos

en: Uncheck
lt: Nužymėti

en: Underflow
lt: Nepripildymas

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Undo %1
lt: Atšaukti %1

en: Unexpected '
lt: Netikėtas „

en: Unexpected object assignment
lt: Netikėtas objekto priskyrimas

en: Unknown address type
lt: Nežinomas adreso tipas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error (%1)
lt: Nežinoma klaida (%1)

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown location
lt: Nežinoma vieta

en: Unshade
lt: Visas langas

en: Unsupported XML version.
lt: Nepalaikoma XML versija.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Version mismatch: expected %1, found %2
lt: Neatitinka versijos: tikėtasi %1, rasta %2

en: Video display error
lt: Vaizdo rodymo klaida

en: Video output error
lt: Vaizdo atgaminimo klaida

en: View
lt: Rodymas

en: Volume: %1%
lt: Garsumas: %1%

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
lt: Įspėjimas: panašu, kad neįdiegtas pagrindinis GStreamer priedas.
              Išjungtas bet koks garso ir vaizdo palaikymas

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
lt: Įspėjimas: panašu, kad neįdiegtas paketas gstreamer0.10-plugins-good.
              Kai kurios vaizdo sąvybės išjungtos.

en: What's This?
lt: Kas tai yra?

en: Whole words
lt: Pilni žodžiai

en: Width:
lt: Plotis:

en: Windows input method
lt: Windows įvesties metodas

en: Wr&iting System
lt: R&ašymo sistema

[ctx: Writing direction context sub-menu item]
en: Direction
lt: Kryptis

en: XIM input method
lt: XIM įvesties metodas

en: bottom margin
lt: apatinė paraštė

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
lt: Išsiųsti

en: empty
lt: tuščias

en: exactly one
lt: lygiai vienas

en: executeSql called outside transaction()
lt: executeSql pakviestas ne transaction() ribose

en: id is not unique
lt: identifikatorius nėra unikalus

en: invalid query: "%1"
lt: neteisinga užklausa: "%1"

en: is not a type
lt: nėra tipas

[ctx: label for first item in the menu that appears when clicking on the search field image, used as embedded menu title]
en: Recent searches
lt: Paskiausios paieškos

en: left margin
lt: kairė paraštė

en: local directory
lt: vietinis aplankas

en: locally connected
lt: vietoje prijungtas

[ctx: menu item in Recent Searches menu that empties menu's contents]
en: Clear recent searches
lt: Išvalyti paskiausias paieškas

[ctx: menu item title]
en: Hide Spelling and Grammar
lt: Paslėpti rašybą ir gramatiką

[ctx: menu item title]
en: Show Spelling and Grammar
lt: Rodyti rašybą ir gramatiką

en: module "%1" is not installed
lt: modulis „%1“ neįdiegtas

en: module "%1" plugin "%2" not found
lt: modulio „%1“ priedas „%2“ nerastas

en: module "%1" version %2.%3 is not installed
lt: modulio „%1“ versija %2.%3 neįdiegta

en: one or more
lt: vienas arba daugiau

en: plugin cannot be loaded for module "%1": %2
lt: negalima įkelti priedo moduliui „%1“: %2

en: right margin
lt: dešinė paraštė

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
lt: Tai yra paieškos indeksas.  Įveskite raktinius žodžius:

[ctx: text to display in <details> tag when it has no <summary> child]
en: Details
lt: Detalės

[ctx: text to display in file button used in HTML forms when no file is selected]
en: No file selected
lt: Nepasirinktas failas

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
lt: Pasirinkite failą

en: to
lt: iki

en: top margin
lt: viršutinė paraštė

en: unknown
lt: nežinoma

en: zero or more
lt: nulis arba daugiau

en: zero or one
lt: nulis arba vienas
