kdelibs4 - en to lv translation catalogue (2191 entries)

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
lv: 
        spraudnis %1 tika automātiski ieslēgts, jo tas ir nepieciešams spraudnim %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
lv: 
        spraudnis %1 tika automātiski atslēgts, jo tas ir atkarīgs no spraudņa %2

en: 
    %1 options:
lv: 
    %1 opcijas:

en: 
    Arguments:
lv: 
    Argumenti:

en: 
    Generic options:
lv: 
    Vispārīgās opcijas:

en: 
    Options:
lv: 
    Opcijas:

en: 
    Please correct.
lv: 
    Lūdzu, izlabojiet.

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
lv:    <a href="%1">[īpašības]</a>

en:  (In new window)
lv:  (jaunā logā)

en:  (In other frame)
lv:  (citā kadrā)

en:  - Subject:
lv:  - Temats:

en:  Stalled
lv:  Apstājies

en: %1 &Handbook
lv: %1 &rokasgrāmata

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
lv: %1 (%2 - %3x%4 pikseļi)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
lv: %1 (%2x%3 pikseļi)

en: %1 (Link)
lv: %1 (saite)

en: %1 - %2x%3 Pixels
lv: %1 - %2x%3 pikseļi

en: %1 - unknown type
lv: %1 - nezināms tips

en: %1 - unknown type of userpath
lv: %1 - nezināms lietotāja ceļa veids

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
lv[0]: Ielādēts %1 no %2 attēliem.
lv[1]: Ielādēti %1 no %2 attēliem.
lv[2]: Ielādēti %1 no %2 attēliem.

en: %1 file | %1 files
lv[0]: %1 fails
lv[1]: %1 faili
lv[2]: %1 failu

en: %1 folder | %1 folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: %1 is already assigned to %2
lv: %1 jau ir piešķirts %2

en: %1 is not a function and cannot be called.
lv: %1 nav funkcija un to nevar izsaukt.

en: %1 is not an Object type
lv: %1 nav objekta tips

[ctx: %1 is the number of ambigious shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
lv[0]: Īsceļš "%2" nav atšķirams no šāda īsceļa.
    Vai vēlaties šīm darbībām piešķirt tukšu īsceļu?
    %3
lv[1]: Īsceļš "%2" nav atšķirams no šādiem īsceļiem.
    Vai vēlaties šīm darbībām piešķirt tukšu īsceļu?
    %3
lv[2]: Īsceļš "%2" nav atšķirams no šādiem īsceļiem.
    Vai vēlaties šīm darbībām piešķirt tukšu īsceļu?
    %3

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
lv[0]: Īsceļu konflikts
lv[1]: Īsceļu konflikti
lv[2]: Īsceļu konflikti

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
lv[0]: Īsceļš '%2' konfliktē ar šo taustiņu kombināciju:
lv[1]: Īsceļš '%2' konfliktē ar šādām taustiņu kombinācijām:
lv[2]: Īsceļš '%2' konfliktē ar šādām taustiņu kombinācijām:

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
lv[0]: Nevar nolasīt X11 RGB krāsu nosaukumus. Tika pārbaudītas sekojošas failu atrašanās vietas:
    %2
lv[1]: Nevar nolasīt X11 RGB krāsu nosaukumus. Tika pārbaudītas sekojošas failu atrašanās vietas:
    %2
lv[2]: Nevar nolasīt X11 RGB krāsu nosaukumus. Tika pārbaudītas sekojošas failu atrašanās vietas:
    %2

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
lv[0]: Konflikts ar reģistrētu globālo īsceļu
lv[1]: Konflikts ar reģistrētiem globāliem īsceļiem
lv[2]: Konflikts ar reģistrētiem globāliem īsceļiem

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
lv[0]: Tika pievienots %1 atkarīgs spraudnis
lv[1]: Tika pievienoti %1 atkarīgi spraudņi
lv[2]: Tika pievienoti %1 atkarīgi spraudņi

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
lv[0]: Atkarību atrisināšanai tika aizvākts %1 spraudnis
lv[1]: Atkarību atrisināšanai tika aizvākti %1 spraudņi
lv[2]: Atkarību atrisināšanai tika aizvākts %1 spraudņu

en: %1%
lv: %1 %

en: %1% of %2
lv: %1% no %2

en: %1/s (done)
lv: %1 (pabeigts)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
lv[0]: %2 (%1 baits)
lv[1]: %2 (%1 baiti)
lv[2]: %2 (%1 baiti)

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
lv[0]: %2 no %1 faila
lv[1]: %2 no %1 failiem
lv[2]: %2 no %1 failu

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
lv[0]: %2 no %1 mapes
lv[1]: %2 no %1 mapēm
lv[2]: %2 no %1 mapju

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
lv[0]: pabeigts %2 no %3
lv[1]: pabeigti %2 no %3
lv[2]: pabeigti %2 no %3

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
lv[0]: %2% no %1 faila
lv[1]: %2% no %1 failiem
lv[2]: %2% no %1 failu

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
lv[0]: %2/s ( atlikusi %3 )
lv[1]: %2/s ( atlikušas %3 )
lv[2]: %2/s ( atlikušas %3 )

en: &About
lv: &Par

en: &About %1
lv: &Par %1

en: &Actual Size
lv: F&aktiskais Izmērs

en: &Add
lv: &Pievienot

en: &Add Bookmark
lv: &Pievienot grāmatzīmi

en: &Add to Custom Colors
lv: &Pievienot pielāgotajām krāsām

en: &Allow storing passwords for this site
lv: &Atļaut šīs vietnes paroļu saglabāšanu

en: &Apply
lv: &Pielietot

en: &Automatic spell checking enabled by default
lv: P&areizrakstības pārbaude noklusēti ieslēgta.

en: &Available:
lv: &Pieejams:

en: &Back
lv: &Atpakaļ

en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

en: &Break at Next Statement
lv: &Apturēt pie nākamās komandas

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: &Close Document
lv: Ai&zvērt dokumentu

en: &Close Wallet
lv: &Aizvērt maku

en: &Close Window
lv: Ai&zvērt logu

en: &Configure %1...
lv: &Konfigurēt %1...

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
lv: &Konfigurēt JavaScript logu atvēršanas politiku...

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: &Copy Email Address
lv: Kopēt &e-pasta adresi

en: &Copy Full Text
lv: &Kopēt pilnu tekstu

en: &Copy Link Address
lv: Kopēt &saites adresi

en: &Copy Text
lv: &Kopēt tekstu

en: &Debug
lv: At&kļūdot

en: &Defaults
lv: &Noklusējumi

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Details
lv: &Detaļas

en: &Disable Error Reporting
lv: &Atslēgt kļūdu ziņošanu

en: &Discard
lv: &Izmest

en: &Do Not Save
lv: &Izmest

en: &Do not show this message again
lv: Turpmāk &nerādīt šo ziņojumu

en: &Edit
lv: R&ediģēt

en: &Edit Bookmarks...
lv: &Rediģēt grāmatzīmes...

en: &Edit...
lv: &Labot...

en: &File
lv: &Fails

en: &Find
lv: &Meklēt

en: &Find in Frame...
lv: &Meklēt kadrā...

en: &Find...
lv: &Meklēt...

en: &Finished
lv: &Pabeigts

en: &First Page
lv: &Pirmā lapa

en: &Fit to Page
lv: &Ievietot lapā

en: &Game
lv: &Spēle

en: &Go
lv: &Iet

en: &Go To...
lv: &Iet uz...

en: &Go to Line...
lv: &Iet uz rindu...

en: &Go to Page...
lv: &Iet uz lapu...

en: &Grant All
lv: &Piešķirt visu

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Hide Errors
lv: &Slēpt kļūdas

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
lv: &Slēpt tekstu, ja rīkjoslā tiek rādīts teksts blakus ikonām

en: &Ignore
lv: &Ignorēt

en: &Join KDE
lv: &Pievienojies KD

en: &Keep password
lv: &Saglabāt paroli

en: &Keep this window open after transfer is complete
lv: &Paturēt logu atvērtu pēc datu pārsūtīšanas beigām

en: &Language:
lv: &Valoda:

en: &Last Page
lv: &Pēdējā lapa

en: &Launch Bug Report Wizard
lv: &Palaist kļūdu ziņošanas vedni

en: &License Agreement
lv: &Licences vienošanās

en: &Mail...
lv: Nosūtīt uz e-&pastu...

en: &Minimize
lv: &Minimizēt

en: &New
lv: &Jauns

en: &Next
lv: &Nākamais

en: &Next Page
lv: &Nākamā lapa

en: &No
lv: &Nē

en: &OK
lv: &Labi

en: &Open...
lv: &Atvērt...

en: &Order by:
lv: &Kārtot pēc:

en: &Overwrite
lv: &Pārrakstīt

en: &Password:
lv: &Parole:

en: &Paste
lv: &Ielīmēt

en: &Pause
lv: &Pauze

en: &Previous
lv: Ie&priekšējais

en: &Previous Page
lv: &Iepriekšējā lapa

en: &Print...
lv: &Drukāt...

en: &Prompt on replace
lv: &Pārprasīt pie aizvietošanas

en: &Quit
lv: &Iziet

en: &Redisplay
lv: Pā&rzīmēt

en: &Redo
lv: &Atkārtot

en: &Redo: %1
lv: A&tkārtot: %1

en: &Reject All
lv: &Noraidīt visu

en: &Remove
lv: &Aizvākt

en: &Replace
lv: &Aizvietot

en: &Replace...
lv: &Aizvietot...

en: &Report Bug...
lv: &Ziņot par kļūdu...

en: &Report Bugs or Wishes
lv: &Ziņot kļūdas vai vēlmes

en: &Reset
lv: A&tstatīt

en: &Restore
lv: &Atjaunot

en: &Resume
lv: &Atsākt

en: &Rotate Clockwise
lv: &Pagriezt pulksteņrādītāja virzienā

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: &Save Link As...
lv: &Saglabāt saiti kā...

en: &Save Settings
lv: &Saglabāt iestatījumus

en: &Search
lv: &Meklēt

en: &Selected text
lv: &Iezīmētajā tekstā

en: &Selected:
lv: &Izvēlēts:

en: &Send
lv: &Sūtīt

en: &Send Email
lv: &Sūtīt e-pastu

en: &Send File | &Send Files
lv[0]: &Sūtīt failu
lv[1]: &Sūtīt failus
lv[2]: &Sūtīt failus

en: &Send Unencrypted
lv: &Sūtīt nešifrētu

en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
lv[0]: &Parādīt %1 bloķēto izlecošo logu
lv[1]: &Parādīt %1 bloķētos izlecošos logus
lv[2]: &Parādīt %1 bloķētos izlecošos logus

en: &Show tips on startup
lv: &Rādīt padomus pie palaišanas

en: &Skip
lv: Izlai&st

en: &Source:
lv: &Avots:

en: &Spelling...
lv: &Pareizrakstība...

en: &Stop Script
lv: Ap&turēt skriptu

en: &Store
lv: &Saglabāt

en: &Submit Anyway
lv: &Nosūtīt

en: &Support KDE
lv: &Atbalstīt KDE

en: &Text to find:
lv: Meklējamais &teksts:

en: &Thanks To
lv: &Paldies

en: &Toolbar:
lv: &Rīkjosla:

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Try
lv: &Mēģināt

en: &Undo
lv: &Atsaukt

en: &Undo: %1
lv: &Atsaukt: %1

en: &Up
lv: &Uz augšu

en: &Verify:
lv: &Pārbaude:

en: &View
lv: &Skats

en: &Whole words only
lv: Tikai &pilnus vārdus

en: &Yes
lv: &Jā

en: &Zoom...
lv: &Mērogs...

en: '%1' is not a valid QLayout.
lv: '%1' nav derīgs QLayout.

en: '%1' is not a valid QWidget.
lv: '%1' nav derīga logdaļa.

en: 'ai_family' not supported
lv: 'ai_family' nav atbalstīts

en: 'ai_socktype' not supported
lv: 'ai_socktype' netiek atbalstīts

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
lv: (C) 2005-2006 The KJSEmbed autori

en: (No logo available)
lv: (Logo nav pieejams)

en: (c) 1999-2002 KDE Developers
lv: (c) 1999-2002 KDE izstrādātāji

en: --- separator ---
lv: --- atdalītājs ---

en: -default-
lv: -noklusētais-

en: -unnamed-
lv: -nenosaukts-

en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
lv: ... <b>kļūdainais vārds</b> parādīts kontekstā ...

en: 1 download | %1 downloads
lv[0]: %1 lejupielāde
lv[1]: %1 lejupielādes
lv[2]: %1 lejupielāžu

en: 1 match found. | %1 matches found.
lv[0]: atrasta %1 atbilstība.
lv[1]: atrastas %1 atbilstības.
lv[2]: atrasts %1 atbilstību.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
lv[0]: Tika aizvietots %1 vietā.
lv[1]: Tika aizvietots %1 vietās.
lv[2]: Tika aizvietots %1 vietās.

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
lv: sistēmas kļūda: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
lv: Nezināma saime %1

en: << Add to Dictionary
lv: << Pievienot vārdnīcai

en: <Low Surrogate>
lv: <Zemais aizvietotājs>

en: <Merge %1>
lv: <Iespraušanas vieta %1>

en: <Merge>
lv: <Iespraušanas vieta>

en: <Non Private Use High Surrogate>
lv: <Augstais aizvietotājs neprivātai izmantošanai>

en: <Private Use High Surrogate>
lv: <Augstais aizvietotājs privātai izmantošanai>

en: <Private Use>
lv: <Privātai izmantošanai>

en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
lv: <a href="http://opendesktop.org">Aplūkot mājas lapu</a>

en: <b>misspelled</b>
lv: <b>kļūdains vārds</b>

en: <br />Provider: %1
lv: <br/>Publicētājs: %1

en: <br />Version: %1
lv: <br/>Versija: %1

en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
lv: <h1>KJSEmbed dokumentācijas skatītājs</h1>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji pievienoti (tikai zināšanai)</h2>

en: <h2>Accelerators changed</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji mainīti</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji noņemti</h2>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
lv: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versija %2</b><br />&nbsp;</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
lv: <html><font size="5">%1</font><br/><b>versija %2</b><br/>Izmantojot KDE %3</html>

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
lv: <html><font size="5">KDE - esiet brīvs!</font><br /><b>Platformas versija %1</b></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(vēl nav zināms)</p></body></html>

en: <not assigned>
lv: <nav piešķirts>

en: <p>Downloads: %1</p>
lv: <p>Lejupielādes: %1</p>

en: <p>No Downloads</p>
lv: <p>Nav lejupielāžu</p>

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties svarīgumu <b>Kritiska</b>. Lūdzu, atcerieties, ka šis svarīgums ir paredzēts tikai tām kļūdām, kas</p><ul><li>izsauc ar šo programmu nesaistītu programmu (vai visas sistēmas) apstāšanos</li><li>izraisa nopietnus datu zudumus</li><li>izveido drošības caurumus sistēmā, kurā skartā pakotne ir instalēta</li></ul>
    <p>Vai kļūda, par ko ziņojat, izsauc kādu augstāk minētajiem bojājumiem? Ja nē, lūdzu, izvēlieties mazāku svarīgumu. Paldies.</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lv: <p>Jūs izvēlējāties svarīgumu <b>Nopietna</b>. Lūdzu, atcerieties, ka šis svarīgums ir paredzēts tikai tām kļūdām, kas</p><ul><li>padara iesaistīto pakotni nelietojamu vai gandrīz nelietojamu</li><li>izraisa datu zudumus</li><li>izveido drošības caurumus, kas ļauj piekļūt šo pakotni izmantojošo lietotāju kontiem</li></ul>
    <p>Vai kļūda, par ko ziņojiet, izsauc kādu no augstāk minētajiem bojājumiem? Ja nē, lūdzu, izvēlieties mazāku svarīgumu. Paldies.</p>

en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Spiediet šeit, ja vēlaties visos gadījumos nezināmo vārdu atstāt, kāds tas ir patlaban.</p>
    <p>Šī darbība ir lietderīga, ja nezināmais vārds ir personvārds, akronīms, svešvārds vai jebkurš cits vārds, ko vēlaties lietot, bet negribat pievienot vārdnīcai.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Spiediet šeit, ja vēlaties šeit nezināmo vārdu atstāt, kāds tas ir pašreiz.</p>
    <p>Šī darbība ir lietderīga, ja nezināmais vārds ir personvārds, akronīms, svešvārds vai jebkurš cits vārds, ko vēlaties lietot, bet negribat pievienot vārdnīcai.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Spiediet šeit, lai aizvietotu visus nezināmā teksta eksemplārus ar tekstu rediģēšanas lodziņā (pa kreisi).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Spiediet šeit, lai aizvietotu šo nezināmo tekstu ar tekstu rediģēšanas lodziņā (pa kreisi).</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    
    <p>Šeit jūs varat redzēt teksta fragmentu, kurā parādīts nezināmais vārds tā kontekstā. Ja tas nav pietiekoši, lai izvēlētos labāko vārdu, ar kuru to aizvietot, jūs varat noklikšķināt uz pārbaudāmā dokumenta, izlasīt garāku fragmentu un tad atgriezties, lai turpinātu korektūru.</p>
    
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Ja nezināmais vārds ir kļūdains, paskatieties, vai ir pieejams labojums un noklikškiniet uz tā. Ja sarakstā nav neviena vārda, kas atbilstu nepieciešamajam, jūs varat ierakstīt pareizo vārdu augstāk esošajā rāmītī.</p>
    <p>Lai izlabotu vārdu tikai šajā gadījumā, nospiediet <b>Aizvietot</b>, bet ja vēlaties nomainīt vārdu visos gadījumos, nospiediet <b>Aizvietot visus</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Ja nezināmais vārds ir kļūdains, jums vajadzētu ierakstīt pareizo variantu šeit vai arī izvēlēties to no zemāk esošā saraksta.</p>
    <p>Tad jūs varat nospiest <b>Aizvietot</b>, ja vēlaties labot tikai šajā vietā, vai arī <b>Aizvietot visus</b>, ja vēlaties nomainīt visās vietās, kur sastopams šis vārds.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Izvēlieties pārbaudāmā teksta valodu.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Nezināmais vārds tika atklāts un interpretēts kā nezināms, jo tas nav iekļauts vārdnīcā.<br />
    Noklikšķiniet šeit, ja uzskatāt, ka nezināmais vārds nav kļūdains un jūs vēlaties, lai tas turpmāk netiktu atklāts. Ja vēlaties to atstāt, kāds tas ir patlaban, bet nevēlaties to pievienot vārdnīcai, nospiediet <b>Ignorēt</b> vai <b>Ignorēt visus</b> </p>
    </qt>

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
lv: <qt><b>Kļūda</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
lv: <qt><b>Kļūda</b>: mezgls %1: %2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
lv: <qt><p><strong>'Drukāt galveni'</strong></p><p>Ja ieslēgta, izdrukātajam HTML dokumentam tiks pievienota galvenes rindiņa katras lappuses augšpusē. Galvene satur datumu, lapas URL un lappuses numuru.</p><p>Ja izslēgta, tad izdrukātajā HTML dokumentā nebūs galvenes rindiņas.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
lv: <qt><p><strong>'Drukāt attēlus'</strong></p><p>Ja ieslēgta, tiks drukāti HTML lapā esošie attēli. Drukāšana būs ilgāka un tērēs vairāk tintes.</p><p>Ja izslēgta, tiks drukāts tikai teksts, bez pievienotajiem attēliem. Drukāšana būs ātrāka un tērēs mazāk tintes.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
lv: <qt><p><strong>'Drukas ierīcei draudzīgs režīms'</strong></p><p>Ja ieslēgta, izdrukātais HTML dokuments būs melnbalts un viss krāsainais fons tiks pārveidots par baltu. Drukāšana būs ātrāka un izmantos mazāk tintes.</p><p>Ja izslēgta, izdrukātais HTML dokuments būs ar oriģinālajām krāsām, tāds, kādu jūs to redzat programmā. Rezultāts var būt iekrāsoti apgabali pa visas lapas lielumā (vai pelēki, ja lietojat melnbaltu drukas ierīci). Drukāšana, iespējams, notiks lēnāk un drošvien  izmantos vairāk tintes.</p> </qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
lv: <qt><p>Vai nu aparatūra/programmatūra, kam šis modulis paredzēts, nav pieejama, vai administrators ir atslēdzis šo moduli.</p></qt>

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
lv: <qt><p>Iespējamie iemesli:<ul><li>Radusies kļūda, kad pēdējoreiz atjauninājāt KDE, kuras rezultātā kontroles modulis pamests novārtā</li><li>Jums ir veci moduļi no citiem izstrādātājiem.</li></ul></p><p>Uzmanīgi pārbaudiet šīs vietas, un mēģiniet dzēst kļūdas ziņojumā pieminēto moduli. Ja tas nepalīdz, sazinieties ar jūsu izplatītāju vai pakotņu veidotāju.</p></qt>

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
lv: <qt><p>Diagnoze ir:<br />Nav atrasts darbvirsmas fails %1.</p></qt>

en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
lv: <qt><p>Šis vārds tika uzskatīts par "nezināmu", jo tas neatbilst nevienam ierakstam nevienā no patlaban lietojamajām vārdnīcām. Tas var būt arī vārds svešā valodā.</p>
    <p>Ja vārdā nav kļūdas, jūs varat to pievienot vārdnīcai, nospiežot pogu <b>Pievienot vārdnīcai</b>. Ja vēlaties nevis pievienot nezināmo vārdu vārdnīcai, bet gan atstāt to nemainītu, nospiediet <b>Ignorēt</b> vai <b>Ignorēt visus</b>.</p>
    <p>Ja vārds tomēr ir nepareizi uzrakstīts, varat mēģināt atrast pareizo variantu zemāk redzamajā sarakstā. Ja nevarat atrast atbilstošu vārdu tur, jūs varat ierakstīt tekstu zemāk redzamajā lodziņā un nospiest <b>Aizvietot</b> vai <b>Aizvietot visus</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
lv: <qt>Liegta piekļuve neuzticamai lapai <br /><B>%1</B><br />.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties iziet no <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lv: <qt>Nevar palaist <i>gpg</i>, lai pārbaudītu faila pareizību. Pārliecinieties, ka <i>gpg</i> ir uzstādīts, citādi lejupielādēto resursu pārbaude nebūs iespējama.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lv: <qt>Nevar palaist <i>gpg</i>, lai iegūtu pieejamās atslēgas. Pārliecinieties, ka <i>gpg</i> ir uzstādīts, citādi lejupielādēto resursu pārbaude nebūs iespējama.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
lv: <qt>Nevar palaist <i>gpg</i>, lai parakstītu failu. Pārliecinieties, ka <i>gpg</i> ir instalēts, citādi nebūs iespējams parakstīt resursus.</qt>

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
lv: <qt>Vai vēlaties meklēt <b>%1</b> internetā?</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
lv: <qt>Palielināt fontu <br/><br/>Padarīt šī loga fontu lielāku. Nospiediet un turiet nospiestu peles pogu, lai redzētu visus pieejamos fonta izmērus.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
lv: <qt>Ievadiet paroli atslēgai <b>0x%1</b>, kas pieder <br/><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
lv: <qt>Atrast nākamo, kas satur '<b>%1</b>'?</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
lv: <qt>Atrast nākamo<br/><br/>Atrast nākamo vietu lapā, kur sastopams teksts, ko ievadījāt, izmantojot <b>Meklēt tekstu</b> funkciju.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
lv: <qt>Atrast iepriekšējo<br/><br/>Atrast iepriekšējo vietu lapā, kur sastopams teksts, ko ievadījāt, izmantojot <b>Meklēt tekstu</b> funkciju.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
lv: <qt>Meklēt tekstu<br/><br/>Parāda dialogu, kas ļauj meklēt tekstu attēlotajā lapā.</qt>

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
lv: <qt>Ja ieslēgts, visas vietas, kur sastopams <code><b>\N</b></code>, kur <code><b>N</b></code> ir vesels skaitlis, tiks aizvietotas ar atbilstošo notvērumu ("iekavoto apakšvirkni") no parauga.<p>Lai iekļautu simbolu <code><b>\N</b></code> jūsu aizvietošanas tekstā, pievienojiet papildu otrādo slīpsvītru tā priekšā, apmēram tā: <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
lv: <qt>Nospiežot pogu <b>Meklēt</b>, tiks meklēts ievadītais teksts visā dokumentā.</qt>

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
lv: <qt>Nospiežot pogu <b>Aizvietot</b>, tiks veikta ievadītā teksta meklēšana, un visi atrastie eksemplāri tiks aizvietoti ar aizvietošanas tekstu.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
lv: <qt>Informācija nav pieejama.<br />Iekļautais KAboutData objekts neeksistē.</qt>

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
lv: <qt>Nav atrasta neviena atbilstība ar '<b>%1</b>'.</qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
lv: <qt>Drukāt kadru <br/><br/>Dažas lapas sastāv no vairākiem kadriem. Lai izdrukātu atsevišķu kadru, nospiediet uz tā un tad izmantojiet šo funkciju.</qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
lv: <qt>Samazināt fontu <br/><br/>Padarīt šī loga fontu mazāku. Nospiediet un turiet nospiestu peles pogu, lai redzētu visus pieejamos fonta izmērus.</qt>

en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
lv: <qt>Norāda, kā Jovie jāizrunā saņemtie notikumi. Ja izvēlēsities "Runāt izvēlētu tekstu", ievadiet tekstu laukā. Tekstā varat izmantot šādus aizvietošanas šablonus: <dl><dt>%e</dt><dd>Notikuma nosaukums </dd><dt>%a</dt><dd>Programma, kas nosūtīja notikumu</dd><dt>%m</dt><dd>Nosūtītais notikums</dd></dl></qt>

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
lv: <qt>Taustiņu kombinācija '%1' jau ir piešķirta darbībai <b>%2</b>.<br />Lūdzu, izvēlieties citu taustiņu kombināciju.</qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />%1<p>Possible reasons:</p><ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
lv: <qt>Diagnozes ir:<br />%1<p>Iespējamie iemesli:</p><ul><li>Radusies kļūda, kad pēdējo reizi atjauninājāt KDE, kuras rezultātā kontroles modulis pamests novārtā</li><li>Jums ir veci moduļi no citiem izstrādātājiem.</li></ul><p>Uzmanīgi pārbaudiet šīs vietas, un mēģiniet dzēst kļūdas ziņojumā pieminēto moduli. Ja tas nepalīdz, sazinieties ar jūsu izplatītāju vai pakotņu veidotāju.</p></qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
lv: <qt>Diagnoze ir:<br />Darbvirsmas fails %1 nenorāda bibliotēku.</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
lv: <qt>Forma tiks nosūtīta uz <br /><B>%1</B><br />jūsu lokālajā failu sistēmā.<br />Vai vēlaties nosūtīt formu?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
lv: <qt>Šī lapa pieprasa atvērt  <p>%1</p> jaunā logā izmantojot JavaScript.<br />Vai vēlaties to atļaut?</qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
lv: <qt>Šī vietne ar JavaScript nosūta formu, kas atvērs <p>%1</p> jaunā logā.<br />Vai vēlaties atļaut nosūtīt šo formu?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
lv: <qt>Šī neuzticamā lapa satur saiti uz<br /><b>%1</b>.<br />Vai vēlaties sekot šai saitei?</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
lv: <qt>Lai nosūtītu kļūdas ziņojumu, nospiediet uz zemāk esošās pogas.
    Tā atvērs http://bugs.kde.org tīmekļa pārlūkprogrammas logā. Tur jūs atradīsiet aizpildāmo formu. Augstāk attēlotā informācija tiks pārsūtīta uz šo serveri.</qt>

[ctx: @action]
en: &Font
lv: &Fonts

[ctx: @action]
en: &Justify
lv: &Izretināt

[ctx: @action]
en: &Strike Out
lv: Pā&rsvīrtots

[ctx: @action]
en: About Application
lv: Par programmu

[ctx: @action]
en: About KDE
lv: Par KDE

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
lv: Pārslēgties uz nākamo cilni

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo cilni

[ctx: @action]
en: Actual Size
lv: Faktiskais Izmērs

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

[ctx: @action]
en: Align &Center
lv: Izlīdzināt &centrā

[ctx: @action]
en: Align &Left
lv: Izlīdzināt gar &kreiso

[ctx: @action]
en: Align &Right
lv: Izlīdzināt gar &labo

[ctx: @action]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: @action]
en: Backward Word
lv: Vārdu atpakaļ

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
lv: Uz rindas sākumu

[ctx: @action]
en: Clear
lv: Tīrīt

[ctx: @action]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
lv: Konfigurēt paziņojumus

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
lv: Konfigurēt rīkjoslas

[ctx: @action]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action]
en: Cut
lv: Izgriezt

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
lv: Samazināt atkāpi

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
lv: Dzēst vārdu atpakaļ

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
lv: Dzēst vārdu uz priekšu

[ctx: @action]
en: Deselect
lv: Noņemt iezīmējumu

[ctx: @action]
en: Document Back
lv: Dokuments atpakaļ

[ctx: @action]
en: Document Forward
lv: Dokuments uz priekšu

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

[ctx: @action]
en: End of Line
lv: Uz rindas beigām

[ctx: @action]
en: Find
lv: Meklēt

[ctx: @action]
en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

[ctx: @action]
en: Find Prev
lv: Meklēt iepr.

[ctx: @action]
en: Fit To Height
lv: Ietilpināt augstumā

[ctx: @action]
en: Fit To Page
lv: Ietilpināt lapā

[ctx: @action]
en: Fit To Width
lv: Ietilpināt platumā

[ctx: @action]
en: Font &Size
lv: Fonta i&zmērs

[ctx: @action]
en: Format Painter
lv: Formatēt zīmētāju

[ctx: @action]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: @action]
en: Forward Word
lv: Vārdu uz priekšu

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: @action]
en: Go to Line
lv: Iet uz rindu

[ctx: @action]
en: Goto
lv: Iet uz

[ctx: @action]
en: Goto Page
lv: Iet uz lapu

[ctx: @action]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @action]
en: Increase Indent
lv: Palielināt atkāpi

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
lv: Ievietot noteikuma līniju

[ctx: @action]
en: Key Bindings
lv: Taustiņu piesaiste

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
lv: No kreisās uz labo

[ctx: @action]
en: Link
lv: Saite

[ctx: @action]
en: Mail
lv: Sūtīt pa pastu

[ctx: @action]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
lv: Nākamā pabeigšanas atbilstība

[ctx: @action]
en: Next Item in List
lv: Nākamais elements sarakstā

[ctx: @action]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @action]
en: Open Recent
lv: Atvērt nesenos

[ctx: @action]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: @action]
en: Paste Selection
lv: Ielīmēt iezīmēto

[ctx: @action]
en: Preferences
lv: Iestatījumi

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
lv: Iepriekšējā pabeigšanas atbilstība

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
lv: Iepriekšējais elements sarakstā

[ctx: @action]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: @action]
en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

[ctx: @action]
en: Prior
lv: Iepriekšējais

[ctx: @action]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: @action]
en: Redo
lv: Atkārtot

[ctx: @action]
en: Reload
lv: Pārielādēt

[ctx: @action]
en: Replace
lv: Aizvietot

[ctx: @action]
en: Report Bug
lv: Ziņot par kļūdu

[ctx: @action]
en: Revert
lv: Atstatīt

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
lv: No labās uz kreiso

[ctx: @action]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action]
en: Save As
lv: Saglabāt kā

[ctx: @action]
en: Save Options
lv: Saglabāt opcijas

[ctx: @action]
en: Select All
lv: Iezīmēt visu

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
lv: Parādīt izvēlnes joslu

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
lv: Rādīt stāvokļjoslu

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
lv: Rādīt rīkjoslu

[ctx: @action]
en: Spelling
lv: Pareizrakstība

[ctx: @action]
en: Subscript
lv: Apakšraksts

[ctx: @action]
en: Substring Completion
lv: Teksta pabeigšana

[ctx: @action]
en: Superscript
lv: Augšraksts

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
lv: Pārslēgt programmas valodu

[ctx: @action]
en: Text &Color...
lv: Teksta &krāsa...

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
lv: Teksta &izcelšana...

[ctx: @action]
en: Text Completion
lv: Teksta pabeigšana

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
lv: Dienas padoms

[ctx: @action]
en: To Plain Text
lv: Kā vienkāršu tekstu

[ctx: @action]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: @action]
en: Up
lv: Uz augšu

[ctx: @action]
en: What's This
lv: Kas tas

[ctx: @action]
en: Zoom
lv: Mērogs

[ctx: @action]
en: Zoom In
lv: Palielināt

[ctx: @action]
en: Zoom Out
lv: Samazināt

[ctx: @action Beginning of document]
en: Begin
lv: Sākums

[ctx: @action End of document]
en: End
lv: Beigas

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
lv: &Trekns

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
lv: &Slīpraksts

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
lv: &Pasvītrots

[ctx: @action:button]
en: &Finished
lv: &Pabeigts

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
lv: Notīrīt tekstu

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
lv: &Visas

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
lv: No sākuma

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
lv: &Atvērt ar %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
lv: Datums nevar būt agrāks par %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
lv: Datums nevar būt vēlāks par %1

[ctx: @info]
en: Delete tag
lv: Dzēst birku

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
lv: Atvērt '%1'?

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
lv: Vai tiešām dzēst <resource>%1</resource> birku visiem failiem?

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
lv: Ievadītais datums nav derīgs

[ctx: @info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
lv: Ievadītais datums un laiks ir pirms maksimālā atļautā datuma un laika.

[ctx: @info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
lv: Ievadītais datums un laiks ir pirms minimālā atļautā datuma un laika.

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
lv: Ievadītais laiks nav derīgs

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
lv: Laiks nevar būt agrāks par %1

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
lv: Laiks nevar būt vēlāks par %1

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
lv: trūkst '%1'.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Development Platform: %2
    %3: %4
lv: Qt: %1
    KDE izstrādes platforma: %2
    %3: %4

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
lv: Mainīt fontu saimi?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
lv: Mainīt fonta izmēru?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
lv: Mainīt fonta stilu?

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
lv: Ieslēdziet šo izvēles rūtiņu, lai mainītu fontu saimes iestatījumus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
lv: Ieslēdziet šo, lai mainītu fonta izmēra iestatījumus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
lv: Ieslēdziet šo, lai mainītu fonta stila iestatījumus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties izmantojamo fontu saimi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties izmantojamo fonta stilu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties izmantojamo fontu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
lv: Šis ir servera ieteiktais faila nosaukums

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
lv: Cits kodējums (%1)

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
lv: Vienplatuma

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
lv: <application>ASpell</application> noklusētā

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
lv: <application>Hunpell</application> noklusētā

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
lv: <application>ISpell</application> noklusētā

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
lv: Baltkrievu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
lv: Brazīlijas portugāļu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
lv: Čehu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
lv: Dāņu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
lv: Angļu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
lv: Franču

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
lv: Vācu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
lv: Vācu (jaunā ortog.)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
lv: Ebreju

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
lv: Ungāru

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
lv: Norvēģu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
lv: Poļu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
lv: Portugāļu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
lv: Krievu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
lv: Slovāku

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
lv: Slovēņu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
lv: Spāņu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
lv: Zviedru

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
lv: Šveices vācu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
lv: Turku

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
lv: Noklusētā - %1

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
lv: Noklusētā - %1 [%2]

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
lv: Arābu

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
lv: Baltu

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
lv: Centrāleiropas

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
lv: Vienkāršotais ķīniešu

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
lv: Tradicionālais ķīniešu

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
lv: Kirilica

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
lv: Grieķu

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
lv: Ebreju

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
lv: Japāņu

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
lv: Korejiešu

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
lv: Ziemeļu sāmu

[ctx: @item Text character set]
en: Other
lv: Cits

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
lv: Dienvidaustrumu Eiropas

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
lv: Taizemes

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
lv: Turku

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
lv: Unikods

[ctx: @item Text character set]
en: Universal
lv: Universāls

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
lv: Rietumeiropas

[ctx: @item font]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
lv: Trekns slīpraksts

[ctx: @item font]
en: Italic
lv: Ieslīpraksts

[ctx: @item font]
en: Oblique
lv: Slīpraksts

[ctx: @item font size]
en: Relative
lv: Relatīvs

[ctx: @item license]
en: Artistic License
lv: Artistic licence

[ctx: @item license]
en: BSD License
lv: BSD licence

[ctx: @item license]
en: Custom
lv: Pielāgota

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
lv: GNU General Public License versija 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
lv: GNU Lesser General Public License versija 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
lv: GNU Lesser General Public License versija 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
lv: Nav norādīta

[ctx: @item license]
en: Q Public License
lv: Q Public licence

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
lv: Artistic licence

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
lv: BSD licence

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
lv: Starptautiskā <application>Ispell</application>

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
lv: Automātiska

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
lv: Izkrītošs saraksts

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
lv: Izkrītošs saraksts un automātiska

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
lv: Rokas

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
lv: Īsa automātiska

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
lv: Riņķis

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
lv: Disks

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
lv: Kvadrāts

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
lv[0]: %1 milisekunde
lv[1]: %1 milisekundes
lv[2]: %1 milisekundes

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienas

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundas

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūtes

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekundes

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
lv: %1 dienas

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
lv: %1 stundas

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
lv: %1 minūtes

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
lv: %1 sekundes

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lv: %1 un %2

[ctx: @label]
en: Add Tags...
lv: Pievienot birkas...

[ctx: @label]
en: Change...
lv: Mainīt...

[ctx: @label]
en: Create new tag:
lv: Izveidot jaunu birku:

[ctx: @label]
en: Font:
lv: Fonts:

[ctx: @label]
en: Show all tags...
lv: Parādīt visas birkas...

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
lv: Nosaukums: %1

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
lv: Tips: %1

[ctx: @label center justify]
en: Center
lv: Centrā

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
lv: Izretināt

[ctx: @label left justify]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
lv: No kreisās uz labo

[ctx: @label right justify]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
lv: No labās uz kreiso

[ctx: @label stroke color]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: @label:button]
en: &Open
lv: &Atvērt

[ctx: @label:button]
en: &Open with
lv: &Atvērt ar

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
lv: &Atvērt ar %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
lv: &Atvērt ar

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
lv: Atcerēties darbību šim failu tipam

[ctx: @label:listbox]
en: &Client:
lv: &Klients:

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
lv: &Vārdnīca:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
lv: &Kodējums:

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
lv: Konfigurē kuras birkas pielietot.

[ctx: @note/plain]
en: Note: %1
lv: Piezīme: %1

[ctx: @note/rich]
en: <i>Note</i>: %1
lv: <i>Piezīme</i>: %1

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
lv: Nav datuma

[ctx: @option last month]
en: Last Month
lv: Pagājušajā mēnesī

[ctx: @option last week]
en: Last Week
lv: Pagājušajā nedēļā

[ctx: @option last year]
en: Last Year
lv: Pagājušajā gadā

[ctx: @option next month]
en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

[ctx: @option next week]
en: Next Week
lv: Nākamā nedēļa

[ctx: @option next year]
en: Next Year
lv: Nākamais gads

[ctx: @option today]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
lv: Rīt

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
lv: Vakardien

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
lv: Atzīmēt kopā-sarakstītus &vārdus kā gramatikas kļūdas

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
lv: Izveidot &saknes/galotnes kombinācijas, kas nav vārdnīcā

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
lv: Atslēgt automātisko pārbaudi

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
lv: Veikt pareizrakstības parbaudi

[ctx: @option:check]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: @option:check]
en: Font style
lv: Fonta stils

[ctx: @option:check]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
lv: Dokumenti

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
lv: Attēli

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
lv: Kontakti

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
lv: E-pasts

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tags
lv: Tagi

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
lv: Uzdevumi

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
lv: Vairāk...

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
lv: Cits

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
lv: Faili

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
lv: Pēdējo reizi mainīts

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
lv: Vissvarīgākie

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
lv: Nekad neatvērtie

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
lv: Nav prioritātes

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
lv: 1 vai vairāki

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
lv: 2 vai vairāki

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
lv: 3 vai vairāki

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
lv: 4 vai vairāki

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
lv: Jebkāds vērtējums

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
lv: Maksimālais vērtējums

[ctx: @title]
en: Delete tag
lv: Dzēst birku

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
lv: Dažādi

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
lv: Vaicājuma rezultāti

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
lv: Vaicājuma rezultāti priekš '%1'

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
lv: Resurss

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
lv: Resursa tips

[ctx: @title:group]
en: Find
lv: Meklēt

[ctx: @title:group Document information]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:menu]
en: List Style
lv: Saraksta stils

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
lv: Rādīt tekstu

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
lv: Teksta pabeigšana

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
lv: Rīkjoslas iestatījumi

[ctx: @title:menu Game move]
en: &Move
lv: &Gājiens

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
lv: Ietvars

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
lv: Pievienot birkas

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
lv: Mainīt birkas

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
lv: Dr. Klash vārdu paātrinātāja diagnoze

[ctx: @title:window]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: @warning/plain]
en: WARNING: %1
lv: BRĪDINĀJUMS: %1

[ctx: @warning/rich]
en: <b>Warning</b>: %1
lv: <b>Brīdinājums</b>: %1

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
lv: Komandrindas programma, kas paredzēta KUnitTest moduļu palaišanai.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lv: Fails ar nosaukumu "%1" jau eksistē. Vai tiešām vēlaties to pārrakstīt?

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
lv: Cits

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
lv: Ziedot

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
lv: Mājas lapa

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
lv[0]: Zināšanu bāze (%1 ieraksts)
lv[1]: Zināšanu bāze (%1 ieraksti)
lv[2]: Zināšanu bāze (%1 ierakstu)

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
lv: Apmeklēt tīmekļa lapu

en: A little program to output installation paths
lv: Maza programmiņa instalācijas ceļu izvadei

en: A network error has occurred. The request has failed.
lv: Radās tīkla problēma. Pieprasījums neizdevās.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
lv: Radās problēma protokolā. Pieprasījums neizdevās.

en: A scheme with this name already exists.
lv: Shēma ar šādu nosaukumu jau eksistē.

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
lv: Šajā lapā esošs skripts bloķē KHTML darbību. Ja tas turpinās darboties, citas programmas var palikt lēnākas.
    Vai vēlaties apturēt skripta darbību?

[ctx: A type of link.]
en: Blog
lv: Emuārs

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: A&uthor
lv: A&utors

en: A&uthors
lv: A&utori

en: A&vailable actions:
lv: &Pieejamās darbības:

en: About %1
lv: Par %1

en: About &KDE
lv: Par &KDE

en: About KDE
lv: Par KDE

[ctx: About KDE]
en: &About
lv: &Par

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Access Keys activated
lv: Aktivizēti piekļuves taustiņi

en: Action
lv: Darbība

en: Action Name
lv: Darbības nosaukums

en: Action takes 2 args.
lv: Action nepieciešami 2 argumenti.

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
lv: Sūtīt vēstuli līdzautoram

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
lv: Rakstīt vēstuli līdzautoram
    %1

en: ActionGroup takes 2 args.
lv: ActionGroup nepieciešami 2 argumenti.

en: ActionList: %1
lv: Darbību saraksts: %1

en: Actual Font
lv: Faktiskais fonts

en: Actually generate the code.
lv: Tiešām ģenerēt kodu.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Add Fallback Language
lv: Pievienot atkāpšanās valodu

en: Add Rating
lv: Pievienot vērtējumu

en: Add URL to Filter
lv: Pievienot šo URL filtram

en: Add a new script.
lv: Pievienot jaunu skriptu.

en: Add to Dictionary
lv: Pievienot vārdnīcai

en: Add to Toolbar
lv: Pievienot rīkjoslai

en: Add to ignores...
lv: Pievienot ignorējamajiem...

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Additional Information: %1
lv: Papildu informācija: %1

en: Address is already in use
lv: Adrese jau ir lietošanā

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
lv: Pievienot vēl vienu valodu, kuru izmantot, ja citu valodu tulkojumi nesatur derīgu tulkojumu.

en: Administrator &Mode...
lv: Administratora &režīms...

en: After
lv: Pēc

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
lv: Pēcpusdiena

en: Again
lv: Vēlreiz

en: Alert
lv: Trauksme

en: Alias names:
lv: Pseidonīmi:

en: All Categories
lv: Visas kategorijas

en: All Pages
lv: Visas lapas

en: All Providers
lv: Visi piegādātāji

en: All Visible Columns
lv: Visās redzamajās kolonnās

en: Allow
lv: Atļaut

en: Allow Tabulations
lv: Atļaut tabulāciju

en: Already opened.
lv: Jau atvērts.

en: Alternate
lv: Alternatīvais

en: Alternate:
lv: Alternatīvais:

en: Ambiguous shortcut detected
lv: Pamanīts divdomīgs īsceļš

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
lv: Gadījās kļūda, mēģinot darbināt skriptu šajā lapā.
    
    %1 rinda %2:
    %3

en: Annotations and Cross References
lv: Anotācijas un atsauces

en: Any Character
lv: Jebkura rakstzīme

en: Anytime
lv: Jebkurā laikā

en: Applet "%1" started
lv: Sīkrīks "%1" palaists

en: Applet "%1" stopped
lv: Sīkrīks "%1" apturēts

en: Applet Parameters
lv: Sīkrīka parametri

en: Application Language Changed
lv: Programmas valoda nomainīta

en: Application sounds
lv: Programmu skaņas

en: Application:
lv: Programma:

en: Applications menu (.desktop files)
lv: Programmu izvēlne (.desktop faili)

en: Apply Settings
lv: Pielietot iestatījumus

en: Apply changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Approximate equivalents:
lv: Gandrīz identiski:

en: Archives
lv: Arhīvi

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
lv: Šī konfigurācijas sadaļa ir jau atvērta iekš %1

en: As-you-type spell checking disabled.
lv: Pareizrakstības pārbaude rakstīšanas laikā izslēgta.

en: As-you-type spell checking enabled.
lv: Ieslēgta pareizrakstības pārbaude rakstīšanas laikā.

en: Ask before replacing each match found.
lv: Jautāt pirms katras aizvietošanas.

en: Authentication error.
lv: Autentificēšanas kļūda.

en: Author
lv: Autors

en: Author:
lv: Autors:

en: Auto Spell Check
lv: Automātiskā pareizrakstības pārbaude

en: Autocorrect
lv: Autokoriģēt

en: Automatic Detection
lv: Automātiska noteikšana

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
lv: Tika veiktas automātiskas izmaiņas, lai apmierinātu spraudņu atkarības. Papildu informācijai nospiediet šeit.

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
lv: Tika veiktas automātiskas izmaiņas, lai apmierinātu spraudņu atkarības:

en: Autostart directories
lv: Autopalaišanas mapes

en: Available KDE resource types
lv: Pieejamie KDE resursu tipi

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
lv: Pieejamie testi: %1 (ignorēti: %2)

en: Available Tests: 0
lv: Pieejamie testi: 0

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
lv: Nederīgs notikuma apstrādātājs: Objekts %1 Identifikators %2 Methode %3 Tips: %4.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
lv: Nederīgs slota apstrādātājs: Objekts %1 Identifikators %2 Methode %3 Signatūra: %4.

en: Banner Pages
lv: Apraksta lapas

[ctx: Banner page]
en: Classified
lv: Klasificēts

[ctx: Banner page]
en: Confidential
lv: Konfidenciāli

[ctx: Banner page]
en: None
lv: Nav

[ctx: Banner page]
en: Secret
lv: Slepens

[ctx: Banner page]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
lv: Pilnīgi slepens

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
lv: Neklasificēts

[ctx: Banner page at end]
en: End
lv: Beigt

[ctx: Banner page at start]
en: Start
lv: Sākt

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Basic Page Style
lv: Vienkāršs lapas stils

en: Become a Fan
lv: Kļūt par fanu

en: Before
lv: Pirms

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
lv: Priekšpusdiena

en: Beginning of document reached.
lv: Sasniegts dokumenta sākums.

en: Billing information:
lv: Apmaksas informācija:

en: Block IFrame...
lv: Bloķēt IFrame...

en: Block Image...
lv: Bloķēt attēlu...

en: Block Images From %1
lv: Bloķēt attēlus no %1

en: Block:
lv: Bloks:

en: Blue:
lv: Zils:

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
lv: un

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
lv: vai

en: Bottom to Top, Left to Right
lv: No lejas uz augšu, no kreisās uz labo

en: Bottom to Top, Right to Left
lv: No lejas uz augšu, no labās uz kreiso

en: Break at Next
lv: Apturēt pie nākamās komandas

en: Breakpoint
lv: Apstāšanās punkts

en: Bug report sent, thank you for your input.
lv: Kļūdas ziņojums nosūtīts, paldies par sadarbību.

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
lv: Būvē Qt logdaļas spraudni no ini stila apraksta faila.

en: C octal escaped UTF-8:
lv: C oktāli kodēts UTF-8:

en: C&ase sensitive
lv: Reģi&strjutīgs

en: C&lear
lv: T&īrīt

en: C&ontinue
lv: T&urpināt

en: CGIs to run from kdehelp
lv: CGI palaišanai no kdehelp

en: CJK Ideograph Information
lv: CJK Ideograph informācija

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
lv: Saglabātā informācija (piem., ikonas, tīmekļa lapas)

en: Call
lv: Izsaukums

en: Call Stack
lv: Izsaukumu steks

en: Call to '%1' failed.
lv: Izsaukums '%1' neveiksmīgs.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
lv: Metodes '%1' izsaukšana beidzās neveiksmīgi, nevar iegūt argumentu %2: %3

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel?
lv: Atcelt?

en: Cannot create memory segment for file %1
lv: Neizdevās izveidot atmiņas segmentu failam %1

en: Cannot find testregression executable.
lv: Nevar atrast testregression izpildāmo failu.

en: Cannot open %1 for reading
lv: Neizdevās atvērt %1 lasīšanai

en: Cannot seek past eof
lv: Nevar meklēt aiz eof

en: Cantonese Pronunciation:
lv: Kantonas izruna:

en: Captured Text (%1)
lv: Notvertais teksts (%1)

en: Carriage Return
lv: Kursora atgriešanās

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
lv: Liek programmai instalēt privāto krāsu
    karti uz 8-bitu displeja

en: Certificate (validation: %1)
lv: Sertifikāts (validācija: %1)

en: Change &Icon...
lv: Mainīt &ikonu...

en: Change Icon
lv: Mainīt ikonu

en: Change Te&xt...
lv: Mainīt &tekstu...

en: Change Text
lv: Mainīt tekstu

en: Changelog
lv: Izmaiņu saraksts

en: Changelog:
lv: Izmaiņu saraksts:

en: Changing annotations
lv: Maina anotācijas

[ctx: Character]
en: In decimal:
lv: Decimāli:

en: Character used for indicating positive numbers
lv: Rakstzīme, kas norāda, ka skaitlis ir pozitīvs

en: Character:
lv: Rakstzīme:

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Check Spelling...
lv: Pareizrakstības pārbaude...

en: Check Sycoca database only once
lv: Pārbaudīt Sycoca datubāzi tikai vienreiz

en: Check file timestamps
lv: Pārbaudīt failu laika zīmogus

en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
lv: Ja ieslēgts, tiks rādīta žurnāla informācija par pavedienu darbību. Žurnāla informācija būs redzama konsoles izvadē.

en: Check whether config file itself requires updating
lv: Pārbaudīt, vai nepieciešams atjaunot pašu config failu

en: Checking login...
lv: Pārbauda pieteikšanos...

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Class
lv: Klase

en: Clear &History
lv: Tīrīt &vēsturi

en: Clear List
lv: Tīrīt sarakstu

en: Clear input
lv: Notīrīt ievadīto

en: Clear the input in the edit field
lv: Notīrīt ievadīto rediģēšanas laukā

en: Click for a menu of available captures.
lv: Nospiediet, lai parādītu sarakstu ar pieejamajiem notvērumiem.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
lv: Nospiediet, lai rediģētu regulāro izteiksmi ar grafisko redaktoru.

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
lv: Nospiediet pogu, tad ievadiet īsceļu, kuru vēlaties lietot programmā.
    Piemēram, priekš Ctrl+a: turiet Ctrl taustiņu un tad nospiediet a.

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
lv: Spiediet šeit, lai sakļautu logu un noslēptu detaļas

en: Click this to expand the dialog, to show details
lv: Spiediet šeit, lai paplašinātu logu un parādītu detaļas

en: Click to select a font
lv: Nospiediet, lai izvēlētos fontu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Document
lv: Aizvērt dokumentu

en: Close Message
lv: Aizvērt ziņojumu

en: Close Script
lv: Aizvērt skriptu

en: Close and discard
    edited message?
lv: Aizvērt un izmest
    rediģēto ziņojumu?

en: Close script...
lv: Aizvērt skriptu...

en: Close source
lv: Aizvērt pirmkodu

en: Close the current document.
lv: Aizvērt aktīvo dokumentu.

en: Close the current window or document
lv: Aizvērt aktīvo logu vai dokumentu

en: Close the current window.
lv: Aizvērt aktīvo logu.

en: Close window?
lv: Aizvērt logu?

en: Collaborate
lv: Sadarboties

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Color for links
lv: Saišu krāsa

en: Color for visited links
lv: Apmeklēto saišu krāsa

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
lv: Kolonna nr. %1

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment on entry
lv: Komentārs

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Comments
lv: Komentāri

en: Communication error
lv: Sakaru kļūda

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
lv: Kompilēts ar exec_prefiksu priekš KDE bibliotēkām

en: Compiled in library path suffix
lv: Kompilēts ar bibliotēku ceļa sufiksu

en: Compiled in prefix for KDE libraries
lv: Kompilēts ar prefiksu speciāli KDE bibliotēkām

en: Compiled in version string for KDE libraries
lv: Iekompilētā KDE bibliotēku versijas rindiņa

en: Compiler:
lv: Kompilators:

en: Complete Match
lv: Pilnīga atbilstība

en: Confi&gure...
lv: &Konfigurēt...

en: Configuration description files
lv: Konfigurācijas apraksta faili

en: Configuration file "%1" not writable.
lv: Konfigurācijas fails "%1" nav rakstāms.

en: Configuration file is invalid: "%1"
lv: Konfigurācijas fails "%1" nav derīgs.

en: Configuration file not found: "%1"
lv: Konfigurācijas fails "%1" nav atrasts.

en: Configuration files
lv: Konfigurācijas faili

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure &Notifications...
lv: Konfigurēt &paziņojumus...

en: Configure Email...
lv: Konfigurēt e-pastu...

en: Configure Notifications
lv: Konfigurēt paziņojumus

en: Configure S&hortcuts...
lv: Konfigurēt &īsceļus...

en: Configure Shortcut...
lv: Konfigurēt īsceļu...

en: Configure Shortcuts
lv: Konfigurēt īsceļus

en: Configure Tool&bars...
lv: Konfigurēt rīk&joslas...

en: Configure Toolbars
lv: Konfigurēt rīkjoslas

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Confirm Quit From System Tray
lv: Apstiprināt aizvēršanu no sistēmas ikonu joslas

en: Confirmation Required
lv: Nepieciešams apstiprinājums

en: Confirmation: JavaScript Popup
lv: Apstiprinājums: JavaScript uzlecošajam logam

en: Conflict With Registered Global Shortcut
lv: Konflikts ar reģistrētu globālo īsceļu

en: Conflict with Global Shortcut
lv: Konflikts ar globālo īsceļu

en: Conflict with Standard Application Shortcut
lv: Konflikts ar standarta programmu īsceļu

en: Connection refused
lv: Savienojums atteikts

en: Connection timed out
lv: Savienojums noildzis

en: Console
lv: Konsole

en: Contact author
lv: Sazināties ar autoru

en: Contact on Jabber
lv: Sazināties caur Jabber

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue from the beginning?
lv: Turpināt no sākuma?

en: Continue from the end?
lv: Turpināt no beigām?

en: Continue operation
lv: Turpināt darbību

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy Image
lv: Kopēt attēlu

en: Copy Image Location
lv: Kopēt attēla atrašanās vietu

en: Copyright 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>
lv: Autortiesības 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Could not Launch Help Center
lv: Neizdevās palaist palīdzības centru

en: Could not construct value
lv: Nevar izveidot vērtību

en: Could not create temporary file.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu.

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
lv: Neizdevās eksportēt īsceļu shēmu, jo eksportēšanas vieta nav derīga.

en: Could not find '%1' executable.
lv: Nevar atrast izpildāmo failu '%1'.

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
lv: Nevar atrast 'kdemain' iekš '%1'.
    %2

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
lv[0]: Nevar atrast mime tipu <resource>%2</resource>
lv[1]: Nevar atrast mime tipus:
    <resource>%2</resource>
lv[2]: Nevar atrast mime tipus:
    <resource>%2</resource>

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
lv: Neizdevās atrast spraudi '%1' programmai '%2'

en: Could not find service '%1'.
lv: Nevar atrast servisu '%1'.

en: Could not install "%1": file not found.
lv: Neizdevās instalēt "%1": fails nav atrasts.

en: Could not install %1
lv: Neizdevās instalēt %1

en: Could not launch Browser
lv: Neizdevās palaist pārlūkprogrammu

en: Could not launch Mail Client
lv: Neizdevās palaist e-pasta klientu

en: Could not launch Terminal Client
lv: Neizdevās palaist termināļa klientu

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
lv: Neizdevās palaist KDE palīdzības centru:
    
    %1

en: Could not launch the browser:
    
    %1
lv: Neizdevās palaist pārlūkprogrammu:
    
    %1

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
lv: Neizdevās palaist e-pasta klientu:
    
    %1

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
lv: Neizdevās palaist termināļa klientu:
    
    %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
lv: Neizdevās ielasīt jauno lietu sniedzējus no faila: %1

en: Could not load print preview part
lv: Nevar ielādēt drukas priekšskatījuma daļu

en: Could not open file '%1'
lv: Neizdevās atvērt failu '%1'

en: Could not open file '%1': %2
lv: Neizdevās atvērt failu '%1': %2

en: Could not open library '%1'.
    %2
lv: Nevar atvērt bibliotēku '%1'.
    %2

en: Could not read data from %1 into shm
lv: Neizdevās nolasīt datus no %1 uz shm

en: Could not read file '%1'
lv: Nevar nolasīt failu '%1'

en: Could not set non-blocking mode
lv: Neizdevās iestatīt nebloķējošo režīmu

en: Could not verify login, please try again.
lv: Nebija iespējams pārbaudīt pieteikšanos. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Create Web Shortcut
lv: Izveidot tīmekļa īsceļu

en: Create content on server
lv: Izveido saturu uz servera

en: Create global database
lv: Izveidot globālo datubāzi

en: Critical
lv: Kritiska

en: Cu&t
lv: Izgriez&t

en: Curr&ent actions:
lv: &Izvēlētās darbības:

en: Current scheme:
lv: Aktīvā shēma:

[ctx: Custom color]
en: Custom...
lv: Pielāgota...

en: Custom:
lv: Pielāgots:

en: Cut
lv: Izgriezt

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
lv: DBus aizmugures kļūda: neizdevās sazināties ar palīgu. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
lv: DBus aizmugures kļūda: neizdevās sazināties ar palīgu. Savienojuma kļūda: %1. Ziņojuma kļūda: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
lv: DBus aizmugures kļūda: saņemti bojādi dati sazinoties ar palīgu %1 %2.

en: Dante SOCKS client
lv: Dante SOCKS klients

en: Date and Time: %1
lv: Datums un laiks: %1

en: Day (06:00 to 17:59)
lv: Dienā (06:00 līdz 17:59)

en: Default Font Size (100%)
lv: Noklusētais fonta izmērs (100%)

en: Default color
lv: Noklusētā krāsa

en: Default language:
lv: Noklusējuma valoda:

en: Default widget group name to display in designer
lv: Noklusētais logdaļu grupas nosaukums rādīšanai maketētājā

en: Default:
lv: Noklusētais:

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
lv: Apgabals

en: Definition in English:
lv: Angliskais apraksts:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete item(s)
lv: Dzēst vienības

en: Dependency Check
lv: Atkarību pārbaude

en: Description
lv: Apraksts

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Dese&lect
lv: &Noņemt iezīmējumu

en: Desktop %1
lv: Darbvirsma %1

en: Desktop Exchange Service
lv: Darbvirsmas apmaiņas pakalpojums

en: Detach
lv: Atdalīt

en: Details
lv: Detaļas

en: Details for %1
lv: %1 detaļas

en: Details of the Request:
lv: Pieprasījuma detaļas:

en: Details view mode
lv: Detaļu skata režīms

en: Did you know...?
lv: Vai jūs zināt...?

en: Digit
lv: Cipars

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
lv: Mape, kas satur testus, basedir un izvades mapes.

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
lv: Mape, kas satur testus, basedir un izvada mapes. Lieto tikai tad, ja nav norādīts -b.

en: Disable checking files (dangerous)
lv: Atslēgt failu pārbaudi (bīstami)

en: Disable crash handler, to get core dumps
lv: Izslēgt avāriju apstrādi, lai iegūtu core dump

en: Disable incremental update, re-read everything
lv: Atslēgt inkrementālo atjaunošanu, nolasīt visu no jauna

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
lv: Atslēdz atkļūdošanas izvada savākšanu. Šo parasti izmanto, ja lieto grafisko saskarni.

en: Disallow
lv: Neļaut

en: Discard changes
lv: Izmest izmaiņas

en: Display Images on Page
lv: Rādīt lapā esošos attēlus

en: Displays Thread Activity
lv: Rāda pavedienu darbības

en: Distance between desktop icons
lv: Atstatums starp darbvirsmas ikonām

en: Do &not store this time
lv: Vairs &nerādīt šo ziņojumu

en: Do Not Allow
lv: Neļaut

en: Do Not Download
lv: Nevajag lejupielādēt

en: Do Not Fill Out
lv: Neizmantot

en: Do Not Suppress Debug Output
lv: Neapspiest atkļūdošanas izvadu

en: Do not ask again
lv: Vairs nejautāt

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
lv: Nav zināms, kur aprēķināt šo izteiksmi. Lūdzu, apturiet skriptu vai atveriet pirmoda failu.

en: Do not run in the background.
lv: Nedarbināt fonā.

en: Do not save data
lv: Nesaglabāt datus

en: Do not show the window while running tests
lv: Nerādīt logu testu darbināšanas laikā

en: Do not show this message again
lv: Vairs nerādīt šo ziņojumu

en: Do not signal applications to update
lv: Neapziņot programmas, lai atjaunojas

en: Do not suppress debug output
lv: Neapspiest atkļūdošanas izvadi

en: Do not use Xvfb
lv: Nelietot Xvfb

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
lv: Vai piešķirt Java sīkrīkam sertifikātu:

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst shēmu %1?
    Ņemiet vērā, ka šis nedzēsīs visas sistēmas īsceļu shēmas.

en: Do you really want to execute '%1'?
lv: Vai tiešām vēlaties darbināt '%1'?

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunot visas rīkjoslas to noklusētajā stāvoklī? Izmaiņas tiks ieviestas uzreiz.

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
lv: Vai vēlaties pievienot grāmatzīmi uz vietu "%1" ar nosaukumu "%2" jūsu grāmatzīmju kolekcijai?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
lv: Vai vēlaties pievienot grāmatzīmi uz vietu "%1" jūsu grāmatzīmju kolekcijai?

en: Do you want to restart search at the beginning?
lv: Vai vēlateis atsākt meklēšanu no sākuma?

en: Do you want to restart search from the end?
lv: Vai vēlaties atsākt meklēšanu no beigām?

en: Do you want to store this password for %1?
lv: Vai vēlaties saglabāt %1 paroli?

en: Do you want to store this password?
lv: Vai vēlaties saglabāt paroli?

[ctx: Dock this window]
en: Dock
lv: Pietauvot

en: Document Information
lv: Dokumenta informācija

en: Document encoding:
lv: Dokumenta kodējums:

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Done.
lv: Pabeigts.

en: Double Line
lv: Dubulta rinda

en: Double Thick Line
lv: Dubulta bieza rinda

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download New Stuff...
lv: Lejupielādēt ko jaunu...

en: Download of "%1" failed, error: %2
lv: "%1" lejupielāde bija nesekmīga. Kļūda: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
lv: Neizdevās lejupielādēt vienumu: nav lejupielādes URL priekš "%1".

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
lv: Lejupielādētais fails bija HTML fails. Atvērts pārlūkprogrammā.

en: Downloads:
lv: Lejupielādes:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit selected script.
lv: Rediģēt izvēlēto skriptu.

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Editor Chooser
lv: Noklusētais teksta redaktors

en: Email
lv: E-pasts

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

[ctx: Email receiver address]
en: To:
lv: Kam:

[ctx: Email sender address]
en: From:
lv: No:

en: Email to:
lv: E-pasts uz:

en: Embeddable HTML component
lv: Ieguļama HTML komponente

en: Embeddable component for multipart/mixed
lv: Ieguļamā komponente priekš multipart/mixed

en: Emoticons
lv: Emocijzīmes

en: Enable &background spellchecking
lv: Ieslēgt pareizrakstības pārbaudi &fonā

en: Enable SOCKS support
lv: Ieslēgt SOCKS atbalstu

en: Enable component
lv: Ieslēgt komponenti

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
lv: Autonoteikt

[ctx: Encodings menu]
en: Default
lv: Noklusētais

en: End of Line
lv: Rindas beigas

en: End of document reached.
lv: Sasniegtas dokumenta beigas.

en: End of options
lv: Opciju beigas

en: Enlarge Font
lv: Palielināt fontu

en: Enter
lv: Izpildīt

en: Enter Administrator Mode
lv: Ieiet administratora režīmā

en: Enter Search Terms...
lv: Ievadiet meklēšanas tekstu...

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
lv: Ievadiet paraugu, pēc kura meklēt, vai arī izvēlieties iepriekš lietotu paraugu no saraksta.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
lv: Ievadiet tekstu, ar kuru aizvietot, vai izvēlieties kādu no iepriekš lietoto saraksta.

en: Enter a search term or character here
lv: Ievadiet meklēšanas tekstu šeit

en: Enter search phrase here
lv: Ievadiet meklēšanas tekstu šeit

en: Enter the URL:
lv: Ievadiet URL:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
lv: Ievadiet tekstu (angliski, ja iespējams), kuru vēlaties iekļaut kļūdas ziņojumā.
    Ja nospiedīsiet "Sūtīt", vēstule tiks nosūtīta šīs programmas uzturētājiem.

en: Entries failed to load
lv: Neizdevās ielādēt vienumus

en: Equivalents:
lv: Identiski:

en: Error
lv: Kļūda

en: Error during rename.
lv: Kļūda pārdēvējot.

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
lv: Kļūda apstrādājot include '%1' rindiņā %2: %3

en: Error initializing provider.
lv: Kļūda inicializējot sniedzēju.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
lv: Kļūda palaižot %1. Vai nu KLauncher vairs nestrādā, vai tam neizdevās palaist šo programmu.

en: Error loading '%1'.
lv: Kļūda ielādējot '%1'.

en: Error opening PTY
lv: Kļūda atverot PTY

en: Error reading from PTY
lv: Kļūda lasot no PTY

en: Error writing to PTY
lv: Kļūda rakstot uz PTY

en: Error: %1 - %2
lv: Kļūda: %1 - %2

en: Error: java executable not found
lv: Kļūda: nav atrasts Java izpildfails

en: Evaluation error
lv: Aprēķinu kļūda

en: Evaluation threw an exception %1
lv: Aprēķināšana izmeta izņēmumu %1

en: Even Pages
lv: Pāra lapas

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
lv: Izņēmumsituācija izsaucot funkciju '%1' no %2:%3:%4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
lv: Izņēmumsituācija izsaucot slotu '%1' no %2:%3:%4

en: Executables in $prefix/bin
lv: Izpildāmie faili no $prefix/bin

en: Execute
lv: Darbināt

en: Execute File?
lv: Darbināt failu?

en: Execute script without gui support
lv: Darbināt skriptu bez grafiskās saskarnes atbalsta

en: Execute the selected script.
lv: Darbināt izvēlēto skriptu.

en: Export Scheme...
lv: Eksportēt shēmu...

en: Export to Location
lv: Eksportēt uz vietu

en: F&ind:
lv: &Meklēt:

en: F&ull Screen Mode
lv: Pilnekrāna &režīms

en: Failed to create Action.
lv: Neizdevās izveidot Action.

en: Failed to create ActionGroup.
lv: Neizdevās izveidot ActionGroup.

en: Failed to create Layout.
lv: Neizdevās izveidot izvietojumu.

en: Failed to create Widget.
lv: Neizdevās izveidot logdaļu.

en: Failed to create script for interpreter "%1"
lv: Neizdevās izveidot skriptu interpretatoram %1

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
lv: Neizdevās noteikt interpretatoru skripta failam "%1"

en: Failed to load file '%1'
lv: Neizdevās ielādēt failu '%1'

en: Failed to load interpreter "%1"
lv: Neizdevās ielādēt interpretatoru "%1"

en: Failed to open scriptfile "%1"
lv: Nevar atvērt skripta failu "%1"

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
lv: Nevar pārveidot %1 vērtību no tipa %2 (%3)

en: Fallback language:
lv: Atkāpšanās valoda:

en: Fetch content link from server
lv: Saņemt satura saiti no servera

en: Fetching content data from server finished.
lv: Pabeigta satura saņemšana no servera.

en: Fetching content data from server...
lv: Saņem satura datus no servera...

en: Fetching license data from server...
lv: Saņem licences datus no servera...

en: Fetching your previously updated content finished.
lv: Pabeigta ierpeikš atjauninātā satura saņemšana.

en: Fetching your previously updated content...
lv: Saņem iepriekš atjaunināto saturu...

en: File
lv: Fails

en: File %1 does not exist
lv: Fails %1 neeksistē

en: File %1 not found.
lv: Stils %1 nav atrasts.

en: File not found: %1
lv: Fails nav atrasts: %1

en: File to read update instructions from
lv: Fails, no kura nolasīt atjaunināšanas instrukciju

en: File to upload:
lv: Augšupielādējamais fails:

en: File:
lv: Fails:

en: Fill Out
lv: Izmantot

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter error
lv: Kļūda filtrā

en: Find
lv: Meklēt

en: Find &Next
lv: Meklēt &nākamo

en: Find &backwards
lv: Meklēt &atpakaļ

en: Find &links only
lv: Meklēt tikai &saites

en: Find Links as You Type
lv: Meklēt saites rakstīšanas laikā

en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

en: Find Pre&vious
lv: Meklēt &iepriekšējo

en: Find Text
lv: Meklēt tekstu

en: Find Text as You Type
lv: Meklēt tekstu rakstīšanas laikā

en: Find filename inside the resource type given to --path
lv: Meklēt failu nosaukumu resursu tipā, kas norādīts ar --path

en: Finish
lv: Pabeigt

en: First argument must be a QObject.
lv: Pirmajam argumentam jābūt QObject.

en: Fit to Page &Height
lv: Ievietot lapas &augstumā

en: Fit to Page &Width
lv: Ievietot lapas &platumā

en: Fixed width font
lv: Fiksēta platuma fonts

en: Follow
lv: Sekot

en: Font for menus
lv: Izvēlņu fonts

en: Font for the taskbar
lv: Uzdevumjoslas fonts

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
lv: Fonta izmērs<br /><i>fiksēts</i> vai <i>relatīvs</i><br /> pret vidi

en: Font style:
lv: Fonta stils:

en: Fonts for toolbars
lv: Rīkjoslu fonts

en: Frame Information
lv: Kadra informācija

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
lv: Iesaldēt

en: From c&ursor
lv: No k&ursora

en: Front
lv: Priekša

en: Function must be called from the main thread.
lv: Funkciju ir jāizsauc no galvenā pavediena.

en: GUI based example for the Weaver Thread Manager
lv: Grafisks Weaver Thread Manager piemērs

en: GUI for the khtml regression tester
lv: Khtml regresijas testētāja grafiskā saskarne

en: General Character Properties
lv: Pamata rakstzīmes īpašības

en: Generate simple and fast wrapper classes not based on Nepomuk::Resource which do not provide any data integrity checking
lv: Ģenerēt vienkāršas un ātras klases, kas nav balstītas uz Nepomuk::Resource un nenodrošina datu integritātes pārbaudi

en: Get Hot New Stuff
lv: Dabūt jaunākās lietas

en: Get Hot New Stuff!
lv: Dabūt jaunākās lietas

en: Get help...
lv: Saņemt palīdzību...

en: Global
lv: Globālais

en: Global Alternate
lv: Globālais alternatīvais

en: Global:
lv: Globālie:

en: Go back one step
lv: Iet vienu soli atpakaļ

en: Go forward one step
lv: Iet vienu soli uz priekšu

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
lv: Nākamā vēsturē

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
lv: Iepriekšējā vēsturē

en: Grave
lv: Nopietna

en: Green:
lv: Zaļš:

en: HTML Settings
lv: HTML iestatījumi

en: HTML Toolbar
lv: HTML rīkjosla

en: HTML documentation
lv: Dokumentācijas HTML faili

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
lv: Gandrīz standarts

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Quirks
lv: Dīvainības

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Strict
lv: Strikts

en: HTTP Headers
lv: HTTP galvenes

en: Here you can choose the font size to be used.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties izmantojamā fonta izmēru.

en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
lv: Šeit jūs varat redzēt taustiņu sasaistes sarakstu, t.i., asociācijas starp darbībām (piem., 'Kopēt'), kas redzamas kreisajā kolonnā un taustiņiem vai taustiņu kombinācijām (piem., Ctrl+V), kas redzamas labajā kolonnā.

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
lv: Šeit jūs varat pārslēgt starp fiksētu fonta izmēru un fonta izmēru, kas tiek dinamiski aprēķināts un regulēts mainīgām vidēm (piem., logdaļu izmēri, papīra izmērs).

en: Hide %1
lv: Slēpt %1

en: Highest Rated
lv: Augstāk vērtētie

en: Highlight toolbar buttons on mouse over
lv: Izcelt rīkjoslas pogas zem peles kursora

en: Hold Indefinitely
lv: Gaidīt bezgalīgi

en: Homepage
lv: Mājas lapa

en: Host
lv: Resursdators

en: Hot New Stuff Providers
lv: Hot New Stuff piegādātāji

en: Hue:
lv: Tonis:

en: Huge (%1x%2)
lv: Milzīgs (%1x%2)

en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
lv: Es apliecinu, ka šis saturs nepārkāpj eksistējošas autortiesības, likumus vai preču zīmes. Es piekrītu, ka mana datora IP adrese tiks iežurnalēta. (Satura izplatīšana bez tā īpašnieka atļaujas ir tā autortiesību pārkāpums.)

en: I&gnore All
lv: I&gnorēt visur

en: Icon Size
lv: Ikonas izmērs

en: Icon te&xt:
lv: Ikonas te&ksts:

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Icons
lv: Ikonas

en: Icons Only
lv: Tikai ikonas

en: Icons view mode
lv: Ikonu skata režīms

en: If enabled, search for a regular expression.
lv: Ja ieslēgts, meklē regulāro izteiksmi.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignored Words
lv: Ignorētie vārdi

en: Image - %1x%2 Pixels
lv: Attēls - %1x%2 pikseļi

en: Image Operations
lv: Darbības ar attēlu

en: In context '%1' for action '%2'
lv: Kontekstā '%1' darbībai '%2'

en: In which language did you describe the above?
lv: Kādā valodā ir šis apraksts?

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Include path prefix (deprecated)
lv: Iekļaut ceļa prefiksu (novecojis)

en: Includes/Headers
lv: Bibliotēku iekļaujamie faili

en: Incorrect number of arguments.
lv: Nepareizs argumentu skaits.

en: Incremental Spellcheck
lv: Inkrementāla pariezrakstības pārbaude

en: Information
lv: Informācija

en: Initializing
lv: Inicializē

en: Initializing Applet "%1"...
lv: Inicializē sīkrīku "%1"...

en: Input file
lv: Ievada fails

en: Insert
lv: Pievienot

en: Insert Place&holder
lv: Ievietot vietturi (place&holder)

en: Install
lv: Instalēt

en: Install Again
lv: Instalēt vēlreiz

en: Installation prefix for Qt
lv: Qt instalācijas prefikss

en: Installed
lv: Instalēts

en: Installing
lv: Instalē

en: Insufficient permissions in target directory.
lv: Nepietiekamas atļaujas mērķa mapē.

en: Internally added if launched from Finder
lv: Pievienots iekšēji, ja palaists no Finder

en: Internet Search
lv: Meklēšana internetā

en: Interpreter:
lv: Interpretators:

en: Invalid item.
lv: Nederīgs vienums.

en: Invalid regular expression.
lv: Nepareiza regulārā izteiksme.

en: Invalid type in Database
lv: Nepareizs tips datubāzē

en: JS Calculator
lv: JS kalkulators

en: Japanese Kun Pronunciation:
lv: Japāņu Kun izruna:

en: Japanese On Pronunciation:
lv: Japāņu On izruna:

en: JavaScript &Debugger
lv: JavaScript &atkļūdotājs

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
lv: JavaScript mēģināja pievienot grāmatzīmi

en: JavaScript Debugger
lv: JavaSkript atkļūdotājs

en: JavaScript Error
lv: JavaScript kļūda

en: JavaScript Errors
lv: JavaScript kļūdas

en: Job
lv: Darbs

en: Job Control
lv: Darbu kontrole

en: Job Options
lv: Darba opcijas

en: Job priority:
lv: Darba prioritāte:

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
lv: Āfrikas skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
lv: Centrālās Āzijas skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
lv: Austumāzijas skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
lv: Eiropas alfabēti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
lv: Matemātiskie simboli

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
lv: Vidējo austrumu skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
lv: Citi

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
lv: Citi skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
lv: Filipīnu skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
lv: Fonētiskie simboli

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
lv: Dienvidāzijas skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
lv: Dienvidaustrumāzijas skripti

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
lv: Rakstzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
lv: Arābu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
lv: Arābu prezentācijas formas-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
lv: Arābu paplildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
lv: Armēņu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
lv: Bultas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
lv: Baliešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
lv: Pamata latīņu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bengali
lv: Bengāļu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
lv: Bloku elementi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
lv: Bopomofo paplašinātais

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
lv: Kastu zīmējumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
lv: Braila simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
lv: CJK savietojamība

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
lv: CJK savietojamības formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
lv: CJK savietojamības ideogrāfi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
lv: CJK sakņu papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
lv: CJK svītras

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
lv: CJK simboli un pieturzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
lv: CJK unificētie ideogrāfi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
lv: CJK unificētie ideogrāfi paplašinājums A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
lv: Šerokī

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
lv: Diakritisko zīmju kombinēšanas paplašinājumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana simboliem

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
lv: Puszīmju kombinēšana

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
lv: Pamata Indiešu ciparu formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
lv: Kontroles attēli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
lv: Koptu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
lv: Valūtas simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
lv: Kirilica

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
lv: Latīņu paplašinātais-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
lv: Kirilicas paplašinātais-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
lv: Kirilicas papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
lv: Devanagari paplašināts

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
lv: Dekoratīvie simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
lv: Apvilktie burti un cipari

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
lv: Apvilktie CJK burti un mēneši

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
lv: Etiopiešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
lv: Etiopiešu paplašinātais

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
lv: Etiopiešu papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
lv: Pamata pieturzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
lv: Ģeometriskas figūras

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
lv: Gruzīnu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
lv: Gruzīnu papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
lv: Grieķu paplašinātais

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
lv: Grieķu un Koptu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
lv: Gudžaratu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gurmukhi
lv: Gurmuku

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
lv: Pusplatuma un pilnplatuma formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
lv: Hangulas savietojams ar džamo

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
lv: Hangul zilbes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
lv: Ebreju

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
lv: Augstie aizvietotāji privātai izmantošanai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
lv: Augstie aizvietotāji

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
lv: IPA paplašinājumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
lv: Ideogrāfiskās apraksta rakstzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
lv: Javiešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
lv: Kangxi saknes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kannada
lv: Kannadu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
lv: Katakana fonētiskie paplašinājumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer
lv: Khmeru

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
lv: Khmeru simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lao
lv: Laosiešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
lv: Latīņu paplašinātais papildus

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
lv: Latīņu paplašinātais-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
lv: Latīņu paplašinātais-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
lv: Latīņu paplašinātais-C

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
lv: Latīņu paplašinātais-D

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
lv: Latin-1 papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
lv: Burtveidīgi simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
lv: Zemie aizvietotāji

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
lv: Malajalu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
lv: Matemātiskie operatori

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lv: Dažādi matemātiskie simboli-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lv: Dažādi matemātiskie simboli-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
lv: Dažādi simboli

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lv: Dažādi simboli un bultas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
lv: Dažādi tehniskie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
lv: Modificētās toņu rakstzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
lv: Mongoļu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
lv: Mjanmiešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
lv: Jaunais Tai Lue

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
lv: Ciparu formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ogham
lv: Ogam

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
lv: Optiskā rakstzīmju atpazīšana

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Oriya
lv: Oriju

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
lv: Fonētiskie paplašinājumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
lv: Fonētiskie paplašinājumi papildinājums

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
lv: Vieta privātiem simboliem

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
lv: Rūnas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
lv: Samāriešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
lv: Sinhāliešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
lv: Mazo formu varianti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
lv: Atstarpes mainīšanas rakstzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Specials
lv: Speciālie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
lv: Sudāniešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
lv: Augšraksti un apakšraksti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
lv: Papildu bultas-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
lv: Papildu bultas-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
lv: Papildu matemātiskie operatori

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
lv: Papildus pieturzīmes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syriac
lv: Sīriešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
lv: Tagalu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tamil
lv: Tamilu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thaana
lv: Tāna

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thai
lv: Taizemes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
lv: Tibetiešu

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lv: Apvienotās Kanādas aborigēnu zilbes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
lv: Apvienotās Kanādas aborigēnu zilbes papilašinātās

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vai
lv: Vaju

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
lv: Variāciju selektori

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
lv: Vēdiskie  paplašinājumi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
lv: Vertikālās formas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
lv: Yi saknes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
lv: Yi zilbes

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
lv: Yijing sešstūra simboli

en: KConf Update
lv: KConf atjaunināšana

en: KDE Application
lv: KDE programma

en: KDE Daemon
lv: KDE dēmons

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
lv: KDE dēmons - kad nepieciešams, ieslēdz Sycoca datubāzes atjaunināšanu

en: KDE Java Applet Plugin
lv: KDE Java sīkrīku spraudnis

en: KDE Test Program
lv: KDE testu programma

en: KDE Tool for updating user configuration files
lv: KDE rīks lietotāja konfigurācijas failu atjaunināšanai

en: KDE application to run Kross scripts.
lv: KDE programma Kross skriptu darbināšanai.

en: KDE-tempfile
lv: KDE-pagaidfails

en: KHTML Regression Testing Utility
lv: KHTML regresiju pārbaudes rīks

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
lv: Nevar sazināties ar KLauncher caur D-Bus. Kļūda izsaucot %1:
    %2

en: KLibLoader: Unknown error
lv: KLibLoader: Nezināma kļūda

en: KNewStuff contributions
lv: KNewStuff ieguldījumi

en: Keep output results from scripts
lv: Saglabāt skriptu izvadu

en: Key Conflict
lv: Taustiņu konflikts

en: Key Generator
lv: Atslēgas ģenerators

en: Key used for signing:
lv: Atslēga, ko izmantot parakstīšanai:

en: Korean Pronunciation:
lv: Korejiešu izruna:

en: Language Selection
lv: Valodas izvēle

en: Language:
lv: Valoda:

en: Large (%1x%2)
lv: Liels (%1x%2)

en: Last modified:
lv: Pēdējo reizi mainīts:

en: Launching %1
lv: Palaiž %1

en: Leave a comment
lv: Atstāt komentāru

en: Left for legacy support
lv: Atstāta veco programmu atbalstam

en: Left to Right, Bottom to Top
lv: No kreisās uz labo, no lejas uz augšu

en: Left to Right, Top to Bottom
lv: No kreisās uz labo, no augšas uz leju

en: Legacy pixmaps
lv: Vecie pixmaps

en: Letter, Lowercase
lv: Burts, mazais

en: Letter, Modifier
lv: Burts, modifikators

en: Letter, Other
lv: Burts, cits

en: Letter, Titlecase
lv: Burts, virsraksta

en: Letter, Uppercase
lv: Burts, lielais

en: Level of safety of the Ruby interpreter
lv: Ruby interpretatora drošības līmenis

en: Libraries
lv: Bibliotēkas

en: Library "%1" not found
lv: Bibliotēka "%1" nav atrasta

en: License Agreement
lv: Licences vienošanās

en: License:
lv: Licence:

en: License: %1
lv: Licence: %1

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
lv: Ierobežo krāsu skaitu, kas iekļautas krāsu
    kubā uz 8-bitu displeja, ja programma
    izmanto QApplication::ManyColor krāsu
    specifikāciju

en: Line
lv: Rinda

en: Link Text:
lv: Saites teksts:

en: Link URL:
lv: Saites URL:

en: List all header files that will be generated via the --writeall command.
lv: Parādīt visus iesākumfailus, kas tiks ģenerēti ar --writeall komandu.

en: List all includes (deprecated).
lv: Parādīt visus iekļautos failus (novecojis).

en: List all source files that will be generated via the --writeall command.
lv: Parādīt visus pirmkoda failus, kas tiks ģenerēti ar --writeall komandu.

en: Loadable modules
lv: Ielādējamie moduļi

en: Loaded Scripts
lv: Ielādētie skripti

en: Loading Applet
lv: Ielādē sīkrīku

en: Loading Preview
lv: Ielādē priekšskatījumu

en: Loading data
lv: Ielādē datus

en: Loading data from provider
lv: Ielādē datus no sniedzēja

en: Loading of providers from file: %1 failed
lv: Neizdevās ielasīt sniedzējusn no faila: %1

en: Loading one preview | Loading %1 previews
lv[0]: Ielādē %1 priekšskatījumu
lv[1]: Ielādē %1 priekšskatījums
lv[2]: Ielādē %1 priekšskatījumu

en: Loading provider information
lv: Ielādē sniedzēja informāciju

en: Local Variables
lv: Lokālie mainīgie

en: Location of installed Qt binaries
lv: Instalēto Qt izpildāmo failu atrašanās vieta

en: Location of installed Qt libraries
lv: Instalēto Qt bibliotēku atrašanās vieta

en: Location of installed Qt plugins
lv: Instalēto Qt spraudņu atrašanās vieta

en: Lock Toolbar Positions
lv: Slēgt rīkjoslu novietojumu

en: Log thread activity
lv: Žurnalēt pavedienu dabības

en: Log to a file
lv: Žurnalēt failā

en: Low Password Strength
lv: Vāja parole

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Main:
lv: Galvenais:

en: MainWindow
lv: GalvenaisLogs

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Major cleanup - Personal hero of maintainer
lv: Pamatīga tīrīšana - uzturētāja personīgais varonis

en: Manage Link
lv: Pārvaldīt saiti

en: Mandarin Pronunciation:
lv: Mandarīna izruna:

en: Mark &taskbar entry
lv: Izcelt programmu &uzdevumjoslā

en: Mark, Enclosing
lv: Zīme, apvilkta

en: Mark, Non-Spacing
lv: Zīme, bez atstarpēm

en: Mark, Spacing Combining
lv: Zīme, atstarpju kombinēšana

en: Medium (%1x%2)
lv: Vidējs (%1x%2)

en: Mime types
lv: MIME tipi

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Mirror Pages
lv: Spoguļot lapas

en: Mirror pages along vertical axis
lv: Spoguļot lapas ap vertikālo asi

en: Missing Plugin
lv: Trūkst spraudņa

en: More Actions
lv: Vairāk darbību

en: Most Downloads
lv: Visvairāk lejupielādētie

en: Most countries have no character for this
lv: Vairumam valstu nav speciālas rakstzīmes šim nolūkam

en: Most downloads
lv: Visvairāk lejupielādētie

en: Mouse Button Gesture
lv: Peles pogas žests

en: Mouse Shape Gesture
lv: Peles kustības žests

en: Move &Down
lv: Pārcelt uz &leju

en: Move &Up
lv: Pārcelt uz &augšu

en: Must supply a filename.
lv: Jānorāda faila nosaukums.

en: Must supply a layout name.
lv: Jānorāda izvietojuma nosaukums.

en: Must supply a valid parent.
lv: Jānorāda derīgs vecāks.

en: Must supply a widget name.
lv: Jānorāda logdaļas nosaukums.

en: NEC SOCKS client
lv: NEC SOCKS klients

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name for New Scheme
lv: Jaunās shēmas nosaukums

en: Name for new scheme:
lv: Jaunās shēmas nosaukums:

en: Name of the file as it will appear on the website
lv: Faila nosaukums kāds tiks rādīts tīmekļa lapā

en: Name of the plugin class to generate
lv: Izveidojamā spraudņa klases nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Named Colors
lv: Nosauktās krāsas

en: Ne&ver store for this site
lv: Ne&kad šai vietnei

en: Nepomuk Resource Class Generator
lv: Nempomuk resursu klases ģenerators

en: Network Transmission
lv: Pārraide tīklā

en: Network error. (%1)
lv: Tīkla kļūda. (%1)

en: New Scheme
lv: Jauna shēma

en: New Upload
lv: Jauna augšupielāde

en: New Web Shortcut
lv: Jauns tīmekļa meklēšanas īsceļš

en: New search provider
lv: Jauns meklēšanas nodrošinātājs

en: New...
lv: Jauna...

en: Newest
lv: Jaunākais

en: Newline
lv: Jauna rinda

en: Next Character in History
lv: Nākamā rakstzīme vēsturē

en: Next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Next year
lv: Nākamais gads

en: Night (18:00 to 05:59)
lv: Naktī (18:00 līdz 05:59)

en: No
lv: Nē

en: No Entries
lv: Nav ierakstu

en: No Preview
lv: Nav priekšskatījuma

[ctx: No border line]
en: None
lv: Nav

en: No classname specified
lv: Nav norādīts klases nosaukums

en: No classname specified.
lv: Nav norādīts klases nosaukums.

en: No further items in the history.
lv: Nav citu elementu vēsturē.

en: No handler found for %1.
lv: Nav atrasts %1 apstrādātājs.

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
lv: Informācija nav pieejama.
    Iekļautais KAboutData objekts neeksistē.

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
lv: Licenzēšanas noteikumi šai programmai nav uzrādīti.
    Lūdzu, pārbaudiet, vai dokumentācijā vai avotā nav norādīti
    licenzēšanas noteikumi.

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
lv: Nav atrasta neviena atbilstība ar '<b>%1</b>'.

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
lv: Nav instalēti mime tipi. Pārbaudiet, vai ir instalēts shared-mime-info un ka nav uzstādīts XDG_DATA_DIRS vai tas satur /usr/share.

en: No more matches for this search direction.
lv: Nav vairāk atbilstību šajā meklēšanas virzienā.

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
lv: Nav atrasts spraudnis priekš '%1'.
    Vai vēlaties lejupielādēt kādu no %2?

en: No provider selected.
lv: Nav izvēlēts piegādātājs.

en: No service matching the requirements was found
lv: Nav atrasts neviens serviss, kas atbilst prasībām

en: No service matching the requirements was found.
lv: Nav atrasts neviens serviss, kas atbilst prasībām.

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lv: Nav

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
lv: Peldoša

en: No such file or directory
lv: Nav tāda faila vai mapes

en: No such function "%1"
lv: Nav tādas funkcijas "%1"

en: No such interpreter "%1"
lv: Nav tāda interpretatora "%1"

en: No such method '%1'.
lv: Nav tādas metodes '%1'.

en: No suggestions for %1
lv: Nav ieteikumu %1

en: No target filename has been given.
lv: Nav norādīts mērķa faila nosaukums.

en: No text
lv: Nav teksta

en: No text was replaced.
lv: Nekas netika aizvietots.

en: Non-printable
lv: Neredzama

en: Not a directory
lv: Nav mape

en: Not enough arguments.
lv: Nepietiek argumentu.

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
lv: Piezīme: Jūs varat rediģēt, atjaunināt un dzēst tīmekļa lapas saturu

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Nothing to spell check.
lv: Nav, kam pārbaudīt pareizrakstību.

en: Number, Decimal Digit
lv: Cipars, decimālcipars

en: Number, Letter
lv: Cipars, burts

en: Number, Other
lv: Cipars, cits

en: Odd Pages
lv: Nepāra lapas

en: Old upload information found, fill out fields?
lv: Atrasta veca augšupielādes informācija. Vai izmantot to, lai aizpildītu laukus?

en: Only 'ReadOnly' allowed
lv: Tikai 'TikaiLasīšanai' atļauts

en: Only Run HTML Tests
lv: Laist tikai HTML testus

en: Only Run JS Tests
lv: Laist tikai JS testus

en: Only local files are supported.
lv: Tikai lokālie faili ir atbalstīti.

en: Only run .html tests
lv: Darbināt tikai .html testus

en: Only run .js tests
lv: Darbināt tikai .js testus

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
lv: Darbināt tikai vienu testu. Atļautas vairākas opcijas.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
lv: Palaist tikai moduļus, kuru failu nosaukumi atbilst regexp.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
lv: Palaist testu moduļus, kas atrodas mapē. Lai izvēlētos moduļus, izmantojiet query parametru.

en: Only search within the current selection.
lv: Meklēt tikai iezīmētajā daļā.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open &Destination
lv: Atvērt &mērķi

en: Open &File
lv: Atvērt &failu

en: Open &Recent
lv: Atvērt &nesenos

en: Open '%1'
lv: Atvērt '%1'

en: Open Script
lv: Atvērt skriptu

en: Open a script...
lv: Atvērt skriptu...

en: Open file
lv: Atvērt failu

en: Open in &New Tab
lv: Atvērt jaunā &cilnē

en: Open in &This Window
lv: Atvērt š&ajā logā

en: Open in New &Window
lv: Atvērt &jaunā logā

en: Opens the print dialog to print the current document
lv: Atver drukas dialogu, lai drukātu aktīvo dokumentu

en: Operation not supported
lv: Operācija nav atbalstīta

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
lv: &Uz priekšu

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
lv: &Nākamais

en: Opt&ions
lv: Opc&ijas

en: Option
lv: Opcija

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Optionally specify the classes to be generated. Use option multiple times (defaults to all classes)
lv: Papildus norādīt ģenerējamās klases. Lietojiet šo vairākas reizes (noklusēti ir visas klases)

en: Options
lv: Opcijas

en: Order by:
lv: Kārtot pēc:

en: Other Contributors:
lv: Citi atbalstītāji:

en: Other, Control
lv: Cits, kontroles

en: Other, Format
lv: Cits, formāta

en: Other, Not Assigned
lv: Cits, nav piešķirts

en: Other, Private Use
lv: Cits, privātai izmantošanai

en: Other, Surrogate
lv: Cits, surogāts

en: Output file
lv: Izvada fails

en: Output to File...
lv: Izvadīt failā...

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: Overwrite existing file?
lv: Pārrakstīt esošu failu?

en: PTY operation timed out
lv: PTY darbībai beigusies noildze

en: Page Border
lv: Lapas robeža

en: Page Label
lv: Lapas iezīme

en: Page Set
lv: Lapu komplekts

en: Page loaded.
lv: Lapa ielādēta.

en: Pages
lv: Lapas

en: Pages Per Sheet
lv: Lappuses lapā

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Parse error at %1 line %2
lv: Parsēšanas kļūda %1 rindā %2

en: Password
lv: Parole

en: Password Input
lv: Paroles lauks

en: Password echo type
lv: Paroles atbalss tips

en: Password is empty
lv: Parole ir tukša

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
lv[0]: Parolei jābūt vismaz %1 rakstzīmi garai
lv[1]: Parolei jābūt vismaz %1 rakstzīmes garai
lv[2]: Parolei jābūt vismaz %1 rakstzīmju garai

en: Password strength meter:
lv: Paroles stipruma mērītājs:

en: Password:
lv: Parole:

en: Passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Passwords match
lv: Paroles sakrīt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Path cannot be used
lv: Ceļu nevar izmantot

en: Path to custom SOCKS library
lv: Ceļš uz pielāgotu SOCKS bibliotēku

en: Path to the autostart directory
lv: Ceļš uz autopalaišanas mapi

en: Path to the directory containing executables to be run on session login
lv: Ceļš uz mapi ar izpildāmiem failiem, ko palaist lietotājam piesakoties

en: Pause
lv: Pauze

en: Pause/Continue regression testing process
lv: Apturēt/Turpināt regresiju pārbaudes procesu

en: Payload
lv: Saturs

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
lv: Meklēt ņemot vērtā lielo un mazo burtu atšķirības. Meklējot 'Joe', netiks atrasti 'joe' vai 'JOE'.

en: Perform menu generation test run only
lv: Veikt tikai izvēlnes ģenerācijas testu

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play a &sound
lv: Atskaņot &skaņu

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
lv: Lūdzu, izvēlieties derīgu 'khtml/' būves mapi.

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
lv: Lūdzu, izvēlieties derīgu 'khtmltests/regression/' mapi.

en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
lv: Lūdzu, izvēlieties pēc noklusējuma lietojamo teksta rediģēšanas komponenti, ko vēlaties lietot šajā programmā. Ja izvēlēsieties <B>Sistēmas noklusējuma</B>, programma lietos izmaiņas Sistēmas iestatījumos. Visas citas izmaiņas aizvietos šo iestatījumu.

en: Please choose the language which should be used for this application:
lv: Lūdzu, izvēlieties šajai programmai lietojamo valodu:

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
lv: Lūdzu, nospiediet un apvelciet interesējošo attēla apgabalu:

en: Please contact your system administrator.
lv: Lūdzu, sazinieties ar jūsu sistēmas administratoru.

en: Please describe your upload.
lv: Aprakstiet savu saturu.

en: Please fill out the information about your upload in English.
lv: Lūdzu aizpildiet informāciju par augšupielādi, angļu valodā.

en: Please give some information about yourself.
lv: Lūdzu, ievadiet datus par sevi.

en: Please put in a name.
lv: Lūdzu, ievadiet nosaukumu.

en: Please report bugs to %1.
lv: Lūdzu, ziņojiet par kļūdām %1.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
lv: Lūdzu, ziņojiet par kļūdām uz e-pastu <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: Please select one of the providers listed below:
lv: Lūdzu, izvēlieties vienu no piegādātājiem:

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
lv: Lūdzu, sūtiet kļūdas uz<a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a>.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
lv: Lūdzu, izmantojiet http://bugs.kde.org, lai ziņotu par kļūdām.

en: Popup Window Blocked
lv: Bloķēts izlecošais logs

en: Port
lv: Ports

en: Possible Causes:
lv: Iespējamie iemesli:

en: Possible Solutions:
lv: Iespējamie risinājumi:

en: Possibly bad download link
lv: Iespējams, ka lejupielādes saite ir slikta

en: Prefix in $HOME used to write files
lv: Prefikss mapē $HOME, lai rakstītu failus

en: Prefix to install resource files to
lv: Ceļa prefikss, kur instalēt resursu failus

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
lv: Nospiežot šo pogu, visas nesenās izmaiņas, kas veiktas šajā dialogā, tiks izmestas.

en: Preview Images
lv: Priekšskatīt attēlus

en: Preview URL:
lv: Priekšapskates URL:

en: Preview of the "%1" font
lv: Fonta "%1" priekšskatījums

en: Preview of the selected font
lv: Izvēlētā fonta priekšskatījums

en: Previous Character in History
lv: Iepriekšējā rakstzīme vēsturē

en: Previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Price
lv: Cena

en: Price:
lv: Cena:

en: Primary language:
lv: Primārā valoda:

en: Print
lv: Drukāt

en: Print DOM Tree to STDOUT
lv: Izvadīt DOM koku uz STDOUT

en: Print Frame...
lv: Drukāt kadru...

en: Print Immediately
lv: Drukāt uzreiz

en: Print Previe&w
lv: Drukas &priekšskatījums

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Print Rendering Tree to STDOUT
lv: Izvadīt renderēšanas koku uz STDOUT

en: Print frame tree to STDOUT
lv: Izvadīt rāmja koku uz STDOUT

en: Print header
lv: Drukāt galveni

en: Print images
lv: Drukāt attēlus

en: Printer friendly mode (black text, no background)
lv: Drukas ierīcei draudzīgs režīms (melns teksts, nav fona)

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
lv: %1 papildinājuma instalators

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
lv: %1 papildinājuma augšupielādētājs

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
lv: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versija %2</b><br />Izmanto KDE izstrādes platformu %3</html>

en: Progress Dialog
lv: Progresa dialogs

en: Properties
lv: Īpašības

en: Property
lv: Īpašība

en: Props
lv: Īpašības

en: Protocol: %1
lv: Protokols: %1

en: Provider information
lv: Informācija par publicētāju

en: Provider:
lv: Publicētājs:

en: Provider: %1
lv: Publicētājs: %1

en: Punctuation, Close
lv: Pieturzīmes, aizverošās

en: Punctuation, Connector
lv: Pieturzīme, savienotāji

en: Punctuation, Dash
lv: Pieturzīme, domuzīmes

en: Punctuation, Final Quote
lv: Pieturzīme, noslēdzošās pēdiņas

en: Punctuation, Initial Quote
lv: Pieturzīme, atverošās pēdiņas

en: Punctuation, Open
lv: Pieturzīmes, atverošās

en: Punctuation, Other
lv: Pieturzīmes, cits

en: Put output in &lt;directory&gt; instead of &lt;base_dir&gt;/output
lv: Izvadu saglabāt iekš &lt;mape&gt; nevis &lt;bāzes_mape&gt;/output

en: Qt plugins
lv: QT spraudņi

en: Question
lv: Jautājums

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit application
lv: Iziet no programas

en: Quit application...
lv: Iziet no programmas...

en: R&eplace All
lv: Aizvietot &visus

en: Range error
lv: Diapazona kļūda

en: Rate this entry
lv: Novērtēt šo vienību

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating for entry
lv: Vienības vērtējums

en: Rating:
lv: Vērtējums:

en: Rating: %1
lv: Vērtējums: %1

en: Rating: %1%
lv: Vērtējums: %1%

en: Re&do
lv: Atkā&rtot

en: Re&vert
lv: At&statīt

en: Re: %1
lv: Atk: %1

en: Read-only filesystem
lv: Tikai lasāma failu sistēma

en: Ready
lv: Gatavs

en: Reason for price:
lv: Cenas iemesls:

en: Reassign
lv: Piešķirt

en: Rebuilds the system configuration cache.
lv: Atjauno sistēmas konfigurācijas kešatmiņu.

en: Red:
lv: Sarkans:

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Redo: %1
lv: Atkārtot: %1

en: Reference
lv: Norāde

en: Reference error
lv: Atsauces kļūda

en: Regenerate baseline (instead of checking)
lv: Pārģenerēt bāzi (nevis pārbaudīt)

en: Regression Testing Status
lv: Regresijas testēšanas stāvoklis

en: Regression tester for khtml
lv: Khtml regresiju pārbaudītājs

en: Regression testing output
lv: Regresiju pārbaudes izvade

en: Regular e&xpression
lv: &Regulārā izteiksme

en: Reindent Sources
lv: Pārlikt atkāpes pirmkodā

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Relative path to testcase, or directory of testcases to be run (equivalent to -t).
lv: Relatīvais ceļš uz darbināmo testa failu, vai mapi ar testu failiem (sakrīt ar -t).

en: Reload Frame
lv: Pārielādēt kadru

en: Remaining number of jobs:
lv: Palikušais darbu skaits:

en: Remember password
lv: Atcerēties paroli

en: Removal of entry
lv: Ieraksta izņemšana

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove from ignores...
lv: Izņemt no ignorējamajiem..

en: Remove password for form %1
lv: Izņemt paroli formai %1

en: Remove selected script.
lv: Izņemt izvēlēto skriptu.

en: Rendering mode:
lv: Renderēšanas režīms:

en: Repeats, One or More Times
lv: Atkārtojumi, vienu vai vairāk reizes

en: Repeats, Zero or More Times
lv: Atkārtojumi, nulli vai vairāk reizes

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace &with:
lv: Aizvietot a&r:

en: Replace '%1' with '%2'?
lv: Aizvietot '%1' ar '%2'?

en: Replace With
lv: Aizvietot ar

en: Replace&ment text:
lv: A&izvietošanas teksts:

en: Report Exceptions
lv: Ziņot par izņēmumsituācijām

en: Report bad entry
lv: Ziņot par sliktu vienību

en: Requested Font
lv: Prasītais fonts

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
lv: Atbilstībai abos parauga galos jāsatur vārda beigas.

en: Reserved Shortcut
lv: Rezervērts īsceļš

en: Reset
lv: Atstatīt

en: Reset Toolbars
lv: Atstatīt rīkjoslas

en: Reset all items to their default values
lv: Atjaunot visus elementus uz to noklusētajām vērtībām

en: Reset configuration
lv: Atstatīt konfigurāciju

en: Reset to Defaults
lv: Atjaunot noklusēto

en: Restore the application for the given 'sessionId'
lv: Atjaunot programmas seansu ar doto 'sesijasId'

en: Right to Left, Bottom to Top
lv: No labās uz kreiso, no lejas uz augšu

en: Right to Left, Top to Bottom
lv: No labās uz kreiso, no augšas uz leju

en: Rotate &Counterclockwise
lv: Pagriezt p&retēji pulksteņrādītāja virzienam

en: Run
lv: Darbināt

en: Run &command
lv: Darbināt &komandu

en: Run Kross scripts.
lv: Darbināt Kross skriptus.

en: Run Single Test...
lv: Darbināt vienu testu...

en: Run Tests...
lv: Darbināt testus...

en: Run To...
lv: Darbināt līdz...

en: Run script...
lv: Darbināt skriptu...

en: Run test...
lv: Darbināt testu...

en: Run to breakpoint...
lv: Darbināt līdz pārtraukuma punktam...

en: S&earch:
lv: M&eklēt:

en: S&kip run-together words
lv: Izlaist &kopā-sarakstītus vārdus

en: S&ubject:
lv: T&emats:

en: S&uggest
lv: &Ieteikt

[ctx: SSL error]
en: No error
lv: Nav kļūdu

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
lv: Sertifikāta autoritātes sertifikāts nav derīgs

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
lv: Sertifikātu autoritātes sertifikāts ir marķēts kā noraidāms šī sertifikāta mērķim

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
lv: Sertifikātu nevar pārbaudīt iekšēju problēmu dēļ

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
lv: Sertifikātu ķēde pārāk gara

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
lv: Sertifikāts neatbilst datoram, kas to uzrādīja

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
lv: Sertifikāts ir anulēts

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
lv: Sertifikāta derīguma termiņš beidzies

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
lv: Sertifikāts ir nederīgs

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
lv: Sertifikātu nav parakstījusi uzticama sertificēšanas autoritāte

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
lv: Sertifikāts nav piemērots šim mērķim

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
lv: Dalībnieks neuzrādīja sertifikātu

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
lv: Saknes sertifikātu autoritātes sertifikāts nav uzticams šim nolūkam

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Saturation:
lv: Piesātinājums:

en: Save &As...
lv: Saglabāt &kā...

en: Save &Background Image As...
lv: Saglabāt &fona attēlu kā...

en: Save &Frame As...
lv: Saglabāt &kadru kā...

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save Background Image As
lv: Saglabāt fona attēlu kā

en: Save Frame As
lv: Saglabāt kadru kā

en: Save Image As
lv: Saglabāt attēlu kā

en: Save Image As...
lv: Saglabāt attēlu kā...

en: Save Link As
lv: Saglabāt saiti kā

en: Save as Scheme Defaults
lv: Saglabāt kā shēmas noklusēto

en: Save data
lv: Saglabāt datus

en: Save file with another name
lv: Saglabāt failu ar citu vārdu

en: Scheduled printing:
lv: Ieplānota drukāšana:

en: Script to execute
lv: Izpildāmais skripts

en: Scriptfile
lv: Skripta fails

en: Scriptfile "%1" does not exist.
lv: Skripta fails "%1" neeksistē.

en: Se&verity
lv: Sva&rīgums

en: Search
lv: Meklēt

en: Search &provider name:
lv: Meklēšanas &nodrošinātāja nosaukums:

en: Search Columns
lv: Meklēt kolonnās

en: Search Plugins
lv: Meklēt spraudņus

en: Search backwards.
lv: Meklēt atpakaļgaitā.

en: Search for '%1' with
lv: Meklēt '%1' ar

en: Search for '%1' with %2
lv: Meklēt '%1' ar %2

en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
lv: Interaktīva īsceļu meklēšana pēc nosaukuma (piem., 'Kopēt') vai taustiņu kombinācijām (piem., Ctrl+C). Ievadiet tos šeit.

en: Search path for resource type
lv: Resursu tipa meklēšanas ceļš

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
lv: Otrā maiņa (16:00 līdz 23:59)

en: Security Alert
lv: Drošības trauksme

en: Security Warning
lv: Drošības brīdinājums

en: See also:
lv: Skat. arī:

en: Select &All
lv: Iezīmēt &visu

en: Select Color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Select Components
lv: Izvēlieties komponentes

en: Select Files...
lv: Izvēlēties failus...

en: Select Font
lv: Izvēlēties fontu

en: Select Preview...
lv: Izvēlēties priekšskati...

en: Select Region of Image
lv: Izvēlieties attēla apgabalu

en: Select Signing Key
lv: Izvēlieties paraksta atslēgu

en: Select a block to be displayed
lv: Izvēlieties rādāmo bloku

en: Select a category
lv: Izvēlieties kategoriju

en: Select a month
lv: Izvēlēties mēnesi

en: Select a week
lv: Izvēlēties nedēļu

en: Select a year
lv: Izvēlēties gadu

en: Select preview image
lv: Izvēlieties priekšskates attēlu

en: Select the command to run
lv: Izvēlēties darbināmo komandu

en: Select the current day
lv: Izvēlēties šodienu

en: Select the sound to play
lv: Izvēlēties atskaņojamo skaņas failu

en: Send Confirmation
lv: Nosūtīšanas apstiprināšana

en: Send Image...
lv: Nosūtīt attēlu...

en: Send Mail
lv: Sūtīt pastu

en: Send bug report.
lv: Nosūtīt kļūdas ziņojumu.

en: Send this bug report to %1.
lv: Nosūtīt šo kļūdas ziņojumu uz %1.

en: Separator, Line
lv: Atdalītājs, rindas

en: Separator, Paragraph
lv: Atdalītājs, rindkopas

en: Separator, Space
lv: Atdalītājs, atstarpe

en: Serialization used in the ontology files. Will default to primitive file extension detection.
lv: Izmantojamā ontogiju failu serializācija. Noklusēti būs primitīva noteikšana pēc faila paplašinājuma.

en: Server: %1
lv: Serveris: %1

en: Service '%1' is malformatted.
lv: Servisam '%1' ir nederīgs formāts.

en: Service '%1' must be executable to run.
lv: Servisam '%1' jābūt izpildāmam, lai to varētu darbināt.

en: Service types
lv: Servisu tipi

en: Services
lv: Servisi

en: Set &Encoding
lv: Iestatīt &kodējumu

en: Set a price for this item
lv: Norādiet šīs lietas cenu

en: Set font
lv: Uzstādiet fontu

en: Set font size
lv: Uzstādiet fonta izmēru

en: Set of Characters
lv: Rakstzīmju komplekts

en: Set the used visibility in case the classes are to be used in public API. <visibility-name> will be used to construct the export macro name and the export header. By default classes will not be exported.
lv: Iestata izmantojamo redzamību gadījumā ja klases plānots lietot kā publisku API. <visibility-name> tiks izmantots lai konstruētu eksporta makro nosaukumu un eksporta galveni. Noklusēti klases netiks eksportētas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Share Hot New Stuff
lv: Publicēt Hot New Stuff

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: Shortcut '%1' for action '%2'
lv: Īsceļš '%1' darbībai '%2'

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
lv: Īsceļš '%1' programmas %2 darbībai %3

en: Shortcut Schemes
lv: Īsceļu shēmas

en: Shortcut conflict
lv: Īsceļu konflikts

en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
lv: Īsceļš tūlītējai datora izslēgšanai bez apstiprināšanas

en: Shortcut for taking screenshot
lv: Īsceļš ekrānattēla uzņemšanai

en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
lv: Starpliktuves darbību ieslēgšanas/izslēgšanas īsceļš

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Show %1
lv: Rādīt %1

en: Show %1 specific options
lv: Parādīt %1 specifiskas opcijas

en: Show &Menubar
lv: Rādīt &izvēlnes joslu

en: Show &Toolbar
lv: Rādīt &rīkjoslu

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
lv: Rādīt pasīvo &paziņojumu par bloķētiem izlecošajiem logiem

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
lv: Rādīt izvēlnes joslu <p>Parāda izvēlnes joslu, ja tā ir noslēpta</p>

en: Show St&atusbar
lv: Rādīt st&āvokļjoslu

en: Show a message in a &popup
lv: &Parādīt ziņojumu izlecošā logā

en: Show all options
lv: Parādīt visas opcijas

en: Show author information
lv: Parādīt autoru informāciju

en: Show directories first
lv: Rādīt mapes vispirms

en: Show file preview in file dialog
lv: Rādīt faila priekšskatījumu faila dialogā

en: Show help
lv: Rādīt palīdzību

en: Show help about options
lv: Parādīt palīdzību par opcijām

en: Show hidden files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Show license information
lv: Parādīt licences informāciju

en: Show speedbar
lv: Parādīt ātrās piekļuves joslu

en: Show text on toolbar icons
lv: Rādīt tekstu pie rīkjoslu ikonām

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
lv: Veidoja <i>%1</i>

en: Show version information
lv: Parādīt versijas informāciju

en: Shrink Font
lv: Samazināt fontu

en: Signed by (validation: %1)
lv: Parakstījis (validācija: %1)

en: Single Line
lv: Viena rinda

en: Single Thick Line
lv: Viena bieza rinda

en: Skip all &uppercase words
lv: Izlaist visus ar &LIELIEM BURTIEM rakstītos vārdus

en: Small (%1x%2)
lv: Mazs (%1x%2)

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
lv: adrese jau ir lietošanā

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
lv: ligzda jau piesaistīta

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
lv: ligzda jau izveidota

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
lv: savienojums atteikts

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
lv: savienojums noildzis

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
lv: operācija jau notiek

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
lv: neveiksmīga vārda atrise

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
lv: notikusi tīkla kļūda

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
lv: nav kļūdu

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
lv: ligzda nav piesaistīta

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
lv: ligzda nav izveidota

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
lv: operācija nav atbalstīta

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
lv: attālinātais dators aizvēris savienojumu

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
lv: beidzies operācijai atvēlētais laiks

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
lv: notikusi nezināma/negaidīta kļūda

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
lv: operācija bloķēs darbību

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: Sp&eech
lv: &Runa

en: Speak Custom Text
lv: Izrunāt pielāgotu tekstu

en: Speak Event Message
lv: Izrunāt notikuma ziņojumu

en: Speak Event Name
lv: Izrunāt notikuma nosaukumu

en: Speak Text
lv: Izrunāt tekstu

en: Specific Time
lv: Konkrēts laiks

en: Specified socket path is invalid
lv: Norādītais ligzdas ceļš ir nederīgs

en: Specify Output Directory...
lv: Norādīt izvades mapi...

en: Specify khtml Directory...
lv: Norādīt khtml mapi...

en: Specify tests Directory...
lv: Norādīt testu mapi...

en: Specify the target folder to store generated files into.
lv: Norādīt mērķa mapi, kurā saglabāt ģenerētos failus.

en: Spell Checker
lv: Pareizrakstības pārbaudītājs

en: Spell Checking
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Spell Checking Configuration
lv: Pareizrakstības pārbaudes konfigurācija

en: Spell check canceled.
lv: Pareizrakstības pārbaude ir atcelta.

en: Spell check complete.
lv: Pareizrakstības pārbaude ir pabeigta.

en: Spell check stopped.
lv: Pareizrakstības pārbaude ir apturēta.

en: Stalled
lv: Apstājies

en: Start
lv: Palaist

en: Start Upload
lv: Sākt augšupielādēšanu

en: Start of Line
lv: Rindas sākums

en: Start replace
lv: Sākt aizvietošanu

en: Start searching
lv: Sākt meklēšanu

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
lv: Meklēt no kursora pozīcijas nevis no sākuma.

en: Starting Applet "%1"...
lv: Palaiž sīkrīku "%1"...

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
lv: Neizdevās palaist Jovie teksta lasīšanas servisu

[ctx: State of the notified event]
en: State
lv: Stāvoklis

en: Step
lv: Solis

en: Step Into
lv: Solis iekšā

en: Step Out
lv: Solis ārā

en: Step Over
lv: Solis pāri

en: Step execution...
lv: Apturēt izpildi...

en: Step to next line...
lv: Solis līdz nākamajai rindiņai...

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop Animated Images
lv: Apturēt animētos attēlus

en: Stop Animations
lv: Apstādināt animācijas

en: Stop execution of the selected script.
lv: Apturēt izvēlēto skriptu.

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Submit Bug Report
lv: Nosūtīt kļūdas ziņojumu

en: Submit Confirmation
lv: Nosūtīšanas apstiprināšana

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Subscription to entry
lv: Pierakstīšanās uz vienību

en: Success
lv: Veikmīgi

en: Suggested Words
lv: Ieteiktie vārdi

en: Suggestion List
lv: Ieteikumu saraksts

en: Summary:
lv: Kopsavilkums:

en: Supply a username and password below.
lv: Norādiet lietotājvārdu un paroli.

en: Suspend
lv: Apturēt

en: Switch Application &Language...
lv: Nomainīt programmas &valodu...

en: Switch Application Language
lv: Pārslēdz programmas valodu

en: Switch version
lv: Nomainīt versiju

en: Symbol, Currency
lv: Simbols, valūta

en: Symbol, Math
lv: Simbols, matemātiskais

en: Symbol, Modifier
lv: Simbols, modifikators

en: Symbol, Other
lv: Simbols. cits

en: Symbolic Link
lv: Simboliska saite

en: Synchronization to disk failed
lv: Sinhronizācija ar disku neizdevās

en: Syntax error
lv: Sintakses kļūda

en: System Default (currently: %1)
lv: Sistēmas noklusētais (šobrīd: %1)

en: System wide font
lv: Sistēmas fonts

en: T&ranslation
lv: T&ulkojums

en: Tang Pronunciation:
lv: Tangu izruna:

en: Task
lv: Uzdevums

en: Technical Reason:
lv: Tehniskais iemesls:

en: Templates
lv: Sagataves

en: Templates to be used (deprecated).
lv: Izmantojamās sagataves (novecojis).

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
lv: Pagaidu faili (specifiski gan katram lietotājam, gan katram datoram)

en: Test
lv: Pārbaudīt

en: Text Alongside Icons
lv: Teksts blakus ikonām

en: Text Only
lv: Tikai teksts

en: Text Position
lv: Teksta novietojums

en: Text Under Icons
lv: Teksts zem ikonām

en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
lv: Teksta fragments, kurā parādīts nezināmais vārds tā kontekstā.

en: Text:
lv: Teksts:

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lv: Taustiņu kombinācija '%1' jau ir piešķirta globālajai darbībai "%2" iekš %3.
    Vai vēlaties noņemt to globālajai darbībai un piešķirt šai darbībai?

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lv: Taustiņu kombinācija '%1' jau ir piešķirta standarta darbībai "%2", ko lieto daudzas programmas.
    Vai jūs tiešām vēlaties to izmantot arī kā globālo īsceļu?

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
lv: Taustiņu kombinācija '%1' ir reģistrēta %2 programmai %3 darbībai:

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
lv: Taustiņu kombinācija '%1' ir reģistrēta %2 programmai.
    %3

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lv: Pogu secība '%1' jau ir piešķirta darbībai "%2".
    Vai jūs vēlaties to piešķirt šajai darbībai?

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lv: Kustības žests '%1' jau ir piekārtots darbībai "%2 ".
    Vai vēlaties to piešķirt šajai darbībai?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
lv: Nevar atrast Lejupielāžu pārvaldnieku (%1) jūsu ceļā ($PATH)

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lv: F12 taustiņš ir rezervēts Windows operētājsistēmā, tāpēc to nevar izmantot kā globālu īsceļu.
    Lūdzu izvēlieties citu taustiņu.

en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lv: Glāžšķūņa ŗūķēļī aŗ šķērēm griež šķiņķi

en: The URLs recently visited
lv: Nesen apmeklēto vietu URL saraksts

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
lv: Programma, par kuru jūs vēlaties sūtīt kļūdas ziņojumu - ja nepareiza, lūdzu, izmantojiet "Ziņot par kļūdu" izvēlnes elementu pareizajā programmā

en: The comment could not be submitted.
lv: Neizdevās nosūtīt komentāru.

en: The comment was submitted successfully.
lv: Komentārs veiksmīgi nosūtīts.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
lv: Pabeigšana ir neskaidra, pieejama vairāk nekā
    viena atbilstība.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
lv: Aktīvā īsceļu shēma ir izmainīta. Vai saglabāt to, pirms pārslēgties uz citu?

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
lv: Mērķis:

en: The distance between icons specified in pixels.
lv: Atstatums starp darbvirsmas ikonām pikseļos.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
lv: Dokuments "%1" ir mainīts.
    Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
lv: Lejupielādētais fails ir HTML fails. Tas norāda, ka tā ir saite uz tīmekļa lapu nevis lejupielādējamais materiāls. Vai vēlaties to atvērt savā pārlūkprogrammā?

en: The email address this bug report is sent to.
lv: E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt kļūdas ziņojumu.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
lv: Ražotne neatbalsta norādītā tipa komponenšu ražošanu.

en: The fake user-agent '%1' is in use.
lv: Tiek lietots viltots lietotāja-aģents '%1'.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
lv: Progammas darbības laikā atvērtie faili vai URLi pēc lietošanas tiks izdzēsti

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
lv: Šie faili netiks augšupielādēti, jo netika atrasti.
    Vai vēlaties turpināt?

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
lv: Taustiņu secība '%1' ir divdomīga. Lai atrisinātu to, lietojiet 'Konfigurēt īsceļus'
    izvēlnē 'Iestatījumi'.
    Netiks veikta neviena darbība.

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
lv: Qt neatbalsta jūsu nospiesto taustiņu.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
lv: Šīs programmas valoda ir nomainīta. Izmaiņas stāsies spēkā nākamreiz palaižot programmu.

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
lv: Bibliotēka %1 nepiedāvā ar KDE savietojamu ražotāju.

en: The library does not export a factory for creating components.
lv: Bibliotēka nepiedāvā funkciju komponenšu izveidošanai.

en: The module %1 could not be found.
lv: Neizdevās atrast moduli %1.

en: The module %1 is disabled.
lv: Modulis %1 ir atslēgts.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
lv: Modulis %1 nav derīgs konfigurācijas modulis.

en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
lv: Logdaļu stila nosaukums, piemēram, "keramik" vai "plastik". Bez pēdiņām.

en: The ontology files containing the ontologies to be generated, a space separated list (deprecated: use arguments instead.)
lv: Ģenerējamo ontoloģiju faili, ar atstarpi atdalīts saraksts (novecojis: lietojiet argumentus)

en: The ontology files containing the ontologies to be generated.
lv: Ontoloģiju faili, kas satur ģenerējamās ontoloģijas.

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
lv: Paroles stipruma mērītājs parāda jūsu ievadītās paroles drošumu.  Lai uzlabotu paroles drošumu, jūs varat:
     - lietot garāku paroli;
     - lietot gan lielos, gan mazos burtus;
     - bez burtiem lietot arī ciparus un citus simbolus, piemēram, #.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
lv: Jūsu ievadījāt vāju paroli.  Lai uzlabotu paroles drošumu, jūs varat:
     - lietot garāku paroli;
     - lietot gan lielos gan mazos burtus;
     - bez burtiem lietot arī ciparus un citus simbolus, piemēram, #.
    
    Vai vienalga vēlaties lietot šo paroli?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lv: Partnera SSL sertifikātu ķēde izskatās bojāta.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
lv: Spraudnis '%1' lieto nesavietojamu KDE bibliotēku (%2).

en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
lv: Šī programma izpilda 100 darbus 4 pavedienos. Katrs darbs gaida nejaušu milisekunžu skaitu intervālā no 1 līdz 1000.

en: The provided service is not valid
lv: Nodrošinātais serviss nav derīgs

en: The rating could not be submitted.
lv: Neizdevās nosūtīt vērtējumu.

en: The rating was submitted successfully.
lv: Vērtējums veiksmīgi nosūtīts.

en: The removal request failed.
lv: Izņemšanas pieprasījums neveiksmīgs.

en: The removal request was successfully registered.
lv: Izņemšanas pieprasījums veiksmīgi reģistrēts.

en: The requested operation could not be completed
lv: Pieprasīto operāciju nevar izpildīt

en: The selected category "%1" is invalid.
lv: Izvēlētā kategorija "%1" nav derīga.

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
lv[0]: Serveris neatpazina %2 kategoriju, kuru Jūs norādījāt augšupielādējot.
lv[1]: Serveris neatpazina kategorijas, kuras Jūs norādījāt augšupielādējot: %2
lv[2]: Serveris neatpazina %2 kategoriju, kuru Jūs norādījāt augšupielādējot.

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
lv: Pakalpojums '%1' nenodrošina saskarni '%2' ar atslēgas vārdu '%3'

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
lv: Serviss nepiedāvā bibliotēku, nav Library atslēgas .desktop failā.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lv: Aktīvā moduļa iestatījumi ir mainīti.
    Vai vēlaties pielietot izmaiņas, vai arī tās izmest?

en: The size of the dialog
lv: Dialoga izmērs

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
lv[0]: Slots gribēja %1 argumentu
lv[1]: Slots gribēja %1 argumentus
lv[2]: Slots gribēja %1 argumentus

en: The socket operation is not supported
lv: Ligzdas operācija nav atbalstīta

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
lv: Avots:

en: The style '%1' was not found
lv: Stils '%1' netika atrasts

en: The subscription request failed.
lv: Pierakstīšanās neveiksmīga.

en: The subscription was successfully completed.
lv: Pierakstīšanās pabeigta veiksmīgi.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
lv: Sagatavei vajadzīgas ziņas par jums, kuras tiek glabātas jūsu adrešu grāmatā.
    Nevarēja ielādēt nepieciešamo spraudni.
    
    Lūdzu, instalējiet KDEPIM/Kontact pakotni.

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
lv: Šīs programmas versija - pirms sūtīt kļūdu ziņojumu, pārliecinieties, ka šī ir jaunākā versija

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
lv: Maks '%1' ir atvērts un tiek lietots, lai aizpildītu formu datus un paroles.

en: There is no matching item available.
lv: Nosacījumiem atbilstoši elementi nav pieejami.

en: There was a network error.
lv: Gadījās tīkla kļūda.

en: There was an error loading data providers.
lv: Radās kļūda, ielādējot datu piegādātājus.

en: There was an error loading the module.
lv: Gadījās kļūda, ielādējot moduli.

en: There was an error reading the file '%1'
lv: Gadījās kļūda, nolasot failu '%1'

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
lv: Trešā maiņa (00:00 līdz 07:59)

en: This Month
lv: Šis mēnesis

en: This Week
lv: Šī nedēļa

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
lv: Programmas autors vēlas palikt anonīms.

en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
lv: Šis dialogs sniedz paziņojumus un sīkākas ziņas par koda kļūdām tīmekļa lapās. Daudzos gadījumos tas ir lapas autora kļūdas rezultāts. Citos gadījumos tā ir kļūda Konqueror programmā. Ja jums rodas aizdomas par autora kļūdu, lūdzu, sazinieties ar tīmekļa lapas pārzini. Ja domājat, ka kļūda ir Konqueror programmā, lūdzu aizpildiet kļūdas pieteikumu http://bugs.kde.org/. Ļoti noderīgs būtu arī piemērs, kas ilustrē problēmu.

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
lv: Šis elements tiks aizvietots ar visiem iebūvētas komponentes elementiem.

en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
lv: Šis fonts tiek lietots, kad nepieciešams fiksēta platuma fonts. Fiksēta platuma fontam visas rakstzīmes ir vienādā platumā.

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
lv: Šis ir dinamiskais darbību saraksts. Jūs varat to pārvietot, bet, ja to noņemsiet, tad nevarēsiet to atkal pievienot.

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
lv: Šis ir fonta "%1" priekšskatījums. Jūs varat to izmainīt, nospiežot "Izvēlēties..." pogu.

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
lv: Šī ir izvēlētā fonta priekšskatījums. Jūs varat to izmainīt, nospiežot "Izvēlēties..." pogu.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
lv: Šis ir meklējams indekss. Ievadiet meklējamos atslēgvārdus:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
lv: Vērtība:

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
lv: Šī ir valoda, kuru izmantot, ja iepriekšējās valodas nesatur derīgu tulkojumu.

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
lv: Šī ir primārā programmas valoda, kas tiks lietota pirms citām valodām.

en: This operation requires authentication.
lv: Šai darbībai nepieciešama autentifikācija.

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
lv: Šī lapa mēģināja atvērt izlecošo logu, bet tika bloķēta.
    Jūs varat nospiest uz šī statusa paneļa, lai regulētu šo darbību,
    vai lai atvērtu izlecošo logu.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
lv: Šī lapai netika ļauts atvērt jaunu logu ar JavaScript palīdzību.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
lv: Šī programma tiek izplatīta saskaņā ar %1.

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
lv: Šis teksta piemērs ilustrē izvēlētos iestatījumus. Jūs varat to rediģēt, lai pārbaudītu speciālos simbolus.

en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
lv: Tam vajadzētu skaidri raksturot faila saturu. Var būt tieši tāds pats kāds ir kvtml faila nosaukums.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
lv: Šī vietne mēģināja pievienot failu no jūsu datora nosūtīšanas formai. Pielikums tika izņemts jūsu aizsardzībai.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
lv: Šī lapa mēģina nosūtīt formas datus izmantojot e-pastu.
    Vai vēlaties turpināt?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
lv: Šī vietne mēģina atvērt jaunu pārlūka logu izmantojot JavaScript.
    Vai vēlaties to atļaut?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
lv: Šī vietne ar JavaScript nosūta formu, kas atvērs jaunu logu.
    Vai vēlaties atļaut nosūtīt šo formu?

en: This web page contains coding errors.
lv: Šī tīmekļa lapa satur kļūdas.

en: ThreadWeaver Jobs Examples
lv: ThreadWeaver darbu piemēri

[ctx: Time zone]
en: Region
lv: Reģions

en: Timed out trying to connect to remote host
lv: Beidzies savienošanās laiks ar attālināto datoru

en: Timeout. Check Internet connection.
lv: Noildze. Pārbaudiet interneta savienojumu.

en: Tip of the &Day
lv: &Dienas padoms

en: Tip of the Day
lv: Dienas padoms

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
lv: Nosaukums

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Today
lv: Šodien

en: Toggle Caret Mode
lv: Pārslēgt kursora režīmu

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
lv: Pārāk daudz kļūdainu vārdu. Pareizrakstības pārbaude rakstīšanas laikā atslēgta.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
lv: Serveris ir saņēmis pārāk daudz pieprasījumu. Mēģiniet vēlāk.

en: Toolbars Shown
lv: Parādītās rīkjoslas

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
lv: Atveras pārlūka logā

en: Top to Bottom, Left to Right
lv: No augšas uz leju, no kreisās uz labo

en: Top to Bottom, Right to Left
lv: No augšas uz leju, no labās uz kreiso

en: Track menu id for debug purposes
lv: Atkļūdošanas nolūkos izsekot izvēlnes id

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translate this entry
lv: Tulkot šo ierakstu

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation files for KLocale
lv: KLocale tulkojumu faili

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
lv: Mēģiniet instalēt to vēlreiz  
    
    Integrācija ar Konqueror būs atslēgta.

en: Type error
lv: Tipa kļūda

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
lv: UNIX ligzdas (specifiskas gan katram lietotājam, gan katram datoram)

en: UR&I shortcuts:
lv: UR&I īsceļi:

en: URI error
lv: URI kļūda

en: URL to open
lv: atveramais URL

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
lv: Nevar izveidot jaunu procesu.
    Sistēma varētu būt sasniegusi maksimālo iespējamo procesu skaitu vai arī maksimālo procesu skaitu, ko jums ir atļauts sasniegt.

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
lv: Neizdevās atrast Kate redaktora sastāvdaļu,
    lūdzu, pārbaudiet savu KDE instalāciju.

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
lv: Neizdevās nosūtīt kļūdas ziņojumu.
    Lūdzu, nosūtiet kļūdas ziņojumu pašrocīgi....
    Instrukciju skatīt http://bugs.kde.org/ .

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
lv: Nevar palaist jaunu procesu.
    Sistēma varētu būt sasniegusi maksimālo atvērto failu skaitu vai arī maksimālo atvērto failu skaitu, ko jums ir atļauts sasniegt.

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo: %1
lv: Atsaukt: %1

en: Unexpected argument '%1'.
lv: Negaidīts arguments '%1'.

en: Unicode category:
lv: Unikoda kategorija:

en: Unicode code point:
lv: Unikoda koda punkts:

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown Application
lv: Nezināma programma

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
lv: Nezināma atvērtās sadarbības servisa API kļūda. (%1)

en: Unknown View
lv: Nezināms skats

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown option '%1'.
lv: Nezināma opcija '%1'.

en: Unknown protocol '%1'.
lv: Nezināms protokols '%1'.

en: Unknown socket error
lv: Nezināma ligzdas kļūda

en: Unknown word
lv: Nezināms vārds

en: Unknown word:
lv: Nezināms vārds:

en: Unsupported Key
lv: Neatbalstīts taustiņš

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updating
lv: Atjaunina

en: Upload Failed
lv: Augšupielāde bija neveiksmīga

en: Upload content
lv: Augšupielādēt saturu

en: Upload failed: %1
lv: Neizdevās augšupielādēt: %1

en: Upload first preview
lv: Augšupielādēt pirmo priekšskatījumu

en: Upload second preview
lv: Augšupielādēt otro priekšskatījumu

en: Upload third preview
lv: Augšupielādēt trešo priekšskatījumu

en: Uploading Failed
lv: Augšupielāde neveiksmīga

en: Usage: %1 %2
lv: Lietošana: %1 %2

en: Use &lt;directory&gt; as reference instead of &lt;base_dir&gt;/baseline
lv: Izmantot &lt;mape&gt; kā atskaites punktu &lt;bāzes mape&gt;/baseline vietā

en: Use 'caption' as name in the titlebar
lv: Lietot 'nosaukums' kā tekstu virsrakstjoslā

en: Use 'icon' as the application icon
lv: Lietot 'ikona' kā programmas ikonu

en: Use --help to get a list of available command line options.
lv: Lietojiet --help, lai saņemtu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: Use S&tylesheet
lv: Izmantot s&tillapu

en: Use alternative configuration file
lv: Lietot alternatīvu konfigurācijas failu

en: Use p&laceholders
lv: Lietot &vietturus

en: Use the PC speaker
lv: Izmantot iebūvēto skaļruni

en: Use the QWS display 'displayname'
lv: Lietot QWS displeju 'displejavārds'

en: Use the X-server display 'displayname'
lv: Lietot X servera displeju 'displejavārds'

en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
lv: Izmanto automātiskai variantu piedāvāšanai, piemēram, failu izvēles dialogos

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
lv: Par %1

en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
lv: Izmanto, lai noteiktu skaitļu, valūtas, datuma, u.c. valstij specifisku lietu parādīšanas veidu

en: User comments
lv: Lietotāju komentāri

en: User path: desktop|autostart|document
lv: Lietotāja ceļš: desktop|autostart|trash|document

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Utility for running KJSEmbed scripts
lv: Utilīta KJSEmbed scriptu darbināšanai

en: Value
lv: Vērtība

en: Various Useful Representations
lv: Dažādas noderīgas preprezentācijas

[ctx: Verb]
en: &Insert
lv: &Ievietot

en: Verbose output debugging mode.
lv: Daudzvārdīgā izvada atkļūdošanas režīms.

en: Version %1
lv: Versija %1

en: Version:
lv: Versija:

en: Version: %1
lv: Versija: %1

en: View Comments
lv: Skatīt komentārus

en: View Do&cument Source
lv: Skatīt dokumenta &pirmkodu

en: View Document Information
lv: Skatīt dokumenta informāciju

en: View Frame Information
lv: Skatīt kadra informāciju

en: View Frame Source
lv: Skatīt kadra pirmkodu

en: View HTML Output
lv: Skatīt HTML izvadu

en: View Image (%1)
lv: Apskatīt attēlu (%1)

en: Visit contributor's blog
    %1
lv: Apmeklēt līdzautora emuāru
    %1

en: Visit contributor's homepage
lv: Apmeklēt līdzautora mājaslapu

en: Visit contributor's homepage
    %1
lv: Apmeklēt līdzautora mājaslapu
    %1

en: Visit contributor's page
    %1
lv: Apmeklēt līdzautora lapu
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
lv: Apmeklēt līdzautora profilu %1
    %2

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
lv: Gaida uz WM_NET savietojamu logu pārvaldnieku

en: Wallpapers
lv: Ekrāntapetes

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
lv: Brīdinājums:  Šī ir droša forma, bet tā mēģina sūtīt jūsu datus atpakaļ nešifrētus.
    Trešās puses var tos pārtvert un apskatīt šo informāciju.
    Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
lv: Brīdinājums: Jūsu dati caur tīklu tiks pārraidīti nešifrēti.
    Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Week %1
lv: %1. nedēļa

en: Weekend (Saturday to Sunday)
lv: Nedēļas nogale (sestdiena un svētdiena)

en: What color links should be that have not yet been clicked on
lv: Krāsa, ko izmantot saitēm, uz kurām vēl ne reizi nav noklikšķināts

en: What country
lv: Valsts

en: What font to use for menus in applications.
lv: Fonts, ko izmantot programmu izvēlnēs.

en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
lv: Šis fonts tiek lietots panelī ekrāna apakšā, kur rāda šobrīd palaistās programmas.

en: What language to use to display text
lv: Kādā valodā rādīt tekstu

en: What terminal application to use
lv: Kādu termināla programmu izmantot

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lv: Ievade

en: What time is it? Click to update.
lv: Cik ir pulkstenis? Nospiediet, lai atjaunotu.

en: What's &This?
lv: Kas &tas ir?

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
lv: Izvēloties <b>Administratora režīmu</b>, jums būs jāievada administratora (root) parole un tad varēsiet veikt izmaiņas, kuru izdarīšanai ir nepieciešamas root privilēģijas.

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
lv: Nospiežot <b>Pielietot</b>, iestatījumi tiks ieviesti programmā, bet dialoga logs netiks aizvērts.
    Izmantojiet to, lai izmēģinātu dažādus iestatījumus.

en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
lv: Šī termināla programma tiks izmantota ikreiz, kad tiek palaista komandrinas programma.

en: Where applications store data
lv: Vieta programmu datu glabāšanai

en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
lv: Vai lietot SOCKS versiju 4 un 5 KDE apakšsistēmās

en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
lv: Vai failu sarakstā visas mapes likt augšpusē

en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
lv: Ja ieslēgts, tiks rādīti faili, kas sākas ar punktu (slēpto failu pazīme)

en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
lv: Ja ieslēgts, pie rīkjoslu ikonām tiks rādīts papildu teksta apraksts

en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
lv: Vai lietot datorā piebūvēto skaļruni (pīkstuli) KDE paziņojumu sistēmas vietā.

en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
lv: Ja ieslēgts, tiks rādīti īsceļi failu dialoga kreisajā pusē

en: White Space
lv: Atstarpes

en: Widget style to use
lv: Izmantojamais logdaļu stils

en: Wishlist
lv: Vēlme

en: Wrong object type.
lv: Nepareizs objekta tips.

en: XDG Application menu (.desktop files)
lv: XDG programmu izvēlne (.desktop faili)

en: XDG Icons
lv: XDG ikonas

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
lv: XDG izvēlnes apraksti (.directory faili)

en: XDG Menu layout (.menu files)
lv: XDG izvēlnes izkārtojums (.menu faili)

en: XDG Mime Types
lv: XDG Mime tipi

en: XDG autostart directory
lv: XDG autopalaišanas mape

en: XML decimal entity:
lv: XML decimālā entīte:

en: XML parsing error
lv: XML parsēšanas kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: Yesterday
lv: Vakar

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
lv: Jūs gatavojaties nosūtīt sekojošus failus no jūsu datora uz Internetu.
    Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: You are not allowed to save the configuration
lv: Jums nav atļaujas saglabāt konfigurāciju

en: You are now a fan.
lv: Jūs tagad esat fans.

en: You entered two different passwords. Please try again.
lv: Jūs ievadījāt divas dažādas paroles. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
lv: Lai izmaiņas tiktu pielietotas, nepieciešams aizvērt un no jauna atvērt dialogu

en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
lv: Jūs varat izvēlēties failu, kurā saglabāt žurnāla saturu, bet tikai pirms regresiju testa sākšanas.

en: You must enter some text to search for.
lv: Jums jāievada meklējamais teksts.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
lv: Jums jānorāda gan temats, gan apraksts, pirms ziņojums var tikt nosūtīts.

en: You reached the end of the list
    of matching items.
lv: Jūs sasniedzāt atbilstošo elementu
    saraksta beigas.

en: You will be asked to authenticate before saving
lv: Jums prasīs autentificēties pirms saglabāšanas

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
lv: Your konta atlikums ir nepietiekams:
    Your atlikums: %1
    Cena: %2

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
lv: Jūsu e-pasta adrese. Ja nepareiza, izmantojiet pogu 'Konfigurēt e-pastu', lai nomainītu to

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
lv: Jūsu aizvietošanas teksts lieto notvērumu, kas lielāks par '\%1',

en: Zoom &In
lv: Pa&lielināt

en: Zoom &Out
lv: Sa&mazināt

en: [%1-options]
lv: [%1-opcijas]

en: [options]
lv: [opcijas]

en: a basic web browser using the KHTML library
lv: vienkāršs tīmekļa pārlūks izmantojot KHTML bibliotēku

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
lv: Turiet %1 un tad nospiediet %2

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
lv: nederīga poga

en: address family for nodename not supported
lv: adresu kopa mezgla vārdam netiek uzturēta

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
lv: pielieto Qt stilu lapu programmas logdaļām

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
lv[0]: , bet pieejams ir tikai %1
lv[1]: , bet pieejami ir tikai %1
lv[2]: ,bet pieejami ir tikai %1

en: but your pattern defines no captures.
lv: bet jūsu paraugs nesaur notvērumus.

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
lv[0]: bet jūsu paraugs satur tikai %1 notvērumu.
lv[1]: bet jūsu paraugs satur tikai %1 notvērumus.
lv[2]: bet jūsu paraugs satur tikai %1 notvērumu.

en: defines the application font
lv: definē programmas fontu

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
en: Latest
lv: Jaunākie

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
lv: -ise sufiksi

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
lv: -ise sufiksi ar uzsvaru

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
lv: -ise sufiksi bez uzsvara

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
lv: -ize sufiksi

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
lv: -ize sufiksi ar uzsvaru

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
lv: -ize sufiksi bez uzsvara

[ctx: dictionary variant]
en: extended
lv: paplašinātais

[ctx: dictionary variant]
en: large
lv: liela

[ctx: dictionary variant]
en: medium
lv: vidēja

[ctx: dictionary variant]
en: small
lv: maza

[ctx: dictionary variant]
en: variant 0
lv: variants 0

[ctx: dictionary variant]
en: variant 1
lv: variants 1

[ctx: dictionary variant]
en: variant 2
lv: variants 2

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
lv: ar uzsvara zīmi

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
lv: ar ye

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
lv: ar yeyo

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
lv: ar yo

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
lv: bez uzsvara zīmes

[ctx: digit set]
en: Arabic
lv: Arābu

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
lv: Arābu-indiešu

[ctx: digit set]
en: Bengali
lv: Bengāļu

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
lv: Austrumu arābu-indiešu

[ctx: digit set]
en: Gujarati
lv: Gudžaratu

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
lv: Gurmuku

[ctx: digit set]
en: Kannada
lv: Kannadu

[ctx: digit set]
en: Khmer
lv: Khmeru

[ctx: digit set]
en: Malayalam
lv: Malajalu

[ctx: digit set]
en: Oriya
lv: Oriju

[ctx: digit set]
en: Tamil
lv: Tamilu

[ctx: digit set]
en: Thai
lv: Taizemes

en: disable XIM
lv: atslēgt XIM

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
lv[0]: %1 fans
lv[1]: %1 fani
lv[2]: %1 fanu

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
lv: fatāla parsēšanas kļūda: %1 rindā %2, kolonā %3

en: forces the application to run as QWS Server
lv: piespiež programmu strādāt kā QWS serveri

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
lv: piespiež programmu izmantot TrueColor vizualizāciju uz
    8-bitu displeja

[ctx: go back]
en: &Back
lv: &Atpakaļ

[ctx: go forward]
en: &Forward
lv: Uz &priekšu

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
lv: %1 īsceļi

[ctx: home page]
en: &Home
lv: &Mājas

en: i18n() takes at least one argument
lv: i18n() ir nepieciešams vismaz viens arguments

en: i18nc() takes at least two arguments
lv: i18nc() ir nepieciešami vismaz divi argumenti

en: i18ncp() takes at least three arguments
lv: i18ncp() ir nepieciešami vismaz trīs argumenti

en: i18np() takes at least two arguments
lv: i18np() ir nepieciešami vismaz divi argumenti

en: include only takes 1 argument, not %1.
lv: include pieņem tikai 1 argumenu, nevis %1.

en: invalid flags
lv: nederīgas iezīmes

en: invalid value for 'ai_flags'
lv: nepareiza 'ai_flags' vērtība

[ctx: keyboard-key-name]
en: Control
lv: Ctrl

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
lv: Lejup

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
lv: Izvēlne

[ctx: keyboard-key-name]
en: Return
lv: Darbināt

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
lv: Uz augšu

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
lv: klaucher: Šo programmu nav paredzēts palaist manuāli.
    klauncher: To automātiski palaiž kdeinit4.

[ctx: left mouse button]
en: left button
lv: kreisā poga

en: library only takes 1 argument, not %1.
lv: library pieņem tikai 1 argumentu, nevis %1.

en: loading %1
lv: ielādē %1

en: memory allocation failure
lv: atmiņas izdalīšanas kļūda

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
lv: vidējā poga

en: mirrors the whole layout of widgets
lv: spogulē visu logdaļu izkārtojumu

en: modified
lv: mainīts

en: name or service not known
lv: vārds vai serviss nav zināms

en: no address associated with nodename
lv: ar šo mezgla vārdu nav asociēta neviena adrese

en: no error
lv: nav kļūdu

en: no version set (programmer error)
lv: versija nav uzrādīta (programmētāja kļūda.)

en: non-recoverable failure in name resolution
lv: neglābjama kļūda vārda atrisē

[ctx: normal severity]
en: Normal
lv: Normāla

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
lv: * Pielāgotas krāsas *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
lv: * Nesen izmantotās krāsas *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
lv: Četrdesmit krāsas

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
lv: Oxygen krāsas

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
lv: Varavīksnes krāsas

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
lv: Karaliskās krāsas

[ctx: palette name]
en: Web Colors
lv: Tīmekļa krāsas

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
lv: Notiek pareizrakstības pārbaude...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
lv: Jebkurā laikā

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
lv: Pagājušajā mēnesī

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
lv: Pagājušajā nedēļā

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
lv: Pagājušajā gadā

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
lv: Šajā mēnesī

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
lv: Šajā nedēļā

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
lv: Šogad

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
lv: Vakardien

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
lv: Pielāgots...

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
lv: <p>KDE ir pārtulkots daudzās valodās pateicoties tulkotāju komandu darbam no visas pasaules.</p><p>Papildu informācijai par KDE internacionalizāciju apmeklējiet <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

en: request was canceled
lv: pieprasījums tika atcelts

en: requested family not supported
lv: pieprasītā saime nav atbalstīta

en: requested family not supported for this host name
lv: šim resursdatora nosaukumam nav atbalsta pieprasītajai saimei

en: requested service not supported for this socket type
lv: pieprasītais serviss nav atbalstīts šim ligzdas tipam

en: requested socket type not supported
lv: pieprasītais ligzdas tips nav atbalstīts

[ctx: right mouse button]
en: right button
lv: labā poga

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
lv: darbināšana zem atkļūdotāja var izraisīt netiešu
    -nograb, izmantojiet -dograb, lai to apietu

en: servname not supported for ai_socktype
lv: servname nav atbalstīts ar ai_socktype

en: set XIM server
lv: uzstāda XIM serveri

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
lv: uzstāda XIM (X Ievades Metode) ievades stilu. Iespējamās 
    vērtības ir onthespot, overthespot, offthespot un
    root

en: sets the application GUI style
lv: uzstāda programmas GUI stilu

en: sets the application name
lv: uzstāda programmas nosaukumu

en: sets the application title (caption)
lv: uzstāda programmas virsrakstu (nosaukumu)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
lv: uzstāda galvenā loga klienta ģeometriju - argumentu formātu skat. X rokasgrāmatā (parasti WidthxHeight+XPos+YPos)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
lv: uzstāda noklusēto fona krāsu un
    programmas paleti (gaišās un tumšās pārejas ir
    aprēķinātas)

en: sets the default button color
lv: uzstāda noklusēto pogu krāsu

en: sets the default foreground color
lv: uzstāda noklusēto priekšplāna krāsu

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lv: Glāžšķūņa ŗūķēļī aŗ šķērēm griež šķiņķi

[ctx: show help]
en: &Help
lv: &Palīdzība

en: start interactive kjs interpreter
lv: palaist interaktīvu kjs interpretatoru

en: start without KDE KApplication support.
lv: palaist bez KDE KApplication atbalsta.

en: switches to synchronous mode for debugging
lv: pārslēdzas sinhronajā režīmā atkļūdošanai

en: system error
lv: sistēmas kļūda

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
lv: saka Qt, lai nekad nepārņem peli vai tastatūru

en: temporary failure in name resolution
lv: pagaidu kļūda vārda atrisē

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
lv: %1 uzrakstīja
    %2

en: the document is not in the correct file format
lv: dokuments nav pareizajā faila formātā

en: the following permission
lv: šādas atļaujas

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
lv: Apakšā

[ctx: toolbar position string]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: toolbar position string]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: toolbar position string]
en: Top
lv: Augšā

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

[ctx: unknown program name]
en: unknown
lv: nezināma

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
lv: izmantot citu grafisko sistēmu noklusējuma sistēmas vietā. Varianti ir rastra un opengl (eksperimentāla)

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
lv: Jūsu balss veiksīgi reģistrēta.

en: without name
lv: bez nosaukuma
