kdeqt - en to lv translation catalogue (1023 entries)

en: %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
lv: %1 jau eksistē.
    Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: %1 and %2 match the start and end of a line.
lv: %1 un %2 sakrīt ar faila sākumu un beigām.

en: %1 bytes
lv: %1 baiti

en: %1 cannot be retrieved
lv: %1 nav iespējams saņemt

en: %1 contains octets which are disallowed in the requested encoding %2.
lv: %1 satur oktetus, kuri nav atļauti pieprasītajā %2 kodējumā.

en: %1 is a directory.
    Please choose a different file name.
lv: %1 ir mape.
    Izvēlieties citu faila nosaukumu.

en: %1 is an complex type. Casting to complex types is not possible. However, casting to atomic types such as %2 works.
lv: %1 ir kompleksais tips. Pārveidošana uz kompleksajiem tipiem nav iespējama, tomēr pārveidošana uz atomiskajiem tipiem, piemēram, %2, darbojas.

en: %1 is an invalid %2
lv: %1 ir nederīgs %2

en: %1 is an invalid encoding name.
lv: %1 ir nederīgs kodējuma nosaukums.

en: %1 is an invalid flag for regular expressions. Valid flags are:
lv: %1 nav derīga regulāro izteiksmju iezīme. Derīgās iezīmes ir:

en: %1 is an invalid namespace URI.
lv: %1 nav derīgs vārdtelpas URI.

en: %1 is an invalid regular expression pattern: %2
lv: %1 nav derīgs regulārās izteiksmes paraugs: %2

en: %1 is an invalid template mode name.
lv: %1 ir nederīgs sagataves režīma nosaukums.

en: %1 is an unknown schema type.
lv: %1 ir nezināms shēmas tips.

en: %1 is an unsupported encoding.
lv: %1 ir neatbalstīts kodējums.

en: %1 is not a valid XML 1.0 character.
lv: %1 nav derīga XML 1.0 rakstzīme

en: %1 is not a valid name for a processing-instruction.
lv: %1 nav derīgs nosaukums apstrādes instrukcijai.

en: %1 is not a valid numeric literal.
lv: %1 nav derīgs skaitliskais literālis.

en: %1 is not a whole number of minutes.
lv: %1 nav vesels skaits minūšu.

en: %1 is not an atomic type. Casting is only possible to atomic types.
lv: %1 nav atomiskais tips. Pārveidošana ir iespējama tikai uz atomiskajiem tipiem.

en: %1 is not in the in-scope attribute declarations. Note that the schema import feature is not supported.
lv: %1 nav darbības lauka atribūta deklarācijās. Ievērojiet, ka shēmas importēšanas iespēja nav atbalstīta.

en: %1 is not valid as a value of type %2.
lv: %1 nav derīga %2 tipa vērtība.

en: %1 matches newline characters
lv: %1 atbilst jaunas rindiņas simboliem

en: %1 must be followed by %2 or %3, not at the end of the replacement string.
lv: Aiz %1 jāseko %2 vai %3, ne aizstājējvirknes beigās.

en: %1 was called.
lv: %1 tika izsaukts.

en: %1, %2 not defined
lv: %1, %2 nav definēts

en: %1: already exists
lv: %1: jau pastāv

en: %1: create size is less then 0
lv: %1: izveidošanas izmērs mazāks par 0

en: %1: doesn't exists
lv: %1: nepastāv

en: %1: ftok failed
lv: %1: fork neizdevās

en: %1: invalid size
lv: %1: nederīgs izmērs

en: %1: key is empty
lv: %1: atslēga ir tukša

en: %1: not attached
lv: %1: nav pievienots

en: %1: out of resources
lv: %1: nepietiek resursu

en: %1: permission denied
lv: %1: pieeja liegta

en: %1: size query failed
lv: %1: izmēra pieprasījums neveiksmīgs

en: %1: system-imposed size restrictions
lv: %1: sistēmas uzlikti izmēra ierobežojumi

en: %1: unable to lock
lv: %1: neizdevās slēgt

en: %1: unable to make key
lv: %1: neizdevās izveidot atslēgu

en: %1: unable to set key on lock
lv: %1 neizdevās uzlikt slēgšanas atslēgu

en: %1: unable to unlock
lv: %1: neizdevās atslēgt

en: %1: unknown error %2
lv: %1: nezināma kļūda %2

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: &Find in Script...
lv: &Meklēt skriptā...

en: &Finish
lv: &Pabeigt

en: &Font
lv: &Fonts

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Next
lv: &Nākamais

en: &Next >
lv: &Nākamais >

en: &Options <<
lv: &Opcijas <<

en: &Options >>
lv: &Opcijas >>

en: &Paste
lv: &Ielīmēt

en: &Print
lv: &Drukāt

en: &Redo
lv: &Atkārtot

en: &Restore
lv: &Atjaunot

en: &Select All
lv: &Iezīmēt visu

en: &Size
lv: &Lielums

en: &Step up
lv: &Solis augšup

en: &Underline
lv: &Pasvītrots

en: &Undo
lv: &Atsaukt

en: &Unshade
lv: &Atēnot

en: (Untitled)
lv: (Nenosaukts)

en: , but got '
lv: , bet saņemts '

en: < &Back
lv: < Atpa&kaļ

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
lv: <b>Nosaukumu "%1" nevar izmantot.</b><p>Mēģiniet citu nosaukumu ar mazāk burtiem vai bez pieturzīmēm.

en: <empty>
lv: <tukšs>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
lv: <html>Pārslēdz audio atskaņošanu uz <b>%1</b> ierīci<br/>, kas nupat kļuva pieejama un kura ir vēlamāka.</html>

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
lv: <html>Audio atskaņošanas ierīce <b>%1</b> nedarbojas.<br/>Atkāpjas uz <b>%2</b>.</html>

en: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Search wrapped
lv: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Meklēšana atsākās no sākuma

en: <qt>Do you want to overwrite it?</qt>
lv: <qt>Vai vēlaties to pārrakstīt?</qt>

en: A comment cannot contain %1
lv: Komentārs nedrīkst saturēt %1

en: A comment cannot end with a %1.
lv: Komentārs nedrīkst beigties ar %1.

en: A default namespace declaration must occur before function, variable, and option declarations.
lv: Noklusētās vārdtelpas deklarēšanai jānotiek pirms funkciju, mainīgo un opciju deklarēšanas.

en: A direct element constructor is not well-formed. %1 is ended with %2.
lv: Tiešais elementu konstruktors nav labi izveidots. %1 tiek pabeigts ar %2.

en: A function already exists with the signature %1.
lv: Funkcija ar parakstu %1 jau eksistē.

en: A library module cannot be evaluated directly. It must be imported from a main module.
lv: Bibliotēkas modulis nevar tikt novērtēts tieši. Tas jāimportē no galvenā moduļa.

en: A parameter in a function cannot be declared to be a tunnel.
lv: Parametrs funkcijā nevar tikt deklarēts par tuneli.

en: A positional predicate must evaluate to a single numeric value.
lv: Pozicionālajam predikātam, izteiktam skaitliski, jābūt vienai skaitliskai vērtībai.

en: A required codec is missing. You need to install the following codec(s) to play this content: %0
lv: Trūkst nepieciešamā kodeka. Atskaņošanai nepieciešams instalēt šādus kodekus: %0

en: A stylesheet function must have a prefixed name.
lv: Stilu lapas funkcijai jābūt nosaukumam ar prefiksu.

en: A value of type %1 cannot be a predicate. A predicate must have either a numeric type or an Effective Boolean Value type.
lv: Vērtība ar tipu %1 nevar būt predikāts. Predikātam jābūt skaitliskai vai arī efektīvajai Būla vērtībai.

en: A value of type %1 cannot have an Effective Boolean Value.
lv: Vērtībai ar tipu %1 nevar būt efektīvā Būla vērtība.

en: A value of type %1 must contain an even number of digits. The value %2 does not.
lv: Tipa %1 vērtībai jāsatur pāra skaits ciparu. Vērtībai %2 tāda nav.

en: A zone offset must be in the range %1..%2 inclusive. %3 is out of range.
lv: Joslu nobīdēm jābūt diapazonā %1..%2, ieskaitot. %3 ir ārpus diapazona.

en: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 inches)
lv: A4 (210 x 297 mm, 8.26 x 11.7 collas)

en: About Qt
lv: Par Qt

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activates the program's main window
lv: Aktivizē programmas galveno logu

en: Address type not supported
lv: Adreses tips nav atbalstīts

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Aliases: %1
lv: Aizstājvārdi: %1

[ctx: All other platforms]
en: Type
lv: Tips

en: Ambiguous %1 not handled
lv: Divdomīgs %1 netika apstrādāts

en: Ambiguous rule match.
lv: Divdomīga noteikumu atbilstība.

en: An %1-attribute must have a valid %2 as value, which %3 isn't.
lv: %1-atribūtam jābūt derīgam %2 kā vērtībai, kas %3 nav.

en: An %1-attribute with value %2 has already been declared.
lv: %1-atribūts ar vērtību %2 jau ir deklarēts.

en: An attribute by name %1 has already been created.
lv: Atribūts ar nosaukumu %1 jau ir izveidots.

en: An attribute node cannot be a child of a document node. Therefore, the attribute %1 is out of place.
lv: Atribūta mezgls nevar būt apakšmezgls dokumenta mezglam. Šī iemesla dēļ %1 atribūts ir nevietā.

en: Apply
lv: Pielietot

en: At least one %1 element must appear as child of %2.
lv: Vismaz vienam %1 elementam jābūt %2 bērnam.

en: At least one %1-element must occur before %2.
lv: Pirms %2 jābūt vismaz vienam %1-elementam.

en: At least one %1-element must occur inside %2.
lv: Iekš %2 jābūt vismaz vienam %1-elementam.

en: At least one component must be present.
lv: Vismaz vienai komponentei jābūt klātesošai.

en: At least one mode must be specified in the %1-attribute on element %2.
lv: Elementa %2 %1-atribūtā jābūt norādītam vismaz vienam režīmam.

en: At least one time component must appear after the %1-delimiter.
lv: Pēc %1-norobežotāja jāparādās vismaz vienai komponentei.

en: Attribute %1 and %2 are mutually exclusive.
lv: Atribūti %1 un %2 ir savstarpēji nesavietojami.

en: Attribute %1 can't be serialized because it appears at the top level.
lv: Atribūtu %1 nevar serializēt, jo tas atrodas augšējā līmenī.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, %4, and the standard attributes.
lv: Atribūts %1 nevar parādīties elementā %2. Atļauts ir %3, %4 un standarta atribūti.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, and the standard attributes.
lv: Atribūts %1 nevar parādīties elementā %2. Atļauts ir %3 un standarta atribūti.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only %3 is allowed, and the standard attributes.
lv: Atribūts %1 nevar parādīties elementā %2. Atļauts ir tikai %3 un standarta atribūti.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only the standard attributes can appear.
lv: Atribūts %1 nevar parādīties elementā %2. Parādīties var tikai standarta atribūti.

en: Attribute %1 cannot have the value %2.
lv: Atribūtam %1 nedrīkst būt vērtība %2.

en: Attribute redefined.
lv: Atrubūts pārdefinēts

en: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 inches)
lv: B5 (176 x 250 mm, 6.93 x 9.84 collas)

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
lv: Iet atpakaļ

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
lv: Trekns

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breakpoint Condition:
lv: Pārtraukumpunkta nosacījums:

en: Breakpoints
lv: Pārtraukumpunkti

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot create %1 for output
lv: Nevar izveidot %1 priekš izvades

en: Cannot load library %1: %2
lv: Neizdevās ielādēt bibliotēku %1: %2

en: Cannot open %1 for input
lv: Nevar atvērt %1 priekš ievades

en: Cannot open %1: is a directory
lv: Nevar atvērt %1: tā ir mape

en: Cannot open for output
lv: Nevar atvērt priekš izvades

en: Cannot provide a certificate with no key, %1
lv: Nevar piedāvāt sertifikātu bez atslēgas, %1

en: Cannot remove source file
lv: Nav iespējams aizvākt avota failu

en: Cannot resolve symbol "%1" in %2: %3
lv: Nevar saistīt simbolu "%1" iekš %2: %3

en: Cannot unload library %1: %2
lv: Neizdevās izlādēt bibliotēku %1: %2

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Casting to %1 is not possible because it is an abstract type, and can therefore never be instantiated.
lv: Nav iespējams pārveidot uz %1, jo tas ir abstrakts tips un to nevar tieši izveidot.

en: Centimeters (cm)
lv: Centimetri (cm)

en: Check
lv: Ieslēgt

[ctx: Check grammar with spelling context menu item]
en: Check Grammar With Spelling
lv: Pārbaudīt gramatiku un pareizrakstību

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

[ctx: Check spelling while typing context menu item]
en: Check Spelling While Typing
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā

en: Circularity detected
lv: Atrasts cikls

en: Clear
lv: Tīrīt

en: Clear Console
lv: Notīrīt konsoli

en: Clear Debug Output
lv: Attīrīt atkļūdošanas izvadi

en: Clear Error Log
lv: Notīrīt kļūdu žurnālu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Closes the window
lv: Aizver logu

en: Collate
lv: Savākt

en: Color
lv: Krāsu

en: Color Mode
lv: Krāsu režīms

en: Commit
lv: apstiprināt

en: Connection not allowed by SOCKSv5 server
lv: SOCKSv5 serveris nav atļāvis savienojumu

en: Connection refused
lv: Savienojums atteikts

en: Connection timed out
lv: Savienojums noildzis

en: Connection to proxy closed prematurely
lv: Savienojums ar starpniekserveri negaidīti aizvēries

en: Connection to proxy refused
lv: Savienojums ar starpniekserveri atteikts

en: Connection to proxy timed out
lv: Savienojumam ar starpniekserveri iestājies noilgums

en: Console
lv: Konsole

en: Contains commands to manipulate the window
lv: Satur kontroles loga manipulēšanai

en: Continue
lv: Turpināt

en: Copies
lv: Kopijas

en: Copies:
lv: Kopijas:

en: Copy &Link Location
lv: Kopēt &saiti

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
lv: Kopēt attēlu

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Link
lv: Kopēt saiti

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
lv: Kopēt

en: Could not begin transaction
lv: Neizdevās sākt transakciju

en: Could not commit transaction
lv: Neizdevās apstiprināt transakciju

en: Could not decode media source.
lv: Neizdevās atkodēt avotu.

en: Could not locate media source.
lv: Neizdevās atrast atvotu.

en: Could not open audio device. The device is already in use.
lv: Neizdevās atvērt audio ierīci. Tā jau tiek izmantota.

en: Could not open input redirection for reading
lv: Nebija iespējams atvērt ievades pārsūtīšanu lasīšanai

en: Could not open media source.
lv: Neizdevās atrast atvotu.

en: Could not open output redirection for writing
lv: Neizdevās atvērt izvades pārsūtīšanu rakstīšanai

en: Could not rollback transaction
lv: Neizdevās atritināt transakciju

en: Cu&t
lv: Izgriez&t

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Customize...
lv: Pielāgot...

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
lv: Izgriezt

en: Date Modified
lv: Mainīšanas datums

en: Day %1 is invalid for month %2.
lv: %1 diena nav derīga %2 mēnesim.

en: Day %1 is outside the range %2..%3.
lv: %1 diena ir ārpus robežām (%2..%3).

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug Output
lv: Atkļūdošanas izvade

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
lv: Noklusētais

en: Defaults
lv: Noklusētie

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete to the end of the word
lv: Dzēst līdz vārda beigām

en: Delete to the start of the word
lv: Dzēst līdz vārda sākumam

en: Destination file exists
lv: Mērķa fails eksistē

en: Disable Breakpoint
lv: Izslēgt pārtraukumpunktu

en: Displays the name of the window and contains controls to manipulate it
lv: Rāda loga nosaukumu un satur kontroles loga manipulēšanai

en: Dividing a value of type %1 by %2 (not-a-number) is not allowed.
lv: Vērtības ar tipu %1 dalīšana ar %2 (nav-skaitlis) nav atļauta.

en: Dividing a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus zero) is not allowed.
lv: Vērtības ar tipu %1 dalīšana ar %2 vai %3 (plus vai mīnus nulle) nav atļauta.

en: Division (%1) by zero (%2) is undefined.
lv: Dalīšana (%1) ar nulli (%2) nav definēta.

en: Dock
lv: Tauvots

en: Done
lv: Pabeigts

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

[ctx: Download Linked File context menu item]
en: Save Link...
lv: Saglabāt saiti

en: Duplex Printing
lv: Apbusēja drukāšana

en: Each name of a template parameter must be unique; %1 is duplicated.
lv: Katram sagataves parametra nosaukumam jābūt unikālam. %1 dublicējas.

en: Effective Boolean Value cannot be calculated for a sequence containing two or more atomic values.
lv: Nevar aprēķināt reālo Boolean vērtību sekvencei, kas satur vairāk nekā vienu atomāru vērtību.

en: Effects
lv: Efekti

en: Element %1 can't be serialized because it appears outside the document element.
lv: Elementu %1 nevar serializēt, jo tas ir ārpus dokumenta elementa.

en: Element %1 cannot have a sequence constructor.
lv: Elementam %1 nevar būt sekvences konstruktora.

en: Element %1 cannot have children.
lv: Elementam %1 nevar būt apakšelementu.

en: Element %1 is not allowed at this location.
lv: Elements %1 šajā vietā nav atļauts.

en: Element %1 must come last.
lv: Elementam %1 jābūt pēdējam.

en: Element %1 must have at least one of the attributes %2 or %3.
lv: Elementam %1 jābūt vismaz vienam no atribūtiem - %2 vai %3.

en: Element %1 must have either a %2-attribute or a sequence constructor.
lv: Elementam %1 jābūt vai nu %2-atribūtam, vai sekvences konstruktoram.

en: Enable Breakpoint
lv: Ieslēgt pārtraukumpunktu

en: Encoding %1 is unsupported
lv: Kodējums %1 nav atbalstīts

en: Encountered incorrectly encoded content.
lv: Sastapts nekorekti kodēts saturs.

en: Enter a value:
lv: Ievadiet vērtību:

en: Error Log
lv: Kļūdu žurnāls

en: Error closing database
lv: Kļūda aizverot datubāzi

en: Error creating SSL context (%1)
lv: Kļūda izveidojot SSL kontekstu (%1)

en: Error creating SSL session, %1
lv: Kļūda izveidojot SSL sesiju, %1

en: Error creating SSL session: %1
lv: Kļūda izveidojot SSL sesiju: %1

en: Error during SSL handshake: %1
lv: Kļūda SSL rokasspiedienā: %1

en: Error loading local certificate, %1
lv: Kļūda ielādējot lokālu sertifikātu, %1

en: Error loading private key, %1
lv: Kļūda ielādējot privāto atslēgu, %1

en: Error opening database
lv: Kļūda atverot datubāzi

en: Error reading from process
lv: Kļūda lasot no procesa

en: Error while downloading %1: %2
lv: Kļūda lejupielādējot %1: %2

en: Error while reading: %1
lv: Kļūda lasot: %1

en: Error while uploading %1: %2
lv: Kļūda augšupielādējot %1: %2

en: Error writing to process
lv: Kļūda rakstot procesam

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Expected
lv: Gaidīts

en: Expected character data.
lv: Gaidīti teksta dati.

en: Extra content at end of document.
lv: Lieks saturs pēc dokumenta beigām.

en: Failure to write block
lv: Neizdevās ierakstīt bloku

en: Failure when casting from %1 to %2: %3
lv: Neizdevās pārveidot no %1 uz %2: %3

en: False
lv: Aplams

en: File %1 is not writable.
    Please choose a different file name.
lv: Fails %1 nav rakstāms.
    Izvēlieties citu faila nosaukumu.

en: File exists
lv: Fails eksistē

en: Find &Next
lv: Atrast &nākamo

en: Find &Previous
lv: Atrast &iepriekšējo

en: Float
lv: Peldošs

en: Font st&yle
lv: Fonta st&ils

en: Form
lv: Forma

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
lv: Iet uz priekšu

en: General SOCKSv5 server failure
lv: Vispārēja SOCKSv5 servera kļūda

en: Go Back
lv: Atpakaļ

en: Go to Line
lv: Iet uz rindu

en: Grayscale
lv: Pelēktoņu

en: Height:
lv: Augstums:

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide Details...
lv: Slēpt detaļas...

en: Home
lv: Mājas

en: Host not found
lv: Resursdators nav atrasts

en: If both values have zone offsets, they must have the same zone offset. %1 and %2 are not the same.
lv: Ja abām vērtībām ir joslu nobīdes, tām jābūt vienādām. %1 un %2 nav vienādas.

en: If element %1 has no attribute %2, it cannot have attribute %3 or %4.
lv: Ja elementam %1 nav atribūta %2, tam nevar būt atribūts %3 vai %4.

en: If the first argument is the empty sequence or a zero-length string (no namespace), a prefix cannot be specified. Prefix %1 was specified.
lv: Ja pirmais arguments ir tukša secība vai nulles garuma virkne (bez vārdtelpas), prefikss nevar tikt norādīts. Prefikss %1 tika norādīts.

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
lv: Ignorēt

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Illegal namespace declaration.
lv: Nederīga vārdtelpas deklarācija.

en: In a namespace constructor, the value for a namespace cannot be an empty string.
lv: Vārdtelpa vērtība vārdtelpas veidotājā nevar būt tukša virkne.

en: In a simplified stylesheet module, attribute %1 must be present.
lv: Vienkāršotajā stilu lapu modulī jābūt atribūtam %1.

en: In an XSL-T pattern, axis %1 cannot be used, only axis %2 or %3 can.
lv: XSL-T paraugā nevar tikt izmantota ass %1, izmantojama ir tikai ass %2 vai %3.

en: In an XSL-T pattern, function %1 cannot have a third argument.
lv: XSL-T paraugā funkcijai %1 nevar būt trešais arguments.

en: In an XSL-T pattern, only function %1 and %2, not %3, can be used for matching.
lv: XSL-T paraugā atbilstību meklēšanai var tikt izmantota tikai funkcija %1 un %2, bet ne %3.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a literal or a variable reference, when used for matching.
lv: Lietojot atbilstību meklēšanai, XSL-T paraugā funkcijas %1 pirmajam argumentam jābūt literālim vai mainīgā atsaucei.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a string literal, when used for matching.
lv: Lietojot atbilstību meklēšanai, XSL-T paraugā funkcijas %1 pirmajam argumentam jābūt literāļu virknei.

en: Inches (in)
lv: Collas (in)

en: Insert
lv: Ievietot

en: Insert Unicode control character
lv: Ievietot Unikoda kontroles rakstzīmi

en: Insert a new line
lv: Ievietot jaunu rindu

en: Insert a new paragraph
lv: Ievietot jaunu rindkopu

[ctx: Inspect Element context menu item]
en: Inspect
lv: Inspicēt

en: Integer division (%1) by zero (%2) is undefined.
lv: Vesela skaitļa dalīšana (%1) ar nulli (%2) nav definēta.

en: Interrupt
lv: Pārtraukt

en: Invalid XML character.
lv: Nederīga XML rakstzīme

en: Invalid XML version string.
lv: Nederīga XML versijas virkne

en: Invalid attribute in XML declaration.
lv: Nederīgs atribūts XML deklarācijā

en: Invalid document.
lv: Nederīgs dokuments

en: Invalid entity value.
lv: Nederīga entītes vērtība

en: Invalid filename
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Invalid or empty cipher list (%1)
lv: Nederīgs vai tukšs šifru saraksts (%1)

en: Invalid source type.
lv: Nederīgs avota tips.

en: It is not possible to bind to the prefix %1
lv: Nav iespējams piesaistīt prefiksam %1

en: It is not possible to cast from %1 to %2.
lv: Nav iespējams pārveidot %1 uz %2.

en: It is not possible to redeclare prefix %1.
lv: Nav iespējams pārdeklarēt prefiksu %1.

en: It will not be possible to retrieve %1.
lv: Nebūs iespējams saņemt %1.

en: It's not possible to add attributes after any other kind of node.
lv: Nav iespējams pievienot atribūtus pēc jebkura cita mezgla veida.

en: It's not possible to cast the value %1 of type %2 to %3
lv: Nav iespējams pārveidot tipa %2 vērtību %1 uz %3

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
lv: Slīpraksts

en: JavaScript Alert - %1
lv: JavaScript brīdinājums - %1

en: JavaScript Confirm - %1
lv: JavaScript apstiprinājums - %1

en: JavaScript Prompt - %1
lv: JavaScript aicinājums - %1

[ctx: Label for only item in menu that appears when clicking on the search field image, when no searches have been performed]
en: No recent searches
lv: Nav nesenu meklēšanu

en: Landscape
lv: Ainava

[ctx: Learn Spelling context menu item]
en: Add To Dictionary
lv: Pievienot vārdnīcai

en: Left edge
lv: Kreisā mala

en: Less
lv: Mazāk

en: Letter
lv: Vēstule

en: Letter (8.5 x 11 inches, 216 x 279 mm)
lv: Vēstule (8.5 x 11 collas, 216 x 279 mm)

en: Line down
lv: Rindu uz leju

en: Line up
lv: Rindu uz augšu

en: Line:
lv: Rinda:

en: Loaded Scripts
lv: Ielādētie skripti

en: Local file
lv: Lokāls fails

en: Locals
lv: Lokālie

en: Location:
lv: Atrašānās vieta:

en: Logging in to %1 failed: authentication required
lv: Neizdevās pieteikties %1: nepieciešama autentificēšanās

en: Long side
lv: Garā mala

[ctx: Look Up in Dictionary context menu item]
en: Look Up In Dictionary
lv: Meklēt vārdnīcā

en: Ma&ximize
lv: Ma&ksimizēt

en: Mac OS X input method
lv: Mac OS X ievades metode

en: Makes the window full screen
lv: Izpleš logu pa visu ekrānu

en: Margins
lv: Apmales

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
lv: Tips

en: Matches are case insensitive
lv: Atbilstība ir reģistrnejutīga.

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Mi&nimize
lv: Mi&nimizēt

en: Millimeters (mm)
lv: Milimetri (mm)

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Module imports must occur before function, variable, and option declarations.
lv: Moduļu importēšanai jānotiek pirms funkciju, mainīgo un opciju deklarēšanas.

en: Modulus division (%1) by zero (%2) is undefined.
lv: Modulus dalīšana (%1) ar nulli (%2) nav definēta.

en: Month %1 is outside the range %2..%3.
lv: %1 mēnesis ir ārpus robežām (%2..%3).

en: More
lv: Vairāk

en: More...
lv: Vairāk...

en: Move the cursor to the end of the block
lv: Pārvietot kursoru uz bloka beigām

en: Move the cursor to the end of the document
lv: Pārvietot kursoru uz dokumenta beigām

en: Move the cursor to the end of the line
lv: Pārvietot kursoru uz rindas beigām

en: Move the cursor to the next character
lv: Pārvietot kursoru uz nākamo simbolu

en: Move the cursor to the next line
lv: Pārvietot kursoru uz nākamo rindu

en: Move the cursor to the next word
lv: Pārvietot kursoru uz nākamo vārdu

en: Move the cursor to the previous character
lv: Pārvietot kursoru uz iepriekšējo simbolu

en: Move the cursor to the previous line
lv: Pārvietot kursoru uz ierpeikšējo rindu

en: Move the cursor to the previous word
lv: Pārvietot kursoru uz iepriekšējo vārdu

en: Move the cursor to the start of the block
lv: Pārvietot kursoru uz bloka sākumu

en: Move the cursor to the start of the document
lv: Pārvietot kursoru uz dokumenta sākumu

en: Move the cursor to the start of the line
lv: Pārvietot kursoru uz rindas sākumu

en: Moves the window out of the way
lv: Pārvieto logu prom no skata

en: Multiple input method switcher
lv: Vairāku ievades metožu pārslēdzējs

en: Multiple input method switcher that uses the context menu of the text widgets
lv: Vairāku ievades metožu pārslēdzējs, kas izmanot teksta logdaļu konteksta izvēlni

en: Multiplication of a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus infinity) is not allowed.
lv: Vērtības ar tipu %1 reizināšana ar %2 vai %3 (plus vai mīnus bezgalība) nav atļauta.

en: Muted
lv: Apklusināts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Namespace %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
lv: Vārdtelpa %1 var tikt piesaistīta tikai pie %2 (un tas ir, abos gadījumos, priekšlaicīgi deklarēta).

en: Namespace declarations must occur before function, variable, and option declarations.
lv: Vārdtelpu deklarēšanai jānotiek pirms funkciju, mainīgo un opciju deklarēšanas.

en: Namespace prefix '%1' not declared
lv: Vārdtelpas prefikss '%1' nav definēts

en: Network timeout.
lv: Tīkla noildze.

en: Network unreachable
lv: Tīkls nav sasniedzams

en: New
lv: Jauns

en: Next
lv: Nākamais

[ctx: No Guesses Found context menu item]
en: No Guesses Found
lv: Nav variantu

en: No casting is possible with %1 as the target type.
lv: Nav iespējams pārveidot uz %1 kā mērķa tipu.

en: No comparisons can be done involving the type %1.
lv: Nekādas salīdzināšanas nav iespējamas veikt %1 tipam.

en: No external functions are supported. All supported functions can be used directly, without first declaring them as external
lv: Ārējās funkcijas nav atbalstītas. Visas atbalstītās funkcijas var izmantot tieši, bez sākotnējās to deklarēšanas kā ārējās

en: No function with signature %1 is available
lv: Funkcija ar parakstu %1 nav pieejama

en: No host name given
lv: Nav dots saimniekdatora nosaukums

en: No namespace binding exists for the prefix %1
lv: Prefiksam %1 nav vārdtelpas saistījuma

en: No operand in an integer division, %1, can be %2.
lv: Nav operanda vesela skaitļa dalīšanā, %1, var būt %2.

en: No program defined
lv: Programma nav definēta

en: No suitable proxy found
lv: Piemērots starpniekserveris nav atrasts

en: No template by name %1 exists.
lv: Sagatave ar nosaukumu %1 neeksistē.

en: None
lv: Nav

en: None of the pragma expressions are supported. Therefore, a fallback expression must be present
lv: Neviena no 'pragma' izteiksmēm nav atbalstīta. Tādēļ jābūt atkāpšanās izteiksmei

en: OK
lv: Labi

en: Only one %1 declaration can occur in the query prolog.
lv: Vaicājuma izteiksmē var būt tikai viena %1 deklarācija.

en: Only one %1-element can appear.
lv: Parādīties var tikai viens %1-elements.

en: Only the prefix %1 can be bound to %2 and vice versa.
lv: Tikai %1 prefikss var tikt piesaistīts pie %2 un otrādi.

en: Open
lv: Atvērt

[ctx: Open Frame in New Window context menu item]
en: Open Frame
lv: Atvērt rāmi

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
lv: Atvērt saiti

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Operation canceled
lv: Operācija atcelta

en: Operation on socket is not supported
lv: Operācija ar ligzdu nav atbalstīta

en: Operation stopped by the user
lv: Lietotājs pārtraucis operāciju

en: Operator %1 cannot be used on atomic values of type %2 and %3.
lv: %1 operators nevar tikt izmantots tipa %2 un %3 atomiskajām vērtībām.

en: Operator %1 cannot be used on type %2.
lv: %1 operatoru nevar izmantot %2 tipam.

en: Operator %1 is not available between atomic values of type %2 and %3.
lv: %1 operators nav pieejams starp atomisko vērtību %2 un %3 tipu.

en: Options
lv: Opcijas

en: Orientation
lv: Orientācija

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
lv: Kontūra

en: Output &file:
lv: Izvada &fails:

en: Output Settings
lv: Izvades iestatījumi

en: Overflow: Can't represent date %1.
lv: Pārpildīšanās: Nav iespējams attēlot datumu %1.

en: Overflow: Date can't be represented.
lv: Pārpilde: Datumu nav iespējams attēlot.

en: P&roperties
lv: Ī&pašības

en: Page
lv: Lapa

en: Page down
lv: Lapa uz leju

en: Page left
lv: Lapa pa kreisi

en: Page right
lv: Lapa pa labi

en: Page size:
lv: Lapas izmērs:

en: Page up
lv: Lapa uz augšu

en: Pages from
lv: Lapas no

en: Paper
lv: Papīrs

en: Paper source:
lv: Papīra avots:

en: Parse error: %1
lv: Parsēšanas kļūda: %1

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
lv: Pieejamība

[ctx: Phonon::]
en: Communication
lv: Komunicēšanās

[ctx: Phonon::]
en: Games
lv: Spēles

[ctx: Phonon::]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Plugin verification data mismatch in '%1'
lv: Spraudņa pārbaudes datu neatbilstība '%1'

en: Points (pt)
lv: Punkti (pt)

en: Portrait
lv: Portrets

en: Position
lv: Pozīcija

en: Prefix %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
lv: Prefikss %1 var tikt piesaistīts tikai pie %2 (un tas ir, abos gadījumos, priekšlaicīgi deklarēts).

en: Prefix %1 is already declared in the prolog.
lv: Prefikss %1 jau deklarēts prologā.

en: Premature end of document.
lv: Negaidītas dokumenta beigas

en: Press
lv: Nospiest

en: Preview
lv: Rriekšskatījums

en: Previous
lv: Iepriekšējā lapa

en: Print
lv: Drukāt

en: Print To File ...
lv: Drukāt failā...

en: Print all
lv: Drukāt visu

en: Print range
lv: Drukāt diapazonu

en: Print selection
lv: Drukāt izvēlēto

en: Print to File (PDF)
lv: Drukāt failā (PDF)

en: Print to File (Postscript)
lv: Drukāt failā (PostScript)

en: Printer
lv: Printeris

en: Process crashed
lv: Process avarēja

en: Process operation timed out
lv: Procesa darbībai iestājās noilgums

en: Promoting %1 to %2 may cause loss of precision.
lv: %1 pārcelšana uz %2 var izraisīt precizitātes zudumu.

en: Proxy authentication failed
lv: Nesekmīga starpniekservera autorizācija

en: Proxy authentication failed: %1
lv: Nesekmīga starpniekservera autorizācija: %1

en: Proxy host not found
lv: Starpnieksrevera resusdators nav atrasts

en: Puts a maximized window back to normal
lv: Padara maksimizētu logu par normālu

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to bind variable
lv: Neizdevās piesaistīt mainīgo

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch first
lv: Neizdevās saņemt pirmo

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch next
lv: Neizdevās saņemt nākamo

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch record %1
lv: Neizdevās saņemt ierakstu %1

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

en: QDial
lv: QSkala

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
lv: &Atcelt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
lv: &Nē

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &OK
lv: &Labi

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Save
lv: &Saglabāt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
lv: &Jā

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
lv: Pārtraukt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
lv: Pielietot

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
lv: Nesaglabāt un aizvērt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
lv: Izmest

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
lv: Nesaglabāt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
lv: Ignorēt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
lv: Nē v&isam

[ctx: QDialogButtonBox]
en: OK
lv: Labi

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
lv: Atstatīt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
lv: Saglabāt visu

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
lv: Jā &visam

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
lv: Disks

[ctx: QFileDialog]
en: File
lv: Fails

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
lv: Mans dators

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
lv: Jebkurš

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
lv: Arābu

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
lv: Armēņu

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
lv: Bengāļu

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
lv: Melns

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
lv: Trekns

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
lv: Kirilica

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi
lv: Daļējs

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
lv: Pustrekns

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
lv: Gruzīnu

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
lv: Grieķu

[ctx: QFontDatabase]
en: Gujarati
lv: Gudžarati

[ctx: QFontDatabase]
en: Gurmukhi
lv: Gurmuku

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
lv: Ebreju

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
lv: Slīpraksts

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
lv: Japāņu

[ctx: QFontDatabase]
en: Kannada
lv: Kannadu

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
lv: Khmeru

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
lv: Korejiešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Lao
lv: Laosiešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
lv: Latīņu

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
lv: Gaišs

[ctx: QFontDatabase]
en: Malayalam
lv: Malajaliešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Myanmar
lv: Mjanmiešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
lv: Slīps

[ctx: QFontDatabase]
en: Oriya
lv: Oriju

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
lv: Rūnas

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
lv: Vienkāršotā ķīniešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Sinhala
lv: Sinhāliešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
lv: Simbols

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
lv: Sīriešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
lv: Tamilu

[ctx: QFontDatabase]
en: Thaana
lv: Tāna

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
lv: Taizemes

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
lv: Tibetiešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
lv: Tradiciionālā ķīniešu

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
lv: Neizdevās sākt transakciju

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
lv: Kļūda atverot datubāzi

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
lv: Neizdevās apstiprināt transakciju

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
lv: Neizdevās atritināt transakciju

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not allocate statement
lv: Neizdevās izdalīt pieprasījumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe input statement
lv: Neizdevās aprakstīt ievades pieprasījumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe statement
lv: Neizdevās aprakstīt pieprasījumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
lv: Neizdevās ielasīt nākamo elementu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
lv: Neizdevās atrast masīvu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
lv: Neizdevās nolasīt masīva datus

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
lv: Neizdevās nolasīt pieprasījuma informāciju

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
lv: Neizdevās nolasīt pieprasījuma informāciju

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
lv: Neizdevās sākt transakciju

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
lv: Neizdevās aizvērt pieprasījumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
lv: Neizdevās apstiprināt transakciju

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to create BLOB
lv: Neizdevās izveidot BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
lv: Neizdevās izpildīt vaicājumu

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to open BLOB
lv: Neizdevās atvērt BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to read BLOB
lv: Neizdevās nolasīt BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to write BLOB
lv: Neizdevās ierakstīt BLOB

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
lv: Uz iekārtas vairs nav vietas

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
lv: Nav tādas mapes vai faila

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
lv: Pārāk daudz atvērtu failu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind outvalues
lv: Neizdevās sasaistīt izvada vērtības

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
lv: Neizdevās piesaistīt vērtību

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute next query
lv: Neizdevās izpildīt nākamo vaicājumu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
lv: Neizdevās izpildīt vaicājumu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
lv: Neizdevās ielasīt datus

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
lv: Neizdevās atstatīt pieprasījumu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store next result
lv: Neizdevās saglabāt nākamo rezultātu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
lv: Neizdevās saglabāt rezultātu

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
lv: Neizdevās saglabāt pieprasījuma rezultātus

[ctx: QMessageBox]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: QMessageBox]
en: OK
lv: Labi

[ctx: QNetworkAccessCacheBackend]
en: Error opening %1
lv: Kļūda atverot %1

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Cannot open %1: Path is a directory
lv: Neizdevās atvērt %1: Šis ceļš ir mape

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Error opening %1: %2
lv: Kļūda atverot %1: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Read error reading from %1: %2
lv: Kļūda lasot no %1: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Request for opening non-local file %1
lv: Pieprasījums atvērt nelokālu failu %1

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Write error writing to %1: %2
lv: Rakstīšanas kļūda, rakstot %1: %2

[ctx: QNetworkReply]
en: Protocol "%1" is unknown
lv: Nezināms protokols "%1"

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to begin transaction
lv: Neizdevās sākt transakciju

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to commit transaction
lv: Neizdevās apstiprināt transakciju

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to initialize
lv: Neizdevās inicializēt

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to rollback transaction
lv: Neizdevās atritināt transakciju

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to alloc statement
lv: Neizdevās alloc izteiksmi

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind column for batch execute
lv: Neizdevās sasaistīt kolonnu masveida izpildei

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind value
lv: Neizdevās piesaistīt vērtību

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute batch statement
lv: Neizdevās izpildīt masveida darbību

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to get statement type
lv: Neizdevās iegūt pieprasījuma tipu

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to goto next
lv: Neizdevās iet uz nākamo

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
lv: QODBCResult::reset: Neizdevās uzstādīt 'SQL_CURSOR_STATIC' kā pieprasījuma atribūtu. Lūdzu pārbaudiet jūsu ODBC draivera konfigurāciju

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
lv: Neizdevās piesaistīt mainīgo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch
lv: Neizdevās nolasīt

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch first
lv: Neizdevās nolasīt pirmo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch last
lv: Neizdevās ielasīt pēdējo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
lv: Neizdevās nolasīt nākamo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch previous
lv: Neizdevās nolasīt iepriekšējo

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
lv: Vērtība

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
lv: Neizdevās izveidot vaicājumu

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
lv: Neizdevās sagatavot pieprasījumu

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PDF
lv: Eksportēt uz PDF

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PostScript
lv: Eksportēt uz PostScript

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: First page
lv: Pirmā lapa

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
lv: Ietilpināt lapā

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit width
lv: Ietilpināt platumā

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
lv: Ainavveida

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Last page
lv: Pēdējā lapa

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Next page
lv: Nākamā lapa

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
lv: Drukāšanas iestatījumi

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
lv: Portretveida

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
lv: Drukāt

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show facing pages
lv: Rādīt atvērumu

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show overview of all pages
lv: Rādīt visu lapu pārskatu

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show single page
lv: Rādīt vienu lapu

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
lv: Tuvināt

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
lv: Tālināt

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
lv: slikta klases sintakse

[ctx: QRegExp]
en: bad lookahead syntax
lv: nepareiza tālāklūkošanās sintakse

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
lv: nepareiza atkārtošanas sintakse

[ctx: QRegExp]
en: disabled feature used
lv: lietota atslēgta iespēja

[ctx: QRegExp]
en: invalid octal value
lv: nederīga oktālā vērtība

[ctx: QRegExp]
en: met internal limit
lv: sasniegs iekšējs ierobežojums

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
lv: nav kreisā atdalītāja

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
lv: nav kļūdu

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
lv: negaidītas beigas

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
lv: Neizdevās nolasīt rezultātus

[ctx: QSQLiteResult]
en: No query
lv: Nav vaicājuma

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
lv: Parametru skaita neatbilstība

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
lv: Neizdevās piesaistīt parametrus

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
lv: Neizdevās izpildīt pieprasījumu

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
lv: Neizdevās nolasīt rindu

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
lv: Neizdevās atstatīt pieprasījumu

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
lv: Pievienot iecienītajiem

[ctx: QShortcut]
en: Adjust Brightness
lv: Pielāgot spilgtumu

[ctx: QShortcut]
en: Application Left
lv: Lietotne pa kreisi

[ctx: QShortcut]
en: Application Right
lv: Lietotne pa labi

[ctx: QShortcut]
en: Audio Cycle Track
lv: Audio ciklot celiņu

[ctx: QShortcut]
en: Audio Forward
lv: Audio uz priekšu

[ctx: QShortcut]
en: Audio Random Play
lv: Audio atskaņot nejauši

[ctx: QShortcut]
en: Audio Repeat
lv: Audio atkārtot

[ctx: QShortcut]
en: Audio Rewind
lv: Audio tīt atpakaļ

[ctx: QShortcut]
en: Away
lv: Projām

[ctx: QShortcut]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: QShortcut]
en: Back Forward
lv: Atpakaļ Uz priekšu

[ctx: QShortcut]
en: Bass Boost
lv: Basu akcentēšana

[ctx: QShortcut]
en: Bass Down
lv: Samazināt basus

[ctx: QShortcut]
en: Bass Up
lv: Palielināt basus

[ctx: QShortcut]
en: Battery
lv: Baterija

[ctx: QShortcut]
en: Book
lv: Grāmata

[ctx: QShortcut]
en: Browser
lv: Pārlūks

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
lv: Kalkulators

[ctx: QShortcut]
en: Call
lv: Zvanīt

[ctx: QShortcut]
en: Clear
lv: Tīrīt

[ctx: QShortcut]
en: Clear Grab
lv: Tīrīt tvērienu

[ctx: QShortcut]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: QShortcut]
en: Community
lv: Kopiena

[ctx: QShortcut]
en: Context1
lv: Konteksts1

[ctx: QShortcut]
en: Context2
lv: Konteksts2

[ctx: QShortcut]
en: Context3
lv: Konteksts3

[ctx: QShortcut]
en: Context4
lv: Konteksts4

[ctx: QShortcut]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: QShortcut]
en: Cut
lv: Izgriezt

[ctx: QShortcut]
en: Display
lv: Rādīt

[ctx: QShortcut]
en: Documents
lv: Dokumenti

[ctx: QShortcut]
en: Down
lv: Uz leju

[ctx: QShortcut]
en: Eject
lv: Izgrūst

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
lv: Iecienītās

[ctx: QShortcut]
en: Finance
lv: Finanses

[ctx: QShortcut]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: QShortcut]
en: Game
lv: Spēle

[ctx: QShortcut]
en: Go
lv: Iet

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
lv: Nolikt klausuli

[ctx: QShortcut]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: QShortcut]
en: Hibernate
lv: Hibernēt

[ctx: QShortcut]
en: History
lv: Vēsture

[ctx: QShortcut]
en: Home Office
lv: Mājas birojs

[ctx: QShortcut]
en: Home Page
lv: Mājaslapa

[ctx: QShortcut]
en: Hot Links
lv: Karstās saites

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Down
lv: Samazināt tastatūras spilgtumu

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Up
lv: Palielināt tastatūras spilgtumu

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Light On/Off
lv: Tastatūras apgaismojums ieslēgts/izslēgts

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Menu
lv: Tastatūras izvēlne

[ctx: QShortcut]
en: Launch (0)
lv: Palaist (0)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (1)
lv: Palaist (1)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (2)
lv: Palaist (2)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (3)
lv: Palaist (3)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (4)
lv: Palaist (4)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (5)
lv: Palaist (5)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (6)
lv: Palaist (6)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (7)
lv: Palaist (7)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (8)
lv: Palaist (8)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (9)
lv: Palaist (9)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (A)
lv: Palaist (A)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (B)
lv: Palaist (B)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (C)
lv: Palaist (C)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (D)
lv: Palaist (D)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (E)
lv: Palaist (E)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (F)
lv: Palaist (F)

[ctx: QShortcut]
en: Launch Mail
lv: Palaist pasta klientu

[ctx: QShortcut]
en: Launch Media
lv: Palaist mēdiju atskaņotāju

[ctx: QShortcut]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: QShortcut]
en: LightBulb
lv: Spuldze

[ctx: QShortcut]
en: Logoff
lv: Atteikties

[ctx: QShortcut]
en: Mail Forward
lv: Pārsūtīt e-pastu

[ctx: QShortcut]
en: Market
lv: Tirgus

[ctx: QShortcut]
en: Media Next
lv: Multivide Nākamais

[ctx: QShortcut]
en: Media Play
lv: Multivide Atskatņot

[ctx: QShortcut]
en: Media Previous
lv: Multivide Iepriekšējais

[ctx: QShortcut]
en: Media Record
lv: Multivide Ierakstīt

[ctx: QShortcut]
en: Media Stop
lv: Multivide Stop

[ctx: QShortcut]
en: Meeting
lv: Tikšanās

[ctx: QShortcut]
en: Menu
lv: Izvēlne

[ctx: QShortcut]
en: Menu PB
lv: Izvēlne PB

[ctx: QShortcut]
en: Messenger
lv: Ziņojumprogramma

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Down
lv: Samazināt monitora spilgtumu

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Up
lv: Palielināt monitora spilgtumu

[ctx: QShortcut]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: QShortcut]
en: My Sites
lv: Manas vietnes

[ctx: QShortcut]
en: News
lv: Ziņas

[ctx: QShortcut]
en: No
lv: Nē

[ctx: QShortcut]
en: Number Lock
lv: Skaitļu slēdzis

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
lv: Atvērt URL

[ctx: QShortcut]
en: Option
lv: Opcija

[ctx: QShortcut]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: QShortcut]
en: Phone
lv: Telefons

[ctx: QShortcut]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: QShortcut]
en: Power Off
lv: Izslēgt

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: QShortcut]
en: Reload
lv: Pārielādēt

[ctx: QShortcut]
en: Reply
lv: Atbildēt

[ctx: QShortcut]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: QShortcut]
en: Rotate Windows
lv: Pagriezt logus

[ctx: QShortcut]
en: Rotation KB
lv: Pagriešana KB

[ctx: QShortcut]
en: Rotation PB
lv: Pagriešana PB

[ctx: QShortcut]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
lv: Ekrāna saudzētājs

[ctx: QShortcut]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: QShortcut]
en: Select
lv: Iezīmēt

[ctx: QShortcut]
en: Send
lv: Nosūtīt

[ctx: QShortcut]
en: Shop
lv: Veikals

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
lv: Gulēt

[ctx: QShortcut]
en: Space
lv: Atstarpe

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
lv: Pareizrakstība

[ctx: QShortcut]
en: Split Screen
lv: Sadalīt ekrānu

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
lv: Izklājlapa

[ctx: QShortcut]
en: Standby
lv: Iemidzināt

[ctx: QShortcut]
en: Subtitle
lv: Subtitri

[ctx: QShortcut]
en: Support
lv: Atbalsts

[ctx: QShortcut]
en: Suspend
lv: Iemidzināt

[ctx: QShortcut]
en: System Request
lv: Sistēmas Pieprasījums

[ctx: QShortcut]
en: Task Panel
lv: Uzdevumu panelis

[ctx: QShortcut]
en: Terminal
lv: Terminālis

[ctx: QShortcut]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: QShortcut]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: QShortcut]
en: Top Menu
lv: Augšējā uzvēlne

[ctx: QShortcut]
en: Travel
lv: Ceļojumi

[ctx: QShortcut]
en: Treble Down
lv: Samaziņāt augstos toņus

[ctx: QShortcut]
en: Treble Up
lv: Palielināt augstos toņus

[ctx: QShortcut]
en: Ultra Wide Band
lv: Platjoslas bezvadu internets

[ctx: QShortcut]
en: Up
lv: Uz augšu

[ctx: QShortcut]
en: View
lv: Skats

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
lv: Samazināt skaļumu

[ctx: QShortcut]
en: Volume Mute
lv: Izslēgt skaņu

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
lv: Palielināt skaļumu

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
lv: Pamosties

[ctx: QShortcut]
en: WebCam
lv: Tīmekļa kamera

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
lv: Bezvadu

[ctx: QShortcut]
en: Word Processor
lv: Tekstapstrādes programma

[ctx: QShortcut]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
lv: Tuvināt

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
lv: Tālināt

[ctx: QSocks5SocketEngine]
en: Network operation timed out
lv: Beidzies tīkla operācijai atvēlētais laiks

[ctx: QSql]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
lv: Atcelt izmaiņas?

[ctx: QSql]
en: Confirm
lv: Apstiprināt

[ctx: QSql]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
lv: Dzēst šo ierakstu?

[ctx: QSql]
en: Insert
lv: Ievietot

[ctx: QSql]
en: No
lv: Nē

[ctx: QSql]
en: Save edits?
lv: Saglabāt izmaiņas?

[ctx: QSql]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: QSql]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: already exists
lv: %1: jau pastāv

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: does not exist
lv: %1: nepastāv

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: ftok failed
lv: %1: fork neizdevās

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: key is empty
lv: %1: atslēga ir tukša

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: out of resources
lv: %1: nepietiek resursu

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
lv: %1: pieeja liegta

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unable to make key
lv: %1: neizdevās izveidot atslēgu

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
lv: %1: nezināma kļūda %2

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRE Start of left-to-right embedding
lv: LRE No-kreisās-uz-labo iegulšanas sākums

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
lv: LRM No-kreisās-uz-labo atzīme

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRO Start of left-to-right override
lv: LRO Sākt no-kreisās-uz-labo pārdefinēšanu

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: PDF Pop directional formatting
lv: PDF Izņemt virziena formatējumu

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLE Start of right-to-left embedding
lv: RLE No-labās-uz-kreiso iegulšanas sākums

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
lv: RLM No-labās-uz-kreiso- atzīme

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLO Start of right-to-left override
lv: RLO Sākt no-labās-uz-kreiso pārdefinēšanu

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWJ Zero width joiner
lv: ZWJ nullas platuma savienojošais

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWNJ Zero width non-joiner
lv: ZWJ nullas platuma nesavienojošais

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWSP Zero width space
lv: ZWSP nulles platuma atstarpe

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
lv: Apakša

[ctx: QWebPage]
en: Left edge
lv: Kreisā mala

[ctx: QWebPage]
en: Page down
lv: Lapa uz leju

[ctx: QWebPage]
en: Page left
lv: Lapa pa kreisi

[ctx: QWebPage]
en: Page right
lv: Lapa pa labi

[ctx: QWebPage]
en: Page up
lv: Lapa uz augšu

[ctx: QWebPage]
en: Right edge
lv: Labā mala

[ctx: QWebPage]
en: Scroll down
lv: Ritināt uz leju

[ctx: QWebPage]
en: Scroll here
lv: Ritināt uz šejieni

[ctx: QWebPage]
en: Scroll left
lv: Ritināt pa kreisi

[ctx: QWebPage]
en: Scroll right
lv: Ritināt pa labi

[ctx: QWebPage]
en: Scroll up
lv: Ritināt uz augšu

[ctx: QWebPage]
en: Top
lv: Augša

[ctx: QWebPage]
en: Web Inspector - %2
lv: Tīmekļa inspektors - %2

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
lv: nolasot XML deklarāciju, gaidīta kodējuma deklarācija vai 'standalone' deklarācija

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
lv: kļūda ārējas entītes teksta deklarācijā

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
lv: kļūda analizējot komentāru

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
lv: kļūda analizējot saturu

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
lv: kļūda analizējot dokumenta tipa definīciju

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
lv: kļūda analizējot elementu

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
lv: kļūda analizējot atsauci

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
lv: patērētāja izraisīta kļūda

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
lv: ārēja parsēta vispārēja entītijas atsauce nav atļauta iekš DTD

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
lv: ārēja parsēta vispārēja entītijas atsauce atribūta vērtībā nav atļauta

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
lv: iekšēja vispārēja entītijas atsauce nav atļauta iekš DTD

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
lv: nederīgs apstrādes instrukcijas nosaukums

[ctx: QXml]
en: letter is expected
lv: gaidīts tika burts

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
lv: vairāk nekā viena dokumenta tipa definīcija

[ctx: QXml]
en: no error occurred
lv: nav kļūdu

[ctx: QXml]
en: recursive entities
lv: rekursīvas entītes

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
lv: nolasot XML deklarāciju, gaidīta 'standalone' deklarācija

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
lv: tagu nesaderība

[ctx: QXml]
en: unexpected character
lv: negaidīts simbols

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
lv: negaidītas faila beigas

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
lv: atsauce uz neanalizētas entīti nepareizā kontekstā

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
lv: nepieciešama versija XML deklarācijā

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
lv: nederīga standalone deklarācijas vērtība

en: Qt Script Debugger
lv: Qt skriptu atkļūdotājs

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
lv: Pārielādēt

en: Remote host closed the connection prematurely on %1
lv: Attālinātais dators negaidīti aizvēra savienojumu uz %1

en: Remove
lv: Izņemt

en: Required cardinality is %1; got cardinality %2.
lv: Prasīta kardinalitāte %1; saņemta %2.

en: Required type is %1, but %2 was found.
lv: Tika gaidīts %1 tips, bet tika saņemts %2 tips.

en: Resource error (fork failure): %1
lv: Resursu kļūda (atšķelšanās kļūda): %1

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore Down
lv: Atjaunot uz leju

en: Restore down
lv: Atjaunot uz leju

en: Restore up
lv: Atjaunot uz augšu

en: Reverse
lv: Reverss

en: Reverse landscape
lv: Apmesta ainava

en: Reverse portrait
lv: Apmests portrets

en: Revert back to device '%1'
lv: Atstatīt atpakaļ uz ierīci '%1'

en: Right edge
lv: Labā mala

en: Run to Cursor
lv: Darbināt līdz kursoram

en: Run to New Script
lv: Darbināt līdz jaunam skriptam

en: Running an XSL-T 1.0 stylesheet with a 2.0 processor.
lv: Darbina XSL-T 1.0 stilu lapu ar 2.0 procesoru.

en: SOCKS version 5 protocol error
lv: SOCKS 5 versijas protokola kļūda

en: SOCKSv5 command not supported
lv: SOCKSv5 komanda nav atbalstīta

en: Sample
lv: Piemērs

en: Scroll Left
lv: Ritināt pa kreisi

en: Scroll Right
lv: Ritināt pa labi

en: Scroll down
lv: Ritināt uz leju

en: Scroll here
lv: Ritināt uz šejieni

en: Scroll left
lv: Ritināt pa kreisi

en: Scroll right
lv: Ritināt pa labi

en: Scroll up
lv: Ritināt uz augšu

en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Search The Web context menu item]
en: Search The Web
lv: Meklēt tīmeklī

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select Font
lv: Izvēlēties fontu

en: Select IM
lv: Izvēlieties IM

en: Select to the end of the block
lv: Iezīmēt līdz bloka beigām

en: Select to the end of the document
lv: Iezīmēt līdz dokumenta beigām

en: Select to the end of the line
lv: Iezīmēt līdz rindas beigām

en: Select to the next character
lv: Iezīmēt līdz nākamajam simbolam

en: Select to the next line
lv: Iezīmēt līdz nākamajai rindai

en: Select to the next word
lv: Iezīmēt līdz nākamajam vārdam

en: Select to the previous character
lv: Iezīmēt līdz iepriekšējam simbolam

en: Select to the previous line
lv: Iezīmēt līdz iepriekšējai rindai

en: Select to the previous word
lv: Iezīmēt līdz iepriekšējam vārdam

en: Select to the start of the block
lv: Iezīmēt līdz bloka sākumam

en: Select to the start of the document
lv: Iezīmēt līdz dokumenta sākumam

en: Select to the start of the line
lv: Iezīmēt līdz rindas sākumam

en: Selection
lv: Izvēlētās

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
lv: Saturā nav atļauta virkne ']]>'

en: Sh&ade
lv: Ē&not

en: Shade
lv: Saritināt

en: Short side
lv: Īsā mala

en: Show Details...
lv: Parādīt detaļas...

en: Size
lv: Izmērs

en: SliderHandle
lv: Ritjoslas rokturis

en: Socket error on %1: %2
lv: Ligzdas kļūda %1: %2

en: Socket is not connected
lv: Ligzda nav savienota

en: Socket operation timed out
lv: Ligzdas darbība noilgusi

en: SpeedoMeter
lv: ĀtrumaMērītājs

[ctx: Spelling and Grammar context sub-menu item]
en: Spelling
lv: Pareizrakstība

en: Stack
lv: Steks

en: Standalone accepts only yes or no.
lv: 'Standalone' pieņem tikai 'yes' vai 'no'.

en: Stay on &Top
lv: Palikt &virspusē

en: Step &down
lv: Solis &lejup

en: Step Into
lv: Solis iekšā

en: Step Out
lv: Solis ārā

en: Step Over
lv: Solis pāri

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
lv: Apturēt

en: Stri&keout
lv: Pār&vītrots

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
lv: Nosūtīt

en: System
lv: Sistēma

en: TTL expired
lv: TTL beidzies

en: Tabloid
lv: Tabloīds

en: Tabloid (279 x 432 mm)
lv: Tabloīds (279 x 432 mm)

[ctx: Text direction context sub-menu item]
en: Text Direction
lv: Teksta virziens

en: Text nodes are not allowed at this location.
lv: Teksta mezgli šajā vietā nav atļauti.

en: The %1-axis is unsupported in XQuery
lv: XQuery neatbalsta %1 asi

en: The 'From' value cannot be greater than the 'To' value.
lv: 'No' vērtība nedrīkst būt lielāka par 'Līdz' vērtību.

en: The Schema Import feature is not supported, and therefore %1 declarations cannot occur.
lv: Shēmas importēšanas iespēja nav atbalstīta, un līdz ar to %1 deklarācijas nav iespējamas.

en: The Schema Validation Feature is not supported. Hence, %1-expressions may not be used.
lv: 'Shēmas apstiprināšanas iespēja' nav atbalstīta. Līdz ar to %1-izteiksmes nevar tikt izmantotas.

en: The URI cannot have a fragment
lv: URI-am nevar būt fragments

en: The attribute %1 can only appear on the first %2 element.
lv: Atribūts %1 var parādīties tikai pirmajā %2 elementā.

en: The attribute %1 cannot appear on %2, when it is a child of %3.
lv: Atribūts %1 nevar parādīties iekš %2, kad tas ir %3 apakšatribūts.

en: The attribute %1 must appear on element %2.
lv: Atribūtam %1 jāparādās elementā %2.

en: The codepoint %1, occurring in %2 using encoding %3, is an invalid XML character.
lv: %1 vieta kodā, kas atrodas %2, lietojot %3 kodējumu, nav derīga XML rakstzīme.

en: The data of a processing instruction cannot contain the string %1
lv: Apstrādes instrukcijas dati nevar saturēt virkni %1

en: The default collection is undefined
lv: Noklusējuma kolekcija nav definēta

en: The element with local name %1 does not exist in XSL-T.
lv: Elements ar lokālo nosaukumu %1 nepastāv iekš XSL-T.

en: The encoding %1 is invalid. It must contain Latin characters only, must not contain whitespace, and must match the regular expression %2.
lv: Kodējums %1 nav derīgs. Tam ir jāsatur tikai latīņu burtus, bez tukšuma zīmēm un jāatbilst regulārajai izteiksmei %2.

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
lv: Fails '%1' nav derīgs Qt spraudnis.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2.
lv: Pirmais arguments priekš %1 nevar būt ar tipu %2.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be a numeric type, xs:yearMonthDuration or xs:dayTimeDuration.
lv: %1 pirmais arguments nevar piederēt pie %2 tipa. Tam jābūt skaitliskā tipa, xs:yearMonthDuration vai xs:dayTimeDuration.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
lv: Pirmais arguments priekš %1 nevar būt ar tipu %2. Tam ir jābūt %3, %4 vai %5.

en: The first operand in an integer division, %1, cannot be infinity (%2).
lv: Pirmais operands vesela skaitļa dalīšanā, %1, nevar būt bezgalība (%2).

en: The focus is undefined.
lv: Fokuss nav definēts.

en: The initialization of variable %1 depends on itself
lv: Mainīgā %1 inicializācija ir atkarīga no viņa paša

en: The item %1 did not match the required type %2.
lv: Vienība %1 neatbilda prasītajam tipam %2.

en: The keyword %1 cannot occur with any other mode name.
lv: Atslēgvārds %1 nevar būt sastopams kopā ar jeburu citu režīma nosaukumu.

en: The last step in a path must contain either nodes or atomic values. It cannot be a mixture between the two.
lv: Pēdējam solim ceļā jāsatur mezgli vai atomiskās vērtības. Tas nevar būt abu sajaukums.

en: The module import feature is not supported
lv: Moduļa ielāde nav atbalstīta

en: The name %1 does not refer to any schema type.
lv: Nosaukums %1 nenorāda ne uz vienu shēmas tipu.

en: The name for a computed attribute cannot have the namespace URI %1 with the local name %2.
lv: Aprēķinātā atribūta nosaukumam nevar būt vārdtelpas URI %1 ar vietējo nosaukumu %2.

en: The name of a variable bound in a for-expression must be different from the positional variable. Hence, the two variables named %1 collide.
lv: For-izteiksmē piesaistītā mainīgā nosaukumam jābūt atšķirīgam no pozicionālā mainīgā. Līdz ar to divi mainīgie ar nosaukumu %1 konfliktē.

en: The name of an extension expression must be in a namespace.
lv: Paplašinājuma izteiksmes nosaukumam jābūt vārdtelpā.

en: The name of an option must have a prefix. There is no default namespace for options.
lv: Opcijas nosaukumam jābūt prefiksam. Opcijām nav noklusētās vārdtelpas.

en: The namespace %1 is reserved; therefore user defined functions may not use it. Try the predefined prefix %2, which exists for these cases.
lv: Vārdtelpa %1 ir rezervēta, tādēļ lietotāja definētas funkcijas to nevar izmantot. Mēģiniet iepriekšdefinēto prefiksu %2, kas paredzēts šādiem gadījumiem.

en: The namespace URI cannot be the empty string when binding to a prefix, %1.
lv: Vārdtelpas URI nevar būt tukša virkne, kad tiek piesaistīts prefiksam, %1.

en: The namespace URI in the name for a computed attribute cannot be %1.
lv: Vārdtelpas URI aprēķinātā atribūta nosaukumā nevar būt %1.

en: The namespace URI must be a constant and cannot use enclosed expressions.
lv: Vārdtelpas URI jābūt konstantam un tas nevar izmantot ieslēgtās izteiksmes.

en: The namespace of a user defined function in a library module must be equivalent to the module namespace. In other words, it should be %1 instead of %2
lv: Lietotāja definētas funkcijas vārdtelpai bibliotēkas modulī jābūt ekvivalentai ar moduļa vārdtelpu. Citiem vārdiem, tajai būtu jābūt %1 nevis %2

en: The normalization form %1 is unsupported. The supported forms are %2, %3, %4, and %5, and none, i.e. the empty string (no normalization).
lv: %1 normalizēšanas forma nav atbalstīta. Atbalstītās formas ir %2, %3, %4 un %5, un 'nekas', t.i., tukša virkne (bez normalizēšanas).

en: The parameter %1 is passed, but no corresponding %2 exists.
lv: Padots parametrs %1, bet atbilstošs %2 nepastāv.

en: The parameter %1 is required, but no corresponding %2 is supplied.
lv: Pieprasīts parametrs %1, bet atbilstošs %2 nav piedāvāts.

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
lv: Spraudnis '%1' izmanto nesaderīgu Qt bibliotēku. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
lv: Spraudnis '%1' izmanto nesaderīgu Qt bibliotēku. (Nevar lietot debug bibliotēkas kopā ar release bibliotēkām.)

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
lv: Spraudnis '%1' izmanto nesaderīgu Qt bibliotēku. Nepieciešama būvējuma atslēga "%2", bet saņemta "%3"

en: The plugin was not loaded.
lv: Spraudnis netika ielādēts.

en: The prefix %1 cannot be bound.
lv: %1 prefikss nevar tikt piesaistīts.

en: The prefix must be a valid %1, which %2 is not.
lv: Prefiksam jābūt derīgam %1, %2 tāds nav.

en: The root node of the second argument to function %1 must be a document node. %2 is not a document node.
lv: %1 funkcijas otrā argumenta saknes mezglam jābūt dokumentu mezglam. %2 nav dokumentu mezgls.

en: The second argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
lv: Otrais arguments priekš %1 nevar būt ar tipu %2. Tam ir jābūt %3, %4 vai %5.

en: The second operand in a division, %1, cannot be zero (%2).
lv: Otrais operands dalīšanā, %1, nevar būt nulle (%2).

en: The shared library was not found.
lv: Koplietošanas bibliotēka netika atrasta.

en: The standalone pseudo attribute must appear after the encoding.
lv: 'Standalone' pseidoatribūtam jāparādās pēc kodējuma.

en: The target namespace of a %1 cannot be empty.
lv: %1 mērķa vārdtelpa nevar būt tukša.

en: The value for attribute %1 on element %2 must either be %3 or %4, not %5.
lv: Elementa %2 atribūta %1 vērtībai jābūt %3 vai %4, bet ne %5.

en: The value of the XSL-T version attribute must be a value of type %1, which %2 isn't.
lv: XSL-T versijas atribūta vērtībai jābūt ar tipu %1, kāda %2 nav.

en: The variable %1 is unused
lv: Mainīgais %1 netiek izmantots

en: This platform does not support IPv6
lv: Šī plaforma neatbalsta IPv6

en: This processor is not Schema-aware and therefore %1 cannot be used.
lv: Šis procesors nav informēts par shēmu, līdz ar to %1 nevar tikt izmantots.

en: Time %1:%2:%3.%4 is invalid.
lv: Laiks %1:%2:%3.%4 nav derīgs.

en: Time 24:%1:%2.%3 is invalid. Hour is 24, but minutes, seconds, and milliseconds are not all 0;
lv: Laiks 24:%1:%2.%3 nav derīgs, jo stunda ir 24, bet minūtes, sekundes un milisekundes nav 0;

[ctx: Title string for images]
en: %1 (%2x%3 pixels)
lv: %1 (%2x%3 pikseļi)

en: Toggle
lv: Pārslēgt

en: Toggle Breakpoint
lv: Pārslēgt pārtraukumpunktu

en: Top
lv: Augša

en: Top level stylesheet elements must be in a non-null namespace, which %1 isn't.
lv: Augšējā līmeņa stilu lapas elementiem jābūt ne-nulles vārdtelpā, kāda %1 nav.

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
lv: LTR

en: True
lv: Patiess

en: Two namespace declaration attributes have the same name: %1.
lv: Diviem vārdtelpas deklarācijas atribūtiem ir vienādi nosaukumi: %1.

en: Type error in cast, expected %1, received %2.
lv: Tipa kļūda formā, gaidīts %1, saņemts %2.

en: Type:
lv: Tips:

en: US Common #10 Envelope
lv: ASV kopīgā aploksne #10

en: US Common #10 Envelope (105 x 241 mm)
lv: ASV parastā aploksne #10 (105 x 241 mm)

en: Unable to begin transaction
lv: Neizdevās sākt transakciju

en: Unable to commit transaction
lv: Neizdevās apstiprināt transakciju

en: Unable to connect
lv: Neizdevās pieslēgties

en: Unable to disable autocommit
lv: Neizdevās atslēgt autocommit

en: Unable to enable autocommit
lv: Neizdevās ieslēgt autocommit

en: Unable to logon
lv: Neizdevās pieslēgties

en: Unable to open connection
lv: Neizdevās atvērt pieslēgumu

en: Unable to open database '
lv: Neizdevās atvērt datubāzi '

en: Unable to rollback transaction
lv: Neizdevās atritināt transakciju

en: Unable to set autocommit
lv: Neizdevās ieslēgt autocommit

en: Unable to subscribe
lv: Neizdevās pierakstīties

en: Unable to unsubscribe
lv: Neizdevās atrakstīties

en: Unable to use database
lv: Neizdevās lietot datubāzi

en: Unable to write data: %1
lv: Nevar ierakstīt datus: %1

en: Uncheck
lv: Izslēgt

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Unexpected '
lv: Negaidīts '

en: Unexpected character '%1' in public id literal.
lv: Negaidīta rakstzīme ' %1' publiskajā id literālī.

en: Unknown SOCKSv5 proxy error code 0x%1
lv: Nezināms SOCKSv5 starpniekservera kļūdas kods 0x%1

en: Unknown XSL-T attribute %1.
lv: Nezināms XSL-T atribūts %1.

en: Unknown address type
lv: Nezināms adreses tips

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unshade
lv: Atritināt

en: Unsupported XML version.
lv: Neatbalstīta XML versija

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Version %1 is not supported. The supported XQuery version is 1.0.
lv: Versija %1 nav atbalstīta. Atbalstītā XQuery versija ir 1.0.

en: View
lv: Skats

en: Volume: %1%
lv: Skaļums: %1%

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
lv: Brīdinājums: jums nav instalēti GStreamer spraudņi.
               Viss audio un video atbalsts ir atslēgts

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
lv: Brīdinājums: jums nav instalēta pakotne gstreamer0.10-plugins-good.
               Tiks atslēgtas dažas video iespējas.

en: What's This?
lv: Kas Tas ir?

en: When a parameter is required, a default value cannot be supplied through a %1-attribute or a sequence constructor.
lv: Kad pieprasīts parametrs, noklusētā vērtība nevar tikt piegādāta caur %1-atribūtu vai sekvences konstruktoru.

en: When attribute %1 is present on %2, a sequence constructor cannot be used.
lv: Atribūtam %1 klātesot iekš %2, sekvences konstruktors nevar tikt izmantots.

en: When function %1 is used for matching inside a pattern, the argument must be a variable reference or a string literal.
lv: Kad funkcija %1 tiek izmantota atbilstību meklēšanai paraugā, argumentam jābūt mainīgā atsaucei vai literāļu virknei.

en: Whitespace characters are removed, except when they appear in character classes
lv: Atstarpju rakstzīmes tiek izņemtas, izņemot, ja tās parādās rakstzīmju klasēs

en: Whole words
lv: Veselus vārdus

en: Width:
lv: Platums:

en: Will not rename sequential file using block copy
lv: Nevar pārdēvēt secīgu failu izmantojot bloku kopēšanu

en: Windows input method
lv: Windows ievades metode

en: Wr&iting System
lv: Rakstīšanas s&istēma

en: Write %1 file
lv: Rakstīt %1 failā

[ctx: Writing direction context sub-menu item]
en: Direction
lv: Virziens

en: XIM input method
lv: XIM ievades metode

en: XSL-T attributes on XSL-T elements must be in the null namespace, not in the XSL-T namespace which %1 is.
lv: XSL-T atribūtiem XSL-T elementos jābūt nulles vārdtelpā nevis XSL-T vārdtelpā, kurā ir %1.

en: Year %1 is invalid because it begins with %2.
lv: %1 gads nav derīgs, jo tas sākas ar %2.

en: bottom margin
lv: apakšējā apmale

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
lv: Pārstatīt

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
lv: Nosūtīt

en: empty
lv: tukšs

en: exactly one
lv: tieši viens

[ctx: label for first item in the menu that appears when clicking on the search field image, used as embedded menu title]
en: Recent searches
lv: Nesenās meklēšanas

en: left margin
lv: kreisā apmale

en: locally connected
lv: lokāli pieslēgts

[ctx: menu item in Recent Searches menu that empties menu's contents]
en: Clear recent searches
lv: Attīrīt nesenās meklēšanas

[ctx: menu item title]
en: Hide Spelling and Grammar
lv: Slēpt pareizrakstību un gramatiku

[ctx: menu item title]
en: Show Spelling and Grammar
lv: Rādīt pareizrakstību un gramatiku

en: one or more
lv: viens vai vairāk

en: right margin
lv: labā apmale

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
lv: Šis ir meklējams indekss. Ievadiet meklēšanas tekstu:

[ctx: text to display in file button used in HTML forms when no file is selected]
en: No file selected
lv: Fails nav izvēlēts

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
lv: Izvēlēties failu

en: to
lv: līdz

en: top margin
lv: augšējā apmale

en: unknown
lv: nezināms

en: zero or more
lv: nulle vai vairāk

en: zero or one
lv: nulle vai viens
