kdelibs4 - en to nl translation catalogue (2180 entries)

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
nl: 
        plugin %1 is automatisch ingeschakeld vanwege de afhankelijkheid van plugin %2

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
nl: 
       plugin %1 is automatisch uitgeschakeld vanwege haar afhankelijkheid op plugin %2

en: 
    %1 options:
nl: 
    %1 opties:

en: 
    Arguments:
nl: 
    Argumenten:

en: 
    Generic options:
nl: 
    Algemene opties:

en: 
    Options:
nl: 
    Opties:

en: 
    Please correct.
nl: 
    A.u.b. corrigeren.

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
nl:    <a href="%1">[Eigenschappen]</a>

en:  (In new window)
nl:  (in een nieuw venster)

en:  (In other frame)
nl:  (in een ander frame)

en:  - Subject:
nl:  - Onderwerp:

en:  Stalled
nl:  Onderbroken

en: %1 &Handbook
nl: %1 &handboek

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
nl: %1 (%2 - %3x%4 pixels)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
nl: %1 (%2x%3 pixels)

en: %1 (Link)
nl: %1 (koppeling)

en: %1 - %2x%3 Pixels
nl: %1 - %2x%3 pixels

en: %1 - unknown type
nl: %1 - onbekend type

en: %1 - unknown type of userpath
nl: %1 - onbekend type gebruikerspad

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
nl[0]: %1 afbeelding van %2 geladen.
nl[1]: %1 afbeeldingen van %2 geladen.

en: %1 file | %1 files
nl[0]: %1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: %1 folder | %1 folders
nl[0]: %1 map
nl[1]: %1 mappen

en: %1 is already assigned to %2
nl: %1 is al toegekend aan %2

en: %1 is not a function and cannot be called.
nl: %1 is geen functie en kan niet worden aangeroepen.

en: %1 is not an Object type
nl:    is geen objecttype                  %1

[ctx: %1 is the number of ambigious shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
nl[0]: De sneltoets "%2" is meerduidig met de volgende sneltoets.
    Wilt u een lege sneltoets toewijzen aan deze actie?
    %3
nl[1]: De sneltoets "%2" is meerduidig met de volgende sneltoetsen.
    Wilt u een lege sneltoets toewijzen aan deze acties?
    %3

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
nl[0]: Sneltoetsconflict
nl[1]: Sneltoetsconflicten

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
nl[0]: De sneltoets '%2' is in conflict met de volgende toetscombinatie:
nl[1]: De sneltoets '%2' is in conflict met de volgende toetscombinaties:

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
nl[0]: Het bestand met de X11-RGB-kleurnamen kon niet worden gelezen. De volgende bestandslocatie is doorzocht:
    %2
nl[1]: Het bestand met de X11-RGB-kleurnamen kon niet worden gelezen. De volgende bestandslocaties zijn doorzocht:
    %2

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
nl[0]: In conflict met geregistreerde algemene sneltoets
nl[1]: In conflict met geregistreerde algemene sneltoetsen

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
nl[0]: %1 plugin is automatisch toegevoegd vanwege pluginafhankelijkheden
nl[1]: %1 plugins zijn automatisch toegevoegd vanwege pluginafhankelijkheden

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
nl[0]: %1 plugin is automatisch verwijderd vanwege pluginafhankelijkheden
nl[1]: %1 plugins zijn automatisch verwijderd vanwege pluginafhankelijkheden

en: %1% of %2
nl: %1% van %2

en: %1/s (done)
nl: %1/s (voltooid)

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
nl[0]: %2 / %1 bestand
nl[1]: %2 / %1 bestanden

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
nl[0]: %2 / %1 map
nl[1]: %2 / %1 mappen

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
nl[0]: %2 van %3 voltooid
nl[1]: %2 van %3 voltooid

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
nl[0]: %2% van 1 bestand
nl[1]: %2% van %1 bestanden

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
nl[0]: %2/s (resterende tijd %3)
nl[1]: %2/s (resterende tijd %3)

en: &About
nl: &Info over

en: &About %1
nl: Info &over %1

en: &Actual Size
nl: &Werkelijke grootte

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Add Bookmark
nl: Bladwijzer &toevoegen

en: &Add to Custom Colors
nl: Aan &eigen kleuren toevoegen

en: &Allow storing passwords for this site
nl: St&a opslaan van wachtwoorden voor de site toe

en: &Apply
nl: Toe&passen

en: &Automatic spell checking enabled by default
nl: &Automatische spellingcontrole standaard ingeschakeld

en: &Available:
nl: Beschikb&aar:

en: &Back
nl: Vo&rige

en: &Bookmarks
nl: Bladwij&zers

en: &Break at Next Statement
nl: Af&breken bij de volgende uitdrukking

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &Close
nl: Sl&uiten

en: &Close Document
nl: Document &sluiten

en: &Close Wallet
nl: Portefeuille sl&uiten

en: &Close Window
nl: Venster &sluiten

en: &Configure %1...
nl: %1 &instellen...

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
nl: Beleid voor nieuw-geopende vensters &instellen...

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Copy Email Address
nl: E-mailadres &kopiëren

en: &Copy Full Text
nl: Volledige tekst &kopiëren

en: &Copy Link Address
nl: Koppeling &kopiëren

en: &Copy Text
nl: Tekst &kopiëren

en: &Defaults
nl: &Standaard

en: &Delete
nl: &Verwijderen

en: &Disable Error Reporting
nl: Het rapporteren van fouten uitscha&kelen

en: &Discard
nl: &Verwerpen

en: &Do Not Save
nl: &Niet opslaan

en: &Do not show this message again
nl: &Dit bericht niet meer tonen

en: &Edit
nl: Be&werken

en: &Edit Bookmarks...
nl: Bladwijzers &bewerken...

en: &Edit...
nl: Be&werken...

en: &File
nl: &Bestand

en: &Find
nl: &Zoeken

en: &Find in Frame...
nl: In &frame zoeken...

en: &Find...
nl: &Zoeken...

en: &Finished
nl: &Voltooid

en: &First Page
nl: &Eerste pagina

en: &Fit to Page
nl: &Passend in pagina

en: &Forward
nl: &Verder

en: &Game
nl: &Spel

en: &Go
nl: &Ga naar

en: &Go To...
nl: &Ga naar...

en: &Go to Line...
nl: &Ga naar regel...

en: &Go to Page...
nl: &Ga naar pagina...

en: &Grant All
nl: Alles t&oestaan

en: &Hide Errors
nl: &Fouten verbergen

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
nl: Tekst ver&bergen als de werkbalk deze naast de pictogrammen toont

en: &Ignore
nl: &Negeren

en: &Join KDE
nl: &Lid worden van KDE

en: &Keep password
nl: Wachtwoord o&nthouden

en: &Keep this window open after transfer is complete
nl: Dit venster open &houden als het downloaden is voltooid

en: &Language:
nl: Taa&l:

en: &Last Page
nl: &Laatste pagina

en: &Launch Bug Report Wizard
nl: Bugrapporteerassistent &starten

en: &License Agreement
nl: &Licentieovereenkomst

en: &Mail...
nl: &Verzenden...

en: &Minimize
nl: &Minimaliseren

en: &New
nl: &Nieuw

en: &Next
nl: Volge&nde

en: &Next Page
nl: V&olgende pagina

en: &No
nl: &Nee

en: &Open...
nl: &Openen...

en: &Order by:
nl: S&orteren op:

en: &Overwrite
nl: &Overschrijven

en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

en: &Paste
nl: P&lakken

en: &Pause
nl: &Pauze

en: &Previous
nl: Vo&rige

en: &Previous Page
nl: &Vorige pagina

en: &Print...
nl: Af&drukken...

en: &Prompt on replace
nl: Vervangen be&vestigen

en: &Quit
nl: A&fsluiten

en: &Redisplay
nl: He&rladen

en: &Redo
nl: Opnie&uw

en: &Redo: %1
nl: Op&nieuw: %1

en: &Reject All
nl: Alles weige&ren

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: &Replace...
nl: &Vervangen...

en: &Report Bug...
nl: Bug &rapporteren...

en: &Report Bugs or Wishes
nl: &Feedback doorgeven

en: &Reset
nl: Beginwaa&rde

en: &Restore
nl: He&rstellen

en: &Resume
nl: He&rvatten

en: &Rotate Clockwise
nl: Rechstom d&raaien

en: &Save
nl: Op&slaan

en: &Save Link As...
nl: Koppeling op&slaan als...

en: &Save Settings
nl: Instellingen ops&laan

en: &Search
nl: &Zoeken

en: &Selected text
nl: Ge&selecteerde tekst

en: &Selected:
nl: Ge&selecteerd:

en: &Send
nl: Ver&zenden

en: &Send Email
nl: E-mail ver&zenden

en: &Send File | &Send Files
nl[0]: Be&stand verzenden
nl[1]: Be&standen verzenden

en: &Send Unencrypted
nl: Zonder ver&sleuteling verzenden

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
nl[0]: Geblokkeerd nieuw ven&ster tonen
nl[1]: %1 geblokkeerde nieuwe ven&sters tonen

en: &Show tips on startup
nl: Tips tonen tijdens het &starten

en: &Skip
nl: Over&slaan

en: &Source:
nl: &Bron:

en: &Stop Script
nl: Script &stoppen

en: &Store
nl: Op&slaan

en: &Submit Anyway
nl: Toch &indienen

en: &Support KDE
nl: KDE onder&steunen

en: &Text to find:
nl: Te zoeken &tekst:

en: &Thanks To
nl: Me&t dank aan

en: &Toolbar:
nl: &Werkbalk:

en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: &Try
nl: &Proberen

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Undo: %1
nl: &Ongedaan maken: %1

en: &Up
nl: &Omhoog

en: &Verify:
nl: &Verificatie:

en: &View
nl: Beel&d

en: &Whole words only
nl: Alleen hele &woorden

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Zoom...
nl: &Zoomen...

en: '%1' is not a valid QLayout.
nl: '%1' is geen geldige QLayout.

en: '%1' is not a valid QWidget.
nl: '%1' is geen geldige QWidget.

en: 'ai_family' not supported
nl: 'ai_family' wordt niet ondersteund

en: 'ai_socktype' not supported
nl: 'ai_socktype wordt niet ondersteund

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
nl: (C) 2005-2006 de KJSEmbed-auteurs

en: (No logo available)
nl: (Geen logo beschikbaar)

en: (c) 1999-2002 KDE Developers
nl: (c) 1999-2002 KDE-ontwikkelaars

en: --- separator ---
nl: --- scheiding ---

en: -default-
nl: -standaard-

en: -unnamed-
nl: -naamloos-

en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
nl: ... het <b>onjuist gespelde</b> woord in de context ...

en: 1 match found. | %1 matches found.
nl[0]: 1 overeenkomst gevonden.
nl[1]: %1 overeenkomsten gevonden.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
nl[0]: 1 maal vervangen.
nl[1]: %1 maal vervangen.

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
nl: systeemfout: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
nl: Onbekende familie %1

en: << Add to Dictionary
nl: << Aan woordenboek toevoegen

en: <Merge %1>
nl: <%1 samenvoegen>

en: <Merge>
nl: <Samenvoegen>

en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
nl: <a href="http://opendesktop.org">Homepagina</a>

en: <b>misspelled</b>
nl: <b>onjuist gespeld</b>

en: <br />Provider: %1
nl: <br />Leverancier: %1

en: <br />Version: %1
nl: <br />Versie: %1

en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
nl: <h1>KJSEmbed Documentatie Viewer</h1>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
nl: <h2>Sneltoetsen toegevoegd (ter informatie)</h2>

en: <h2>Accelerators changed</h2>
nl: <h2>Sneltoetsen gewijzigd</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
nl: <h2>Sneltoetsen verwijderd</h2>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide network of software engineers, artists, writers, translators and facilitators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. This community has created hundreds of Free Software applications as part of the KDE Development Platform and KDE Software Distribution.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise in which no single entity controls the efforts or products of KDE to the exclusion of others. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%2">%2</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
nl: <html><b>KDE</b> is een wereldwijd netwerk van software-ingenieurs, artiesten, schrijvers, vertalers en facilitators, die aan de ontwikkeling van <a href="%1">vrije software</a> zijn toegewijd. Deze gemeenschap heeft honderden vrije software programma's ontwikkeld als onderdeel van het KDE ontwikkelplatform en de KDE softwaredistributie.<br /><br />KDE is een samenwerkingsverband waarin geen enkele entiteit de controle heeft over de inspanningen of producten van KDE of exclusief eigenaar is. Iedereen is welkom om mee te doen en te werken aan KDE, inclusief u.<br /><br />Kijk voor meer informatie over het KDE-project en over de software die we maken op <a href="%2">%2</a>.</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
nl: <html><font size="5">%1</font><br /><b>versie %2</b><br />&nbsp;</html>

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
nl: <html><font size="5">%1</font><br /><b>versie %2</b><br />Gebruik makend van KDE %3</html>

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
nl: <html><font size="5">KDE - Wees vrij!</font><br /><b>Platformversie %1</b></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(nog niet bekend)</p></body></html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
nl: <html>KDE-software is en zal altijd gratis verkrijgbaar zijn, maar de ontwikkeling ervan is allerminst vrij van kosten.<br /><br />Daarom heeft de KDE-gemeenschap KDE e.V. gevormd, een non-profit organisatie die gevestigd is in Duitsland. KDE e.V. representeert de KDE-gemeenschap in juridische en financiële zaken. Kijk voor meer informatie over KDE e.V. op <a href="%1">%1</a>.<br /><br /> KDE profiteert van allerlei bijdragen inclusief financiële. We gebruiken de fondsen om de kosten te vergoeden die KDE-leden en anderen gemaakt hebben voor hun bijdrage aan KDE. Andere fondsen worden gebruikt voor juridische ondersteuning en voor het organiseren van conferenties en bijeenkomsten.<br /><br />Wij willen u graag aanmoedigen om KDE te ondersteunen door middel van een financiële donatie op een van de manieren beschreven op <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Alvast hartelijk bedankt voor uw bijdrage.</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
nl: <html>Software kan altijd worden verbeterd en het KDE-team staat klaar om dit te doen. Maar u - de gebruiker - zult ons moeten vertellen als iets niet naar behoren werkt of kan worden verbeterd.<br /><br />De KDE heeft een bug-traceersysteem. U kunt rechtstreeks naar <a HREF="%1">%1</a> gaan, of (in de meeste KDE-toepassingen) in het menu "Help" de optie "Bug rapporteren..." kiezen om een fout door te geven.<br /><br />Als u suggesties voor verbeteringen hebt, dan bent u welkom het bugtraceersysteem te gebruiken om uw wens door te geven. Kies dan in het dialoogvenster van het bug-traceersysteem bij "Severity" voor "Wishlist".</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
nl: <html>U hoeft geen softwareontwikkelaar te zijn om lid te worden van het KDE-team. U kunt bijv. deelnemen aan een van de nationale teams die de programma's en documentatie vertalen. U kunt afbeeldingen, thema's, geluiden en verbeterde documentatie leveren. Aan u de keuze!<br /><br />Kijk op <a HREF="%1">%1</a> voor informatie over diverse projecten waaraan u kunt deelnemen. <br /><br />Kijk voor meer informatie en documentatie op <a HREF="%2">%2</a>.</html>

en: <not assigned>
nl: <niet toegewezen>

en: <p>No Downloads</p>
nl: <p>Geen downloads</p>

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
nl: <p>U koos als ernst van de bug voor de optie <b>Critical</b>. Houd er rekening mee dat deze alleen bedoeld is voor programmafouten die:</p><ul><li>andere software of het hele systeem ernstig beïnvloeden</li><li>ernstig gegevensverlies veroorzaken, of</li><li>een beveiligingsgat creëren op het systeem waar het betreffende programma op is geïnstalleerd.</li></ul>
    <p>Komt de ernst van de bug niet overeen met één van bovenstaande voorwaarden, kies dan een lagere ernst voor uw bugrapport. Dank.</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
nl: <p>U koos als ernst van de bug voor de optie <b>Grave</b>. Houd er rekening mee dat deze alleen bedoeld is voor programmafouten die:</p><ul><li>het betreffende softwarepakket (grotendeels) onbruikbaar maken</li><li>gegevensverlies veroorzaken</li> <li>een beveiligingsgat introduceren dat toegang creëert tot de accounts van de gebruikers die het betreffende softwarepakket gebruiken</li></ul>
    <p>Komt de ernst van de bug niet overeen met één van bovenstaande voorwaarden, kies dan een lagere ernst voor uw bugrapport. Dank.</p>

en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Klik hier om het onbekende woord overal te laten staan zoals het staat.</p>
    <p>Dit is handig wanneer het bijvoorbeeld om een naam, een afkorting of een vreemd woord gaat dat u wilt gebruiken maar niet aan uw woordenboek wilt toevoegen.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Klik hier om het onbekende woord te laten staan zoals het staat.</p>
    <p>Dit is handig wanneer het bijvoorbeeld om een naam, een afkorting of een vreemd woord gaat dat u wilt gebruiken maar niet aan uw woordenboek wilt toevoegen.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Klik hier om de onbekende tekst op alle vindplaatsen te vervangen door de tekst die u hier linksboven kunt invoeren.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Klik hier om de onbekende tekst te vervangen door de tekst die u hier linksboven kunt invoeren.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Hier ziet u een tekstgedeelte dat de context van het onbekende woord toont. Als dit niet voldoende informatie is om een goed beeld te krijgen klik dan in het document dat u aan het controleren bent om een groter gedeelte te lezen, en kom daarna dan hier terug om verder te gaan met de spellingcontrole.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Als het onbekende woord onjuist gespeld is dient u de kijken of de correctie ervoor beschikbaar is en zo ja, erop te klikken. Als geen van de voorgestelde woorden een goede vervanger is kunt u het correcte woord in het tekstinvoervakje hierboven invoeren.</p>
    <p>Om het woord vervolgens te corrigeren klikt u op <b>Vervangen</b> als u dat alleen in dit geval wilt doen, of op <b>Alles vervangen</b> als u dat voor alle voorkomende gevallen wilt doen.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Als het onbekende woord onjuist gespeld is kunt u hier de correctie typen of deze selecteren uit de lijst met suggesties hieronder.</p>
    <p>Om het woord vervolgens te corrigeren klikt u op <b>Vervangen</b> als u dat alleen in dit geval wilt doen, of op <b>Alles vervangen</b> als u dat voor alle voorkomende gevallen wilt doen.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Selecteer de taal van het document dat u momenteel aan het controleren bent.</p>
    </qt>

en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
nl: <qt>
    <p>Dit woord wordt als onbekend beschouwd omdat het niet in het woordenboek voorkomt.<br />
    Klik hier als u vindt dat het geen onjuist gespeld woord is, en u het in de toekomst niet weer ten onrechte wilt laten detecteren. Als u het woord zo wilt laten als het is, maar het niet aan uw woordenboek toevoegen, klik dan op <b>Negeren</b> of <b>Alles negeren</b>.</p>
    </qt>

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
nl: <qt><b>Fout</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
nl: <qt><b>Fout</b>: node %1: %2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
nl: <qt> <p><strong>'Kopregel afdrukken'</strong></p> <p>Als dit keuzevakje is aangezet, dan zal de afdruk van het HTML-document een kopregel bevatten aan de bovenzijde van elke pagina. Deze kop bevat de huidige datum, het URL-adres van het document en het paginanummer.</p> <p>Als dit keuzevakje is uitgezet dan zal de afdruk van het HTML-document deze informatie niet bevatten.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
nl: <qt> <p><strong>Afbeeldingen afdrukken</strong></p> <p>Als dit keuzevakje is aangezet, dan worden de afbeeldingen in de HTML-pagina afgedrukt. Het afdrukken kan hierdoor langer duren en meer inkt gebruiken.</p><p>Als dit keuzevakje is uitgezet, dan wordt alleen de tekst in de HTML-pagina afgedrukt. Het afdrukken is dan sneller en verbruikt minder inkt.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
nl: <qt><p><strong>'Printervriendelijke modus'</strong></p> <p>Als dit keuzevakje is aangezet, dan zal de afdruk van het HTML-document zwart-wit zijn. Alle achtergrondkleuren zullen naar wit worden omgezet. Het afdrukken gaat sneller en kost minder inkt.</p> <p>Als dit keuzevakje is uitgeschakeld, dan zal de afdruk van het HTML-document de originele kleurinstelling hebben van de webpagina. Dit kan een afdruk geven met grote ingekleurde vlakken. Het afdrukken zal langzamer gaan en waarschijnlijk meer inkt gebruiken.</p></qt>

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
nl: <qt><p>De hardware/software die deze module instelt is niet beschikbaar of de module is door de systeembeheerder uitgeschakeld.</p></qt>

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
nl: <qt><p>Mogelijke oorzaken:<ul><li>er is iets fout gegaan tijdens de laatste keer dat u KDE opwaardeerde, waardoor er een oude configuratiemodule achterbleef.</li><li>u hebt oude modules van derden in uw Configuratiecentrum.</li></ul></p><p>Controleer deze punten zorgvuldig en probeer de module die in de foutmelding werd vermeld te verwijderen. Als dit niet lukt, overweeg dan contact op te nemen met uw distributeur of pakketbeheerder.</p></qt>

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
nl: <qt><p>De diagnose luidt:<br />het bureaubladbestand %1 is niet gevonden.</p></qt>

en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
nl: <qt><p>Dit woord wordt als "onbekend woord" beschouwd omdat het in geen enkel woordenboek dat op dit moment in gebruik is, voorkomt. Het zou een woord in een vreemde taal kunnen zijn.</p>
    <p>Als het woord niet onjuist gespeld is kunt u het aan uw eigen woordenboek toevoegen door op <b>Toevoegen aan woordenboek</b> te klikken. Als u het woord niet aan uw woordenboek wilt toevoegen, maar het wel wilt laten staan, klik dan op <b>Negeren</b> of <b>Alles negeren</b>.</p>
    <p>Als het woord inderdaad onjuist gespeld is kunt u uit de lijst hieronder een passend vervangend woord zoeken. Is er geen passend vervangend woord, kunt u het hieronder typen en klikken op <b>Vervangen</b> of <b>Alles vervangen</b>.</p>
    </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
nl: <qt>De toegang tot<BR /><B>%1</B><BR />door de onbeveiligde pagina is geweigerd.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u <b>%1</b> afsluiten?</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
nl: <qt>Kan <i>gpg</i> niet starten om de geldigheid van het bestand te controleren. Controleer of <i>gpg</i> is geïnstalleerd, anders kunnen de gedownloade gegevensbronnen niet worden geverifieerd.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
nl: <qt>Kan <i>gpg</i> niet starten om de beschikbare sleutels op te halen. Controleer of <i>gpg</i> is geïnstalleerd, anders kunnen gedownloade gegevensbronnen niet worden geverifieerd.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
nl: <qt>Kan <i>gpg</i> niet starten om het bestand te ondertekenen. Controleer of <i>gpg</i> is geïnstalleerd, anders is het ondertekenen van de gegevensbronnen niet mogelijk.</qt>

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u op internet zoeken naar <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
nl: <qt>Lettertekens vergroten<br /><br />Maakt de tekens in dit venster groter. Klik en houd de muisknop ingedrukt om een lijst met alle beschikbare tekengroottes te laten tonen.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
nl: <qt>Voer het wachtwoord (passphrase) in voor de sleutel <b>0x%1</b>, die toebehoort aan <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
nl: <qt>Volgende <b>%1</b> zoeken?</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
nl: <qt>Volgende zoeken <br /><br />Zoek naar de volgende overeenkomst van de te zoeken tekst die is gevonden met de functie <b>Tekst zoeken</b></qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
nl: <qt>Vorige zoeken<br /><br />Zoekt het vorige voorkomen van de tekst op die u hebt gevonden met de functie <b>Tekst zoeken</b></qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
nl: <qt>Tekst zoeken <br /><br />Toont een dialoogvenster waarmee u naar tekst in de weergegeven pagina kunt zoeken.</qt>

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
nl: <qt>Indien ingeschakeld zal elk voorkomen van <code><b>\N</b></code>, waarbij <code><b>N</b></code> een heel getal is, worden vervangen door de overeenkomstige buffer (dit is de tekst die "gevangen" wordt door de ronde haakjes) in het patroon.<p>Om een <code><b>\N</b></code> op te nemen, moet u hier een extra backslash voor zetten, dus <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
nl: <qt>Als u op de knop <b>Zoeken</b> klikt, dan wordt het document doorzocht op de tekst die u hierboven hebt ingevoerd.</qt>

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
nl: <qt>Als u op de knop <b>Vervangen</b> klikt, dan wordt het document doorzocht op de te vinden tekst en wordt elke gevonden overeenkomst vervangen door de vervangende tekst.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
nl: <qt>Geen informatie beschikbaar.<br />Het opgegeven KAboutData-object bestaat niet.</qt>

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
nl: <qt>Geen overeenkomsten gevonden voor '<b>%1</b>'.</qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
nl: <qt>Frame afdrukken<br /><br /> Sommige pagina's bestaan uit meerdere frames. Als u alleen een bepaald frame wilt afdrukken, klik dan op deze knop.</qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
nl: <qt>Lettertekens verkleinen<br /><br />Maakt de tekens in dit venster kleiner. Klik en houd de muisknop ingedrukt om een menu met alle beschikbare tekengroottes te laten tonen.</qt>

en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
nl: <qt>Bepaalt hoe jovie de ontvangen gebeurtenis dient uit te spreken. Als u "Aangepaste tekst uitspreken" selecteert, voer de betreffende tekst in het invoervak in. U kunt de volgende plaatshouders in de tekst gebruiken:<dl><dt>%e</dt><dd>Naam van de gebeurtenis</dd><dt>%a</dt><dd>Programma dat de gebeurtenis verstuurde</dd><dt>%m</dt><dd>Het bericht dat door het programma is verstuurd</dd></dl></qt>

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
nl: <qt>De toetsencombinatie '%1' wordt al gebruikt door actie <b>%2</b>.<br>Selecteer een andere.</qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />%1<p>Possible reasons:</p><ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
nl: <qt>De diagnose luidt:<br />%1<p>Mogelijke oorzaken:</p><ul><li>er is iets fout gegaan tijdens de laatste keer dat u KDE opwaardeerde, waardoor er een oude configuratiemodule achterbleef.</li><li>u hebt oude modules van andere projecten in uw Configuratiecentrum.</li></ul><p>Controleer deze punten zorgvuldig en probeer de module die in de foutmelding werd vermeld te verwijderen. Als dit niet lukt, overweeg dan contact op te nemen met uw distributeur of pakketbeheerder.</p></qt>

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
nl: <qt>De diagnose luidt: <br />Het bureaubladbestand %1 specificeert geen bibliotheek.</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
nl: <qt>Dit formulier zal worden ingediend bij<BR /><B>%1</B><BR />op uw lokale bestandssysteem.<BR />Wilt u het formulier indienen?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
nl: <qt>Deze webpagina tracht<p>%1</p>in een nieuw browservenster te openen.<br/>Wilt u dit toestaan?</qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
nl: <qt>Deze webpagina tracht een formulier te verzenden dat <p>%1</p> in een nieuw venster zal openen.<br />Staat u toe dat dit formulier zal worden verzonden?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
nl: <qt>Deze onveilige pagina bevat een koppeling naar<br /><b>%1</b>.<br />Wilt u deze koppeling volgen?</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
nl: <qt>Als u een bugrapport wilt indienen, klik dan op onderstaande koppeling. Deze opent een browservenster met de pagina <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>, alwaar u het in te vullen formulier kunt vinden. De informatie die hierboven staat zal naar deze server worden gestuurd.</qt>

[ctx: @action]
en: &Font
nl: &Lettertype

[ctx: @action]
en: &Justify
nl: &Blokuitlijning

[ctx: @action]
en: &Strike Out
nl: Door&strepen

[ctx: @action]
en: About Application
nl: Info over programma

[ctx: @action]
en: About KDE
nl: Info over KDE

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
nl: Volgend tabblad activeren

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
nl: Vorig tabblad activeren

[ctx: @action]
en: Actual Size
nl: Werkelijke grootte

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

[ctx: @action]
en: Align &Center
nl: &Centreren

[ctx: @action]
en: Align &Left
nl: &Links uitlijnen

[ctx: @action]
en: Align &Right
nl: &Rechts uitlijnen

[ctx: @action]
en: Back
nl: Terug

[ctx: @action]
en: Backward Word
nl: Woord achterwaarts

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
nl: Begin van regel

[ctx: @action]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
nl: Meldingen instellen

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
nl: Werkbalken instellen

[ctx: @action]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @action]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
nl: Minder inspringen

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
nl: Woord achterwaarts verwijderen

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
nl: Woord voorwaarts verwijderen

[ctx: @action]
en: Deselect
nl: Deselecteren

[ctx: @action]
en: Document Back
nl: Document teruggaan

[ctx: @action]
en: Document Forward
nl: Document vooruitgaan

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

[ctx: @action]
en: End of Line
nl: Einde van regel

[ctx: @action]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: @action]
en: Find Next
nl: Volgende zoeken

[ctx: @action]
en: Find Prev
nl: Vorige zoeken

[ctx: @action]
en: Fit To Height
nl: Passend in hoogte

[ctx: @action]
en: Fit To Page
nl: Passend in pagina

[ctx: @action]
en: Fit To Width
nl: Passend in breedte

[ctx: @action]
en: Font &Size
nl: Teken&grootte

[ctx: @action]
en: Format Painter
nl: Opmaak kopiëren

[ctx: @action]
en: Forward
nl: Verder

[ctx: @action]
en: Forward Word
nl: Woord voorwaarts

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
nl: Volledig scherm

[ctx: @action]
en: Go to Line
nl: Ga naar regel

[ctx: @action]
en: Goto
nl: Ga naar

[ctx: @action]
en: Goto Page
nl: Ga naar pagina

[ctx: @action]
en: Increase Indent
nl: Meer inspringen

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
nl: Lineaallijn invoegen

[ctx: @action]
en: Key Bindings
nl: Toetsenbindingen

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
nl: Links naar rechts

[ctx: @action]
en: Link
nl: Koppeling

[ctx: @action]
en: Mail
nl: Mailen

[ctx: @action]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
nl: Volgende overeenkomende aanvulling

[ctx: @action]
en: Next Item in List
nl: Volgend item in de lijst

[ctx: @action]
en: Open
nl: Openen

[ctx: @action]
en: Open Recent
nl: Recente openen

[ctx: @action]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: @action]
en: Paste Selection
nl: Selectie plakken

[ctx: @action]
en: Preferences
nl: Voorkeuren

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
nl: Vorige overeenkomende aanvulling

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
nl: Vorig item in de lijst

[ctx: @action]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: @action]
en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

[ctx: @action]
en: Prior
nl: Vorige

[ctx: @action]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: @action]
en: Redo
nl: Opnieuw

[ctx: @action]
en: Reload
nl: Herladen

[ctx: @action]
en: Replace
nl: Vervangen

[ctx: @action]
en: Report Bug
nl: Bug rapporteren

[ctx: @action]
en: Revert
nl: Beginwaarde

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
nl: Rechts naar links

[ctx: @action]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @action]
en: Save As
nl: Opslaan als

[ctx: @action]
en: Save Options
nl: Opties opslaan

[ctx: @action]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
nl: Menubalk tonen

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
nl: Statusbalk tonen

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
nl: Werkbalk tonen

[ctx: @action]
en: Substring Completion
nl: Subtekstaanvulling

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
nl: Taal van programma wijzigen

[ctx: @action]
en: Text &Color...
nl: Tekst&kleur...

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
nl: Tekst&accentuering...

[ctx: @action]
en: Text Completion
nl: Tekst aanvullen

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
nl: Tip van de dag

[ctx: @action]
en: To Plain Text
nl: Naar platte tekst

[ctx: @action]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: @action]
en: Up
nl: Omhoog

[ctx: @action]
en: What's This
nl: Wat is dit

[ctx: @action]
en: Zoom
nl: Zoomen

[ctx: @action]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: @action]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: @action End of document]
en: End
nl: Einde

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
nl: Hoofdpagina

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
nl: &Vet

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
nl: C&ursief

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
nl: Onderstre&pen

[ctx: @action:button]
en: &Finished
nl: &Voltooid

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:button]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
nl: Tekst wissen

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
nl: &Alles

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
nl: Herstarten

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit F&ull Screen Mode
nl: Volledig scherm verla&ten

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
nl: Volledig scher&m

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
nl: &Met %1 openen

[ctx: @action:intoolbar]
en: Exit Full Screen
nl: Volledig scherm verlaten

[ctx: @action:intoolbar]
en: Full Screen
nl: Volledig scherm

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
nl: Datum kan niet eerder vallen dan %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
nl: Datum kan niet later vallen dan %1

[ctx: @info]
en: Delete tag
nl: Tag verwijderen

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
nl: '%1' openen?

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
nl: Wilt u de tag <resource>%1</resource> uit alle bestanden verwijderen?

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
nl: De ingevoerde datum is ongeldig

[ctx: @info]
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
nl: De ingevoerde datum en tijd is na de maximaal toegestane datum en tijd.

[ctx: @info]
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
nl: De ingevoerde datum en tijd is voor de minimaal toegestane datum en tijd.

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
nl: De ingevoerde tijd is ongeldig

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
nl: Tijd kan niet eerder vallen dan %1

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
nl: Tijd kan niet later vallen dan %1

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
nl: '%1' ontbreekt.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
nl: Lettertypefamilie wijzigen?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
nl: Tekengrootte wijzigen?

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
nl: Tekenstijl wijzigen?

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the window in full screen
nl: Het venster schermvullend weergeven

[ctx: @info:tooltip]
en: Exit full screen mode
nl: Volledig scherm verlaten

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
nl: Activeer deze optie om de instellingen voor de lettertypefamilie te wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
nl: Activeer dit keuzevakje om de instellingen voor de tekengrootte te wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
nl: Activeer dit keuzevakje om de instellingen voor de tekenstijl te wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
nl: Hier kunt u de lettertypefamilie die u wilt gebruiken wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
nl: Hier kunt u de tekenstijl die u wilt gebruiken wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
nl: Hier kunt u kiezen welk lettertype er zal worden gebruikt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
nl: Dit is de door de server gesuggereerde bestandsnaam

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
nl: Andere codering (%1)

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
nl: Niet-proportioneel

[ctx: @item Font name]
en: Sans Serif
nl: Schreefloos

[ctx: @item Font name]
en: Serif
nl: Schreef

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
nl: <application>Aspell</application> standaard

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
nl: <application>Hunspell</application> standaard

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
nl: <application>ISpell</application> standaard

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
nl: Tsjechisch

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
nl: Deens

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
nl: Engels

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
nl: Frans

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
nl: Duits

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
nl: Duits (nieuwe spelling)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
nl: Hongaars

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
nl: Litouws

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
nl: Noors

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
nl: Pools

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
nl: Portugees

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
nl: Russisch

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
nl: Slowaaks

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
nl: Sloveens

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
nl: Spaans

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
nl: Zweeds

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
nl: Duits-Zwitserland

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
nl: Turks

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
nl: Oekraïens

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
nl: Standaard - %1

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
nl: Standaard - %1 [%2]

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
nl: Baltisch

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
nl: Centraal-Europees

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
nl: Vereenvoudigd Chinees

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
nl: Traditioneel Chinees

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
nl: Grieks

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
nl: Japans

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
nl: Koreaans

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
nl: Noord-Saami

[ctx: @item Text character set]
en: Other
nl: Overig

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
nl: Zuidoost Europees

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
nl: Turks

[ctx: @item Text character set]
en: Universal
nl: Universeel

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
nl: West-Europees

[ctx: @item font]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
nl: Vet-cursief

[ctx: @item font]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: @item font]
en: Oblique
nl: Schuin

[ctx: @item font size]
en: Relative
nl: Relatief

[ctx: @item license]
en: Artistic License
nl: Artistic-licentie

[ctx: @item license]
en: BSD License
nl: BSD-licentie

[ctx: @item license]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
nl: GNU General Public License versie 2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
nl: GNU General Public License versie 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
nl: GNU Lesser General Public License, versie 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
nl: GNU Lesser General Public License, versie 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
nl: Niet opgegeven

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
nl: Artistic-licentie

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
nl: BSD-licentie

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
nl: Internationale <application>Ispell</application>

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
nl: Uitklaplijst

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
nl: Uitvouwlijst && automatisch

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
nl: Kort automatisch

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
nl: Cirkel

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
nl: Schijf

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
nl: Vierkant

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
nl[0]: %1 milliseconde
nl[1]: %1 milliseconden

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: %1 dagen

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uren

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: %1 minuten

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: %1 seconden

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
nl: %1 dag

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
nl: %1 uur

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
nl: %1 minuten

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
nl: %1 seconden

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
nl: %1 en %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
nl: %1 en %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
nl: %1 en %2

[ctx: @label]
en: Add Tags...
nl: Tags toevoegen...

[ctx: @label]
en: Change...
nl: Wijzigen...

[ctx: @label]
en: Create new tag:
nl: Nieuwe tag aanmaken:

[ctx: @label]
en: Font:
nl: Lettertype:

[ctx: @label]
en: Show all tags...
nl: Alle tags tonen...

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
nl: Naam: %1

[ctx: @label center justify]
en: Center
nl: Centreren

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
nl: Uitvullen

[ctx: @label left justify]
en: Left
nl: Links

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
nl: Links naar rechts

[ctx: @label right justify]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
nl: Rechts naar links

[ctx: @label stroke color]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @label:button]
en: &Open
nl: &Openen

[ctx: @label:button]
en: &Open with
nl: &Openen met

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
nl: Met %1 &openen

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
nl: &Openen met...

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
nl: Actie voor bestanden van dit type onthouden

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
nl: Woor&denboek:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
nl: Cod&ering:

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
nl: Stel in welke tags toegepast moeten worden.

[ctx: @note/plain]
en: Note: %1
nl: Opmerking: %1

[ctx: @note/rich]
en: <i>Note</i>: %1
nl: <i>Opmerking</i>: %1

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
nl: Geen datum

[ctx: @option last month]
en: Last Month
nl: Vorige maand

[ctx: @option last week]
en: Last Week
nl: Vorige week

[ctx: @option last year]
en: Last Year
nl: Vorig jaar

[ctx: @option next month]
en: Next Month
nl: Volgende maand

[ctx: @option next week]
en: Next Week
nl: Volgende week

[ctx: @option next year]
en: Next Year
nl: Volgend jaar

[ctx: @option today]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
nl: Gisteren

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
nl: Aaneengeschreven &woorden als spelfouten beschouwen

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
nl: Van onbekende woo&rden proberen de stam te vinden

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
nl: Automatische controle uitschakelen

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
nl: Spellingcontrole

[ctx: @option:check]
en: Font
nl: Lettertype

[ctx: @option:check]
en: Font style
nl: Tekenstijl

[ctx: @option:check]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
nl: Documenten

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
nl: Afbeeldingen

[ctx: @option:check A filter on file type - audio files]
en: Audio
nl: Geluid

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
nl: Contactpersonen

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
nl: E-mails

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
nl: Taken

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
nl: Meer...

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
nl: Overig

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
nl: Bestanden

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
nl: Belangrijkste

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
nl: Nooit geopend

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
nl: Geen prioriteit

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
nl: 1 of meer

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
nl: 2 of meer

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
nl: 3 of meer

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
nl: 4 of meer

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
nl: Elke waardering

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
nl: Maximale waardering

[ctx: @title]
en: Delete tag
nl: Tag verwijderen

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
nl: Diversen

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
nl: Resultaten van het zoeken

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
nl: Resultaten van het zoeken in '%1'

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
nl: Hulpbron

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
nl: Type hulpbron

[ctx: @title:group]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: @title:group Document information]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:menu]
en: List Style
nl: Stijlstijl

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
nl: Tekst tonen

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
nl: Tekst aanvullen

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
nl: Werkbalkinstellingen

[ctx: @title:menu Game move]
en: &Move
nl: &Zet

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
nl: Tags toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
nl: Tags wijzigen

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
nl: Spellingcontrole

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
nl: 'Dr Klash' Acceleratortoetsen Diagnostieken

[ctx: @title:window]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: @warning/plain]
en: WARNING: %1
nl: WAARSCHUWING: %1

[ctx: @warning/rich]
en: <b>Warning</b>: %1
nl: <b>Waarschuwing</b>: %1

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
nl: Een commandoregelprogramma dat kan worden gebruikt voor het draaien van Kunit Test-modules.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Een bestand met de naam "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
nl: Overig

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
nl: Doe een donatie

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
nl: Homepagina

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
nl[0]: Kennisdatabase (geen items)
nl[1]: Kennisdatabase (%1 items)

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
nl: Bezoek de website

en: A little program to output installation paths
nl: Een klein programma dat installatiepaden uitvoert

en: A network error has occurred. The request has failed.
nl: Er deed zich een netwerkfout voor. Het verzoek is mislukt.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
nl: Er deed zich een protocolfout voor. Het verzoek is mislukt.

en: A scheme with this name already exists.
nl: Een schema met deze naam bestaat al.

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
nl: Een script op deze pagina zorgt ervoor dat KHTML niet meer reageert. Als KHTML het script blijft uitvoeren kan het gebeuren dat andere toepassingen minder goed gaan reageren.
    Wilt u het script afbreken?

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
nl: Homepagina

en: A&uthor
nl: A&uteur

en: A&uthors
nl: Aut&eurs

en: A&vailable actions:
nl: Bes&chikbare acties:

en: About %1
nl: Info over %1

en: About &KDE
nl: Info over &KDE

en: About KDE
nl: Info over KDE

[ctx: About KDE]
en: &About
nl: Over &KDE

en: Accept
nl: Accepteren

en: Access Keys activated
nl: Toegangstoetsen geactiveerd

en: Action
nl: Actie

en: Action Name
nl: Actienaam

en: Action takes 2 args.
nl: Actie neemt 2 argumenten.

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
nl: E-mail naar medewerker

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
nl: E-mail medewerkers
    %1

en: ActionGroup takes 2 args.
nl: Aktiegroep neemt 2 argumenten.

en: ActionList: %1
nl: Actielijst: %1

en: Actual Font
nl: Huidig lettertype

en: Actually generate the code.
nl: De code nu echt genereren.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Add Fallback Language
nl: Terugvaltaal toevoegen

en: Add Rating
nl: Waardering toevoegen

en: Add URL to Filter
nl: URL-adres aan filter toevoegen

en: Add a new script.
nl: Een nieuw script toevoegen.

en: Add to Dictionary
nl: Aan woordenboek toevoegen

en: Add to Toolbar
nl: Aan werkbalk toevoegen

en: Add to ignores...
nl: Aan negeringen toevoegen...

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Additional Information: %1
nl: Aanvullende informatie: %1

en: Address is already in use
nl: Adres reeds in gebruik

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
nl: Voegt een taal toe die zal worden gebruikt als de andere taal geen geschikte vertaling bevat.

en: Administrator &Mode...
nl: &Systeembeheerdermodus...

en: After
nl: Na

en: Again
nl: Opnieuw

en: Alert
nl: Waarschuwing

en: Alias names:
nl: Aliasnamen:

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Pages
nl: Alle pagina's

en: All Providers
nl: Alle leveranciers

en: All Visible Columns
nl: Alle zichtbare kolommen

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow Tabulations
nl: Tabs toestaan

en: Alpha:
nl: Alfa:

en: Already opened.
nl: Reeds geopend.

en: Alternate
nl: Alternatief

en: Alternate:
nl: Alternatief:

en: Ambiguous shortcut detected
nl: Meerduidige sneltoets gedetecteerd

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het uitvoeren van een script op deze pagina.
    
    %1 regel %2:
    %3

en: Annotations and Cross References
nl: Annotaties en kruisverwijzingen

en: Any Character
nl: Elk teken

en: Anytime
nl: Elke tijd

en: Applet "%1" started
nl: Applet "%1" is gestart

en: Applet "%1" stopped
nl: Applet "%1" is gestopt

en: Applet Parameters
nl: Applet-parameters

en: Application Language Changed
nl: Programmataal gewijzigd

en: Application sounds
nl: Programmageluiden

en: Application:
nl: Toepassing:

en: Applications menu (.desktop files)
nl: Programmamenu (.desktop-bestanden)

en: Apply Settings
nl: Instellingen toepassen

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Approximate equivalents:
nl: Ongeveer vergelijkbaar:

en: Archives
nl: Archieven

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
nl: Deze configuratiesectie is al geopend in %1

en: As-you-type spell checking disabled.
nl: Spellingcontrole tijdens het typen uitgeschakeld.

en: As-you-type spell checking enabled.
nl: Spellingcontrole tijdens het typen ingeschakeld.

en: Ask before replacing each match found.
nl: Vervangen van elke gevonden overeenkomst laten bevestigen.

en: Authentication error.
nl: Authenticatiefout.

en: Author
nl: Auteur

en: Author:
nl: Auteur:

en: Auto Spell Check
nl: Automatische spellingcontrole

en: Autocorrect
nl: Autocorrigeren

en: Automatic Detection
nl: Automatische detectie

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
nl: Er zijn automatisch wijzigingen toegepast om aan de plugin-afhankelijkheden te voldoen. Klik hier voor meer informatie

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
nl: Er zijn automatisch wijzigingen toegepast om aan de pluginafhankelijkheden te voldoen:

en: Autostart directories
nl: Autostartmappen

en: Available KDE resource types
nl: Beschikbare KDE gegevensbrontypen

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
nl: Beschikbare tests: %1 (genegeerd: %2)

en: Available Tests: 0
nl: Beschikbare tests: 0

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
nl: Verwerker voor gebeurtenissen is niet goed: Object %1 Naam %2 Methode %3 Type: %4.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
nl: Onjuiste slot-handler: object %1 naam %2 methode %3 signatuur: %4.

en: Banner Pages
nl: Schutbladen

[ctx: Banner page]
en: Classified
nl: Geclassificeerd

[ctx: Banner page]
en: Confidential
nl: Vertrouwelijk

[ctx: Banner page]
en: None
nl: Geen

[ctx: Banner page]
en: Secret
nl: Geheim

[ctx: Banner page]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
nl: Zeer geheim

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
nl: Niet geclassificeerd

[ctx: Banner page at end]
en: End
nl: Einde

[ctx: Banner page at start]
en: Start
nl: Begin

en: Base URL
nl: Basis URL-adres

en: Basic Page Style
nl: Basis paginastijl

en: Become a Fan
nl: Een fan worden

en: Before
nl: Ervoor

en: Beginning of document reached.
nl: Begin van document bereikt.

en: Billing information:
nl: Rekeninginformatie:

en: Block IFrame...
nl: IFrame blokkeren...

en: Block Image...
nl: Afbeelding blokkeren...

en: Block Images From %1
nl: Afbeeldingen van %1 blokkeren

en: Block:
nl: Blok:

en: Blue:
nl: Blauw:

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
nl: en

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
nl: or of

en: Bottom to Top, Left to Right
nl: Onder naar boven, links naar rechts

en: Bottom to Top, Right to Left
nl: Onder naar boven, rechts naar links

en: Break at Next
nl: Afbreken bij volgende

en: Breakpoint
nl: Breekpunt

en: Bug report sent, thank you for your input.
nl: Het bugrapport is verstuurd. Bedankt voor uw bijdrage.

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
nl: Bouwt Qt-widget-plugins vanuit een bestand in ini-stijl.

en: C&ase sensitive
nl: Hoofdletter&gevoelig

en: C&lear
nl: &Wissen

en: C&ontinue
nl: &Doorgaan

en: CGIs to run from kdehelp
nl: CGIs om te draaien vanuit kdehelp

en: CJK Ideograph Information
nl: CJK Ideograph-informatie

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
nl: Gebufferde informatie (b.v. favicons of webpagina's)

en: Call
nl: Aanroep

en: Call Stack
nl: Aanroepstapel

en: Call to '%1' failed.
nl: Aanroepen van '%1' is mislukt.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
nl: Aanroepen van methode '%1' is mislukt, kon argument %2 niet ontvangen: %3

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel?
nl: Annuleren?

en: Cannot create memory segment for file %1
nl: Kan geen geheugensegment aanmaken voor bestand %1

en: Cannot find testregression executable.
nl: Kon het testregression-programma niet vinden.

en: Cannot open %1 for reading
nl: %1 kan niet worden geopend

en: Cannot seek past eof
nl: Kan niet zoeken voorbij eof

en: Cantonese Pronunciation:
nl: Uitspraak in Kantonees:

en: Captured Text (%1)
nl: Gebufferde tekst (%1)

en: Carriage Return
nl: Regeleinde

en: Category:
nl: Categorie:

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
nl: Zorgt ervoor dat de toepassing een private kleurenpalet installeert
    op een 8-bit kleurenscherm

en: Certificate (validation: %1)
nl: Certificaat (validatie: %1)

en: Change &Icon...
nl: P&ictogram wijzigen...

en: Change Icon
nl: Pictogram wijzigen

en: Change Te&xt...
nl: Te&kst wijzigen...

en: Change Text
nl: Tekst wijzigen

en: Changelog:
nl: Log van wijzigingen:

en: Changing annotations
nl: Wijzigt annotaties

[ctx: Character]
en: In decimal:
nl: In decimalen:

en: Character used for indicating positive numbers
nl: Letterteken dat gebruikt wordt voor het aangeven van positieve getallen

en: Character:
nl: Teken:

en: Check Spelling
nl: Spellingcontrole

en: Check Spelling...
nl: Spelling controleren...

en: Check Sycoca database only once
nl: De Sycoca-database maar één keer controleren

en: Check file timestamps
nl: Tijdaanduidingen van bestanden controleren

en: Check spelling in document
nl: Spelling controleren in het document

en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
nl: Selecteer om loginformatie over de threadactiviteit te zien. Volg de console-uitvoer om de loginformatie te bekijken.

en: Check whether config file itself requires updating
nl: Controleren of het configuratiebestand zelf bijgewerkt dient te worden

en: Checking login...
nl: Aanmelden controleren...

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Class
nl: Klasse

en: Clear &History
nl: Gesc&hiedenis wissen

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Clear input
nl: Invoer wissen

en: Clear the input in the edit field
nl: Wis de inhoud van het bewerkveld

en: Click for a menu of available captures.
nl: Klik voor een menu met beschikbare buffers.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
nl: Klik hier om uw reguliere expressie met behulp van een grafische bewerker te bewerken.

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
nl: Klik op de knop, voer dan de sneltoets in zoals u zou doen in het programma.
    Voorbeeld voor Ctrl+a: houdt de Ctrl-toets in en druk op a.

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
nl: Klik hier om de dialoog in te klappen voor het vergerden van details

en: Click this to expand the dialog, to show details
nl: Klik hier om de dialoog uit te breiden voor het het tonen van details

en: Click to select a font
nl: Klik om een lettertype te selecteren

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Document
nl: Document sluiten

en: Close Message
nl: Bericht sluiten

en: Close Script
nl: Script sluiten

en: Close and discard
    edited message?
nl: Het bewerkte bericht verwerpen
    en sluiten?

en: Close document
nl: Document sluiten

en: Close script...
nl: Script sluiten...

en: Close source
nl: Bron sluiten

en: Close the current document.
nl: Het huidige document sluiten.

en: Close the current window or document
nl: Sluit het huidige venster of document

en: Close the current window.
nl: Sluit het huidige venster.

en: Close window?
nl: Venster sluiten?

en: Collaborate
nl: Samenwerken

en: Collaboration
nl: Samenwerking

en: Color for links
nl: Kleur voor links

en: Color for visited links
nl: Kleur voor bezochte links

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
nl: Kolomnr %1

en: Comment
nl: Toelichting

en: Comment on entry
nl: Commentaar op item

en: Comment:
nl: Toelichting:

en: Comments
nl: Commentaar

en: Communication error
nl: Communicatiefout

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
nl: Gecompileerd in exec_prefix voor KDE-bibliotheken

en: Compiled in library path suffix
nl: Gecompileerd in library path suffix

en: Compiled in prefix for KDE libraries
nl: Gecompileerd in prefix voor KDE-bibliotheken

en: Compiled in version string for KDE libraries
nl: Gecompileerd in version string voor KDE-bibliotheken

en: Complete Match
nl: Complete overeenkomst

en: Confi&gure...
nl: In&stellen...

en: Configuration description files
nl: Configuratiebeschrijvingsbestanden

en: Configuration file "%1" not writable.
nl: Configuratiebestand "%1" is niet schrijfbaar.

en: Configuration file is invalid: "%1"
nl: Configuratiebestand is ongeldig: "%1"

en: Configuration file not found: "%1"
nl: Configuratiebestand niet gevonden: "%1"

en: Configuration files
nl: Configuratiebestanden

en: Configure
nl: Instellen

en: Configure &Notifications...
nl: &Meldingen instellen...

en: Configure Email...
nl: E-mail instellen...

en: Configure Notifications
nl: Meldingen instellen

en: Configure S&hortcuts...
nl: Sne&ltoetsen instellen...

en: Configure Shortcut...
nl: Sneltoets instellen...

en: Configure Shortcuts
nl: Sneltoetsen instellen

en: Configure Tool&bars...
nl: Werk&balken instellen...

en: Configure Toolbars
nl: Werkbalken instellen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm Quit From System Tray
nl: Afsluiten vanuit systeemvak bevestigen

en: Confirmation Required
nl: Bevestiging vereist

en: Confirmation: JavaScript Popup
nl: Bevestiging: JavaScript Popup

en: Conflict With Registered Global Shortcut
nl: Conflict met geregistreerde algemene sneltoets

en: Conflict with Global Shortcut
nl: Conflict met algemene sneltoets

en: Conflict with Standard Application Shortcut
nl: Conflict met standaard-sneltoets

en: Connection refused
nl: Verbinding werd geweigerd

en: Connection timed out
nl: Tijdslimiet voor verbinding overschreden

en: Contact author
nl: Contact met auteur opnemen

en: Contact on Jabber
nl: Contact via Jabber

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue from the beginning?
nl: Doorgaan vanaf het begin?

en: Continue from the end?
nl: Doorgaan vanaf het einde?

en: Continue operation
nl: Operatie vervolgen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Image
nl: Afbeelding kopiëren

en: Copy Image Location
nl: Afbeeldingslocatie kopiëren

en: Copy selection to clipboard
nl: Selectie kopiëren naar het klembord

en: Could not Launch Help Center
nl: Kon het Helpcentrum niet starten

en: Could not construct value
nl: Kon waarde niet construeren

en: Could not create temporary file.
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken.

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
nl: Kon het sneltoetsschema niet exporteren omdat de locatie ongeldig is.

en: Could not find '%1' executable.
nl: Kon uitvoerbaar bestand '%1' niet vinden.

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
nl: Kon 'kdemain' niet vinden in '%1'
    %2

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
nl[0]: Kon mime-bestandstype <resource>%2</resource> niet vinden
nl[1]: Kon deze mime-bestandstypen niet vinden:
    <resource>%2</resource>

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
nl: Kon plugin '%1' voor programma '%2' niet vinden

en: Could not find service '%1'.
nl: Kon de dienst '%1' niet vinden.

en: Could not install "%1": file not found.
nl: Kon "%1" niet installeren: bestand niet gevonden

en: Could not install %1
nl: Kon '%1' niet installeren

en: Could not launch Browser
nl: Kon de browser niet starten

en: Could not launch Mail Client
nl: Kon de e-mailclient niet starten

en: Could not launch Terminal Client
nl: Kon de terminalclient niet starten

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
nl: Kon het Helpcentrum niet starten:
    
    %1

en: Could not launch the browser:
    
    %1
nl: Kon de browser niet starten:
    
    %1

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
nl: Kon de mailclient niet starten:
    
    %1

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
nl: Kon de terminalclient niet starten:
    
    %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
nl: Kon de leveranciers van "Vers van de pers" niet laden uit bestand: %1

en: Could not load print preview part
nl: Kon het afdrukvoorbeeldcomponent niet laden

en: Could not open file '%1'
nl: Kon bestand '%1' niet openen

en: Could not open file '%1': %2
nl: Kon bestand '%1' niet openen: %2

en: Could not open library '%1'.
    %2
nl: Kon bibliotheek '%1' niet openen.
    %2

en: Could not read data from %1 into shm
nl: Kon geen gegevens lezen van %1 in shm

en: Could not read file '%1'
nl: Kon bestand '%1' niet lezen

en: Could not set non-blocking mode
nl: Non-blocking-modus kon niet ingesteld worden

en: Could not verify login, please try again.
nl: Aanmelding controleren is mislukt, probeer opnieuw.

en: Create Web Shortcut
nl: Webvoorvoegsel maken

en: Create content on server
nl: Maak de inhoud aan op de server

en: Create global database
nl: Globale database aanmaken

en: Create new document
nl: Nieuw document aanmaken

en: Critical
nl: Kritiek (Critical)

en: Cu&t
nl: Kni&ppen

en: Curr&ent actions:
nl: Huidig&e acties:

en: Current scheme:
nl: Huidig schema:

[ctx: Custom color]
en: Custom...
nl: Aangepast...

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut selection to clipboard
nl: Selectie knippen naar het klembord

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
nl: DBus-backendfout: verbinding naar helper is mislukt. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
nl: DBus-backendfout: kon geen contact krijgen met de helper. Verbindingsfout: %1. Berichtfout: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
nl: DBus-backendfout: verminkte ggevens ontvangen van de helper %1 %2

en: Dante SOCKS client
nl: Dante SOCKS-client

en: Date and Time: %1
nl: Datum en tijd: %1

en: Day (06:00 to 17:59)
nl: Overdag (06:00 tot 17:59)

en: Default Font Size (100%)
nl: Standaard tekengrootte (100%)

en: Default color
nl: Standaardkleur

en: Default language:
nl: Standaardtaal:

en: Default widget group name to display in designer
nl: Standaardnaam voor de widget-groep in de designer

en: Default:
nl: Standaard:

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
nl: Gebied

en: Definition in English:
nl: Definitie in het Engels:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete item(s)
nl: Item(s) verwijderen

en: Dependency Check
nl: Afhankelijkheidscontrole

en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
nl: Beschrijving

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Dese&lect
nl: Dese&lecteren

en: Desktop %1
nl: Bureaublad %1

en: Detach
nl: Losmaken

en: Details for %1
nl: Details voor %1

en: Details of the Request:
nl: Details van het verzoek:

en: Details view mode
nl: Detailweergavemodus

en: Did you know...?
nl: Wist u dat...?

en: Digit
nl: Cijfer

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
nl: Deze map bevat tests, basedir- en output-mappen.

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
nl: Map die tests-, basedir- en output-mappen bevat. Alleen gebruikt als -b niet is gespecificeerd.

en: Disable checking files (dangerous)
nl: Controleren van bestanden uitschakelen (gevaarlijk)

en: Disable crash handler, to get core dumps
nl: Schakel de 'DRKonqi' uit om 'core dumps' te verkrijgen

en: Disable incremental update, re-read everything
nl: Schakel incrementele bijwerking uit en herlees alles

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
nl: Schakelt debug-capturing uit. U gebruikt deze optie normaliter als u de GUI gebruikt.

en: Disallow
nl: Weigeren

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Display Images on Page
nl: Afbeeldingen op pagina tonen

en: Displays Thread Activity
nl: Geeft threadactiviteit weer

en: Distance between desktop icons
nl: Afstand tussen bureaubladpictogrammen

en: Do &not store this time
nl: Deze boodschap &niet meer tonen

en: Do Not Allow
nl: Niet toestaan

en: Do Not Download
nl: Niet downloaden

en: Do Not Fill Out
nl: Niet uitvullen

en: Do Not Suppress Debug Output
nl: Debuguitvoer niet onderdrukken

en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
nl: Het is niet bekend waar de expressie kan worden geëvalueerd. Pauzeer een script of open een bronbestand.

en: Do not run in the background.
nl: Niet op de achtergrond uitvoeren.

en: Do not save data
nl: Gegevens niet opslaan

en: Do not show the window while running tests
nl: Venster niet tonen tijdens het draaien van de tests

en: Do not show this message again
nl: Dit bericht niet meer tonen

en: Do not signal applications to update
nl: Geen signaal voor bijwerking naar toepassingen sturen

en: Do not suppress debug output
nl: Debuguitvoer niet onderdrukken

en: Do not use Xvfb
nl: Xvfb niet gebruiken

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
nl: Wilt u de java-applet met de certificaten:

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
nl: Bent u zeker dat u het schema %1 wil verwijderen?
    Merk op dat u hiermee de systeemwijde sneltoetsschema's niet verwijdert.

en: Do you really want to execute '%1'?
nl: Wilt u '%1' uitvoeren?

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
nl: Wilt u alle werkbalken van deze toepassing terugzetten op hun standaardinstelling? De wijzigingen zullen onmiddellijk worden toegepast.

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
nl: Wilt u deze bladwijzer die verwijst naar de locatie "%1" met titel "%2" toevoegen aan uw collectie?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
nl: Wilt u deze bladwijzer die verwijst naar de locatie "%1" toevoegen aan uw collectie?

en: Do you want to restart search at the beginning?
nl: Wilt u de zoekactie voortzetten vanaf het begin?

en: Do you want to restart search from the end?
nl: Wilt u de zoekactie voortzetten vanaf het einde?

en: Do you want to store this password for %1?
nl: Wilt u dit wachtwoord voor %1 opslaan?

en: Do you want to store this password?
nl: Wilt u dit wachtwoord opslaan?

[ctx: Dock this window]
en: Dock
nl: Vastzetten

en: Document Information
nl: Documentinformatie

en: Document encoding:
nl: Documentcodering:

en: Domain:
nl: Domein:

en: Done.
nl: Gereed.

en: Double Line
nl: Dubbele lijn

en: Double Thick Line
nl: Dubbele dikke lijn

en: Download
nl: Downloaden

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: Download New Stuff...
nl: Nieuwe zaken downloaden...

en: Download of "%1" failed, error: %2
nl: Downloaden van "%1" is mislukt, fout: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
nl: Downloaden van item is mislukt: geen download-URL voor "%1".

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
nl: Gedownload bestand was een HTML-bestand. Geopend in browser.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit selected script.
nl: Geselecteerd script bewerken.

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Editor Chooser
nl: Tekstinvoercomponent

en: Email
nl: E-mail

en: Email address:
nl: E-mailadres:

[ctx: Email receiver address]
en: To:
nl: Aan:

[ctx: Email sender address]
en: From:
nl: Van:

en: Email to:
nl: E-mail sturen naar:

en: Embeddable HTML component
nl: Ingebed HTML-component

en: Embeddable component for multipart/mixed
nl: Inbedbaar component voor multipart/mixed

en: Enable &background spellchecking
nl: 'S&pellingcontrole terwijl u typt' inschakelen

en: Enable SOCKS support
nl: SOCKS-ondersteuning activeren

en: Enable component
nl: Component activeren

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
nl: Autodetecteren

[ctx: Encodings menu]
en: Default
nl: Standaard

en: End of Line
nl: Einde van regel

en: End of document reached.
nl: Einde van document bereikt.

en: End of options
nl: Einde van de opties

en: Enlarge Font
nl: Lettertekens vergroten

en: Enter Administrator Mode
nl: Systeembeheerdermodus openen

en: Enter Search Terms...
nl: Zoektermen invoeren...

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
nl: Voer het patroon om naar te zoeken in, of selecteer een oud patroon uit de lijst.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
nl: Voer een vervangende tekst in of selecteer een oude uit de lijst.

en: Enter a search term or character here
nl: Voer hier een zoekterm in

en: Enter search phrase here
nl: Voer hier de zoektekst in

en: Enter the URL:
nl: Voer het URL-adres in:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
nl: Voer hier de (liefst Engelstalige) melding van de bug in.
    Als u op "Verzenden" klikt wordt er een e-mailbericht gestuurd naar de onderhouder van het programma.

en: Entries failed to load
nl: Items wilden niet laden

en: Equivalents:
nl: Vergelijkbaar:

en: Error
nl: Fout

en: Error during rename.
nl: Fout bij het hernoemen.

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
nl: Fout opgemerkt bij het verwerken van include '%1' regel %2: %3

en: Error initializing provider.
nl: Fout bij het initialiseren van leverancier.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
nl: Fout bij het opstarten van %1. Ofwel KLauncher draait niet meer of het starten van de applicatie mislukte hiermee.

en: Error loading '%1'.
nl: Fout bij laden van '%1'.

en: Error opening PTY
nl: Fout bij het openen van PTY

en: Error reading from PTY
nl: Fout bij lezen van PTY

en: Error writing to PTY
nl: Fout bij schrijven naar PTY

en: Error: %1 - %2
nl: Fout: %1 - %2

en: Error: java executable not found
nl: Fout: java is niet gevonden

en: Evaluation error
nl: Evaluatiefout

en: Evaluation threw an exception %1
nl: Evaluatie gaf een uitzondering %1

en: Even Pages
nl: Even pagina's

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
nl: Uitzondering bij aanroepen van functie '%1' van %2:%3:%4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
nl: Uitzondering bij aanroepen van slot '%1' van %2:%3:%4

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute File?
nl: Bestand uitvoeren?

en: Execute script without gui support
nl: Script zonder grafische interface uitvoeren

en: Execute the selected script.
nl: Het geselecteerde script uitvoeren.

en: Export Scheme...
nl: Schema exporteren...

en: Export to Location
nl: Exporteren naar locatie

en: F&ind:
nl: Zo&eken:

en: F&ull Screen Mode
nl: Volledig scher&m

en: Failed to create Action.
nl: Kon actie niet aanmaken.

en: Failed to create ActionGroup.
nl: Kon actiegroep niet aanmaken.

en: Failed to create Layout.
nl: Kon indeling niet aanmaken.

en: Failed to create Widget.
nl: Kon widget niet aanmaken.

en: Failed to create script for interpreter "%1"
nl: Kon script niet aanmaken voor interpreter "%1"

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
nl: Kon interpreter voor scriptbestand "%1" niet bepalen

en: Failed to load file '%1'
nl: Laden van bestand '%1' is mislukt

en: Failed to load interpreter "%1"
nl: Kon interpreter "%1" niet laden

en: Failed to open scriptfile "%1"
nl: Kon scriptbestand "%1" niet openen

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
nl: Casten naar waarde %1 van type %2 (%3) is mislukt

en: Fallback language:
nl: Terugvaltaal:

en: Fetch content link from server
nl: Haal de koppeling naar de inhoud van de server

en: Fetching content data from server finished.
nl: Inhoudelijke gegevens van de server ophalen is gereed.

en: Fetching content data from server...
nl: Inhoudelijke gegevens van de server ophalen...

en: Fetching license data from server...
nl: Licentie-gegevens van de server ophalen...

en: Fetching your previously updated content finished.
nl: Uw eerder bijgewerkte inhoud ophalen is gereed.

en: Fetching your previously updated content...
nl: Uw eerder bijgewerkte inhoud ophalen...

en: File
nl: Bestand

en: File %1 does not exist
nl: Bestand %1 bestaat niet

en: File %1 not found.
nl: Bestand %1 niet gevonden.

en: File not found: %1
nl: Bestand niet gevonden: %1

en: File to read update instructions from
nl: Het bestand met de bijwerkinstructies

en: File to upload:
nl: Te uploaden bestand

en: File:
nl: Bestand:

en: Fill Out
nl: Uitvullen

en: Filter error
nl: Filterfout

en: Find
nl: Zoeken

en: Find &Next
nl: Vol&gende zoeken

en: Find &backwards
nl: A&chterwaarts zoeken

en: Find &links only
nl: A&lleen koppelingen zoeken

en: Find Links as You Type
nl: Koppelingen zoeken terwijl u typt

en: Find Next
nl: Volgende zoeken

en: Find Pre&vious
nl: Vo&rige zoeken

en: Find Text
nl: Tekst zoeken

en: Find Text as You Type
nl: Tekst zoeken terwijl u typt

en: Find filename inside the resource type given to --path
nl: Zoek naar bestandsnaam binnenhet  hulpbrontype dat is doorgegeven aan --path

en: Finish
nl: Voltooien

en: First argument must be a QObject.
nl: Eerste argument dient een QObject te zijn.

en: Fit to Page &Height
nl: Passend in pagina&hoogte

en: Fit to Page &Width
nl: Passend in pagina&breedte

en: Fixed width font
nl: Vast lettertype

en: Follow
nl: Volgen

en: Font for menus
nl: Lettertype voor menu's

en: Font for the taskbar
nl: Lettertype voor de taakbalk

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
nl: Tekengrootte<br /><i>vaste grootte</i> of <i>relatief</i><br />t.o.v. de omgeving

en: Font style:
nl: Tekenstijl:

en: Fonts for toolbars
nl: Lettertypen voor werkbalken

en: Frame Information
nl: Frame-informatie

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
nl: Vastzetten

en: From c&ursor
nl: Vanaf curso&r

en: Front
nl: Voorkant

en: Function must be called from the main thread.
nl: De functie moet vanuit de hoofd-thread worden aangeroepen.

en: GUI based example for the Weaver Thread Manager
nl: Grafisch voorbeeld voor de Weaver Thread Manager

en: GUI for the khtml regression tester
nl: Grafische interface voor khtml-regressie-tester

en: General Character Properties
nl: Algemene lettertekeneigenschappen

en: Generate simple and fast wrapper classes not based on Nepomuk::Resource which do not provide any data integrity checking
nl: Eenvoudige en snelle omwikkelklassen die niet op Nepomuk::Resource zijn gebaseerd en geen enkele gegevensintegriteitscontrole leveren

en: Get Hot New Stuff
nl: Vers van de pers

en: Get Hot New Stuff!
nl: Vers van de pers!

en: Get help...
nl: Hulp zoeken...

en: Global
nl: Globaal

en: Global Alternate
nl: Globaal alternatief

en: Global:
nl: Globaal:

en: Go back in document
nl: Terug gaan in het document

en: Go back one step
nl: Ga een stap terug

en: Go forward in document
nl: Vooruit gaan in het document

en: Go forward one step
nl: Ga een stap vooruit

en: Go to first page
nl: Naar eerste pagina gaan

en: Go to last page
nl: Naar laatste pagina gaan

en: Go to next page
nl: Naar volgende pagina gaan

en: Go to previous page
nl: Naar vorige pagina gaan

en: Go up
nl: Omhoog

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
nl: Volgende in de geschiedenis

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
nl: Vorige in de geschiedenis

en: Grave
nl: Ernstig (Grave)

en: Green:
nl: Groen:

en: HTML Settings
nl: HTML-instellingen

en: HTML Toolbar
nl: HTML-balk

en: HTML documentation
nl: HTML-documentatie

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
nl: Bijna standaard

en: HTTP Headers
nl: HTTP-kopregels

en: Here you can choose the font size to be used.
nl: Hier kunt u de te gebruiken tekengrootte kiezen.

en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
nl: Hier ziet u een lijst met sneltoetsen, dus de verbindingen tussen toetsen of toetscombinaties en de acties. De acties (bijv. kopiëren) worden in de linkerkolom getoond en bijhorende toetsen of toetscombinaties (bijv. Ctrl+V) worden in de rechterkolom getoond.

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
nl: Hier kunt u wisselen tussen een vaste tekengrootte en een tekengrootte die dynamisch wordt berekend en aangepast op een veranderende omgeving. (bijv. widgetafmetingen, papiergrootte).

en: Hide %1
nl: %1 verbergen

en: Highest Rated
nl: Hoogst beoordeeld

en: Highlight toolbar buttons on mouse over
nl: Werkbalknoppen accentueren onder muisaanwijzer

en: Hold Indefinitely
nl: Oneindig vasthouden

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Hot New Stuff Providers
nl: Leveranciers van Vers-van-de-pers

en: Hue:
nl: Tint:

en: Huge (%1x%2)
nl: Enorm (%1x%2)

en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
nl: Ik verzeker dat deze inhoud geen bestaande copyright-regels, wet of handelsmerk overtreedt. Ik ga er mee akkoord dat mijn IP-adres wordt opgeslagen. (Inhoud verspreiden zonder toestemming van de houder van het copyright is illegaal).

en: I&gnore All
nl: A&lles negeren

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: Icon te&xt:
nl: Pictogramte&kst:

en: Icon:
nl: Pictogram:

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Icons Only
nl: Alleen pictogrammen

en: Icons view mode
nl: Pictogramweergavemodus

en: If enabled, search for a regular expression.
nl: Indien aangezet, zoek naar een reguliere expressie.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignored Words
nl: Genegeerde woorden

en: Image - %1x%2 Pixels
nl: afbeelding - %1x%2 pixels

en: Image Operations
nl: Afbeeldingsoperaties

en: In context '%1' for action '%2'
nl: In context '%1' voor actie '%2'

en: In which language did you describe the above?
nl: In welke taal heeft u uw beschrijving opgesteld?

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include path prefix (deprecated)
nl: Pad voorvoegsel gebruiken (verouderd)

en: Incorrect number of arguments.
nl: Onjuist aantal argumenten.

en: Incremental Spellcheck
nl: Doorgaande spellingcontrole

en: Information
nl: Informatie

en: Initializing
nl: Bezig met initialiseren

en: Initializing Applet "%1"...
nl: Applet "%1" wordt geïnitialiseerd...

en: Input file
nl: Invoerbestand

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert Place&holder
nl: Plaats&houder invoegen

en: Install
nl: Installeren

en: Install Again
nl: Opnieuw installeren

en: Installation prefix for Qt
nl: Installatievoorvoegsel voor Qt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installing
nl: Installeren

en: Insufficient permissions in target directory.
nl: Onvoldoende toegangsrechten voor doelmap.

en: Internally added if launched from Finder
nl: Intern toegevoegd wanneer opgestart vanuit Finder

en: Internet Search
nl: Internet zoekactie

en: Invalid item.
nl: Ongeldig item.

en: Invalid regular expression.
nl: Ongeldige reguliere expressie.

en: Invalid type in Database
nl: Ongeldig type in database

en: JS Calculator
nl: JS-calculator

en: Japanese Kun Pronunciation:
nl: Uitspraak in Japans Kun:

en: Japanese On Pronunciation:
nl: Uitspraak in Japans On:

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
nl: Een JavaScript probeerde een bladwijzer in te voegen

en: JavaScript Debugger
nl: JavaScript debugger

en: JavaScript Error
nl: JavaScript-fout

en: JavaScript Errors
nl: JavaScript-fouten

en: Job
nl: Taak

en: Job Control
nl: Taakbesturing

en: Job Options
nl: Taakopties

en: Job priority:
nl: Taakprioriteit:

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
nl: Afrikaanse scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
nl: Centraal-Aziatische scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
nl: Combinerende diakritische tekens

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
nl: Oost-Aziatische scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
nl: Europees alfabet

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
nl: Wiskundige symbolen

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
nl: Midden-Oosten-scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
nl: Overig

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
nl: Overige scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
nl: Filipijnse scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
nl: Fonetische symbolen

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
nl: Zuid-Aziatische scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
nl: Zuidoost-Aziatische scripts

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
nl: Symbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
nl: Alfabetische presentatievormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
nl: Arabische presentatievormen-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
nl: Arabische presentatievormen-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
nl: Arabisch supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
nl: Armeens

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
nl: Pijlen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
nl: Balinees

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
nl: Basis Latijn

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bengali
nl: Bengalees

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
nl: Blokelementen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
nl: Bopomofo Uitgebreid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
nl: Boxtekening

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
nl: Braillepatronen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buginese
nl: Buginees

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
nl: CJK-compatibiliteit

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
nl: CJK compatibiliteitsvormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
nl: CJK compatibiliteits-ideogrammen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
nl: CJK-stamwoorden supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
nl: CJK-streken

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
nl: CJK-symbolen en -punctuatie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
nl: Verenigde CJK-ideogrammen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
nl: CJK verenigde ideogrammen extensie A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
nl: Combinerende diakritische tekens

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
nl: Combinerende diakritische tekens supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
nl: Combinerende diakritische tekens voor symbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
nl: Combinerende halve tekens

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
nl: Algemene Indische cijfervormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
nl: Besturingsafbeeldingen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
nl: Koptisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
nl: Valutasymbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
nl: Cyrillisch uitgebreid-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
nl: Cyrillisch uitgebreid-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
nl: Cyrillisch supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
nl: Devanagari uitgebreid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
nl: Ingesloten alfanumeriek

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
nl: Ingesloten CJK-letters en maanden

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
nl: Ethiopisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
nl: Ethiopisch uitgebreid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
nl: Ethiopisch uitgebreid-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
nl: Ethiopisch supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
nl: Algemene punctuatie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
nl: Geometrische vormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
nl: Georgisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
nl: Georgisch supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
nl: Glagolitisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
nl: Grieks uitgebreid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
nl: Grieks en koptisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
nl: Halve- en volle-breedte-vormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
nl: Hangul compatibiliteits-Jamo

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
nl: Hangul Jamo uitgebreid-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
nl: Hangul Jamo uitgebreid-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
nl: Hangul Syllabelen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
nl: Hoge privé-gebruik surrogaten

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
nl: Hoge surrogaten

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
nl: IPA-extensies

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
nl: Ideografische beschrijvende tekens

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
nl: Javaans

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
nl: Kangxi-stamwoorden

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
nl: Katakana fonetische extensies

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
nl: Khmer-symbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lao
nl: Laotiaans

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
nl: Latijn uitgebreid additioneel

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
nl: Latijn uitgebreid-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
nl: Latijn uitgebreid-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
nl: Latijn uitgebreid-C

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
nl: Latijn Uitgebreid-D

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
nl: Latijn-1 supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
nl: Letterachtige symbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
nl: Lage surrogaten

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
nl: Wiskundige operatoren

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
nl: Diverse wiskundige symbolen-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
nl: Diverse wiskundige symbolen-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
nl: Diverse symbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
nl: Diverse symbolen en pijlen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
nl: Diversen technisch

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
nl: Letterbetoning modificatie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
nl: Mongools

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
nl: Birmaans uitgebreid-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
nl: Nieuw Tai Lue

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
nl: Cijfersymbolen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ogham
nl: Oghams

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
nl: Tekstherkenning

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
nl: Fonetische extensies

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
nl: Fonetische extensies supplement

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
nl: Gebied voor privaatgebruik

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
nl: Runen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
nl: Samaritaans

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
nl: Singalees

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
nl: Kleine vormvarianten

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
nl: Letters-spatiëring modificatie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
nl: Soedanees

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
nl: Superscripts en subscripts

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
nl: Aanvullende pijlen-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
nl: Aanvullende pijlen-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
nl: Aanvullende wiskundige operatoren

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
nl: Supplementaire punctuatie

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
nl: Tibetaans

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
nl: Verendigde Canadese Aboriginal Syllabics

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
nl: Verenigde Canadese Aboriginal Syllabics uitgebreid

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
nl: Variatie-selectors

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
nl: Vedische extensies

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
nl: Verticale vormen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
nl: Yi-stamwoorden

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
nl: Yi-syllabelen

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
nl: Yijing Hexagram-symbolen

en: KConf Update
nl: Bijwerken van KConf

en: KDE Application
nl: KDE-programma

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
nl: KDE Daemon - activeert de actualisatie van de Sycoca-database wanneer nodig

en: KDE Test Program
nl: KDE Testprogramma

en: KDE Tool for updating user configuration files
nl: KDE-programma voor het bijwerken van de gebruikers' configuratiebestanden

en: KDE application to run Kross scripts.
nl: KDE-programma voor het uitvoeren van Kross-scripts.

en: KDE-tempfile
nl: KDE-tempbestand

en: KDEInit could not launch '%1'
nl: KDEInit kon '%1' niet opstarten

en: KHTML Regression Testing Utility
nl: KHTML-regressie testprogramma

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
nl: KLauncher kon niet via D-Bus bereikt worden, fout bij aanroepen van %1:
    %2

en: KLibLoader: Unknown error
nl: KLibLoader: Onbekende fout

en: KNewStuff contributions
nl: KNewStuff-bijdragen

en: Keep output results from scripts
nl: Uitvoerresultaten van scripts behouden

en: Key Conflict
nl: Toetsenconflict

en: Key Generator
nl: Sleutelgenerator

en: Key used for signing:
nl: Sleutel gebruikt voor ondertekening:

en: Korean Pronunciation:
nl: Uitspraak in Koreaans:

en: Language Selection
nl: Taalselectie

en: Language:
nl: Taal:

en: Large (%1x%2)
nl: Groot (%1x%2)

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Launching %1
nl: %1 wordt gestart

en: Leave a comment
nl: Plaats een commentaar

en: Left for legacy support
nl: Links voor neerwaartse ondersteuning

en: Left to Right, Bottom to Top
nl: Links naar rechts, onder naar boven

en: Left to Right, Top to Bottom
nl: Links naar rechts, boven naar onder

en: Legacy pixmaps
nl: Geërfde afbeeldingen

en: Letter, Lowercase
nl: Letter, klein

en: Letter, Modifier
nl: Letter, modificatie

en: Letter, Other
nl: Letter, overig

en: Letter, Titlecase
nl: Letter, titel

en: Letter, Uppercase
nl: Letter, hoofd

en: Level of safety of the Ruby interpreter
nl: Veiligheidsniveau van de Ruby-interpreter

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Library "%1" not found
nl: Bibliotheek"%1" niet gevonden

en: License Agreement
nl: Licentieovereenkomst

en: License:
nl: Licentie:

en: License: %1
nl: Licentie: %1

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
nl: Beperkt het aantal kleuren die zijn toegewezen
    aan het kleurenpalet op een 8-bit-beeldscherm
    wanneer de toepassing de "QApplication::ManyColor"-
    kleurenspecificatie gebruikt

en: Line
nl: Regel

en: Link Text:
nl: Koppelingstekst:

en: Link URL:
nl: URL-adreskoppeling:

en: List all header files that will be generated via the --writeall command.
nl: Alle kopbestanden laten zien die gegenereerd zullen worden via het --writeall commando.

en: List all includes (deprecated).
nl: Alle invoegingen laten zien (verouderd).

en: List all source files that will be generated via the --writeall command.
nl: Alle bronbestanden laten zien die gegenereerd zullen worden via het --writeall commando.

en: Loadable modules
nl: Laadbare modules

en: Loaded Scripts
nl: Geladen scripts

en: Loading Applet
nl: Applet wordt geladen

en: Loading Preview
nl: Voorbeeld wordt geladen

en: Loading data
nl: Gegevens laden

en: Loading data from provider
nl: Gegevens van leverancier laden

en: Loading of providers from file: %1 failed
nl: Laden van leveranciers uit bestand: %1 is mislukt

en: Loading one preview | Loading %1 previews
nl[0]: Een voorbeeld laden
nl[1]: %1 voorbeelden laden

en: Loading provider information
nl: Leveranciersinformatie laden

en: Local Variables
nl: Lokale variabelen

en: Location of installed Qt binaries
nl: Locatie van de geïnstalleerde Qt-programma's

en: Location of installed Qt libraries
nl: Locatie van de geïnstalleerde Qt-bibliotheken

en: Location of installed Qt plugins
nl: Locatie van de geïnstalleerde Qt-plugins

en: Lock Toolbar Positions
nl: Werkbalkposities vergrendelen

en: Log thread activity
nl: Threadactiviteit loggen

en: Log to a file
nl: Log naar een bestand

en: Low Password Strength
nl: Lage wachtwoordsterkte

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Main:
nl: Hoofd:

en: MainWindow
nl: Hoofdvenster

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Major cleanup - Personal hero of maintainer
nl: Belangrijke schoonmaak - persoonlijke held van de onderhouder

en: Manage Link
nl: Koppeling beheren

en: Mandarin Pronunciation:
nl: Uitspraak in Mandarijn:

en: Mark &taskbar entry
nl: Markeer &taakbalkitem

en: Mark, Enclosing
nl: Markering, insluiting

en: Mark, Non-Spacing
nl: Markering, niet-spatiëring

en: Mark, Spacing Combining
nl: Markering, spatiëringcombinatie

en: Medium (%1x%2)
nl: Middel (%1x%2)

en: Mime types
nl: Mime-typen

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Mirror Pages
nl: Pagina's spiegelen

en: Mirror pages along vertical axis
nl: Pagina's spiegelen over verticale as

en: Missing Plugin
nl: Ontbrekende plug-in

en: More Actions
nl: Meer acties

en: Most Downloads
nl: Meest gedownload

en: Most countries have no character for this
nl: De meeste landen kennen geen letterteken daarvoor

en: Most downloads
nl: Meest gedownload

en: Mouse Button Gesture
nl: Muisknop gebaar

en: Mouse Shape Gesture
nl: Muisvorm gebaar

en: Move &Down
nl: Omlaag ve&rplaatsen

en: Move &Up
nl: Omhoog &verplaatsen

en: Must supply a filename.
nl: Geef een bestandsnaam op.

en: Must supply a layout name.
nl: Geef een layout-naam op.

en: Must supply a valid parent.
nl: Geef een geldige ouder op.

en: Must supply a widget name.
nl: Geef een widgetnaam op.

en: NEC SOCKS client
nl: NEC SOCKS-client

en: Name
nl: Naam

en: Name for New Scheme
nl: Naam van het nieuwe schema

en: Name for new scheme:
nl: Naam van het nieuwe schema:

en: Name of the file as it will appear on the website
nl: Naam van het bestand zoals het zal verschijnen op de website

en: Name of the plugin class to generate
nl: Naam van de te genereren plugin-klasse

en: Name:
nl: Naam:

en: Name:
nl: Naam:

en: Named Colors
nl: Benoemde kleuren

en: Ne&ver store for this site
nl: Nooit &voor deze website

en: Network Transmission
nl: Netwerkverkeer

en: Network error. (%1)
nl: Netwerkfout. (%1)

en: New Scheme
nl: Nieuw schema

en: New Upload
nl: Nieuwe upload

en: New Web Shortcut
nl: Nieuw webvoorvoegsel

en: New search provider
nl: Nieuwe leverancier van zoekmachine

en: New...
nl: Nieuw...

en: Newest
nl: Nieuwste

en: Newline
nl: Nieuwe regel

en: Next Character in History
nl: Volgend teken in de geschiedenis

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Next year
nl: Volgend jaar

en: Night (18:00 to 05:59)
nl: 's Nachts (18:00 tot 05:59)

en: No
nl: Nee

en: No Entries
nl: Geen items

en: No Preview
nl: Geen voorbeeld

[ctx: No border line]
en: None
nl: Geen

en: No classname specified
nl: Geen klassenaam opgegeven

en: No classname specified.
nl: Geen klassenaam opgegeven.

en: No further items in the history.
nl: Verder geen items in de geschiedenis.

en: No handler found for %1.
nl: Geen toepassing gevonden voor %1.

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
nl: Geen informatie beschikbaar.
    Het opgegeven KAboutData-object bestaat niet.

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
nl: Er zijn geen licentievoorwaarden voor dit programma bekend.
    Consulteer de documentatie of de broncode voor licentie-
    voorwaarden.

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
nl: Geen overeenkomsten gevonden voor <b>%1</b>.

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
nl: Er zijn geen mime-bestandstypen geïnstalleerd. Controleer of shared-mime-info is geïnstalleerd en dat de variabele XDG_DATA_DIRS niet is ingesteld of de map /usr/share bevat.

en: No more matches for this search direction.
nl: Er zijn geen overeenkomsten meer in de zoekrichting.

en: No password, use anonymous (or guest) login
nl: Geen wachtwoord, gebruik anonieme (of gast) aanmelding

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
nl: Geen plugin gevonden voor '%1'.
    Wilt u er een downloaden van %2?

en: No provider selected.
nl: Geen leverancier geselecteerd.

en: No service matching the requirements was found
nl: Geen dienst gevonden die overeen kwam met de vereisten

en: No service matching the requirements was found.
nl: Geen dienst gevonden die overeen kwam met de vereisten.

[ctx: No shortcut defined]
en: None
nl: Geen

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
nl: Zwevend

en: No such file or directory
nl: Geen bestand of map met deze naam

en: No such function "%1"
nl: Deze functie bestaat niet: "%1"

en: No such interpreter "%1"
nl: Deze interpreter bestaat niet: "%1"

en: No such method '%1'.
nl: Methode bestaat niet: '%1'.

en: No suggestions for %1
nl: Geen suggesties voor %1

en: No target filename has been given.
nl: Geen doelbestand opgegeven.

en: No text
nl: Geen tekst

en: No text was replaced.
nl: Er werd geen tekst vervangen.

en: Non-printable
nl: Niet-afdrukbaar

en: Not a directory
nl: Geen map

en: Not enough arguments.
nl: Onvoldoende argumenten.

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
nl: Opmerking: U kunt uw inhoud op de website bewerken, bijwerken en verwijderen.

en: Notes:
nl: Notities:

en: Nothing to spell check.
nl: Niets om de spelling van te controleren.

en: Number, Decimal Digit
nl: Getal, decimaal

en: Number, Letter
nl: Getal, letter

en: Number, Other
nl: Getal, overig

en: OS:
nl: Besturingssysteem:

en: Odd Pages
nl: Oneven pagina's

en: Old upload information found, fill out fields?
nl: Oude upload-informatie gevonden, velden invullen?

en: Only 'ReadOnly' allowed
nl: Alleen 'alleenlezen' is toegestaan

en: Only Run HTML Tests
nl: Alleen HTML-tests uitvoeren

en: Only Run JS Tests
nl: Alleen JS-tests uitvoeren

en: Only local files are supported.
nl: Uitsluitend lokale bestanden worden ondersteund.

en: Only run .html tests
nl: Alleen .html-tests uitvoeren

en: Only run .js tests
nl: Alleen .js-tests uitvoeren

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
nl: Alleen een enkelvoudige test draaien. Meerdere opties zijn toegestaan.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
nl: Alleen modules draaien waarvan de bestandsnamen overeenkomen met de regexp.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
nl: Alleen testmodules draaien die in de map zijn gevonden. Gebruik de query-optie om de modules te selecteren.

en: Only search within the current selection.
nl: Alleen in de huidige selectie zoeken.

en: Open
nl: Openen

en: Open &Destination
nl: Be&stemming openen

en: Open &File
nl: &Bestand openen

en: Open &Recent
nl: &Recent geopend

en: Open '%1'
nl: %1' openen

en: Open Script
nl: Script openen

en: Open a document which was recently opened
nl: Een recent geopend document openen

en: Open a script...
nl: Open een script...

en: Open an existing document
nl: Open een bestaand document

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Open in &New Tab
nl: Openen in &nieuw tabblad

en: Open in &This Window
nl: Openen in di&t venster

en: Open in New &Window
nl: Openen in nieu&w venster

en: Opens the print dialog to print the current document
nl: Opent het printerdialoogvenster om het huidige document af te drukken

en: Operation not supported
nl: Handeling wordt niet ondersteund

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
nl: V&olgende

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
nl: Verder

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
nl: Volge&nde

en: Opt&ions
nl: Opt&ies

en: Option
nl: Optie

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optionally specify the classes to be generated. Use option multiple times (defaults to all classes)
nl: Als optie de te genereren klassen specificeren . Optie meer keren gebruiken (standaard is alle klassen)

en: Options
nl: Opties

en: Order by:
nl: Sorteren op:

en: Other Contributors:
nl: Andere bijdragen door:

en: Other, Control
nl: Overig, Control

en: Other, Format
nl: Overig, opmaak

en: Other, Not Assigned
nl: Overig, niet toegewezen

en: Other, Private Use
nl: Overig, Private Use

en: Other, Surrogate
nl: Overig, Surrogate

en: Output file
nl: Uitvoerbestand

en: Output to File...
nl: Uitvoer naar bestand...

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: Overwrite existing file?
nl: Bestaand bestand overschrijven?

en: PTY operation timed out
nl: Timeout voor PTY-operatie

en: Page Border
nl: Paginarand

en: Page Label
nl: Paginalabel

en: Page Set
nl: Paginaset

en: Page loaded.
nl: Pagina geladen.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages Per Sheet
nl: Pagina's per vel

en: Parse error at %1 line %2
nl: Ontleedfout bij %1 regel %2

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Input
nl: Wachtwoordinvoer

en: Password echo type
nl: Type wachtwoordinvoer

en: Password is empty
nl: Wachtwoord is leeg

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
nl[0]: Wachtwoord dient tenminste 1 teken lang te zijn
nl[1]: Wachtwoord dient tenminste %1 tekens lang te zijn

en: Password strength meter:
nl: Sterkte van wachtwoord:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords match
nl: Wachtwoorden komen overeen

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste clipboard content
nl: Inhoud klembord plakken

en: Path cannot be used
nl: Pad kan niet worden gebruikt

en: Path to custom SOCKS library
nl: Locatie van aangepaste SOCKS-bibliotheek

en: Path to the autostart directory
nl: Locatie van de autostartmap

en: Path to the directory containing executables to be run on session login
nl: Locatie van de map die uitvoerbare bestanden bevat die gestart zullen worden tijdens het aanmelden bij KDE

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause/Continue regression testing process
nl: Regressietest pauzeren/voortzetten

en: Payload
nl: Belasting

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
nl: Voer een hoofdlettergevoelige zoekopdracht uit: het invoeren van het patroon 'Jan' zal niet overeenkomen met 'jan' of 'JAN', alleen met 'Jan'.

en: Perform menu generation test run only
nl: Alleen het testen van menugeneratie uitvoeren

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Play
nl: Afspelen

en: Play a &sound
nl: &Speel een geluid af

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
nl: Kies een geldige bouwmap voor 'khtml/'.

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
nl: Kies een geldige map voor 'khtmltests/regression/'.

en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
nl: Kies de tekstbewerkingscomponent die u wilt gebruiken in deze toepassing. Als u kiest voor <B>Systeemstandaard</B>, dan zal de toepassing uw Systeeminstellingen gebruiken. Elke andere keuze geldt alleen voor deze toepassing.

en: Please choose the language which should be used for this application:
nl: Kies de taal die u voor dit programma wilt gebruiken:

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
nl: Klik en sleep over de afbeelding om een gebied te selecteren:

en: Please contact your system administrator.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Please describe your upload.
nl: Geef een beschrijving van wat u wilt uploaden.

en: Please fill out the information about your upload in English.
nl: Gaarne informatie invullen over uw upload in het Engels.

en: Please give some information about yourself.
nl: Geef wat informatie over uzelf.

en: Please put in a name.
nl: Voer een naam in.

en: Please report bugs to %1.
nl: Rapporteer bugs aan %1.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
nl: Rapporteer bugs aan <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: Please select one of the providers listed below:
nl: Selecteer één van de leveranciers uit de lijst hieronder:

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
nl: Gebruik <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> om bugs (programmafouten) te rapporteren.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
nl: Gebruik http://bugs.kde.org om bugs (programmafouten) te rapporteren.

en: Popup Window Blocked
nl: Openen van nieuw venster geblokkeerd

en: Port
nl: Poort

en: Possible Causes:
nl: Mogelijke oorzaken:

en: Possible Solutions:
nl: Mogelijke oplossingen:

en: Possibly bad download link
nl: Mogelijk een foute download-koppeling

en: Prefix in $HOME used to write files
nl: Prefix in $HOME gebruikt voor het schrijven van bestanden

en: Prefix to install resource files to
nl: Prefix voor het installeren van hulpbronbestanden naar

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
nl: Als u op deze knop drukt, dan worden alle recente wijzigingen die in deze dialoog zijn gemaakt verworpen.

en: Preview Images
nl: Voorbeeldafbeeldingen

en: Preview URL:
nl: Voorbeeld-URL-adres:

en: Preview of the "%1" font
nl: Voorbeeld van het lettertype "%1"

en: Preview of the selected font
nl: Voorbeeld van het geselecteerde lettertype

en: Previous Character in History
nl: Vorig teken in de geschiedenis

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Previous year
nl: Vorig jaar

en: Price
nl: Prijs

en: Price:
nl: Prijs:

en: Primary language:
nl: Standaardtaal:

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print DOM Tree to STDOUT
nl: DOM-boomstructuur afdrukken naar STDOUT

en: Print Frame...
nl: Frame afdrukken...

en: Print Immediately
nl: Onmiddellijk afdrukken

en: Print Previe&w
nl: Afdruk&voorbeeld

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Print Rendering Tree to STDOUT
nl: Rendering-boomstructuur afdrukken naar STDOUT

en: Print document
nl: Document afdrukken

en: Print frame tree to STDOUT
nl: Frame-boomstructuur afdrukken naar STDOUT

en: Print header
nl: Kopregel afdrukken

en: Print images
nl: Afbeeldingen afdrukken

en: Printer friendly mode (black text, no background)
nl: Printervriendelijke modus (zwarte tekst, geen achtergrond)

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
nl: %1 addon-installatie

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
nl: %1 addon-uploader

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
nl: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versie %2</b><br />Gebruikmakend van KDE Development Platform %3</html>

en: Progress Dialog
nl: Voortgangsindicator

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Provider information
nl: Informatie over leverancier

en: Provider:
nl: Leverancier:

en: Provider: %1
nl: Leverancier: %1

en: Punctuation, Close
nl: Punctuatie, sluiten

en: Punctuation, Connector
nl: Punctuatie, verbinding

en: Punctuation, Dash
nl: Punctuatie, stip

en: Punctuation, Final Quote
nl: Punctuatie, finaal citaat

en: Punctuation, Initial Quote
nl: Punctuatie, initieel citaat

en: Punctuation, Open
nl: Punctuatie, open

en: Punctuation, Other
nl: Punctuatie, overig

en: Put output in &lt;directory&gt; instead of &lt;base_dir&gt;/output
nl: Plaats uitvoer in &lt;directory&gt; in plaats van in &lt;base_dir&gt;/output

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
nl: QML JS debuggerinformatie. Toepassing moet gebouwd
    worden met -DQT_DECLARATIVE_DEBUG voor de debugger om
    ingeschakeld te zijn

en: Qt plugins
nl: Qt-plugins

en: Question
nl: Vraag

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit application
nl: Toepassing afsluiten

en: Quit application...
nl: Toepassing afsluiten...

en: R&eplace All
nl: Alles v&ervangen

en: Range error
nl: Bereikfout

en: Rate this entry
nl: Dit item een waardering geven

en: Rating
nl: Waardering

en: Rating for entry
nl: Waardering voor item

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Rating: %1
nl: Waardering:  %1

en: Rating: %1%
nl: Waardering: %1%

en: Re&do
nl: Opnie&uw

en: Re&vert
nl: Beginwaar&de

en: Re: %1
nl: Opn: %1

en: Read-only filesystem
nl: Alleen-lezen bestandssysteem

en: Ready
nl: Gereed

en: Reason for price:
nl: Reden voor de prijs:

en: Reassign
nl: Opnieuw toewijzen

en: Rebuilds the system configuration cache.
nl: Maakt een nieuwe systeemconfiguratiecache aan.

en: Red:
nl: Rood:

en: Redisplay document
nl: Document opnieuw weergeven

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo last undone action
nl: Laatste ongedaan gemaakte actie opnieuw uitvoeren

en: Redo: %1
nl: Opnieuw: %1

en: Reference
nl: Referentie

en: Reference error
nl: Referentiefout

en: Regenerate baseline (instead of checking)
nl: Baseline regenereren (in plaats van controleren)

en: Register a new account
nl: Een nieuw account registreren

en: Regression Testing Status
nl: Status van regressietest

en: Regression tester for khtml
nl: Regressietester voor khtml

en: Regression testing output
nl: Uitvoer regressietest

en: Regular e&xpression
nl: Reguliere e&xpressie

en: Reindent Sources
nl: Bronnen opnieuw laten inspringen

en: Reject
nl: Verwerpen

en: Relative path to testcase, or directory of testcases to be run (equivalent to -t).
nl: Relatief pad naar test, of map met testen om te draaien (gelijk aan -t).

en: Reload Frame
nl: Frame herladen

en: Remaining number of jobs:
nl: Resterend aantal taken:

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Removal of entry
nl: Verwijdering van item

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove from ignores...
nl: Uit negeringen verwijderen...

en: Remove password for form %1
nl: Verwijder wachtwoord voor formulier %1

en: Remove selected script.
nl: Geselecteerd script verwijderen.

en: Rendering mode:
nl: Weergavemodus:

en: Repeats, One or More Times
nl: Herhalingen, één of meerdere malen

en: Repeats, Zero or More Times
nl: Herhalingen, nul of meerdere malen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace &with:
nl: Ver&vangen door:

en: Replace '%1' with '%2'?
nl: '%1' vervangen door '%2'?

en: Replace With
nl: Vervangen door

en: Replace&ment text:
nl: Ve&rvangende tekst:

en: Report Exceptions
nl: Rapporteer uitzonderingen

en: Report bad entry
nl: Slecht item melden

en: Requested Font
nl: Lettertype instellen

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
nl: Vereis woordgrenzen aan beide einden van een overeenkomst om succesvol te zijn.

en: Reserved Shortcut
nl: Gereserveerde snelkoppeling

en: Reset
nl: Opnieuw

en: Reset Toolbars
nl: Werkbalken herstellen

en: Reset all items to their default values
nl: Zet alle items terug naar hun standaardwaarden

en: Reset configuration
nl: Instellingen terugzetten

en: Reset to Defaults
nl: Terug naar standaardwaarden

en: Restore the application for the given 'sessionId'
nl: De toepassing herstellen voor de gegeven 'sessionId'

en: Revert unsaved changes made to document
nl: Niet opslagen wijzigingen in document terugdraaien

en: Right to Left, Bottom to Top
nl: Rechts naar links, onder naar boven

en: Right to Left, Top to Bottom
nl: Rechts naar links, boven naar onder

en: Rotate &Counterclockwise
nl: &Linksom draaien

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run &command
nl: Voer &commando uit

en: Run Kross scripts.
nl: Kross-scripts uitvoeren.

en: Run Single Test...
nl: Eén test uitvoeren...

en: Run Tests...
nl: Tests uitvoeren...

en: Run To...
nl: Uitvoeren tot...

en: Run script...
nl: Script uitvoeren...

en: Run test...
nl: Test uitvoeren...

en: Run to breakpoint...
nl: Uitvoeren tot breekpunt...

en: S&earch:
nl: Zo&eken:

en: S&kip run-together words
nl: Aaneengesc&hreven woorden overslaan

en: S&ubject:
nl: &Onderwerp:

en: S&uggest
nl: S&uggestie

[ctx: SSL error]
en: No error
nl: Geen fout

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
nl: Het certificaat van de certificaatautoriteit is ongeldig

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
nl: Het certificaat van de certificaatautoriteit is gemarkeerd om het voor dit doel te weigeren

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
nl: Het certificaat kan om interne redenen niet worden geverifieerd

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
nl: De certificaatketting is te lang

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
nl: Het certificaat is niet van toepassing op de gegeven host

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
nl: Het certificaat is ingetrokken

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
nl: Het certificaat is verlopen

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
nl: Het certificaat is ongeldig

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
nl: Het certificaat is niet ondertekend door vertrouwde certificaatautoriteit

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
nl: Het certificaat is ongeschikt voor dit doel

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
nl: De ander kant heeft geen certificaat gestuurd

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
nl: Het certificaat van de hoofd-certificaatautoriteit wordt niet vertrouwd voor dit doel

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Saturation:
nl: Verzadiging:

en: Save &As...
nl: Opslaan &als...

en: Save &Background Image As...
nl: Achtergrondaf&beelding opslaan als...

en: Save &Frame As...
nl: &Frame opslaan als...

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save Background Image As
nl: Achtergrondafbeelding opslaan als

en: Save Frame As
nl: Frame opslaan als

en: Save Image As
nl: Afbeelding opslaan als

en: Save Image As...
nl: Afbeelding opslaan als...

en: Save Link As
nl: Koppeling opslaan als

en: Save as Scheme Defaults
nl: Opslaan als standaardschema

en: Save data
nl: Gegevens opslaan

en: Save document
nl: Document opslaan

en: Save document under a new name
nl: Document opslaan onder een nieuwe naam

en: Save file with another name
nl: Bestand met een andere naam opslaan

en: Scheduled printing:
nl: Gepland afdrukken:

en: Script to execute
nl: Uit te voeren script

en: Scriptfile
nl: Scriptbestand

en: Scriptfile "%1" does not exist.
nl: Scriptbestand "%1" bestaat niet.

en: Se&verity
nl: &Ernst

en: Search
nl: Zoeken

en: Search &provider name:
nl: Naam van &leverancier zoeken:

en: Search Columns
nl: Kolommen zoeken

en: Search Plugins
nl: Plugins zoeken

en: Search backwards.
nl: Achterwaarts zoeken.

en: Search for '%1' with
nl: Naar '%1' zoeken met

en: Search for '%1' with %2
nl: '%1' zoeken met %2

en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
nl: Interactief zoeken naar sneltoetsnamen (bijv. Kopiëren) of combinatietoetsen (bijv. Ctrl+C) door ze hier te typen.

en: Search path for resource type
nl: Zoekpad voor gegevensbrontype

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
nl: Tweede dienst (16:00 tot 23:59)

en: Security Alert
nl: Beveiligingsalarm

en: Security Warning
nl: Beveiligingswaarschuwing

en: See also:
nl: Zie ook:

en: Select &All
nl: &Alles selecteren

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select Components
nl: Componenten selecteren

en: Select Files...
nl: Bestanden selecteren...

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

en: Select Preview...
nl: Voorbeeld selecteren...

en: Select Region of Image
nl: Gebied in afbeelding selecteren

en: Select Signing Key
nl: Ondertekeningssleutel selecteren

en: Select a block to be displayed
nl: Selecteer een blok om te weergeven

en: Select a category
nl: Selecteer een categorie

en: Select a month
nl: Selecteer een maand

en: Select a week
nl: Selecteer een week

en: Select a year
nl: Selecteer een jaar

en: Select preview image
nl: Voorbeeldafbeelding selecteren

en: Select the command to run
nl: Selecteer het uit te voeren commando

en: Select the current day
nl: Selecteer de huidige dag

en: Select the sound to play
nl: Selecteer het af te spelen geluid

en: Select zoom level
nl: Zoomniveau selecteren

en: Send Confirmation
nl: Verzenden bevestigen

en: Send Image...
nl: Afbeelding verzenden...

en: Send Mail
nl: Berichten verzenden

en: Send bug report.
nl: Bugrapport verzenden.

en: Send document by mail
nl: Document per e-mail verzenden

en: Send this bug report to %1.
nl: Verstuur dit bugrapport naar %1.

en: Separator, Line
nl: Scheiding, regel

en: Separator, Paragraph
nl: Scheiding, alinea

en: Separator, Space
nl: Scheiding, spatie

en: Serialization used in the ontology files. Will default to primitive file extension detection.
nl: In de ontologiebestanden gebruikte serialisatie. Zal standaard leiden tot primitieve detectie van bestandsextenties.

en: Service '%1' is malformatted.
nl: De dienst '%1' heeft een onjuiste opmaak.

en: Service '%1' must be executable to run.
nl: Service '%1' moet uitvoerbaar zijn om te kunnen werken.

en: Service types
nl: Diensttypen

en: Services
nl: Diensten

en: Set &Encoding
nl: &Codering instellen

en: Set a price for this item
nl: Stel een prijs in voor dit item

en: Set font
nl: Lettertype selecteren

en: Set font size
nl: Tekengrootte wijzigen

en: Set of Characters
nl: Set van tekens

en: Set the used visibility in case the classes are to be used in public API. <visibility-name> will be used to construct the export macro name and the export header. By default classes will not be exported.
nl: Stel de gebruuikte zichtbaarheid in in het geval de te gebruiken klassen gebruikt worden in een publieke API. <visibility-name> zal worden gebruikt om de exportmacronaam en de exportkop te construeren. Standaard zullen klassen niet worden geëxporteerd.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Share Hot New Stuff
nl: Vers-van-de-pers delen

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Shortcut '%1' for action '%2'
nl: Sneltoets '%1' voor actie '%2'

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
nl: Sneltoets '%1' in applicatie %2 voor de actie %3

en: Shortcut Schemes
nl: Sneltoetsschema's

en: Shortcut conflict
nl: Sneltoetsconflict

en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
nl: Sneltoets voor het afsluiten van de computer zonder bevestiging

en: Shortcut for taking screenshot
nl: Sneltoets voor het maken van een schermafdruk

en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
nl: Sneltoets voor het in/uitschakelen van klembordacties

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Show %1
nl: %1 tonen

en: Show %1 specific options
nl: %1-specifieke opties tonen

en: Show &Menubar
nl: &Menubalk tonen

en: Show &Toolbar
nl: &Werkbalk tonen

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
nl: Passieve melding van geblokkeerde ve&nsters tonen

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
nl: Menubalk tonen<p>Toont de menubalk wanneer deze verborgen is</p>

en: Show St&atusbar
nl: &Statusbalk tonen

en: Show Statusbar<p>Shows the statusbar, which is the bar at the bottom of the window used for status information.</p>
nl: Statusbalk tonen<p>Toont de statusbalk, die de balk is aan de onderkant van het venster voor het weergeven van statusinformatie.</p>

en: Show a message in a &popup
nl: Toon een bericht in een &dialoogvenster

en: Show a print preview of document
nl: Een afdrukvoorbeeld van het document tonen

en: Show all options
nl: Alle opties tonen

en: Show author information
nl: Auteurinformatie tonen

en: Show directories first
nl: Mappen als eerste tonen

en: Show file preview in file dialog
nl: Bestandsvoorbeeld tonen in bestandsdialoog

en: Show help
nl: Help tonen

en: Show help about options
nl: Hulp over de opties tonen

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Show license information
nl: Licentie-informatie tonen

en: Show or hide menubar
nl: Menubalk tonen of verbergen

en: Show or hide statusbar
nl: Statusbalk tonen of verbergen

en: Show or hide toolbar
nl: Werkbalk tonen of verbergen

en: Show speedbar
nl: Snelheidsbalk tonen

en: Show text on toolbar icons
nl: Tekst op werkbalkpictogrammen tonen

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
nl: Door <i>%1</i>

en: Show version information
nl: Versie-informatie tonen

en: Shrink Font
nl: Lettertekens verkleinen

en: Signed by (validation: %1)
nl: Ondertekend door (validatie: %1)

en: Single Line
nl: Enkele lijn

en: Single Thick Line
nl: Enkele dikke lijn

en: Skip all &uppercase words
nl: Alle woorden in hoofdletters o&verslaan

en: Small (%1x%2)
nl: Klein (%1x%2)

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
nl: adres reeds in gebruik

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
nl: socket reeds gebonden

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
nl: socket reeds aangemaakt

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
nl: verbinding werd actief geweigerd

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
nl: verbinding time-out

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
nl: handeling is al gaande

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
nl: opzoeken van naam mislukt

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
nl: er trad een netwerkfout op

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
nl: geen fout

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
nl: socket niet gebonden

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
nl: socket niet aangemaakt

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
nl: handeling wordt niet ondersteund

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
nl: de externe computer verbrak de verbinding

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
nl: tijdsduur voor getimede handeling verstreken

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
nl: er trad een onbekende of onverwachte fout op

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
nl: handeling zou blokkeren

en: Sorry
nl: Helaas

en: Sp&eech
nl: Spr&aak

en: Speak Custom Text
nl: Aangepaste tekst uitspreken

en: Speak Event Message
nl: Gebeurtenisbericht uitspreken

en: Speak Event Name
nl: Gebeurtenisnaam uitspreken

en: Speak Text
nl: Tekst uitspreken

en: Specific Time
nl: Specifieke tijd

en: Specified socket path is invalid
nl: Ongeldig socket-pad gespecificeerd

en: Specify Output Directory...
nl: Uitvoermap opgeven...

en: Specify khtml Directory...
nl: Khtml-map opgeven...

en: Specify tests Directory...
nl: Map met tests opgeven...

en: Specify the target folder to store generated files into.
nl: De doelmap specificeren waarin de gegenereerde bestanden worden opgeslagen.

en: Spell Checker
nl: Spellingcontrole

en: Spell Checking
nl: Spellingcontrole

en: Spell Checking Configuration
nl: Instellingen van spellingcontrole

en: Spell check canceled.
nl: Spellingcontrole geannuleerd.

en: Spell check complete.
nl: Spellingcontrole voltooid.

en: Spell check stopped.
nl: Spellingcontrole gestopt.

en: Stalled
nl: Onderbroken

en: Start
nl: Starten

en: Start Upload
nl: Uploaden starten

en: Start of Line
nl: Begin van regel

en: Start replace
nl: Vervangen starten

en: Start searching
nl: Zoekopdracht starten

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
nl: Begin met zoeken bij de huidige cursorlocatie in plaats van van bovenaf.

en: Starting Applet "%1"...
nl: Applet "%1" wordt gestart...

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
nl: Opstarten van tekst-naar-spraak-service van Jovie is mislukt

[ctx: State of the notified event]
en: State
nl: Status

en: Step
nl: Stap

en: Step Into
nl: Instappen

en: Step Out
nl: Uitstappen

en: Step Over
nl: Overstappen

en: Step execution...
nl: Stap uitvoeren...

en: Step to next line...
nl: Ga naar volgende regel...

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop Animated Images
nl: Animaties stoppen

en: Stop Animations
nl: Animaties stoppen

en: Stop execution of the selected script.
nl: Uitvoeren van het geselecteerde script stoppen.

en: Submit
nl: Indienen

en: Submit Bug Report
nl: Bugrapport indienen

en: Submit Confirmation
nl: Indienen bevestigen

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Subscription to entry
nl: Inschrijven op item

en: Success
nl: Succes

en: Suggested Words
nl: Woordsuggesties

en: Suggestion List
nl: Suggestielijst

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Supply a username and password below.
nl: Geef hieronder een gebruikersnaam en wachtwoord op.

en: Suspend
nl: Onderbreken

en: Switch Application &Language...
nl: Taa&l van programma wijzigen...

en: Switch Application Language
nl: Taal van programma wijzigen

en: Switch version
nl: Versie wisselen

en: Symbol, Currency
nl: Symbool, valuta

en: Symbol, Math
nl: Symbool, wiskunde

en: Symbol, Modifier
nl: Symbool, modificatie

en: Symbol, Other
nl: Symbool, overig

en: Symbolic Link
nl: Symbolische koppeling

en: Synchronization to disk failed
nl: Synchronisatie naar schijf is mislukt

en: Syntax error
nl: Syntaxisfout

en: System Default (currently: %1)
nl: Systeemstandaard (momenteel: %1)

en: System wide font
nl: Systeemwijd lettertype

en: T&ranslation
nl: Ve&rtaling

en: Tang Pronunciation:
nl: Uitspraak in Tang:

en: Task
nl: Taak

en: Technical Reason:
nl: Technische reden:

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Templates to be used (deprecated).
nl: Te gebruiken sjablonen (verouderd).

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
nl: Tijdelijke bestanden (specifiek voor zowel huidige host als huidige gebruiker)

en: Test
nl: Testen

en: TestRegression
nl: Testregressie

en: Text Alongside Icons
nl: Tekst naast de pictogrammen

en: Text Only
nl: Alleen tekst

en: Text Position
nl: Tekstpositie

en: Text Under Icons
nl: Tekst onder de pictogrammen

en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
nl: Een tekstgedeelte dat het onbekende woord in zijn context toont.

en: Text:
nl: Tekst:

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
nl: De toetscombinatie '%1' is reeds toegewezen aan de algemene actie "%2" in "%3".
    Wilt u deze toetscombinatie daar verwijderen en toewijzen aan de huidige actie?

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
nl: De toetscombinatie '%1' is reeds toegewezen aan de standaardactie "%2". Deze actie wordt door enkele programma's gebruikt.
    Wilt u de combinatie ook gebruiken als globale toetsencombinatie?

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
nl: De toetsencombinatie '%1' is geregistreerd door het programma %2 voor de actie %3:

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
nl: De toetscombinatie '%1' is geregistreerd door applicatie %2.
    %3

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
nl: Het gebaar '%1' is reeds toegewezen aan de actie "%2".
    Wilt u deze bij de vorige actie verwijderen en toewijzen aan de huidige actie?

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
nl: De vormgebaar '%1' is reeds toegewezen aan de actie "%2".
    Wilt u deze daar verwijderen en toewijzen aan de huidige actie?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
nl: De downloadmanager (%1) werd niet in uw zoekpad ($PATH) gevonden

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
nl: De F12-toets is gereserveerd in Windows, en kan dus niet gebruikt worden voor een globale sneltoets.
    Graag een andere kiezen.

en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
nl: Filmquiz bracht knappe ex-yogi van de wijs

en: The URLs recently visited
nl: De recentbezochte URL-adressen

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
nl: Het programma waarvoor u een bugrapport wilt indienen. Indien onjuist, gebruik dan de optie "Bug rapporteren" uit het menu van het programma zelf

en: The comment could not be submitted.
nl: Het commentaar kon niet worden ingediend.

en: The comment was submitted successfully.
nl: Het commentaar is met succes ingediend.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
nl: De voltooiing is dubbelzinnig, er is meer dan één
    overeenkomst beschikbaar.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
nl: Het huidige sneltoetsschema is gewijzigd. Wilt u het opslaan voor u overschakeld naar het nieuwe?

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
nl: Bestemming:

en: The distance between icons specified in pixels.
nl: De afstand tussen pictogrammen, opgegeven in pixels.

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
nl: Het document "%1" is gewijzigd.
    Wilt u de wijzigingen opslaan of verwerpen?

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
nl: Het gedownloade bestand is een html-bestand. Dit geeft een koppeling aan naar een website in plaats van de actuele download. Wilt u in plaats daarvan de site met een browser openen?

en: The email address this bug report is sent to.
nl: Het e-mailadres waar dit bugrapport naar verstuurd is.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
nl: De factory biedt geen ondersteuning voor het aanmaken van componenten van het opgegeven type.

en: The fake user-agent '%1' is in use.
nl: De nep gebruikersagent '%1' is in gebruik.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
nl: De bestanden/URL-adressen geopend door de toepassing zullen na gebruik worden verwijderd

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
nl: De volgende bestanden konden niet worden verzonden doordat ze niet zijn gevonden.
    Wilt u doorgaan?

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
nl: De toetsvolgorde '%1' is meerduidig. Gebruik 'Sneltoetsen configureren'
    in het 'Instellingen'-menu om de meerduidigheid op te lossen.
    Er wordt geen actie getriggerd.

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
nl: De toets die u net indrukte wordt niet door Qt ondersteund.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
nl: De taal voor dit programma is gewijzigd. De wijziging zal effect hebben bij de volgende start van het programma.

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
nl: De bibliotheek %1 biedt geen KDE4-compatible factory.

en: The library does not export a factory for creating components.
nl: De bibliotheek exporteert geen factory voor het aanmaken van componenten.

en: The module %1 could not be found.
nl: De module %1 is niet gevonden.

en: The module %1 is disabled.
nl: De module %1 is uitgeschakeld.

en: The module %1 is not a valid configuration module.
nl: De module %1 is geen geldige configuratiemodule.

en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
nl: De naam van de interfacestijl, bijv. "keramik" of "plastik", zonder de aanhalingstekens.

en: The ontology files containing the ontologies to be generated, a space separated list (deprecated: use arguments instead.)
nl: De ontologie bestanden die de te genereren ontologieën bevatten, een spatie-gescheiden lijst (verouderd: in plaats daarvan argumenten gebruiken).

en: The ontology files containing the ontologies to be generated.
nl: De ontologiebestanden die de te genereren ontologieën bevatten.

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
nl: De wachtwoord-sterktemeter geeft u een indicatie van de veiligheid van het wachtwoord dat u hebt opgegeven. Om de sterkte van het wachtwoord te verbeteren, probeer:
     - een langer wachtwoord;
     - een combinatie van hoofd- en kleine letters;
     - cijfers of symbolen, zoals # naast de letters.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
nl: Het wachtwoord dat u hebt ingevoerd heeft een lage sterkte. Om de sterkte van het wachtwoord te verbeteren, probeer:
     - een langer wachtwoord;
     - een combinatie van hoofd- en kleine letters;
     - cijfers of symbolen, zoals # naast de letters.
    
    Wilt u toch dit wachtwoord gebruiken?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
nl: De SSL-certificaatketting blijkt corrupt te zijn.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
nl: De plugin '%1' gebruikt een ongeschikte KDE-bibliotheek. (%2).

en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
nl: Het programma voert 100 taken uit in 4 threads. Elke taak wacht gedurende een willekeurig aantal milliseconden tussen de 1 en 1000.

en: The provided service is not valid
nl: De geleverde dienst is ongeldig

en: The rating could not be submitted.
nl: De waardering kon niet worden ingediend.

en: The rating was submitted successfully.
nl: De waardering is met succes ingediend.

en: The removal request failed.
nl: Het verzoek tot verwijderen is mislukt.

en: The removal request was successfully registered.
nl: Het verwijderverzoek is met succes geregistreerd.

en: The requested operation could not be completed
nl: De gevraagde handeling kon niet worden voltooid

en: The selected category "%1" is invalid.
nl: De geselecteerde categorie "%1" is ongeldig.

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
nl[0]: De server herkent de categorie %2 waarnaar u probeert te uploaden niet.
nl[1]: De server herkent geen van de categorieën waarnaar u probeert te uploaden: %2

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
nl: De dienst '%1 biedt geen interface '%2' met steekwoord '%3'

en: The service '%1' provides no library or the Library key is missing
nl: De service '%1' levert geen bibliotheek aan of de bibliotheeksleutel ontbreekt

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
nl: De dienst levert geen bibliotheek aan, de sleutel 'Library' ontbreekt in het .desktop-bestand.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
nl: De instellingen van het huidige module zijn gewijzigd.
    Wilt u de wijzigingen opslaan of verwerpen?

en: The size of the dialog
nl: De grootte van de dialoog

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
nl[0]: Het slot vroeg om %1 argument
nl[1]: Het slot vroeg om %1 argumenten

en: The socket operation is not supported
nl: De socket-handeling wordt niet ondersteund

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
nl: Bron:

en: The style '%1' was not found
nl: De stijl %1 is niet gevonden

en: The subscription request failed.
nl: Het inschrijven is mislukt.

en: The subscription was successfully completed.
nl: De inschrijving is met succes voltooid.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
nl: De sjabloon heeft informatie over u nodig. Deze informatie is opgeslagen in uw adresboek.
    Echter, de benodigde plugin kon niet worden geladen.
    
    Installeer het pakket KDEPIM/Kontact.

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
nl: De versie van dit programma. Ga even na of er geen nieuwere versie van dit programma beschikbaar is voordat u het bugrapport instuurt

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
nl: De portefeuille '%1' is open en wordt gebruikt voor formuliergegevens en wachtwoorden.

en: There is no matching item available.
nl: Er is geen overeenkomstig item beschikbaar.

en: There was a network error.
nl: Er was een netwerkfout.

en: There was an error loading data providers.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het laden van de gegevensleveranciers.

en: There was an error loading the module.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het laden van de module.

en: There was an error reading the file '%1'
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het lezen van het bestand '%1'

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
nl: Derde dienst (00:00 tot 07:59)

en: This Month
nl: Deze maand

en: This Week
nl: Deze week

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
nl: Deze toepassing werd geschreven door iemand die anoniem wenst te blijven.

en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
nl: Deze dialoog geeft u de details van fouten in scripts die in web-pagina's voorkomen.  In veel gevallen zijn deze fouten het gevolg van een onzorgvuldig ontwerp door de webmaster van de site.  Is dit het geval, dan wordt u aangemoedigd de webmaster op de hoogte te brengen.  In enkele gevallen kan het een resultaat van een fout in Konqueror zijn.  Als u dit vermoedt kunt u een bug rapporteren op http://bugs.kde.org/.  Een testvoorbeeld dat het probleem laat zien wordt op prijs gesteld.

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
nl: Dit element zal worden vervangen door alle elementen van een ingebed component.

en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
nl: Dit  lettertype wordt gebruikt als er een lettertype met vaste breedte nodig is.

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
nl: Dit is een dynamische lijst met acties. U kunt deze verplaatsen, maar als u deze verwijdert, dan kunt u ze niet opnieuw toevoegen.

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
nl: Dit is een voorbeeld van het lettertype "%1". U kunt het wijzigen door te klikken op de knop "Kiezen...".

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
nl: Dit is een voorbeeld van het geselecteerde lettertype. U kunt het wijzigen door op de knop "Kiezen..." te klikken.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
nl: Dit is een doorzoekbare index. Voer de zoektermen in:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
nl: Waarde:

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
nl: Dit is de taal die gebruikt zal worden als de vorige taal geen geschikte vertaling bevat.

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
nl: Dit is de hoofdtaal die als eerste gebruikt zal worden voor elke andere taal.

en: This operation requires authentication.
nl: Deze handeling vereist authenticatie.

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
nl: Dit venster probeerde een nieuw venster te openen, maar is hierin belet.
    U kunt op dit pictogram in de statusbalk klikken om dit gedrag in te stellen
    of om het nieuwe venster alsnog te openen.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
nl: Deze pagina is belet een nieuw venster te openen met behulp van JavaScript.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
nl: Dit programma wordt verspreid onder de voorwaarden van de %1.

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
nl: Dit is een voorbeeldtekst die de huidige instellingen illustreert. U mag deze bewerken om speciale tekens te testen.

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
nl: Deze sneltoets toont de zoekbalk en stelt de optie "Alleen koppelingen zoeken" in.

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
nl: Deze sneltoets toont de zoekbalk voor het zoeken van tekst in de getoonde pagina. Het annuleert het effect van "Koppelingen zoeken terwijl u typt", die de optie "Alleen koppelingen zoeken" instelt.

en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
nl: Dit zou duidelijk moeten beschrijven wat de inhoud van het bestand is. Het kan dezelfde tekst zijn als de titel van het kvtml-bestand.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
nl: Deze website trachtte een bestand van uw computer in te voegen in de verzending van een formulier. Deze bijlage is verwijderd om u te beschermen.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
nl: Deze website tracht formuliergegevens te verzenden via e-mail.
    Wilt u doorgaan?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
nl: Deze webpagina tracht een nieuw browservenster te openen.
    Wilt u dit toestaan?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
nl: Deze webpagina verzendt een formulier dat een nieuw browservenster zal openen.
    Staat u toe dat dit formulier zal worden verzonden?

en: This web page contains coding errors.
nl: Deze webpagina bevat fouten.

en: ThreadWeaver Jobs Examples
nl: Voorbeelden van ThreadWeaver-taken

[ctx: Time zone]
en: Region
nl: Regio

en: Timed out trying to connect to remote host
nl: Wachttijd verstreken tijdens verbinden met host op afstand

en: Timeout. Check Internet connection.
nl: Wachttijd verstreken. Controleer uw internetverbinding.

en: Tip of the &Day
nl: Tip van de &dag

en: Tip of the Day
nl: Tip van de dag

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle Caret Mode
nl: Cursormodus omschakelen

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
nl: Te veel foutgeschreven woorden. Spellingcontrole tijdens typen uitgeschakeld.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
nl: Te veel verzoeken aan de server. Probeer het na een paar minuten nog eens.

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Toolbars Shown
nl: Getoonde werkbalken

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
nl: Openen in browservenster

en: Top to Bottom, Left to Right
nl: Boven naar onder, links naar rechts

en: Top to Bottom, Right to Left
nl: Boven naar onder, rechts naar links

en: Track menu id for debug purposes
nl: Menu-id registreren voor debugdoeleinden

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translate this entry
nl: Dit item vertalen

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation files for KLocale
nl: Vertalingsbestanden voor KLocale

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
nl: Probeer deze opnieuw te installeren.  
    
    De integratie met Konqueror wordt nu uitgeschakeld.

en: Type error
nl: Typefout

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
nl: UNIX-sockets (specifiek voor zowel huidige host als huidige gebruiker)

en: UR&I shortcuts:
nl: S&leutelwoorden:

en: URI error
nl: URI-fout

en: URL to open
nl: URL-adres om te openen

en: URL:
nl: URL-adres:

en: URL: %1
nl: URL-adres: %1

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
nl: Er kon geen nieuw proces worden aangemaakt.
    Het systeem heeft mogelijk het maximum aantal mogelijke processen bereikt of het maximum aantal processen dat u mag gebruiken is bereikt.

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
nl: Er is geen KDE-tekstinvoercomponent gevonden.
    Controleer de installatie van KDE.

en: Unable to open temporary file. Error was: %1.
nl: Tijdelijk bestand kon niet worden geopend. Fout was: %1.

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
nl: Het bugrapport kon niet worden verzonden.
    Dien alstublieft handmatig een bugrapport in....
    Kijk voor instructies op http://bugs.kde.org/.

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
nl: Er kon geen nieuw proces worden gestart.
    Het systeem heeft mogelijk het maximum aantal bestanden dat kan worden geopend bereikt of het maximum aantal geopende bestanden dat u mag gebruiken is bereikt.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo last action
nl: Laatste actie ongedaan maken

en: Undo: %1
nl: Ongedaan maken %1

en: Unexpected argument '%1'.
nl: Onverwacht argument: '%1'.

en: Unicode category:
nl: Unicode-categorie:

en: Unicode code point:
nl: Unicode-punt:

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Application
nl: Onbekend programma

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
nl: Onbekende fout in de API van de OpenSamenwerkingservice. (%1)

en: Unknown View
nl: Onbekende weergave

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown option '%1'.
nl: Onbekende optie: '%1'.

en: Unknown protocol '%1'.
nl: Onbekend protocol: '%1'.

en: Unknown socket error
nl: Onbekende socket-fout

en: Unknown word
nl: Onbekend woord

en: Unknown word:
nl: Onbekend woord:

en: Unsupported Key
nl: Niet ondersteunde sleutel

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Update
nl: Bijwerken

en: Updating
nl: Opwaarderen

en: Upload Failed
nl: Uploaden is mislukt

en: Upload content
nl: Inhoud uploaden

en: Upload failed: %1
nl: Uploaden is mislukt: %1

en: Upload first preview
nl: Eerste voorbeeld uploaden

en: Upload second preview
nl: Tweede voorbeeld uploaden

en: Upload third preview
nl: Derde voorbeeld uploaden

en: Uploading Failed
nl: Uploaden is mislukt

en: Usage: %1 %2
nl: Gebruik: %1 %2

en: Use &lt;directory&gt; as reference instead of &lt;base_dir&gt;/baseline
nl: Gebruik &lt;directory&gt; als referentie in plaats van &lt;base_dir&gt;/baseline

en: Use 'caption' as name in the titlebar
nl: 'caption' als naam in de titelbalk gebruiken

en: Use 'icon' as the application icon
nl: 'icon' als toepassings-pictogram gebruiken

en: Use --help to get a list of available command line options.
nl: Gebruik  --help voor een overzicht van de beschikbare commandoregelopties.

en: Use S&tylesheet
nl: S&tijlblad gebruiken

en: Use alternative configuration file
nl: Alternatief configuratiebestand gebruiken

en: Use p&laceholders
nl: P&laatshouders gebruiken

en: Use the PC speaker
nl: PC-speaker gebruiken

en: Use the QWS display 'displayname'
nl: Gebruik de QWS-display 'displayname'

en: Use the X-server display 'displayname'
nl: Gebruik de X-serverdisplay 'displayname'

en: Use this password:
nl: Dit wachtwoord gebruiken:

en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
nl: Bijvoorbeeld gebruikt voor automatisch aanvullen in bestandsdialogen

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
nl: Over %1

en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
nl: Gebruikt om te bepalen hoe bijvoorbeeld getallen, valuta en datum/tijd worden weergegeven

en: User comments
nl: Commentaar van gebruikers

en: User path: desktop|autostart|document
nl: Gebruikerspad: desktop|autostart|document

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Utility for running KJSEmbed scripts
nl: Hulpmiddel voor het uitvoeren van KJSEmbed-scripts

en: Value
nl: Waarde

en: Various Useful Representations
nl: Diverse bruikbare representaties

[ctx: Verb]
en: &Insert
nl: &Invoegen

en: Verbose output debugging mode.
nl: Uitgebreide uitvoerdebugmodus.

en: Version %1
nl: Versie %1

en: Version:
nl: Versie:

en: Version: %1
nl: Versie: %1

en: View Comments
nl: Commentaar tonen

en: View Do&cument Source
nl: Do&cumentbron tonen

en: View Document Information
nl: Documentinformatie tonen

en: View Frame Information
nl: Frameinformatie tonen

en: View Frame Source
nl: Framebron tonen

en: View HTML Output
nl: HTML-uitvoer tonen

en: View Image (%1)
nl: Afbeelding tonen (%1)

en: View document at its actual size
nl: Document in zijn actuele grootte bekijken

en: Visit contributor's blog
    %1
nl: Blog van medewerker bezoeken
    %1

en: Visit contributor's homepage
nl: Homepage van medewerker bezoeken

en: Visit contributor's homepage
    %1
nl: Homepage van medewerker bezoeken
    %1

en: Visit contributor's page
    %1
nl: Pagina van medewerker bezoeken
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
nl: Profiel van medewerker bezoeken op %1
    %2

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
nl: Wacht op een WM_NET-compatible windowmanager

en: Wallpapers
nl: Achtergrondafbeeldingen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
nl: Waarschuwing: dit is een beveiligd formulier, maar het tracht uw gegevens zonder versleuteling terug te sturen.
    Derden zijn daardoor in de gelegenheid om deze informatie te onderscheppen en te bekijken.
    Wilt u doorgaan?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
nl: Waarschuwing: uw gegevens staan op het punt zonder versleuteling over het netwerk te worden verzonden.
    Wilt u doorgaan?

en: Weekend (Saturday to Sunday)
nl: Weekend (zaterdag en zondag)

en: What color links should be that have not yet been clicked on
nl: De kleur voor koppelingen die nog niet zijn aangeklikt

en: What country
nl: Welk land

en: What font to use for menus in applications.
nl: Welk lettertype voor programmamenu's zal worden gebruikt.

en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
nl: Welk lettertype zal worden gebruikt voor het paneel onderlangs uw scherm, waarin de programma's die momenteel draaien zich bevinden.

en: What language to use to display text
nl: In welke taal tekst wordt weergegeven

en: What terminal application to use
nl: Welk terminalprogramma u wilt gebruiken

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
nl: Invoer

en: What time is it? Click to update.
nl: Hoe laat is het? Klik voor actuele informatie.

en: What's &This?
nl: Wat is di&t?

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
nl: Wanneer u klikt op <b>Systeembeheerdermodus</b> zal er gevraagd worden om het wachtwoord van de systeembeheerder (root), zodat er wijzigingen gemaakt kunnen worden die rootprivileges vereisen.

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
nl: Als u op <b>Toepassen</b> klikt worden de instellingen doorgegeven aan het programma, maar het dialoogvenster blijft geopend.
    U kunt zo meerdere instellingen uitproberen.

en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
nl: Als er een terminal moet worden opgestart zal dit terminalprogramma worden gebruikt.

en: Where applications store data
nl: Waar programma's hun gegevens opslaan

en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
nl: Of SOCKS-versie 4 en 5 dienen te worden geactiveerd in KDE's subsystemen

en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
nl: Of mappen bovenaan geplaatst worden bij het weergeven van bestanden

en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
nl: Bepaalt of bestanden die met een punt beginnen (die normaliter verborgen worden) getoond moeten worden

en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
nl: Of er bij de pictogrammen in werkbalken tekst wordt weergegeven

en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
nl: Of de PC-speaker gebruikt moet worden in plaats van KDE's eigen meldingensysteem.

en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
nl: Of snelkoppelingen links van de bestandsdialoog worden weergegeven

en: White Space
nl: Witruimte

en: Widget style to use
nl: Te gebruiken interfacestijl

en: Wishlist
nl: Wens (Wishlist)

en: Wrong object type.
nl: Onjuist objecttype.

en: XDG Application menu (.desktop files)
nl: XDG-programmamenu (.desktop-bestanden)

en: XDG Icons
nl: XDG-pictogrammen

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
nl: XDG-menubeschrijvingen (.directory-bestanden)

en: XDG Menu layout (.menu files)
nl: XDG-menu-indeling (.menu-bestanden)

en: XDG Mime Types
nl: XDG-mime-bestandstypen

en: XDG autostart directory
nl: XDG-autostartmap

en: XML decimal entity:
nl: XML decimale entiteit:

en: XML parsing error
nl: XML-ontleedfout

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
nl: U staat op het punt de volgende bestanden vanaf uw lokale computer via het internet te verzenden.
    Wilt u doorgaan?

en: You are not allowed to save the configuration
nl: U mag de configuratie niet opslaan

en: You are now a fan.
nl: U bent nu een fan.

en: You entered two different passwords. Please try again.
nl: U hebt twee verschillende wachtwoorden ingevoerd. Probeer het nogmaals.

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
nl: Herstart het dialoogvenster om de wijzigingen te activeren

en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
nl: U kunt een bestand selecteren waar de loginhoud in wordt opgeslagen voordat de regressietest wordt gestart.

en: You must enter some text to search for.
nl: Geef de tekst op waarnaar gezocht zal worden.

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
nl: U dient zowel het onderwerp als een beschrijving op te geven voordat u het rapport kunt opsturen.

en: You reached the end of the list
    of matching items.
nl: U hebt het einde van de lijst met
    overeenkomende items bereikt.

en: You will be asked to authenticate before saving
nl: U zal worden gevraagd zich te authenticeren alvorens op te slaan

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
nl: Uw saldo op de rekening is te laag:
    Uw saldo: %1
    Prijs: %2

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
nl: Uw e-mailadres. Als dit onjuist is, wijzig het dan door op de knop E-mail instellen te drukken

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
nl: De vervangende tekst refereert aan meer dan '\%1' buffers,

en: Zoom &In
nl: &Inzoomen

en: Zoom &Out
nl: &Uitzoomen

en: Zoom to fit page height in window
nl: Zoomen naar hoogte passend maken in het venster

en: Zoom to fit page in window
nl: Zoomen naar passend maken in het venster

en: Zoom to fit page width in window
nl: Zoomen naar breedte passend maken in het venster

en: [%1-options]
nl: [%1-opties]

en: [options]
nl: [opties]

en: a basic web browser using the KHTML library
nl: een eenvoudige webbrowser die de KHTML-bibliotheek gebruikt

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
nl: Houd %1 ingedrukt en druk op %2

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
nl: ongeldige knop

en: address family for nodename not supported
nl: Adressenfamilie voor nodenaam wordt niet ondersteund

en: am
nl: vm

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
nl: past de Qt-stijlbladen toe op programmawidgets

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
nl[0]: maar er is alleen %1 item beschikbaar
nl[1]: maar er zijn alleen %1 items beschikbaar

en: but your pattern defines no captures.
nl: maar het patroon bevat geen buffers.

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
nl[0]: maar het patroon definieert slechts 1 buffer.
nl[1]: maar het patroon definieert slechts %1 buffers.

en: defines the application font
nl: Definieert het lettertype voor de toepassingen

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
en: Latest
nl: Nieuwste

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
nl: -ise achtervoegsels

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
nl: -ise achtervoegsels en met accenten

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
nl: -ise achtervoegsels en zonder accenten

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
nl: -ize achtervoegsels

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
nl: -ize achtervoegsels en met accenten

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
nl: -ize achtervoegsels en zonder accenten

[ctx: dictionary variant]
en: extended
nl: uitgebreid

[ctx: dictionary variant]
en: large
nl: groot

[ctx: dictionary variant]
en: medium
nl: middel

[ctx: dictionary variant]
en: small
nl: klein

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
nl: met accenten

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
nl: met ye

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
nl: met yeyo

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
nl: met yo

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
nl: zonder accenten

[ctx: digit set]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
nl: Arabisch-Indisch

[ctx: digit set]
en: Bengali
nl: Bengalees

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
nl: Oostelijk Arabisch-Indisch

en: disable XIM
nl: XIM uitschakelen

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
nl: fatale ontledingsfout: %1 in regel %2, kolom %3

en: forces the application to run as QWS Server
nl: Forceert de toepassing om te draaien als QWS-server

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
nl: Zorgt ervoor dat de toepassing 24-bits kleurenweergave gebruikt
    op een 8-bits kleurenscherm

[ctx: go back]
en: &Back
nl: &Terug

[ctx: go forward]
en: &Forward
nl: &Vooruit

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
nl: Sneltoetsen voor %1

[ctx: home page]
en: &Home
nl: &Startpagina

en: i18n() takes at least one argument
nl: i18n() heeft tenminste één argument nodig

en: i18nc() takes at least two arguments
nl: i18nc() heeft tenminste twee argumenten nodig

en: i18ncp() takes at least three arguments
nl: i18ncp() heeft minstens drie argumenten

en: i18np() takes at least two arguments
nl: i18np() heeft minstens twee argumenten

en: include only takes 1 argument, not %1.
nl: include neemt maar 1 argument, niet %1.

en: invalid flags
nl: ongeldige vlaggen

en: invalid value for 'ai_flags'
nl: ongeldige waarde voor 'ai_flags'

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
nl: Omlaag

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
nl: Links

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
nl: Spatiebalk

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
nl: Omhoog

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
nl: klauncher: dit programma is niet bedoeld om handmatig te worden gestart.
    klauncher: het wordt automatisch gestart door kdeinit4.

[ctx: left mouse button]
en: left button
nl: linker muisknop

en: library only takes 1 argument, not %1.
nl: bibliotheek neemt maar 1 argument, niet %1.

en: load the testability framework
nl: het raamwerk voor testbaarheid laden

en: loading %1
nl: laden van  %1

en: memory allocation failure
nl: geheugentoewijzingssfout

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
nl: middelste muisknop

en: mirrors the whole layout of widgets
nl: Spiegelt de hele opmaak van widgets

en: modified
nl: gewijzigd

en: name or service not known
nl: naam of dienst is onbekend

en: no address associated with nodename
nl: geen adres geassocieerd met nodenaam

en: no error
nl: geen fout

en: no version set (programmer error)
nl: geen versie gegeven (programmeerfout)

en: non-recoverable failure in name resolution
nl: onherstelbare fout in naamresolutie

[ctx: normal severity]
en: Normal
nl: Normaal (Normal)

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
nl: * Eigen kleuren *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
nl: * Recente kleuren *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
nl: Forty-kleuren

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
nl: Oxygen-kleuren

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
nl: Regenboogkleuren

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
nl: Royale kleuren

[ctx: palette name]
en: Web Colors
nl: Webkleuren

en: pm
nl: nm

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
nl: Spellingcontrole is bezig...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
nl: Elke tijd

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
nl: Vorige maand

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
nl: Afgelopen week

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
nl: Vorig jaar

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
nl: Deze maand

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
nl: Deze week

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
nl: Dit jaar

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
nl: Gisteren

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
nl: Aangepast...

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
nl: <p>KDE is in veel verschillende talen beschikbaar dankzij de inzet van de vele vertaalteams wereldwijd.</p><p>Kijk voor meer informatie op de Nederlandstalige KDE-pagina http://www.kde.nl. Algemene informatie over de vertaling van KDE is te vinden op http://l10n.kde.org/.</p> <p> Komt u een foutje tegen in een vertaling? Meld dit op http://www.kde.nl/bugs</p>

en: request was canceled
nl: verzoek werd geannuleerd

en: requested family not supported
nl: verzochte soort wordt niet ondersteund

en: requested family not supported for this host name
nl: opgevraagde soort wordt niet ondersteund door deze hostnaam

en: requested service not supported for this socket type
nl: verzochte dienst wordt niet ondersteund voor dit sockettype

en: requested socket type not supported
nl: verzochte sockettype wordt niet ondersteund

[ctx: right mouse button]
en: right button
nl: rechter muisknop

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
nl: Uitvoeren onder een debugger kan een impliciete
    -nograb veroorzaken, gebruik daarom -dograb om dit te overschrijven

en: servname not supported for ai_socktype
nl: servernaam wordt niet ondersteund voor 'ai_socktype'

en: set XIM server
nl: XIM-server instellen

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
nl: bepaalt de XIM-invoerstijl (X Invoer Methode).
    Mogelijke waarden zijn onthespot offthespot en
    root

en: sets the application GUI style
nl: Bepaalt de GUI-stijl van de toepassing

en: sets the application name
nl: Bepaalt de naam van de toepassing

en: sets the application title (caption)
nl: bepaalt de titel van de toepassing (caption)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
nl: stelt de clientafmeting van de hoofdwidget in - zie de manpagina's van X voor meer informatie over de argumentopmaak (gebruikelijk BreedtexHoogte+XPos+YPos)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
nl: Bepaalt de standaard achtergrondkleur en een 
    toepassingspalet (lichte en donkere schaduwen zijn
    berekend)

en: sets the default button color
nl: Bepaalt de standaard kleur van de knoppen

en: sets the default foreground color
nl: Bepaalt de standaard kleur van de voorgrond

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
nl: Filmquiz bracht knappe ex-yogi van de wijs

en: start interactive kjs interpreter
nl: interactieve kjs-interpreter starten

en: start without KDE KApplication support.
nl: starten zonder ondersteuning voor KDE KApplication.

en: switches to synchronous mode for debugging
nl: Gaat over naar de synchrone modus voor het debuggen

en: system error
nl: systeemfout

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
nl: Vertelt Qt dat deze nooit de muis of toetsenbord mag overnemen

en: temporary failure in name resolution
nl: tijdelijke fout in naamresolutie

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
nl: %1 werd geschreven door
    %2

en: the document is not in the correct file format
nl: het document heeft niet het juiste bestandsformaat

en: the following permission
nl: het volgende toestaan

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
nl: Deze items kosten %1 %2.
    Wilt u ze kopen?

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: toolbar position string]
en: Left
nl: Links

[ctx: toolbar position string]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: toolbar position string]
en: Top
nl: Boven

en: unknown error
nl: Onbekende fout

[ctx: unknown program name]
en: unknown
nl: onbekend

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
nl: gebruik een ander grafisch systeem inplaats van de standaard, opties zijn raster en opengl (experimenteel)

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
nl: Uw uitgebrachte stem is opgeslagen.

en: without name
nl: naamloos
