kio4 - en to nl translation catalogue (1176 entries)

en:  (Default)
nl:  (Standaard)

en:  (Points to %1)
nl:  (Verwijst naar %1)

en: "vold" is not running.
nl: "void" draait niet.

en: %1 Item | %1 Items
nl[0]: %1 item
nl[1]: %1 items

en: %1 contacted. Waiting for reply...
nl: Contact gemaakt met %1. Wacht op antwoord...

en: %1 is a file, but a folder was expected.
nl: %1 is een bestand, terwijl er een map werd verwacht.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
nl: %1 is een map, terwijl er een bestand werd verwacht.

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
nl: %1: SSL-onderhandeling is mislukt

en: %1 is required by the server, but is not available.
nl: %1 wordt vereist door de server, maar is niet beschikbaar.

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
nl: %1 tot %2

en: %1.
    
    Reason: %2
nl: %1.
    
    Reden: %2

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
nl: Er deed zich een onverwachte fout (%1) voor tijdens de poging tot het %2.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
nl: De toegang werd geweigerd tijdens de poging tot het %1.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
nl: Het %1 mislukte omdat de bestemmingsserver weigert het bestand of de map te accepteren.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
nl: Het %1 mislukte omdat de gegevensbron is vergrendeld.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens de poging tot het %1, %2. Een samenvatting van de oorzaken vindt u hieronder.

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
nl: Er deed zich een onverwachte fout (%1) voor tijdens de poging tot het %2.

[ctx: %2 hostname, %3 optional cross domain suffix (translated below)]
en: <p>You received a cookie from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject this cookie?</p> | <p>You received %1 cookies from<br/><b>%2%3</b><br/>Do you want to accept or reject these cookies?</p>
nl[0]: <p>U hebt een cookie ontvangen van<br/><b>%2%3</b><br/>Wilt u deze cookie accepteren of verwerpen?</p>
nl[1]: <p>U hebt %1 cookies ontvangen van<br/><b>%2%3</b><br/>Wilt u deze cookies accepteren of verwerpen?</p>

en: &Accept
nl: &Accepteren

en: &Application
nl: Toe&passing

en: &Browse...
nl: B&laderen...

en: &Choose password:
nl: Wa&chtwoord kiezen:

en: &Current Session only
nl: &Alleen huidige sessie

en: &D-Bus registration:
nl: &D-Bus-registratie:

en: &Description:
nl: &Beschrijving:

en: &Do not close when command exits
nl: &Niet sluiten als het commando eindigt

en: &Edit Entry '%1'...
nl: Item '%1' b&ewerken...

en: &Edit...
nl: B&ewerken...

en: &Eject '%1'
nl: '%1' uitw&erpen

en: &Forever
nl: &Voor altijd

en: &Hide Entry '%1'
nl: Item '%1' ver&bergen

en: &Location:
nl: &Locatie:

en: &Name:
nl: &Naam:

en: &No
nl: &Nee

en: &Only show when using this application (%1)
nl: &Alleen gebruiken in deze toepassing (%1)

en: &Only these cookies
nl: Alleen deze c&ookies

en: &Only this cookie
nl: Alleen dit c&ookie

en: &Open
nl: &Openen

en: &Open with %1
nl: &Openen met %1

en: &Overwrite
nl: &Overschrijven

en: &Paste Clipboard Contents
nl: Klembordinhoud &plakken

en: &Paste File | &Paste %1 Files
nl[0]: Bestand &plakken
nl[1]: %1 bestanden &plakken

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
nl[0]: URL-adres &plakken
nl[1]: %1 URL-adressen &plakken

en: &Permissions
nl: &Toegangsrechten

en: &Place in system tray
nl: In systeemvak &plaatsen

en: &Reject
nl: &Verwerpen

en: &Release '%1'
nl: '%1' los&laten

en: &Remember application association for this type of file
nl: &Deze toepassing altijd gebruiken voor dit bestandstype

en: &Remove Entry '%1'
nl: Item '%1' verwijde&ren

en: &Rename
nl: He&rnoemen

en: &Repeat password:
nl: Wachtwoord he&rhalen:

en: &Resume
nl: He&rvatten

en: &Run in terminal
nl: In een terminal uitvoe&ren

en: &Safely Remove '%1'
nl: '%1' &veilig verwijderen

en: &Search:
nl: &Zoeken:

en: &Share
nl: &Gedeeld

en: &Show All Entries
nl: Alle item&s tonen

en: &Skip
nl: Over&slaan

en: &Skip File
nl: Bestand Over&slaan

en: &Supported file types:
nl: Onder&steunde mime-bestandstypen:

en: &Terminal options:
nl: &Terminalopties:

en: &Unmount '%1'
nl: '%1' af&koppelen

en: &Username:
nl: Gebr&uikersnaam:

en: &View
nl: &Beeld

en: &Work path:
nl: &Werkpad:

en: &Yes
nl: &Ja

en: '%1' not found, please type a valid program name.
nl: '%1' is niet gevonden. Voer een geldige programmanaam in.

en: (%1, Link to %2)
nl: (%1, koppeling naar %2)

en: (Symbolic Link to %1)
nl: (Symbolische koppeling naar %1)

en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
nl: *.adr|Opera bladwijzerbestanden (*.adr)

en: *.html|HTML Files (*.html)
nl: *.html|HTML-bestanden (*.html)

en: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.png *.xpm *.svg *.svgz)
nl: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Pictogrambestanden (*.png *.xpm *.svg *.svgz)

en: *|All Files
nl: *|Alle bestanden

en: *|All Folders
nl: *|Alle mappen

en: *|All files
nl: *|Alle bestanden

en: --- separator ---
nl: --- scheiding ---

en: 1 File | %1 Files
nl[0]: 1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: 1 Folder | %1 Folders
nl[0]: 1 map
nl[1]: %1 mappen

en: 1 day %2 | %1 days %2
nl[0]: 1 dag %2
nl[1]: %1 dagen %2

en: 1 file | %1 files
nl[0]: 1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
nl[0]: 1 submap
nl[1]: %1 submappen

en: 1024 (Medium Grade)
nl: 1024 (Middel veiligheid)

en: 160 bit prime factor:
nl: 160 bits priemfactor:

en: 2048 (High Grade)
nl: 2048 (Hoge veiligheid)

en: 512  (Low Grade)
nl: 512  (Lage veiligheid)

en: 768  (Low Grade)
nl: 768  (Lage veiligheid)

en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
nl: <!-- Dit bestand is aangemaakt door Konqueror -->

en: <Error>
nl: <Fout>

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
nl: <b>%1</b> bij <b>%2</b>

en: <b>Details of the request</b>:
nl: <b>Details van het verzoek</b>:

en: <b>Issuer Information</b>
nl: <b>Informatie over uitgever</b>

en: <b>Other</b>
nl: <b>Overig</b>

en: <b>Possible causes</b>:
nl: <b>Mogelijke oorzaken</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
nl: <b>Mogelijke oplossingen</b>:

en: <b>Subject Information</b>
nl: <b>Onderwerpinformatie</b>

en: <b>Technical reason</b>:
nl: <b>Technische reden</b>:

en: <li>Additional information: %1</li>
nl: <li>Aanvullende informatie: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
nl: <li>Datum en tijd: %1</li>

en: <li>URL: %1</li>
nl: <li>URL-adres: %1</li>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
nl: <qt><p>Selecteer hier een of meer bestandstypen waarmee uw toepassing om kan gaan. Deze lijst is geordend op <u>mime-bestandstypen</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is een standaardprotocol voor het identificeren van bestandstypen, gebaseerd op de bestandsextensie en de overeenkomende <u>mime-bestandstypen</u>. Voorbeeld: de "bmp" die na de punt komt in de naam bloem.bmp geeft aan dat het om een specifiek type afbeelding gaat, <u>image/x-bmp</u>. Om te weten met welke toepassing een bepaald bestandstype kan worden geopend heeft het systeem informatie nodig over de mogelijkheid van elke toepassing om deze extensies en mime-bestandstypen af te handelen.</p>
    <p>Als u deze toepassing wilt verbinden met een of meer mime-bestandstypen die niet in deze lijst staan, klik dan op de knop <b>Toevoegen</b> hier onder. Als er een of meer bestandstypen staan waarmee deze toepassing niet overweg kan, dan kunt u deze verwijderen door te klikken op de knop <b>Verwijderen</b> hier onder.</p></qt>

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</qt>
nl: <qt>Klik op deze knop om de bovenliggende map te openen. <br /><br />bijvoorbeeld, als de huidige locatie file:/home/%1 is, dan komt u in de map file:/home als u op deze knop drukt.</qt>

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
nl: <qt>Kon de eigenaar van het bestand <b>%1</b> niet wijzigen. U hebt niet de nodige toegangsrechten voor deze wijziging.</qt>

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>Kon de eigenschappen niet opslaan. U hebt niet de nodige toegangsrechten om naar<b>%1</b> te schrijven.</qt>

en: <qt>Do you really want to delete
     <b>'%1'</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u het bestand
    <b>'%1'</b> verwijderen?</qt>

en: <qt>Do you really want to trash
     <b>'%1'</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u het bestand
    <b>'%1'</b> naar de prullenbak verplaatsen?</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
nl: <qt>Selecteer het programma. Als het programma er niet tussen staat, voer dan de naam in of druk op de bladerknop.</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
nl: <qt>Selecteer het programma voor het bestandstype <b>%1</b>. Als het programma er niet tussen staat, voer dan de naam in of druk op de bladerknop.</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
nl: <qt>Selecteer het programma waarmee u het bestandstype <b>%1</b> wilt openen. Als het programma er niet tussen staat, voer dan de naam in of druk op de bladerknop.</qt>

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
nl: <qt>Selecteer deze insteling als u het item alleen voor de huidige toepassing (%1) gebruiken wilt. <br /><br />Anders wordt ze beschikbaar in alle toepassingen.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
nl: <qt>Het bestand <b>%1</b> is een uitvoerbaar programma. Uit veiligheidsoverwegingen zal het niet worden gestart.</qt>

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
nl: <qt>Het sjabloonbestand <b>%1</b> bestaat niet.</qt>

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
nl: <qt>Met deze knop kunt u een bladwijzer aanmaken voor specifieke locaties. Druk op deze knop om het bladwijzermenu te openen, alwaar u een bladwijzer kunt toevoegen, bewerken of selecteren. <br /><br />Deze bladwijzers zijn specifiek bedoeld voor het bestandsdialoogvenster, maar ze gedragen zich net als de bladwijzers die u elders in KDE tegenkomt.</qt>

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
nl: <qt>Dit is het filter dat u wilt toepassen op de bestandslijst. Bestandsnamen die niet overeenkomen met het filter zullen niet worden getoond.<p>U kunt een van de vooringestelde filters uit het uitklapmenu kiezen, of u voert rechtstreeks een eigen filter in het tekstgebied in. </p><p>Jokertekens als * en ? mogen worden gebruikt.</p></qt>

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
nl: <qt>Dit is het pictogram dat zal verschijnen in het Locatiespaneel.<br /><br />Klik op de knop om een andere pictogram te kiezen.</qt>

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
nl: <qt>Dit is de locatie waar het item u naar toe zal leiden. U kunt elk geldig URL-adres gebruiken. Bijvoorbeeld: <br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Door op de knop naast het tekstinvoervak te klikken kunt u bladeren naar het juiste URL-adres.</qt>

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places navigation panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
nl: <qt>Dit is het configuratiemenu voor het bestandsdialoogvenster. U kunt hier diverse opties instellen: <ul> <li>hoe bestanden in de lijst worden gesorteerd</li> <li>verschillende weergavetypes, zoals pictogramweergave en lijstweergave</li> <li>het tonen van verborgen bestanden</li> <li>het tonen van het navigatiepaneel</li> <li>bestandsvoorbeelden</li> <li>mappen gescheiden van bestanden weergeven</li></ul></qt>

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
nl: <qt>Dit is de tekst die zal verschijnen in het locatiespaneel.<br /><br />Geef een beknopte beschrijving van een of twee woorden die u zal helpen onthouden waar dit item naar verwijst. Als uw geen label invoert dan zal deze worden afgeleid van de URL van de locatie. </qt>

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
nl: <qt>Kan geen toegang krijgen tot <b>%1</b>.
    U hebt niet de nodige toegangsrechten voor deze locatie.</qt>

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
nl: <qt>Kan de opgegeven opdracht niet uitvoeren. Het bestand of de map <b>%1</b> bestaat niet.</qt>

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
nl: <qt>Terwijl u in dit tekstgebied aan het typen bent zal het programma deze automatisch aanvullen met mogelijke overeenkomsten. Deze functie kunt u instellen door met de rechter muisknop in het tekstgebied te klikken en in het menu <b>Tekstaanvulling</b> een andere methode te selecteren.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>U hebt niet de nodige toegangsrechten om <b>%1</b> uit te voeren.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &New Folder...
nl: &Nieuwe map...

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Configure...
nl: Instellen...

[ctx: @action:button]
en: Create directory
nl: Map aanmaken

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

[ctx: @action:button]
en: Enter a different name
nl: Voer een andere naam in

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
nl: Nieuwe map...

[ctx: @action:button]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

[ctx: @action:inmenu]
en: More
nl: Meer

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
nl: Nieuwe map...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
nl: &Overig...

[ctx: @info]
en: Do you really want to empty the Trash? All items will be deleted.
nl: Wilt u de prullenbak legen? Alle items zullen permanent worden verwijderd.

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from Trash? This action cannot be undone.
nl: Wilt u alle geselecteerde items uit Prullenbak verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

[ctx: @info Security check on url being accessed]
en: <p>You are about to log in to the site "%1" with the username "%2", but the website does not require authentication. This may be an attempt to trick you.</p><p>Is "%1" the site you want to visit?</p>
nl: <p>U staat op het punt om u aan te melden op de site "%1" met de gebruikersnaam "%2", maar de website vereist geen authenticatie. Dit kan een poging zijn om u in de val te lokken.</p><p>Is "%1" de site die u wilt bezoeken?</p>

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
nl: (onbekend)

[ctx: @info url]
en: (unknown)
nl: (onbekend)

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
nl: Apparaten

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
nl: Overig

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
nl[0]: Item
nl[1]: %1 items

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
nl:  [in verschillende domeinen]

[ctx: @label]
en: Add Comment...
nl: Toelichting toevoegen...

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
nl: Gemiddelde bitrate

[ctx: @label]
en: Change...
nl: Wijzigen...

[ctx: @label]
en: Channels
nl: Kanalen

[ctx: @label]
en: Color Depth
nl: Kleurdiepte

[ctx: @label]
en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: @label]
en: Content
nl: Inhoud

[ctx: @label]
en: Copied From
nl: Gekopieerd van

[ctx: @label]
en: Creator
nl: Maker

[ctx: @label]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @label]
en: Duration
nl: Duur

[ctx: @label]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

[ctx: @label]
en: First Usage
nl: Eerste gebruik

[ctx: @label]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
nl: Interlace-modus

[ctx: @label]
en: Keyword
nl: Trefwoord

[ctx: @label]
en: Last Usage
nl: Laatste gebruik

[ctx: @label]
en: MIME Type
nl: Mime-type

[ctx: @label]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
nl: Numerieke waardering

[ctx: @label]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: @label]
en: Permissions
nl: Toegangsrechten

[ctx: @label]
en: Programming Language
nl: Programmeertaal

[ctx: @label]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: @label]
en: Related To
nl: Gerelateerd aan

[ctx: @label]
en: Release Date
nl: Uitgiftedatum

[ctx: @label]
en: Sample Rate
nl: Samplesnelheid

[ctx: @label]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @label]
en: Sub Resource
nl: Subhulpbron

[ctx: @label]
en: Subject
nl: Onderwerp

[ctx: @label]
en: Total Size
nl: Totale grootte

[ctx: @label]
en: Translation Date
nl: Datum van vertaling

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
nl: Brongegevens voor vertaling

[ctx: @label]
en: Unix File Group
nl: Bestandsgroep van Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
nl: Bestandsmodus van Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
nl: Bestandseigenaar in Unix

[ctx: @label]
en: Usage Count
nl: Aantal keren gebruikt

[ctx: @label]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
nl: Waarde belichtingsinstelling

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
nl: Flits

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
nl: Brandpuntsafstand 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
nl: ISO-snelheid

[ctx: @label EXIF]
en: Make
nl: Merk

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
nl: Lichtmetingsmodus

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
nl: Oriëntatie

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
nl: Witbalans

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
nl: Diafragma

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
nl: Laatste vertaler

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
nl: Vertalingen die niet gereed zijn

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
nl: Verouderde vertalingen

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
nl: Totaal aantal vertalingen

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
nl: Vertaald

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
nl: Onvertaald

[ctx: @label creation date]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: @label file URL]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: @label file content size]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
nl: Is afhankelijk van

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: @label music title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
nl: Tekens

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
nl: Regels

[ctx: @label number of words]
en: Words
nl: Woorden

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
nl: Deel van

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
nl: Hulpbron is aangemaakt

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
nl: Hulpbron gewijzigd

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
nl: Bevat logisch onderdeel

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
nl: Bevat onderdeel

[ctx: @label video director]
en: Director
nl: Regisseur

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
nl: Gegevens die getoond moeten worden selecteren:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
nl: Toelichting:

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
nl: Nieuwe map aanmaken in:
    %1

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
nl: Locatie:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label:textbox]
en: New folder:
nl: Nieuwe map:

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
nl: Verborgen mappen tonen

[ctx: @title job]
en: Copying
nl: Kopiëren

[ctx: @title job]
en: Creating directory
nl: Map wordt aangemaakt

[ctx: @title job]
en: Deleting
nl: Verwijderen

[ctx: @title job]
en: Examining
nl: Onderzoeken

[ctx: @title job]
en: Mounting
nl: Aankoppelen

[ctx: @title job]
en: Moving
nl: Verplaatsen

[ctx: @title job]
en: Transferring
nl: Overdragen

[ctx: @title job]
en: Unmounting
nl: Afkoppelen

[ctx: @title:column]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @title:column]
en: Group
nl: Groep

[ctx: @title:column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: @title:column]
en: Permissions
nl: Toegangsrechten

[ctx: @title:column]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regargin program startup]
en: Startup
nl: Opstarten

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
nl: &Acties

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
nl: &Openen met

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
nl: &Openen met...

[ctx: @title:tab]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
nl: &Algemeen

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmarks
nl: Bladwijzers toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
nl: Toelichting toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Bookmark Properties
nl: Bladwijzereigenschappen

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
nl: Toelichting wijzigen

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
nl: Getoonde gegevens instellen

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
nl: Toegang tot website bevestigen

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
nl: Nieuwe bladwijzermap aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
nl: Nieuwe bladwijzermap in %1 aanmaken

[ctx: @title:window]
en: New Folder
nl: Nieuwe map

[ctx: @title:window]
en: Places
nl: Plaatsen

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
nl: Map selecteren

en: A file named %1 already exists.
nl: Een bestand met de naam %1 bestaat reeds.

en: A file or folder named %1 already exists.
nl: Een bestand of map met de naam %1 bestaat reeds.

en: A folder named %1 already exists.
nl: Een map met de naam %1 bestaat reeds.

en: A more recent item named '%1' already exists.
nl: Een recenter item genaamd '%1' bestaat reeds.

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
nl: Een netwerk-firewall (een apparaat die de toegang tot internet beperkt), die ofwel uw netwerk beschermt, ofwel het netwerk van de server, heeft mogelijk dit verzoek tegengehouden.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
nl: Er kan zich een protocolfout hebben voorgedaan, waardoor de server de verbinding verbrak, als reactie op de fout.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
nl: Mogelijk deed zich een protocolfout of een incompatibiliteit voor.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
nl: Een hulpbron kan niet worden aangemaakt op de bestemming totdat er één of meer intermediaire collecties (mappen) zijn aangemaakt.

en: A similar file named '%1' already exists.
nl: Eenzelfde bestand met de naam '%1' bestaat reeds.

en: A&dvanced Permissions
nl: Geavanceer&de toegangsrechten

en: Above File Name
nl: Boven de bestandsnaam

en: Accept cookie(s) until the end of the current session
nl: Cookie(s) tot het einde van de sessie accepteren

en: Accept for this &session
nl: Voor deze &sessie accepteren

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Access denied to %1.
nl: Toegang tot %1 geweigerd.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
nl: Toegang geweigerd.
    Kon niet schrijven naar %1.

en: Access to restricted port in POST denied.
nl: Toegang tot beperkte poort in POST geweigerd.

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
nl: De toegang tot de opgegeven bron <strong>%1</strong>, is geweigerd.

en: Accessed:
nl: Geopend:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
nl: Toegang verschaffen tot bestanden wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Acquire Image
nl: Afbeelding ophalen

en: Actions
nl: Acties

en: Ad&vanced Options
nl: Gea&vanceerde opties

en: Add Bookmark Here
nl: Bladwijzer hier toevoegen

en: Add Entry...
nl: Item toevoegen...

en: Add File Type for %1
nl: Bestandstype toevoegen voor %1

en: Add Places Entry
nl: Locatie-item toevoegen

en: Add a folder of bookmarks for all open tabs.
nl: Maakt een map met bladwijzers aan voor de pagina's in alle tabbladen.

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Advanced Options for %1
nl: Geavanceerde opties voor %1

en: Advanced Permissions
nl: Geavanceerde toegangsrechten

en: All &cookies
nl: Alle &cookies

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Pictures
nl: Alle afbeeldingen

en: All Supported Files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: All cookies from this do&main
nl: Alle cookies van dit do&mein

en: Already Exists as Folder
nl: Bestaat reeds als map

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
nl: Alhoewel er een verbinding werd opgebouwd met <strong>%1</strong>, werd de verbinding tijdens de communicatie op een onverwacht moment verbroken.

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
nl: Alhoewel er contact is gemaakt met de server werd er geen antwoord ontvangen binnen het tijdsbestek dat als volgt is ingesteld: <ul> <li>tijdslimiet voor de verbindingsopbouw is %1 seconden</li><li>tijdslimiet voor het ontvangen van een antwoord is %2 seconden</li><li>tijdslimiet voor toegang tot de proxy-servers is %3 seconden</li></ul>Opmerking: u kunt deze tijdslimieten wijzigen in KDE-Systeeminstellingen, via "Netwerkinstellingen -> Verbindingsvoorkeuren".

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
nl: Alhoewel onwaarschijnlijk, is het mogelijk dat er een hardwarefout optrad.

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
nl: Alhoewel u mogelijk de juiste authenticatie hebt aangeleverd is de authenticatie mislukt doordat de methode die de server gebruikt niet wordt ondersteund door het KDE-programma dat het protocol %1 aanlevert.

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
nl: Een poging om de toegangsrechten van de opgegeven bron <strong>%1</strong> te wijzigen is mislukt.

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
nl: Een poging om de eigendomsrechten van de opgegeven bron <strong>%1</strong> te wijzigen is mislukt.

en: An attempt to create the requested folder failed.
nl: Een poging om de gevraagde map aan te maken is mislukt.

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
nl: Een poging om de opgegeven bron <strong>%1</strong> te verwijderen is mislukt.

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
nl: Een poging om informatie over de status van de bron <strong>%1</strong> te verkrijgen, zoals de naam van de bron, het type, de grootte etc, was zonder succes.

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
nl: Het aanmelden om de gevraagde handeling uit te voeren was zonder succes.

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
nl: Een poging om de opgegeven map, <strong>%1</strong>, te verwijderen is mislukt.

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
nl: Een poging om de opgegeven bron <strong>%1</strong> te hernoemen is mislukt.

en: An error occurred while accessing '%1'
nl: Er deed zich een fout voor tijdens de toegang tot '%1'

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
nl: Er deed zich een fout voor tijdens de toegang tot '%1'. Het systeem melde: %2

en: An error occurred while trying to share folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
nl: Bij het delen van de map '%1' is een fout opgetreden. Zorg ervoor dat het Perl-script fileshareset setuid root is.

en: An error occurred while trying to unshare folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
nl: Bij het uitschakelen van het delen van de map '%1' is een fout opgetreden. Zorg ervoor dat het Perl-script fileshareset setuid root is.

en: An older item named '%1' already exists.
nl: Een ouder item genaamd '%1' bestaat reeds.

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
nl: De foutmelding "Onbekende host" betekent dat de server met de gevraagde naam, <strong>%1</strong>, niet op internet werd teruggevonden.

en: Animations
nl: Animaties

en: Appl&y to All
nl: Op &alles toepassen

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Apply Choice To
nl: Keuze toepassen op

en: Apply changes to all subfolders and their contents
nl: Wijzigingen toepassen op alle submappen en hun inhoud

en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
nl: Wilt u de bladwijzer
    "%1"
    verwijderen?

en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
nl: Wilt u de bladwijzermap
    "%1"
    verwijderen?

en: At least %1
nl: Tenminste %1

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
nl: Er is tenminste één map en één bestand geselecteerd. De geselecteerde bestanden zullen worden genegeerd en de inhoud van de geselecteerde map zal worden weergegeven

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
nl: Probeert een andere manier te vinden om dezelfde uitkomst te verkrijgen.

en: Authentication Failed.
nl: Authenticatie is mislukt.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
nl: Authenticatie mislukt: methode %1 wordt niet ondersteund

en: Author
nl: Auteur

en: Authorization Dialog
nl: Autorisatiedialoog

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
nl: Autorisatie mislukt, %1-authenticatie wordt niet ondersteund

en: Authorization failed.
nl: Autorisatie is mislukt.

en: AutoSkip
nl: Automatisch overslaan

en: Automatically select filename e&xtension
nl: Automatisch bestandsnaame&xtensie selecteren

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
nl: Automatisch bestandsnaame&xtensie selecteren (%1)

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
nl: %1 van %2 beschikbaar (%3% gebruikt)

en: Basic links can only point to local files or directories.
    Please use "Link to Location" for remote URLs.
nl: Basiskoppelingen kunnen alleen wijzen naar lokale bestanden of mappen.
    Gaarne "Koppeling naar locatie" gebruiken voor URL's op afstand.

en: Blocked request.
nl: Geblokkeerd verzoek.

en: Bookmark Deletion
nl: Verwijderen van bladwijzer

en: Bookmark Folder Deletion
nl: Verwijderen van bladwijzermap

en: Bookmark Tabs as Folder...
nl: Tabs bewaren als bladwijzermap...

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: By Date
nl: Op datum

en: By Name
nl: Op naam

en: By Size
nl: Op grootte

en: By Type
nl: Op type

en: C&onnect
nl: Ver&binden

en: C&ontinue
nl: &Doorgaan

en: C&ontinue Loading
nl: D&oorgaan met laden

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Calculating...
nl: Bezig met berekenen...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
nl: Bezig met berekenen... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can Read
nl: Kan lezen

en: Can Read & Write
nl: Kan lezen en schrijven

en: Can View & Modify Content
nl: Kan inhoud bekijken en wijzigen

en: Can View Content
nl: Kan inhoud bekijken

en: Can View Content & Read
nl: Kan inhoud bekijken en lezen

en: Can View/Read & Modify/Write
nl: Kan bekijken/lezen en wijzigen/schrijven

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
nl: Er is geen io-slave gevonden voor protocol '%1'.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
nl: Het protocol %1 kon niet worden geïnitialiseerd

en: Cannot Open Resource For Reading
nl: Gegevensbron kon niet voor lezen worden geopend

en: Cannot Open Resource For Writing
nl: Gegevensbron kon niet voor schrijven worden geopend

en: Cannot Read From Resource
nl: Er kan niet van de bron worden gelezen

en: Cannot Write to Resource
nl: Er kan niet naar deze bron worden geschreven

en: Cannot add bookmark with empty URL.
nl: U kunt geen bladwijzer met een leeg URL-adres toevoegen.

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
nl: Bestand kan niet van %1 naar %2 worden gekopieerd. (foutcode: %3)

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Cannot talk to klauncher: %1
nl: Kan niet communiceren met KLauncher: %1

en: Categories
nl: Categorieën

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Certificate chain:
nl: Certificaatketting:

en: Certificate password
nl: Certificaatwachtwoord

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
nl: Het certificaat is niet geverifieerd omdat de rootbestanden van de certificaatuitgevende autoriteit niet gevonden konden worden.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
nl: Het veranderen van bestandsattributen wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
nl: Het veranderen van het eigendom voor bestanden wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
nl: Controleer of er geen toepassingen zijn die toegang hebben tot het bestandssysteem, en probeer het nogmaals.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
nl: Controleer of het apparaat gereed is, verwijderbare-media-apparaten moeten media bevatten, en draagbare apparaten moeten verbonden zijn en aanstaan, en probeer het opnieuw.

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
nl: Selecteer deze optie als de toepassing die u wilt uitvoeren een tekstgebaseerde toepassing is, of als u toegang wilt tot de informatie die wordt geleverd door het terminalvenster.

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
nl: Selecteer deze optie als de tekstgebaseerde toepassing relevante informatie levert bij het afsluiten. Door het terminalvenster open te laten hebt u toegang tot deze informatie.

en: Check this option if you want to have a system tray handle for your application.
nl: Activeer deze optie als u een systeemvakhandvat wilt voor uw toepassing.

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
nl: Selecteer deze optie als u een notificatie wilt zien als uw toepassing wordt gestart. De visuele notificatie zal verschijnen als een bezig-cursor, of in de taakbalk.

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
nl: Selecteer deze optie als u deze toepassing wilt uitvoeren onder een andere gebruikersnaam. Elk proces heeft een eigen gebruikers-id waarmee het is geassocieerd. Deze gebruikers-id bepaalt de bestandstoegang en andere permissies. Voor deze handeling hebt u het wachtwoord van de gebruiker nodig.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
nl: Verzeker u ervan dat geen enkele andere toepassing of gebruiker dit bestand gebruikt of heeft vergrendeld.

en: Check your access permissions on this resource.
nl: Controleer uw toegangsrechten op deze bron.

en: Check your network connection status.
nl: Controleer de status van uw netwerkverbinding.

en: Choose Application
nl: Toepassing kiezen

en: Choose Application for %1
nl: Kies een toepassing voor %1

en: Choose a different filename for the destination file.
nl: Kies een andere bestandsnaam voor het bestemmingsbestand.

en: Choose an &icon:
nl: Kies een p&ictogram:

en: Choose an alternate filename for the new file.
nl: Kies een alternatieve naam voor het nieuwe bestand.

en: Choose an alternate name for the new folder.
nl: Kies een alternatieve naam voor de nieuwe map.

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
nl: Kies de naam van het programma waarmee u de geselecteerde bestanden wilt openen.

en: City:
nl: Stad:

en: Class
nl: Klasse

en: Click for Location Navigation
nl: Klik voor locatienavigatie

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
nl: Klik hier om te bladeren naar het gewenste programmabestand op uw harde schijf.

en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
nl: Klik hier voor het wijzigen van de manier waarop de toepassing zal worden uitgevoerd, opstartnotificatie, D-Bus-opties of het uitvoeren onder een andere gebruikersnaam.

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
nl: Klik op deze knop als u een bestandstype waarmee uw toepassing kan omgaan wilt toevoegen.

en: Click this button to create a new folder.
nl: Klik op deze knop om een nieuwe map aan te maken.

en: Click this button to display the familiar KDE mime type editor.
nl: Druk op deze knop om de bekende KDE-mimetypen bewerker te tonen.

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
nl: Klik op deze knop om een stap terug te gaan in de bladergeschiedenis.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
nl: Klik op deze knop om een stap verder te gaan in de bladergeschiedenis.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
nl: Klik op deze knop om de inhoud van de huidige locatie opnieuw te laden.

en: Click to Edit Location
nl: Klik om locatie te bewerken

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
nl: Het sluiten van verbindingen wordt niet ondersteund door het protocol %1.

en: Co&mmand:
nl: &Commando:

en: Co&ntinue
nl: Doorgaa&n

en: Comm&ent:
nl: To&elichting:

en: Comment
nl: Toelichting

en: Common name:
nl: Gebruikelijke naam:

en: Configure File Sharing...
nl: Bestandsdeling instellen...

en: Connected to host %1
nl: Verbonden met host %1

en: Connection timed out.
nl: Tijdslimiet voor verbinding overschreden.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
nl: Verbinding met de server werd onverwacht verbroken

en: Connection to Server Refused
nl: Verbinding met server geweigerd

en: Connection to host %1 is broken.
nl: Verbinding met host %1 is verbroken.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
nl: Neem contact op met de systeembeheerder van de server voor verdere assistentie.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
nl: Neem contact op met de systeembeheerder van de server om hen te verwittigen van dit probleem.

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
nl: Neem contact op met uw computerondersteuning voor verdere assistentie. Dit kan uw systeembeheerder, uw leverancier, etc. zijn.

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Cookie Alert
nl: Cookie-melding

en: Cookie Details
nl: Cookie-details

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Link Address
nl: Koppelingsadres kopiëren

en: Copying files within %1 is not supported.
nl: Het kopiëren van bestanden binnen %1 wordt niet ondersteund.

en: Could Not Accept Network Connection
nl: Er kon geen netwerkverbinding worden geaccepteerd

en: Could Not Alter Permissions of Resource
nl: De toegangsrechten van de bron konden niet worden gewijzigd

en: Could Not Bind
nl: Er kon niet worden verbonden

en: Could Not Cancel Listing
nl: Lijstweergave kon niet worden geannuleerd

en: Could Not Change Ownership of Resource
nl: Kon de eigendomsrechten van de bron niet wijzigen

en: Could Not Create Folder
nl: Map kon niet worden aangemaakt

en: Could Not Create Link
nl: De koppeling kon niet worden aangemaakt

en: Could Not Create Network Connection
nl: Netwerkverbinding kon niet worden opgebouwd

en: Could Not Create Socket
nl: Socket kon niet worden aangemaakt

en: Could Not Create Symbolic Link
nl: De symbolische koppeling kon niet worden aangemaakt

en: Could Not Delete Original File
nl: Het originele bestand kon niet worden verwijderd

en: Could Not Delete Resource
nl: De bron kon niet worden verwijderd

en: Could Not Delete Temporary File
nl: Het tijdelijke bestand kon niet worden verwijderd

en: Could Not Determine Resource Status
nl: De status van de bron kon niet worden bepaald

en: Could Not Listen
nl: Er kon niet worden geluisterd

en: Could Not Listen for Network Connections
nl: Er kon niet worden geluisterd naar netwerkverbindingen

en: Could Not Login: %1
nl: Het aanmelden is mislukt: %1

en: Could Not Mount Device
nl: Het bestandssysteem kon niet worden aangekoppeld

en: Could Not Remove Folder
nl: De map kon niet worden verwijderd

en: Could Not Rename Original File
nl: Het originele bestand kon niet worden hernoemd

en: Could Not Rename Resource
nl: De bron kon niet worden hernoemd

en: Could Not Rename Temporary File
nl: Het tijdelijke bestand kon niet worden hernoemd

en: Could Not Resume File Transfer
nl: De bestandsoverdracht kon niet worden hervat

en: Could Not Stat Resource
nl: Status van bron kon niet worden bepaald

en: Could Not Unmount Device
nl: Het apparaat kon niet worden afgekoppeld ("unmount")

en: Could not accept %1.
nl: Kon het volgende niet accepteren: %1.

en: Could not access %1.
nl: Kreeg geen toegang tot %1.

en: Could not bind %1.
nl: Kon %1 niet verbinden.

en: Could not change ownership for %1.
nl: Kon de eigendom voor %1 niet wijzigen.

en: Could not change permissions for
    %1
nl: Kon de toegangsrechten voor %1
    niet wijzigen

en: Could not change permissions for %1.
nl: Kon de toegangsrechten voor %1 niet wijzigen.

en: Could not connect to host %1.
nl: Kon geen verbinding maken met host %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
nl: Er kon geen socket worden aangemaakt voor de toegang tot %1.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
nl: De symbolische koppeling %1 kon niet worden aangemaakt.
    Controleer de toegangsrechten.

en: Could not delete file %1.
nl: Kon bestand %1 niet verwijderen.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
nl: Kon het originele bestand %1 niet verwijderen.
    Controleer de toegangsrechten.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
nl: Kon het gedeeltelijk gedownloade bestand %1 niet verwijderen.
    Controleer de toegangsrechten.

en: Could not download the proxy configuration script
nl: Het proxyconfiguratiescript kon niet worden opgehaald

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
nl: Het proxyconfiguratiescript kon niet worden opgehaald:
    %1

en: Could not enter folder %1.
nl: Kon de map %1 niet binnengaan.

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
nl: Kon geen uitvoerbaar programma herleiden uit '%1'. Voer een geldige programmanaam in.

en: Could not find 'FindProxyForURL' or 'FindProxyForURLEx'
nl: 'FindProxyForURL' of 'FindProxyForURLEx' is niet gevonden

en: Could not find a usable proxy configuration script
nl: Er kon geen bruikbaar proxyconfiguratiescript worden gevonden

en: Could not find program "mount"
nl: Kon het programma "mount" niet vinden

en: Could not find program "umount"
nl: Kon het programma "umount" niet vinden

en: Could not find the program '%1'
nl: Kon het programma '%1' niet vinden

en: Could not get group id for given group name %1
nl: Kon de groeps-id voor opgegeven groepsnaam %1 niet verkrijgen

en: Could not get user id for given user name %1
nl: Kon gebruikers-id voor de opgegeven gebruikersnaam %1 niet verkrijgen

en: Could not listen %1.
nl: Kon niet luisteren op %1.

en: Could not login to %1.
nl: Het aanmelden bij %1 is mislukt.

en: Could not make folder %1.
nl: Kon map %1 niet aanmaken.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
nl: Kon het bestandssysteem niet aankoppelen.
    De foutmelding luidde:
    %1

en: Could not read %1.
nl: Kon %1 niet lezen.

en: Could not read file %1.
nl: Kon het volgende bestand niet lezen: %1.

en: Could not remove folder %1.
nl: Kon map %1 niet verwijderen.

en: Could not rename file %1.
nl: Kon het bestand %1 niet hernoemen.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
nl: Kon het originele bestand %1 niet hernoemen.
    Controleer de toegangsrechten.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
nl: Kon het gedeeltelijk gedownloade bestand %1 niet hernoemen.
    Controleer de toegangsrechten.

en: Could not resume file %1.
nl: Kon niet met bestand %1 hervatten.

en: Could not start process %1.
nl: Kon het volgende proces niet starten: %1.

en: Could not terminate listing %1.
nl: Kon het maken van een lijst van %1 niet beëindigen.

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
nl: Kon het bestandssysteem niet afkoppelen.
    De foutmelding luidde:
    %1

en: Could not write file %1.
    Disk full.
nl: Kon niet schrijven naar %1.
    De schijf is vol.

en: Could not write to %1.
nl: Kon niet schrijven naar %1.

en: Could not write to file %1.
nl: Kon niet schrijven naar bestand %1.

en: Country:
nl: Land:

en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: Create New File Type
nl: Nieuw bestandstype aanmaken

en: Create Symlink
nl: Symbolische koppeling aanmaken

en: Create a new bookmark folder in this menu
nl: Maak een nieuwe bladwijzermap aan in dit menu

en: Create hidden directory?
nl: Verborgen map aanmaken?

en: Create link to URL
nl: Koppeling naar URL aanmaken

en: Create new folder in:
    %1
nl: Nieuwe map aanmaken in:
    %1

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Creating directory
nl: Map wordt aangemaakt

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
nl: Het aanmaken van mappen wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
nl: Het aanmaken van symbolische koppelingen wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Current connection is not secured with SSL.
nl: De huidige verbinding is NIET beveiligd met SSL.

en: Current connection is secured with SSL.
nl: De huidige verbinding is beveiligd met SSL.

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Custom Path
nl: Aangepast pad

en: Cyclic Link Detected
nl: Cyclische koppeling gevonden

en: Cyclic Link Detected During Copy
nl: Cyclische koppeling ontdekt tijdens het kopiëren

en: Data format:
nl: Gegevensopmaak:

en: De&vice
nl: Stati&on

en: Default
nl: Standaard

en: Default for new files in this folder
nl: Standaard voor nieuwe bestanden in deze map

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

en: Delete Entry
nl: Item verwijderen

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Delete Files
nl: Bestanden verwijderen

en: Delete Folder
nl: Map verwijderen

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
nl: Verwijder een deel van de lus om er voor te zorgen dat deze niet een oneindige lus veroorzaakt en probeer het opnieuw.

en: Delete the current file and try again.
nl: Verwijder het huidige bestand en probeer het opnieuw.

en: Delete the current folder and try again.
nl: Verwijder de huidige map en probeer het opnieuw.

en: Deleting
nl: Verwijderen

en: Deleting files from %1 is not supported.
nl: Het verwijderen van bestanden in %1 wordt niet ondersteund.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Destination
nl: Bestemming

en: Detailed Tree View
nl: Gedetailleerde boomweergave

en: Detailed View
nl: Gedetailleerde weergave

en: Device
nl: Station

en: Device (/dev/fd0):
nl: Station (/dev/fd0):

en: Device name
nl: Apparaatnaam

en: Device usage:
nl: Apparaatgebruik:

en: Device:
nl: Station:

en: Devices
nl: Apparaten

en: Directory
nl: Map

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disk Full
nl: Schijf vol

en: Display SSL &Information
nl: SSL-&informatie tonen

en: Display information about cache file
nl: Informatie over het cache-bestand tonen

en: Display...
nl: Weergave...

en: Do Not Store
nl: Niet opslaan

en: Do not &close when command exits
nl: Niet &sluiten als het commando eindigt

en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
nl: Dit bestand niet kopiëren of verplaatsen, ga in plaats daarvan naar het volgende item

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
nl: Deze map niet kopiëren of verplaatsen, ga in plaats daarvan naar het volgende item

en: Do not send a certificate
nl: Certificaat niet verzenden

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
nl[0]: Wilt u dit item verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 items verwijderen?

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
nl[0]: Wilt u dit item naar de prullenbak verplaatsen?
nl[1]: Wilt u deze %1 items naar de prullenbak verplaatsen?

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
nl: Wilt u de passphrase (wachtwoord) opslaan in uw portefeuille?

en: Domain:
nl: Domein:

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
nl: Controleer of u de juiste locatie hebt ingevoerd en probeer het opnieuw.

en: Double-check your proxy settings and try again.
nl: Controleer uw proxy-instellingen grondig en probeer het opnieuw.

en: Drive: %1
nl: Station: %1

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
nl: Fout: Onbekend protocol '%1'

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit ACL Entry
nl: ACL-item bewerken

en: Edit Entry...
nl: Item bewerken...

en: Edit Places Entry
nl: Locatie-item bewerken

en: Edit your bookmark collection in a separate window
nl: Bewerk uw bladwijzercollectie in een apart venster

en: Effective
nl: Effectief

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Emotes
nl: Emoticons

en: Empty the cache
nl: Cache leegmaken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable &launch feedback
nl: Opstartnotificatie activ&eren

en: Enable this flag to allow entering the folder.
nl: Activeer deze vlag als u wilt toestaan dat men de map kan openen.

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
nl: Activeer deze vlag als u wilt dat het bestand kan worden uitgevoerd als een programma.

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
nl: Selecteer deze optie als u wilt dat alleen de eigenaar van de map toestemming heeft om de bestanden en mappen in die map te hernoemen of verwijderen. Andere gebruikers kunnen alleen nieuwe bestanden toevoegen, dit vereist de permissie "Inhoud wijzigen".

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
nl: Selecteer deze optie om het bestand als uitvoerbaar te markeren. Dit is alleen toepasbaar op programma's en scripts. Deze hebben de uitvoermarkering nodig om te kunnen worden uitgevoerd.

en: Encoding:
nl: Codering:

en: Encryption:
nl: Versleuteling:

en: End of Session
nl: Einde van de sessie

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
nl: Verzeker u ervan dat de map bestaat en leeg is, en probeer het opnieuw.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
nl: Verzeker uzelf ervan dat de bron bestaat, en probeer het opnieuw.

en: Enter descriptive label here
nl: Voer een beschrijvend label in

[ctx: Enter folder]
en: Enter
nl: Openen

en: Enter the certificate password:
nl: Certificaatwachtwoord invoeren:

en: Enter the user name you want to run the application as here.
nl: Voer hier de gebruikersnaam in waaronder u de toepassing wilt uitvoeren.

en: Enter the user name you want to run the application as.
nl: Voer de gebruikersnaam in waaronder u de toepassing wilt uitvoeren.

en: Entry Type
nl: Itemtype

en: Error connecting to server.
nl: Fout bij verbinding maken met server.

en: Error processing Exec field in %1
nl: Fout bij het verwerken van het uitvoerveld in %1

en: Error running 'filesharelist'. Check if installed and in $PATH or /usr/sbin.
nl: Fout bij het uitvoeren van 'filesharelist'. Controleer of deze is geïnstalleerd, en zich bevindt in uw zoekpad ($PATH) of /usr/sbin.

en: Error. Out of memory.
    %1
nl: Fout: onvoldoende geheugen.
    %1

en: Exec
nl: Uitvoeren

en: Expires:
nl: Vervalt op:

en: Exposure:
nl: Blootstelling:

en: FIXME: Document this
nl: Ongedocumenteerde fout (FIXME)

en: File
nl: Bestand

en: File '%1' is not readable
nl: Bestand '%1' is niet leesbaar

en: File Already Exists
nl: Bestand bestaat reeds

en: File Expected
nl: Bestand verwacht

en: File Type Options
nl: Opties voor bestandstype

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File or Folder Does Not Exist
nl: Bestand of map bestaat niet

[ctx: File permission]
en: Sticky
nl: Vastgezet

en: File sharing is disabled.
nl: Bestandsdeling is uitgeschakeld.

en: File system:
nl: Bestandssysteem:

en: Filename for clipboard content:
nl: Bestandsnaam voor de klembordinhoud:

en: Files and folders selected
nl: Bestanden en mappen geselecteerd

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
nl: Bestanden en mappen zullen worden gekopieerd naar de bestaande map, naast de reeds aanwezige inhoud.
    U zult opnieuw worden gevraagd wanneer er een conflict met een bestaand bestand in de map optreedt.

en: Filesystems
nl: Bestandssystemen

en: Folder Already Exists
nl: Map bestaat reeds

en: Folder Expected
nl: Map verwacht

en: Folder Listing Unavailable
nl: Lijst van mapinhoud niet beschikbaar

en: Folders First
nl: Mappen eerst

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
nl: U kunt in het commando diverse plaatshouders gebruiken welke zullen worden vervangen door de werkelijke waarden als het programma wordt uitgevoerd:
    %f - een losse bestandsnaam
    %F - een lijst met bestanden; gebruik bij toepassingen die meerdere lokale bestanden tegelijkertijd kunnen openen
    %u - een los URL-adres
    %U - een lijst met URL-adressen
    %d - de map van het te openen bestand
    %D - een lijst met mappen
    %i - het pictogram
    %m - het minipictogram
    %c - het commentaar

en: Forbidden
nl: Geen toegang

en: Found a cyclic link in %1.
nl: Cyclische koppeling gevonden in %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
nl: Cyclische koppeling gevonden tijden het kopiëren van %1.

en: Fraud Department
nl: Afdeling fraude

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
nl: Maak voldoende schijfruimte vrij door 1) onnodige en tijdelijke bestanden te verwijderen, 2) bestanden te archiveren op verwijderbare media zoals cd-recordable schijven, of 3) voor meer opslagcapaciteit te zorgen.

en: Got an invalid reply when calling %1
nl: Ongeldig antwoord ontvangen bij het aanroepen van %1

en: Gro&up:
nl: Gro&ep:

en: Group
nl: Groep

en: Group:
nl: Groep:

en: Group:
nl: Groep:

en: HTTP cookie daemon
nl: HTTP Cookie Daemon

en: Hide in toolbar
nl: In werkbalk verbergen

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

en: IP address:
nl: IP-adres:

en: Icon Position
nl: Pictogrampositie

en: Icon Source
nl: Pictogrambron

en: Icon size: %1 pixels
nl: Pictogramgrootte: %1 pixels

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
nl: Pictogramgrootte: %1 pixels (standaardgrootte)

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
nl: Als de vlag 'Vastgeplakt' is geactiveerd op een map, dan zijn alleen de eigenaar en de root-gebruiker in staat om bestanden te verwijderen of te hernoemen. Anders kan iedereen die schrijfrechten heeft dit doen.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
nl: Als dit bestand een programma of script is, en deze vlag is geactiveerd, dan kan het worden uitgevoerd met de toegangsrechten van de groep.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
nl: Als dit bestand een programma of script is, en deze vlag is geactiveerd, dan kunt u het uitvoeren met de toegangsrechten van de eigenaar.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
nl: Als deze vlag is geactiveerd zullen alle nieuwe bestanden behoren aan de groep van deze map.

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
nl: Als deze vlag is geactiveerd, dan zal de eigenaar van deze map ook automatisch de eigenaar worden van nieuwe bestanden die, door wie dan ook, in deze map worden aangemaakt.

en: If you do not trust this program, click Cancel
nl: Als u dit programma niet vertrouwt, klik op Annuleren

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
nl: Als u weet wie de auteurs zijn van de serversoftware, dien dan rechtstreeks een bugrapport in.

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
nl: Als u een bestandstype waarmee uw toepassing niet kan omgaan wilt verwijderen, selecteer dan het bestandstype in de lijst en klik op deze knop.

en: Improperly Formatted URL
nl: Ongeldig URL-adres

en: Information
nl: Informatie

en: Internal Error
nl: Interne fout

en: Internal Error
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org
    %1
nl: Interne fout.
    U wordt vriendelijk verzocht zo mogelijk een volledig bugrapport in te zenden.
    %1

en: Internal Error in Server
nl: Interne fout in server

en: Internal error in server
    %1
nl: Interne fout in server
    %1

en: International
nl: Internationaal

en: Invalid Filenames
nl: Onjuiste bestandsnamen

en: Is &executable
nl: Is uitvo&erbaar

en: KDE Certificate Request
nl: KDE-certificatieverzoek

en: KDE Certificate Request - Password
nl: KDE-certificatieverzoek - wachtwoord

en: KDE HTTP cache maintenance tool
nl: Onderhoudsgereedschap voor KDE's HTTP-cache

en: KDE SSL Certificate Dialog
nl: KDE SSL-Certificaatdialoog

en: KDE SSL Information
nl: KDE SSL Informatie

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
nl: KDE is in staat om te communiceren via een protocol in een protocol. Dit verzoek specificeert een protocol dat op die manier moet worden gebruikt, maar dit protocol is niet geschikt voor zo'n actie. Dit is een zeldzame gebeurtenis, en duidt waarschijnlijk op een programmafout.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
nl: KDE is in staat om te communiceren via een protocol in een protocol. Het opgegeven protocol is alleen bedoeld voor gebruik in zulke situaties, maar dit is niet een van die situaties. Dit is een zeldzame gebeurtenis, en wordt waarschijnlijk veroorzaakt door een programmafout.

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
nl: Persoonlijke map

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
nl: Netwerk

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Root
nl: Hoofdmap

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
nl: KFileMetaDataReader kan worden gebruikt om metagegevens van een bestand te lezen

en: Key type: DSA (%1 bit)
nl: Sleuteltype: DSA (%1 bit)

en: Key type: RSA (%1 bit)
nl: Sleuteltype: RSA (%1 bit)

en: Known Applications
nl: Bekende toepassingen

en: Launching %1
nl: %1 wordt gestart

en: Link
nl: Koppeling

en: Link to %1 (%2)
nl: Koppeling naar %1 (%2)

en: Link to Device
nl: Koppeling naar apparaat

en: List of URLs where the meta-data should be read from
nl: Lijst met URL's waarvan de metagegevens gelezen moeten worden

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
nl: Het tonen van mappen en mapinhoud wordt niet ondersteund voor protocol %1.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Login OK
nl: Aanmelden OK

en: MD5 digest
nl: MD5-digest

en: MD5 digest:
nl: MD5-digest:

en: Mail service
nl: E-mailservice

en: Malformed URL
    %1
nl: Ongeldig URL-adres:
    %1

en: Malformed URL %1.
nl: Ongeldig URL-adres: %1.

en: Mask
nl: Masker

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
nl: Bericht verzonden:
    Aangemeld met gebruikersnaam=%1 en wachtwoord=[verborgen]
    
    De server antwoordde:
    %2

en: Mime Type
nl: Mime bestandstype

en: Mimetype
nl: Mime bestandstype

en: Mimetypes
nl: Mime-bestandstypen

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Modulus:
nl: Modulo:

en: More than one file provided
nl: Meer dan één bestand aangeleverd

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
nl: Er is meer dan één map geselecteerd, en deze dialoog accepteert geen mappen. Daarom is het niet mogelijk om te bepalen welke map geopend dient te worden. Selecteer slechts één map om de inhoud ervan weer te geven.

en: More than one folder provided
nl: Meer dan één map aangeleverd

en: Mount
nl: Aankoppelen (mount)

en: Mount point (/mnt/floppy):
nl: Aankoppelpunt (/mnt/floppy):

en: Mount point:
nl: Aankoppelpunt (mount point):

en: Mounted on:
nl: Aangekoppeld op:

en: Mountpoint
nl: Aankoppelpunt

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Multiple Instances
nl: Meerdere exemplaren

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
nl: Multiple get wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Named Group
nl: Benoemde groep

en: Named User
nl: Benoemde gebruiker

en: Named group
nl: Benoemde groep

en: Named user
nl: Benoemde gebruiker

en: Navigate
nl: Navigeren

en: New Bookmark Folder...
nl: Nieuwe bladwijzermap...

en: New Folder...
nl: Nieuwe map...

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
nl: Volge&nde >>

en: Next to File Name
nl: Naast de bestandsnaam

en: No Content
nl: Geen inhoud

en: No Media inserted or Media not recognized.
nl: Geen medium ingelegd of medium is niet herkend.

en: No SSL support.
nl: Geen SSL-ondersteuning.

en: No host specified.
nl: Geen host opgegeven.

en: No hostname specified.
nl: Geen hostnaam opgegeven.

en: No media in device for %1
nl: Geen medium in station voor %1

en: No metainfo for %1
nl: Geen meta-info voor %1

en: No service implementing %1
nl: Geen service die %1 implementeert

en: None
nl: Geen

en: Not connected.
nl: Niet verbonden.

en: Not shared
nl: Niet gedeeld

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Nothing to Delete
nl: Niets om te verwijderen

en: Nothing to Trash
nl: Niets om te verwijderen

en: O&ther icons:
nl: &Overige pictogrammen:

en: O&thers:
nl: An&deren:

en: O&wner:
nl: Ei&genaar:

en: OCR Image
nl: OCR-afbeelding

en: Only executables on local file systems are supported.
nl: Alleen uitvoerbare bestanden op lokale bestandssystemen worden ondersteund.

en: Only folders in your home folder can be shared.
nl: Alleen mappen uit uw persoonlijke map kunnen worden gedeeld.

en: Only own&er can rename and delete folder content
nl: Alleen de &eigenaar kan de mapinhoud hernoemen of verwijderen

en: Only the meta data that is part of the file is read
nl: Alleen de metagegevens die onderdeel zijn van het bestand worden gelezen

en: Only the owner can change permissions.
nl: Alleen de eigenaar kan toegangsrechten wijzigen.

en: Open
nl: Openen

en: Open &with %1
nl: Openen &met %1

en: Open File Manager
nl: Bestandsbeheer openen

en: Open Folder in Bookmark Editor
nl: Bladwijzer in bladwijzerbewerker openen

en: Open Folder in Tabs
nl: Mappen in tabbladen openen

en: Open With
nl: Openen met

en: Open all bookmarks in this folder as a new tab.
nl: Alle bladwijzers in deze map openen als nieuw een nieuw tabblad.

en: Open file dialog
nl: Dialoogvenster voor bestanden openen

en: Open in New Tab
nl: In nieuw tabblad openen

en: Open in New Window
nl: In nieuw venster openen

en: Open with:
nl: Openen met:

en: OpenSSL could not be verified.
nl: OpenSSL kon niet worden geverifieerd.

en: Opening connection to host %1
nl: Bezig te verbinden met host %1

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
nl: Het openen van verbindingen wordt niet ondersteund door het protocol %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
nl: Het openen van bestanden wordt niet ondersteund door protocol %1.

en: Options
nl: Opties

en: Organization / Common Name
nl: Organisatie / Gebruikelijke naam

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Organizational Unit
nl: Organisatieonderdeel

en: Organizational unit:
nl: Organisatieonderdeel:

en: Others
nl: Overig

en: Otherwise, the request would have succeeded.
nl: Anders had het verzoek succes geboekt.

en: Out of Memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Ownership
nl: Eigendom

en: Owning Group
nl: Eigendomgroep

en: P&review
nl: Voo&rbeeld

en: Parent Folder
nl: Bovenliggende map

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
nl[0]: uit een %1-bit sleutel
nl[1]: uit een %1-bits sleutel

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
nl[0]: %1 bit gebruiken
nl[1]: %1 bits gebruiken

en: Paste
nl: Plakken

en: Path:
nl: Pad:

en: Patterns
nl: Patronen

en: Permissions:
nl: Toegangsrechten:

en: Pick Certificates
nl: Certificaten uitkiezen

en: Places
nl: Locaties

en: Please file a bug at <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
nl: U wordt vriendelijk verzocht zo mogelijk een bugrapport naar <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> te sturen om het KDE-team op te hoogte te stellen van de authenticatiemethode die niet wordt ondersteund.

en: Please wait while the encryption keys are generated...
nl: Een ogenblikje geduld, de cryptografische sleutels worden aangemaakt...

en: Points to:
nl: Verwijst naar:

en: Prime:
nl: Priemgetal:

en: Private key test failed.
nl: De private sleuteltest is mislukt.

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties for %1
nl: Eigenschappen voor %1

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
nl[0]: Eigenschappen voor 1 item
nl[1]: Eigenschappen voor %1 geselecteerde items

en: Protocol %1 does not support action %2.
nl: Protocol %1 biedt geen ondersteuning voor actie %2.

en: Protocol %1 is not a Filesystem
nl: Het protocol %1 is geen bestandssysteem

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
nl: Het protocol %1 is geen filterprotocol

en: Protocol is a Filter Protocol
nl: Het protocol is een filterprotocol

en: Proxy Authentication Failed.
nl: Proxy-authenticatie mislukt.

en: Public key:
nl: Publieke sleutel:

en: Read
nl: Lezen

en: Read only
nl: Alleen-lezen

en: Receiving corrupt data.
nl: Beschadigde data ontvangen.

en: Recipient
nl: Geadresseerde

en: Refresh
nl: Verversen

en: Reload
nl: Opnieuw laden

en: Reload configuration file
nl: Configuratiebestand opnieuw laden

en: Remote Files Not Accepted
nl: Niet lokale bestanden worden niet geaccepteerd

en: Remote files not accepted
nl: Niet-lokale bestanden worden niet geaccepteerd

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all cookies
nl: Alle cookies verwijderen

en: Remove cookies for domain
nl: Alle cookies voor dit domein verwijderen

en: Rename:
nl: Hernoemen:

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
nl: Het hernoemen of verplaatsen van bestanden binnen %1 wordt niet ondersteund.

en: Request Aborted
nl: Verzoek afgebroken

en: Request Aborted By User
nl: Verzoek afgebroken door de gebruiker

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
nl: Het ophalen van het uitgevercertificaat is mislukt. Dit betekent dat de CRL van de certificaatautoriteit (CA) niet gevonden kan worden.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
nl: Het ophalen van het uitgevercertificaat is mislukt. Dit betekent dat het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) niet gevonden kan worden.

en: Retrieving %1 from %2...
nl: Bezig met ontvangen van %1 van %2...

en: Retrieving data from %1 is not supported.
nl: Het ophalen van gegevens vanuit %1 wordt niet ondersteund.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
nl: Het ophalen van mimetype-gegevens vanuit %1 wordt niet ondersteund.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
nl: Probeer het verzoek opnieuw en verzeker u ervan dat de authenticatiegegevens correct zijn ingevoerd.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
nl: Probeer de overdracht opnieuw te starten zonder deze te hervatten.

en: Retry the request.
nl: Het verzoek opnieuw uitvoeren.

en: Ru&n as a different user
nl: Uitvoere&n als een andere gebruiker

en: Run Until Finished
nl: Tot aan het einde uitvoeren

en: Run in &terminal
nl: In een &terminal uitvoeren

en: S&ystem icons:
nl: S&ysteempictogrammen:

en: SHA1 digest
nl: SHA1-digest

en: SHA1 digest:
nl: SHA1-digest:

en: SSL Certificate Password
nl: SSL Certificaatwachtwoord

en: SSL Configuration Module
nl: Configuratiemodule voor SSL

en: SSL Signers
nl: SSL-ondertekeningen

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
nl: Het SSL-certificaat werd op verzoek verworpen. U kunt dit uitschakelen in het KDE Configuratiecentrum.

en: SSL support is not available in this build of KDE.
nl: SSL is niet beschikbaar in deze compilatie van KDE.

en: SSL support was not found.
nl: SSL-ondersteuning is niet gevonden.

en: SSL version:
nl: SSL-versie:

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save selection for this host.
nl: Selectie voor deze host opslaan.

en: Search interactively for icon names (e.g. folder).
nl: Interactief zoeken naar pictogramnamen (zoals map).

en: Secure servers only
nl: Alleen veilige servers

en: Secure servers, page scripts
nl: Veilige servers, paginascripts

en: Security Information
nl: Beveiligingsinformatie

en: See or modify the cookie information
nl: Cookie-informatie tonen of bewerken

en: Select Icon
nl: Pictogram selecteren

en: Select one or more file types to add:
nl: Selecteer een of meerdere bestandstypen om toe te voegen:

en: Select this option to accept or reject all cookies from this site. Choosing this option will add a new policy for the site this cookie originated from. This policy will be permanent until you manually change it from the System Settings.
nl: Selecteer deze optie als u alle cookies van deze website wilt accepteren of verwerpen. Deze optie creëert een nieuw cookiebeleid voor de website waar deze cookie vandaan komt. Dit beleid is permanent totdat u het handmatig wijzigt in het Systeeminstellingen.

en: Select this option to accept/reject all cookies from anywhere. Choosing this option will change the global cookie policy for all cookies until you manually change it from the System Settings.
nl: Selecteer deze optie als u alle cookies van alle sites wilt accepteren of verwerpen. Deze optie verandert het globale cookiebeleid in Systeeminstellingen voor alle cookies.

en: Select this option to only accept or reject this cookie. You will be prompted again if you receive another cookie.
nl: Selecteer deze optie om alleen deze cookie te accepteren of verwerpen. U wordt opnieuw gevraagd zodra er een volgend cookie wordt ontvangen.

en: Send certificate
nl: Certificaat verzenden

en: Sending data to %1
nl: Bezig met verzenden van gegevens naar %1

en: Sending login information
nl: Aanmeldgegevens worden verzonden

en: Sends a bug report by email
nl: Verstuurt een bugrapport per e-mail

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Serial number:
nl: Serienummer:

en: Server Authentication
nl: Serverauthenticatie

en: Server processing request, please wait...
nl: Server verwerkt de aanvraag, even geduld a.u.b...

en: Server said: "%1"
nl: Server antwoordde: "%1"

en: Servers, page scripts
nl: Servers, paginascripts

en: Set GID
nl: GID instellen

en: Set UID
nl: UID instellen

en: Sets the working directory for your application.
nl: Stelt de werkmap in voor de toepassing.

en: Setting ACL for %1
nl: ACL instellen voor %1

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Sharing folder '%1' failed.
nl: Delen van map '%1' is mislukt.

en: Sharing this folder makes it available under Linux/UNIX (NFS) and Windows (Samba).
nl: Het delen van deze map maakt haar beschikbaar onder Linux/UNIX (NFS) en Microsoft Windows (Samba).

en: Short View
nl: Beknopte weergave

en: Show
    Entries
nl: Lees-
    toegang

en: Show Aside Preview
nl: Voorbeeld ernaast tonen

en: Show Bookmarks
nl: Bladwijzers tonen

en: Show Full Path
nl: Volledig pad tonen

en: Show Hidden Files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Show Hidden Folders
nl: Verborgen mappen tonen

en: Show Places Navigation Panel
nl: Locatiespaneel tonen

en: Show Preview
nl: Voorbeeld tonen

en: Show details of the next cookie
nl: Toon de details voor het volgende cookie

en: Show in toolbar
nl: In werkbalk tonen

en: Shut down cookie jar
nl: Cookiedepot afsluiten

en: Signature Algorithm:
nl: Handtekeningalgoritme:

en: Signature Contents:
nl: Handtekeninginhoud:

en: Single Instance
nl: Een enkel Exemplaar

en: Site:
nl: Website:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Skip
nl: Overslaan

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
nl: Delen van dit document zijn beveiligd met SSL, maar het hoofddeel niet.

en: Sorry
nl: Helaas

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Source
nl: Bron

en: Source and Destination Files Identical
nl: Bron en bestemming zijn gelijk aan elkaar

en: Special
nl: Speciaal

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
nl: Speciale vlag. De exacte betekenis van de vlag ziet u in de rechter kolom.

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
nl: Speciale vlag. Geldig voor de hele map. De exacte betekenis van de vlag ziet u in de rechter kolom.

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
nl: Specificeert de acties die alle gebruikers, die geen eigenaar of lid van de groep zijn, mogen uitvoeren.

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
nl: Specificeert de acties die de leden van de groep mogen uitvoeren.

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
nl: Specificeert de acties die de eigenaar mag uitvoeren.

en: State:
nl: Staat:

en: Stop
nl: Stoppen

en: Store
nl: Opslaan

en: Subject line
nl: Onderwerp

en: Suggest New &Name
nl: Nieuwe &naam voorstellen

en: System certificates
nl: Systeemcertificaten

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
nl: Het URL-adres (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) dat u invoerde verwijst niet naar een specifieke bron.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
nl: Het URL-adres (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) dat u hebt ingevoerd verwijst niet naar een geldig mechanisme voor toegang tot de specifieke bron, <strong>%1%2</strong>.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
nl: Het URL-adres (<strong>U</strong>niversal <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator) dat u invoerde is niet juist opgesteld. De opmaak van een URL-adres is over het algemeen als volgt: <blockquote><strong>protocol://gebruiker@wachtwoord:www.voorbeeld.nl:poort/map/bestandsnaam.extensie?variabele=waarde</strong></blockquote>

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
nl: De naam en ID van de sleutel van het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) komt niet overeen met de naam en ID van de sleutel in de sectie 'Issuer' van het certificaat dat u probeert te gebruiken.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
nl: Het sleutel-ID van het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) komt niet overeen met de sleutel-ID van de sectie 'Issuer' van het certificaat dat u probeert te gebruiken.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
nl: Het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) is niet gevonden. Zeer waarschijnlijk is uw vertrouwensketen gebroken.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
nl: De CRL (lijst met teruggetrokken certificaten) is vooralsnog ongeldig.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
nl: De ondertekening van de CRL (lijst met teruggetrokken certificaten) is ongeldig. Dit betekent dat de CRL niet kan worden geverifieerd.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
nl: Er is onvoldoende geheugen beschikbaar voor het OpenSSL-proces.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
nl: De lees-vlag staat toe dat de inhoud van het bestand kan worden bekeken.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
nl: De vlag 'Vastgeplakt' op een bestand wordt genegeerd door Linux, maar kan worden gebruikt op sommige andere systemen

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
nl: De schrijf-vlag staat toe dat de inhoud van het bestand kan worden gewijzigd.

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
nl: Uitgever

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
nl: De certificaat kan niet worden geverifieerd, omdat het het enige certificaat in de vertrouwensketting is en niet zelfondertekend is. Als u het certificaat zelfondertekent, zorg er dan voor dat u het importeert naar de lijst met vertrouwde certificaten.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
nl: De certificaatketting is langer dan de opgegeven maximale diepte.

en: The certificate has been revoked.
nl: Het certificaat is ingetrokken.

en: The certificate has not been issued for this host.
nl: Het certicifaat is niet gegeven voor deze computer.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
nl: Het certificaat is niet ondertekend voor het doel waarvoor u het probeerde te gebruiken. Dit betekent dat de certificaatautoriteit (CA) dit type gebruik niet toestaat.

en: The certificate is invalid.
nl: Het certificaat is ongeldig.

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
nl: NEE, er waren fouten:

en: The certificate is not valid, any more.
nl: Het certificaat is niet langer geldig.

en: The certificate is not valid, yet.
nl: Het certificaat is vooralsnog ongeldig.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
nl: Het certificaat is zelfondertekend en staat niet in de lijst met vertrouwde certificaten. Als u dit certificaat wilt accepteren, importeer het dan naar de lijst van vertrouwde certificaten.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
nl: Dit certificaat is zelfondertekend. Alhoewel de vertrouwensketen kon worden opgezet kon het certificaat van de hoofdcertificaatautoriteit (root CA) niet worden gevonden.

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
nl: Ja

en: The certificate is valid.
nl: Het certificaat is geldig.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
nl: De certificaatautoriteit (CA) van het certificaat komt niet overeen met de CA-naam van het certificaat.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
nl: De certificaatautoriteit (CA) van het certificaat is ongeldig.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
nl: Het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) mag geen certificaten ondertekenen.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
nl: De ondertekening van het certificaat is ongeldig. Dit betekent dat het certificaat niet kan worden geverifieerd.

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
nl: De gekozen bestandsnamen blijken
    onjuist te zijn.

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
nl: Het klembord is gewijzigd sinds u 'plakken' hebt gebruikt: de gekozen gegevensopmaak is niet langer toepasbaar. Kopieer datgene dat u wilde plakken opnieuw.

en: The clipboard is empty
nl: Het klembord is leeg

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
nl: Het coderen van de publieke sleutel van de uitgever is mislukt. Dit betekent dat het certificaat van de certificaatautoriteit (CA) niet kan worden gebruikt om het certificaat dat u wilt gebruiken te verifiëren.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
nl: Het ontcijferen van de ondertekening van de CRL (lijst met teruggetrokken certificaten) is mislukt. Dit betekent dat de ondertekening niet eens konden berekend, laat staan worden vergeleken met het verwachte resultaat.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
nl: De beschrijving van de certificaatondertekening is mislukt. Dit betekent dat deze geeneens berekend kon worden.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
nl: Het desktopbestand
    %1
    is van het type FSDevice, maar heeft geen Dev=... sleutel.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
nl: Het desktopbestand
    %1
    is van het type Link, maar heeft geen URL=... sleutel.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
nl: In het desktopbestand %1 ontbreekt de Type=... regel.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
nl: De desktopsleutel van het type 
    %1
    is onbekend.

en: The desktop is offline
nl: De desktop is offline

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
nl: Bestemming

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
nl: De bestemmingsgegevensbron heeft onvoldoende ruimte om de status van de gegevensbron na het uitvoeren van deze methode op te nemen.

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
nl: Het apparaat '%1' is geen schijf en kan niet worden uitgeworpen.

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
nl: Het bestandssysteem kan bezet zijn, oftewel nog in gebruik door een andere toepassing of gebruiker. Zelfs zoiets als een geopend venster van uw bestandsbeheerder kan het bestandssysteem bezet houden.

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
nl: Mogelijk is het apparaat nog niet klaar, bijvoorbeeld er is nog geen media aanwezig in een verwijderbaar-media-apparaat (bijv. geen cd-rom in een cd-romspeler). of, in het geval van randapparatuur / draagbare apparatuur, is het apparaat mogelijk niet goed aangesloten.

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
nl: Het bestand "%1" bestaat reeds. Wilt u het overschrijven?

en: The file "%1" could not be found
nl: Het bestand "%1" is niet gevonden

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
nl: Het bestand %1 was gekopieerd van %2, maar is sindsdien gewijzigd op %3.
    Het ongedaan maken van het kopiëren zal het bestand verwijderen en alle wijzigingen verloren doen gaan.
    Wilt u toch %4 verwijderen?

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
nl: Het bestand is mogelijk in gebruik (en dus vergrendeld) door een andere gebruiker of toepassing.

en: The file or folder %1 does not exist.
nl: Het bestand of de map %1 bestaat niet.

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
nl: De lengte van de vertrouwensketting overschreed een van de 'pathlength'-parameters van de certificaatautoriteit (CA), met als gevolg dat alle volgende ondertekeningen ongeldig zijn.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
nl: De locatie waar de map moest worden aangemaakt bestaat mogelijk niet.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
nl: Het hoofddeel van dit document is beveiligd met SSL, maar sommige onderdelen zijn dat niet.

en: The name "%1" starts with a dot, so the directory will be hidden by default.
nl: De naam "%1" begint met een punt, dus wordt de map standaard verborgen.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
nl: De naam die u hebt ingevoerd, %1, bestaat mogelijk niet of is verkeerd getypt.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
nl: De netwerkverbinding is mogelijk onjuist ingesteld, of de netwerkinterface is niet ingeschakeld.

en: The new file name is empty.
nl: De nieuwe bestandsnaam is leeg.

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
nl: De handeling kon niet worden afgerond omdat de bron en de bestemming hetzelfde bestand zijn.

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
nl: De SSL-certificaatketting blijkt corrupt te zijn.

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
nl: De procedure om het clientcertificaat in te stellen voor de sessie is mislukt.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
nl: Het proces voor het protocol %1 stopte onverwacht.

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
nl: Het programma op de server dat toegang verleent tot het protocol <strong>%1</strong> heeft een interne fout gegeven: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
nl: Het programma op uw computer dat toegang verschaft tot het protocol <strong>%1</strong> kon niet worden gestart. Dit heeft meestal een technische oorzaak.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
nl: Het programma op uw computer dat toegang verleent tot het protocol <strong>%1</strong> kon niet het benodigde geheugen reserveren dat nodig is om verder te gaan.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
nl: Het programma op uw computer dat toegang levert tot het protocol <strong>%1</strong> heeft een interne fout gemeld.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
nl: Het programma op uw computer dat toegang verleent tot het protocol <strong>%1</strong> rapporteerde een interrupt van een onbekend type: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
nl: Het programma op uw computer dat toegang verleent tot het protocol <strong>%1</strong> rapporteerde een onbekende fout: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
nl: Het programma op uw computer dat toegang verleent tot het protocol <strong>%1</strong> werd onverwacht beëindigd.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
nl: Het programma dat compatibiliteit met dit protocol levert is mogelijk niet geactualiseerd tijdens uw laatste opwaardering van KDE. Hierdoor kan het programma incompatibel zijn met de huidige versie van KDE en dus niet opstarten.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
nl: Het protocol %1 implementeert geen mappenservice.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
nl: Het protocol %1 is geen filterprotocol.

en: The protocol %1 is not supported.
nl: Het protocol %1 wordt niet ondersteund.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
nl: Het protocol %1 is alleen een filterprotocol.

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
nl: Het protocol <strong>%1</strong> wordt niet ondersteund door de KDE-programma's die momenteel zijn geïnstalleerd op uw computer.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
nl: Het protocol, of de server, ondersteunt mogelijk niet het hervatten van bestandsoverdrachten.

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
nl: Het proxyconfiguratiescript is ongeldig:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
nl: Het proxyconfiguratiescript gaf een foutmelding:
    %1

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
nl: Onderwerp

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
nl: De host op afstand zond geen enkel SSL-certificaat.
    Omdat de identiteit van de host niet kan worden vastgesteld is de rest afgebroken.

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
nl: Het verzoek verwachtte een bestand, maar de map <strong>%1</strong> werd gevonden.

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
nl: Het verzoek verwachtte een map, maar het bestand <strong>%1</strong> werd gevonden.

en: The request was not completed because it was aborted.
nl: Het verzoek is niet voltooid omdat het is afgebroken.

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
nl: De gevraagde actie wordt niet ondersteund door het KDE-programma dat het protocol <strong>%1</strong> implementeert.

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
nl: Het gevraagde bestandssysteem kon niet worden aangekoppeld ("mounted"). De foutmelding was: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
nl: Het gevraagde apparaat kon niet worden afgekoppeld ("unmount"). De foutmelding was: <strong>%1</strong>

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
nl: Er kon niet naar het verzochte bestand <strong>%1</strong> worden geschreven omdat er niet voldoende schijfruimte is.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
nl: Het verzochte bestand kon niet worden aangemaakt omdat een bestand met dezelfde naam al bestaat.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
nl: De gevraagde map kon niet worden aangemaakt omdat er al een map met deze naam bestaat.

en: The requested lock could not be granted. %1
nl: De gevraagde vergrendeling %1 kon niet worden aangemaakt

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
nl: De gevraagde handeling vereist het aanmaken van een tijdelijk bestand, <strong>%1</strong>, maar dit kon niet worden aangemaakt.

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
nl: De gevraagde handeling vereist het aanmaken van een tijdelijk bestand waarin het nieuwe bestand wordt opgeslagen tijdens het downloaden. Dit tijdelijke bestand <strong>%1</strong> kon niet worden verwijderd.

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
nl: De gevraagde handeling vereist het verwijderen van het originele bestand, zeer waarschijnlijk na het verplaatsen van bestanden. Het originele bestand <strong>%1</strong> kon niet worden verwijderd.

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
nl: De gevraagde handeling vereist het hernoemen van het originele bestand <strong>%1</strong>, maar dit kon niet worden hernoemd.

en: The requested protocol may not be supported.
nl: Het verzochte protocol wordt mogelijk niet ondersteund.

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
nl: De gevraagde symbolische koppeling %1 kon niet worden aangemaakt.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
nl: De vereiste informatie over de grootte van de inhoud is niet aangeleverd voor een POST-functie.

en: The resource cannot be deleted.
nl: De bron kan niet worden verwijderd.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
nl: De hoofdcertificaatautoriteit (root CA) is aangemerkt als te worden verworpen voor het doel waarvoor u het wilde gebruiken.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
nl: De hoofdcertificaatautoriteit (root CA) is niet vertrouwd voor het doel waarvoor u dit certificaat probeerde te gebruiken.

en: The server <b>%1</b> requests a certificate.<br /><br />Select a certificate to use from the list below:
nl: De server <b>%1</b> verzocht om een certificaat. <br /><br />Selecteer een certificaat in de onderstaande lijst:

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
nl: De server <strong>%1</strong> weigert toe te staan dat deze computer verbinding maakt.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
nl: De server ondersteunt het WebDAV-protocol niet.

en: The server does not support the request type of the body.
nl: De server ondersteunt het request-type van het lichaam (de body) niet.

en: The server failed the authenticity check (%1).
nl: De server kwam niet door de authenticatietest (%1).

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
nl: De server had het te druk met het beantwoorden van andere verzoeken om te reageren.

en: The server was unable to maintain the liveness of the properties listed in the propertybehavior XML element or you attempted to overwrite a file while requesting that files are not overwritten. %1
nl: De server was niet in staat de aangevoerde eigenschappen van het XML-element "propertybehavior" te behouden. Of u trachtte een bestand te overschrijven terwijl u hebt verzocht geen bestanden te overschrijven. %1

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
nl: De server, die momenteel met het internet is verbonden, is mogelijk niet ingesteld om verzoeken toe te staan.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
nl: De server, die momenteel is verbonden met internet, heeft mogelijk de gevraagde service (%1) niet draaien.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
nl: De ondertekeningstest voor dit certificaat is mislukt. Dat kan betekenen dat de ondertekening van dit certificaat of enig andere in diens vertrouwenspad ongeldig is/zijn, niet kon worden gedecodeerd of dat de lijst met teruggetrokken certificaten (CRL) niet kon worden geverifieerd. Als u dit bericht ziet, laat  dan de maker van de software weten dat hij/zij gebruik moet gaan maken van de nieuwe, meer speifieke foutmeldingen.

en: The source and destination are the same file.
    %1
nl: De bron en bestemming zijn hetzelfde bestand.
    %1

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
nl: Bron

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
nl: Het opgegeven bestand of map <strong>%1</strong> bestaat niet.

en: The specified folder does not exist or was not readable.
nl: De opgegeven map bestaat niet, of is niet leesbaar.

en: The specified folder may not be empty.
nl: De opgegeven map is mogelijk niet leeg.

en: The specified folder may not exist.
nl: De opgegeven map bestaat mogelijk niet.

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
nl: Het opgegeven verzoek vroeg of de overdracht van bestand <strong>%1</strong> kon worden hervat op een bepaald punt in de overdracht. Dit was niet mogelijk.

en: The specified resource may not exist.
nl: De opgegeven bron bestaat mogelijk niet.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
nl: De opgegeven bron bestaat mogelijk niet of is mogelijk niet toegankelijk.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
nl: De tijdopmaak van het veld 'lastUpdate' van de CRL (lijst met teruggetrokken certificaten) is ongeldig.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
nl: De tijdopmaak van het veld 'nextUpdate' van de CRL (lijst met teruggetrokken certificaten) is ongeldig.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
nl: De tijdopmaak van het certificaatveld 'notAfter' is ongeldig.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
nl: De tijdopmaak van het certificaatveld 'notBefore' is ongeldig.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
nl: De versies van het protocol %1 die worden ondersteund door deze computer en de server kunnen incompatibel zijn.

en: There are no special actions available for protocol %1.
nl: Er zijn geen speciale acties beschikbaar voor protocol %1.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
nl: Er is mogelijk een probleem ergens op de netwerkroute tussen uw computer en de server.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
nl: Er kan een probleem zijn met uw netwerkconfiguratie, bijv. uw proxy's hostnaam. Als u recentelijk nog probleemloos toegang tot internet hebt gehad, dan is dit onwaarschijnlijk.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
nl: Er is mogelijk een probleem met uw netwerkconfiguratie. Als u recentelijk zonder problemen toegang had tot het internet, dan is dit onwaarschijnlijk.

en: There may have been a problem with your network connection.
nl: Er is mogelijk een probleem met uw netwerkverbinding.

en: These files use advanced permissions.
nl: Deze bestanden gebruiken geavanceerde toegangsrechten.

en: This action was prevented by another error.
nl: Deze actie werd verhinderd door een andere fout.

en: This action will overwrite the destination.
nl: Deze handeling zal de bestemming overschrijven.

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
nl: Deze handeling zou '%1' met zichzelf overschrijven.
    Geef een nieuwe naam op:

en: This certificate is not relevant.
nl: Dit certificaat is niet relevant.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
nl: Dit certificaat, enig certificaat in diens vertrouwenspad of de lijst met teruggetrokken certificaten (CRL) van de certificaatautoriteit (CA) is ongeldig. Bij elk van hen kan het mogelijk zijn dat ze nog niet geldig zijn of dat de geldigheid is verstreken. Als u dit bericht ziet, laat dan de maker van de software die u gebruikt weten dat hij/zij gebruik moet gaan maken van de nieuwe, meer specifieke foutmeldingen.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
nl: Deze foutmelding is sterk afhankelijk van het KDE-programma. De aanvullende informatie zal u beter informeren dan de informatie via KDE's I/O-architectuur.

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
nl[0]: Dit bestand is een koppeling en heeft geen toegangsrechten.
nl[1]: Alle bestanden zijn koppelingen en hebben geen toegangsrechten.

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
nl[0]: Dit bestand gebruikt geavanceerde toegangsrechten
nl[1]: Deze bestanden gebruiken geavanceerde toegangsrechten.

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
nl: Deze optie staat toe dat bestanden kunnen worden toegevoegd, hernoemd of verwijderd. Opmerking: met de optie 'Vastgezet' kunt u het verwijderen en hernoemen van bestanden beperken.

en: This flag allows viewing the content of the folder.
nl: Deze vlag staat toe dat de inhoud van de map wordt getoond.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
nl[0]: Deze map gebruikt geavanceerde toegangsrechten.
nl[1]: Deze mappen gebruiken geavanceerde toegangsrechten.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
nl: Dit is over het algemeen een technische fout waarbij een vereist apparaat voor netwerkcommunicaties (een socket) niet kon worden aangemaakt.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
nl: Dit is een technische fout waarbij het vereiste apparaat voor netwerkcommunicaties (een socket) niet kon worden opgebouwd voor het luisteren naar inkomende netwerkverbindingen.

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
nl: Dit is een technische fout tijdens het accepteren van een inkomende netwerkverbinding.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
nl: Dit is waarschijnlijk veroorzaakt door een fout in het programma. Overweeg een volledig bugrapport in te sturen, zoals hieronder is aangegeven.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
nl: Dit wordt waarschijnlijk veroorzaakt door een fout in het serverprogramma. Overweeg zo mogelijk een volledig bugrapport in te dienen, zoals hieronder is aangegeven.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
nl: Dit is een lijst met bestanden om te openen. U kunt meer dan een bestand specificeren door meerdere bestandsnamen, gescheiden door spaties, op te geven.

en: This is the name of the file to open.
nl: Dit is de naam van het te openen bestand.

en: This is the name to save the file as.
nl: Dit is de naam die u het bestand geeft bij het opslaan.

en: This may be an error on the server side.
nl: Dit kan een fout zijn aan de serverzijde.

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
nl: Dit betekent dat een verzoek werd gedaan om de inhoud van de map te tonen, maar dat het KDE-programma voor dit protocol dit niet ondersteunt.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
nl: Dit betekent dat hoewel de bron, <strong>%1</strong>, kon worden geopend, er zich een fout voordeed tijdens het lezen van de bron.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
nl: Dit betekent dat hoewel de bron, <strong>%1</strong>, kon worden geopend, er zich een fout voordeed tijdens het schrijven naar deze bron.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
nl: Dit betekent dat een poging om de verzochte map <strong>%1</strong> te openen werd verworpen.

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
nl: Dit betekent dat een verzoek om naar het bestand <strong>%1</strong> te schrijven werd afgewezen.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
nl: Dit betekent dat de inhoud van het gevraagde bestand of map <strong>%1</strong> niet kon worden opgehaald doordat er geen leestoegang kon worden verkregen.

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
nl: Dit betekent dat het bestand <strong>%1</strong> niet kon worden opgeslagen omdat de schrijftoegang niet kon worden verkregen.

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
nl: Deze optie activeert enkele handige functies voor het opslaan van bestanden met extensies:<br /><ol><li>Elke extensie die is opgegeven in het <b>%1</b>-tekstgebied zal worden bijgewerkt als u het bestandstype waarnaar u wilt opslaan wijzigt. <br /><br /></li><li>Als er geen extensie is opgegeven in het <b>%2</b>-tekstgebied als u klikt op <b>Opslaan</b>, zal %3 worden toegevoegd aan het einde van de bestandsnaam (als de bestandsnaam nog niet bestaat). Deze extensie wordt afgeleid van het bestandstype waarnaar u wilt opslaan. <br /><br />Als u niet wilt dat KDE een extensie voor de bestandsnaam aandraagt, dan kunt u deze optie uitschakelen, of onderdrukken door een punt (.) aan het einde van de bestandsnaam te plaatsen (deze punt zal automatisch worden verwijderd).</li></ol>Indien onzeker, laat deze optie ingeschakeld. Dit maakt het beheren van uw bestanden eenvoudiger.

en: Time out waiting for server interaction.
nl: Tijdslimiet overschreden tijdens het wachten op serverinteractie.

en: Timeout Error
nl: Tijdslimietfout

en: Timeout on server
    %1
nl: Server gaf geen antwoord binnen de tijdslimiet
    %1

en: Trash File
nl: Bestand vernietigen

en: Trash Files
nl: Bestanden naar prullenbak

en: Tree View
nl: Boomstructuurweergave

en: Trusted:
nl: Vertrouwd:

en: Try again, either now or at a later time.
nl: Probeer het nu of op een later tijdstip opnieuw.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
nl: Probeer het huidige bestand eerst te verplaatsten, en probeer het opnieuw.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
nl: Probeer de huidige map eerst te verplaatsten, en probeer het opnieuw.

en: Type any comment you think is useful here.
nl: Typ hier elk commentaar in dat u bruikbaar vindt.

en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
nl: Typ hier het commando om de toepassing te starten.
    
    U kunt in het commando diverse speciale tekencombinaties gebruiken die zullen worden vervangen door de werkelijke waarden als het programma wordt uitgevoerd:
    %f - een losse bestandsnaam
    %F - een lijst met bestanden; gebruik bij toepassingen die meerdere lokale bestanden tegelijkertijd kunnen openen
    %u - een los URL-adres
    %U - een lijst met URL-adressen
    %d - de map van het te openen bestand
    %D - een lijst met mappen
    %i - het pictogram
    %m - het minipictogram
    %c - de titel

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
nl: Typ hier de omschrijving in van deze toepassing. Voorbeeld: een programma als KPPP waarmee u een internetverbinding kunt opbouwen wordt omschreven als "Inbelprogramma".

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
nl: Typ hier de naam in die u aan de toepassing wilt geven. De toepassing zal onder deze naam verschijnen in het KDE-menu en in het paneel.

en: U&RL
nl: U&RL-adres

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
nl: In UNIX-omgevingen is het over het algemeen mogelijk om een bestand of map te koppelen aan een andere naam en/of locatie. Tijdens het kopiëren detecteerde KDE een koppeling of een serie koppelingen die resulteren in een oneindige lus. Oftewel het bestand was (mogelijk via een omweg) met zichzelf verbonden.

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
nl: In UNIX-omgevingen is het over het algemeen mogelijk om een bestand of map te koppelen aan een andere naam en/of locatie. KDE detecteert een koppeling of een serie koppelingen die resulteren in een oneindige lus. Oftewel het bestand was (mogelijk via een omweg) met zichzelf verbonden.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
nl: Het URL-adres verwijst niet naar een bron.

en: URL Resource Invalid
nl: URL-adres van bron is ongeldig

en: URL cannot be listed
    %1
nl: URL-adres kan niet worden weergegeven
    %1

en: URL:
nl: URL-adres:

en: Unable to Enter Folder
nl: Geen toegang tot de map

en: Unable to Initialize Input/Output Device
nl: Niet in staat het I/O-apparaat te initialiseren

en: Unable to Launch Process
nl: Het proces kon niet worden gestart

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
nl: Niet in staat het I/O-apparaat af te koppelen

en: Unable to create io-slave:
    klauncher said: %1
nl: Niet in staat io-slave aan te maken.
    KLauncher antwoordde: %1

en: Unable to create io-slave: %1
nl: Niet in staat io-slave aan te maken: %1

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution
nl: Niet in staat om de service %1 uitvoerbaar te maken, uitvoeren afbreken

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
nl: Kon het certificaat niet openen. Wilt u een nieuw wachtwoord proberen?

en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
nl: De bladwijzers konden niet in %1 worden opgeslagen. De foutmelding die het systeem gaf was: %2. Deze foutmelding wordt slechts éénmaal getoond. Probeer de fout zo vlug mogelijk te verhelpen; meestal is de oorzaak van deze melding een vol geraakte schijf of partitie.

en: Und&o
nl: &Ongedaan maken

en: Und&o: Copy
nl: &Ongedaan maken: kopiëren

en: Und&o: Create File
nl: &Ongedaan maken: bestand aanmaken

en: Und&o: Create Folder
nl: &Ongedaan maken: map aanmaken

en: Und&o: Link
nl: &Ongedaan maken: koppelen

en: Und&o: Move
nl: &Ongedaan maken: verplaatsen

en: Und&o: Rename
nl: &Ongedaan maken: hernoemen

en: Und&o: Trash
nl: &Ongedaan maken: naar prullenbak

en: Undo File Copy Confirmation
nl: Verwijderen van bestandskopie bevestigen

en: Undocumented Error
nl: Ongedocumenteerde fout

en: Unexpected Program Termination
nl: Onverwachte programmabeëindiging

en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
nl: Onbekend sleutelalgoritme

en: Unknown Authorization method.
nl: Onbekende autorisatiemethode.

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Unknown HTTP verb.
nl: Onbekend HTTP-woord.

en: Unknown Host
nl: Onbekende host

en: Unknown Interruption
nl: Onbekende interrupt

en: Unknown Proxy Host
nl: Onbekende proxy-host

en: Unknown error
    %1
nl: Onbekende fout
    %1

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org.
nl: Onbekende foutcode: %1
    %2
    U wordt vriendelijk verzocht zo mogelijk een volledig bugrapport in te zenden op http://bugs.kde.org/.

en: Unknown host %1
nl: Onbekende host: %1

en: Unknown interrupt
    %1
nl: Onbekende interrupt
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
nl: Onbekend protocol: '%1'.

en: Unknown proxy host
    %1
nl: Onbekende proxy-host
    %1

en: Unmount
nl: Afkoppelen (unmount)

en: Unsharing folder '%1' failed.
nl: Uitschakelen delen van map '%1' is mislukt.

en: Unsupported Action: %1
nl: Niet ondersteunde actie: %1

en: Unsupported Protocol %1
nl: Niet ondersteund protocol: %1

en: Unsupported key size.
nl: Niet ondersteunde sleutelgrootte.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
nl: Werk uw software bij naar de laatste versie. Uw distributie heeft de hulpmiddelen geleverd om uw software te actualiseren.

en: Updating System Configuration
nl: Systeemconfiguratie wordt bijgewerkt

en: Updating system configuration.
nl: Systeemconfiguratie wordt bijgewerkt.

en: User
nl: Eigenaar

en: User canceled action
    %1
nl: De gebruiker annuleerde de handeling
    %1

en: User-added certificates
nl: Door gebruiker toegevoegde certificaten

en: User:
nl: Gebruiker:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
nl: Het gebruik van sub-URL-adressen met %1 wordt niet ondersteund.

en: Validity period
nl: Geldigheidsperiode

en: Validity period:
nl: Geldigheidsperiode:

en: Value:
nl: Waarde:

en: Varying (No Change)
nl: Variërend (geen wijziging)

[ctx: Verb]
en: &Trash
nl: &Prullenbak

[ctx: Warning about executing unknown .desktop file]
en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning, the destination is more recent.
nl: Waarschuwing, de bestemming is recenter.

[ctx: Web page address]
en: Address:
nl: Adres:

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
nl: Als alles mislukt, overweeg dan het KDE-team of de onderhouder van deze software te helpen door een goed onderbouwd bugrapport in te sturen. Als de software door derden is aangeleverd, overweeg dan rechtstreeks contact met hen op te nemen. Kijk anders of dezelfde bug reeds door iemand anders is ingediend door te zoeken op de <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug-reporting website</a>. Als dat niet het geval is, lees dan bovenstaande details door en sluit ze bij uw bugrapport, samen met zo veel mogelijk details waarvan u denkt dat ze nuttig kunnen zijn.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
nl: Wanneer dit is geactiveerd zal de ingedrukte knop worden toegepast op alle volgende conflicten voor de rest van de huidige taak.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
nl: Wanneer dit is geactiveerd zal de ingedrukte knop worden toegepast op alle volgende conflicten met mappen voor de rest van de huidige taak.
    Tenzij u op Overslaan klikt zal steeds in geval van een conflict met een bestaand bestand in de map om een oplossing gevraagd worden.

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
nl: Tijdens het ophalen van informatie over de opgegeven proxy-host, <strong>%1</strong> deed zich de fout "Onbekende host" voor. Een onbekende-host-fout geeft aan dat de gevraagde naam niet kon worden teruggevonden op het internet.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
nl: Wilt u dit certificaat voor altijd accepteren zonder te worden gewaarschuwd?

en: Write
nl: Schrijven

en: Write
    Entries
nl: Schrijf
    toegang

en: Write Access Denied
nl: Schrijftoegang geweigerd

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
nl: Schrij&ven naar

en: Writing to %1 is not supported.
nl: Het schrijven naar %1 wordt niet ondersteund.

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
nl: U staat op het punt de veilige modus in te gaan. Alle overdrachten zullen worden versleuteld, tenzij anders vermeld.
    Dit betekent dat eventuele derden niet in staat zullen zijn om op eenvoudige wijze uw gegevensverkeer te observeren.

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
nl: U staat op het punt de veilige modus te verlaten. De overdrachten worden niet langer versleuteld.
    Dit betekent dat eventuele derden in staat zijn uw gegevensverkeer te observeren.

en: You are not authorized to execute this file.
nl: U bent niet geautoriseerd om dit bestand uit te voeren.

en: You are not authorized to execute this service.
nl: U bent niet geautoriseerd om deze service uit te voeren.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
nl: U bent niet geautoriseerd om een programma te kiezen waarmee dit bestand geopend moet worden.

en: You can also reconfigure file sharing authorization.
nl: U kunt ook de autorisatie voor het delen van bestanden  opnieuw instellen.

en: You can only select local files
nl: U kunt alleen lokale bestanden selecteren

en: You can only select local files.
nl: U kunt alleen lokale bestanden selecteren.

en: You can only select one file
nl: U kunt slechts één bestand selecteren

en: You did not select a file to delete.
nl: U hebt geen bestand geselecteerd om te verwijderen.

en: You did not select a file to trash.
nl: U hebt geen bestand geselecteerd om naar de prullenbak te verplaatsen.

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
nl: U hebt niet de benodigde rechten voor toegang tot protocol %1.

en: You do not have permission to create that folder.
nl: U hebt niet de benodigde rechten om deze map aan te maken.

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
nl: U hebt aangegeven dat u dit certificaat wenst te accepteren, maar het is niet uitgegeven door de server die het aan u presenteert. Wilt u doorgaan met laden?

en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
nl: U hebt aangegeven dat u een beveiligd certificaat wilt aankopen of verkrijgen. Deze assistent is bedoeld om u door deze procedure te leiden. U kunt op elk gewenst moment annuleren. De transactie zal dan worden afgebroken.

en: You may have encountered a bug in the program.
nl: Mogelijk kwam u een fout in het programma tegen.

en: You may have incorrectly typed the location.
nl: U hebt mogelijk de locatie niet goed ingevoerd.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
nl: U hebt mogelijk de verkeerde authenticatie aangeleverd, of helemaal geen authenticatie.

en: You may not have permissions to accept the connection.
nl: U hebt mogelijk niet de nodige toegangsrechten om de verbinding te accepteren.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
nl: Mogelijk hebt u niet de nodige toegangsrechten om het apparaat aan te koppelen ("mount"). Op UNIX-systemen zijn de privileges van de systeembeheerder nodig om een bestandssysteem te initialiseren.

en: You may not have permissions to read from the resource.
nl: U hebt mogelijk niet de nodige toegangsrechten om van deze bron te lezen.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
nl: Waarschijnlijk hebt u niet de benodigde rechten om het bestand te lezen of de map te openen.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
nl: Mogelijk hebt u niet de nodige toegangsrechten om het bestandssysteem af te koppelen ("unmount"). Op UNIX-systemen is het gebruikelijk dat de privileges van de systeembeheerder nodig zijn om een bestandssysteem af te koppelen.

en: You may not have permissions to write to the resource.
nl: U hebt mogelijk niet de nodige toegangsrechten om naar deze bron te schrijven.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
nl: U kunt een zoekactie uitvoeren op het internet voor een KDE-programma (kio-slave of ioslave genaamd) dat dit protocol ondersteunt. De plaatsen waar u kunt zoeken zijn o.a. <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org</a> en <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net</a>.

en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
nl: Geef nu een wachtwoord voor het certificaatverzoek. Kies een zeer veilig wachtwoord, aangezien deze zal worden gebruikt bij het versleutelen van uw private sleutel.

en: You need to be authorized to share folders.
nl: U hebt autorisatie nodig om mappen te kunnen delen.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
nl: U dient een gebruikersnaam en een wachtwoord opgeven voor de onderstaande proxyserver voordat u toegang kunt krijgen tot websites.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
nl: U dient een gebruikersnaam en een wachtwoord op te geven voor de toegang tot deze website.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
nl: Uw toegangsrechten kunnen ontoereikend zijn om de verzochte handeling op deze bron uit te voeren.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
nl: Uw account heeft mogelijk niet de nodige rechten voor toegang tot de opgegeven bron.

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: [padlock]
nl: [hangslot]

en: a suitable extension
nl: een geschikte extensie

[ctx: folder name]
en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: mounting is not supported by wince.
nl: aankoppelen wordt door wince niet ondersteund.

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
nl: Dit start het programma:

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
nl: kopiëren van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: create the requested folder
nl: aanmaken van de gevraagde map

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
nl: verwijderen van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
nl: vergrendelen van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
nl: verplaatsen van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
nl: opvragen van de mogelijkheden van de server

[ctx: request type]
en: retrieve property values
nl: ophalen van de eigenschapswaarden

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
nl: ophalen van de inhoud van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
nl: een rapport maken in de opgegeven map

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
nl: zoeken in de opgegeven map

[ctx: request type]
en: set property values
nl: instellen van de eigenschapswaarden

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
nl: ontgrendelen van het opgegeven bestand of de opgegeven map

[ctx: request type]
en: upload %1
nl: uploaden van %1

en: telnet service
nl: telnetservice

en: the extension <b>%1</b>
nl: De extensie <b>%1</b>

[ctx: to trash]
en: &Trash
nl: &Prullenbak

en: translators: not called for n == 1 | Do you really want to trash these %1 items?
nl[0]: translators: not called for n == 1
nl[1]: Wilt u deze %1 items naar de prullenbak verplaatsen?

en: unmounting is not supported by wince.
nl: afkoppelen wordt door wince niet ondersteund.
