kdeqt - en to wa translation catalogue (435 entries)

en: %1 byte(s)
wa: %1 octet(s)

en: %1 bytes
wa: %1 bites

en: %1 is an invalid encoding name.
wa: %1 n' est nén on no d' ecôdaedje ki clope.

en: %1, %2 not defined
wa: %1, %2 nén defini

en: &Cancel
wa: &Rinoncî

en: &Close
wa: &Clôre

en: &Copy
wa: &Copyî

en: &Finish
wa: &Fini

en: &Font
wa: &Fonte

en: &Help
wa: &Aidance

en: &Move
wa: &Bodjî

en: &Next
wa: &Shuvant

en: &Next >
wa: &Shuvant >

en: &Paste
wa: Ac&laper

en: &Redo
wa: &Rifé

en: &Restore
wa: &Rassonrer

en: &Select All
wa: &Tchoezi totafwait

en: &Size
wa: &Grandeu

en: &Step up
wa: &Monter d' on digré

en: &Underline
wa: &Sorlignî

en: &Undo
wa: &Disfé

en: &Unshade
wa: Di&smete l' ombion

en: , but got '
wa: , mins a '

en: < &Back
wa: < En &erî

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
wa: <b>Li no «%1» ni pout nén esse eployî.</b><p>Sayîz d' eployî on ôte no avou moens d' caracteres oudonbén pont d' markes di pontiaedje.

en: <empty>
wa: <vude>

en: About Qt
wa: Åd fwait di Qt

en: Activate
wa: Mete en alaedje

en: Activates the program's main window
wa: Met en alaedje li mwaisse finiesse do programe

en: Advanced
wa: Sipepieus

[ctx: All other platforms]
en: Type
wa: Sôre

en: Ambiguous %1 not handled
wa: %1 ambigu nén apougnî

en: Apply
wa: Mete en ouve

en: Attribute redefined.
wa: Atribut ridefini.

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
wa: En erî

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
wa: Cråsse

en: Bottom
wa: Al valêye

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: Centimeters (cm)
wa: Cintimetes (cm)

en: Check
wa: Clitchî

en: Clear
wa: Netyî

en: Close
wa: Clôre

en: Commit
wa: Sipåde

en: Continue
wa: Continouwer

en: Copies
wa: Copeyes

en: Copy &Link Location
wa: Copyî eplaeçmint &hårdêye

en: Could not begin transaction
wa: Dji n' a savou ataker l' tranzaccion

en: Could not commit transaction
wa: Dji n' a savou spåde li tranzaccion

en: Could not rollback transaction
wa: Dji n' a savou fé l' rollback del tranzaccion

en: Cu&t
wa: Cô&per

en: Custom
wa: A vosse môde

en: Customize...
wa: Mete a vosse môde...

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
wa: Côper

en: Date Modified
wa: Date candjeye

en: Defaults
wa: Prémetous

en: Delete
wa: Disfacer

en: Done
wa: Fwait

en: Effects
wa: Efets

en: Encoding %1 is unsupported
wa: Ecôdaedje %1 nén sopoirté

en: Encountered incorrectly encoded content.
wa: Dj' a rescontré di l' ådvins nén bén ecôdé.

en: Error closing database
wa: Åk n' a nén stî come dji cloyeu l' båze di dnêyes

en: Error creating SSL context (%1)
wa: Åk n' a nén stî come dj' ahivéve li contecse SSL (%1)

en: Error opening database
wa: Åk n' a nén stî come dji droveu l' båze di dnêyes

en: Execute
wa: Enonder

en: Exit
wa: Moussî foû

en: Expected
wa: Ratindou

en: Expected character data.
wa: Dinêyes di caractere nén ratindowes.

en: Extra content at end of document.
wa: I gn a di l' ådvins d' pus al difén do documint.

en: False
wa: Fås

en: Font st&yle
wa: S&tîle di fonte

en: Form
wa: Cogne

en: Go Back
wa: Aler en erî

en: Height:
wa: Hôteur :

en: Help
wa: Aidance

en: Hide Details...
wa: Catchî detays...

en: Home
wa: Måjhon

en: Host not found
wa: Lodjoe nén trové

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
wa: Passer houte

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
wa: Passer houte

en: Inches (in)
wa: Poces (in)

en: Insert
wa: Intrer

en: Insert Unicode control character
wa: Intrer caractere unicode di contrôle

en: Invalid XML character.
wa: Caractere XML ki n' clope nén.

en: Invalid XML version string.
wa: Tchinne di modêye XML ki n' clope nén.

en: Invalid attribute in XML declaration.
wa: Atribut ki n' clope nén el declaråcion XML.

en: Invalid document.
wa: Documint ki n' clope nén.

en: Invalid entity value.
wa: Valixhance d' intité ki n' clope nén.

en: Invalid filename
wa: No d' fitchî n' va nén

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
wa: Clintcheye

en: Landscape
wa: Payizaedje

en: Left edge
wa: Boird hintche

en: Legal
wa: Legål

en: Less
wa: Moens

en: Letter
wa: Lete

en: Line up
wa: Mete e roye

en: Ma&ximize
wa: Å pus &grand

en: Mac OS X input method
wa: Façon d' intrer Mac OS X

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
wa: Djinre

en: Maximize
wa: Å pus grand

en: Menu
wa: Dressêye

en: Mi&nimize
wa: Å pus &ptit

en: Millimeters (mm)
wa: Milimetes (mm)

en: Minimize
wa: Å pus ptit

en: More
wa: Pus

en: More...
wa: Pus...

en: Name
wa: No

en: Namespace prefix '%1' not declared
wa: Betchete do no d' espåce «%1» nén declaré

en: OK
wa: l' est Bon

en: Open
wa: Drovi

en: Operation stopped by the user
wa: Operåcion arestêye pa l' uzeu

en: Orientation
wa: Ashidaedje

en: Page
wa: Pådje

en: Page down
wa: Pådje pa dzo

en: Page left
wa: Pådje di hintche

en: Page right
wa: Pådje di droete

en: Page size:
wa: Grandeu del pådje :

en: Page up
wa: Pådje pa dzeu

en: Pages from
wa: Pådje di

en: Paper
wa: Papî

en: Paper source:
wa: Sourdant do papî :

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
wa: Aclaper

en: Points (pt)
wa: Ponts (pt)

en: Position
wa: Plaece

en: Premature end of document.
wa: Difén trop timpe do documint.

en: Press
wa: Tchôkî

en: Print all
wa: Imprimer totafwait

en: Print range
wa: Imprimer fortchete

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
wa: &Neni

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &OK
wa: &I va

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
wa: &Oyi

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
wa: Abandner

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
wa: Mete en ouve

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
wa: Rinoncî

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
wa: Clôre

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
wa: Clôre sins schaper

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
wa: Abandner

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
wa: En nén schaper

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Help
wa: Aidance

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
wa: Passer houte

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
wa: Neni po t&otafwait

[ctx: QDialogButtonBox]
en: OK
wa: I va

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
wa: Drovi

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
wa: Rimete a zero

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
wa: Rassonrer prémetous

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
wa: Rissayî

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
wa: Schaper

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
wa: Totafwait schaper

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
wa: Oyi po &totafwait

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
wa: Plake

[ctx: QFileDialog]
en: File
wa: Fitchî

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
wa: Mi copiutrece

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
wa: Tolminme

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
wa: Arabe

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
wa: Årmenyin

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
wa: Noere

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
wa: Cråsse

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
wa: Cirilike

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi
wa: Dimey

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
wa: Dimeye Cråsse

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
wa: Djeyordjyin

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
wa: Greke

[ctx: QFontDatabase]
en: Gujarati
wa: Goudjarati

[ctx: QFontDatabase]
en: Gurmukhi
wa: Gourmoukhi

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
wa: Ebreu

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
wa: Clintcheye

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
wa: Djaponès

[ctx: QFontDatabase]
en: Kannada
wa: Kanada

[ctx: QFontDatabase]
en: Khmer
wa: Xhmer

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
wa: Coreyin

[ctx: QFontDatabase]
en: Lao
wa: Lawocyin

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
wa: Latén

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
wa: Ledjire

[ctx: QFontDatabase]
en: Myanmar
wa: Birman

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
wa: Normåle

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
wa: Oblike

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
wa: Runike

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
wa: Chinwès (simpe)

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
wa: Simbole

[ctx: QFontDatabase]
en: Syriac
wa: Siriake

[ctx: QFontDatabase]
en: Tamil
wa: Tamoul

[ctx: QFontDatabase]
en: Telugu
wa: Telougou

[ctx: QFontDatabase]
en: Thaana
wa: Thâna

[ctx: QFontDatabase]
en: Thai
wa: Taylandès

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
wa: Tibetin

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
wa: Chinwès (tradicionel)

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
wa: Vietnamyin

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
wa: Dji n' a savou ataker l' tranzaccion

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
wa: Åk n' a nén stî come dji droveu l' båze di dnêyes

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
wa: Dji n' sai spåde li tranzaccion

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
wa: Dji n' sai fé l' rollback del tranzaccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not allocate statement
wa: Dji n' a savou prinde l' instruccion po ene sacwè

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe input statement
wa: Dji n' a savou discrire l' instruccion d' intrêye

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe statement
wa: Dji n' a savou discrire l' instruccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
wa: Dji n' sai cweri l' cayet d' après

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
wa: Dji n' a savou trover l' tåvlea

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
wa: Dji n' a savou obtini les dnêyes do tåvlea

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
wa: Dji n' a savou obtini ls informåcions do cweraedje

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
wa: Dji n' sai obtini l' informåcion di l' instruccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
wa: Dji n' a savou aprester l' instruccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
wa: Dji n' a savou ataker l' tranzaccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
wa: Dji n' sai clôre l' instruccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
wa: Dji n' sai spåde li tranzaccion

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to create BLOB
wa: Dji n' sai ahiver l' BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
wa: Dji n' sai enonder l' cweraedje

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to open BLOB
wa: Dji n' sai drovi l' BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to read BLOB
wa: Dji n' sai lére li BLOB

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to write BLOB
wa: Dji n' sai scrire li BLOB

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
wa: Pupont d' espåce di libe so l' éndjin

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
wa: Gn a pont d' té fitchî ou ridant

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
wa: Trop d' drovous fitchîs

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind outvalues
wa: Dji n' sai loyî les valixhances då dfoû

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
wa: Dji n' sai nén loyî l' valixhance

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
wa: Dji n' sai enonder l' cweraedje

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
wa: Dji n' sai enonder l' instruccion

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
wa: Dji n' sai cweri les dnêyes

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
wa: Dji n' sai aprester l' instruccion

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
wa: Dji n' sai rimete a zero l' instruccion

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
wa: Dji n' sai wårder l' rizultat

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
wa: Dji n' sai wårder les rizultats d' instruccion

[ctx: QMessageBox]
en: Help
wa: Aidance

[ctx: QMessageBox]
en: OK
wa: I va

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
wa: QODBCResult::reset: Dji n' sai defini 'SQL_CURSOR_STATIC' come atribut d' instruccion. Gråce, verifyîz l' apontiaedje di vosse moenneu ODBC

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
wa: Dji n' sai loyî l' variåve

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
wa: Dji n' sai enonder l' instruccion

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
wa: Dji n' sai cweri l' ci d' après

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
wa: Dji n' sai aprester l' instruccion

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
wa: Dji n' sai ahiver l' cweraedje

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
wa: Dji n' sai aprester l' instruccion

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
wa: Clôre

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
wa: Payisaedje

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print
wa: Rexhe

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
wa: mwaijhe sintake di classe di caractere

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
wa: mwaijhe sintake di repetaedje

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
wa: i manke limite hintche

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
wa: tot a stî

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
wa: difén nén ratindowe

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
wa: Dji n' sai enonder l' instruccion

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
wa: Dji n' sai cweri les rizultats

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
wa: Problinme di contaedje des parametes

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
wa: Dji n' sai loyî les parametes

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
wa: Dji n' sai enonder l' instruccion

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
wa: Dji n' sai cweri l' roye

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
wa: Dji n' sai rimete a zero l' instruccion

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
wa: Radjouter ås colåds

[ctx: QShortcut]
en: Adjust Brightness
wa: Apontyî rilujhance

[ctx: QShortcut]
en: Back
wa: En erî

[ctx: QShortcut]
en: Backspace
wa: En erî

[ctx: QShortcut]
en: Backtab
wa: Tab en erî

[ctx: QShortcut]
en: Bass Boost
wa: Foirçaedje des basses

[ctx: QShortcut]
en: Bass Down
wa: Basses pus basses

[ctx: QShortcut]
en: Bass Up
wa: Basses pus hôtes

[ctx: QShortcut]
en: Book
wa: Live

[ctx: QShortcut]
en: Browser
wa: Betchteu

[ctx: QShortcut]
en: CD
wa: Plake lazer

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
wa: Carculete

[ctx: QShortcut]
en: Call
wa: Houkî

[ctx: QShortcut]
en: Clear
wa: Netyî

[ctx: QShortcut]
en: Close
wa: Clôre

[ctx: QShortcut]
en: Community
wa: Cominålté

[ctx: QShortcut]
en: Context1
wa: Contecse1

[ctx: QShortcut]
en: Context2
wa: Contecse2

[ctx: QShortcut]
en: Context3
wa: Contecse3

[ctx: QShortcut]
en: Context4
wa: Contecse4

[ctx: QShortcut]
en: Copy
wa: Copyî

[ctx: QShortcut]
en: Cut
wa: Côper

[ctx: QShortcut]
en: Delete
wa: Disfacer

[ctx: QShortcut]
en: Display
wa: Håynaedje

[ctx: QShortcut]
en: Documents
wa: Documints

[ctx: QShortcut]
en: Down
wa: Bas

[ctx: QShortcut]
en: Eject
wa: Fé rexhe

[ctx: QShortcut]
en: Enter
wa: Intrêye

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
wa: Favoris

[ctx: QShortcut]
en: Finance
wa: Cwårs

[ctx: QShortcut]
en: Flip
wa: Sititchî

[ctx: QShortcut]
en: Forward
wa: Aler en erî

[ctx: QShortcut]
en: Game
wa: Djeu

[ctx: QShortcut]
en: Go
wa: Potchî

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
wa: Racrotchî

[ctx: QShortcut]
en: Help
wa: Aidance

[ctx: QShortcut]
en: History
wa: Istwere

[ctx: QShortcut]
en: Home Page
wa: Pådje måjhon

[ctx: QShortcut]
en: Insert
wa: Intrêye

[ctx: QShortcut]
en: Launch (0)
wa: Enonder  (0)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (1)
wa: Enonder  (1)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (2)
wa: Enonder  (2)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (3)
wa: Enonder  (3)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (4)
wa: Enonder  (4)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (5)
wa: Enonder  (5)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (6)
wa: Enonder  (6)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (7)
wa: Enonder  (7)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (8)
wa: Enonder  (8)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (9)
wa: Enonder  (8)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (A)
wa: Enonder  (A)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (B)
wa: Enonder  (B)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (C)
wa: Enonder  (C)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (D)
wa: Enonder  (D)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (E)
wa: Enonder  (E)

[ctx: QShortcut]
en: Launch (F)
wa: Enonder  (F)

[ctx: QShortcut]
en: Launch Mail
wa: Enonder emile

[ctx: QShortcut]
en: Launch Media
wa: Enonder media

[ctx: QShortcut]
en: Left
wa: Hintche

[ctx: QShortcut]
en: LightBulb
wa: Ampoule

[ctx: QShortcut]
en: Media Next
wa: Media d' après

[ctx: QShortcut]
en: Media Pause
wa: Media a djoke

[ctx: QShortcut]
en: Media Play
wa: Djouwer media

[ctx: QShortcut]
en: Media Previous
wa: Media di dvant

[ctx: QShortcut]
en: Media Record
wa: Eredjistrî media

[ctx: QShortcut]
en: Media Stop
wa: Arester media

[ctx: QShortcut]
en: Menu
wa: Dressêye

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Down
wa: Dischinde rilujhance del waitroûle

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Up
wa: Monter rlujhance del waitroûle

[ctx: QShortcut]
en: No
wa: Neni

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
wa: Drovi URL

[ctx: QShortcut]
en: PgDown
wa: PageDown

[ctx: QShortcut]
en: PgUp
wa: PageUp

[ctx: QShortcut]
en: Power Off
wa: Arester

[ctx: QShortcut]
en: Print Screen
wa: Rexhe waitroûle

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
wa: Rafrister

[ctx: QShortcut]
en: Return
wa: Ritoû

[ctx: QShortcut]
en: Right
wa: Droete

[ctx: QShortcut]
en: Save
wa: Schaper

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
wa: Sipårgneu di waitroûle

[ctx: QShortcut]
en: Search
wa: Trover

[ctx: QShortcut]
en: Select
wa: Tchoezi

[ctx: QShortcut]
en: Shop
wa: Botike

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
wa: Doirmi

[ctx: QShortcut]
en: Space
wa: Espåce

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
wa: Tåvea

[ctx: QShortcut]
en: Standby
wa: Ratinde

[ctx: QShortcut]
en: Stop
wa: Hôw

[ctx: QShortcut]
en: System Request
wa: Dimande sistinme

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Media Play/Pause
wa: Clitchoe Djouwer/Djoker media

[ctx: QShortcut]
en: Treble Down
wa: Dischinde hôts sons

[ctx: QShortcut]
en: Treble Up
wa: Monter hôts sons

[ctx: QShortcut]
en: Up
wa: Hôt

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
wa: Volume pus bas

[ctx: QShortcut]
en: Volume Mute
wa: Moya volume

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
wa: Volume po hôt

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
wa: Dispierter

[ctx: QShortcut]
en: Yes
wa: Oyi

[ctx: QSql]
en: Cancel
wa: Rinoncî

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
wa: Rinoncî a vos candjmints?

[ctx: QSql]
en: Confirm
wa: Acertiner

[ctx: QSql]
en: Delete
wa: Disfacer

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
wa: Disfacer cist eredjistraedje

[ctx: QSql]
en: Insert
wa: Intrer

[ctx: QSql]
en: No
wa: Neni

[ctx: QSql]
en: Save edits?
wa: Schaper candjmints?

[ctx: QSql]
en: Update
wa: Mete a djoû

[ctx: QSql]
en: Yes
wa: Oyi

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
wa: LRM Left-to-right mark (marke di hintche a droete)

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRO Start of left-to-right override
wa: uLRO Start of left-to-right override

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
wa: RLM Right-to-left mark (marke di droete a hintche)

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWJ Zero width joiner
wa: ZWJ Zero width joiner (djondaedje sins chasse)

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWNJ Zero width non-joiner
wa: ZWNJ Zero width non-joiner (disdjondaedje sins chasse)

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: ZWSP Zero width space
wa: ZWSP Zero width space (espåce sins chasse)

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
wa: declaråcion d' ecôdaedje ou mierseule declaråcion ratindowe tins dji léjheu l' declaråcion XML

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
wa: ene aroke s' a passé tins l' analijhe di sintake del rawete

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
wa: aroke tins l' analijhe del sintake di l' ådvins

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
wa: ene aroke s' a passé tins l' analijhe del sintake del definicion del sôre do documint

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
wa: aroke tins l' analijhe del sintake di l' elemint

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
wa: ene aroke s' a passé tins l' analijhe di sintake del referince

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
wa: aroke arindjî pal cliyint

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
wa: referince del divantrinne djeneråle intité nén permetowe e DTD

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
wa: no ki n' clope nén po fé aler l' instruccion

[ctx: QXml]
en: letter is expected
wa: ene lete est ratindowe

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
wa: pus k' ene seule definicion del sôre di documint

[ctx: QXml]
en: no error occurred
wa: tot a stî

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
wa: mierseule declaråcion ratindowe tins k' dji léjheu l' declaråcion XML

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
wa: l' etikete n' est nén adapté

[ctx: QXml]
en: unexpected character
wa: caractere nén ratindou

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
wa: difén do fitchî nén ratindowe

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
wa: modêye ratindowe tins k' dji léjheu l' declaråcion XML

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
wa: mwaijhe valixhance po-z ene mierseule declaråcion

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
wa: Ritcherdjî

en: Remove
wa: Oister

en: Restore Down
wa: Finiesse normåle

en: Reverse landscape
wa: Payizaedje

en: Right edge
wa: Boird droet

en: Sample
wa: Sipecimen

en: Scroll down
wa: Disrôler pa dzo

en: Scroll here
wa: Disrôler chal

en: Scroll left
wa: Disrôler a hintche

en: Scroll right
wa: Disrôler à droete

en: Scroll up
wa: Disrôler pa dzeu

en: Select All
wa: Tchoezi totafwait

en: Select Font
wa: Tchoezi fonte

en: Select IM
wa: Tchoezi IM

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
wa: Shuvion «]]>» nén permetou e l' ådvins.

en: Sh&ade
wa: Mete di l' &ombion

en: Shift
wa: Maj

en: Show Details...
wa: Mostrer detays...

en: Size
wa: Grandeu

en: SpeedoMeter
wa: Spîdomete

en: Standalone accepts only yes or no.
wa: Li mierseu n' acceptêye ki yes ou no (oyi ou neni).

en: Stay on &Top
wa: Wårder pa &dzeu

en: Step &down
wa: &Dischinde d' on digré

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
wa: Hôw

en: Stri&keout
wa: Bå&rer

en: System
wa: Sistinme

en: Tabloid
wa: Tablowide

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
wa: Li fitchî «%1» n' est nén on tchôke-divins Qt ki clope.

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
wa: Li tchôke-divins «%1» eploye des livreyes Qt ki n' rotèt nén avou. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
wa: Li tchôke-divins «%1» eploye des livreyes Qt ki n' rotèt nén avou. (Dji n' sai maxhî les livreyes d' disbugaedje eyet d' rexhowe).

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
wa: Li tchôke-divins «%1» eploye des livreyes Qt ki n' rotèt nén avou. Li clé d' bastixhaedje «%2» esteut ratindowe, dj' a yeu «%3»

en: The plugin was not loaded.
wa: Li tchôke-divins n' a nén stî tcherdjî.

en: The shared library was not found.
wa: Li pårtaedjeye livreye n' a nén stî trovêye.

en: The standalone pseudo attribute must appear after the encoding.
wa: L' atribut pseudo do mierseu doet aparete après l' ecôdaedje.

en: Top
wa: Al copete

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
wa: LTR

en: True
wa: Vraiy

en: Unable to begin transaction
wa: Dji n' sai ataker l' tranzaccion

en: Unable to commit transaction
wa: Dji n' sai spåde li tranzaccion

en: Unable to connect
wa: Dji n' mi sai nén raloyî

en: Unable to disable autocommit
wa: Dji n' sai dismete li spårdaedje otomatike

en: Unable to enable autocommit
wa: Dji n' sai mete en alaedje li spårdaedje otomatike

en: Unable to open database '
wa: Dji n' sai drovi l' båze di dnêyes '

en: Unable to rollback transaction
wa: Dji n' sai fé l' rollback del tranzaccion

en: Uncheck
wa: Disclitchî

en: Unexpected '
wa: Nén ratindou '

en: Unexpected character '%1' in public id literal.
wa: Caractere «%1» nén ratindou el literåle publike id.

en: Unknown address type
wa: Sôre d' adresse nén cnoxhowe

en: Unknown error
wa: Aroke nén cnoxhowe

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Unsupported XML version.
wa: Modêye XML nén sopoirtêye.

en: Update
wa: Mete a djoû

en: What's This?
wa: Cwè çki c' est d' ça?

en: Width:
wa: Lårdjeur :

en: Windows input method
wa: Façon d' intrer Windows

en: Wr&iting System
wa: S&istinme di scrijhaedje

en: XIM input method
wa: Façon d' intrer XIM

[ctx: default label for Reset buttons in forms on web pages]
en: Reset
wa: Rimete a zero

en: to
wa: a

en: unknown
wa: nén cnoxhou
