kdevgrepview - en to et translation catalogue (67 entries)

[ctx: %1 is e.g. '4 matches', %2 is e.g. '1 file']
en: <h3>%1 in %2</h3>
et: <h3>%1 %2</h3>

[ctx: %1 is the old text, %2 is the new text, %3 is the file path, %4 and %5 are its row and column]
en: Failed to replace <b>%1</b> by <b>%2</b> in %3:%4:%5
et: Asendamine <b>%1</b> -> <b>%2</b> nurjus failis %3:%4:%5

en: %2, and %1 more item | %2, and %1 more items
et[0]: %2 ja veel %1 element
et[1]: %2 ja veel %1 elementi

en: &Expand All
et: A&va kõik

en: &Find/Replace in Files
et: &Failides otsimine ja asendamine

en: &Next Item
et: &Järgmine element

en: &Previous Item
et: &Eelmine element

en: &Replace
et: &Asenda

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enter the regular expression you want to search for here.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If you do not check "Regular Expression" below, this is considered a raw string. That means, all meta characters are escaped.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Possible meta characters are:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">.</span> - Matches any character</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">^</span> - Matches the beginning of a line</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">$</span> - Matches the end of a line</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\b</span> - Matches a word boundary</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\s</span> - Matches any whitespace character</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The following repetition operators exist:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">?</span> - The preceding item is matched at most once</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">*</span> - The preceding item is matched zero or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">+</span> - The preceding item is matched one or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched exactly <span style=" font-style:italic;">n</span> times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,}</span> - The preceding item is matched <span style=" font-style:italic;">n</span> or more times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched at most <span style=" font-style:italic;">n</span> times</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">m</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - The preceding item is matched at least <span style=" font-style:italic;">n</span>, but at most <span style=" font-style:italic;">m</span> times.</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Furthermore, backreferences to bracketed subexpressions are available via the notation \<span style=" font-style:italic;">n</span>.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">For further reference, look at <a href="http://www.pcre.org"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.pcre.org</span></a> or <span style=" font-style:italic;">man pcresyntax.</span></p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Siia saab sisestada regulaaravaldise, mille alusel otsida.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kui jätta allpool märkimata "Regulaaravaldis", käsitletakse seda tavalise tekstina. See tähendab, et kõik metamärgid varjestatakse.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Võimalikud metamärgid on järgmised:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">.</span> - sobib iga märk</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">^</span> - sobib rea algus</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">$</span> - sobib rea lõpp</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\b</span> - sobib sõnapiire</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">\s</span> - sobib iga tühimärk</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kasutada saab järgmisi kordusoperande:</p>
    <ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">?</span> - eelnevat elementi esineb kõige rohkem üks kord</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">*</span> - eelnevat elementi esineb null või rohkem korda</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">+</span> - eelnevat elementi esineb üks või rohkem korda</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - eelnevat elementi esineb täpselt <span style=" font-style:italic;">n</span> korda</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,}</span> - eelnevat elementi esineb <span style=" font-style:italic;">n</span> või rohkem korda</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - eelnevat elementi esineb kõige rohkem <span style=" font-style:italic;">n</span> korda</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">{</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">n</span><span style=" font-weight:600;">,</span><span style=" font-weight:600; font-style:italic;">m</span><span style=" font-weight:600;">}</span> - eelnevat elementi esineb vähemalt <span style=" font-style:italic;">n</span>, aga kõige rohkem <span style=" font-style:italic;">m</span> korda.</li></ul>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lisaks saab kasutada tagasiviiteid sulgudes alamavaldistele \<span style=" font-style:italic;">n</span> abil.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Täpsemalt räägib sellest <a href="http://www.pcre.org"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">www.pcre.org</span></a> või <span style=" font-style:italic;">man pcresyntax.</span></p></body></html>

en: <b>1</b> file | <b>%1</b> files
et[0]: <b>1</b> failis
et[1]: <b>%1</b> failis

en: <b>1</b> match | <b>%1</b> matches
et[0]: <b>1</b> vaste
et[1]: <b>%1</b> vastet

en: <big>%2 <i>(one match)</i></big> | <big>%2 <i>(%1 matches)</i></big>
et[0]: <big>%2 <i>(üks vaste)</i></big>
et[1]: <big>%2 <i>(%1 vastet)</i></big>

[ctx: @title:menu]
en: Edit
et: Redigeerimine

[ctx: @title:window]
en: Find/Replace Output View
et: Otsimis-asendamisväljundi vaade

en: All Open Files
et: Kõik avatud failid

en: All Open Projects
et: Kõik avatud projektid

en: Allows fast searching of multiple files using patterns or regular expressions. And allow to replace it too.
et: Lubab mustreid või regulaaravaldisi kasutades kiiresti paljudes failides teksti otsida, samuti asendada.

en: Apply replacement on selected items.
et: Asenduse rakendamine valitud elementidele.

en: C&ollapse All
et: S&ulge kõik

[ctx: Capture is the text which is "captured" with () in regular expressions see http://doc.trolltech.com/qregexp.html#capturedTexts]
en: Captures are not allowed in pattern string
et: Tekstilõigud ei ole mustristringis lubatud

en: Case Sensitive:
et: Tõstutundlik:

en: Case-sensitive searching.
et: Tõstutundlik otsing

en: Clear Search History
et: Puhasta otsinguajalugu

en: Collecting files...
et: Failide kogumine...

en: Depth:
et: Sügavus:

en: Do you want to replace with an empty string?
et: Kas asendada tühja stringiga?

en: Enable or disable regular expression.
et: Regulaaravaldiste lubamine või keelamine.

en: Enter the file name pattern of the files to exclude from the search here. You may give several patterns separated by commas or spaces.<p>Every pattern is internally surrounded by asterisks, so that each pattern can match parts of the file paths.</p>
et: Sisesta siia failinimemuster nende failide jaoks, mida soovid otsingust välja jätta. Sisestada võib mitu mustrit, eraldajaks komad või tühikud.<p>Iga muster ümbritsetakse sisemiselt tärnidega, nii et iga muster võib sobida kokku failide asukohtade osadega.</p>

en: Enter the file name pattern of the files to search here. You may give several patterns separated by commas or spaces.
et: Sisesta siia otsitavate failide nime muster. Sisestada võib mitu mustrit, eraldajaks komad või tühikud

en: Enter the regular expression you want to search for here.
et: Sisesta siia otsimiseks regulaaravaldis.

en: Enter the replacement pattern.
et: Kirjuta siia asendusmuster.

en: Enter the replacement template.
et: Kirjuta siia asendusmall.

en: Exclude:
et: Jäetakse välja:

en: Failed: %1
et: Nurjus: %1

en: Files filter.
et: Failide filter.

en: Files pattern to exclude
et: Väljajäetavad failimustrid

en: Files:
et: Failid:

en: Find in Files
et: Otsimine failides

en: Find-Replace In Files
et: Failides otsimine ja asendamine

en: Find/Replace in Fi&les...
et: Fai&lides otsimine ja asendamine...

en: Find/Replace in Files
et: Failides otsimine ja asendamine

en: Find/Replace in This Folder
et: Otsi ja asenda selles kataloogis

en: Full
et: Täielik

en: Limit to project files:
et: Ainult järgmise projekti failid:

en: Line %1:
et: Rida %1:

en: Location(s):
et: Asukohad:

en: New &Search
et: &Uus otsing

en: No files found matching the wildcard patterns
et: Ühtegi mustrile vastavat faili ei leitud

en: No results found
et: Midagi ei leitud

en: Opens the 'Find/Replace in files' dialog. There you can enter a regular expression which is then searched for within all files in the directories you specify. Matches will be displayed, you can switch to a match directly. You can also do replacement.
et: Avab failides otsimise ja asendamise dialoogi, kus tuleb sisestada regulaaravaldis, mida otsitakse seejärel kõigis etteantud kataloogi failides. Siis näidatakse vasteid ning sa võid otsekohe mõnele neist lülituda. Samuti võib leitut asendada.

en: Pattern:
et: Muster:

en: Quick Select
et: Kiirvalik

en: Quickly select location from a set of directories
et: Asukoha kiire valimine kataloogide seast

en: Regular Expression:
et: Regulaaravaldis:

en: Replacement &Text:
et: Asendus&tekst:

en: Replacement Template:
et: Asendusmall

en: Search "%1" in %2 (at time %3)
et: "%1" otsimine asukohas %2 (kell %3)

en: Search aborted
et: Otsing katkestatud

en: Search for expressions over several files
et: Avaldiste otsimine paljudes failides

en: Search...
et: Otsi...

en: Searching for <b>%2</b> in one file | Searching for <b>%2</b> in %1 files
et[0]: <b>%2</b> otsimine ühes failis
et[1]: <b>%2</b> otsimine %1 failis

en: Select a directory to search in.
et: Valimine, millises kataloogis otsida.

en: Select the location where you want to search. It can be a directory, a file, or a semicolon separated (without spaces) list of directories/files.
et: Vali asukoht, kus otsida. See võib olla kataloog, fail või komadega eraldatud (aga ilma tühikuteta) kataloogide/failide loend.

en: Start replacement
et: Alusta asendamist

en: Template:
et: Mall:

en: This is the regular expression template.
et: See on regulaaravaldise mall.

en: This is the regular expression template. <i>%s</i> will be replaced by the pattern, while <i>%%</i> will be replaced by <i>%</i>.
et: See on regulaaravaldise mall. <i>%s</i> asendatakse mustriga, <i>%%</i> asemele tuleb aga <i>%</i>.
