kdevplatform - en to et translation catalogue (852 entries)

en: built
et: ehitatakse

en: compiling
et: kompileeritakse

en: configuring
et: seadistatakse

en: creating
et: luuakse

en: generating
et: genereeritakse

en: installing
et: paigaldatakse

en:  Decl.:
et:  Dekl.:

en:  Line: %1 Col: %2
et:  Rida: %1 Veerg: %2

en:  files
et:  faili

en:  from
et:  asukohast

en:  in
et:  stringis

en:  threads
et:  lõime

[ctx: #thread-id at function-name or address]
en: #%1 at %2
et: #%1 %2-s

[ctx: %1 = application name]
en: Configure %1
et: %1 seadistamine

en: %1 As...
et: %1 kui...

en: %1 Tool Bar
et: %1 tööriistariba

en: %1 has crashed
et: %1 lõpetas krahhiga

en: %1 has failed to start
et: %1 käivitamine nurjus

[ctx: %1 is a launcher name]
en: No configuration is needed for '%1'
et: "%1" ei vaja mingit seadistust

en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: %1 of %2 : %3
et: %1 / %2 : %3

en: %1 still needs an update!
et: %1 vajab ikka veel uuendamist!

[ctx: %1: Project name]
en: Loading %1
et: %1 laadimine

[ctx: %1: date of the last snapshot]
en: The session crashed the last time it was used. The following modified files can be recovered from a backup from %1.
et: Seanssi tabas eelmisel korral krahh. Järgmised muudetud failid on võimalik taastada varukoopiast (%1).

[ctx: %1: file size, %2: limit file size]
en: The file is %1 and exceeds the limit of %2.
et: Fail on %1 ja ületab piirangut %2.

[ctx: %1: filename]
en: Skipped file that is too large: '%1'
et: Jäeti vahele liiga suur fail: "%1"

[ctx: %1: number of uses, %2: filename with uses]
en: %2: 1 use | %2: %1 uses
et[0]: %2: 1 kasutus
et[1]: %2: %1 kasutust

[ctx: %1: path or URL, %2: name of a version control system]
en: %2 History (%1)
et: %2 ajalugu (%1)

[ctx: %1: source file]
en: In %1
et: Failis %1

en: %1|All Project Files (%1)
et: %1|Kõik projektifailid (%1)

en: &Abort
et: K&atkesta

en: &Add Tool View...
et: Lis&a tööriistavaade...

en: &Binary
et: &Kahendarv

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Close
et: &Sulge

en: &Continue
et: &Jätka

en: &Copy Value
et: &Kopeeri väärtus

en: &Decimal
et: Kü&mnendarv

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Delete Breakpoint
et: &Kustuta katkestuspunkt

en: &Disable Breakpoint
et: K&eela katkestuspunkt

en: &Enable All
et: Lu&ba kõik

en: &Enable Breakpoint
et: Lu&ba katkestuspunkt

en: &Format
et: &Vorming

en: &Hexadecimal
et: K&uueteistkümnendarv

en: &Natural
et: &Naturaalarv

en: &New
et: &Uus

en: &New name:
et: &Uus nimi:

en: &Next Split View
et: &Järgmine poolitatud vaade

en: &Next Window
et: Järgmi&ne aken

en: &Octal
et: Ka&heksandarv

en: &Open...
et: &Ava...

en: &Password or passphrase:
et: &Parool või paroolifraas:

en: &Previous Split View
et: &Eelmine poolitatud vaade

en: &Previous Window
et: &Eelmine aken

en: &Reformat Source
et: Vo&minda lähtekood uuesti

en: &Remove All
et: Ee&malda kõik

en: &Rename
et: &Muuda nime

en: &Restart
et: &Käivita uuesti

en: &Stop on Change
et: &Peata muutumisel

en: &Username:
et: Kas&utajanimi:

en: ( resolved forward-declaration:
et: ( lahendatud eeldeklaratsioon:

en: (c) 2007, Alexander Dymo
et: (c) 2007: Alexander Dymo

en: (c) 2009 David Nolden
et: (c) 2009: David Nolden

en: (no projects)
et: (projekt puudub)

en: (unresolved forward-declaration)
et: (lahendamata eeldeklaratsioon)

en: *** Aborted ***
et: *** Katkestatud ***

en: *** Failure: %1 ***
et: *** Nurjumine: %1 ***

en: *** Finished ***
et: *** Lõpetatud ***

en: *** Warning: could not kill the process ***
et: *** Hoiatus: protsessi tapmine nurjus ***

en: *|Text File
et: *|Tekstifail

en: 1 use found | %1 uses found
et[0]: Leiti 1 kasutus
et[1]: Leiti %1 kasutust

en: <%1> Unnamed job
et: <%1> Nimetu töö

en: <b>Active Working Set</b>
et: <b>Aktiivne töökomplekt</b>

en: <b>Breakpoint is dirty</b><p>The breakpoint has not yet been passed to the debugger.</p>
et: <b> Katkestuspunkt on räpane</b><p>Katkestuspunkt, mida pole veel silurile edastatud.</p>

en: <b>Breakpoint is pending</b><p>Pending breakpoints are those that have been passed to GDB, but which are not yet installed in the target, because GDB cannot find the function or file to which the breakpoint refers. The most common case is a breakpoint in a shared library: GDB will insert this breakpoint only when the library is loaded.</p>
et: <b>Katkestuspunkt on ootel</b><p>Ootel katkestuspunktid on sellised, mis on edastatud GDB-le, kuid ei ole veel paigaldatud sihtmärki, sest GDB ei leidub funktsiooni või faili, millele katkestuspunkt osutab. Levinuim näide on katkestuspunkt jagatud teegis. GDB lisab selle katkestuspunkti alles siis, kui teek on laaditud.</p>

en: <b>Expression entry</b>Type in expression to watch.
et: <b>Avaldise kirje</b>Kirjuta jälgitav avaldis.

en: <b>Frame stack</b>Often referred to as the "call stack", this is a list showing which function is currently active, and what called each function to get to this point in your program. By clicking on an item you can see the values in any of the previous calling functions.
et: <b>Väljakutsete pinu</b>Loend, mis näitab, milline funktsioon on parajasti aktiivne ja mis kutsus iga funktsiooni välja, et jõuda programmis käesoleva kohani. Elemendil klõpsates näeb varasemate väljakutsutud funktsioonide väärtusi.

en: <b>Variable tree</b>The variable tree allows you to see the values of local variables and arbitrary expressions.<br />Local variables are displayed automatically and are updated as you step through your program. For each expression you enter, you can either evaluate it once, or "watch" it (make it auto-updated). Expressions that are not auto-updated can be updated manually from the context menu. Expressions can be renamed to more descriptive names by clicking on the name column.<br />To change the value of a variable or an expression, click on the value.<br />
et: <b>Muutujate puu</b>Muutujate puu võimaldab näha kohalike muutujate ja suvaliste avaldiste väärtusi<br />Kohalikke muutujaid kuvatakse automaatselt ja uuendatakse vastavalt programmi läbimisele. Iga sisestatud avaldist võib hinnata kas ühekordselt või seda "jälgida" (muuta see automaatselt uuenevaks). Avaldisi, mis ei ole automaatselt uuenevad, võib uuendada käsitsi kontekstimenüü abil. Avaldistele võib anda paremini arusaadava nime, klõpsates nimeveerule.<br />Muutuja või avaldise väärtuse muutmiseks klõpsa väärtusel.<br />

en: <b>Working Set</b>
et: <b>Töökomplekt</b>

en: <br /> lost declaration <br />
et: <br /> kaotatud deklaratsioon <br />

en: <html><font size="4">Plugins loaded for <b>%1</b></font></html>
et: <html><font size="4"><b>%1</b> laaditud pluginad</font></html>

en: <html><head/><body><p>"Note: All overloaded functions, overloads, forward-declarations, etc. will be renamed too"</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Märkus: nime muudetakse ka kõigil ülekoormatud funktsioonidel, ülekoormustel, eeldeklaratsioonidel jms.</p></body></html>

en: <i>Select a configuration to edit from the left,<br>or click the "Add New" button to add a new one.</i>
et: <i>Vali muutmiseks seadistus vasakult<br>või klõpsa uue lisamiseks nupule "Lisa uus".</i>

en: <p>Controls whether the bottom left corner is occupied by the dock at the left, or by the dock at the bottom.</p>
et: <p>Siin saab määrata, kas alumises vasakus nurgas asub vasakpoolne või alumine dokk.</p>

en: <p>Controls whether the bottom right corner is occupied by the dock at the right, or by the dock at the bottom.</p>
et: <p>Siin saab määrata, kas alumises paremas nurgas asub parempoolne või alumine dokk.</p>

en: <p>Enables or disables the background parser.<br>If unsure, leave it enabled. Disabling the background parser will disable large parts of KDevelop's functionality.</p>
et: <p>Taustaparseri sisse- või väljalülitamine.<br>Kui sa pole kindel, jäta see sisse. Taustaparseri keelamine halvab suure osa KDevelopi funktsionaalsusest.</p>

en: <p>Highlight semantic problems, such as non-existent or inaccessible declarations.</p>
et: <p>Semantiliste probleemide, näiteks puuduvate või ligipääsmatute deklaratsioonide esiletõstmine.</p>

en: <p>The code completion UI has a minimal mode and a detailed mode.<br>Choose in what cases full code completion will be displayed.</p>
et: <p>Koodilõpetamise kasutajaliidesel on minimaalne ja üksikasjalik režiim.<br>Vali, millistel juhtudel näidatakse täielikku koodilõpetamist.</p>

en: <p>This setting decides about the intensity of colors for local variables, for example function arguments, variables and the like.</p>
et: <p>See määrab kohalike muutujate, näiteks funktsioonide argumentide, muutujate ja muu sellise, värvide intensiivsuse.</p>

en: <p>This settings lets you change the intensity of globally accessible types, for example classes, methods, functions etc.</p>
et: <p>See võimaldab muuta globaalse ligipääsuga tüüpide, näiteks klasside, meetodite, funktsioonide ja muu sellise intensiivsust.</p>

en: <p>When a project contains more files than this number, the project will be
    parsed in simplified mode, increasing the efficiency by gathering less information. Global code navigation and quickopen capabilities will be reduced.</p>
et: <p>Kui projekt sisaldab üle määratud arvu faile, parsitakse seda lihtsustatud režiimis, mis kogub vähem teavet ja on seeläbi tõhusam. Globaalse koodis liikumise ja kiire avamise võimalusi kahandatakse.</p>

en: <p>When enabled, lines with errors will get additionally highlighted and their positions get marked in the scrollbar.</p>
et: <p>Valimisel tõstetakse vigadega read täiendavalt esile ning kerimisribal on näha nende asukoht.</p>

en: <qt>Files will be committed:
    <ul>%1</ul>
    With message:
     <pre>%2</pre></qt>
et: <qt>Sissekantavad failid:
    <ul>%1</ul>
    Sissekandmisteade:
     <pre>%2</pre></qt>

[ctx: @action]
en: Clear cache
et: Tühjenda puhver

[ctx: @action]
en: Close Project(s)
et: Sulge projektid

[ctx: @action]
en: Fetch Project...
et: Tõmba projekt...

[ctx: @action]
en: Focus Editor
et: Fookus redaktorile

[ctx: @action]
en: Open / Import Project...
et: Ava/impordi projekt...

[ctx: @action:button]
en: Choose another session
et: Vali teine seanss

[ctx: @action:button]
en: Retry startup
et: Proovi uuesti käivitada

[ctx: @action:button To make a commit]
en: Commit
et: Sissekanne

[ctx: @action:inmenu]
en: Start New Session
et: Käivita uus seanss

[ctx: @info]
en: <p>Cannot delete a locked session.
et: <p>Lukustatud seanssi ei saa kustutada.

[ctx: @info]
en: <p>Please, close the offending application instance or choose another session to launch.</p>
et: <p>Palun sulge tõrkuv rakenduse isend või käivita uus seanss.</p>

[ctx: @info]
en: <p>The session is locked by %1 on %2 (PID %3).
et: <p>Seansi on lukustanud %1 masinas %2 (PID %3).

[ctx: @info]
en: Delete session
et: Seansi kustutamine

[ctx: @info]
en: Failed to lock the session <em>%1</em> (lock-file unavailable).
et: Seansi <em>%1</em> lukustamine nurjus (lukustusfail pole kättesaadav).

[ctx: @info]
en: Failed to lock the session <em>%1</em>, already locked by %2 on %3 (PID %4).
et: Seansi <em>%1</em> lukustamine nurjus, selle on juba lukustanud %2 masinas %3 (PID %4).

[ctx: @info]
en: The given application did not respond to a DBUS call, it may have crashed or is hanging.
et: Määratud rakendus ei vasta D-Busi väljakutsele, seda võib olla tabanud krahh või on see hangunud.

[ctx: @info]
en: The session %1 is already active in another running instance.
et: Seanss %1 on juba aktiivne teises töötavas isendis.

[ctx: @info]
en: The session and all contained settings will be deleted. The projects will stay unaffected. Do you really want to continue?
et: Seanss ja kõik selles sisalduvad seadistused kustutatakse. Projekt jääb puutumata. Kas tõesti jätkata?

[ctx: @info:shell]
en: made running %1 instance (PID: %2) visible
et: töötav %1 isend (PID %2) muudeti nähtavaks

[ctx: @info:shell]
en: running %1 instance (PID: %2) is apparently hung
et: töötav %1 isend (PID %2) on nähtavasti hangunud

[ctx: @info:status]
en: build
et: ehitamine

[ctx: @info:status]
en: clean
et: puhastamine

[ctx: @info:status]
en: configure
et: seadistamine

[ctx: @info:status]
en: install
et: paigaldamine

[ctx: @info:status]
en: prune
et: eemaldamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new launch configuration.
et: Uue käivitusseadistuse lisamine.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add tool view
et: Tööriistavaate lisamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel and do not open the project.
et: Loobumine projekti avamisest.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clean
et: Puhas

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open and activate this document.
et: Klõpsa dokumendi avamiseks ja aktiveerimiseks.

[ctx: @info:tooltip]
en: Closes all currently selected projects
et: Sulgeb kõik parajasti valitud projektid

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure notifications
et: Märguannete seadistamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue to open the project and use the just provided project configuration.
et: Edasi projekti avamisega, kasutades äsja määratud projekti seadistust.

[ctx: @info:tooltip]
en: Continue to open the project but use the existing project configuration.
et: Edasi projekti avamisega, aga kasutades olemasolevat projekti seadistust.

[ctx: @info:tooltip]
en: Current launch configuration
et: Aktiivne käivitamisseadistus

[ctx: @info:tooltip]
en: Debug current launch
et: Aktiivse käivitamise silumine

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete selected launch configuration.
et: Valitud käivitusseadistuse kustutamine.

[ctx: @info:tooltip]
en: Dirty
et: Räpane

[ctx: @info:tooltip]
en: Error
et: Tõrge

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute current launch
et: Aktiivse käivitamise täitmine

[ctx: @info:tooltip]
en: Fetch project
et: Projekti tõmbamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Menu allowing to stop individual jobs
et: Konkreetseid töid peatada võimaldav menüü

[ctx: @info:tooltip]
en: New file
et: Uus fail

[ctx: @info:tooltip]
en: Next split view
et: Järgmine poolitatud vaade

[ctx: @info:tooltip]
en: Next window
et: Järgmine aken

[ctx: @info:tooltip]
en: Open Launch Configuration Dialog
et: Käivitamise seadistustedialoogi avamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Open or import project
et: Projekti avamine või import

[ctx: @info:tooltip]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous split view
et: Eelmine poolitatud vaade

[ctx: @info:tooltip]
en: Previous window
et: Eelmine aken

[ctx: @info:tooltip]
en: Right click to add new tool views.
et: Paremklõpsuga saab lisada uusi tööriistavaateid.

[ctx: @info:tooltip]
en: Saves all selected files
et: Kõigi valitud failide salvestamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Split horizontal
et: Poolitamine rõhtsalt

[ctx: @info:tooltip]
en: Split vertical
et: Poolitamine püstiselt

[ctx: @info:tooltip]
en: Start a new KDevelop instance with an empty session
et: Uue KDevelopi isendi käivitamine tühja seansiga

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop all currently running jobs
et: Kõigi aktiivsete tööde peatamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Adds a new tool view to this window.
et: Lisab aknasse uue tööriistavaate.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure various aspects of this editor.
et: Redaktori mitmesuguste omaduste seadistamine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Creates an empty file.
et: Loob uue tühja faili.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Displays a list of breakpoints with their current status. Clicking on a breakpoint item allows you to change the breakpoint and will take you to the source in the editor window.
et: Katkestuspunktide loend koos nende aktiivse olekuga. Katkestuspunktil klõpsamine võimaldab seda muuta ning viib redaktoriaknas lähtekoodi juurde.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes the target or the program specified in currently active launch configuration inside a Debugger.
et: Täidab sihtmärgi või programmi, mis on määratud aktiivses käivitamisseadistuses, siluri sees.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Executes the target or the program specified in currently active launch configuration.
et: Täidab sihtmärgi või programmi, mis on määratud aktiivses käivitamisseadistuses.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Guides the user through the project fetch and then imports it into KDevelop 4.
et: Juhendab kasutajat projekti tõmbamise ajal ning võimaldab selle importida KDevelop 4.

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of jobs that can be stopped individually.
et: Tööde loend, mida saab eraldi peatada.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Open an existing KDevelop 4 project or import an existing Project into KDevelop 4. This entry allows to select a KDevelop4 project file or an existing directory to open it in KDevelop. When opening an existing directory that does not yet have a KDevelop4 project file, the file will be created.
et: Avab olemasoleva KDevelop 4 projekti või impordib olemasoleva projekti KDevelop 4. See lubab valida KDevelop 4 projektifaili või olemasoleva kataloogi avamiseks KDevelopis. Kui avatakse olemasolev kataloog, milles pole veel KDevelop 4 projektifaili, viimane luuakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a dialog to setup new launch configurations, or to change the existing ones.
et: Avab dialoogi uute käivitamisseadistuste loomiseks või olemasolevate muutmiseks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens recently opened project.
et: Viimati avatud projekti avamine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Requests that all running jobs are stopped.
et: Kõik käimas tööd pannakse seisma.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which launch configuration to run when run is invoked.
et: Vali, milline käivitamisseadistus tööle panna, kui programm käivitatakse.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Shows a dialog that lets you configure notifications.
et: Avab dialoogi, kus saab seadistada märguandeid.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Shows a dialog with information about KDevelop Platform.
et: Avab dialoogi, kus näeb teavet KDevelopi platvormi kohta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Shows a dialog with information about all loaded plugins.
et: Avab dialoogi, kus näeb teavet kõigi laaditud pluginate kohta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Splits the current view horizontally.
et: Jagab aktiivse vaate ala- ja ülaosaks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Splits the current view vertically.
et: Jagab aktiivse vaate parem- ja vasakpoolseks osaks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the next split view.
et: Lülitub järgmisele poolitatud vaatele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the next window.
et: Lülitub järgmisele aknale.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the previous split view.
et: Lülitub eelmisele poolitatud vaatele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the previous window.
et: Lülitub eelmisele aknale.

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (does not exist)
et: %1 (puudub)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default profile (currently: %1)
et: Vaikimisi profiili kasutamine (praegu: %1)

[ctx: @title]
en: Cannot Delete Session
et: Seansi kustutamine nurjus

[ctx: @title]
en: Delete Session
et: Seansi kustutamine

[ctx: @title]
en: Session crashed
et: Seanssi tabas krahh

[ctx: @title:column]
en: Profile
et: Profiil

[ctx: @title:column buildset item name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column buildset item path]
en: Path
et: Asukoht

[ctx: @title:group]
en: Core
et: Tuumik

[ctx: @title:group]
en: Debugging
et: Silumine

[ctx: @title:group]
en: Documentation
et: Dokumentatsioon

[ctx: @title:group]
en: Language Support
et: Keelte toetus

[ctx: @title:group]
en: Other
et: Muu

[ctx: @title:group]
en: Project Management
et: Projektihaldus

[ctx: @title:group]
en: Testing
et: Testimine

[ctx: @title:group]
en: Utilities
et: Tööriistad

[ctx: @title:group]
en: Version Control
et: Versioonihaldus

[ctx: @title:menu]
en: Edit
et: Redigeerimine

[ctx: @title:menu]
en: Run
et: Käivitamine

[ctx: @title:menu]
en: Session
et: Seanss

[ctx: @title:window]
en: Close Document
et: Dokumendi sulgemine

[ctx: @title:window]
en: Could Not Find Editor
et: Redaktorit ei leitud

[ctx: @title:window]
en: Debugger Breakpoints
et: Siluri katkestuspunktid

[ctx: @title:window]
en: Document Externally Modified
et: Dokumenti on väliselt muudetud

[ctx: @title:window]
en: Failed to Lock Session %1
et: Seansi %1 lukustamine nurjus

en: A KDE text-editor component could not be found.
    Please check your KDE installation.
et: KDE tekstiredaktori komponenti ei leitud.
    Palun kontrolli KDE paigaldust.

[ctx: A declaration that is unknown]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Aborting...
et: Loobumine...

en: About KDevelop Platform
et: Teave KDevelopi platvormi kohta

en: About to commit to repository
et: Valmistutakse hoidlasse sisse kandma

en: Access: %1
et: Juurdepääs: %1

en: Actions
et: Toimingud

en: Active session.
    pid %1, app %2, host %3
et: Aktiivne seanss:
    pid %1, rakendus %2, masin %3

en: Active status
et: Aktiivne olek

en: Add
et: Lisa

en: Add All
et: Lisa kõik

en: Add Group
et: Lisa grupp

en: Add Kate Modeline
et: Kate'i režiimiridade lisamine

en: Add Multiple Variables
et: Lisa mitu muutujat

en: Add New...
et: Lisa uus...

en: Add Tool View
et: Lisa tööriistavaade

en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
et: Kate'i režiimiridade lisamine vastavalt vormindamisstiilile vormindatud dokumentidesse.

en: Add all documents that are part of this working set to the currently active working set.
et: Lisa kõik selle töökomplekti dokumendid aktiivsesse töökomplekti.

en: Add project to current session
et: Lisa projekt aktiivsesse seanssi

en: Add this file to the current working set
et: Lisa see fail aktiivsesse töökomplekti

en: Added
et: Lisati

en: Additional information for current item:
et: Lisateave aktiivse elemendi kohta:

en: Already on branch "%1"
et: Juba harus "%1"

en: Already opening %1, not opening again
et: %1 juba avatakse, seda ei hakata uuesti avama

en: Always
et: Alati

en: Annotate
et: Annoteeri

en: Annotation...
et: Annotatsioon...

en: Applying changes failed: %1
et: Muudatuste rakendamine nurjus: %1

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
et: Kaashooldaja, Sublime UI, Ruby toetus

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
et: Arhitektuur, VCS-i toetus, projektihalduse toetus, QMake'i projektihaldur

en: Are you sure you want to irreversibly remove the branch '%1'?
et: Kas tõesti eemaldada pöördumatult haru "%1"?

en: Are you sure you want to rename "%1" to "%2"?
et: Kas tõesti muuta nime, nii et "%1" oleks "%2"?

en: Arrange related documents side by side
et: Seotud dokumentide asetamine kõrvuti

en: Assign Shortcut For '%1' Tool View
et: Kiirklahvi omistamine "%1" tööriistavaatele

en: Assign Shortcut...
et: Omista kiirklahv...

en: Authentication failed, operation aborted.
et: Autentimine nurjus, toimingust loobutakse.

en: Author
et: Autor

en: Author: %1
    Date: %2
    Commit Message: %3
et: Autor: %1
    Kuupäev: %2
    Sissekandeteade: %3

en: Auto
et: Automaatne

en: Back
et: Tagasi

en: Back to %1<br />
et: Tagasi %1 juurde<br />

en: Back to code
et: Tagasi koodi juurde

en: Background Parser
et: Taustaparser

en: Bottom Button Bar
et: Alumine nupuriba

en: Bottom Dock
et: Aladokk

en: Bottom left corner occupied by:
et: Alumises vasakus nurgas asub:

en: Bottom right corner occupied by:
et: Alumises paremas nurgas asub:

en: Branch "%1" already exists.
et: Haru "%1" on juba olemas.

en: Branch "%1" already exists.
    Please, choose another name.
et: Haru "%1" on juba olemas.
    Palun vali mõni muu nimi.

en: Branch Manager
et: Haruhaldur

en: Branches...
et: Harud...

en: Breakpoint
et: Katkestuspunkt

en: Breakpoint has errors
et: Katkestuspunktis leidub vigu

en: Breakpoint hit: %1
et: Katkestuspunkti tabamus: %1

en: Breakpoint is <a href="dirty">dirty</a>
et: Katkestuspunkt on <a href="dirty">räpane</a>

en: Breakpoint is <a href="pending">pending</a>
et: Katkestuspunkt on <a href="pending">ootel</a>

en: Breakpoint is active
et: Katkestuspunkt on aktiivne

en: Breakpoints
et: Katkestuspunktid

en: Build System:
et: Ehitamissüsteem:

en: Build directory '%1' does not exist or is not a directory
et: Ehituskataloogi "%1" ei ole olemas või see ei ole kataloog

en: Build directory '%1' is not a local path
et: Ehituskataloog "%1" ei ole kohalik asukoht

en: Cancel this operation.
et: Katkestab selle toimingu.

en: Cannot connect to host, operation aborted.
et: Ühenduse loomine masinaga nurjus, toimingust loobutakse.

en: Cannot create file <i>%1</i>.
et: Faili <i>%1</i> loomine nurjus.

en: Cannot create folder <i>%1</i>.
et: Kataloogi <i>%1</i> loomine nurjus.

en: Cannot create socket, operation aborted.
et: Sokli loomine nurjus, operatsioonist loobuti.

en: Cannot create temporary file to create <i>%1</i>.
et: Ajutise faili loomine <i>%1</i> loomiseks nurjus.

en: Cannot display annotations, missing interface KTextEditor::AnnotationInterface for the editor.
et: Annotatsioonide näitamine nurjus, redaktorile puudub liides KTextEditor::AnnotationInterface.

en: Cannot execute annotate action because the document was not found, or was not a text document:
    %1
et: Annoteerimist ei saa ette võtta, sest dokumenti ei leitud või ei olnud see tekstidokument:
    %1

en: Cannot open ssh channel, operation aborted.
et: Ssh kanali avamine nurjus, toimingust loobutakse.

en: Cannot remove file <i>%1</i>.
et: Faili <i>%1</i> eemaldamine nurjus.

en: Cannot remove folder <i>%1</i>.
et: Kataloogi <i>%1</i> eemaldamine nurjus.

en: Cannot set non-blocking mode for stdin, operation aborted.
et: Standardsisendile mitteblokeeriva režiimi kehtestamine nurjus, toimingust loobutakse.

en: Cannot start an ssh session, operation aborted.
et: Ssh seansi käivitamine nurjus, toimingust loobutakse.

en: Checkout
et: Väljavõte

en: Checkout to the selected branch
et: Valitud haru väljavõte

en: Choose whether to display additional information for the currently selected code completion item.
et: Siin saab määrata, kas parajasti valitud koodilõpetuse elemendi kohta näidatakse lisateavet või mitte.

en: Choose whether to display additional information for the currently selected codecompletion item.
et: Siin saab määrata, kas parajasti valitud koodilõpetuse elemendi kohta näidatakse lisateavet või mitte.

en: Chooses the base directory where new projects are created.
et: Baaskataloogi valimine, kuhu luuakse uued projektid.

en: Class
et: Klass

en: Clone
et: Klooni

en: Clos&e All
et: Sulg&e kõik

en: Close All Files
et: Sulge kõik failid

en: Close All Ot&hers
et: Sulge kõik &teised

en: Close Document
et: Dokumendi sulgemine

en: Close File
et: Sulge fail

en: Close Other Files
et: Sulge teised failid

en: Close all open documents
et: Sulge kõik avatud dokumendid

en: Close all open documents, prompting for additional information when necessary.
et: Sulgeb kõik avatud dokumendid, küsides vajaduse korral lisateavet.

en: Close all open documents, with the exception of the currently active document.
et: Sulgeb kõik avatud dokumendid, välja arvatud aktiivne dokument.

en: Close all other documents
et: Sulge kõik teised dokumendid

en: Close file
et: Sulge fail

en: Closes current file.
et: Aktiivse faili sulgemine.

en: Co-Maintainer, CMake Support, Run Support, Kross Support
et: Kaashooldaja, CMake'i toetus, käivitamise toetus, Krossi toetus

en: Co-Maintainer, Generic manager, Webdevelopment Plugins, Snippets, Performance
et: Kaashooldaja, üldine haldur, veebiarenduse pluginad, koodijupid, jõudlus

en: Code
et: Kood

en: Code Completion
et: Koodilõpetus

[ctx: Code breakpoint]
en: &Code
et: &Kood

en: Collapse all
et: Keri kõik kokku

en: Command exited with value %1.
et: Käsk lõpetas väärtusega %1.

en: Command finished with error %1.
et: Käsk lõpetas veaga %1.

en: Commit Current Project...
et: Kanna aktiivne projekt sisse...

en: Commit Files:
et: Failide sissekandmine:

en: Commit Message:
et: Sissekandeteade:

en: Commit unsuccessful
et: Sissekandmine ei õnnestunud

en: Commit...
et: Kanna sisse...

en: Condition
et: Tingimus

en: Configure Editor...
et: Redaktori seadistamine...

en: Configure Launches...
et: Seadista käivitamist...

en: Configure Notifications...
et: Märguannete seadistamine...

en: Configure Project %1
et: Projekti %1 seadistamine

en: Configure Sessions
et: Seansside seadistamine

en: Configure Sessions...
et: Seadista seansse...

en: Configure environment variables
et: Keskkonnamuutujate seadistamine

en: Container:
et: Konteiner:

en: Contents
et: Sisu

en: Continue application execution
et: Rakenduse täitmise jätkamine

en: Continue execution from the current cursor position.
et: Täitmise jätkamine alates kursori aktiivsest asukohast.

en: Continues execution until the cursor position is reached.
et: Täitmise jätkamine kuni kursori asukohani.

en: Continues the execution of your application in the debugger. This only takes effect when the application has been halted by the debugger (i.e. a breakpoint has been activated or the interrupt was pressed).
et: Jätkab rakenduse täitmist siluris. Mõjub ainult siis, kui rakendus on siluris katkestatud (nt. katkestuspunkt aktiveeritud või täitmine katkestatud).

en: Controls whether to open new tabs next to the active one.
et: Siin saab määrata, kas avada uued kaardid aktiivse kaardi järel või mitte.

en: Copied
et: Kopeeriti

en: Copy Revision
et: Kopeeri versioon

en: Copy of %1
et: %1 koopia

en: Copy revision number
et: Kopeeri versiooninumber

en: Copyright 2004-2014, The KDevelop developers
et: Autoriõigus 2004-2014: KDevelopi arendajad

en: Could not annotate the document because it is not part of a version-controlled project.
et: Dokumenti ei saa annoteerida, sest see ei kuulu versioonihaldusega projekti.

en: Could not create a patch for the current version.
et: Paiga loomine aktiivsele versioonile nurjus.

en: Could not create the directory: %1
et: Kataloogi loomine nurjus: %1

en: Could not find KTextEditor::Factory, check your installation:
    Make sure that Kate is installed, KDEDIRS is set properly and that you ran kbuildsycoca4.
et: KTextEditor::Factory't ei leitud, palun kontrolli paigaldust.
    Kontrolli, kas Kate on paigaldatud, KDEDIRS korrektselt määratud ja kbuildsycoca4 käivitatud.

en: Could not find an open document
et: Avatud dokumenti ei leitud

en: Could not load %1, a project with the same name '%2' is already open.
et: %1 laadimine nurjus, projekt sama nimega "%2" on juba avatud.

en: Could not load project management plugin %1.
et: Projektihalduse plugina laadimine nurjus: %1

en: Could not open file '%1'
et: Faili '%1' avamine nurjus

en: Could not open project
et: Projekti avamine nurjus

en: Could not recover %1, the recovery file is empty
et: %1 taastamine nurjus, taastamisfail on tühi

en: Could not rename '%1' to '%2'
et: Failile "%1" nime "'%2" andmine nurjus

en: Could not store developer specific project configuration.
    Attention: The project settings you changed will be lost.
et: Arendajale omase projekti seadistuse salvestamine nurjus.
    Tähelepanu: projekti seadistused, mida oled muutnud, lähevad kaotsi.

[ctx: Count of files this file was included into]
en: Included by
et: Kaasamiste arv

en: Crash Recovery
et: Krahhi taastamine

en: Create New Session
et: Loo uus seanss

en: Create/Delete/Activate Sessions
et: Seansside loomine, kustutamine ja aktiveerimine

en: Creates new branch based on the selected branch
et: Uue haru loomine valitud haru põhjal

en: Current Launch Configuration
et: Aktiivne käivitamisseadistus

en: Current launch Configuration
et: Aktiivne käivitamisseadistus

en: Currently at the branch "%1".
    To remove it, please change to another branch.
et: Praegu viibitakse harus "%1".
    Selle eemaldamiseks tuleb liikuda mõnda muusse harru.

[ctx: Data access breakpoint]
en: Data &Access
et: &Andmete kasutamine

[ctx: Data breakpoint]
en: Data &Write
et: Andmete kir&jutamine

[ctx: Data read breakpoint]
en: Data &Read
et: Andmete lu&gemine

en: Data write breakpoint
et: Andmete kirjutamise katkestuspunkt

en: Date
et: Kuupäev

en: Debug
et: Silumine

en: Debug Launch
et: Silu käivitamist

en: Debug current launch
et: Aktiivse käivitamise silumine

en: Debugger Toolbar
et: Siluririba

en: Debugger Variables
et: Siluri muutujad

en: Debugger:
et: Silur:

en: Decl.:
et: Dekl.:

en: Declaration
et: Deklaratsioon

en: Declaration Info
et: Deklaratsiooni teave

en: Declaration is located in non-writeable file %1.
et: Deklaratsioon asub kirjutamisõiguseta failis %1.

en: Declarations:
et: Deklaratsioonid:

en: Definition
et: Definitsioon

en: Definition-Use Chain
et: Definitsiooni-kasutuse ahel

en: Definition-Use Chain, C++ Support
et: Definitsiooni-kasutuse ahel, C++ toetus

en: Delay:
et: Viivitus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Current Session...
et: Kustuta aktiivne seanss...

en: Delete configuration
et: Kustuta seadistus

en: Deleted
et: Kustutati

en: Depth
et: Sügavus

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Detailed completion:
et: Üksikasjalik lõpetus:

en: Development Platform for IDE-like Applications
et: IDE moodi rakenduste arendusplatvorm

en: Diff between revisions
et: Versioonide erinevus

en: Diff to previous revision
et: Erinevus eelmisest versioonist

en: Difference To Previous
et: Erinevus eelmisest

en: Difference between Revisions
et: Versioonide erinevus

en: Difference between revision %1 and %2:
et: Versioonide %1 ja %2 erinevus:

en: Difference between revisions
et: Versioonide erinevus

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Disable &All
et: K&eela kõik

en: Discard all modifications
et: Unustab kõik muudatused

en: Disk
et: Ketas

en: Displays a KDE Password Dialog and establishes an ssh connection using libssh. After connecting it executes 'svnserve -t' to provide tunneling.
et: Avab KDE paroolidialoogi ja loob ssh ühenduse libssh abil. Pärast ühenduse loomist annab käsu 'svnserve -t' tunnelduse pakkumiseks.

en: Dock Window Behavior
et: Dokiakna käitumine

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Documentation Tool Bar
et: Dokumentatsiooniriba

en: Documents:
et: Dokumendid:

en: Duchain builder application
et: DU-ahela ehitamise rakendus

en: Edit...
et: Muuda...

en: Editing %2: <b>%1</b>
et: %2 muutmine: <b>%1</b>

en: Enable Background Parser
et: Taustaparseri lubamine

en: Enable automatic invocation:
et: Automaatne väljakutsumise lubamine:

en: Enables or disables the display of the tab bar at the top of the editor window.
et: Kaardiriba redaktoriakna ülaosas näitamise sisse- või väljalülitamine.

en: Enforce an update of the top-contexts corresponding to the given files
et: Antud failidele vastava tippkonteksti uuendamine jõuga

en: Enforce an update of the top-contexts corresponding to the given files and all included files
et: Antud failidele ja kõigile päisefailidele vastava tippkonteksti uuendamine jõuga

en: Enter condition ...
et: Lisa tingimus...

en: Enter the path to an item from the projects tree
et: Sisesta projektipuu elemendile osutav asukoht

en: Enter variable ...
et: Sisesta muutuja...

en: Enum:
et: Väärtustik:

en: Environment Settings
et: Keskkonna seadistused

en: Environment group:
et: Keskkonnagrupp:

en: Error
et: Tõrge

en: Error Gathering user information: %1
et: Viga kasutaja teabe kogumisel: %1

en: Error checking conditions to generate code: %1
et: Viga tingimuste kontrollimisel koodi genereerimiseks: %1

en: Error finding context for selection range
et: Viga valikuvahemiku konteksti otsimisel

en: Error generating code: %1
et: Viga koodi genereerimisel: %1

en: Example 1
et: Näide 1

en: Example 2
et: Näide 2

en: Execute
et: Täitmine

en: Execute Launch
et: Täida käivitamine

en: Execute actions to change the area.<br />An area is a toolview configuration for a specific use case. From here you can also navigate back to the default code area.
et: Toimingute käivitamine ala muutmiseks.<br />Ala on tööriistavaate seadistus konkreetse kasutusjuhtumi tarbeks. Siit saab liikuda ka tagasi vaikimisi koodialasse.

en: Execute current launch
et: Aktiivse käivitamise täitmine

en: Executes exactly one line of source. If the source line is a call to a function then execution will stop after the function has been entered.
et: Täidab täpselt ühe lähtekoodi rea. Kui rida on funktsiooni väljakutse, peatatakse täitmine pärast seda, kui on sisenetud funktsiooni.

en: Executes one line of source in the current source file. If the source line is a call to a function the whole function is executed and the app will stop at the line following the function call.
et: Täidab aktiivses lähtekoodifailis ühe rea. Kui rida on funktsiooni väljakutse, täidetakse kogu funktsioon ning rakendus peatud funktsiooni väljakutsele järgneval real.

en: Executes the application until the currently executing function is completed. The debugger will then display the line after the original call to that function. If program execution is in the outermost frame (i.e. in main()) then this operation has no effect.
et: Jätkab täitmist parajast täidetava funktsiooni lõpetamiseni. Seejärel näitab silur rida pärast selle funktsiooni esialgset väljakutset. Kui programmi täitmine käib kõige välimises kaadris (st. main()), ei ole sellel korraldusel mingit mõju.

en: Exit code %1
et: Väljumiskood %1

en: Expand all
et: Keri kõik lahti

en: Failed to apply changes: %1
et: Muudatuste rakendamine nurjus: %1

en: Failed to launch 'svnserve -t', operation aborted.
et: 'svnserve -t' käivitamine nurjus, toimingust loobutakse.

en: Failed to write recovery copies to %1. Please make sure that your home directory is writable and not full. This application requires available space in the home directory to run stable. You may experience application crashes until you free up some space.
et: Taastamiskoopiate kirjutamine asukohta %1 nurjus. Palun kontrolli, kas sinu kodukataloog on ikka kirjutamisõigusega ega ole täis. See rakendus nõuab stabiilseks tööks kodukataloogis mõnevõrra ruumi. Kui seal ruumi pole, võivadki esineda krahhid.

en: Failed writing to %1, probably the disk is full
et: Kirjutamine asukohta %1 nurjus, arvatavasti on ketas täis

en: Features to build. Options: empty, simplified-visible-declarations, visible-declarations (default), all-declarations, all-declarations-and-uses, all-declarations-and-uses-and-AST
et: Ehitatavad võimalused. Valikud: empty, simplified-visible-declarations, visible-declarations (vaikimisi), all-declarations, all-declarations-and-uses, all-declarations-and-uses-and-AST

en: File could not be opened.
et: Faili avamine nurjus.

en: File could not be read from disk due to permissions.
et: Faili lugemine kettalt nurjus õiguste tõttu.

en: File could not be read from disk.
et: Faili lugemine kettalt nurjus.

en: Filename
et: Failinimi

[ctx: Files included into this file]
en: Includes
et: Päised

en: Find
et: Otsi

en: Find:
et: Otsing:

en: Folder %1
et: Kataloog %1

en: For more detailed information please see the Version Control toolview
et: Täpsemat teavet leiab versioonihalduse tööriistavaatest

en: Format Files
et: Vorminda failid

en: Format file(s) using the current theme
et: Vorminda failid uuesti aktiivse teemaga

en: Formatter:
et: Vormindaja:

en: Formatting Styles
et: Vormindusstiilid

en: Formatting functionality using <b>astyle</b> library.
et: Vormindamise võimalus <b> astyle</b>'i abil.

en: Forward
et: Edasi

en: Forward Declaration
et: Eeldeklaratsioon

en: Frame Stack
et: Väljakutsete pinu

en: From File System
et: Failisüsteemist

en: Function
et: Funktsioon

en: GDB integration
et: GDB lõimimine

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
et: GDB lõimimine, veebiarenduse pluginad

en: General
et: Üldine

en: Get
et: Hangi

en: Get host by name failed, operation aborted.
et: Masina hankimine nime järgi nurjus, toimingust loobutakse.

en: Global
et: Globaalne

en: Global colorization intensity:
et: Globaalse toonimise intensiivsus:

en: Hide
et: Peida

en: Hide detailed progress window
et: Peida üksikasjalik edenemisdialoog

en: Hide/Restore Docks
et: Peida/taasta dokid

en: Hides a
et: Peidab

en: Highlight problematic lines:
et: Probleemsete ridade esiletõstmine:

en: Highlight semantic problems:
et: Semantiliste probleemide esiletõstmine:

en: Hint
et: Vihje

en: History...
et: Ajalugu...

en: Hit %1 time | Hit %1 times
et[0]: Tabamusi %1 kord
et[1]: Tabamusi %1 korda

en: Home
et: Kodu

en: Hostname to connect
et: Ühendatava masina nimi

en: Identity
et: Identiteet

en: If disabled, the code completion widget will never show automatically.
et: Väljalülitamise korral ei näidata koodilõpetamise vidinat kunagi automaatselt.

en: If this option is set all open documents will be automatically saved before any build is started.
et: Selle valimisel salvestatakse kõik avatud dokumendid automaatselt enne igasugust ehitamist.

en: If this option is set, KDevelop will schedule all source code
            found by the current build system for parsing by the appropriate language
            support part.  This will enable more complete language support, but may
            be slower.
et: Sisselülitamisel määrab KDevelop kogu lähtekoodi,
            mille aktiivne ehitamissüsteem leiab, parsimiseks
            sobiva keeletoetuse komponendi poolt. See tagab
            täielikuma keeletoetuse, aga võib olla aeglasem.

en: Ignore
et: Eira

en: Inherited by
et: Päritud asukohast

en: Inheriters possible, show all
et: Võimalikud pärijad, näita kõiki

en: Interrupt
et: Katkesta

en: Interrupt application
et: Katkesta rakenduse töö

en: Interrupts the debugged process or current debugger command.
et: Katkestab silumisprotsessi või parajasti täidetava siluri käsu.

en: Introduce the repository URL...
et: Hoidla URL-i lisamine...

en: Invalid Location: %1
et: Vigane asukoht: %1

en: Invalid build directory '%1'
et: Vigane ehituskataloog "%1"

en: Invalid working directory '%1'
et: Vigane töökataloog "%1"

en: Jump to cursor
et: Hüppa kursorile

en: KDevelop Platform
et: KDevelopi platvorm

en: KDevelop could not find the editor for file '%1' of type %2.
    Do you want to open it as plain text?
et: KDevelop ei leidnud failile "%1" tüübiga %2 redaktorit.
    Kas soovid selle avada lihttekstina?

en: Kind: %1
et: Liik: %1

en: Kind: %1 %2
et: Liik: %1 %2

en: Language Support Settings
et: Keeletoetuse seadistused

en: Language:
et: Keel:

en: Launch Configurations
et: Käivitusseadistused

en: Left Button Bar
et: Vasak nupuriba

en: Left Dock
et: Vasakdokk

en: Lets you customize %1.
et: %1 kohandamine.

en: Lexer
et: Lekser

en: Line: 00000 Col: 000
et: Rida: 00000 Veerg: 000

[ctx: Linking object files into a library or executable]
en: linking
et: lingitakse

en: Load
et: Laadi

en: Loaded Plugins
et: Laaditud pluginad

en: Loading Project %1
et: Projekti %1 laadimine

en: Local Path
et: Kohalik asukoht

en: Local colorization intensity:
et: Kohaliku toonimise intensiivsus:

en: Locals
et: Lokaalsed

en: Location
et: Asukoht

en: Logview
et: Logivaade

en: Make Active
et: Muuda aktiivseks

en: Match case
et: Tõstutundlik

en: Maximum number of threads:
et: Maksimaalne lõimede arv:

en: Message
et: Teade

en: Minimum project size for simplified parsing:
et: Projekti miinimumsuurus lihtustatud parsimiseks:

en: Modified
et: Muudeti

en: Modifiers: %1
et: Modifikaatorid: %1

en: More inheriters possible, show all
et: Veel võimalikke pärijaid, näita kõiki

en: More overriders possible, show all
et: Veel võimalikke alistajaid, näita kõiki

en: Name
et: Nimi

[ctx: Name of the Launch Configurations]
en: Name
et: Nimi

en: Name of the new branch:
et: Uue haru nimi:

en: Name:
et: Nimi:

en: Namespace
et: Nimeruum

en: Namespace alias
et: Nimeruumi alias

en: Namespace import
et: Nimeruumi import

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

en: New %1
et: Uus %1

en: New %1 Launcher
et: Uus %1 käivitaja

en: New Environment Variables
et: Uued keskkonnamuutujad

en: New File
et: Uus fail

en: New Session Name
et: Uus seansi nimi

en: New Style
et: Uus stiil

en: New branch
et: Uus haru

[ctx: New breakpoint]
en: &New
et: &Uus

en: New code breakpoint ...
et: Uus koodi katkestuspunkt...

en: Next
et: Järgmine

en: Next Tool View
et: Järgmine tööriistavaade

en: No Language selected
et: Keelt pole valitud

en: No Source Formatter available
et: Lähtekoodi vormindajat pole saadaval

en: No active document
et: Ükski dokument pole aktiivnedid

en: No auth type supported by server
et: Server ei toeta ühtegi autentimise tüüpi

en: No build directory specified for a builder job.
et: Ehitamistööle pole ehitamiskataloogi määratud.

en: No declaration under cursor
et: Kursori all pole deklaratsiooni

en: No working directory specified for a process.
et: Protsessile pole töökataloogi määratud.

en: Not hit yet
et: Tabamus veel puudub

en: Number of threads to use
et: Kasutatavate lõimede arv

en: Old Messages
et: Vanad teated

en: Open "%1" as project
et: Ava "%1" projektina

en: Open Configuration...
et: Ava seadistus...

en: Open Existing File
et: Ava olemasolev fail

en: Open File
et: Faili avamine

en: Open Launch Configuration Dialog
et: Ava käivitamise seadistustedialoog

en: Open Project
et: Projekti avamine

en: Open Project for Current File
et: Ava aktiivse faili projekt

en: Open Recent Project
et: Ava viimati avatud projekt

en: Open detailed progress dialog
et: Ava üksikasjalik edenemisdialoog

en: Open file
et: Ava fail

en: Open new tab after current
et: Uue kaardi avamine aktiivse kaardi järel

en: Open session %1
et: Ava seanss %1

en: Opens a file for editing.
et: Avab faili muutmiseks.

en: Overridden in
et: Alistatud asukohas

en: Override
et: Tühista

en: Override Kate Indentation Mode
et: Kate treppimisrežiimi tühistamine

en: Override existing project configuration
et: Tühista olemasolev projekti seadistus

en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without Kate modeline.
et: Redaktori treppimisrežiimi tühistamine vastavalt dokumentide vormindamise stiilile ilma Kate režiimiridadeta.

en: Overriders possible, show all
et: Võimalikud alistajad, näita kõiki

en: Overrides a
et: Alistab

en: P&rivate key:
et: P&rivaatvõti:

en: Parse all files in a project after the project has been opened.
et: Projekti kõigi failide parsimine pärast projekti avamist.

en: Parser Background Settings
et: Parseri taustaseadistused

en: Parsing: %1
et: Parsitakse: %1

en: Password auth
et: Parooliga autentimine

en: Pick a Session
et: Seansi valimine

en: Plugin '%1' could not be loaded correctly and was disabled.
    Reason: %2.
et: Plugina "%1" korrektne laadimine nurjus ja see keelati.
    Põhjus: %2.

en: Plugin Selection
et: Plugina valik

en: Preprocessor
et: Eelprotsessor

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Preview:
et: Eelvaatlus:

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Tool View
et: Eelmine tööriistavaade

en: Print complete Definition-Use Chain on successful parse
et: Täieliku definitsiooni-kasutuse ahela näitamine eduka parsimise korral

en: Print problems encountered during parsing
et: Parsimisel tekkinud probleemide näitamine

en: Problem
et: Probleem

en: Problem in <b>%1</b>:<br/>
et: Probleem stringis <b>%1</b>:<br/>

en: Process '%1' exited with status %2
    %3
et: Protsess "%1" lõpetas staatusega %2
    %3

en: Process 1 file in %2 | Process %1 files in %2
et[0]: 1 faili töötlemine projektis %2
et[1]: %1 faili töötlemine projektis %2

en: Process Error
et: Protsessi viga

en: Profile
et: Profiil

en: Project %1
et: Projekt %1

en: Project Already Open
et: Projekt on juba avatud

en: Project Folder Deleted
et: Projektikataloog on kustutatud

en: Project Import: %1
et: Projekti import: %1

en: Project Information
et: Projekti teave

en: Project Parsing
et: Projekti parsimine

en: Project already being opened
et: Projekti juba avatakse

en: Project already open: %1
et: Projekt on juba avatud: %1

en: Project import canceled.
et: Projekti import katkestati

en: Projects Settings
et: Projekti seadistused

en: Projects base directory:
et: Projekti baaskataloog:

en: Provide a name for the project
et: Projekti nime määramine

en: Publi&c key:
et: A&valik võti:

en: Public key auth
et: Avaliku võtmega autentimine

en: Pull
et: Võta välja...

en: Push
et: Kanna sisse...

en: Quit
et: Välju

en: Re-evaluate All
et: Hinda kõiki uuesti

en: Read error
et: Lugemise viga

en: Recent Expressions
et: Viimati kasutatud avaldised

en: Recover
et: Taasta

en: Recovery
et: Taastamine

en: Recovery Error
et: Taastamise viga

en: Recursive
et: Rekursiivne

en: Reevaluate Expression
et: Hinda avaldist uuesti

en: Refactor
et: Refaktoriseerimine

en: Refactoring
et: Ümberkorraldamine

[ctx: Refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>
et: Rida <b>%1</b>

[ctx: Refers to closing a UI element]
en: Collapse
et: Keri kokku

[ctx: Refers to opening a UI element]
en: Expand
et: Keri lahti

en: Reformat Line
et: Vorminda rida uuesti

en: Reformat current line using AStyle
et: Vorminda aktiivne rida Astyle'i abil

en: Reformat source using AStyle
et: Vorminda lähtekood Astyle'i abil

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Reload All
et: Laadi kõik uuesti

en: Remember Value
et: Väärtus jäetakse meelde

en: Remote Path
et: Kaugasukoht

en: Remove All
et: Eemalda kõik

en: Remove Expression
et: Eemalda avaldis

en: Remove Group
et: Eemalda grupp

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

en: Remove Toolview
et: Eemalda tööriistavaade

en: Remove Watch Variable
et: Eemalda jälgitav muutuja

en: Remove all documents that are part of this working set from the currently active working set.
et: Eemalda kõik selle töökomplekti dokumendid aktiivsest töökomplektist.

en: Remove this file from the current working set
et: Eemalda see fail aktiivsest töökomplektist

en: Remove this working set. The contained documents are not affected.
et: Eemalda see töökomplekt. See ei mõjuta selles sisalduvaid dokumente.

en: Remove variable
et: Muutuja eemaldamine

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename "%1" to "%2"
et: Muuda "%1" nimeks "%2"

en: Rename "%1"...
et: Muuda "%1" nime...

en: Rename Current Session...
et: Muuda aktiivse seansi nime...

en: Rename Session
et: Seansi nime muutmine

en: Rename configuration
et: Muuda seadistuse nime

en: Rename file from "%1" to "%2".
et: Muuda faili "%1" nimeks "%2".

en: Renaming "%1" to "%2"
et: "%1" saab nimeks "%2"

[ctx: Renaming some declaration]
en: Rename "%1"
et: "%1" nime muutmine

en: Reopen the current project?
et: Kas avada aktiivne projekt uuesti?

en: Replaced
et: Asendati

en: Restart program
et: Käivita programm uuesti

en: Restarts applications from the beginning.
et: Käivitab rakenduse otsast peale.

en: Returns:
et: Tagastab:

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revert all open documents
et: Lähtesta kõik avatud dokumendid

en: Revert all open documents, returning to the previously saved state.
et: Lähtestab kõik avatud dokumendid nende varasemasse salvestatud seisundisse.

en: Review
et: Läbivaatus

en: Revision
et: Versioon

en: Revision Graph...
et: Versioonigraafik...

en: Right Button Bar
et: Parem nupuriba

en: Right Dock
et: Paremdokk

en: Run
et: Käivita

en: Run all tests in %1
et: Kõigi projekti %1 testide käivitamine

en: Run to &Cursor
et: Täida &kursorini

en: Run to cursor
et: Täida kursorini

en: Running
et: Töötab

en: SSH connection failed, operation aborted.
et: Ssh ühendus nurjus, toimingust loobutakse.

en: Save &None
et: Ä&ra salvesta midagi

en: Save &Selected
et: &Salvesta valitud

en: Save Al&l
et: Sa&lvesta kõik

en: Save Modified Files?
et: Kas salvestada muudetud failid?

en: Save all documents before building
et: Kõigi dokumentide salvestamine enne ehitamist

en: Save all modified documents when the "build" action is triggered.
et: Kõigi muudetud dokumentide salvestamine, kui käivitatakse ehitamine.

en: Save all open documents
et: Salvesta kõik avatud dokumendid

en: Save all open documents before building anything
et: Kõigi avatud dokumentide salvestamine enne ehitamist

en: Save all open documents, prompting for additional information when necessary.
et: Salvestab kõik avatud dokumendid, küsides vajaduse korral lisateavet.

en: Schedule all project files for parsing
et: Kõigi projekti failide ajastamine parsimiseks

en: Schedule all project source code to be parsed by the language support in the background
et: Kogu projekti lähtekoodi ajastamine parsimiseks taustal keeletoetuse poolt

en: Scope: %1
et: Kehtivuspiirkond: %1

en: Search
et: Otsing

en: Select Files to commit
et: Sissekantavate failide valimine

en: Select Source
et: Allika valimine

en: Select Tool View to Add
et: Lisatava tööriistavaate valimine

en: Select a build system setup file, existing KDevelop project, or any folder to open as a project
et: Vali ehitussüsteemi seadistusfail, olemasolev KDevelopi projekt või mis tahes kataloog, mida projektina avada

en: Select an item...
et: Vali element...

en: Select keys
et: Võtmete valimine

en: Select the Management Plugin to use for this project
et: Vali projektis kasutatav haldusplugin

en: Select the base directory where new projects are to be created.
et: Vali baaskataloog, kuhu luuakse uued projektid.

en: Select the directory to use...
et: Vali kataloog...

en: Select the item you want to get the path from.
et: Vali element, millest soovid asukohta hankida.

en: Select...
et: Vali...

en: Selected Launch Configuration has unsaved changes. Do you want to save it?
et: Valitud käivitusseadistuses on salvestamata muudatusi. Kas salvestada need?

en: Selected URL is invalid
et: Valitud URL on vigane

en: Semantic Analysis
et: Semantiline analüüs

en: Semantic Code Highlighting
et: Semantiline koodi esiletõstmine

en: Server does not support any authentication methods for the user, operation aborted.
et: Server ei toeta ühtegi kasutaja autentimise viisi, toimingust loobutakse.

en: Set As Default Group
et: Määra vaikimisi grupiks

en: Set E&xecution Position to Cursor
et: Määra täitmise asuko&haks kursor

[ctx: Short text for 'Debug launch' used in the toolbar]
en: Debug
et: Silu

[ctx: Short text for 'Execute launch' used in the toolbar]
en: Execute
et: Täida

[ctx: Short text for 'Stop All Jobs' used in the toolbar]
en: Stop All
et: Peata kõik

[ctx: Short text for 'Stop' used in the toolbar]
en: Stop
et: Peata

[ctx: Shorter Text for 'New File' shown in the toolbar]
en: New
et: Uus

en: Show Annotate on current document
et: Näita avatud dokumendi annoteerimist

en: Show Bottom Dock
et: Näita aladokki

en: Show Diff (all files)...
et: Näida (kõigi failide) erinevust...

en: Show Diff...
et: Näida erinevust...

en: Show Differences...
et: Näita erinevusi...

en: Show Documentation
et: Näita dokumentatsiooni

en: Show Information about KDevelop Platform
et: Teabe näitamine KDevelopi platvormi kohta

en: Show Left Dock
et: Näita vasakdokki

en: Show Right Dock
et: Näita paremdokki

en: Show a list of all loaded plugins
et: Kõigi laaditud pluginate nimekirja näitamine

en: Show detailed progress window
et: Näita üksikasjalikku edenemisdialoogi

en: Show documentation for
et: Näita dokumentatsiooni:

en: Show sorted list of opened documents
et: Näita avatud dokumente sorditud loendina

en: Show tabs
et: Kaartide näitamine

en: Show uses
et: Näita kasutusi

en: Show warnings
et: Hoiatuste näitamine

en: Show warnings and debug output
et: Hoiatuste ja silumise väljundi näitamine

en: Shows a dialog to Create/Delete Sessions and set a new active session.
et: Dialoogi avamine seansside loomiseks või kustutamiseks ning uue aktiivse seansi määramiseks.

en: Simple KDE ssh client provider
et: Lihtne KDE ssh kliendi pakkuja

en: SnippetPart, debugger and usability patches
et: Koodijupi komponendi, siluri ja kasutamisalased parandused

en: Solve
et: Lahenda

en: Solve: %1
et: Lahenda: %1

en: Source
et: Allikas

en: Source Directory:
et: Lähtekataloog:

en: Source Location
et: Allika asukoht

en: Source Revision
et: Allika versioon

en: Source reformatting functionality using <b>astyle</b> library.
et: Lähtekoodi ümbervormindamise võimalus <b>astyle</b>'i abil.

en: Source reformatting of line under cursor using <b>astyle</b> library.
et: Kursori all asuva lähtekoodi rea ümbervormindamise võimalus <b>astyle</b>'i abil.

en: Source:
et: Allikas:

en: Space-separated list of words that make a comment represent a TODO item
et: Tühikutega eraldatud sõnade loend, mis muudab kommentaari TODO elemendiks.

en: Space-separated list of words that make a comment represent a TODO item.
et: Tühikutega eraldatud sõnade loend, mis muudab kommentaari TODO elemendiks.

en: Split View &Left/Right
et: Poolita vaade &vertikaalselt

en: Split View &Top/Bottom
et: Poolita vaade horison&taalselt

en: Split View Left/Right
et: Poolita vaade vertikaalselt

en: Split View Top/Bottom
et: Poolita vaade horisontaalselt

en: Stash
et: Panipaik

en: State
et: Olek

en: Status
et: Olek

en: Step &Into
et: Astu s&isse

en: Step &Over
et: Astu ül&e

en: Step O&ut
et: Ast&u välja

en: Step into I&nstruction
et: Astu i&nstruktsiooni sisse

en: Step into instruction
et: Astu instruktsiooni sisse

en: Step into the next statement
et: Astu sisse järgmisesse lausesse

en: Step out of the current function
et: Astub aktiivsest funktsioonist välja

en: Step over Ins&truction
et: As&tu üle instruktsiooni

en: Step over instruction
et: Astu üle instruktsiooni

en: Step over the next line
et: Astu järgmisele reale

en: Steps into the next assembly instruction.
et: Astub järgmise assembleri instruktsiooni sisse.

en: Steps over the next assembly instruction.
et: Astub üle järgmise assembleri instruktsiooni.

en: Stop
et: Peata

en: Stop All Jobs
et: Peata kõik tööd

en: Stop on Change
et: Peata muutumisel

en: Style being deleted
et: Stiili kustutamine

en: Style:
et: Stiil:

en: Subversion command to call
et: Väljakutsutav subversioni käsk

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
et: Subversioni plugin, kohandatud make'i haldur, üldised parandused

en: System Configuration Error
et: Süsteemi seadistuse viga

en: TODO marker words:
et: TODO võtmesõnad:

en: Tabbed Browsing
et: Kaartide kasutamine

en: Text editor integration, definition-use chain
et: Tekstiredaktori lõimimine, definitsiooni-kasutuse ahel

en: The base folder of project <b>%1</b> got deleted or moved outside of KDevelop.
    The project has to be closed.
et: Projekti <b>%1</b> baaskataloog on kustutatud või liigutatud väljapoole KDeveloppi.
    Projekt tuleb sulgeda.

en: The crash may be caused by a corruption of cached data.
    
    Press OK if you want KDevelop to clear the cache, otherwise press Cancel if you are sure the crash has another origin.
et: Krahhi võis põhjustada puhverdatud andmete riknemine.
    
    Vajuta OK, kui soovid, et KDevelop puhastaks puhvri, või Loobu, kui oled kindel, et krahhil on mõni muu põhjus.

en: The current launch configuration does not support the '%1' mode.
et: Aktiivne käivitamisseadistus ei toeta "%1" režiimi.

en: The current session and all contained settings will be deleted. The projects will stay unaffected. Do you really want to continue?
et: Aktiivne seanss ja kõik selles sisalduvad seadistused kustutatakse. Projekt jääb puutumata. Kas tõesti jätkata?

en: The document "%1" has unsaved changes and was modified by an external process.
    Do you want to override the external changes?
et: Dokumendis "%1" on salvestamata muudatusi ja seda on muutnud väline protsess.
    Kas tühistada välised muudatused?

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
et: Dokumendis "%1" on salvestamata muudatusi. Kas salvestada need?

en: The executable %1 cannot be found. Please make sure it is installed and can be executed. <br />The plugin will not work until you fix this problem.
et: Täitmisfaili %1 ei leitud. Palun kontrolli, kas see on paigaldatud ja kas seda saab käivitada.<br />Pluginat saab kasutada alles siis, kui oled probleemi lahendanud.

en: The file "%1" is modified on disk.
    
    Are you sure you want to overwrite it? (External changes will be lost.)
et: Faili "%1" on kettal muudetud.
    
    Kas tõesti see üle kirjutada? (Välised muudatused lähevad kaotsi.)

en: The file <i>%1</i> already exists.
et: Fail <i>%1</i> on juba olemas.

en: The following files have been modified. Save them?
et: Järgmisi faile on muudetud. Kas salvestada need?

en: The installed Kate version does not support the MovingInterface which is crucial for KDevelop starting from version 4.2.
    
    To use KDevelop with KDE SC prior to 4.6, where the SmartInterface is used instead of the MovingInterface, you need KDevelop 4.1 or lower.
et: Paigaldatud Kate versioon ei toeta MovingInterface'i, mis on eluliselt vajalik KDevelopile alates versioonist 4.2.
    
    KDevelopi kasutamiseks varasema KDE SC-ga kui 4.6, kus MovingInterface'i asemel oli kasutusel SmartInterface, on vajalik KDevelop 4.1 või vanem.

en: The maximum number of parallel instances the background parser uses. If unsure, select 1 or 2.
et: Maksimaalne paralleelsete isendite arv, mida taustaparser kasutab. Kui sa pole kindel, vali 1 või 2.

en: The previous session crashed | Session crashed %1 times in a row
et[0]: Eelmist seanssi tabas krahh.
et[1]: Seanssi tabas %1 korda järjest krahh.

en: The project you're trying to open is already open in at least one other session.<br>What do you want to do?
et: Projekt, mida proovid avada, on juba avatud vähemalt ühes seansis.<br>Mida soovid ette võtta?

en: The same as git branch -D
et: Sama, mis git branch -D

en: The style %1 is also used for the following languages:
    %2.
    Are you sure you want to delete it?
et: Stiili %1 kasutatakse ka järgmiste keelte puhul:
    %2.
    Kas tõesti see kustutada?

en: The time to wait before the document is re-analyzed when you edit it.
et: Aeg, mis oodatakse, enne kui muudetavat dokumenti uuesti analüüsitakse.

[ctx: The type of the Launch Configurations (i.e. Python Application, C++ Application)]
en: Type
et: Tüüp

en: There already exists a project configuration file at %1.
    Do you want to override it or open the existing file?
et: Projekti seadistustefail %1 on juba olemas.
    Kas tühistada see või avada olemasolev fail?

en: There are no differences.
et: Erinevusi pole.

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
et: Näitab faile, mida on viimati avatud, ja lubab neid hõlpsasti taas avada.

en: Threads:
et: Lõimed:

en: Toggle '%1' tool view.
et: Lülitu "%1" tööriistavaatele.

en: Toggle Breakpoint
et: Lülita katkestuspunkti

en: Toggle breakpoint
et: Lülita katkestuspunkti

en: Toggles the breakpoint at the current line in editor.
et: Lülitab katkestuspunkti redaktori aktiivsel real.

en: Tool Views
et: Tööriistavaated

en: Toolview Position
et: Tööriistavaate asukoht

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: Typedef
et: Tüübidefinitsioon

en: Unable to commit
et: Sissekandmine nurjus

en: Unable to create configuration file %1
et: Seadistustefaili %1 loomine nurjus

en: Unable to create hidden dir (%1) for developer file
et: Peidetud kataloogi (%1) loomine arendaja faili tarbeks nurjus

en: Unable to get difference.
et: Erinevuse hankimine nurjus.

en: Unable to get project file: %1
et: Projektifaili hankimine nurjus: %1

en: Unable to load the project file %1.<br>The project has been removed from the session.
et: Projektifaili %1 laadimine nurjus.<br>Projekt on seansist eemaldatud.

en: Unable to read %1
et: %1 lugemine nurjus

en: Unable to write to %1
et: %1 kirjutamine nurjus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown context
et: Tundmatu kontekst

en: Unsaved Changes
et: Salvestamata muudatused

[ctx: Unspecified set of build items (e. g. projects, targets)]
en: Various items
et: Mitmesugused elemendid

en: Unsupported authentication type, could possibly be a bug. Operation aborted.
et: Toetamata autentimise tüüp, võib-olla viga. Toimingust loobutakse.

en: Untitled
et: Nimetu

en: Update
et: Uuenda

en: Use this client instead of standard ssh when using subversion to provide a KDE Password Dialog instead of a command-line ssh password prompt.
et: Kasuta subversioni tarvitamise korral seda klienti standardse ssh asemel KDE paroolidialoogi võimaldamiseks käsurea ssh parooliviiba asemel.

en: Use this shortcut to trigger visibility of the toolview.
et: Selle kiirklahvi kasutamine tööriistavaate nähtavuse lülitamiseks.

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: User Interface Settings
et: Kasutajaliidese seadistused

en: Uses
et: Kasutused

en: Uses of
et: Kasutused -

en: Uses of %1
et: %1 kasutused

en: VCS support
et: VCS-i toetus

en: Value
et: Väärtus

en: Variable
et: Muutuja

en: Variables
et: Muutujad

en: Version Control
et: Versioonihaldus

en: Waiting for the process has timed out
et: Protsessi aegumise ootel

en: Warning
et: Hoiatus

en: Watch Variable
et: Jälgi muutujat

en: Watch this
et: Jälgi seda

en: Watchpoint hit: %1
et: Jälgimispunkti tabamus: %1

en: When Invoked Manually
et: Käsitsi käivitamisel

en: When enabled, plugins can group related files side by side.
    For example, a header file will be opened next to the implementation file.
et: Märkimise korral võivad pluginad rühmitada seotud faile üksteise kõrvale.
    Näiteks päisefail avatakse kohe teostusfaili järel.

en: Working Directory does not exist: %1
et: Töökataloog puudub: %1

en: Working Directory is not absolute: %1
et: Töökataloog pole absoluutse asukohaga: %1

en: Working directory '%1' does not exist or is not a directory
et: Töökataloogi "%1" ei ole olemas või see ei ole kataloog

en: Working directory '%1' is not a local path
et: Töökataloog "%1" ei ole kohalik asukoht

en: Write error
et: Kirjutamise viga

en: You must select a base branch from the list before creating a new branch.
et: Enne uue haru loomist tuleb nimekirjast valida baasharu.

en: You need to specify a valid or nonexistent directory to check out a project
et: Projekti väljavõtmiseks tuleb määrata korrektne või olematu kataloog

en: You need to specify a valid project location
et: Projektile tuleb määrata korrektne asukoht

en: You tried to rename '%1' to '%2', but the latter is filtered and will be hidden.
    Do you want to continue?
et: Proovisid muuta "%1" nime, et see oleks "%2", kuid viimane on filtreeritud ja jääb peidetuks.
    Kas jätkata?

[ctx: a variable that won't change, const]
en: constant
et: konstant

en: astyle and indent support
et: Astyle'i ja Indenti toetus

en: code to parse
et: parsitav kood

en: context-free forward-declaration %1
et: kontekstivaba eeldeklaratsioon %1

en: directory
et: kataloog

en: enumeration %1
et: loend %1

en: enumerator
et: loendaja

[ctx: file is confilicting (versioncontrolsystem)]
en: Has Conflicts
et: Konfliktidega

[ctx: file is not known to versioncontrolsystem]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: file is up to date in versioncontrolsystem]
en: Up To Date
et: Värske

[ctx: file was added to versioncontrolsystem]
en: Added
et: Lisatud

[ctx: file was deleted from versioncontrolsystem]
en: Deleted
et: Kustutatud

en: files or - to read from STDIN, the latter is the default if nothing is provided
et: failid või - lugemiseks standardsisendist; vaikimisi viimane, kui midagi pole antud

en: function
et: funktsiooni

en: namespace %1
et: nimeruum %1

en: next hits
et: järgmise tabamuse ajal

en: no branch
et: haru puudub

en: not parsed yet
et: pole veel parsitud

en: possible resolution from
et: võimalik lahendus asukohast

en: print generated AST tree
et: genereeritud AST puu näitamine

en: print generated token stream
et: genereeritud märgivoo näitamine

en: project importing plugin (%1) does not support the IProjectFileManager interface.
et: projekti importimise plugin (%1) ei toeta IProjectFileManageri liidest.

[ctx: refers to a line in source code]
en: Line <b>%1</b>:
et: Rida <b>%1</b>:

en: ssh auth
et: Ssh autentimine

en: svnserve option
et: svnserve valik

[ctx: tells if a declaration is defining the variable's value]
en: definition
et: definitsioon

[ctx: toolview position]
en: Bottom
et: All

[ctx: toolview position]
en: Detached
et: Eraldiseisev

[ctx: toolview position]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: toolview position]
en: Right
et: Paremal

en: unknown
et: tundmatu

[ctx: version controlled file was modified]
en: Modified
et: Muudetud
