shared-mime-info - en to gl translation catalogue (338 entries)

en: 3D Studio image
gl: Imaxe de 3D Studio

en: 3GPP multimedia file
gl: Ficheiro multimedia 3GPP

en: 7-zip archive
gl: Arquivo 7-zip

en: ACE archive
gl: Arquivo ACE

en: AIFC audio
gl: Audio AIFC

en: AIFF audio
gl: Audio AIFF

en: AIFF/Amiga/Mac audio
gl: Audio AIFF/Amiga/Mac

en: AMR audio
gl: Audio AMR

en: AMR-WB audio
gl: Audio AMR-WB

en: ANIM animation
gl: Animación ANIM

en: AR archive
gl: Arquivo AR

en: ARC archive
gl: Arquivo ARC

en: ARJ archive
gl: Arquivo ARJ

en: ASF video
gl: Vídeo ASF

en: ASP page
gl: Páxina ASP

en: ATK inset
gl: Conxunto ATK

en: AVI video
gl: Vídeo AVI

en: AWK script
gl: Script de AWK

en: AbiWord document
gl: Documento de AbiWord

en: Ada source code
gl: Código fonte en Ada

en: Adobe DNG negative
gl: Negativo DNG de Adobe

en: Adobe FrameMaker MIF document
gl: Documento MIF de Adobe FrameMaker

en: Adobe FrameMaker document
gl: Documento de Adobe FrameMaker

en: Adobe FrameMaker font
gl: Tipo de fonte de Adobe FrameMaker

en: Adobe Illustrator document
gl: Documento de Adobe Ilustrator

en: Adobe font metrics
gl: Métricas de fonte de Adobe

en: Alzip archive
gl: Arquivo Alzip

en: Amiga SoundTracker audio
gl: Audio de Amiga SoundTracker

en: Annodex Audio
gl: Audio de Annodex

en: Annodex Video
gl: Vídeo de Annodex

en: Annodex exchange format
gl: Formato intercambiábel de Annodex

en: AportisDoc document
gl: Documento de AportiDoc

en: Apple disk image
gl: Imaxe de disco de Appl

en: Applix Graphics image
gl: Imaxe de Applix Graphics

en: Applix Spreadsheets spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Applix

en: Applix Words document
gl: Documento de Applix Words

en: Atom syndication feed
gl: Fonte de sindicación Atom

en: AutoCAD image
gl: Imaxe de AutoCAD

en: BCPIO document
gl: Documento BCPIO

en: BDF font
gl: Tipo de fonte BDF

en: BibTeX document
gl: Documento BibTex

en: BitTorrent seed file
gl: Ficheiro de orixe BitTorrent

en: Blender scene
gl: Escena de Blender

en: Blu-ray video disc
gl: Disco de vídeo Blu-ray

en: Bzip archive
gl: Arquivo Bzip

en: C header
gl: Cabeceira de C

en: C shell script
gl: Script de shell C

en: C source code
gl: Código fonte C

en: C# source code
gl: Código fonte C#

en: C++ header
gl: Cabeceira de C++

en: C++ source code
gl: Código fonte de C++

en: CCITT G3 fax
gl: Fax de CCITT G3

en: CD Table Of Contents
gl: Táboa de contidos de CD

en: CD image cuesheet
gl: Imaxe de CD cuesheet

en: CHM document
gl: Documento CHM

en: CMU raster image
gl: Imaxe raster CMU

en: CMake source code
gl: Código fonte de CMake

en: CPIO archive
gl: Arquivo CPIO

en: CPIO archive (gzip-compressed)
gl: Arquivo CPIO (comprimido con gzip)

en: CSS stylesheet
gl: Folla de estilos CSS

en: CSV document
gl: Documento CSV

en: Canon CR2 raw image
gl: Imaxe en bruto de Canon CR2

en: Canon CRW raw image
gl: Imaxe en bruto de Canon CRW

en: Certificate revocation list
gl: Lista de certificados de revogación

en: ChangeLog document
gl: Documento Changelog

en: Cisco VPN Settings
gl: Configuracións de VPN de Cisco

en: Citrix ICA settings file
gl: Ficheiro de configuracións de Citrix ICA

en: Commodore 64 audio
gl: Audio de Commodore 64

en: Computer Graphics Metafile
gl: Metaficheiro de Computer Graphics

en: Corel Draw drawing
gl: Debuxo de Corel Draw

en: D source code
gl: Código fonte de D

en: DAR archive
gl: Arquivo DAR

en: DCL script
gl: Script de DCL

en: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 certificate
gl: Certificado X.509 codificado con DER/PEM/Netscape

en: DIB image
gl: Imaxe DIB

en: DICOM image
gl: Imaxe DICOM

en: DOS font
gl: Tipo de fonte de DOS

en: DOS/Windows executable
gl: Executábel de DOS/Windows

en: DPX image
gl: Imaxe DPX

en: DSSSL document
gl: Documento DSSSL

en: DTD file
gl: Ficheiro DTD

en: DV video
gl: Vídeo DV

en: DXF vector image
gl: Imaxe de vector DXF

en: Debian package
gl: Paquete de Debian

en: Dia diagram
gl: Diagrama de Dia

en: Dia shape
gl: Forma de Dia

en: DirectDraw surface
gl: Superficie de DirectDraw

en: DjVu image
gl: Imaxe de DjVu

en: DocBook document
gl: Documento de DocBook

en: Dolby Digital audio
gl: Audio Dolby dixital

en: Dreamcast ROM
gl: ROM de Dreamcast

en: ECMAScript program
gl: Programa ECMAScript

en: EMF image
gl: Imaxe EMF

en: EPS image
gl: Imaxe EPS

en: EPS image (bzip-compressed)
gl: Imaxe EPS (comprimida con bzip)

en: EPS image (gzip-compressed)
gl: Imaxe EPS (comprimida con gzip)

en: EXR image
gl: Imaxe EXR

en: Egon Animator animation
gl: Animación de Egon Animator

en: Eiffel source code
gl: Código fone de Eiffel

en: Emacs Lisp source code
gl: Código fonte de Emacs Lisp

en: Enlightenment theme
gl: Tema de Enlightenment

en: Erlang source code
gl: Código fonte de Erlang

en: Excel 2007 spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Excel 2007

en: Excel spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Excel

en: FITS document
gl: Documento FICT

en: FLAC audio
gl: Audio FLAC

en: FLIC animation
gl: Animación FLIC

en: FLTK Fluid file
gl: Ficheiro FLTK Fluid

en: FPX image
gl: Imaxe FPX

en: FastTracker II audio
gl: Audio de FastTracker II

en: FictionBook document
gl: Documento de FictionBook

en: Flash video
gl: Vídeo Flash

en: Fortran source code
gl: Código fonte de Fortran

en: Fuji RAF raw image
gl: Imaxe en bruto de Fuji RAF

en: G3 fax image
gl: Imaxe de fax G3

en: GDBM database
gl: Base de datos GDBM

en: GEDCOM family history
gl: Historial de familia GEDCOM

en: GIF image
gl: Imaxe GIF

en: GIMP image
gl: Imaxe de GIMP

en: GMC link
gl: Ligazón GMC

en: GNU Oleo spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Oleo GNU

en: GNU mail message
gl: Mensaxe de correo electrónico de GNU

en: GNUnet search file
gl: Ficheiro de búsqueda de GNUnet

en: GSM 06.10 audio
gl: Audio de GSM 06.10

en: GTKtalog catalog
gl: Catálogo de GTKtalog

en: Game Boy Advance ROM
gl: ROM de Game Boy Advance

en: Game Boy ROM
gl: ROM de Game Boy

en: Genesis ROM
gl: ROM xenérica

en: Glade project
gl: Proxecto de Glade

en: GnuCash financial data
gl: Datos financeiros de GNUCash

en: Gnumeric spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Gnumeric

en: Gnuplot document
gl: Documento de Gnuplot

en: Google Video Pointer
gl: Punteiro de vídeo de Google

en: Graphite scientific graph
gl: Gráfica científica de Graphite

en: Graphviz DOT graph
gl: Gráfica DOT de Graphviz

en: Gzip archive
gl: Arquivo Gzip

en: HD DVD video disc
gl: Disco de vídeo HD DVD

en: HDF document
gl: Documento HDF

en: HPGL file
gl: Ficheiro HPGL

en: HTML document
gl: Documento HTML

en: HTTP Live Streaming playlist
gl: Lista de reprodución de fluxo HTTP

en: Haansoft Hangul document
gl: Documento de Haansoft Hangul

en: Haansoft Hangul document template
gl: Modelo de documento de Haansoft Hangul

en: Haskell source code
gl: Código fonte de Haskell

en: ICC profile
gl: Perfíl ICC

en: IDL document
gl: Documento IDL

en: IEF image
gl: Imaxe IEF

en: IFF image
gl: Imaxe IFF

en: ILBM image
gl: Imaxe  ILBM

en: ISI video
gl: Vídeo ISI

en: IT 8.7 color calibration file
gl: Ficheiro de calibración de cor IT 8.7

en: Impulse Tracker audio
gl: Audio de Impulse Tracker

en: Internet shortcut
gl: Atallo de Internet

en: JAD document
gl: Documento JAD

en: JBuilder project
gl: Proxecto de JBuilder

en: JET database
gl: Base de datos JET

en: JNG image
gl: Imaxe JNG

en: JNLP file
gl: Ficheiro JNLP

en: JPEG image
gl: Imaxe JPEG

en: JPEG-2000 image
gl: Imaxe JPEG-2000

en: Java JCE keystore
gl: Almacén de chves JCE de Java

en: Java archive
gl: Arquivo Java

en: Java byte code
gl: Byte code de Java

en: Java class
gl: Clase de Java

en: Java keystore
gl: Almacén de chaves de Java

en: Java source code
gl: Código fonte de Java

en: JavaFX video
gl: Vídeo JavaFX

en: JavaScript program
gl: Programa JavaScript

en: KChart chart
gl: Gráfica de KChart

en: KFormula formula
gl: Fórmula de KFormula

en: KIllustrator drawing
gl: Debuxo de KIllustrator

en: KML geographic compressed data
gl: Datos xeográficos KML comprimidos

en: KML geographic data
gl: Datos xeográficos KML

en: KPovModeler scene
gl: Escena de KPovModeler

en: KPresenter presentation
gl: Presentación de KPresenter

en: KSpread spreadsheet
gl: Folla de cálculo de KSpread

en: KSpread spreadsheet (encrypted)
gl: Folla de cálculo de KSpread (cifrada)

en: KSysV init package
gl: Paquete de KsysV init

en: KWord document
gl: Documento de KWord

en: KWord document (encrypted)
gl: Documento de KWord (cifrado)

en: Karbon14 drawing
gl: Debuxo de Karbon14

en: Kexi database file-based project
gl: Proxecto baseado en base de datos Kexi

en: Kexi settings for database server connection
gl: Confuracións de Kexi para conexión con servidor de base de datos

en: Kivio flowchart
gl: Gráfica de fluxo de Kivio

en: Kodak DCR raw image
gl: Imaxe en bruto de Kodad DCR

en: Kodak K25 raw image
gl: Imaxe en bruto de Kodad K25

en: Kodak KDC raw image
gl: Imaxe en bruto de Kodad KDC

en: Kontour drawing
gl: Debuxo de Kontour

en: Krita document
gl: Documento de Krita

en: Kugar document
gl: Documento de Kugar

en: LDIF address book
gl: Lista de enderezos LDIF

en: LHA archive
gl: Arquivo LHA

en: LHS source code
gl: Código fonte LHS

en: LHZ archive
gl: Arquivo LHZ

en: LIBGRX font
gl: Tipo de fonte LIBGRX

en: LZMA archive
gl: Aruivo LZMA

en: LZO archive
gl: Arquivo LZO

en: LightWave object
gl: Obxecto de LightWave

en: LightWave scene
gl: Escena de LightWave

en: Lilypond music sheet
gl: Folla de música de Lilypond

en: Linux PSF console font
gl: tipo de fonte de consola Linux PSF

en: Linux PSF console font (gzip-compressed)
gl: Tipo de fonte de consola Linux PSF (comprimida con gzip)

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
gl: Folla de cálculo de Lotus 1-2-3

en: Lotus AmiPro document
gl: Documento de Lotus AmiPro

en: Lrzip archive
gl: Arquivo Lrzip

en: Lua script
gl: Script de Lua

en: LyX document
gl: Documento LyX

en: Lzip archive
gl: Arquivo Lzip

en: M4 macro
gl: Macro M4

en: MIDI audio
gl: Audio MIDI

en: MNG animation
gl: Animación MNG

en: MP2 audio
gl: Audio MP2

en: MP3 audio
gl: Audio MP3

en: MP3 audio (streamed)
gl: Audio MP3 (en stream)

en: MPEG video
gl: Vídeo MPEG

en: MPEG-4 audio
gl: Audio MPEG-4

en: MPEG-4 video
gl: Vídeo MPEG-4

en: MPSub subtitles
gl: Subtítulos MPSub

en: MRML playlist
gl: Lista de reprodución MRML

en: MSX ROM
gl: ROM de MSX

en: MXF video
gl: Vídeo MXF

en: MacOS X icon
gl: Icona de MacOS X

en: MacPaint Bitmap image
gl: Imaxe de mapa de bits MacPaint

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
gl: Ficheiro de Macintosh codificado con AppleDouble

en: Macintosh BinHex-encoded file
gl: Ficheiro de Macintosh codificado con BinHex

en: Macintosh MacBinary file
gl: Ficheiro MacBinary de Macintosh

en: MagicPoint presentation
gl: Presentación de MagicPoint

en: Managed Object Format
gl: Formato de obxecto xestionado

en: Markaby script
gl: Script de Markaby

en: MathML document
gl: Documento de MathML

en: Matroska audio
gl: Audio de Matroska

en: Matroska stream
gl: Fluxo de Matroska

en: Matroska video
gl: Vídeo de Matroska

en: Metalink file
gl: Ficheiro Metalink

en: MicroDVD subtitles
gl: Subtítulos de MicroDVD

en: ODA document
gl: Documento ODA

en: ODB database
gl: Base de datos ODB

en: ODC chart
gl: Gráfica ODC

en: ODC template
gl: Modelo ODC

en: ODF formula
gl: Fórula ODF

en: ODF template
gl: Modelo ODF

en: ODG drawing
gl: Debuxo ODG

en: ODG drawing (Flat XML)
gl: Debuxo ODB (XML plano)

en: ODG template
gl: Modelo ODG

en: ODI image
gl: Imaxe ODI

en: ODM document
gl: Documento ODM

en: ODP presentation
gl: Presentación ODP

en: ODP presentation (Flat XML)
gl: Presentación ODP (XML plano)

en: ODP template
gl: Modelo ODP

en: ODS spreadsheet
gl: Folla de cálculo ODS

en: ODS spreadsheet (Flat XML)
gl: Folla de cálculo ODS (XML plano)

en: ODS template
gl: Modelo ODS

en: ODT document
gl: Documento ODT

en: ODT document (Flat XML)
gl: Documento ODT (XML plano)

en: ODT template
gl: Modelo ODT

en: OGM video
gl: Vídeo OGM

en: OLE2 compound document storage
gl: Almacenamento de documento composto OLE2

en: OPML syndication feed
gl: Fonte de sindicación OPML

en: OTH template
gl: Modelo OTH

en: Office drawing
gl: Debuxo de Office

en: Ogg Audio
gl: Audio Ogg

en: Ogg FLAC audio
gl: Audio Ogg FLAC

en: Ogg Speex audio
gl: Audio Ogg Speex

en: Ogg Theora video
gl: Vídeo Ogg Theora

en: Ogg Video
gl: Vídeo Ogg

en: Ogg Vorbis audio
gl: Audio Ogg Vorbis

en: Ogg multimedia file
gl: Ficheiro multimedia Ogg

en: Olympus ORF raw image
gl: Imaxe en bruto de Olympus ORF

en: OpenOffice Calc spreadsheet
gl: Folla de cálculo de OpenOffice Calc

en: OpenOffice Calc template
gl: Modelo de OpenOffice Calc

en: OpenOffice Draw drawing
gl: Debuxo de OpenOffice Draw

en: OpenOffice Draw template
gl: Modelo de OpenOffice Draw

en: OpenOffice Impress presentation
gl: Presentación de  de OpenOffice Impress

en: OpenOffice Impress template
gl: Modelo de OpenOffice Impress

en: OpenOffice Math formula
gl: Fórmula de OpenOffice Math

en: OpenOffice Writer document
gl: Documento de OpenOffice Writer

en: OpenOffice Writer global document
gl: Documento global de OpenOffice Writer

en: OpenOffice Writer template
gl: Modelo  de OpenOffice Writer

en: OpenOffice.org extension
gl: Extensión de OpenOffice.org

en: OpenRaster archiving image
gl: Imaxe arquivada de OpenRaster

en: OpenType font
gl: Tipo de fonte OpenType

en: PAK archive
gl: Arquivo PAK

en: Pack200 Java archive
gl: Arquivo Pack200 Java

en: Palm OS database
gl: Base de datos de Palm OS

en: Panasonic raw image
gl: Imaxe en bruto de Panasonic

en: Parchive archive
gl: Arquivo Parchive

en: application log
gl: rexistro de aplicativo

en: audio CD
gl: CD de audio

en: audio DVD
gl: DVD de audio

en: author credits
gl: créditos de autor

en: author list
gl: Lista de autores

en: backup file
gl: ficheiro de copia de seguridade

en: blank Blu-ray disc
gl: Disco Blu-ray en branco

en: blank CD disc
gl: Disco de CD en brancho

en: blank DVD disc
gl: Disco de DVD en branco

en: blank HD DVD disc
gl: Disco de HD DVD en branco

en: block device
gl: dispositivo de bloque

en: character device
gl: dispositivo de caracter

en: comic book archive
gl: ficheiro de libro de banda deseñada

en: compound document
gl: documento composto

en: compound documents
gl: documentos compostos

en: compressed GIMP image
gl: imaxe de GIMP comprimida

en: compressed SVG image
gl: imaxe SVG comprimida

en: compressed Tracker audio
gl: audio comprimido de Tracker

en: desktop configuration file
gl: ficheiro de configuración de escritorio

en: detached OpenPGP signature
gl: sinatura de OpenPGP independente

en: detached S/MIME signature
gl: sinatura S/MIME indepente

en: differences between files
gl: diferenzas entre ficheiros

en: digital photos
gl: fotos dixitais

en: digital raw image
gl: imaxe en bruto dixital

en: eMusic download package
gl: paquete de descarga de eMusic

en: electronic book document
gl: documento de libro electrónico

en: electronic business card
gl: tarxeta de negocio electrónica

en: email headers
gl: cabeceiras de correo electrónico

en: email message
gl: mensaxe de correo electrónico

en: empty document
gl: documeto baleiro

en: encrypted message
gl: mensaxe cifrado

en: enriched text document
gl: documento de texto enriquecido

en: executable
gl: executábel

en: folder
gl: cartafol

en: generic font file
gl: ficheiro de tipo de fonte xenérica

en: help page
gl: páxina de axuda

en: iMelody ringtone
gl: Melodía de iMelody

en: iPod firmware
gl: Firmware de iPod

en: iRiver Playlist
gl: Lista de reprodución de iRiver

en: installation instructions
gl: Instrucións de instalación

en: iptables configuration file
gl: Ficheiro de configuración de iptables

en: libtool shared library
gl: Biblioteca compartida de libtool

en: license terms
gl: termos de licenza

en: mail delivery report
gl: informe de envio de correo

en: mail disposition report
gl: informe de disposición de correo

en: mail system report
gl: informe do sistema de mail

en: mailbox file
gl: ficheiro de caixa de correo

en: manual page (compressed)
gl: páxina de manual (comprimido)

en: message catalog
gl: Catálogo de mensaxes

en: message digest
gl: resumo de mensaxe

en: message in several formats
gl: Mensaxe en varios formatos

en: packed font file
gl: ficheiro de fonte empaquetada
