shared-mime-info - en to lv translation catalogue (568 entries)

en: 3D Studio image
lv: 3D Studio attēls

en: 3GPP multimedia file
lv: 3GPP multimediju fails

en: 3GPP2 multimedia file
lv: 3GPP2 multimediju fails

en: 7-zip archive
lv: 7-zip arhīvs

en: ACE archive
lv: ACE arhīvs

en: ANIM animation
lv: ANIM animācija

en: AR archive
lv: AR arhīvs

en: ARC archive
lv: ARC arhīvs

en: ARJ archive
lv: ARJ arhīvs

en: ASP page
lv: ASP lapa

en: ATK inset
lv: ATK ielaidums

en: AWK script
lv: AWK skripts

en: AbiWord document
lv: AbiWord dokuments

en: Ada source code
lv: Ada pirmkods

en: Adobe DNG negative
lv: Adobe DNG negatīvs

en: Adobe FrameMaker MIF document
lv: Adobe FrameMaker MIF dokuments

en: Adobe FrameMaker document
lv: Adobe FrameMaker dokuments

en: Adobe FrameMaker font
lv: Adobe FrameMaker fonts

en: Adobe Illustrator document
lv: Adobe Illustrator dokuments

en: Adobe font metrics
lv: Adobe fonta metrika

en: Alzip archive
lv: Alzip arhīvs

en: Android package
lv: Android pakotne

en: Annodex Audio
lv: Annodex audio

en: Annodex Video
lv: Annodex video

en: Annodex exchange format
lv: Annodex apmaiņas formāts

en: AportisDoc document
lv: AportisDoc dokuments

en: Apple disk image
lv: Apple diska attēls

en: Applix Graphics image
lv: Applix Graphics attēls

en: Applix Spreadsheets spreadsheet
lv: Applix Spreadsheets izklājlapa

en: Applix Words document
lv: Applix Words dokuments

en: Atom syndication feed
lv: Atom sindikāta barotne

en: AutoCAD image
lv: AutoCAD attēls

en: BCPIO document
lv: BCPIO dokuments

en: BDF font
lv: BDF fonts

en: BibTeX document
lv: BibTeX dokuments

en: BitTorrent seed file
lv: BitTorrent avota fails

en: Blender scene
lv: Blender aina

en: Blu-ray video disc
lv: Blu-ray video disks

en: Bzip archive
lv: Bzip arhīvs

en: C header
lv: C galvene

en: C shell script
lv: C čaulas skripts

en: C source code
lv: C pirmkods

en: C# source code
lv: C# pirmkods

en: C++ header
lv: C++ galvene

en: C++ source code
lv: C++ pirmkods

en: CCITT G3 fax
lv: CCITT G3 fakss

en: CD Table Of Contents
lv: CD satura rādītājs

en: CD image cuesheet
lv: CD attēla rindulapa

en: CHM document
lv: CHM dokuments

en: CMU raster image
lv: CMU rastra attēls

en: CMake source code
lv: CMake pirmkods

en: COBOL source file
lv: COBOL pirmkods

en: CPIO archive
lv: CPIO arhīvs

en: CPIO archive (gzip-compressed)
lv: CPIO arhīvs (saspiests ar gzip)

en: CSS stylesheet
lv: CSS stilu saraksts

en: CSV document
lv: CSV dokuments

en: Canon CR2 raw image
lv: Canon CR2 jēlattēls

en: Canon CRW raw image
lv: Canon CRW jēlattēls

en: Certificate revocation list
lv: Sertifikātu atsaukšanu saraksts

en: ChangeLog document
lv: ChangeLog dokuments

en: Cisco VPN Settings
lv: Cisco VPN iestatījumi

en: Citrix ICA settings file
lv: Citrix ICA iestatījumu fails

en: Computer Graphics Metafile
lv: Datorgrafikas metafails

en: Corel Draw drawing
lv: Corel Draw zīmējums

en: D source code
lv: D pirmkods

en: DAR archive
lv: DAR arhīvs

en: DCL script
lv: DCL skripts

en: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 certificate
lv: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 sertifikāts

en: DIB image
lv: DIB attēls

en: DICOM image
lv: DICOM attēls

en: DOS font
lv: DOS fonts

en: DOS/Windows executable
lv: DOS/Windows izpildāmais

en: DPX image
lv: DPX attēls

en: DSSSL document
lv: DSSSL dokuments

en: DTD file
lv: DTD fails

en: DXF vector image
lv: DXF vektora attēls

en: Debian package
lv: Debian pakotne

en: Dia diagram
lv: Dia diagramma

en: Dia shape
lv: Dia forma

en: DirectDraw surface
lv: DirectDraw virsma

en: DjVu image
lv: DjVu attēls

en: DocBook document
lv: DocBook dokuments

en: ECMAScript program
lv: ECMAScript programma

en: EMF image
lv: EMF attēls

en: EPS image
lv: EPS attēls

en: EPS image (bzip-compressed)
lv: EPS attēls (saspiests ar bzip)

en: EPS image (gzip-compressed)
lv: EPS attēls (saspiests ar gzip)

en: EXR image
lv: EXR attēls

en: Egon Animator animation
lv: Egon Animator animācija

en: Eiffel source code
lv: Eiffel pirmkods

en: Emacs Lisp source code
lv: Emacs Lisp pirmkods

en: Enlightenment theme
lv: Enlightenment tēma

en: Erlang source code
lv: Erlang pirmkods

en: Excel 2007 binary spreadsheet
lv: Excel 2007 binārā izklājlapa

en: Excel 2007 spreadsheet
lv: Excel 2007 izklājlapa

en: Excel 2007 spreadsheet template
lv: Excel 2007 izklājlapas veidne

en: Excel add-in
lv: Excel pievienojumprogramma

en: Excel macro-enabled spreadsheet
lv: Excel izklājlapa ar makrosiem

en: Excel macro-enabled spreadsheet template
lv: Excel izklājlapas ar makrosiem veidne

en: Excel spreadsheet
lv: Excel izklājlapa

en: FITS document
lv: FITS dokuments

en: FLIC animation
lv: FLIC animācija

en: FLTK Fluid file
lv: FLTK Fluid fails

en: FPX image
lv: FPX attēls

en: FictionBook document
lv: FictionBook dokuments

en: Fortran source code
lv: Fortran pirmkods

en: Fuji RAF raw image
lv: Fuji RAF jēlattēls

en: G3 fax image
lv: G3 faksa attēls

en: GDBM database
lv: GDBM datubāze

en: GEDCOM family history
lv: GEDCOM ģimenes vēsture

en: GIF image
lv: GIF attēls

en: GIMP image
lv: GIMP attēls

en: GMC link
lv: GMC saite

en: GNU Oleo spreadsheet
lv: GNU Oleo izklājlapa

en: GNU mail message
lv: GNU pasta vēstule

en: GNUnet search file
lv: GNUnet meklēšanas fails

en: GTKtalog catalog
lv: GTKtalog katalogs

en: Glade project
lv: Glade projekts

en: GnuCash financial data
lv: GnuCash finanšu dati

en: Gnumeric spreadsheet
lv: Gnumeric izklājlapa

en: Gnuplot document
lv: Gnuplot dokuments

en: Go source code
lv: Go pirmkods

en: Graphite scientific graph
lv: Graphite zinātniskais grafiks

en: Graphviz DOT graph
lv: Graphviz DOT grafiks

en: Gzip archive
lv: Gzip arhīvs

en: HD DVD video disc
lv: HD DVD video disks

en: HDF document
lv: HDF dokuments

en: HPGL file
lv: HPGL fails

en: HTML document
lv: HTML dokuments

en: HTTP Live Streaming playlist
lv: HTTP dzīvās straumēšanas repertuārs

en: Haansoft Hangul document
lv: Haansoft Hangul dokuments

en: Haansoft Hangul document template
lv: Haansoft Hangul dokumentu veidne

en: Haskell source code
lv: Haskell pirmkods

en: ICC profile
lv: ICC profils

en: IDL document
lv: IDL dokuments

en: IEF image
lv: IEF attēls

en: IFF image
lv: IFF attēls

en: ILBM image
lv: ILBM attēls

en: IT 8.7 color calibration file
lv: IT 8.7 krāsu kalibrācijas fails

en: Internet shortcut
lv: Interneta īsceļš

en: JAD document
lv: JAD dokuments

en: JBuilder project
lv: JBuilder projekts

en: JET database
lv: JET datubāze

en: JNG image
lv: JNG attēls

en: JNLP file
lv: JNLP fails

en: JPEG image
lv: JPEG attēls

en: JPEG-2000 image
lv: JPEG-2000 attēls

en: Java archive
lv: Java arhīvs

en: Java byte code
lv: Java bitu kods

en: Java class
lv: Java klase

en: Java source code
lv: Java pirmkods

en: JavaScript program
lv: JavaScript programma

en: KChart chart
lv: KChart diagramma

en: KIllustrator drawing
lv: KIllustrator zīmējums

en: KML geographic compressed data
lv: KML saspiesti ģeogrāfiskie dati

en: KML geographic data
lv: KML ģeogrāfiskie dati

en: KPovModeler scene
lv: KPovModeler aina

en: KPresenter presentation
lv: KPresenter prezentācija

en: KSpread spreadsheet
lv: KSpread izklājlapa

en: KSpread spreadsheet (encrypted)
lv: KSpread izklājlapa (šifrēta)

en: KSysV init package
lv: KSysV inicializācijas pakotne

en: KWord document
lv: KWord dokuments

en: KWord document (encrypted)
lv: KWord dokuments (šifrēts)

en: Karbon14 drawing
lv: Karbon14 zīmējums

en: Kexi database file-based project
lv: Kexi datubāzes faila balstīts projekts

en: Kexi settings for database server connection
lv: Kexi iestatījumi datubāzes servera savienojumam

en: Kivio flowchart
lv: Kivio blokshēma

en: Kodak DCR raw image
lv: Kodak DCR jēlattēls

en: Kodak K25 raw image
lv: Kodak K25 jēlattēls

en: Kodak KDC raw image
lv: Kodak KDC jēlattēls

en: Kontour drawing
lv: Kontour zīmējums

en: Krita document
lv: Krita dokuments

en: Kugar document
lv: Kugar dokuments

en: LDIF address book
lv: LDIF adrešu grāmata

en: LHA archive
lv: LHA arhīvs

en: LHS source code
lv: LHS pirmkods

en: LHZ archive
lv: LHZ arhīvs

en: LIBGRX font
lv: LIBGRX fonts

en: LZMA archive
lv: LZMA arhīvs

en: LZO archive
lv: LZO arhīvs

en: LightWave object
lv: LightWave objekts

en: LightWave scene
lv: LightWave aina

en: Lilypond music sheet
lv: Lilypond mūzikas lapa

en: Linux PSF console font
lv: Linux PSF konsoles fonts

en: Linux PSF console font (gzip-compressed)
lv: Linux PSF konsoles fonts (saspiests ar gzip)

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
lv: Lotus 1-2-3 izklājlapa

en: Lotus AmiPro document
lv: Lotus AmiPro dokuments

en: Lrzip archive
lv: Lrzip arhīvs

en: Lua script
lv: Lua skripts

en: LyX document
lv: LyX dokuments

en: Lzip archive
lv: Lzip arhīvs

en: M4 macro
lv: M4 makross

en: MATLAB script/function
lv: MATLAB skripts/funkcija

en: MNG animation
lv: MNG animācija

en: MP3 ShoutCast playlist
lv: MP3 ShoutCast repertuārs

en: MP3 audio (streamed)
lv: MP3 audio (straumēts)

en: MPEG video (streamed)
lv: MPEG video (straumēts)

en: MPEG-2 transport stream
lv: MPEG-2 transporta straume

en: MPEG-4 audio book
lv: MPEG-4 audio grāmata

en: MPSub subtitles
lv: MPSub subtitri

en: MRML playlist
lv: MRML repertuārs

en: MacOS X icon
lv: MacOS X ikona

en: MacPaint Bitmap image
lv: MacPaint bitkartes attēls

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
lv: Macintosh AppleDouble-kodēts fails

en: Macintosh BinHex-encoded file
lv: Macintosh BinHex-kodēts fails

en: Macintosh MacBinary file
lv: Macintosh MacBinary fails

en: Macintosh Quickdraw/PICT drawing
lv: Macintosh Quickdraw/PICT zīmējums

en: MagicPoint presentation
lv: MagicPoint prezentācija

en: Managed Object Format
lv: Pārvaldītu objektu formāts

en: Markaby script
lv: Markaby skripts

en: MathML document
lv: MathML dokuments

en: Mathematica Notebook
lv: Mathematica bloknots

en: Matroska stream
lv: Matroska straume

en: Metalink file
lv: Metalink fails

en: MicroDVD subtitles
lv: MicroDVD subtitri

en: Microsoft ASX playlist
lv: Microsoft ASX repertuārs

en: Microsoft Cabinet archive
lv: Microsoft kabineta arhīvs

en: Microsoft Document Imaging format
lv: Microsoft dokumentu attēlošanas formāts

en: Microsoft Windows theme pack
lv: Microsoft Windows tēmas paka

en: Microsoft Works document
lv: Microsoft Works dokuments

en: Microsoft icon
lv: Microsoft ikona

en: Minolta MRW raw image
lv: Minolta MRW jēlattēls

en: Mobipocket e-book
lv: Mobipocket e-grāmata

en: Mozilla bookmarks
lv: Mozilla grāmatzīmes

en: Mup publication
lv: Mup publikācija

en: NFO document
lv: NFO dokuments

en: NIFF image
lv: NIFF attēls

en: Nautilus link
lv: Nautilus saite

en: Nikon NEF raw image
lv: Nikon NEF jēlattēls

en: OCL file
lv: OCL fails

en: OCaml source code
lv: OCaml pirmkods

en: ODA document
lv: ODA dokuments

en: ODB database
lv: ODB datubāze

en: ODC chart
lv: ODC diagramma

en: ODC template
lv: ODC veidne

en: ODF template
lv: ODF veidne

en: ODG drawing
lv: ODG zīmējums

en: ODG drawing (Flat XML)
lv: ODG zīmējums (plakans XML)

en: ODG template
lv: ODG veidne

en: ODI image
lv: ODI attēls

en: ODM document
lv: ODM dokuments

en: ODP presentation
lv: ODP prezentācija

en: ODP presentation (Flat XML)
lv: ODP prezentācija (plakans XML)

en: ODP template
lv: ODP veidne

en: ODS spreadsheet
lv: ODS izklājlapa

en: ODS spreadsheet (Flat XML)
lv: ODS izklājlapa (plakans XML)

en: ODS template
lv: ODS veidne

en: ODT document
lv: ODT dokuments

en: ODT document (Flat XML)
lv: ODT dokuments (plakans XML)

en: ODT template
lv: ODT veidne

en: OLE2 compound document storage
lv: OLE2 savienoto dokumentu glabātuve

en: OOC source code
lv: OOC pirmkods

en: OPML syndication feed
lv: OPML sindikāta barotne

en: OTH template
lv: OTH veidne

en: Objective-C source code
lv: Objective-C pirmkods

en: Office drawing
lv: Office zīmējums

en: Ogg Audio
lv: Ogg audio

en: Ogg Video
lv: Ogg video

en: Ogg multimedia file
lv: Ogg multimediju fails

en: Olympus ORF raw image
lv: Olympus ORF jēlattēls

en: OpenOffice Calc spreadsheet
lv: OpenOffice Calc izklājlapa

en: OpenOffice Calc template
lv: OpenOffice Calc veidne

en: OpenOffice Draw drawing
lv: OpenOffice Draw zīmējums

en: OpenOffice Draw template
lv: OpenOffice Draw veidne

en: OpenOffice Impress presentation
lv: OpenOffice Impress prezentācija

en: OpenOffice Impress template
lv: OpenOffice Impress veidne

en: OpenOffice Writer document
lv: OpenOffice Writer dokuments

en: OpenOffice Writer global document
lv: OpenOffice Writer globālais dokuments

en: OpenOffice Writer template
lv: OpenOffice Writer veidne

en: OpenOffice.org extension
lv: OpenOffice.org paplašinājums

en: OpenRaster archiving image
lv: OpenRaster arhivēšanas attēls

en: OpenType font
lv: OpenType fonts

en: PAK archive
lv: PAK arhīvs

en: PBM image
lv: PBM attēls

en: PCD image
lv: PCD attēls

en: PCF font
lv: PCF fonts

en: PCL file
lv: PCL fails

en: PCX image
lv: PCX attēls

en: PDF document
lv: PDF dokuments

en: PDF document (XZ-compressed)
lv: PDF dokuments (saspiests ar XZ)

en: PDF document (bzip-compressed)
lv: PDF dokuments (saspiests ar bzip)

en: PDF document (gzip-compressed)
lv: PDF dokuments (saspiests ar gzip)

en: PEF executable
lv: PEF izpildāmais

en: PGM image
lv: PGM attēls

en: PGN chess game notation
lv: PGN šaha spēles notācija

en: PGP keys
lv: PGP atslēgas

en: PGP/MIME-encrypted message header
lv: PGP/MIME-šifrēta ziņas galvene

en: PHP script
lv: PHP skripts

en: PKCS#10 certification request
lv: PKCS#10 sertifikācijas pieprasījums

en: PKCS#12 certificate bundle
lv: PKCS#12 sertifikātu saišķis

en: PKCS#7 certificate bundle
lv: PKCS#7 sertifikātu saišķis

en: PKCS#8 private key
lv: PKCS#8 privātā atslēga

en: PNG image
lv: PNG attēls

en: PNM image
lv: PNM attēls

en: PPM image
lv: PPM attēls

en: PS document
lv: PS dokuments

en: PSFlib audio library
lv: PSFlib fonotēka

en: Pack200 Java archive
lv: Pack200 Java arhīvs

en: Palm OS database
lv: Palm OS datubāze

en: Panasonic raw image
lv: Panasonic jēlattēls

en: Panasonic raw2 image
lv: Panasonic raw2 jēlattēls

en: Parchive archive
lv: Parchive arhīvs

en: Pascal source code
lv: Pascal pirmkods

en: Pathetic Writer document
lv: Pathetic Writer dokuments

en: Pentax PEF raw image
lv: Pentax PEF jēlattēls

en: Perl script
lv: Perl skripts

en: Photoshop image
lv: Photoshop attēls

en: Picture CD
lv: Attēlu CD

en: PkiPath certification path
lv: PkiPath sertifikāta ceļš

en: PlanPerfect spreadsheet
lv: PlanPerfect izklājlapa

en: Plucker document
lv: Plucker dokuments

en: Pocket Word document
lv: Pocket Word dokuments

en: PostScript document (bzip-compressed)
lv: PostScript dokuments (saspiests ar bzip)

en: PostScript document (gzip-compressed)
lv: PostScript dokuments (saspiests ar gzip)

en: Postscript type-1 font
lv: Postscript 1-tipa fonts

en: PowerPoint 2007 presentation
lv: PowerPoint 2007 prezentācija

en: PowerPoint 2007 presentation template
lv: PowerPoint 2007 prezentācijas veidne

en: PowerPoint 2007 show
lv: PowerPoint 2007 slīdrāde

en: PowerPoint 2007 slide
lv: PowerPoint 2007 slaids

en: PowerPoint add-in
lv: PowerPoint pievienojumprogramma

en: PowerPoint macro-enabled presentation
lv: PowerPoint prezentācija ar makrosiem

en: PowerPoint macro-enabled presentation template
lv: PowerPoint prezentācijas ar makrosiem veidne

en: PowerPoint macro-enabled slide
lv: PowerPoint slaids ar makrosiem

en: PowerPoint presentation
lv: PowerPoint prezentācija

en: Python bytecode
lv: Python bitkods

en: Python script
lv: Python skripts

en: Qt Designer file
lv: Qt Designer fails

en: Qt MOC file
lv: Qt MOC fails

en: Qt Markup Language file
lv: Qt marķēšanas valodas fails

en: Quattro Pro spreadsheet
lv: Quattro Pro izklājlapa

en: QuickTime image
lv: QuickTime attēls

en: QuickTime metalink playlist
lv: QuickTime metasaites repertuārs

en: Quicken document
lv: Quicken dokuments

en: RAR archive
lv: RAR arhīvs

en: RDF file
lv: RDF fails

en: README document
lv: README dokuments

en: RELAX NG XML schema
lv: RELAX NG XML shēma

en: RGB image
lv: RGB attēls

en: RPM package
lv: RPM pakotne

en: RPM spec file
lv: RPM specifikācijas fails

en: RSS summary
lv: RSS kopsavilkums

en: RTF document
lv: RTF dokuments

en: RealAudio document
lv: RealAudio dokuments

en: RealMedia Metafile
lv: RealMedia metafails

en: RealMedia document
lv: RealMedia dokuments

en: RealPix document
lv: RealPix dokuments

en: RealText document
lv: RealText dokuments

en: RealVideo document
lv: RealVideo dokuments

en: Ruby script
lv: Ruby skripts

en: Run Length Encoded bitmap image
lv: Secīgo atkārtojumu kodēts bitkartes attēls

en: S/MIME file
lv: S/MIME fails

en: SAMI subtitles
lv: SAMI subtitri

en: SC/Xspread spreadsheet
lv: SC/Xspread izklājlapa

en: SDP multicast stream file
lv: SDP multiraides straumes fails

en: SGF record
lv: SGF ieraksts

en: SGI image
lv: SGI attēls

en: SGML document
lv: SGML dokuments

en: SIS package
lv: SIS pakotne

en: SISX package
lv: SISX pakotne

en: SMIL document
lv: SMIL dokuments

en: SPSS Data File
lv: SPSS datu fails

en: SPSS Portable Data File
lv: SPSS pārvietojamu datu fails

en: SQL code
lv: SQL kods

en: SQLite2 database
lv: SQLite2 datubāze

en: SQLite3 database
lv: SQLite3 datubāze

en: SSA subtitles
lv: SSA subtitri

en: SV4 CPIO archive
lv: SV4 CPIO arhīvs

en: SV4 CPIO archive (with CRC)
lv: SV4 CPIO arhīvs (ar CRC)

en: SVG image
lv: SVG attēls

en: Scheme source code
lv: Scheme pirmkods

en: Scream Tracker instrument
lv: Scream Tracker instrumenti

en: Setext document
lv: Setext dokuments

en: Shockwave Flash file
lv: Shockwave Flash fails

en: Siag spreadsheet
lv: Siag izklājlapa

en: Sieve mail filter script
lv: Sieve pasta filtra skripts

en: Sigma X3F raw image
lv: Sigma X3F jēlattēls

en: Skencil document
lv: Skencil dokuments

en: Sony ARW raw image
lv: Sony ARW jēlattēls

en: Sony SR2 raw image
lv: Sony SR2 jēlattēls

en: Sony SRF raw image
lv: Sony SRF jēlattēls

en: Speedo font
lv: Speedo fonts

en: Stampede package
lv: Stampede pakotne

en: StarCalc spreadsheet
lv: StarCalc izklājlapa

en: StarChart chart
lv: StarChart diagramma

en: StarDraw drawing
lv: StarDraw zīmējums

en: StarImpress presentation
lv: StarImpress prezentācija

en: StarMail email
lv: StarMail epasts

en: StarWriter document
lv: StarWriter dokuments

en: StuffIt archive
lv: StuffIt arhīvs

en: SubRip subtitles
lv: SubRip subtitri

en: SubViewer subtitles
lv: SubViewer subtitri

en: Sun raster image
lv: Sun rastra attēls

en: SunOS News font
lv: SunOS News fonts

en: SystemVerilog header
lv: SystemVerilog galvene

en: SystemVerilog source code
lv: SystemVerilog pirmkods

en: T602 document
lv: T602 dokuments

en: TGA image
lv: TGA attēls

en: TGIF document
lv: TGIF dokuments

en: TIFF image
lv: TIFF attēls

en: TNEF message
lv: TNEF ziņojums

en: TSV document
lv: TSV dokuments

en: Tar archive
lv: Tar arhīvs

en: Tar archive (LZMA-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar LZMA)

en: Tar archive (LZO-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar LZO)

en: Tar archive (XZ-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar XZ)

en: Tar archive (bzip-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar bzip)

en: Tar archive (compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests)

en: Tar archive (gzip-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar gzip)

en: Tar archive (lrzip-compressed)
lv: Tar arhīvs (saspiests ar lrzip)

en: Tcl script
lv: Tcl skripts

en: TeX DVI document
lv: TeX DVI dokuments

en: TeX DVI document (bzip-compressed)
lv: TeX DVI dokuments (saspiests ar bzip)

en: TeX DVI document (gzip-compressed)
lv: TeX DVI dokuments (saspiests ar gzip)

en: TeX document
lv: TeX dokuments

en: TeX font
lv: TeX fonts

en: TeX font metrics
lv: TeX fonta metrikas

en: TeXInfo document
lv: TeXInfo dokuments

en: ToutDoux document
lv: ToutDoux dokuments

en: Troff ME input document
lv: Troff ME ievades dokuments

en: Troff MM input document
lv: Troff MM ievades dokuments

en: Troff MS input document
lv: Troff MS ievades dokuments

en: Troff document
lv: Troff dokuments

en: Troff document (with manpage macros)
lv: Troff dokuments (ar manpage makrosiem)

en: TrueType XML font
lv: TrueType XML fonts

en: TrueType font
lv: TrueType fonts

en: UFRaw ID image
lv: UFRaw ID attēls

en: UNIX software
lv: UNIX programmatūra

en: UNIX-compressed file
lv: UNIX saspiests fails

en: Unidata NetCDF document
lv: Unidata NetCDF dokuments

en: Usenet news message
lv: Usenet jaunumu ziņojums

en: Ustar archive
lv: Ustar arhīvs

en: V font
lv: V fonts

en: VCS/ICS calendar
lv: VCS/ICS kalendārs

en: VHDL source code
lv: VHDL pirmkods

en: VRML document
lv: VRML dokuments

en: Vala source code
lv: Vala pirmkods

en: Verilog source code
lv: Verilog pirmkods

en: WAIS source code
lv: WAIS pirmkods

en: WBMP image
lv: WBMP attēls

en: WMF image
lv: WMF attēls

en: WML document
lv: WML dokuments

en: WMLScript program
lv: WMLScript programma

en: WPL playlist
lv: WPL repertuārs

en: WRI document
lv: WRI dokuments

en: WWF document
lv: WWF dokuments

en: WavPack audio correction file
lv: WavPack audio korekciju fails

en: Web application cache manifest
lv: Tīmekļa lietotņu keša manifests

en: Windows BMP image
lv: Windows BMP attēls

en: Windows Imaging Format Disk Image
lv: Windows Imaging Format diska attēls

en: Windows Installer package
lv: Windows Installer pakotne

en: Windows Media Station file
lv: Windows Media Station fails

en: Windows Registry extract
lv: Windows Registry izvilkums

en: Windows animated cursor
lv: Windows animēts kursors

en: Windows cursor
lv: Windows kursors

en: Windows software
lv: Windows programmatūra

en: Word 2007 document
lv: Word 2007 dokuments

en: Word 2007 document template
lv: Word 2007 dokumenta veidne

en: Word document
lv: Word dokuments

en: Word macro-enabled document
lv: Word dokuments ar makrosiem

en: Word macro-enabled document template
lv: Word dokumenta ar makrosiem veidne

en: Word template
lv: Word veidne

en: WordPerfect document
lv: WordPerfect dokuments

en: WordPerfect/Drawperfect image
lv: WordPerfect/Drawperfect attēls

en: X window image
lv: X window attēls

en: X-Motif UIL table
lv: X-Motif UIL tabula

en: X.509 certificate
lv: X.509 sertifikāts

en: X11 cursor
lv: X11 kursors

en: XBEL bookmarks
lv: XBEL grāmatzīmes

en: XBM image
lv: XBM attēls

en: XFig image
lv: XFig attēls

en: XHTML page
lv: XHTML lapa

en: XLIFF translation file
lv: XLIFF tulkošanas fails

en: XMCD CD database
lv: XMCD CD datubāze

en: XMI file
lv: XMI fails

en: XML document
lv: XML dokuments

en: XML entities document
lv: XML vienību dokuments

en: XPInstall installer module
lv: XPInstall instalatora modulis

en: XPM image
lv: XPM attēls

en: XPS document
lv: XPS dokuments

en: XSL FO file
lv: XSL FO fails

en: XSLT stylesheet
lv: XSLT izklājlapa

en: XSPF playlist
lv: XSPF repertuārs

en: XUL interface document
lv: XUL saskarnes dokuments

en: XZ archive
lv: XZ arhīvs

en: Xbase document
lv: Xbase dokuments

en: YAML document
lv: YAML dokuments

en: Zip archive
lv: Zip arhīvs

en: Zoo archive
lv: Zoo arhīvs

en: application log
lv: lietotnes žurnāls

en: author credits
lv: veidotāji

en: author list
lv: autoru saraksts

en: backup file
lv: rezerves fails

en: blank Blu-ray disc
lv: tukšs Blu-ray disks

en: blank CD disc
lv: tukšs CD disks

en: blank DVD disc
lv: tukšs DVD disks

en: blank HD DVD disc
lv: tukšs HD DVD disks

en: block device
lv: bloka ierīce

en: character device
lv: rakstzīmju ierīce

en: comic book archive
lv: komiksu grāmatas arhīvs

en: compound document
lv: salikts dokuments

en: compound documents
lv: salikti dokumenti

en: compressed GIMP image
lv: saspiests GIMP attēls

en: compressed SVG image
lv: saspiests SVG attēls

en: compressed Tracker audio
lv: saspiests Tracker audio

en: desktop configuration file
lv: darbvirsmas konfigurācijas fails

en: detached OpenPGP signature
lv: atvienots OpenPGP paraksts

en: detached S/MIME signature
lv: atvienots S/MIME paraksts

en: differences between files
lv: divu failu atšķirība

en: digital photos
lv: digitāla fotogrāfija

en: digital raw image
lv: digitāls jēlattēls

en: e-book reader
lv: e-grāmatu lasītājs

en: eMusic download package
lv: eMusic lejupielādes paciņa

en: electronic book document
lv: elektroniskās grāmatas dokuments

en: electronic business card
lv: elektroniskā biznesa kartiņa

en: email headers
lv: e-pasta galvene

en: email message
lv: e-pasta vēstule

en: empty document
lv: tukšs dokuments

en: encrypted message
lv: šifrēta vēstule

en: enriched text document
lv: bagātināta teksta formāts

en: executable
lv: izpildāmais

en: folder
lv: mape

en: generic font file
lv: vispārējs fonta fails

en: help page
lv: palīdzības lapa

en: iMelody ringtone
lv: iMelody melodija

en: iPod firmware
lv: iPod aparātprogrammatūra

en: iRiver Playlist
lv: iRiver repertuārs

en: installation instructions
lv: instalācijas instrukcijas

en: iptables configuration file
lv: iptables konfigurācijas fails

en: libtool shared library
lv: libtool koplietotā bibliotēka

en: license terms
lv: licences nosacījumi

en: mail delivery report
lv: pasta piegādes atskaite

en: mail disposition report
lv: pasta izvietojuma atskaite

en: mail system report
lv: pasta sistēmas atskaite

en: mailbox file
lv: pastkastītes fails

en: manual page (compressed)
lv: rokasgrāmatas lapa (saspiesta)

en: message catalog
lv: ziņojumu katalogs

en: message digest
lv: ziņojumu apkopojums

en: message in several formats
lv: ziņojums dažādos formātos

en: mount point
lv: montēšanas punkts

en: object code
lv: objekta kods

en: packed font file
lv: sapakots fonta fails

en: partial email message
lv: daļēja e-pasta vēstule

en: pipe
lv: programmkanāls

en: plain text document
lv: vienkāršs teksta dokuments

en: portable audio player
lv: portatīvais audio atskaņotājs

en: profiler results
lv: profilētāja rezultāti

en: program crash data
lv: programmas avārijas dati

en: raw CD image
lv: CD jēlattēls

en: reference to remote file
lv: norāde uz attālinātu failu

en: rejected patch
lv: noraidītais ceļš

en: resource location
lv: resursa atrašanās vieta

en: rich text document
lv: bagātā teksta dokuments

en: shared library
lv: koplietotā bibliotēka

en: shell archive
lv: čaulas arhīvs

en: shell script
lv: čaulas skripts

en: shortcut to Kexi project on database server
lv: īsceļš uz Kexi projektu datubāzes serverī

en: signed message
lv: parakstīta ziņa

en: socket
lv: sokets

en: software
lv: programmatūra

en: spreadsheet interchange document
lv: izklājlapu apmaiņas dokuments

en: stream of data (server push)
lv: datu straume (servera grūsta)

en: symbolic link
lv: simboliskā saite

en: theme
lv: tēma

en: translated messages (machine-readable)
lv: pārtulkotie ziņojumi (mašīnlasāms)

en: translation file
lv: tulkošanas fails

en: translation template
lv: tulkošanas veidne

en: txt2tags document
lv: txt2tags dokuments

en: unknown
lv: nezināms
